Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω φαρμακα εξωσωματικης!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!Καποιες ισως με θυμαστε που προσπαθω χρονια για παιδακι..τελεικα μιλησα με εξωσωματικο σημερα και μου εδωσε τα φαρμακα που χρειαζονται να παρω για να ξεκινησω!φυσικα λεφτα δεν υπαρχουν και προσπαθω να βρω για την εξωσωματικη και ελεγα μηπως εχετε να μου δωσετε τα φαρμακα μηπως τα γλυτωσω!

λοιπον θελω:

gonal-F 900 iu δυο

cetrotide 0.25 1x7 ενα κουτι

ovitrelle 250 mcg ενα κουτι

vibramycin tab 100mg τρια κουτια

utrogestan tab τρια κουτια

crinone 8% ενα κουτι των 15 aplic

cyclacur tab ενα κουτι

filicine tab 5mg ενα κουτι

salospir 80 mg ενα κουτι

feldene disp tab 10mg ενα κουτι

Οποια εχει οτιδηποτε απο αυτα ας μου στειλει πμ να τα πουμε..Θα ηταν μεγαααλη βοηθεια αν μου τα προσφερατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsaki m kalo!!!!!makari na mporousa na se voithisw me kapio tropo...ala den exw katholou farmaka.......to mono poumporw na kanw einai na sou euxithw mesa apo tin psixi mou kali epituxia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!me ena thetiko testaki kai ninaki-ia stin koilitsa tha xarw para poli!!!exeis ti thetiki energia k apo tis mpempoules!!!tha deis o theoulis tha nai dipla sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλακο μου σε ευχαριστω παααρα πολυ και μονο η θετικη σας ενεργεια μου φτανει!!!ξερω οτι ειναι μεσα απο την ψυχη σου και αυτο μετραει πολυ για μενα...δωσε πολλα πολλα φιλακια στις μπεμπουλες σου :-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ολα τα κοριτσια που μου εχουν στειλει μεχρι στιγμης φαρμακα και αυτες που ειναι στα σκαρια να μου στειλουν!ακομα ομως χρειαζομαι τα εξης: gonal,cetrotide,salospir,feldene,crinone,vibramycin και utrogestan ..κοριτσια κοιταξτε αν δεν εχετε εσεις μηπως καποια γνωστη σας εχει να μου τα χαρισει!!!προσπαθω να τα μαζεψω για να ξεκινησω αμεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

Εχω την πενα της Puregon 2 βελονες,2 κουτια πρεγκνυλ(που δυστυχως εμειναν εκτος ψυγειου),2 καρτελες cyclacur,1 κουτι φιλισιν,1 κουτι Decapeptyl (που κι αυτο εμεινε εκτος ψυγειου),4 κουτια utrogestan για κολπικη χρηση(μαλλον μπορεις και απο το στομα ρωτα το γιατρο) και 1 κουτι για χορηγηση απο το στομα.Εχω χρησιμοποιησει καποια utrogestan filicine cyclacur θα ληξουν το καλοκαιρι -σεπτεμβριο δεκεμβριο 2013 μου εχουν μεινει μετα απο αποπειρα εξωσωματικης που δεν εγινε ποτε και μετα απο προσπαθεια να "σωθει" εγκυμοσυνη που κατεληξε σε αποβολη.Μενω στο εξωτερικο γι αυτο τα ουτροτζεσταν ειναι καποια απο ελλαδα καποια απο δω.Εχω επισης και 3 κουτια mag2 ..Αν θες στειλε πμ να σου τα στειλω.καλη τυχη !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροουζ ροουζ μου εχω χαρει τοσο με την αποφαση σου!!!!!ευχομαι τα καλυτερα αν και δεν εχω τιποτα που θα μπορουσε να σου ειναι χρησιμο..ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις να τα συγκεντρωσεις και ευχομαι καθε επιτυχια!!!!!!!!ειμαστε μαζι σου ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου cuando σε ευχαριστω παρα πολυ μακαρι να πανε ολα καλα και να εχω και εγω συντομα το η τα μωρακια μου ;):-p εσενα η μικρη σου πηγε κιολας 10 μηνων?πω πως περναει ο καιρος να μου την φιλησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκο μου κοριτσακι,δεν ξερω αν με θυμασαι γιατι εχω να μπω παααααααααααααρα πολυ καιρο!με φαρμακα δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω,το μονο που μπορω να κανω,ειναι να σου ευχηθω μεσα απο την καρδια μου οοοοολα να πανε καλα (που θα πανε) και πολυ πολυ συντομα να παρεις αγκαλιτσα σου ενα γερο μωρακι ή και δυο αν το επιθυμεις!!!!!!!!ειναι πολυ ασχημη η αναμονη και το ξερω απο πρωτο χερι γι'αυτο σου ευχομαι να πετυχει και να σταματησει η αγωνια σου επιτελους!!!!!!!!θα μπαινω να βλεπω τις εξελιξεις!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και σε θυμαμαι!σε ευχαριστω παρα πολυ μακαρι να ερθει το θαυμα και σε εμας,ανυπομονω να ξεκινησω.πιστευω πολυ οτι μπορει να πετυχουμε και τρελαινομαι και μονο στην ιδεα!απλα δεν θελω να το σκεφτομαι πολυ για να μην απογοητευτω αν δεν πετυχει...αν και δεν θα το βαλω κατω ακομα και με την πρωτη να μην κατσει θα κανω και δευτερη προσπαθεια!ελπιζω ο Θεουλης να θελει να μου στειλει το η τα παιδακια μου :ympray::ympray: φυσικα θελω και δυο θα τρελαθωωωωω =p~=p~8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην μασας καθολου!!!!!!!!!!!!!!τα μπεμπακια ειναι μονο λιγους μηνες μακρια!!!!!!!!!!ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οοοοολα καλα θα πανε!!!!!!!θα μπαινω να βλεπω νεα σου!!!!!!!φιλια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose dysyxws molis edwsa kapoia farmaka poy eixan perisepsei. soy eyxomai kalh epityxia k grhgora manoyla. exw arketes puregon sto psygeio k arvekap 0.01 poy omws lhgoyn ton allo mhna. an xereis kapoia kopela na ta xreiazetai....einai krima na pane xamena.

