Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια

σοφακι κ εγω την πατησα κ μαλιστα προλαβα να σκεφτω κιολας κοιτα αντρας τι ωραια εκπληξη; :lol::lol::lol:

περαστικα στα κοριτσακια σου κ σε σενα

εμεις εδω τα ιδια μας αλλαξε κ λιγο το προγραμμα η αλλαγη της ωρας γιατι δεν την πηραν πρεφα :lol::lol: κ τα κανουν ολα συμφωνα με την παλια :lol::lol:

ωραιες μερες κανει...ωχ πλησιαζουν οι ντουλαπες... :o:o

αν κ δεν ανυπομονω να καλοκαιριασει γιατι θα παμε μονο σε γονεις κ πεθερικα φετος κ θα ναι σαν να μην πηγαινουμε πουθενα..κ σκεφτειται πως θα μαστε στην παραλια με τρια παιδια;;χαμος :lol::lol::lol: αχ ποσο θα θελα να πηγαιναμε καπου..αλλο πραγμα να πηγαινεις καπου κ ας εισαι κ με τρια παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια μου!

εδω παλι συννεφια!!!

απο χθες εχω τρομερο πονοκεφαλο κ δεν μπορω να τον ξεφορτωθω με τιποτα!

Βουλα εει κ καροτσια με προστατευτικο σαν αυτο που εβαλε η Μαρια!αλλα αν δεν εχεις θεμα χωρου παρε εκεινο που μας εδειξες φαινεται πολυ καλο!

Κατερινακι μπραβο τον νικολα μας που μπουσουλαει!!!φανταζομαι τωρα πως τρεχεις απο πισω του!κ γω ετσι ολη μερα.δεν προλαβαινω να κανω τιποτα σχεδον.με το ζορι μαγειρευω!!!

Σοφακι περαστικα στα κοριτσακια σου.

Ελενα πολυ πλακα θα εχει η Εβελινα που περπαταει.αφου κ ο Αναστασης ξεκαρδιζεται στα γελια οταν στεκεται μονος του κ ξεκιναει.πως καταλαβαινουν οτι κανουν κατι κ αυτα!!!

φιλες μου παω να κανω καμμια δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και εδω συννεφια :(

Βρε Νανσυ πως θα αλλάξουν απο μόνα τους το προγραμμα με την νεα ώρα εσυ θα τα προσαρμοσεις στην καινουρια.

Αντωνία έτσι που ναι ο καιρος πολυ πιθανο να ειναι απο αυτο ο πονοκέφαλος, να περάσει γρήγορα να ηρεμησεις. Ναι τον αφήνω κάτω αλλα δεν μπορω να κάνω και πολλα όλο παει στα χαλια τα σηκώνει λίγο στην άκρη και τα δοκιμάζει και μην δει παντοφλες ή παπούτσια στην άκρη τρέχει κατευθείαν.

Πάω και εγω να κάνω καμια δουλίτσα σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kouklitses mou euxaristw gia ta kala sas logia gia to nufiko sas arese ee...

boula nai egw exw kiddo k auto mou vgike mia xara pira k kathismataki apo kei alla den to exw xreisimopoiisei gia poio les esu na sou pw ama to eida pws einai...

tonu mpravo ston anastasi pou kanei bimatakia k egw etsi eimai exw ponokefalo k den pernaei me tpt k niwthw k kati psilozalades k lew na arxisw to sidiro min mou epese o aimatokritis k eimai etsi....

maraki oxi lew ena stin krini einia meta ton erwtiko ama to ksereis alla k auto pou les den einai asximo exei alla nomizw twra me ta erga to exoun kleisto...

k emena twra mou eipan oti mporei na pame xwrio opote oute egw kserw sigoura...

eida fwto omorfes...

ari kala kanate k pigate volta na kseskasete ligo.... megalwse to mpiskotaki...

katerina k emena twra ton exei piasei mania me pantofles k papoutsia toso kairo simasia den ta edine....

pasxalaki k apo mas filakia mas eleipses pws einia ta mikroulia...

ax simera o mikros apo to prwi den trwei tpt ton edwsa mpiskoto prin efage k twra soupitsa alladen efage nustazei k opws ton afisa sto kareklaki na kanw gala koimithike...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας τρέχω και δεν φτάνω ως συνήθως....προσπαθω να ταΐσω τη Σάντυ μας βλέπω να μας πέρνει το απόγευμα....

Τονυ μου μπράβο ο κούκλος σου άντε καλές τρεχαλες

Ναταλακι μου πολύ όμορφο το νυφικό σου συγκινήθηκα!

