Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

Μαριλου να μπαινεις πιο συχνα... :D:D

εγω τι να κανω που μελαγχολω που σκεφτομαι οτι θα παψει το καρδουλι μου το μεγαλο να ειναι μοναχοπαιδακι???

νομιζω οτι δε θα μπορεσω να ξεκολλησω απο τον μεγαλο μου με τιποτα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μπω και γω να πω ότι με τον γιο μου ζω ένα έρωτα όλο τρελαααααααα!!!!!!!

Χαχαχαχαχαχχαα

Αχ! Πως θα τον αφήσω να φυγωωωωωωωωω!!!!!!! ΧΡΥΣΟΥΛΑ εμείς κάνουμε και μετακόμιση για να γεννήσουμε!

Τουλάχιστον αν γεννουσα εδώ θα κοιμόταν ο Α. Σπίτι το βράδυ.......

4 μέρουλες ειναι....

Κυριακή μου περαστικά!!!!!

Μην ανησυχείς! Ολα καλά θα ειναι! Και γω χθες πήγα φοβισμένη αλλα το μικρό δε καταλαβαίνει τίποτα!!!!!!! :D

Δηχηχβδβχβχ

Τα παραπάνω τα έγραψε ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ! :D

Και γω μαμα και γω να γράψω!!!!!!!

Σας καλημέριζει!!!!!!! :lol:

Ναι μωρε... Ειναι νωρίς. Θα γυρίσει.... Τι θα κάνει; Στο χέρι του ειναι; Χαχαχαχαχαχχαα

Σωσωκα περαστικά ρε συ!!!!!

Μαριλου γειααααα!

Εγώ έχω χρόνια που το έκοψα το τσιγάρο. Κάποια στιγμή με ολα αυτά που συνέβαιναν με τον μικρό ήθελα τόσο απεγνωσμένα να ξεκινήσω!!!!! Έκανα μερικά τρακες αλλα δε πήρα πακέτο.

Το ξεπερασα ευτυχώς..... Φυσικά ξεπεράστηκαν και τα θέματα μας.

Προχθές όμως....... Αααααχ! Ημουν τόσο μπαιλτισμενη!!!!!! Ηθελα να κάνω ένα τσιγάρο και με μια ρουφηξια να το καπνισω όλο.

Ευτυχώς το ξεπερασα κι αυτό.... Χαχαχαχαχαχχαα

Τώρα με το δεύτερο. Δε ξέρω. Θα αντεξω;;;;;;;; :lol:

ΧΡΥΣΟΥΛΑ λες να τη στησω πιο νωρίς να τη συνηθίσει κιόλας;;;; Παίζει κιόλας. Μη τη στησουνε όταν λειπουμε του φέρουμε και το μωρό,.... Να τον προετοιμασουμε!

Χθες τον είχα μαζί μου στον γιατρο!

Εφαγε ένα σωρό καραμέλες εκεί... Ασχετο...

Αλλα κάναμε συμφωνία (νινινία) να μη φάει άλλες και κάναμε και κόλλα το! Χαχα γιατί ήμουν ξαπλωμένη και ρώταγε.μαμα να φάω κι άλλη;;;;;;;

Μετά ήθελε κι αυτός να κάνει υπερηχογραφημα.... Να δει και αυτός τη μπεμπα!!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maryloo καλα σου λεει η Χρυσουλα να μπαινεις συχνοτερα....

κι εμεις αυτο λεγαμε...οτι θα το χωνεψει το μωρο...

τις συμβουλες σου τις εφαρμοσα στο δευτερο μωρο και ισως γιαυτο βγηκε γραψαρχιδας...αλλα εγω αναγκαστικα, ηταν πολυ μικρος ο Βασιλης εναμιση χρονων, και οι αναγκες του πολυ αυξημενες...ισως βεβαια απλα σταθηκα τυχερη με τον χαρακτηρα του δευτερου.

Καλα κανει η Σωσω νομιζω...μπορει να της βγει σε καλο...αν και κανεις πλακα ξερω... :lol:

Οταν γεννησετε Μαρκερ και Χρυσουλα, στειλτε κανα μηνυμα το δωματιο του Ιασω...ευελπιστω να καταφερω να σας δω...

