Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κοριτσια μια βοηθεια!!


Recommended Posts

Δυστυχώς μενω στην αλλη μερια της Γερμανίας! !!!! Σε ευχαριστω ομως για το ενδιαφέρον σου! !η αληθεια ειναι πως ΤΩΡΑ δισταζω να ψαχνω γιατρο αλλα προκειμένου να ζω μες στο φοβο...ανυπομονω να σας πω νεοτερα τη Δευτέρα! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ κοριτσακια μουυυυ!!! Ειδα παλι το μωρο μουυυυ!!! Δηλαδη οχι το ειδα!! Χορτασα να παιρνω ματι :lol::lol:

Βεβαια δωσαμε ραντεβου για την αλλη δευτερα για την αυχενικη γιατί ακομα ειπε ο γιαυρος δεν μπορουσε να δει καθαρα!! Δοκιμασε αλλα δεν....!!!!

Δε του χαρίστηκα καθολου!!! Τον αρχησα στις ερωτησεις!! Στην αρχη του λεω πως που και που εχω κατι μικροσκοπικες καφε κυλιδες στο χαρτι, να ανησυχω ειναι κατι σοβααρο?? Και τι μου λεει???-θα δουμε τωρα!!!!

Μεχρι να δουμεεε σταματησε η καρδια μου να χτυπαει κ περιμενα με κομμενη την ανασα να δω αν ειναι ολα καλά :|:|:| δε με καθησυχαζει καθολου ρε γαμωτο!! Μετα τον ρωτησα αν περασαμε το επικινδυνο σταδιο της αποβολης γιατι συμφωνα με τα λεγομενα του ειμαι 12βδ +2ημ.και μου λεει ενα ξερο "φευγει"....καλα που μας το ειπες να ηρεμησω ηθελα να του πω :evil: να φανταστειτε εφυγα και στο αμαξι διαπιστωσαμε με τον αντρα μου οτι δεν ξεραμε τις αναλογιες του μωρου!!! :shock::shock::shock::shock::shock: δεν μας ειπε τιποτα :?::o:o ε ειναι δυνατόν? ? Κ μου λεει ο αντρακος μου -ε τον ταραξες στις ερωτησεις θα ξεχασε ο ανθρωπος!!-ε και η δουλεια του ποια ειναι?? Και εγω για πιο λογο ειμαι εκει???

Ενταξει προσπαθει λιγο νε το χιουμορ του να με χαλαρωσει κ αυτο το θαυμασια που μου λεει στο τελος με ηρεμει!! Φενεται στο προσωπο του οτι το εννοει!! Ουυυυφφφφ!!!! :?:?:?:?

Αυτα ειχα να σας πω!!! Την αλλη εβδομαδα θα ξερω περισσότερα για το σπορι!!! ! Ελπιζω να εχω καλα αποτελεσματα! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...