Λέτε για καρότσι εμείς ακομη έχουμε το μεγάλο και δεν έχω κανένα πρόβλημα αφού το έχω βολευτεί παντού και στη κόρη και στο γιο. Τώρα πήρα ένα καρότσι ομπρέλλα για τη Σάντυ από τα τζάμπο με 15ευρω. Οταν πλέον μετά τα 2μιση χρόνια του Πέτρου θα του πάρω ομπρελλα :arrow:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,

ειμαστε ακομα στη μαμα μου και αν και αρρωστουλες ειμαστε στα καλα μας. μακαρι να σας εγραφα απο το Παρισι, το χω αποθυμενο και μου βγηκε αβιαστα το ψεμα, :lol::lol::lol: Εχω πει στον αντρα μου οτι μπορεις να μου κανεις εκπληξη η και προγραμματισμενο ενα ταξιδι στο ΠΑρισι :lol::lol::lol: Εδω με τα κορτισια παιζουμε τρεχουμε μπουσουλωντας, και περπαταμε με στηριξη. Καινουριο σπιτι καινουριος κοσμος θελουν να τα πιασουν ολ και οωπς ειπες Κατερινα και Ελενα, ναι εχουμε ειδικη προτιμιση κι εμεις σε γωνιες χαλιων και παντοφλες :lol: Εχω ξεκουραστει αρκετα μεγαλο πραγμα η βοηθεια, εχει αναλαβει η μανα μου το ενα μωρο και τωρα που γινοται καλυτερα εχουν και πιο ηπιο υπνο.

Τα νεα μας ειναι οτι ειχαμε κλεισει εκκλησια για 9 ιουνιου και ψαχναμε για μερος για μετα, μας τηλεφωνησε η γυναικα του κουμπαρου που εχουν και αυτοι ενα παιδακι σαν τα δικα μας και μου ανακοινωσε οτι εκλεισαν βαπτιση στις....9 Ιουνιου. Τελοσπαντων ειχαν και αυτοι αναβαλει 3 φορες την ημερομηνια γιατι ειχαν κατι κωλυμματα, οποτε δεν το κανα θεμα....απλα ειμαστε παλι σε ανευρεση εκκλησια και ημερομηνιας...

Στα δικα σας, Αντωνια μπραβο στον Ανασταση ξεκινησε να περπατα, καλα κουραγια τωρα. περαστικα με τον πονοκεφαλο.

Ναταλία θα σαι μια κούκλα με το νυφικό, η ωρα η καλη ευχομαι, τι αλλες εοτιμασιες σου μενουν?

Σταυρούλα κι εγω που εψαχνα καποια εποχη ειχα δει στα ΗΡΑ της carello που φαινοτανπολυ ελαφρυ και πρακτικο, ομπρελλα τυπου.

Ναταλία και συ ζαλαδες, δεν αμε να ελεγξουμε ομαδικως σιδηρο, φεριττινη, ολο λεω αλλα μεσα σε ολα αδιαθετησα το Σαββατο και αναβαλλεται.

Αλέκα η Σαντυ ειναι δυσκολη στο φαγητο?

κατερινακι διαβασα τα περι βαπτισης, Η ωρα η καλη του Νικόλα. Πολλοι περιορισμοι, αλλα κατα βαση εχει δικιο ο παπας. Μηπως πρεπει να του πεις για την ηλικια της κουμπαρας? οσο για τα βαφτιστικα, ενω εγω ελεγα στην αρχη α θελω λευκα, εχω τρελαθει με τα χρωματα κι αν δεν εχουμε προβληγμα με την εκκλησια θα προτιμησω αλλο χρωμα.

Ελενα εμαθα οτι στα χανια θα φτασει 30 αυριο, μηπως να πατε για το πρωτο σας μπανακι? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofaki k egw to pistepsa klew des ti wraia ekpliksi... oi mikres eksereunoun ta panta ee?

ama kaneis tin vaftisi mia vdomada meta? i prin

nai k egw lew olo oti tha paw kolo ta anavalw na dw pote tha tis kanw tis eksetaseis einai k to mikrobiologiko konta sto spiti mou...

euxaristw gia to nufiko xairoai pou sas arese...

voula gia des http://www.beboulino.gr/παιδικά_καρότσια_καλοκαιρινά_καρότσια_ava.el.aspx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια εβδομαδα πριν εχουμε γαμο μια εβδομαδα μετα εχουν οι κουμπαροι γαμο και ετσι παει γενικως παρα πολλα σκ του καλοκαιριου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia allo prama me boitheia e? Pwpw fantazomai tin anakoufisi sou twra pou eisai sti mama sou...

Kapou mes to 3imero tou Agiou Pneumatos den mporeite na tin kanete ti baftisi?

Gia aurio nomizw oti den tha exei tosi zesti sta Xania...kapou 18...alla mou eipe o suzuks oti tha ftasei 32 to SK. Kala an ftasei toso kai einai kai Sabbatokuriako sigoura tha gemisoun oi paralies...edw proxtes me 24 bathmous eixe kosmo.

