Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

Kαλημερα κοριτσακια μου

Ο Αναστασης μου μεχρι στιγμης ειναι απυρετος!εχουμε λιγε ςμυξες σημερα ομως!πηρα την παιδιατρο κ μου ειπε φυσικα οτι δεν θα κανουμε εμβολιο αλλα θα τον παρακολουθησουμε να δουμε την εξελιξη της ιωσης.

Νανσυ μου σου ευχομαι να τα πουλησεις τα κασκολακια σου!εχουν διαγορα μεγαλη τα μωρακια σου!μπραβο απο την στιγμη που τρωνε δεν στεναχωριομαστε!τι καλα που καταφερες να βγεις χωρις τα μωρα!

Σοφια κ οι δικες σου εχουν διαφορα!κ γω πιστευω σαυτο που λες οτι εχει να κανει με το σκαρι της καθεμιας!γερα ασ ειναι κ ασ εχουν κ κανα κιλακι παραπανω!Σοφια ποιο ωραιες η στολες στο πρεναταλα ε??

Λιακι κ εμφανιση στο face καναμε???

Κατερινακι μου κ γω πιστευω οτι ειναι καλυτερα να μην βαλεις δαμασκηνο ακομα απο την στιγμη που θελεις να δινεις σε τι εχει αλεργια η μικρη!

Μαρακι καλα κανεις κ βγαζεις συνεχεια φωτο..αυτα θα μεινουν κ θα κοιτας σε λιγα χρονια..αναμνησεις φοβερες!μκαρι να σου μοιασει η Αννουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σονια μου στον ιδιο σακο ητανε;εγω γεννησα 36 κ 3 σιγουρα παιζει ρολο αυτο.

αλεκα εμενα μου αρεσει η βεσπα πρωτοτυπο

εγω ψαχνω ακομα νονους :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!

Πολυ ωραιο θε,α η βεσπα Αλεκουκο,μου αρεσε απο τοτε που το ειχες ξαναπει!

Επισης χαιρομαι που εισαι καθε μερα μαζι μας!!

Αντωνινο το face δεν ειναι κανονικο.Δεν εχω καθολου δικους μου μεσα.Ειναι μαμαδιστικο! :lol:

Ετσι ξεκινανε,καταπινουν μαγνητες και μετα πανε και κανουν piercing και σουζες με τη μηχανη... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτά τα fucking book θα σας φάνε!

Και μένα η βέσπα μου αρέσει απλώς είδε και αυτό η νονα του και της άρεσε και έψαξα να της βρω σύνολο αλλά η βέσπα και σα εφέ είναι πιο ωραία και σε τιμή!

Αχ μαράζι με το φρούτο αυτό το παιδί ακομη το τρώμε σιγά σιγά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι τελειωσαμε με το φρουτο μας πηρε το μεσημερι αλλα το εφαγε ολο!!!!!

και για να μην σας αφησω παραπονεμενες παρτε μας ματι ολη την οικογενεια που λεει και η κορη μου!!!! παω να τον αφησω στη πεθερα μου και να παρω τη μεγαλη απο το χολειο και να τη ταισω στη πεθερα μου γιατι εκανε ψαροσουπα... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Re mamwto apo tis 11 prospathw na grapsw kai olo stamatousa na kanw kati kai twra mou esbisan olaaaaa!

Kai ta eixa sxoliasei kai ola!

Twra oti thumamai!

Tony wraia pou sou esteile paketo h giagioula apo ta meri mas!!

Bikaki gelasa me to oti niwtheis san na douleueis se estiatorio!! :lol:

Maraki efage ta psarakia tis h kakourga h psarena??? :shock:

Sofia pira to 18 noumero se papoutsia kai einai kalitera twra me auta giati einai pio stathero to bima tis, prin glustrouse sto plakaki kai sto marmaro. Ti wraia pou pigate kai kounies!

Katerina kai egw sumfwnw me ta koritsia, nomizw oti h allergia tha ebgaine amesws kai oxi meta apo 4 imeres. Isws einai kati allo kai kalitera na min prostheseis kati kainourio.

