Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

mprabo poy sτηριζεις τη ζ....

αλλα εγω ειμαι κ ..καλλιτεχνης..τρομαρα μου..ζητησα κ γω τιμες απο τη ζζζ κατι σχεδια που μαρεσαν..καλες τιμες..αλλα ξυνεται ο κωλος μου..

εχετο νουσας για μπομπο αγοριστικες..αν δε βρω θα αγορασω..τι θα κανω./.

παιδια αυτο με τον ωρλ στο μαιευτηριο μεγαλη απαπτη..ακουστε..

αρνηθηκα να μου το εξετασει το παιδι..μιλαω με γυναικολογο και μιλαμε για ωρλ..και μου λεει αλλο νταβατζιλικι εκει..λεω τι ρε;;λειι οτι αυτο με τον ωρλ ειναι μια μικρο απατη..

δε σε ρωτανε καταρχην αν θελεις..απλα εγω το δηλωσα πριν γεννησω..

κανονικα λεει η ακοη του παιδιου εμφανιεται αν ειναι καλη μετα τους 6 μηνες..

τζαμπα το 60αρι..

οτι θελετε καντε..της το ειπε ωρλ!

φιλος της..

βεβαια μου ειπα να μη βγει παραεξω απλα σας το λεω σε σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συν ότι κάνουν τυμπανογραμμα και όχι ακουογραμμα ώστε να περιλαμβάνονται και οι συχνότητες.

Πετάγομαι σαν την πορδουλα

Ούτε που έχω σκεφτεί για βάφτιση.

Για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω ποιος θα τον βαφτίσει

Το Έχουμε αφήσει φλου χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω 2 νοναδες...η κουμπαρα που μας παντρεψε κ μια φιλη απο το μαμυ...α\η αντωνια..

τρελο κολητηλικι!

ρε χρυσουλα αν ημασταν κοντα θα ηθελα να το βαφτισω..αληθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε Νανα!!!!!

θα γενησω εγω στο τελος!!!!!

μπας και μου φυγουν και τα περιττα κιλα!!!!! :lol::lol:

αχ, μακαρι να γινοταν αυτο...

καλα φυσικα και θα τα παρουν κρανιο τα μεγαλυτερα τωρα με τα μωρα...

η κουμπαρα μου που γεννησε και η μεγαλη της την παρακαλουσε 2 χρονια τωρα να την κανει αδερφουλα, τωρα που ειναι το μωρο σπιτι... ολο θελει να ειναι στην αγκαλια της και δεν τρελαινεται με το μωρο....

φυσικο ειναι νομιζω...

Μαρκερ τρελα ε;;;

οντως, τι τα πιανει ωρες ωρες.... σα να μετρανε τα ορια και τα δικα τους και των γυρω τους!

εγω αν εφτανα στην τρελα, θα τα αφηνα μονα τους και θα κλεινομουν σε κανενα δωματιο να ηρεμισω μονη μου...

Σωσω περαστικα στη μικρη...

ειδες που η Μαρθα ομως ηθελε σχολειο για να αρχισει "να τα λεει";;;;;

οσο για μπομπονιερες τελεια μου ακουγονται αλλα πολλη δουλεια χρειαζονται ρε συ.... θα προλαβετε;;;;

για αγορια αν βρεις καιμια κατασκευη σε αμαξι θα ειναι τελεια!

παντως δε μας ειπες τι μωρο εχει η Θουλη!

Χρυσουλα κοροϊδευει τα παιδια που τρωνε στο σχολειο;;;;

ελα ρε συ.... μπορει να ειναι υπερανω !

και ο δικος μου αν ειμαστε σε σπιτι που δεν τον εμπνέει το μπανιο, ειναι μικρο ή ακαταστετο με πολλα πραγματα μεσα λεει, εδω δεν κατουραω!

Μαρκερ αληθεια με το οτριβιν;;!!!!!

αφου ειναι καλα το παιδι....

παντως μετα το σπαζοχολιασμα, μακαρι το οβερ ντόουζ του οτριβιν να τον κανει να μην ξαναμπουκωσει ποτε!!!!!!

εδω τα κλασσικα... το μεσημερι οταν γυρισαμε εμειναν λιγο στην αυλη που ειχε λιακαδα, μετα την !@#$βροχη που μας μουχλιασε το πρωι, και η Μαριαννα σαβουρντιστηκε απο μια αυτοσχεδια κουνια που ειχαν τα γειτονακια... μου υποσχεθηκε οτι δε θα ξανανεβει... καλα...

