Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μας ζήσει ο παιδαρος!!!!

ΝΑΝΑ να σας ζήσει! Να ειναι πάντα καλότυχο το μωρο μου γεμάτο υγεία!

Αχ θέλω να μάθω όλες τις λεπτομέρειες! Σπασανε νερά; Πόνοι; Τι έγινε; Τρεχατε με το αυτοκίνητο να προλάβετε;;; Χαχαχα

Καλή λοχεια και καλή επιστροφή στο σπιτάκι σας! Με το καλό να βρεθούν τα αδελφάκια!

Ωραία πράγματα! Κριος ο πιτσιρικάς! Χαχαχα

Εμείς καλά. Εδώ άρρωστοι. Χαχα

Δεν τον πήγα παιδικό σήμερα.

Απόψε έχω γιατρο.

Μου είπε ξεκούραση ντομ. Και θα δούμε απόψε.

Καλά νιώθω όμως.

Καλέ χρόνια πολλά! Να σε χαιρόμαστε! Να χαίρεστε τα παιδάκια σου και με το καλό το τρίτο τσουτσουνακι! :P

Για τις πάνες αν ψηνεστε μπείτε στο μπλογκ που σας έβαλα. Αλλιώς αν δεν κανετε κατι σωστα, πχ σωστό πλύσιμο τότε θα απογοητευτειτε και θα τα παρατησετε.

Αξίζει πραγματικά.

Αν λέω αν μπω σε τέτοια διαδικασία, μετά από μελέτη 3 ημερών παρακαλώ διότι υπάρχουν ένα σωρό ειδη και διάφορα κολπακια, θα πάρω τις bum genius για τη μέρα και τις popolini ή motherease για βράδυ. Ειναι άλλη η απορροφητικότητα στις δεύτερες όταν πλέον θα κοιμάται πιο πολλές ώρες.

Πάντως και εντελώς Πληροφοριακα σαν θέμα ειναι ωραίο. Εμαθα πολλά.

Ας πούμε πλενονται μόνο με soap nuts, ακόμη και στους 90 βαθμούς. Οι πιο πολλές τις πλένουν στους 60. Ο ήλιος τις απολυμαινει και εξαφανίζει λέει τους λεκεδες που τυχόν έχουν μείνει.

Δε βάζουμε μαλακτικο και αλλά απορρυπαντικά γιατί μένουν υπολείμματα.

Πρέπει να γίνει προετοιμασία αν ειναι καινούριες. Κάποια πλυσιματα πριν για να γίνουν απορροφητικες.

Και ένα σωρό αλλά.

Πλάκα έχει.

Θέλω τουλουμπακιαααααα! Αααααα σωσωωωωωω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα την βρω τη συνταγη για τουλουμπακια..κα θα τα κανω..

εγω εχω παριε για τα ρουχα μου καρπους..1 χαρα..

αλλα αφου φτιαχνω απορρυπαντικο..τι να το κανω το καρπο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν μου έστειλε μήνυμα η Νανά ΕΙΧ μάθημα και ελιωσα στο κλάμα από συγκίνηση..

Τι παιδαρος..

Μαρία θα με προλάβεις τη Δευτέρα...

Κορίτσια αφού εχετε χρόνο κάντε δοκιμές στα μικρά για να δείτε τι βολεύει..δεν ακούγονται ασχημες οι πάνες..χρόνο δεν έχω..

Σωσω η Μαρθα οκ?

Μαρία στείλε πόσο θα βγάλει το μικρό..μπα δε θα το πιάσει το 3κιλο το δικό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

κανα νεο απο Νανα;

Λογικα αναρρωνει τωρα

για να γεννησε τετοια ωρα θα μπηκε με αιματακι και πονακια

Εμεις πηγαμε ντοκ

σουπερ ο μπομπιρακος - 2840γρ - δεν το περιμενα φτου φτου δεν εχουμε θεμα αφου μπουμε στο μηνα μας

ξεκουραση πρεπει γιατι ειναι πολυ χαμηλα και σπρωχνει - κλεισαμε για 29 του μηνα γεννα

θελει αν με δει και 25 -γιατι δεν καταλαβα βεβαια -μαλλον για να παρει φραγκα - αλλα δεν θα κατσω τωρα σε αυτο

βεβαια μπορει να μη φτασουμε και να σπασουν τα νερα οπως τον ειδε νωριτερα.