Lela feismpouki kai su? :D Twra exeis na deis polu uliko se fwto!!

Aleka emena mou aresei h bespa giati einai kati prototupo, to allo to exw dei polu. Wraies fwto! O Petran sou moiazei! kouklos einai!

Nancy mia xara einai sto baros...sxedon mas exei ftasei kai h mpempa sou...egw nomizw i dikia mou twra tha einai kapou 7400...se sxesi me ta mwra tou postakiou einai piso sto baros...alla einai uperkinitiki de stamataei oute lepto...thelei sunexeia na einai orthia kai na kanei bimata...isws giauto den pernei eukola baros. Me geia ta dontia!

De thumamai ti allo eixa grapsei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερός τυπος ο Πετραν!

Ελενα αστα να πανε,θα κολλησω.

Ειχα φβ κανονικο αλλα το εσβησα πριν παντρευτω γιατι ειχαμε πολλες παρεμβολες!! ;)

Σε αυτο δεν εχω δικους μου μεσα.Οπως ειπα ειναι μαμαδιστικο.

Αντωνια εχεις ομορφυνει επικυνδινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλιτσες

εχω τοσες δουλειες μαζευω μαζευω και ολα αμαζευτα ειναι...ουφ σημερα δεν ειναι η μερα μου απο το πρωι ολο κατι γινεται ολο μικροζημιες μου βγαινουν

Σοφια :YMHUG:

Βάσω :D

Νάνσυ μπραβο στον μπεμπη που εβγαλε κιολας δυο δοντακια. Δεν εχει σημασια το θεμα συζητησης στον καφε και μονο που βγηκες χωρις τα παιδια και αλλαξες παραστασεις ειναι πολυ σημαντικο.

Αντωνια ευτυχως που δεν εχει πυρετο ο Αναστασης, δες πως θα ειναι σημερα και το κανετε μετα απο κανα δυο μερες το εμβολιο.

Μαρια :lol::lol: για τα ψαρογεννητουρια, ε ρε να τα φαει τα μωρα της :lol::lol::lol:

Αλεκα και εγω βεσπα ψηφιζω ειναι πολυ ξεχωριστο! Εισαι μια ευτυχισμενη μανουλα με τα ζουζουνια σου.

Λια :YMHUG:

Ελενα μην αγχωνεσαι για το βαρος αφου ολο κινειται η Εβελινα, βαλε μας φωτο τα παπουτσακια

Σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι δεν ειναι το δικο μου επωνυμο ;)

Η βλακεια δεν με αφηνε να γραψω αλλο ονομα.Αν εγραφα Λια δεν το δεχοταν!Οτι να΄ναι το φβ.

Νανσυ βγαλατε δοντια!!Με γεια!!!Τα αγορια πιο μπροστα στα δοντια,τα κοριτσια στο περπατημα μου φαινεται!!

Τι θα μαγειρεψετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai den einai periergo? Kai egw otan ksananoiksa to logariasmo mou prospathisa na allaksw onoma alla den me afine...nomiza pws an kaneis kainourio logariasmo mporeis na baleis allo onoma!

Egw exw gigantes apo xtes.

Katerinaki to skeftomoun na sas balw fwto...molis brw eukairia tha ta bgalw kai tha sas balw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσόπουλα...

Είχαμε πάει μια επίσκεψη το πρωί σε μια μπεμπούλα, καλά ήταν.

Λία σου έστειλα πμ.

Βίκυ, πολύ γέλασα με την "συναρμολόγηση του καρότου" :lol::lol:

Εμένα η μπέμπα έχει βγάλει μικρά μικρά σπιθουράκια στο σαγόνι και μάλλον έιναι απο τις τροφές που πέφτου.Την πλένω βέβαια μόλις τελειώσουμε το φαγητό αλλά επειδή είναι πολύ λευκή, μάλλον θα είναι ευαίσθητο το δέρμα.Θα χαλάμε με το κιλό τα αντηλιακά το καλοκαίρι :lol::lol:

Κατερίνα εμένα είναι και φαφούτα και όχι πολύ κινητική :?:lol:

Σας φιλώ όλες, έχω ξεχάσει τί άλλο ήθελα να γράψω :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μουυυ. Μου λείψατε. Τελικά έχω πάθει εξάρτηση μαζί σας. :lol:

Κι έλεγα κι εγώ έκανε ωραίο καιρό και θα κάνανε βόλτες και δεν θα γράψανε πολλά. Όμως έκανα λάθος. :lol:

15 σελίδες βρε αθεώφοβες? :lol::lol:

Διάβασα μόνο όπου έβλεπα το όνομά μου για να σας απαντήσω.