το απογευμα που με βοηθουσσαν να αλλαξω σεντονια τους αφησα να χοροπηδανε στην πρεβατοκαμαρα και κουκουλωνονταν με το παπλωμα και ο Σπυρος δεν εβλεπε και επεσε ευτυχως πανω στο χαλακι κουκουλωμενος με το παπλωμα! δεν πονεσε αλλα τρομαξε ο δολιος γιατι δεν εβλεπε τι του γινοταν!

αρα σκορ.... 1-1 σημερα!

καληνυχτα...

Νανα... με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

ΑΚόμη εδώ... χαχαχα.

έχω σκάσει σας λέω.

εκεί που κοιμόμασταν, ακούμε ένα μπαμ...

έπεσε από το κρεβάτι.

ευτυχώς όλα καλά, το πρωί δεν το θυμόταν...

ΧΘΕΣ μιλούσα με τη νύφη μου κ της έλεγα για την κουμπάρα που θα έρθει κ ξεσηκώθηκε κι αυτή... χαχαχα.

είχε τις στραβές του ο στελλακος;

εύχομαι σήμερα να ηρεμίσει...

Ούτε εγώ έχω σκςφτεί για βάφτιση.

περιμένω να επιβεβαιώσω το φύλο πρώτα... χαχαχα.

ΕΔώ μας έχει ταράξει η σκόνη.

εγώ κ το μωρό έχουμε βήχα.

αφήστε που έχω έναν τεράστιο έρπη.

δεν πρόλαβενα φύγει οάλλος...

πώς θα βγω φωτό στην κλινική;

ΤΑ αγόια πάντα δύσκολα είναι ρε σωσώ.

δεν έχεις πολλες επιλογές...

ΒΑΓΚ, θα ξεκιννησουμε μαζί δίαιτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

σημερα ου παιρνουντο πισι για ελεγχο και φτιαξιμο -κολλαει

θα εχω τυ κωστα που ειναι για πεταμα :lol:

φτου φτου μια χαρα ξυπνησαν -ο στελιος κατουρηθηκετο βραδυ -δε ειναι στα καλα του -ελπιζω να μην ειναι γκρινια για ιωση

σηκωθηκα με μαια πρισμενα λες και μου εριχνες μπουνιες

Νανα στο τελος θα φτασει κανα 4αρι κιλα ο μπομπιρας :D - παιδι θα παρεις απο το μαιευτηριο :D

ερπη ε; ρωτησες τον παιιδατρο τι να κανεις; - φιλια κλπ - λογικα δεν πειραζει ε; εαν και ξερω οτι εναι κολλητικο αρκετα

Βαγκ αμα σαβουριαζονται -συμπασχουν οι δικοι σο στη σαβούρα :D - πρεπει να πεσουν και τα 2 μαζι ε;

το εκανα βαγκ εφυγε και τους εβαλα σε ξεχωριστα δωματεια και εβγαινε ο Στελιος και τον πλακωνε τον κακομοιρη -μεχρι ακι στη τουαλετα τον κλειδωσα σου λεω και κοντεψε να γκεμισει την πορτα απο το χτυπημα -τι να πω -σημερα ελπιζω να του εχει περασει -αλλιως α τον στειλω στα πεθερικα μου εαν μου κανει τα ιδια

Χρυσουλα εσυ εισαι ετοιμη;

Εγω θα ειχα αγχωθει εαν δεν ειχα νονους να πω τη μαυρη αληθεια

Εφαγα να νυχια μου γμτ μου -ασχετο

Σωσω για το ακουογραμμα το ξερω αυτο που λες - - εμας χρεωνουν κατι παρπνω εκει δεν θμαμαι ποσα και εγω ελεγα να μην το κανουμε αλλα ο Κωστας λεει οτι εαν χτυα ξυλο συμβει τιποτα θα το εχουμε τυψεις που δεν το καναμε - δεν ξερω ακομα τι θα κανω

ευτυχως τα λεφτα για τη γεννα μαζευτηκαν και μου εχει φυγει ενα μεγαλο αγχος

για μπομπονιερα γιατι δεν φτιαχνεις αεροστατα μπλε ή πετσετουλα με το μονογραμμα του καθε παιδιου κεντμενο.κατι ακομα θα σκεφτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ακομα εδω Νανουκα μου!