Μαρκερ καλα που μου το θυμησες να τον ρωτησω το γιατρο για τον πολυποδα...την αλλη φορα το ειχα ξεχασει...

Φανταζομαι ομως πως το να βγει με τον πλακουντα ειναι και θεμα τυχης, οχι μαεστριας του γιατρου...δεν ξερω καθολου...

μακαρι ομως μην χρειαστω επεμβαση...

Παιδια ειμαι κομματια...νομιζω οτι θα καταρρευσω απο στιγμη σε στιγμη...πώς θα παρω τα ποδια μου να παω στο γιατρο δε ξερω...

Μαρακι δεν το περιμενα οτι δε θα ειχα σε καποιον απο τους δυο αδυναμια...νομιζα οτι καποιον θα τον ειχα ενα τικ παραπανω...ομως με εκπλησσω κι εγω που τους εχω ακριβως την ιδια αγαπη...πώς λενε οποιο δααχτυλο να κοψεις το ιδιο ποναει...θα το δειτε κι εσεις...

εγω σας το ξαναειπα...οτι αυτο που με εξιταρε στη δευτερη γεννα ειναι οτι νομιζεις οτι θα ζησεις τα ιδια με τον πρωτο αλλα τελικα...καμία σχεση...τελειως διαφορετικα βιωματα...

Και Μαρακι επειδη φανταζομαι θα εχεις μια ανασφαλεια με το θηλασμο λογω Διονυση, να σου πω αυτο που μου ειπε η μαια οταν μου πρωτοεφερε το Φανη στην αγκαλια μου να τον θηλασω-και ηξερε τις φοβιες μου λογω Βασιλη, οπως κι εσεις που σας ειχα πρηξει-΄΄μην ανησυχεις το καθε μωρο ειναι διαφορετικο΄΄και πραγματι, δεν πόνεσα, και μου λεει ΄΄κοιτα τον!ειναι πολυ συνεργασιμος΄΄

αυτο ηταν...ειχε φυγει ενα τεραστιο βαρος απο πανω μου...

μπραβο που τον ειχες μαζι στο γιατρο...χαρα στο κουραγιο σου, εγω θα φοβομουν οτι δε θα καθοταν ησυχος...αλλα μου βαλες ιδεα να τον παρω κι εγω μια μερα μαζι...βεβαια εγω παω παντα μονη μου...αλλα μπορει να καθισει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιονιος για παντα!!χαχαχ...

ποσες εφαγε δλδ;;;

γιεα σου ρε φιλεναδα μαριλου..

καλε αφου δενμε ενοχλει το μωρο,γιατι να το εχνοχλησω;;επεισης εχει 21 γκρινια...αλλο πραγμα!!

μαλλον δοντια..

το αφηνω να κλαει στο ριλαξ...αχαχα..καποια στιγμην θα τα βγαλει τα δοντια που θα παει..ακους μαριλου;;πλακα κανω..

το βαζω ταινια να μη μου ξυπνησει τους γειτονες...μαριλου εισαι εδω η λυποθυμησεςς;;;χαχαχ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχετε δει αυτά τα ρομποτακια της βιλεντα που καθαρίζουν το πάτωμα; Γαματα φαίνονται!

Τα δείχνει συνέχεια στη μενεγακη. Βάλτε να δείτε!

Θα πάρω! Θα το ξεπαστρέψει ο μικρός!

Ψβψβχβψχβχχβχβ

Το κείμενο το υπογράφει ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ πάλι! :D

Ηδη είμαι ερωτευμένη και με τη μικρή. Και φαντάζομαι τι θα πάνω βλέποντας τη!

Με το θηλασμο έχω οργανωθεί πολύ τώρα. Αλλα Οκ ότι γίνει. Αλλα πραγματικά όπως λες Κυριακή. Αν σου πουν τη λέξη κλειδί εκείνη την ώρα ολα αλλάζουν ως δια μαγείας.

Πόσες έφαγε;;;; Ελα ντε; !!!!

