Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Καια ας ξεκινησω τον σχολιασμο,απο τι αλλο???????Απο την επιστροφη της ασωτου.....

Φωτεινηηηηηηηη,μιλαμε οταν ειδα το μην σου,κοντεψα να χορεψω απο τη χαρα μου!!!Μεγαλα κεφια!!!!Και για να διασσκεδασει το παρεακι την μεγαλη επιστροφη και επειδη αλλο τραγουδι για Φωτεινη δεν ξερω,αφιερωνω αυτο :lol::lol::lol:

Τα μωρακια σου κουκλια!!!Το οτι σου εναι φτυστα δεν θα το σχολιασω,ουτε θα ζητησω συνταγη,την εχω καταλαβει,την ωρα που γυρναει ο αντρας σου πτωμα μετα απο τοοοσες ωρες δουλεια,προφανως και τον πιανεις στον υπνο!!!

Τι να κανεις ρε φιλεναδα και εσυ με τα δυο???Εδω εμεις με ενα και τα εχουμε παιξει!!!Παντως οντως πρεπει να βρεις χρονο για σενα,να ιεραρχησεις τις αναγκες σου!!!Σε αυτη την περιπτωση ριχνεις τα στανταρ σου και δεχεσαι βοηθεια πανταχωθεν,αλλιως τρελενεσαι!!!

Το να ξεκινησεις απο εμας το θεωρω την πιο καλη ιδεα :lol::lol::lol: Το ποσο μου λειπεις δεν λεγεται!!Δεν εχω με ποιον να ανταλλαξω ατακες βρε αδελφε!!Μην παρεξηγηθω και απο τις υπολοιπες,αλλα αφου σου εχω αδυναμια!!!Δεν μπορω να το κρυψω!!!

Κοιτα μην χαθεις παλι γιατι και αλλη φορα εταζες κοντρες και μας αφησες στα κρυα του λουτρου!!!

Φουφουκι,πλακα μας κανεις???Τι θες να κανεις χριστιανη μου καθε μερα???Κουρτινες????

Ετοιμη για σχολειο και η δικια σου,τελεια που λεει και η Μιμικα!!!Η δικια μου ,μου το λεει συνεχεια;"μαμα πλεπει να παω το κολειο να μαθω γαμματα,ειμαι πολη μεαλη πια" :lol::lol::lol:

Παιζει μεταθεση?Μην φυγεις καλοκαιριατικα και χασετε τα μπανια!!!

Σκυλακι δαλματιας?Πολυ ωραια,το εχω δει!!!Εγω φετος το εχω αποφασισει ακομα απο περυσι που δεν την προλαβα,κοκκινοσκουφιτσα!!!!Οχι τζαμπο ομως,εχει εδω κοντα μια βιοτεχνια που φτιαχνουν τετοια και ειναι πολυ φινετσατες!!!

Τι εγινε με τον οφθαλμιατρο?

Καλα να περασεις αυριο και κοιτα να ξεκουραστεις και ασε τις πιτες κατα μερους!!!Οι ζαχαροπλαστες να πεινασουν δηλ????

Παντως με το μαμμυ και εγω το εχω αγχος αν περασουν μερες και δεν γραψω,γιατι καθε μερα σας διαβαζω απο το κινητο το βραδυ στο κρεββατι,αισθανομαι οτι σας στεινω,οποτε το βαζω και εγω στην ημερησια διαταξη!!!!

Μιτσακο,περαστικα!!!Οντως πολυ περιρεργη συμπτωση ο πυρετος καθε φορα!!Βεβαια πντως δεν μοιαζει για πυρετος εμβολιου,αλλα μηπως ρε εσυ φταινε αυτα που συνταγογραφει :?:?

Με το μετρημα μετραμε μεχρι το 10,συνειδητα ομως μεχρι το 4!!!

Αν ειναι καλοι οι εργοδοτες οντως,τι να πεις????

Ρουλαααααααα,που χαθηκες καλε?????Να βγω στη Νικολουλη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμπεθερα,συμπασχουμε,εργαζομενο νιατο!!!