Τελικα εσυ καταλαβες σωστα για το χταποδι! :D

Βρε Μαρκερ το ΄΄δε΄΄ δεν μου ξεφυγε... :D σορυ Σωσω μου, μα σαν ιδεα μου αρεσε πολυ και για δικη μου βαφτιση αλλα ηταν λιγο ξεμαλλιασμενο το χταποδακι... :roll:

Μαρκερ μη νιωθεις ασχημα για το μπερτακι...σε καταλαβαινω...κι εγω μετανιωνω αλλα σε φερνουν στο αμην.

Γιαυτο μετα μη μου λετε για τα κοριτσια...οσες εχετε αγορια καταλαβαινετε...

Χρυσουλα περυσι στη βαφτιση του Φανη του ειχα παρει του Βασιλη κατι γαλαζια ολ σταρ που τα ερωτευτηκα, ηταν τα πιο ωραια παπουτσακια απου ειχε βαλει...και τωρα ρε παιδια τα προβαρα στο Φανη και δεν του μπαινουν!Του ειναι μικρα!Εχει ποδαρα ο μικρος!

Χτες εκανα αγιασμο πρωτη φορα στο σπιτι μου απο τοτε που παντρευτηκα και ενιωσα πολυ ωραια...

φωναξα εναν καλο και νεαρο παπα που βαφτισε το Φανη.

Ο Φανης με το που τον ειδε, ετρεξε πανω του κι ολο αγκαλιες και γλυκες ηταν...ετσι και τον αφηνε κατω γκρινιαζε... :lol:

και οι ατακες του Βασιλη:

μολις εφυγε ο παπας ΄΄εμεις τωρα γιατι το καναμε αυτο;΄΄

΄΄για να εχουμε καλο μηνα και και να εχουμε το καλο παντα στο σπιτι μας΄΄

΄΄εγω τωρα θα εχω το ιδιο μυαλο μεσα στο κεφαλι μου;;;΄΄ :lol::lol:

πώς του ρθε ρε παιδια τετοια ερωτηση!ισως επειδη του ειπα οτι μας ραντιζει στο κεφαλι ο παπας με αγιασμο για να ειμαστε καλοι κλπ....δεν εξηγειται αλλιως... :lol:

Σωσω στο Ιασω κανουν στα νεογεννητα ακουογραμμα δωρεαν καθως λενε...βεβαια σε αυτο το τρελο ποσο που δινεις που να ξεχωρισεις αν το πληρωνεις ή οχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα και μενα μου ηρθε ενα μειλ απο σενα με ξενο τιτλο δεν ειχε τιποτα οπως το ανοιγες το διεγραψα επειδη ειχα διαβασει που ειχες θεμα με τα μειλ σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον α τον είχα πάει ίγες μέρες μετά τη γέννα .

ήταν δωεάν απλα έδινες κάτι για φιλανθρωπικό σκοπό.

ΑΥΤό με αγχββνει μάρκερ...

ο α που βγήκε τρισιμισι μου έσπασε τον κόκκυγα.

ΑΥΤός αν βγει παραπάνω τι θα μου σπάσει;

ΧΡΥΣ, για να κουρευτεί ο ... τον κοιμίζαμε κ τον πηγαίναμε στον κουρέα.

αυτήν τη φορά είπα στη δασκάλα του να του μιλήσει κ του τάξαμε κ τζάμπο.

όταν ξύπνησε κ του λέγαμε ότι θα πάμε ατον κουρέα.... δεν ήθελε.

του είπα ότι η κα μαρία του είπε να κόψει τα μαλλακια του γιατί κι εκείνη θα κόψει τα μαλλακια της σκυλίτσας της.

με ρώτησε... εγώ της είπα ναι;

χαχαχα.

σου λέι αυτή μου το είπεαλλα εγώ τι απάντησα;

τελικά έκατσε οπως τηνπαναγίτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως τα πας καλε εσυ καλυτερα;

εμ και εσυ οπως τα γραφεις που να καταλαβουμε; :D -λες δε και μετ ωρια ωραια ιδεα :D

νταντρανοαντρας ο Φανη ε; σε σενα θα μοιαζει γιατι τον αντρα σου δεν τον θυμαμαι τουμπανο :D

καλε απο ποτε ειναι δωρεαν το ακουογραμμα στο Ιασω -ολες το πληρωσαμε -μηπως δεν το κατλαβες;

ακομα κα το Οκτωβρη που γεννησε η κολλητη το πληρωσε. Σου αφηνουν 1-2η μερα διλα στο κομοδινο ενα χαρτι που λεει οτι εαν δεν θες να το κανεις και να το χρεωθεις πρεπει να παρεις τηλ.