Σοφία η πεθερά μου είχε μπει μέσα στην κούνια γιατί χώραγε κιόλας :lol::lol:

Αντωνία τι θερμός θέλεις? Μπολ ή μποτίλια?

Μαράκι 2/6 θα γίνει η βάφτιση στις 11 το πρωί.

Κατερινάκι τελικά δεν το βρήκαμε το κομμάτι του κοντρολ. Εγώ πιστεύω ότι δεν το έφαγε.

Συνεχίζω σε λίγο γιατί γκρινιάζει και θέλει νάνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou ton axortago exete den mporw na teleiwsw poia olo kainourgia selida vgazei... :lol::lol::lol::lol:

katerinaki mas irthes salonika kala kanate kseskases mpravo ston nikola pou pernei mpoukali as to dinei allos ama thes na mathei merikes meres k meta tha pernei k apo sena etsi ekane k o dikos mou...

exei wraia stoli kounelaki sto jumbo... k emena fafoutis einia o dikos mou... :(

pasxalaki telika efugan ta spurakia den kserw apo allergeia na sou pw...

ari ti epathes popo den tha ithela na eimai stin thesi sou...

elena min anusuxeis gia ta kila k o dikos mou toso einai k apo ti exw katalavei etsi tha einia einai to skari teteio...

megia ta papoutsakia k to dontaki... k emena etsi kinitikos den kathete lepto pouthena...

anthi mou kala kaneis k dinei mpoukali gia vradi k koimatai polu.... ta frouta k emena den ta trwei kanoume 3 wres na ta fame...

voula k egw den nomizw na to efage ama itan k mikrouli kapou tha exei parapesei k den to vriskeis...

antwnia ti kala pou einai kalutera o mikros kala kaneis k den tin stelneis paidiko polles arrwsties exei....

maraki ti kala na sou moiaksei stis foto i mikri.. a tin kakourga ta efage egw papagalakia pou eixa k eixan gennisei k emena ta efagan... den einai sigoura akoma ta organa....

lia nai k egw pou ithela na allaksw to onoma den me afine...

alekaki kouklia eiste oikogeneiakos psifizw bespa....

tsevoula kouklitsa i mikri pou eisai?

sovia wraia foto tin kataxarikan tin volta i mikres eee fainete exoun diafoa...

nansy wraia ta kaskol k esena exoun diafora ta mikroulia...

lil wraio to thema me to kalo...

paw na taisw ton mikro k epanerxomai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλησπερα!Τι μου κανετε~?

Εμεισ τωρα γυρισαμε απο την παιδιατρο.Ειναι λιγο κοκκινοσ ο λαιμοσ τησ μπουμπου μου και εχω αγχωθει :( .Αλλα το καναμε το εμβολιο.μακαρι να ξεπερασει ανωδυνα την ιωση.Ρε μαμωτο απο που κολλησε παλι?ειδικα ο πυρετος με τρομαζει πολυ

Απο την αναπτυξη πηγαμε 8900γρ και 75.5 υψοσ.Συνηθωσ επαιρνε ενα κιλο τον μηνα κ τωρα πηρε μονο 400 γρ κ 2 ποντουσ.Ειχε χασει το καημενο οταν ειχε αρρωστησει που δεν επινε ουτε γαλα. :(

Μου την εσπασε σημερα η παιδιατρος,για την διατροφη. μαλλον Δεν τησ ειχε κατσει καλα απο την αρχη π-ου αρνουμαι να τησ δωσω εμποριου καθολου και σημερα την ρωτησα για βρωμη-κινοα-κεχρι και μου ειπε χαριτολογωντας οτι θελω να τησ δινω πολυτελειασ :shock: . Ακου εκει.Η δουλεια τησ δεν ειναι να με ενημερωνει αν κανει καλο στο μωρο η διατροφη που επιλεγω??

