Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννησε η Νκι g......


ninina

Recommended Posts

kαλησπερα σας ειμαι στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσω πως η φιλη μας Νικη g εφερε σημερα στον κοσμο ενα υγιεστατο αγορακι βαρους 3150.κ 51 ποντους...να της ζησει λοιπον καλοτυχο κ τυχερο το νεο μελος... :):x κ η φιλη μας καλη λοχεια.....

Η Νικη εγραφε στο ποστ μωρακια φεβρουαριου-μαρτιου.......... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου να σας ζήσει!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι πάντα γερός και ευτυχισμένος να είναι!!!

Να έχεις καλή λοχεία και να περνάτε καλά!!!

Φιλάκια και περιμένουμε νέα σου και εμπειρία τοκετού όταν μπορέσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσεις ο Ιωάννης σας!!!!!!Νίκη μου τα κατάφερες,έγινες μανούλα!!!!!!!!!Το αξίζεις με τα χίλια...

Η Νίκη κορίτσια όταν ξεκινούσα τις προκλήσεις και χρειαζόμουν ενέσεις μου χάρισε τα φάρμακα της.Δε θα το ξεχάσω ποτέ,είναι απίστευτο συναίσθημα και ψυχολογική τόνωση να παραλαμβάνεις αφιλοκερδώς από ένα άτομο που δε το ξέρεις ένα πακέτο τόσο σημαντικό για σένα..Νίκη το σημείωμα σου από τότε το χω στο συρτάρι του κομοδίνου μου μαζί με τη Ζώνη της Παναγίας και 2 τριανταφυλλάκια από την εικόνα της .Τα 2 live τριανταφυλλάκια μου τα χω συνέχεια στην αγκαλιά μου...από σήμερα έχεις και συ το δικό σου να τον χορτάσεις αγκαλιές και φιλιά...Αντε δώστου και ένα μπατσάκι του μπαγασάκου που σε παίδεψε τόσο καιρό για να ρθει...Καλά ξενύχτια μανούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου γλυκο να σας ζησει ο μπεμπουλης!!!!Να ειναι γερος και καλοφωτισμενος!!!Να εχεις καλη λοχεια!!!Περιμενουμε την ιστορια σου!!!!!!Φιλακια πολλα κοπελα μου γλυκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Niki g μου να σας ζησει ο μπεμπουλης!!!Να ειναι παντα γερος και να εχει καλη τυχη!!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα τωρα...να εχεις μια καλη λοχεια και να μην ταλαιπωρηθεις καθολου!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει! Καλότυχος και πάντα ευτυχισμένος!

Καλή λοχεία εύχομαι και καλούς θηλασμούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρηττήριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Νικουλίνι!!!!!!!!!Στα έχω γράψει και στην ομαδούλα μας,αλλά ας ευχηθώ και εδώ επίσημα!!!Να σου ζήσει ο γιόκας,γερός και δυνατός!!!!!!!!!

3150!!ΜΙα χαρά!!!!!

Ξεκίνησε η ομάδα,κορίτσια!!Άντε και σε στα δικά μας!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...