:lol::lol: Ωραια ερωτηση ο Βασιλης -στον παιδικο θα τους το λενε :lol::lol:

με ενα γεννιεσαι με λιγοτερο απο 1 φευγεις - δεν αλλαζει το μυαλο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜέρα ντομ...

είπα κι εγώ... τόσο έξω να έπεσα;,

ακούς σωσω;

χαχαχα.

ΡΕ το βασιλακι... φοβάται να μη χάσει το μυαλό του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ μη σκεφτεσαι ετσι -ειδες στο αν ειχες ενα σωρο θεματακια και τωρα εισαι μια χαρα - ολα καλα θα πανε

αφου και η γιατρος σου δεν αγχωνεται και εσυ εισαι καλα θα εχει το λογο του που περιμενει ο μπεπακος σου

Κανε σεξξξξξξ σου λεωωωω - σταση το ενα ποδι πανω στο ωμο -το αλλο διπλα απο τα ποδια του συζηξ -σπαγκατ σταιλ και τα χερια στο λαιμο του (κοιλιακοι σταιλ) και εαν δεν γεννησεις γραψε μου :lol::lol:

δεν καταλαβα που τον πηγες μετα τη γεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera κα απο μας..να σαι καλα ρε μαρκερ..για τις φωτο απο τις μπομπο..εκτιμητεο..το μπουκαλι με σαπουνοφουσκες το σκεφτηκα και γω..σφεντονα;;καμια φωτο;;κ το καδρκαι οχι ασχημο.ποιος ειπε για σεντονια με μονογραμμα;;πατε καλα;;

θα πρεπει να ξεχωριζω ενα ενα παιδακι τα ονοματα τους;;χχαχ..ασε που δε ξερω να κενταω..

νανα ακομαεδω;;

κ γω θα αγχζωνομουν αν δεν ειχα νονο..

ντομ..πεθαινω..για σενα!!

μιλησες καθολου με χαρα;;

ακομα πας δφσουλεια ρε συ;;πως πανε τα παιδια;;

βαγκ κολοκαιρος,ε;;εδω προς το παρον ηλιο.θα παμε καροτσαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....

Καλέ η μέρα των τσακωμών και των ατυχημάτων ήταν η χθεσινή;;;Πως συμβαίνει και συνεννούνται όλα μου λέτε;;;χα χα...

Νανά μια χαρά ο μπέμπης σας...μάλλον περιμένει τη κουμπάρα σου για να βγει που της έχεις τόση αδυναμία.Αυτό το ΣΚ δεν έρχεται;Βρε τον Ανθιμο,πως έπεσε;Δεν έχετε το προστατευτικό πια;

Marker συμπονώ με αυτά που περνάς με τα αγόρια σου.Εδώ εμένα είναι πιο μικρές και πιο λεπτεπίλεπτες σα κορίτσια και όταν τσακώνονται δε μπορώ να τις κάνω καλά.Ευτυχώς δε συμβαίνει συχνά γιατί η μια μου είναι υπερβολικά ήρεμη,δε μπλέκει σε καβγάδες..Με την άλλη όμως έχω καθημερινά θέματα.Γκρίνια για το κάθετι.Γυναίκα με μουρμούρα από τα γενοφάσκια της!!!Και θέμα να μην υπάρχει ξύνεται να δημιουργήσει.Το άλλο και μόνο του παίζει και δε σε απασχολεί καθόλου.Αλλά εσύ με τούρλα κοιλιά να χεις να χωρίζεις και 2 μαντράχαλους α πα πα..και αργότερα θα γίνουν 3 α πα πα πα πα....χα χα πλάκα σου κάνω...

Vag έτσι ο Σπυρέτος ε;Δε κατουράει σε ακατάστατες τουαλέτες...χα χα πολύ γέλασα...είναι μουτράκι τρελό.Ευτυχώς που δε χτύπησαν με τα πεσίματα.Τα τρέμω αυτά τα χοροπηδηχτά στα κρεβάτια.Οταν η αδερφή μου ήταν 4-5 χρονών έτσι χοροπηδούσε και καρφώθηκε στο κεφαλάρι του κρεβατιού των γονιών μου.Ακόμα έχει σημάδι από τα μπροστινά της δόντια πάνω στο ξύλο.Ευτυχώς ήταν τα πρώτα.Αλλά και μένα το κάνουν,ειδικά όταν πάω να αλλάξω σεντόνια...και η ήρεμη εκτός από ήρεμη είναι και ατσούμπαλη και τρέμει το φυλοκάρδι μου.