Σταυρουλα πεσ μου βρε κουκλα μου παλι πως λεγεται η βρωμη χωρις γλουτενη που παιρνεις.Εχει και στα σουπερμ,αρκετ??

Επισης λεω να μην της δωσω καθολου ζυμαρικα μεχρι το 1ετος,αν το κανει καμια πειτε καμια ενναλακτικη ιδεα συστατικου να προσθεσω αντι ζυμαρικου.

Σορι τα δικα σας νεα θα τα διαβασω μετα :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...συνεχίζω με τα νέα μου.

Αυτά που ξέρατε ως τώρα να τα ξεχάσετε. Γυρίσαμε πάλι στα ίδια. Πολύ γκρίνια και κάθε 1 ώρα μην πω κάθε μισή ώρα ξυπνάει και κλαίει. Σήμερα πήρα την παιδίατρο αλλά δεν το σηκώνει ούτε με πήρε πίσω. :evil:

Δεν ξέρω πια τι να υποθέσω. Έχω φτάσει στα όρια της τρέλας. Έχω σκεφτεί κακά πράγματα μέχρι και για το παιδί μου. :cry::cry::cry: Και σκεφτείτε ότι οι γύρω μου με θεωρούν και ψύχραιμο άνθρωπο. :? Έτσι δεν ήμουν ούτε όταν ήμουν λεχώνα. Τώρα θα την πάθω την επιλόχειο κατάθλιψη!!! Κοιτάζω γύρω μου ανθρώπους και σκέφτομαι τι τυχεροί που είναι που κοιμούνται την νύχτα. Μισώ τον άντρα μου γιατί κοιμάται!!! :cry::cry::cry:

Δεν ξέρω πια τι να κάνω. Έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά. Κρατάω την ανάσα μου και γίνομαι ρομπότ μέχρι πότε? Αυτό είναι που με φοβίζει περισσότερο...το μέχρι πότε.!!!

Ευτυχώς που 2 μέρες είχα πάει στην μητέρα μου και ξαγρύπνησε εκείνη αντί για μένα. Σήμερα είμαι πίσω στο σπίτι και τρέμω για την σημερινή νύχτα. Περιμένω πως και πως να κοπεί τελείως το γάλα από το στήθος μου. Δεν περίμενα ΠΟΤΕ ότι θα το πω εγώ αυτό μία μέρα. Ίσως μέσα μου είναι και η τελευταία μου ελπίδα ότι μόλις απογαλακτιστεί τελείως και ξεχάσει το στήθος θα αρχίσει να κοιμάται.

Αυτά τα νέα μου. Δυστυχώς δεν με απασχολεί τίποτα άλλο. Ότι άλλο και να συνέβει στη ζωή μου μπροστά σε αυτό το πρόβλημα είναι ασήμαντο. Η ΑΥΠΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΝΑΤΟΣ!!! Δεν μπορείς να λειτουργήσεις σαν άνθρωπος. Κανείς δεν μπορεί να σε καταλάβει πραγματικά. Λένε ότι καταλαβαίνουν αλλά μόνο εκείνοι που το έχουν ζήσει το καταλαβαίνουν.

Ουφφφ τα είπα και ξαλάφρωσα.

Έλενα βοήθεια. Τι μπορεί να φταίει ξέρεις? Σε αυτή τη φάση όταν ήσουν εσύ η Εβελίνα κοιμότανε?