Μαρακι το διαβασα το σαιτ και το περιεργαστηκα

εμας αυτη φερνει τις Βanana κατι δεν θυμαμαι - αλολα δεν ψινομαι ειναι η αληθεια και πολυ

Χρυσουλα οπως σε βολευει ρε συ με το θηλασμο - μη σκας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα να δεις εχεις μια ωρα τουλαχιστον καιρο για να ερθεις - το μονο μην κανει κακα του

θελετε ρε συ να ερθετε νωριτερα εδω μερικες μερουλες -εγω πολυ ευχαριστως να σας φιλοξενισω για να μην εχεις αγχος. και σου μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα να δεις εχεις μια ωρα τουλαχιστον καιρο για να ερθεις - το μονο μην κανει κακα του

θελετε ρε συ να ερθετε νωριτερα εδω μερικες μερουλες -εγω πολυ ευχαριστως να σας φιλοξενισω για να μην εχεις αγχος. και στο λεω σοβαρα - μην το σκεφτεις να μου πεις.

Ευτυχως απο βαρος καλο - μονο να παρω λιγες μερες για τα πνευμονακια του θελει τιποτε αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αυτός δε διέκρινε περίπτωση τέτοια..

Να Σάι καλά πάντως..και να έρθουμε νωρίτερα θα πάμε ξενοδοχείο..

Όλα καλά θα πάνε..νομίζω ότι θα πάμε όταν κανονιζουμε...

Να μην κουραζομαστε Πρέπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω στο λεω σοβαρα παντως - μην ξοδευτειτε

μακαρι να φτασουμε μεχρι τελος γιατι για ξεραση δεν ειμαστε εδω τουλαχιστον

το κακο ειναι οι αγκαλιες και τα βαρη που δεν μπορω να τα αποφυγω - αλλα κατα τα αλλα ειμιαι αισιοδοξη

ποσο τα κοβεται να ειναι στις 38 εβδ; κανα 3500 δεν θα ειναι λογικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο καιρο ηρθα κ εγω!

σημερα σκεφτομουνα εσας κοριτσια κ υπολογιζα οτι σιγα σιγα κ με το καλο ...θα ερθουνε κ μωρακια στην παρεα!

την Νανα ειχα πιο εντονα στο μυαλο...ακουω κ για κυπρο ολοι μερα....λογικο θα μου πειτε

κ διαβαζω οτι γεννησε σημερα!!!!!!!!!!

Να σου ζησει νανουκα!!!!!!!

οποια μπορει ας στειλει κ τισ δικες μου ευχες!!!!

την αγαπη κ τα φιλια μου στο νινι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ο τιτλος ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!!!

:lol:

μου ειχατε λειψει πολυ κοριτσια..

εγω τελος το 5μηνο...απληρωτη 3μηνες :(

σημερα πολυ μου αρεσε που την περασα σπιτι με την Αγγελικη κ εκανα δουλειες ,φαγητο κ.α

περασαμε ιωση πολυ βαρια ...ακομα αντιβιωση η μικρη....2κουτι

αυτα με λιγα λογια....

τα υπολοιπα αυριο με το καφε :D

καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!

Αλέκα μου τι κάνετε; Ίωση και σεις! Περαστικά!!!!!!!