Ο πατέρας του μου είπε 5-6. :shock:

Ευτυχώς έχει μετρο. Απλά τον λυποταν ο Α. Γιατί έχει στερηθεί τα πάντα ο ερμος. Ακόμη και καραμέλες. Είχαν πολλά ιχνη από κάποια συντηρητικά

Ξξξιιιιιιιιιικκκκκκκξξκ

Χαχαχα εχουμε πει ότι θα γράφουμε εναλλάξ.

Κάθεται ντομ γενικά. Λόγω όλης αυτής της εκπαίδευσης που έχει δεχτεί όλο αυτόν τον καιρό μάλλον. Ειναι υπάκουος, φρονιμος κλπ. Κάνει φυσικά διαολιες αλλα νορμαλ ρε παιδί μου.

Σωσω πες μου βάζεις δυνατά ταινία για να μην ακούγεται;;;;; Χαχαχαχαχαχχαα

Είσαι μοναδική!!!!!

Ξξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι ρε..ολοι το μωρο μου θα ακουνε;;χαχα...

πρπεει να βγαζει δοντια η μπουμπου..δε ξερω..μπορει να ειναι η ιδεα μου..τι να πω!

αδυναμια στα παιδια;;θα σας πω σε λιγα χρονια..χαχα...

κατι θα ελεγα...αλλα το ξεχασα..

παντωςε το δευτερο ειναι πιο αγαπησιαρικο..γιατι ξεριε πλεον κ πως θα το χειριστεις..

εμεις το βλεπαμε το πρωτο σα μπουφοι..του στυλλ.ωραια κ τωρα τι θα το κανουμε;;

ηλιο εδω..το απογ βολτα στανραρ..χθες κλειστηκαμε..βασικα βοριομασταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ τωρα τι????

σωσω μαλλον τιποτα καλο :(

το μαγαζι το κλεισαμε :(

εμεινε το εργαστηριο... ο Γ ψαχνετε για το καλοκαιρι......μικρη η σεζον ....

περναμε μια μεταβατικη περιοδο στην ζωη μας ...ο δικος μου θα σκασει ...καθε μερα σκεψεις κ σχεδια κ φτου κ απο την αρχη.....

δεν εχω να αφησω κ τισ μικρες πουθενα το καλοκαιρι,ολοι δουλευουνε,δεν μπορω να βρω μια κανονικη δουλεια 8ωρο......

θελω να πληρωθω!!!!!!! να παω ταξιδι ...να παω στουσ δικους μου...να παω για ψωνια ,για μαλλι, για τα καλοκαιρινα των κοριτσιων ,για γιατρους ,....νιωθω τοσο χαλια ,εαν με δειτε θα καταλαβαιτε οτι χρειαζομαι σερβις επιγοντος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια τα μαθηματα σπιτι..στα διαλειμματα πεταγομαι να δω τι γραψατε...

Αλεκα υπομονη και ψυχραιμια..ειναι τα γαμ...τα λεφτα απαραιτητα...

και εγω ηξερα να σταματησω τα κωλομαθηματα και να μεγαλωσω τα παιδακια μου η τουλαχστον να τα μειωσω αλλα δεν!!!

Ντομ κανε μια αναπ..ηθελα να σου στειλω ενα μηνυμα προχθες και δε σε εβρισκα ..μαλλον με την αλαλγη συσκευης μερικα χαθηκαν..κουραγιο και υπομονη να συνελθεις...

Με τη Μαρια ελπιζω να τυχουμε ιδιο οροφο τουλαχιστον..

Μαρακι ασε μερικες φορες το χρεριαζεται ο οργανισμος απεγνωσμενα αλλα μετα ηρεμει...

στησε την κουνια και τα συναφη ενα μηνα νωριτερα να συνηθιζει..μετα τις 2 πρωτες μερες δε θα εχει ζητημα..στις αντιδρασεις παιζει μεγαλο ρολο ο χαρακτηρας του παιδιου...

ο Θ καταρχας δε ζηλευει γενικα..οπως τον εχω ψυχολογησει λιγο θα του χαλασει την ψυχολογια το μωρο...μεχρι να φτασει να του πειραζει τα πραγματα θα εχει ωριμασει κι αλλο οποτε οκ...

Σωσω μωρο ειναι ..ας ενοχλει...