Πήγα την Δευτέρα σε μία φίλη που έχει ένα μωράκι 40 μέρες μικρότερο. Πάω να την βάλω για ύπνο μου λέει και μετά από 5 δευτερόλεπτα βγαίνει από το δωμάτιο. Της λέω δεν θα την κοιμήσεις? Μου λέει την έβαλα στην κούνια και νανουρίζεται μόνη της. Μου ήρθε ταμπλάς. Δεν έχω νοιώσει μεγαλύτερη ζήλια στη ζωή μου. :cry::cry::cry:

Βιβή μου πάρτη από δω για να μην παιδεύεσαι γιατί εγώ πήγα σε 3-4 βιολογικά και δεν την βρήκα. Σε ένα που την βρήκα είχαν μόνο αυτή που έχει γλουτένη. Αυτή στο λινκ που σου βάζω γράφει επάνω στο κουτί eco-bio και δεν έχει γλουτένη. http://www.biomelissanthi.gr/holle/paid ... rwmhs.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bouli toso xalia??? :shock:

Mipws tou ftaiei kati bresu?? To kathe misi wra einai polu suxna...kati prepei na ton enoxlei den mporw na skeftw kati allo...

Kai egw otan prospathousa na apogalaktisw to duskolo kommati gia mas itan na kopsw to braduno thilasmo...otan ton ekopsa kai den tis edina katholou to bradu tote egine ligo pio eukolo...alla na sou upenthimisw oti kai meta pou stamatisa teleiws na thilazw den eftiakse o upnos amesws....pire toulaxiston 2 ebdomades gia na sunithisei kai na min ksupnaei. Kai sou eipa pali ksupnaei twra gia pipila diladi min nomizeis oti koimatai seri.

Auto pou les me ti fili sou tha to katafereis teleutaio...otan kaneis ola ta alla auto einai to teleutaio stadio...auto pou ekana kai egw. Twra tin afinw kai koimatai...ante to mesimeri na paw ksana meta apo 5 lepta na tis ksanadwsw pipila an den exei koimithei alla meta koimatai. To bradu den to suzitaw, plewn koimatai amesws. Alla sou lew auto itan to teleutaio pou katafera. Meta pou ekana ola ta alla pou legame...

Episis thelw na sou pw oti otan den koimasai xaneis pio eukola tin psuxraimia sou kai auto einai apoluta fusiologiko! Min katigoreis ton eauto sou gia kati, eisai aupni kai auto einai polu duskolo kai opws eipes oi alloi pou den to pernane den to katalabainoun!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ρε Σταυρουλα σαν να ακουω τον εαυτο μου τις περισσοτερες φορες οταν ξυπναει ανα ωρα ο Αναστασης!ευτυχως τωρα ξυπναει συνηθως οχι παντα μονο 3 φορες!μηπως επειδη πηγες στην μαμα σου ξυπναει ετσι??τον θηλαζεις το βραδυ η δινεις μπουκαλι?οταν ξυπναει με γαλα ηρεμει?με στηθος?πως τον ξανακοιμηζεις??μηπως θελει τον χρονο του Σταυρουλα μην απογοητευεσαι..ξερεις νιωθει την υπερενταση σου ο Στρατος!ηρεμησε μπορει να ετυχε η να βγαζει παλι δοντια!!χρειαζεται χρονο κ ο ιδιος να προσαρμοστει!

Δεν ξερω πειτε εσεις τι ειναι καλυτερο μπολακι η θερμος για το φαγητο??

Βιβη μια χαρα ειναι η μπουμπουκα σου κ ειναι κ ψηλη!δεν βαζουν παντα ενα κιλο τα μωρακια ειδικα σαυτην την ηλικια αλλες φορες βαζουν 200 αλλες 400 κ παει λεγοντας μην αγχωνεσαι!οσο για την διατροφη ναι θα επρεπε να σεβαστει την αποφαση σου κ να σενημερωσει οχι να σε ειρωνευτει!

Λιακι σευχαριστω για τα καλα σου λογια για την φατσα μου :lol::lol: μια χαρα θα ειναι ο Στρατος κ πιγκουινος!

Ναταλακι πηρε φορα ο Στρατος!

Νανσυ μεγεια τα δοντακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια το βιβλίο δεν το έχω πάρει αλλά το σκέφτομαι σοβαρά.Εμένα δεν κοιμαται μόνη της εκτός και είναι πολύ πτώμα, κάτι που συνήθως επιχειρώ.Αν όμως ας πουμε έιναι δέκα λεπτα πριν(ακόμα και για τόσο λίγο), σηκώνει τη γειτονιά στον αέρα.Προσπάθησα να κάνω αυτό που λέει το βιβλίο,απο αυτά που έχω διαβάσει, αλλά δεν...το κλάμα χειροτερευε πααααρα πολυ.