Εμείς καλά. Πήγα γιατρο.ολα μια χαρα. Καλέ ειναι ισχιακη. Ειναι φυσικά πολύ νωρίς. Αλλά δε πιστεύω να μου κάνει καμία λαχτάρα! Λένε ότι όταν κάθεσαι στα 4 γυρνάνε. Θα πάω μπουσουλωντας όλο το σπίτι! Χαχα χαχα

Μετά πήγαμε παιδιατρο. Ο μικρός πήρε το γνωστό κοκτέιλ εισπνοων και σε μένα έδωσε αντιβιωση. Αφού βηχω σα γαιδουρι 1 1/2 βδομάδα. Προτίμησα να με δει ο παιδιατρος λόγω εγκυμοσύνης αλλά τον εμπιστεύομαι πιο πολύ κιόλας.

Αντε να δούμε.

Φυσικά σχολείο δε θα παει. Μας έχει παει ο ΚΟΥΚΟΣ αηδόνι με το σχολείο. Αφού κολλάει ιώσεις και μετά πληρώνουμε και σχολείο που δε παει, και γιατρό... Και τον δικό μου γιατρο αφού κολλαω και γω και παθαινω διαφορα .Και ο Α. Γιατί κολλάει κι αυτός και έχει ευαισθησία και παει σε ωρλ και πληρώνει κι αυτός χαχαχαχαχαχχαα καλά περνάμε.

Ντόμινο....

Ναι ειναι καλή φάση οι πάνες. Χρόνος να υπάρχει.....

Εγώ λέω να πάρω από δυο από το κάθε είδος να δοκιμάσω. Αν κάτσει καλώς.

Σήμερα πήγε και πήρε η μαμα μου τα πρώτα ρουχαλακια της μπεμπας. Δε κρατήθηκε. :D

Λέω ασε μη πάρεις ακόμη. Θα βγάλουν κι αλλα.... Αλλα που να κρατηθεί!

Καλά στο ζαρα ήτανε. Πήρε και στον Διονύση τζινακια και τισερτακια.

Την άλλη εβδομάδα λέει θα παει μαδερκερ στη λαρισα. Χαζό γιαγιά....... Χαχαχαχαχαχχαα

Εγώ λέω να κάνω αγορές μετά το Πάσχα ε να τα ετοίμασω κιολας. Κούνια θα στήσω φυσικα τελευταία στιγμή. Γιατί βλέπω τον μικρό να ξανά γυρνάει στα παλιά λημέρια.

Θα ειναι και στο δωμάτιο μας! Ε ρε γλέντια!

Μιλάτε με τη μητέρα μου στο τηλ σήμερα. Του λέει θα έρθω ΔΙΟΝΥΣΑΚΗ! Οχι της λέει μην έρθεις! Ντόινγκ!

Καλέ γιατί του λέω! Ε σελωωωωωω! Γιατί παιδί μου! Τέλος πάντων.. Δε θέλω δε θέλω και τι μου λέει μετά; Μαμα θα πας στο καίσα(Καρδίτσα) και δε θα μαστε μαγιιιιιιιιι!!!!!!!!

Οχι αγάπη μου του λέω! Δε θα πάω εγώ πουθενά!

Ναι μου λέει... Και εγώ δεν έχω κούνια...... Και να κάτι μούτρα..... Και δε χώρα με μαγι(μαζί) στο κεατι(κρεβάτι)!

Τα ´χει κάνει αχταρμά στο κεφαλακι του!

Γιατί η ξυπνια η μάνα μου έλεγε μπροστά του να τον πάρει να πανε Καρδίτσα όσο εγώ χρειάζομαι ξεκούραση λόγω εγκυμοσύνης. Αυτός άκουγε τη κουβέντα και άρπαξε ότι άρπαξε και τα κανε κουλουβαχατα.

Φυσικά και δεν τον στέλνω! Χαχαχαχαχαχχαα

Και φυσικά της έκανα νόημα όχι μπροστά του κουβέντες.

