Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tani Spring Edition+Γκαστρουλες+Μωρακιααα!!


Recommended Posts

Αφου υποδεχτηκαμε τα 2 πρωτα μας μωρακια και αφου μπηκε η Ανοιξη,αλλαξαμε και θεματακι!!!!!!Με το καλο τα υπολοιπα και ευχομαι συντομα να εχουμε ολες σπορακια!!Αντε-αντε λιγες μειναμε :lol::lol::lol::lol:

και το καθιερωμενο πλεον

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

σπορακι μου μυριζει,Ε-Ε-ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι...να το επισκεπτόμαστε και λίγο πιο συχνά...με το καλό να δεχτούμε και τα υπόλοιπα τανομωράκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το ανοιξιατικο χαρουμενο ποστακι μας!!!!!!!!!!!!

Εχω μεγαλη χαρα σημερα και θα χοροπηδηξω για το γαμωτο, 2 μηνες περιμενα

[smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif]

[smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif]

[smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif]

Ξερετε γιατι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να μας ζησει ο Μπουμπου, με το καλο τα υπολοιπα μωρακια μας και με το καλο να τρυπωσουν ορισμενα που μας το παιζουν ζορικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας αγαπω ολες φιλες μου @};-@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο και αυτο το ποστακι μας κοριτσια μου ,με το καλο να γεμισει τωρα την άνοιξη με πολλα πολλα τανοσπορακια.

Σε αυτο το ποστακι θα υποδεχτουμε και το Μαιμουδοσπορακι με το καλο!

Μαρακι μου , όλα τελεια μπραβο και ...... μμμμμ , ποιο θα ειναι το επομενο σπορακι που θα σκασει μυτη συντομα? [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να γεμμισιε κιαυτο γαστρουλες και μωρακια!!το πρωτο μωρακι που θα σκασει μυτη εδω θα ειναι ο κυριος μπεμπης μουυυυ!!ελπιζω να φερει γουρι σε ολεςςςςςςςςς!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακη μου , συγνωμη μωρε μπερδευτηκα , εννοειτε το πρωτο ανοιξιατικο μωρο θα ειναι ο κυριος μπεμπης και μετα το μαιμουδοσπορο , η αμνησια της εγκυμοσυνης ασε , ασε!!!!

ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ!!!!! Εννοειται οτι θα φερει γουρι Χριστινακη μου!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα κοριτσακια μου...σας ευχομαι ολα να πανε τελεια...μακαρι ολα τα μωρακια να ειναι καλα και οσα ειναι στο δρομο να φτασουν γερα και δυνατα στην αγκαλιτσα σας...Τονια μου οσες προσπαθειτε για σπορακι ευχομαι συντομα να εχετε τα πιο ευχαριστα νεα το συντομοτερο δυνατον...φιλακια πολλα σε ολες.... [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif] [smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσακι μου σε καταλαβινω με τ θεμα της αμνησιας μια απο τα ιδα κιεγω!!χιχι και σιγα καλε τι ζητας συγνωμη μεταξυ μας!! :x:x τονινι μου θα φερει γουρι σιγουρα σε ολες οσες εμεινα ακομα αφουσκωτες!!κατσε και θα δεις!!! :x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιααα!!σημερα πηγαμε γιατρο..η ζουζουνιτσα μας ειναι 1223 γρ και ειναι μια χαρα ολα!!την πετυχαμε με το κεφαλι κατω κ μετα που τελειωσαμε κ σηκωθηκα μου τουρλωσε τον κωλινο της στο στομαχι μου :lol: μετα απο τοσο καιρο ακουσαμε με την πρωτη τη καρδουλα της :) τις αλλες φορες κουνιοταν πολυ και δε μπορουσαμε να την πετυχουμε ευκολα :P απο την 32η βδομαδα θα αρχισουμε να πηγαινουμε καθε 2 βδομαδες πλεον,22 απριλιου που θα μπω στον μηνα μου θα κοψουμε το μαγνησιο και μετα απο ποοοοοσο καιρο με επιασε παλι το τρελοφτερνισμα :cry: με κοβω να παιρνω κανα ντεπονακι,ασχετο με το γιατρο :P μεθαυριο θα παω να κανω την εξεταση για το τοξοπλασμα που δεν εκανα στο 2ο τριμηνο και μετα απο την 34η νομιζω θα κανω και τις τελευταιες εξετασεις του 3ου τριμηνου.αυτα!ειμαι πολυ χαρουμενη :x:x:x και σιγουρα τα επομενα μωρακια θα φερουν πολυυυυυυυυυυ γουρι [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!!! Καλώς ήρθανε τα πρώτα μωράκια και με το καλό τα επόμενα!!! Την άνοιξη να γεμίσουν όλες οι κοιλίτσες!!! Maimouditsa τέλεια τα νέα σου!!! Binoula να τους χαίρεσαι τους άντρες σου!! Εμείς συνεχίζουμε τις ανακατωσούρες, βέβαια πολύ καλύτερα από την αρχή και σιγα-σιγά νιώθουμε και το ζουζουνάκι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalogeanna1 μου , ακομη ταλαιπωρισαι με ανακατωσουρες? Ωχ ,κουραγιο! Εμεις ησυχασαμε ευτυχως!