Χτες ξύπνησε πάλι με ουρλιαχτα στις 12παρατέταρτο και κοιμήθηκε 3 :? Δεν στεκόταν πουθενά.Ούτε κούνια, ούτε αγκαλιά, μόνο ρηλάξ.Και όταν αποκοιμιοταν και την πήγαινα στην κούνια, πάλι ουρλιαχτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλακι σε πηρε απο κατω...

Παροδικο ειναι πιστευω,κατι θα τον ενοχλει..Μπορει να βγαζει τα κατω δοντια μαζεμενα.

Εχεις δικιο,η αυπνια ειναι μαρτυριο κανονικο...Το περασα και κοντεψα μεχρι και να χωρισω τον αντρα μου απο τα νευρα και τη υπερενταση.Και ναι,ειχα κανει κι εγω κακη σκεψη για το παιδι μου και ενοιωσα απαισια μετα.

Αν κοιμοσουν μαζι του στο δωματιο του ,μια -δυο νυχτες για να συνελθεις?Σου χρειαζεται υπνος.Ο αντρας σου σηκωνεται το βραδυ?

Οσο για της φιλης σου το μωρακι,λογικα ειναι η ιδιοσυγκρασια του τετοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλακια,καλα ειστε;

κ εμενα το βραδυ ξυπναγε συνεχεια,αλλα κοιμαται οταν την βαλω στηθος.ολη μερα προσπαθω να παρει πιπιλα.απογοητευομαι γιατι δεν την θελει αλλα δε θα το βαλω κατω.θα τη μαθει θελει δε θελει να βρω την υγεια μου..

σταυρουλα μου να μη νιωθεις καθολου ασχημα για οτι ειπες κ νιωθεις.λιγο πολυ ετσι νιωθουμε ολες οσες περναμε η περασαμε δυσκολα με τον υπνο.για μενα δεν υπαρχει χειροτερο..με πιανει κ εμενα τρελα οποτε ταλαιπωρουμαι κ σκεφτομαι οτι ειναι 6μιση μηνων κ δε μπορω να χωνεψω οτι ξυπναει ακομα τοσες φορες τη νυχτα..λες κ ειναι νεογενητο.γι'αυτο εχω πεισμωσει τοσο με τη πιπιλα.σκεφτομαι οτι καθομαι τοσο καιρο που δε παω δουλεια κ οταν ξαναγυρισω θα παω κουρασμενη.σκεφτομαι παρα πολλα οταν ξυπναω κ με πιανουν τα νευρα μου κ πολλες φορες κλαιω κ μου ερχεται να τους ξυπνησω ολους.κ το εχω κανει,εχω ξυπνησει τον αντρα μου απο απελπισια καποιες φορες κ ας δουλευει κ ας ξερω οτι μετα θα τον λυπαμαι.δε ξερω τι να πω,δε ξερω αν κατι τα ενοχλει,αν εχουν μαθει κ αναζητανε στηθος αν ειναι απλα συνηθεια αν αν αν..απλα ελπιζω στη μερα που ολο αυτο θα αλλαξει κ ολα θα ειναι οπως πριν.δε με νοιαζει να ειμαι ορθια ολη μερα,να κανω δουλειες,να κανω οτιδηποτε αλλα θελω να ξερω οτι το βραδυ θα κοιμηθω.

αλεκα ειστε πολυ ωραιοι στη φωτο,πολυ ομορφη φωτο!ψηφιζω κ εγω βεσπα.

μαρακι πολυ κακουργα η μανα ψαρι που εφαγε το μωρο της.μετα σου λενε οτι τα ζωα εχουν ενστικτο. :roll:

αριαδνη εσενα δε θυμαμαι παιρνει πιπιλα;δηλ εσυ πως την κοιμηζεις;

θα συνεχισω μετα,με καλει το καθηκον.παω να της κανω την κρεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...