και εμενα τωρα ολα μου φαινονατι πιο ευκολα..θα δουμε... :D:D

ειμαι περιεργη πώς θα ειναι με 2ο παιδι και μαλιστα μωρο στο σπιτι...

ο δικος μου καραμελες δεν τρωει, μερεντα του εδωσαν σημερα στον παιδικο δεν ηθελε, με πηραν να μου το πουν σαν κατι παραδοξο. :twisted::twisted: ..σπιτι δεν εχουμε αγορασει ποτε ..εμενα δε μου αρεσει ο Νικος την τρωει με τη μια...

δε θεωρω τραγικο που δεν τρωει γλυκα...μερικοι οταν τους το λεω κανουν λες τον αφηνω στερημενο...δεν θελειμε το ζορι δε γινεται... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο απο μας...

μπηκα κλεφτα.....

νανα να σου ζησει ο παιδαρος...

καλοτυχο να ειναι και οπως ποθεις να το δεις...

εμεις σημερα γιναμε δυο μηνων...

πηγαμε παιδιατρο.. ο ενας εχει παρει 800 και ο αλλος 900 γραμμαρια...

πολυ κουραση αλλα αξιζει...

συνεχισουμε ακομα με μονο μητρικο..

ο γιωργακης μας εχει το ιδιο σκατοστομαχι της ειρηνης... οποτε την γ@μησαμε.. δυο φορες που εχω λειψει και δεν ειχα προλαβει να ξεγαπωσω γαλα του εφτιαξε ο βαγ ξενο και το ξερασε και της δυο φορες.. επισης κανει γουλιες και μετα που θα φαει και απο το δικο μου..

ο μιχαλακης εχει κολικους... αυτες της δυο φορες που ηπιε ξενο εκλαιγε και εκλανε για εξι ωρες μετα...

οποτε συνεχιζουμε το μητρικο μεχρι να κατεβαζω...

τωρα βγαζω 1600 την μερα και νιωθω εξαντλημενη.. αντε να αρχισουμε καμοια κρεμα μπας και χαλαρωσει το βυζι μου λιγο απο το τραβηγμα... :lol::lol:

κοιμαμαι λιγο.. 5 ωρες...

αλλα την παλευω...

παιδια ειμαι ερωτευμενη μαζι τους... δεν ξερω τι με εχει πιασει... τα κοιταω και λιωνω...

μπορω να μην την παλευω απο την νυστα αλλα τα κοιταω και μου περνανε ολα..

δεν ξερω αν αυτο οφειλεται στο οτι ειναι αγορια και στο οτι ταλαιπωρηθηκα μεχρι να τα κανω...

μαρκερ και χρυσουλα κοντευεται ε??

με το καλο να παρετε κι σεις τα μωρακια σας αγκαλια....

φιλια πολλα πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι!!!!! Αφου μου δίνετε το οκ να μπαίνω συχνότερα θα το εφαρμόσω! Ξέρεις.... δώσε θάρρος στο χωριάτη να σ' ανέβει στο κρεβάτι που λένε!!!! :lol:

Σωσω λιώνω με την πάρτη σου μιλάμε!!!! χαχα!!!! ακου ταινία! στην αρχή κατάλαβα μονωτική στο στόμα! χαχα! Δοντάκια η μικρή ε; Υπομονή! ρε συ ακόμα δεν σου έδωσα το beaba cook ρε γαμώτο! Το πρωί το είδα στην αποθήκη. Φακ. Σορρυ.... στην επόμενη συνάντηση θα στο δώσω! Α! Επίσης πολύ ωραία τα κουρκουμπίνια! 2 πρόλαβα, τα υπόλοιπα ο Γιώργος. Μάλλον πρέπει να τα κρύβω! :lol:

Λενάκι μου μπράβο που τα πάτε καλά με τα αγορίνια σου! Είδες που σου έλεγα οτι θα πάθεις την πλάκα σου; Άλλο πράμα το τσουτσούνι! :lol: Βέβαια και τα κοριτσάκια έχουν άλλες χάρες.... που θα πάει; θα κάνω και εγώ ένα! :lol: Αντε καλή συνέχεια με τα βυζογαλατάκια σας και μέχρι να έρθει το καλοκαιράκι θα έχουν ξετσουμίσει και αυτά και θα πηγαίνουμε βολτίτσες!

