Μετάβαση σε περιεχόμενο

inglesina?η bebe comfort?


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα και παλι!!αφου ηρεμησα με τις ανησυχιες μου για το μωρο,κοιταω για καροτσι.εχω δυο φιλες που εχουν να μου δωσουν καθισματακι αυτ/του με βαση δυο διαφορετικες μαρκες.η μια εχει bebe comfort elea.και η αλλη εχει inglesina zippy.οποτε εγω μπορω να παρω μονο το καροτσι και να κουμπωνω επανω αν θελω το καθισματακι τον πρωτο καιρο γιατι γενναω τον μαιο.δεν ξερω πιο απο τα δυο να προτημησω.περιπου ιδια τιμη τα βρισκω.βλεπω οτι και τα δυο γυρνανε προς τη μαμα και τα δυο χωρανε στο αμαξι,και τα δυο ανοιγουν -κλεινουν ευκολα και επισης και τα δυο εχουν το ιδιο βαρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο Ευα -ποσο εισαι τωρα;

κοιτα να δεις -τα περισσοτερα καροτσια ειναι απο 0+ οποτε θεωρω οτι σπανιως θα χρειαστεις να κουμπωσεις

εμεις δλδ δεν το κουμπωσαμε ποτε

αντε πες εαν κοιμαται και δεν θες να το ξυπνησεις λεω τωρα

αλλιως σκεψουν- ανοιξε καροτσια - ξεκουμπωσε καρεκλακια -κουμπεσω το πανω στο καροτσι και μετα παλι τα ιδια για να το βγαλεις

επειδη τα εψαξα λιγακι τωρα

τα ιγκλεσινα μου φανηκαν πολυ ελεφρια και ευκολοκινητα

Με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπενω στον 8 την αλλη εβδομαδα.ουτε εγω θα διαλεγα 3 σε 1 αλλα επειδη θα μου τα σωσουνε δεν θα τα αγορασω εθκαιρια ειναι.και αν τα χρειαστω να τα εχω.και εγω μαλλον inglesina θα διαλεξω.thanks

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...