Χρυσούλα έτσι ο Θανούλης ε;Ντεμοντε το φαί στο σχολείο...χα χα.Δε πειράζει ας τρώει σπίτι.Και γω έπαψα να σκάω αν φάγαν εκεί.Τις μπουκώνω το μεσημεριανό το απόγευμα.

Σωσώ μπράβο στη μικρή που δε χρειάστηκε αντιβίωση.Ειδες τελικά δικαιώθηκες να περιμένεις.Δε το ξερα αυτό με τον ωρυλά στα νεογέννητα,εγώ που γέννησα σε δημόσιο νοσοκομείο αμφιβάλλω αν έκαναν ακουόγραμμα κλπ δε μας έδωσαν τίποτα από εξετάσεις πέρα από το βιβλιάριο υγείας του παιδιού συμπληρωμένο.Αφού ούτε την ομάδα αίματος δεν έγραφε κάπου και το καλοκαίρι που τις κάναμε αιματολογικές ζήτησα να μου πουν και την ομάδα.

Σε όλα τα παιδάκια νομίζω είναι στενός ο εσωακουσικός πόρος που σας είπε.Η δικιά μου είχε υπερβολικό κερί όταν την κοίταζε ο παιδίατρος και του χα πει να την πάω σε ωρυλά να της κάνει πλύση και μου πε στα παιδιά είναι τόσο στενός ο πόρος που και θα την ταλαιπωρήσω και δε θα καθαρίσει καλά.Μου δωσε κάτι σταγόνες μόνο που τις βάζεις πρωι βράδι και μαλακώνει το κερί και βγαίνει κατα καιρούς μόνο του.

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σου εγραψα για πετστετουλα :D - εμ που να ξερω οτι δεν κεντας - γιατιθα εχετε τοσο πολλα παιδακια;

Γεια σου Μαρντ - ωστε η μια σου βγηκε τσαουσω ε; δεν μας λυπαται ο θεούλης βλέπεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία η ιδέα της σφεντόνας marker.Οι σαπουνόφουσκες πάνε για καλοκαίρι.Για χειμώνα θα βρέχονται και θα βρίζουν οι μανάδες.Η κορνιζούλα ωραία αλλά την έχω ξαναδεί.

Εμένα δε μου ρχεται στο μυαλό κάτι που θα μπορούσες να φτιάξεις Σωσω , σε όσες βαπτίσεις έτυχε να πάω ήταν τα ετοιμα στυλ,εκτός από τσαντάκια-κουβαδάκια με ζαχαρωτά για τα παιδάκια.

Τα χταπόδια δηλαδή θα ναι για τους μεγάλους,οι στέκες για τα κοριτσάκια και πχ οι σφεντόνες για τα αγοράκια;Λίγο άσχετα δεν είναι τα 3 αυτά μεταξύ τους;Αλλά είπες δε σου αρέσει να χει θέμα η βάφτιση ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω θα κανα για όλους μικρούς μεγάλους τα χταποδάκια.Και ίσως στο παιδικό αντι κουφέτα να χε smarties.Πολύχρωμα χταποδάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio χτες η μερα ειχε πολλη ενταση σε ολα τα σπιτια...

Σωσω ριχνε πρωτα ορρο μετα οτρισαλιν τραβα οσες μυξες μπορεις και μετα οτριβιν ή μιγμα οτριβιν τομπραντεξ αν δεις και πρασινιζει η μυξα...

ειναι ακριβως σαν τον Φανη η μπουμπου...μαζευει τις μυξες κατα πισω και αρχιζει βηχας...

βαλε και καναν υγραντηρα που κανει πολυ καλο...

Μαρκερ το θυμαμαι αυτο το χαρτι στο κομοδινο του Ιασω αλλα εγω ειχα διαβασει οτι το κανουν χωρις οικονομικη επιβαρυνση σε ολα ανεξαιρετως τα νεογεννητα...το χαλια να διαβασα λες;ημουν και πολυ κουρασμενη στη δευτερη γεννα :lol: δεν ειχα κουραγιο να σπρωξω... :roll:

καλα μην κανεις καμια μαλακια και δινεις σφεντονες σε παιδακια Σωσω... :lol:

εμενα μου αρεσει το χταποδι σαν ιδεα ξαναλεω, απλως βρες ενα πιο χαριτωμενο πουλακι μου...

αει γεια σου συμφωνει και η Μαρντιο...