Μαράκι είχα την ίδια αγωνία με εσενα οταν έφυγα για να γεννήσω...που θα αφήσω η κακούργα μάνα το παιδί μου 3 μέρες. Σε πληροφορώ πως ο Χριστόφορος πέρασε υπέροχα με τον μπαμπά του, κοιμόντουσαν αγκαλίτσα, πήγαιναν βόλτες και η αλήθεια είναι οτι τους δόθηκε η ευκαιρία να δεθούν πολύ! Αφού από τότε που γέννησα, όταν είμαστε και οι 2 στο σπίτι πάντα προτιμά τον πατέρα του! Είτε να τον κάνει εκείνος μπάνιο, είτε να του βάλει να φάει, οτιδήποτε. Αφου με είχαν πιάσει τα υπαρξιακά μου και τα παράπονα μου! Αλλά οκ, τώρα είμαστε σε καλό δρόμο. :D

Καλέ πια έλεγε πριν καιρό για ένα γλυκό που θα έφτιαχνε με νταϊτζέστιβ και φυτική κρέμα γάλακτος και μπανάνα και το ονόμασε νηστίσιμο; Η φυτική κρέμα λέγεται έτσι γιατί έχει φυτικά και όχι ζωικά λιπαρά. Είναι δηλαδή πιο "υγιεινή". Κατά τα άλλα είναι από κανονικότατο γαλατάκι!!!! Νηστίσιμη κρέμα είναι από σόγια (στον ΑΒ είχα δει) ή ίσως αν υπάρχει από γάλα καρύδας.

Αχ και μην μιλάτε για τσιγάρο!!!! Θέλω σαν κολασμένη κάποιες φορές! Το έκοψα μαχαίρι όταν έμαθα για την 1η μου εγκυμοσύνη, που και πιο πριν το είχα ελαττώσει πάρα πολύ. Αλλά είμαι συνέχεια ή έγκυος ή θηλάζω οπότε δεν μου δίνεται η ευκαιρία! :lol: Μέχρι να κόψει και ο μικρός τον θηλασμό θα μείνω έγκυος στο επόμενο, οπότε πάει πέταξε το πουλάκι! :lol:

Ωχ σεντόνι έγραψα καλέ!!! Σταματήστε με!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre κοριτσια δεν σας προλαβαινω

κατι θα ξεχασω να σχολιασω σιγουρα

σε απλο τρικλινο θα παω Χρυσουλα δε δινω παραπανω με τιποτα και θα τους πω ραν γινεται να παω απο τον 4ο και πανω

Σημερα που πηγε ο κωσ στη φιλη μου ειπε οτι εγιναν πιο αυστηρα τα πραγματα -κρατανε τα ωραρια του επισκεπτηριου και την υπολοιπη ωρα αφηνουν μονο εναν μεσα

δοξα το θεο -κατι καλο ακουσα σημερα

Μαριλου χαου αρ γιου; μη το σκεφτεσαι ελα στην παρεα μας

τα παιδια εχω ζητησει να μου τα φερνουν το απογευμα να κατεβαινω να τα βλεπω - νιωθω πραγματικα οτι τα παραμελω

Ελενη μπραβο που δεν εχεις κουραστει με το βυζι ρε συ - δινεις δλδ που και που εαν χρειαστει ξενο ε;

σιγουρα ειναι πιο βαρυ για το στομαχι τους. Βαρος οκ φανταζομαι - μη νομιζεις οτι θυμαμαι ποσο παιρνουν περιπου το μηνα -το μονο που θυμαμαι ειναι οτι παιρνουν πολυ.

καλη δυναμη - η γυναικα συνεχιζει να ειναι οκ;

Στο ειχα πει - το τσουτσουνι ειναι αλλο πραγμα - οτι και να λεμε η μανα εχει περισσοτερο αδυναμια στο αγορι.