Αχ ας έχουμε ήσυχο βράδυ! Νιώθω εξαντλημενη! Καληνύχτα αγάπες! Πάω να τη πεσω! Φιλία σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

περαστικα σε ολους

και εγω ακομα πολυ βραχιασμενη ειμαι - λογικα ειναι λαριγγυτιδα -θα κανω καμια γαργαρα και θα παω γιατρο μεχρι τελος της εβδ

Μαρακι ετσι ειναι οι παιδικοι την πρωτη χρονια -μη σου πω και τη δευτερη

τσαμπα τους πληρωνεις

εμενα ηρθε η μανα μου εχθες να βοηθησει να καθαρισουμε λιγο το σπιτι και τι να πω -εκτος οτι δεν εκανε τιποτα απλα ξεσκονισε μου εσπασε και τα νευρα γιατι ανακατευοταν σε ολα -δεν τις αρεσε που βαζουμε τους λογαριασμους -δεν της αρεσε η κουτα με τα παιδικα που εχουμε εξω -δεν της αρεσε που εχω κρεμασμενο το ημερολογιο - δεν της αρεσει η κοιλια που εχει ραγαδες -το μωρο της φανηκε μικρο

ΓΕΝΙΚΑ ηταν να την παρεις σε γαμο να πει και του χρονου

δεν της ξαναλεω να ερθει ας γεννησω και μια βδμ νωριτερα

μπεμπακο περιμενω νεα σου -ποσο θα κατσετε;

σημερα εχει να παει ο κως σε μια φιλη που γεννησε

αυριο θα λειπει για δουλειες

το σαββατο εχουμε γεννεθλια

φουλ η εβδ παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

περαστικα σε ολους

και εγω ακομα πολυ βραχιασμενη ειμαι - λογικα ειναι λαριγγυτιδα -θα κανω καμια γαργαρα και θα παω γιατρο μεχρι τελος της εβδ

Μαρακι ετσι ειναι οι παιδικοι την πρωτη χρονια -μη σου πω και τη δευτερη

τσαμπα τους πληρωνεις

εμενα ηρθε η μανα μου εχθες να βοηθησει να καθαρισουμε λιγο το σπιτι και τι να πω -εκτος οτι δεν εκανε τιποτα απλα ξεσκονισε μου εσπασε και τα νευρα γιατι ανακατευοταν σε ολα -δεν τις αρεσε που βαζουμε τους λογαριασμους -δεν της αρεσε η κουτα με τα παιδικα που εχουμε εξω -δεν της αρεσε που εχω κρεμασμενο το ημερολογιο - δεν της αρεσει η κοιλια που εχει ραγαδες -το μωρο της φανηκε μικρο

ΓΕΝΙΚΑ ηταν να την παρεις σε γαμο να πει και του χρονου

δεν της ξαναλεω να ερθει ας γεννησω και μια βδμ νωριτερα

μπεμπακο περιμενω νεα σου -ποσο θα κατσετε;

σημερα εχει να παει ο κως σε μια φιλη που γεννησε

αυριο θα λειπει για δουλειες

το σαββατο εχουμε γεννεθλια

φουλ η εβδ παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Κι εγω βηχα Μαρκερ...εκανα μαλακια που εκοψα την αντιβιωση στο 3ημερο γιατι ηταν η 3η στο καπάκι απο αρχες Φεβρουαριου...οπότε παλι κλαρισιντ, ατροβεντ, πουλμικορτ.Εχω ενα βηχα που στο τελος κανω λιγο εμετο...δεν εκανα στο πρωτο τριμηνο και κανω τωρα... :evil:

σημερα εχω γιατρο ελπιζω να μην ακουσω παλι αποκολληση λογω βηχα δε θα το αντεξω...

Μαρακι ετσι ντομινο μας εχει παει κι εμας με τις ιωσεις του Βασιλη απο τον παιδικο, μονο που εμας κολλαει κι ο μικρος...

Συμπεθερα καλωσηρθες παλι...ωστε ετσι η νυφη ε; κι εσεις ιωση περασατε;

εμεις ο,τι υπήρχε από ιωση φετος τα σαρωσαμε ολα...μεχρι και μια ιωση στα ματια με τσιμπλες που μου παραπονιοταν μια ξαδερφη προχτες για τα δικα της, της λεω αυτη;εμεις την περασαμε απο τον Οκτωβριο!