Koritsia gia thumiste mou gia antiliako ti sas exei pei h giatros? Bazoume kapoio sugkekrimeno h apla opoio antiliako exoume me megali prostasia??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αυτο το φορεμα μου αρεσει παρα πολυ, το εχει και σε μωβ, ξερω πως θα μου πηγαινει και οτ κοψιμο, υπαρχει περιπτωση να το βρουμε σε καποιο απο τα σαιτ που εχετε ξεκοκαλλισει γιατι τα μαρκσ δεν θα το φερουν ελλαδα και βγαινει πολυ ακριβο να το παραγγειλω απο αγγλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για λίγο ειναι ωραια αυτο το διαλλειμα στη μαμα μου να ανακτησω δυναμεις και να αναρρωσω κι εγω, μετα παλι στη βαση μας. Αντηλιακο οτι να ναι με μεγαλο δεικτη υπαρχουν παιδικα Ελενα, εγω σκεφτομαι να παρω της frezyderm.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού ξάπλωσα κανένα μισάωρο αλλά που ύπνος αφού ξύπνησε ο βοβολας, η Σάντυ μου ακομη κοιμάται αλλά πρέπει να την ξυπνήσω γιατί πρέπει να ξεκινήσουμε να τρώμε...

Ναι σοφάκι μου όχι μόνο δύσκολη αλλα θές και τρελή υπομονή να τη ταισεις. Χθες επειδή δεν ήθελε γάλα έκανε εμετό!

θα βρείτε ημερομηνία μη σκας βρε...

και της avene είναι καλό το αντηλιακό αυτό βάζω και στα δυο τους

Αχ θέλω και εγώ μους σοκολα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο το μαλλι που ξανθαινει απο την ανταυγεια , λιγο που εχω μεινει νοερως στο Παρισσι :lol::lol::lol: , ε δεν θελει και πολυ ο ανθρωπος . Αυτο ειναι http://www.marksandspencer.com/M-S-Woma ... 1363689784

post-15892-13873940228487_thumb.jpg

post-15892-13873940229499_thumb.jpg

post-15892-13873940229582_thumb.jpg

post-15892-13873940229764_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χει και σε αυτο το χρωμα το οποιο ιεναι πολυ ωραιοα και κομψο http://www.marksandspencer.com/M-S-Woma ... 1363689784 αλλα δεν ξερω επειδη ειμαι πολυ ασπρη αν μου πηγαινει, προτιμω το apricot, τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια που σε ξεκουραζει η μανουλα Σοφια!!!θα βρειτε ημερομηνια μην στεναχωριεσαι...

Αλεκα τα ιδια εχω με την κορη μου κ τον Ανασταση χιλια παρακαλια για να φανε!!!

Σοφια ωραιο το φορεμα!!μαρεσει αυτο το χρωμα πολυ!

Ελενα αμα κανει 32 βαθμους να πατε θαλασσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι το βοβολας σημαίνει σαλιγκαρος στα βλάχικα (είμαι από το Αγρίνιο άσχετα που μένω στη Ρόδο). Ωραίο το φόρεμα και το χρώμα πολύ καλοκαιρινό.

Παρακάλια δεν έχει Αντωνία μου καρεκλακι για όσες ώρες χριαστει μέχρι να το φάει ολοτης το πιατο της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!

μπηκα βιαστικα κ δε σας εχω διαβασει σημερα,μονο χθες λ προχθες σας διαβασα αλλα δε προλαβα να σχολιασω.οπως κ τωρα δε προλαβαινω γιατι πρεπει να παω να παρω τον αντωνη απο την γιαγια του για να παμε επισκεψη στο νονο του.

σημερα ολη μερα στους δρομους,το πρωι πηγαμε κ εκανα υπερηχο θυροειδη κ ενω ειχα ενα μικρο οζους τωρα μου βγηκαν κ αλλοι δυο.ειχα παρατησει το χαπι λογω εγκυμοσυνης κ μετα θηλασμου αλλα πρεπει τωρα παλι να το δω σοβαρα.

μετα πηγαμε να παρουμε εναν ενισχυτη του αντρα μου που το ειχε παει για φτιαξιμο στην αλλη ακρη της πολης κ μετα φαγαμε κατι στα goody's,μετα πηγαμε ζαρα να παρουμε κατι του γιου του νονου μας που γιορταζε κ πηρα κ της μπεμπας ενα πολυ ωραιο μπολερο λευκο που θα μας βολεψει νομιζω,μετα μαρκετ ε κ ηρθαμε σπιτι.η μπεμπα μου κυρια,μονο λιγο κοιμηθηκε στο αμαξι κατα τα αλλα μεσα στο χαμογελο.

χθες στην παιδιατρο ολα καλα,εχει παει 8μιση κιλα κ πηρε 3 ποντους δηλ ειναι 74.

ευχομαι να ειστε ολες καλα,θα σας σχολιασω αλλη ωρα.

φιλια πολλα σε ολες κ καλο απογευμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κακως βικακι το παρατησες το χάπι, δεν επιρρεαζει πουθενά.το έπινα και στις δυο εγκυμοσύνες και στους δυο θηλασμους. Η κόρη έχει υποθυρεοειδισμό και πίνει από 2 μηνών χάπι καθημερινά.... Είχα μια παλλινδρομη από θυροειδη και από τότε παίρνω συνεχεια χάπι αφού δεν χριαζεται να αφαιρεθεί.

Μια χαρά κοπελαρες εισαστε φτου σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...