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. σε ευχαριστω πολυυυυυυυυ!!!!μακαρι τα περιμενωωωω :lol: φιλια πολλα!!!

NAOMI σε ευχαριστω πολυ!δυστηχως δεν ξερω καποια που να χρειαζεται..εκανες και εσυ εξωσωματικη?πετυχε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpa tpt den egine..... :| afoy moy ekanan embryometafora me endomhtrio polypoda!!!! k to eixame k sigoyro.... ti na pw!!! oi an8rwpoi einai apatewnes!!! ka8ara epixeirhmaties....tpt allo.(sto sygekrimeno kentro..) 8a paw athina gia thn epomenh. xerei kamia sas tpt gia ton dimitropoylo sto mhtera? rwthsa k s allo tipic alla de moy apanthsan. den xerw an ta grafw k sta swsta shmeia tis aporeies moy...den eimai k xaker...xixi pantos esy mh masas!!! ola 8a pane teleia!!! arkei na empeisteyesai to giatro soy toso oso prepei...k an deis kati poy soy ferei estw k mia periergh skepsh sto myalo pare k deyterh gnwmh. den einai kako. soy milaw apo proswpikh empeiria.... soy exomai se ligo kairo na allaxeis to onoma soy k apo rose na to kaneis rose mammy!!!!!! %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAOMI λυπαμαι αλλαξε κεντρο εφοσον βλεπεις οτι κοιτανε μονο τα λεφτα..ευχομαι η δευτερη φορα να ειναι και πετυχημενη!!!

εγω εκει που παω Αθηνα ειναι πολυ καλο το κεντρο μου το συστησε πολυ δικος μου ανθρωπος που εχει κανει εξωσωματικη εκει και πετυχε.ειναι πολλοι καλοι ολοι εκει μεσα ενδιαφερονται πολυ για τον καθενα ξεχωριστα!αν θες σου λεω ποιο ειναι και να κλεισεις ενα ραντεβου εφοσον θα ερθεις Αθηνα....για τον αλλο που λες δεν τον ξερω!

χιχιιχι μου αρεσε το rose mammy θελω πολυ να γινει και το πιστευω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s eyxaristw poly koritsaki moy gia tis eyxes!!!! pros to paron 8a paw sto dhmhtropoylo poy ekleisa rantevoy k 8a doyme gt einai k ta lefta sth mesh...posa k poy na ta vrw??!!!! an einai pantos 8a soy pw.... 8a s enhmerwsw k gia to pws 8a einai to pantevoy moy...ax einai poly kala poy mphka s ayto to foroum k sas vrhka na milame gt oti k na poyme s oloys toys filoys mas an den to exoyn perasei opws emeis dyskola mporoyn na katalavoyn to ti pername....