Χαρα καλωσηρθες...αντε να κανονισουμε.Δεν στελνω και το Βασιλη παιδικο και ειναι και τα 2 παιδια υγιεστατα...

δεν κινδυνευετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πες ρε Σωσω πόσο με εκανες δηλαδη; :D

Χρυσουλα συγκινηθηκες με τη Νανουκα ε;

Παντως κοριτσια αγχωνεστε μην σας ερθουν οι πονοι και ειστε μακρια, ετσι ελεγα κι εγω με τον Φανη που ηταν ο 2ος και λενε το 2ο παιδι ερχεται πιο γρηγορα, αλλα ο Βασιλης βιαζοταν και βγηκε στις 37 και 2 απο μονος του και ο Φανης 37 και 6 πήγα με ραντεβου και δεν ηθελε να βγει με τιποτα... πήγαινε να σπασει τα νερα η μαια με το εργαλειο και δεν εβρισκε κεφαλι, ανεβαινε ψηλοτερα το καθαρμα! :shock: Αφου ο γιατρος εφερε μηχανημα υπερηχου για να δει μπας και γυρισε με το κεφαλι πανω! :shock:

Μαρκερ εμενα μονο Παρασκευες ξεγενναει!

Α! Μαρακι για να εχει τη σωστη σταση το μωρο βοηθαει να κοιμασαι στην αριστερη πλευρα μου χει πει ο γιατρος απο παλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν τω μεταξυ ρε παιδια χτες ειχα μια ζαλαδα ολη μερα αλλο πραμα.

πανω απο 9 η μεγαλη δεν ανεβαινε και η μικρη 6,5

και το βρασυ μετρηθηκα και ηταν 8 η μεγαλη και 5 η μικρη :shock:

σημερα ευτυχως καλυτερα...

εσεις απο πιεση πώς πατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

Ντομ ναι συγκνηθηκα πολυ...μη με ρωτησεις γιατι...για πολλα... ;)

η αληθεια ειναι οτι βολευει καλυτερα το αριστερο πλευρο..

κρατα τον Βασιλη σπιτι να ερθουν στα ισια τους και αυτα και εσυ...

κωλοβηχας...

Μαρακι και εγω τωρα που την εστησα την κουνια μπηκε 2 φορες μεσα εκανε πως ξαπλωσε να κοιμηθει..και ξαναβγηκε αμεσως :lol::lol::lol:

ουτε που εχει ξαναδωσει σημασια..σε καθισματακι και navetta που τα εχω ετοιμα απλως ρωτησε αν ειναι για τον μπεμπη εντρομος μην και στριμωχτςει αυτος :lol::lol::lol: και τιποτα αλλο...επειδη τα εχω στην εισοδο, τον βλεπω φευγοντας για το σχολειο τα ακουμπαει αλλα μεχρι εκει...

το περιεργο ειναι οτι θελει πιο πολλες αγκαλιες και φιλια τωρα τελευταια...μπορει να ειναι τυχαιο...

Αλεκακι περαστικα και σε εσας..καταλαβαινω τωρα το νησι , ειδικα πρωι θα ειναι υπεροχο...πωπωπω...!!!!

Χαρα καλωσηρθατε και καλα να περασετε!!!!!

Μαρια μη συγχυζεσαι..αστην και εσυ να λεει...μην κολλας...οταν η μανα μου μού κανει καμια παρατηρηση της πεταω ενα εχεις δικιο..το ξαναλεει...κανω πως δεν ακουω...ξανα...της απανταω εντονα επαναλαμβανεσαι...τελειωνει εκει..

προχθες επιασα στον αερα ενα "φυγε εσυ να γεννησεις και θα βρεις αλλο σπιτι"

δεν ειπα τιποτα, πριν φυγω ομως θα εξηγηθουμε... :mrgreen::mrgreen:

εμεις τα ιδια...

καλαμαρια με ρυζι φτιαχνω για εμας, μοσχαρι κοκκινιστο με ρυζι για τον μικρο...