Να σε ρωτησω κατι , οταν λες το νιωθεις το μπεμπακι σου τι εννοεις καλε? Κι εσυ Mary12 οταν λες πως οταν ξαπλωνεις ο συζυγος παταει την κοιλιτσα σου και καταλαβαινει που ειναι το μπεμπακι , πως?!!!

Αφου ειναι ακομη πολυ μικρουλια και πολυ νωρις! Ξαπλωνω κι εγω , παταω εδω , ψαχνω απο εκει και δε καταλαβαινω τιποτε , εσεις τι νιωθετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Σήμερα ακόμα μια μέρα που τα είδα όλα στην δουλειά..πολύ κούραση.. θα πάω σπιτάκι μου να κάτσω 10 λεπτά και μετά να ξεκινήσουμε να αδειάζουμε το δωμάτιο του γιου μου..το βράδυ τσίκνισμα στην κουμπάρα μου.

Σήμερα η ημέρα ήταν καλή - η μπέμπα έδωσε σημάδια όλη μέρα και είμαι χαρούμενη...μετά το χθεσινό ξενύχτι και κλάμα αποφάσισε να μην με ταλαιπωρήσει άλλο.

Τρίτη πάμε γιατρό να μας δει πως πάμε και οι δυο - μακάρι να είναι όλα καλά για το κορίτσι μου. Έχω πολύ περισσότερο άγχος σε σχέση με τον γιο μου...όσο δεν είχα στην αρχή, τόσο έχω τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!Χρόνια πολλά σε όλες!!! Efrosyni μου, αισθάνομαι σαν να σέρνεται στην κοιλιά μου, σαν να με γαργαλάει, κάτι τέτοιο... Η γιατρός μου, μου είπε ότι επειδή είναι το δεύτερο μωρό θα το καταλάβω πιο νωρίς γιατί είναι διαφορετικά τα τοιχώματα της μήτρας. Α!!! Ξέχασα να σας πω ότι βάσει υπερήχων το μωρό μας βγαίνει 5 μέρες μεγαλύτερο οπότε η ΠΗΤ μας άλλαξε και είναι 2 Σεπτέμβρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσια!!χρονια μας πολλα :D kalogeanna1 κοριτσακι εχεις τελικα?μας ειπες?δε θυμαμαι :roll: οπως και να'χει γερο να ειναι :) τι πητ ειχες πριν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια kalogeanna1 , 5 μερες πανω , 5 κατω , γερο να ειναι το μπεμπεδακι σας. Οσο για αυτα που περιγραφεις , τι να πω εγω δε νιωθω τιποτε ακομη κι εμενα ειναι το δευτερο , αλλα και στο πρωτο οταν καραμπηκα στον 5ο την καταλαβα.

Μαιμου , με φαινεται θα σε πω κι απο εδω τιποτε , αφου σε λεει η κοπελα αλλαξε η ΠΗΤ της , κατα 5 ημερες νωριτερα , ε δε μπορεις να σκεφτεις ποια ηταν η αρχικη της ΠΗΤ?! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...χρονια πολλα σε ολες μας...να μαστε καλα και να μας ερθουν τα καλυτερα σε ολες μας...Τονια μου οντως γι αυτο την εβαλα την φωτογραφια με τους δυο αντρες της ζωης μου....αφου ειναι ολοι μου η ζωη τα ψυχουλακια μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια kalogeanna1 , 5 μερες πανω , 5 κατω , γερο να ειναι το μπεμπεδακι σας. Οσο για αυτα που περιγραφεις , τι να πω εγω δε νιωθω τιποτε ακομη κι εμενα ειναι το δευτερο , αλλα και στο πρωτο οταν καραμπηκα στον 5ο την καταλαβα.

Μαιμου , με φαινεται θα σε πω κι απο εδω τιποτε , αφου σε λεει η κοπελα αλλαξε η ΠΗΤ της , κατα 5 ημερες νωριτερα , ε δε μπορεις να σκεφτεις ποια ηταν η αρχικη της ΠΗΤ?! ;)

αι μαρι φροσω μου δινεις και σημασια..σκεψου λιγο..ειμαι ξανθια,ειμαι εγκυος,θες κι'αλλα??? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες!!νυχτεριδουλα μακαρι..κατι μου λεει οτι συντομα θα εχουμε κι αλλη ανακοινωση ;););) αντε γιατι καιρο εχουμε να το καψουμεεεε [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...