Σωσω και εγω καταλαβα ταινια στο στομα

μαζι σου εαν ειναι γκρινιαρα :lol:

κατα τα αλλα τι να πω υπομονη ρε συ

Α ρε Αλεκα - σε ακταλαβαινω - τα ατιμα τα λεφτα χωρις αυτα δεν γινεται οση και να ειναι η αγαπη

μακαρι να τα παρετε γρηγορα και να βρει και αντρας σου γρηγορα δουλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυο μηνων που ειναι τωρα εχουν πιει 60 μλ ξενο ο καθενας γιατι δεν ειχε προλαβει να ξεπαγωσει το δικο μου..

απλα σκεφτομαι οτι οταν θα κοψουμε το θηλασμο θα εχω προβληματα με το γαλα....

ναι με την γυναικα τα παμε πολυ καλα...

παω να κοιμηθω λιγακι..

φιλακια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε ελενη!!

ταινια στο στομα εννουσα..

ο λευτ δε μπορει οτυτς α κουμηθει απο καναπε.θα τον στειλω ωρλ γιατι ειναι ολα πρησμενα..

ξεκινησαμε σειρα walking dead...

καλε μαρκερ με τη χρουσουλα θα γεννησετε μαζι;;πλακα κανετε;;

λαθος καταλαβα,ε;;

πηγαμε βολτα μειες σε 1 παιδοποπο δε το λες..

κατι μαμαδες κανουν συνατησεις κ πηγαινουμε κ μεις..σιγα να μη χασω!

κ γω νυσταζω.η μπου μπου ειναι καλη αλαλ πολυ γκρινια..

μαλλον απο δοντια..τι να πω!!

δε κοιμαται σχεδον καθολου 2 μερες τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα. Α ρε σωσω! Που να φανταστώ ταινία για το στόμα! Χαχαχα

Αλλα μη πεις! Σου έδωσα λύση!

Μπράβο Ελένη! Ποτέ πέρασαν παιδί μου δυο μήνες! Θα τρελαθω!

Πως να μην τους ερωτευτεις!!!!!!!! Χαχαχαχα

Ωραία πράγματα!

Είμαι κομμάτια. Σας καληνυχτω.

Φιλία σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Ελενη Δινε αν ειναι ετσι ενα γευμα ξενο λιγο λιγο σιγα σιγα

αλλα με τοσο γαλα δε θα κοπει μην αγχωνεσαι

μια χαρα θα τα πας - εκτος εαν κουραστεις -που δεν το κοβω και αυτο :D

Τι δεν εχεις καταλαβει 8,5 μηνες βρε Σωσω

εμ το μυαλο σου στις συγκεντρωσεις ειναι

27 εκλεισε στο ιασω η Χρυσουλα και 29 εγω - Οποτε εκει μαζι θα ειμαστε θα τα λεμε στους διαδρομους και στο καφε - εαν φτασω μεχρι εκει εγω

Σπρωχνει ο μπομπιρακος πολυ - βαρεθηκε στην κοιλια μου φαινεται τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε σεις κοριτσια...ζηλευω..θελω να ερθω κ γω!!τελεια θα ειναι!!

καλημερα..πηγα τη μαρθα σχολειο κ ο λευτ θα παει ωρλ γιατι ποναει οταν καταπινει..ειναι πρησμενα ολα!!

φαγητο εχω..η μπουμπου εβγαλε χθες το βραδυ κατι πρασινοκιτρινες μυξες...ενηλικα..τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

:lol::lol::lol::lol: διαβαζω για τις μυξες του Λευτερη και τρωω και ενα τοστακι :lol::lol:

αντε ρε Σωσω εδω τοσο καιρο λεμε οτι το ριξαμε μαζι το σεξακι το καλοκαιρι και στη γεννα θα ξεχωρισουμε :lol::lol:

Μαρια και εμενα κλωτσαει και εχει και μεγαλουτσικο κεφαλι... :shock::shock:

αυτο το παιδι αν δε βγει υπερκινητικο σιγουρα θα μας πεθανει στο κλωτσιδι και στο μπουνιδι :mrgreen::mrgreen:

Ελενιτσα μπραβο σου !!!!τα αγορια σου φανταστικα!!!!η Ειρηνη φανταζομαι σουπερ και αυτη!!!

ειναι αγορακι Ελενη μου και τα ερωτευεσαι στο πι και φι!!!

ακους Ντομ????/

αχ μωρε ειναι που τα λαχταρουσες τοσο!!!!