καιρος φανταστικος...θελω να βγω αλλα δε θελω να κουραστω..οποτε μεσα...μαθημα 2-9 καθιστη στο σπιτι μου...

θελω απιστευτα να πιω εναν δυνατο καφε και να καπνισω... :twisted::twisted:

δε σημαινει οτι θα το κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μην αγχωνεσαι ρεσυ με τη θεση -αυτα κανουν κολοτουμπες ολη μερα

32 ενδ που ειχαμε παει ηταν με τα ποδια κατω-και καναγυρισε 2 φορες ακομα -τωρα ηταν με το κεφαλι και σφυνομενο αρκετα -δεν τον βλεπει να γυρναει αλλα ποτε δεν ξερεις\

μη σκας

εγω ακομα μπρουμυτα κοιμαμαι

δεν μου ειχε πει ποτε τιπιτα για σταση υπνου

περαστικα βρε ντομ -γιατι μωρε να εχεις παλι αποκολληση -

πλα καλα θα ειναι να δεις

αληθεια με το αλλο θεμαα σου το γυναικολογικο θα το φτιαξετε μεζι εμ τη γεννα;

Γιατι καλε μονο παρακευες -ταμενα τα εχει; :lol::lol:

μου λεει και το αλλο κουλο η μανα μου χαρητολογοντας βεβαια αλλ μου τη εδωσε στα νευρα εχω να πω\

"να του πεις να σε βαλει 26 που με βολευει γιατι εχω ρεπο" - "29 θα του πω γιατι δε με βπλευει αλλη μερα" - "τι μας λες μου λεει Μεγαλη βδμ θα τον κρατησεις τον ανθρωπο να σε ξεγεναει; και εαν θελει να φυγει;" -"σιγα μην εχει ετοιμογενη και φυγει" "σιγα μην κατσει για σενα - να κανεις οτι σου πει" -"εαν θελει να φυγει στα αρ..ιδια μου εαν δεν τον ενδιαφερει θα βρω αλλον τελευταια στιγμη" - "ε δεν πας καλα μου λεει" - μα καλα τοσο τρελλη ειμαι;

πωπω μας βλεπω να σφαζομαστε στο μαιευτηριο

μπραβο που υγκρατησε βρε Χρυσουλα εγω δεν μπορω.

Κια εμενα με παινει που και που να κανω κανενα αφου περναω απο κανπιστες και ρουφαω καμια μυρωδια

καφε πεινω κανονικοτατα καθημερινα -μπορει και

θελει οικογενειακη κτατσαση χρυσουλα να κρατατε μαζι σας. Θα παμε στο ιασω το Σαββατο να παρω τελικες τιμες γιατι ο ντοκ μας ειπε οτι πηγε 1500 το νοσοκομειο

post-7894-13873940232434_thumb.jpg

post-7894-13873940232688_thumb.jpg

post-7894-13873940232908_thumb.jpg

post-7894-13873940233139_thumb.jpg

post-7894-13873940233356_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera...χρυσουλα καπνιζεις κανονικα;;μη μου πεις;;

καλε πολλα φραψατε..απαπαπ..

χαρα αντε να βρεθειτε με την ντομ κ περιμενου με φωτο..ντομ το αφηνω πανω σου..

σε εκανα για κοντα 34...το πολυ ομως..

εμεις ..σκατα..ο λευτ ολη τη νυχτα με πυρετο..στις 4 θυμηθηκα οτι ειναι παναντολ τηςε μπουμπος..δεν ειχαμε κ ντεπον χαπια..

η μαρθα ανυσηχη..πονει ο κωλος μου,μυξες,κ τλ..η μπουμπου ξερασε το πρωι ολο το γαλαλ το χθεσινο..

1 χαρα σας λεω,..

μαρκερ ετσι σε ελεγςε η μανα σου;;χαχα..πολυ γελιο λεμε!

κανενα νεο απο νανα;;

παιδια θα περασω τρελο καλοκαιρι..