Η Χαρα που ρωταγες θα ρθει Αθηνα 7 Απριλιου και θα μειενει μια βδομαδα...στην αδερφη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ριχνε πρωτα ορρο μετα οτρισαλιν τραβα οσες μυξες μπορεις και μετα οτριβιν ή μιγμα οτριβιν τομπραντεξ αν δεις και πρασινιζει η μυξα...

βαλε και καναν υγραντηρα που κανει πολυ καλο...

Να συμπληρώσω και κάτι.Πάρε και έλαιο ευκαλύπτου από το φαρμακείο,χύμα (όχι αυτά του κορρέ και apivita διαρκούν λίγο και κοστίζουν πιο πολύ )και ρίχνε σε ένα κατσαρολάκι με καυτό νερό 2-3 σταγόνες και βάζε το στο δωμάτιο της όταν τη βάζεις για ύπνο το βράδι.

Φοβερή δουλειά..θα κοπεί ο βήχας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα κορες που λεει κ η νανα..

καλε σαπουνια ια τους μεγαλους..στεκες για το κοριτσακια..κ τα αγορακια το μπουλο..δεμ πυ ερχεται κατι..αλλα αυτη η σφεντονα..πολυ απειλητικη βρε καλο μου..

χαχα..

θα την δεις την χαρα ντομ;;

ελπιζω ναι!

αλλα θα μενει θρακομακεδονεςλε;;

θελεις ρεπο για να φτασεις εκει..

καλε το ματζουνι με οτριβιν κ τομπραντεξ..δε το σταματησαμε ποτε..

εννοειται!

εχω ευκαλυπτου ελαιο..

θα οτ δοκιμασω!!

την κατσαρολα μεσα στο δωματιο με το ελαιο;;

διπλα της;;η στα κομοδινα μας;;χαχα..αληθεα ρωτραω..ασε που δεν εχουμε κομοδινα..κ μη μου πειτε τιποτα..απλα δεν εχουμς..ουτε καθρεφτη ολοσωμο..το ειπα σε 1 που δεν εχουμε καθρεποτη και επαθε σοκ..εχουμε 1 στην εισοδο καθως μπαινεις για να βλεπεις απο βυζι και πανω..

να γαιτ δε ξεκιναω διαιτα..χαχαχ..αφου δε με βλεπω πωςε ειναι..γιατι να σκασω;;αχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλλεναδιτσες μου!!!!!

μου εχετε λειψει,τοσο πολυ,δεν περασε ουτε μια μερα που να μην σας σκεφτω....

εμεις καλα ειμαστε....

απο δουλεια τιποτα ακομη...

αλλα πιστευω οτι κατι θα γινει....τεσπα αλλη ωρα...

δεν εχω ιντερνετ,απο ενα γειτονα δανιστικα για λιγο,χωρις να το ξερει :oops::oops:

δεν σας εχω διαβασει ευχομαι να ειστε ολες καλα...

οι εγκυουλες μας; πως ειστε;

σας διαβαζω οσο προλαβω και ερχομαι....

σωσωωωωωωωω εννοειται οτι θα δω την ντομ, οσο μακρια και να ειναι,θα παω να την βρω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου ανα καταλαβα εισαι στις μερες σου;με το καλο ευχομαι να παρεις το μωρακι σου αγκαλια...

ο ανθυμουλης καλα;

πως τα πατε στην κυπρο με ολα αυτα;

μαρκερ εσυ εχεις ακομη ε; και εσενα σου ευχομαι τα καλυτερα,αγορακι;

ο στελλιος ο νικος,καλα; ακομη ζωηρουλια;

θα τα πουμε και απο κοντα...

χρυσουλα μου και εσυ εγκυουλα; ευχομαι μια υπεροχη γεννα να εχεις...

ο θανουλης καλα;

βαγκ νυχτωβια; τα ζουζουνακια σου καλα;

με τι δουλεια καλα; εννοω με τις μειωσεις σαν δημοσιο...

σωσω οι μικρες καλα; απο τι καταλαβα αρρωστουλα η μικρη; περαστικα σας...

ντομ θεα μου συνκουμπαρουλα μου,πως ειστε; θεος ο βασιλακης σαν τη μαμα του :D

καλα ο φανης, θυμηθηκα την βαφτιση του :D

εννοειται οτι θα συναντηθουμε οσο μακρια και αν ειμαι....

η καλυψω, η φρωσω, και η ισμηνη; που ειναι;

πια ξεχασα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...