Ναι ρε Μαρακι εμεις εχουμε και τον ξενιτεμο..αλλο να εισαι διπλα στο σπιτι σου...

Η Νανα μιλησε καμια?????θα της στειλω αργοτερα μην...λογικα αυριο θα βγουν ε????

εμεις ολα καλα..τα ιδια...παλι αφαγιες αλλα δε θα σκασω..εκει ειναι το φαγητο..εφαγε το μεσημερι κανονικα μοσχαρι και μετα μεχρι το βραδυ τιποταααα...μονο το βραδινο το γαλα... :evil:

φακες σημερα που τις τσακιζει...

με ξαναπηραν απο τον παιδικο χθες οτι ενοχλει τους αλλους οταν τρωνε...ε βρειτε τροπο να τον απασχολειτε...τι να κανω απο το σπιτι???ή μηπως να τον παιρνω στις 12 για αν μην ενοχλει???οχι!!!!

μου φαινεται περιεργο 1 παιδι να ενοχλει 10 και 4 γυναικες να μη μπορουν να επιβληθουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Χρυσούλα πολύ περιεργος αυτος ο παιδικος...ολο παρατηρησεις κανουν για το Θανο λες και ειναι γκανγκστερ, μωρ΄ δε μας χεζουν λεω γω...

Ελένη υπερπαραγωγη το βυζι, τι ποσοτητα ειναι αυτη!φτου!φτου!

Μωρ΄δε με παρατατε με τα τσουτσουνια που τα ερωτευεστε κι αμεσως!!!!

εγω γνωμη δεν αλλαζω...κατσε να μπουν στην εφηβεια και να μπαινεις στο δωματιο τους και να σου λενε αγριεμενοι ΄΄τι θες εδω!΄΄

ενω με το κοριτσακι πινεις μετα απο 15-20 χρονια κι ενα καφεδακι μαζι, κουτσομπολευεις, βολταρεις...

αααχ βλεπετε το Μαρακι πώς την ονειρευεται!

Σωσω νωρις δεν ειναι για δοντια;απλα μπορει να την τρωνε...βαζει και μπουνια στο στομα το χερι;εχει πολλα σαλια;;δινε κανα ντεπονακι που και που να μην ποναει, δεν ειν΄κακο...να ηρεμει κι αυτη να κοιμαται...

περαστικα στον αντρα...

Μαρκερ!καλε!πες του μπεμπη να περιμενει μεχρι την 37η εστω και μετα ξεμπουκαρει...

αχου Χρυσουλα τη βλεπω να γενναει νωριτερα απο σενα!

Μαριλου κανα 3μηνο διαφορα εχει ο μεγαλος σου απο τα οκτωβριανα μας ε;

να σας πω 2 λεπτομερειες για τη Νανουκα οσες δε σας εστειλε δηλαδη...

παιδευτηκε λιγο να πιασει τη θηλη ο μικρος αλλα τα καταφερε, την ενοχλουσαν λιγο οι ραφες αλλα ειναι σκληρο καρυδι, δεν εκανε επισκληριδιο το θηριο, εκανε 3 εξωθησεις, ο λωρος της ηταν κοντος, και ισχυριζεται οτι δεν μοιαζει με τον Ανθιμο...ή σας το ειπα αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ κατσε να γεννησω να μπορω να συγχυζομαι και θα σου πω...

τον βλεπουν σαν τον Ντενη τον τρομερο...ειναι βλεπεις το μονοπωλιο στην κωλοπολη...καποιοι πρεπει να εκαναν παραπονα..οταν παω να τον παρω ενα συγκεκριμενο πιτσιρικι ολο μου λεει "εκανε αυτο εκανε το αλλο..." ρουφιανακι πρωτης ταξεως.... :evil::evil: (κακια ηταν το τελευταιο αλλα ελεος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A!Καλε δε σας ειπα!

Χτες πηγα γιατρο, ολα καλα ευτυχως δεν εχω αποκολληση.