oso gia to rosse mammy na deis poy 8a to ka8ierwseis poly syntoma!!!! OLA 8A PANE KALA K SE LIGO KAIRO 8A EXEIS MWRAKIA STHN AGGALIA SOY. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου ποσο χαρηκα που το πηρες αποφαση τελικα αν το ηξερα νωριτερα θα μπορουσα να σε ειχα βοηθησει πιο πολυ, ειχα μια gonal 300 που δεν προλαβα να τη δωσω εληξε αλλα αν σε ενδιαφερει εχω μιση καρτελα utrogestan 100mg κολπικα τα εβαζα και 2 καρτελες filicine.Οι gonal ειναι πολυ ακριβες, τα υπολοιπα δεν κοστιζουν τοσο ....και salospir εχω μισο κουτι ειναι σαν ασπιρινουλες αν θες δεν κοστιζει σχεδον τιποτα. Oτι θελησεις στειλε μου μηνυμα.Τα φιλια μας και πολλη καλη επιτυχια σου ευχομαι!!! :-*:-*:-*:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ΝΑΟΜΙ απο λεφτα αλλο τιποτα...σε λιγο καιρο που θα ξεκινησουμε εκει να δεις ποσα θα δινουμε και δεν θα σταματαμε =p~ χωρια ποσα εχουμε δωσει τοσα χρονια σε ολα οσα εχουμε κανει.τελοσπαντον το αποτελεσμα μετραει και αμα ειναι θετικο αυτο εχει σημασια στο τελος!

ετσι ειναι εδω μεσα υπαρχει πολυ υποστηριξη απο ολες τις κοπελες και οπως λες αν δεν το εχει ζησει καποια δεν μπορει να καταλαβει.βλεπω εισαι πολυ αισιοδοξη για μενα :D λες να πετυχει?αχ μακαρι το ευχομαι και για τις δυο μας :ympray::ympray:

λιλ μου τι να κανω εφοσον δεν ερχεται αλλιως ευελπιστουμε να ερθει ετσι!θα σου πω σε λιγες μερες αν χρειαστει να μου τα στειλεις γιατι μου εχουν στειλει καποιες κοπελες μερικα και θελω να δω τι εχω μαζεψει.τις γκοναλ δεν νομιζω να της βρω απο καμια θα κοιταξω μηπως το κεντρο μπορει να με εξυπηρετησει και μπορεσω να της παρω εστω και πιο οικονομικα,τι να κανω!σε ευχαριστω πολυ τα φιλια μου και στις δυο σας :-*:-*:-*:-* κοριτσι εχεις η κανω λαθος? 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ακομα χρειαζομαι gonal,cetrotide,ovitrelle,crinone,salospir,feldene και vibramycin αρκετα κουτια.οποια εχει καποιο απο αυτα ας επικοινωνησει μαζι μου να μου στειλει!ειναι πολυτιμη η βοηθεια σας και ευχαριστω πολυ ολες σας :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ναομι μακαρι να πανε ολα καλα!φυσικα και θα τα λεμε :)

λιλ μου ευχαριστω πολυ εσενα αλλα πιο πολυ τον μπεμπακο σου για την μπεμπεδοσκονη ;) πολλα πολλα φιλακια να του δωσεις :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου.....με το καλο...τωρα ειδα το μηνυμα δεν ειχα ιντερνετ βλεπεις...εχω φιλισιν 2 κουτια, εχω βιμπραμυσιν 1 και ουτροτζεσταν 1 , και τζινι ταρντυφερον 1 και ασβεστιο 2 μπουκαλακια, οτι θες πες μου κοπελα μου......η παναγια μαζι σου και οτι κραταει στα χερια της να κρατησεις κοπελα μου....πρεπει να φτανει η ωρα τοσες δυσκολιες εχεις περασει δυομιση χρονια τωρα που σε διαβαζω εγω.....ολα δεξια μεσα απο την καρδια μου...περιμενω νεα!!!!!!!!!!!!!

Γεια σας κοριτσια!!!Καποιες ισως με θυμαστε που προσπαθω χρονια για παιδακι..τελεικα μιλησα με εξωσωματικο σημερα και μου εδωσε τα φαρμακα που χρειαζονται να παρω για να ξεκινησω!φυσικα λεφτα δεν υπαρχουν και προσπαθω να βρω για την εξωσωματικη και ελεγα μηπως εχετε να μου δωσετε τα φαρμακα μηπως τα γλυτωσω!

λοιπον θελω:

gonal-F 900 iu δυο

cetrotide 0.25 1x7 ενα κουτι

ovitrelle 250 mcg ενα κουτι

vibramycin tab 100mg τρια κουτια

utrogestan tab τρια κουτια

crinone 8% ενα κουτι των 15 aplic

cyclacur tab ενα κουτι

filicine tab 5mg ενα κουτι

salospir 80 mg ενα κουτι

feldene disp tab 10mg ενα κουτι

Οποια εχει οτιδηποτε απο αυτα ας μου στειλει πμ να τα πουμε..Θα ηταν μεγαααλη βοηθεια αν μου τα προσφερατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...