η μαρθα..πολυ ασντιδραση..σαε ολα οχι. κ μρετα ναι και μετα τα παιρνω κρανιο κ μετα θελει κ γω δε θεω κ κλαει..

ε ρε γλεντια..

ψαρι για σημερα!!

παρασκ παω δουλεια..φακ!!

μαρκερ 29 αυτου του μηνα γεννας;;απαπαπ

αλεκα ειστε καλα;;

κ τι εχει το προγραμμα απο δω κ περα;;

post-7894-13873940233574_thumb.jpg

post-7894-138739402338_thumb.jpg

post-7894-13873940234004_thumb.jpg

post-7894-13873940234235_thumb.jpg

post-7894-1387394023445_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καφε πινω και εγω μη σου πω και δευετρο..σχετικα ελαφρυ ομως ή ντεκαφ...

πηρα τιμοκαταλογο..

ενα 1660 θυμαμαι γα τρικλινο superior που δεν ξερω τι διαφορετικο παρεχει... :evil::evil:

δικλινο αυτη τη φορα δεν παω..παει στα 2000..

Σωσω στην εγκυμοσυνη οχι καθολου...και πριν μονο στα διαλειμματα και μονο με καφε... τα πρωινα των πανελληνιων μεχρι να δω τα θεματα , να τα λυσω και να ερθουν ολοι να μου πουν τι εγραψαν μπορει να κανω 10 μαζεμενα,. :lol::lol:

παλια καπνζα απειρως...

μια χαρα ειστε βλεπω... :? ολα μα χαρα περαστικα θα ειναι...δουλεια? σκατουλες..

η αντιδραση της Μρθας λογικη μου φαινεται..φαση ειναι και θα ηρεμησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσά!!!!!! Σας έλειψε η Κατάσκοπος Μαίρη; χαχα!!!!

Καλέ είχα συνέχεια στο μυαλό μου τη Νανά που υποτίθεται θα γεννούσε ίσως και πριν την ώρα της και όποτε έμπαινα να δώ, όλο εδώ ήταν και ψουψουρίζατε! :lol: Έλέγα τί δίαβολο; Θα το χωνέψει το μωρό; :lol::lol:

Να σου ζήσει Νανά και καλή ανατροφή!!!! Καλή λοχεία και τώρα που θα πας στο σπίτι με το μαλακό.... μην αφήσετε τον μεγάλο στην άκρη....

Υπ' όψιν και στις υπόλοιπες που περιμένετε τα 2α παιδάκια σας, είναι δύσκολη η ηλικία των 3ων και θέλει διπλωματία! ;) Να μην νιώσουν οτι μπαίνουν στην άκρη και οτι τους πήρε το μωρό την μαμά και τον μπαμπά.... Οκ εσείς λογικά θα το προσέξετε αλλά να το κάνετε λιανά και σε παππουδογιαγιάδες. Εμείς είχαμε τέτοιο θέμα και πραγματικά έβλεπα το μεγάλο μου να κουρνιάζει ήσυχα σε μια ακρούλα και να κοιτάει με λαχτάρα πότε θα του δώσουν σημασία... :cry: Κάνανε αστειάκια του μωρού και τσούπ! πεταγόταν και ο μεγάλος από δίπλα και έλεγε "να γελάω και εγώ;" Οπότε με το που ερχόταν κάποιος στο σπίτι έλεγα σιγά σιγά να μιλήσουν πρώτα στον Χριστόφορο και μετά να πάνε στο μωρό, και κάπως διορθώθηκε το θέμα. Ε, εντάξει μην το παρακάνετε κιόλας όπως η καλή μου η Σωσώκα και να παρατάτε το μωρό στο σπίτι και εσείς να γυρνάτε έξω όλη μέρα σαν του παπά το σκύλο με τα μεγάλα γιατί και αυτά τα καημένα θέλουν αγκαλιά και μυρωδιά μανούλας..... είπαμε πάν μέτρον άριστον!

Και μετά το κήρυγμά μου λέω να σας αφήσω να με βρίσετε με την ησυχία σας! :lol::lol::lol:

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...