Ο μικρος απο 97η εκ.θεση κατεβηκε 67η και μου την ειπε, επειδη εχω χασει μισο κιλο ΄΄εμ βεβαια το ξελιγωσες το παιδι΄΄

΄΄αααα!εσεις δεν ειστε ευχαριστημενος με τιποτα!τη μία ειμαι υπερβαρη την αλλη τον ξελιγωνω΄΄

΄΄ουτε το ενα ειναι καλο ουτε το αλλο, πρεπει να παιρνεις περιπου 200γρ, τη βδομαδα΄΄

΄΄δεν παιρνω τιποτα εγω!΄΄

΄΄μπα;τωρα βρηκες να κανεις διαιτα;΄΄

΄΄εγω!διαιτα!μου χει στριμωχτει το στομαχι γιατρε και χορταινω με λιγη ποσοτητα...ετσι ηταν και στις αλλες δύο εγκυμοσυνες΄΄

΄΄τωρα σου ηρθε επιφοιτηση και τρως υγιεινα!΄΄

΄΄οχι!απλουστατα μου καθεται βαρια η σοκολατα και δεν την κανω κεφι και δεν τρωω πολλα γλυκα΄΄

(πραγματι γιαυτο και εχω αριστο ζαχαρο οπως ειπε)

΄΄δεν κοιτατε τωρα να δειτε αν ειναι αγορι!΄΄ :D

Βοηθος του:΄΄δε λες να το παρεις αποφαση ε;΄΄ ( :lol: )

΄΄Οοοοχι!απλως στη αυχενικη εγραφε αγορι με ερωτηματικο και την τελευταια φορα που ρωτησα δεν μπορουσε να δει γιατι ειχε τα ποδια κλειστα΄΄

Κοιταζει και λεει:΄΄αγορι!΄΄το βγαζει και φωτογραφια βαζει κι ενα τοξακι να δειχνει το τσουτσουνι ( :D )

΄΄μπορει να ειναι μια υπερμεγεθης κλειτοριδα;΄΄

΄΄ουτε αυτο ειναι καλο!΄΄

΄΄καταλαβα!το μη χειρον βελτιστον!΄΄

΄΄ακριβως!΄΄

καθε φορα σοου εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρτο αποφαση

θα εχετε πολλα τσουτσουνια σε αυτο το σπιτι!!!!!

ο αντρας μου..."παμε και για τριτο ???"

εγω " πώς θα ξαναπετυχω το αγορι???"

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα Σωσω να μας κανεις παρεα - εισαι και νοσηλευτρια θα βοηθας κιολας :lol::lol:

δεν σας ειπα πηγα ωριλα για την βραχναδα που εχω 3 βδμ τωρα η οποια χειροτερευει

Αιματωμα στις δεξια φωνητικες χορδες - να κανω αφωνια για 10 μερες τουλαχιστον -εισπνοες χαμομηλι -ευκαλυπτο - ενα σπρει για να ανοιγει η μυτη και κορτιζονη για 6 μερουλες - ηθελε και ενα αλλο φαρμακο αλλα ειπε οχι ο γιατρος και να με ξαναδει :cry::cry::cry::cry::cry:

καταπληκτικα

τουλαχιστον δεν ειναι κρυωμα για να κολησει το μωρο

και εγω τον ρωταω καθε φορα ντομ και ακομα με πουλι παραμενει

Χρυσυολα και 3ο να κανεις αγορι θα βγει μην αγχωνεσαι - ειμαι η μοιρα μας

Σωσω περαστικα ρε συ σε ολους σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ πρεπει να μιλας συνεχεια..ή να φωναζεις ή σου εχει μεινει απο τη δουλεια...

εγω επειδη στη δουλεθα μιλαω με το λαιμο και οχι με την κοιλια βγαζοντας τον αερα σε συγκεκριμενα γραμματα, ειμαι επιφοβη οχι για αιματωμα απλως αλλα για πολυποδα στις φωνητικες χορδες...

ποιος παει για δουλεια???? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Μαρκερ πώς σου βρηκε τετοια λεπτομερεια;;;αιματωμα στη δεξια φωνητ.χορδη;

ολα αυτα με ενα κοιταγμα ή σου κανε εξεταση;

τι επαθες μωρε παιδακι μου τωρα που εφαγες τον γαϊδαρο!

αειντε θα εισαι τωρα η Νο1 θαμωνας, αφου δε χρειαζεται να μιλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...