Καλα πολυ γελασα με τον Β που χεσ@@@ε με το παιδακι,με το σκηνικο βεβαια σοκαριστηκα!!!!!Η δικια μου το πιο πιθανο ειναι να πηγαινε για τις πρωτες βοηθεις!!!!Εχουμε αυτο το θεμα τωρα,εχει συνειδειτοποιησει τι δουλεια κανουμε και αν βηξει κανενα παιδακι στον παιδοτοπο του λεει:"βηχεις?εισαι αλλωστος?να το τη μαμα μου να σου δωσει ενα καπι να γινεις καλα!!!Ναι? Ναι!!!!"

Τα μωλακια σας οντως μοιαζουν πολυ,αλλα και η δικια μου με τα ανηψια μου μοιαζουν πολυ οποτε δεν μου κανει εντυπωση!!!Η μπεμπα τι καλη ρε εσυ,μου ανοιξε την ορεξη!!!!Αλλα που ο συμπεθερος σου να ακουσει!!!Δεν εναι σαν τον δικο σου ,που εχει διαλεξει και ονομα :shock::shock::shock::shock: Οσο για τις επιθεσεις,εγω ειμαι η sexmaniac τον τελευταιο καιρο,αφου καθε βραδυ μονολογει:βρε τι επαθα ο καψερος??? :lol::lol::lol: Πρεπει να χαρηκε πολυ που αδιαθετησα!!!!

Χρονια πολλα για τον πολιτικο,εγω δεν θυμαμαι καν ποτε ειναι,το ιδιο και ο δικος μου,ετσι και αλλιως τον ειχαμε κανει για την εφορια,ουτε η δικοι μου δεν ηταν,ειμασταν Κορινθο και ημουν μετα απο εφημερια κομματια!!!!!Δεν συμβολιζει τπτπ απολυτως!!!

Αλεξ,τι να σου πω!!!!Τετοιες εποχες που ψαχνεις δουλεια φιλεναδα,αστα,μην περιμενεις τπτ καλυτερο!!!Αυτο που κανουν τους εξυπνους,ενω δεν το εχουν το θεμα,τρελλη με κανει!!!

Για τον υπνο ,μην ρωτησω...καταλα απο τα συμφραζομενα!!!

Εμενα και ετσι το μπλοκ μου κανει!!!Τι κεικ εκανες,να παρω καμια καινουρια ιδεα!!!

Αρια,σιγα μην συναντηθουμε στο τσατ!!!!Μηπως να μιλησουμε στο τηλ,αν ειναι επειγον!!!

Μπραβο για τον αντρουλη ,αν και θα κανουμε μαυρα ματια παλι!!!Βαζε το και εσυ στο προγραμμα!!!

Αντεχεις ακομα να βλεπεις τον ΑΡΗ φιλη,εσαι πολλυ αρρωστη εσυ!!!!!

Μαρια,δεν εχω χειροτερο,να κανονισω διαβασμα και να μην μου βγει!!!Χαλαρα θα τον ξυπνουσα!!!Οχι οτι θα ξερε να με βοηθησει ο δικος μου δηλ!!!!

Χρονια πολλα για τη μανουλα!!!

Για λογοθεραπεια συμφωνω με Φωτ και Κατ!!!!Παρε τηλ και τη Σταυρουλα να σου πει,το εχω αν θες!!!

Καλα το νουμερο η Δημ πηγαινε σχολειο με τις παντοφλες :lol::lol::lol: Εγω της πηρα απο τα monsoon,αυτες που ειναι σαν μποτες με γουνα,ειχα και εγω τετοιο στυλ και ηθελε!!!Μιλαμε πολυ τελεις ειναι,αυτη δε ολη την ωρα πηδαει και χορευει για τωλα μπολει,δεν της βγαινουν!!!!

Τι σας ελεγα????Ξυπνησε απο το βηχα και πηγε να την ηρεμησει....και φυσικα κοιμουνται αγκαλια στο δικο μας τωρα :twisted::twisted::twisted: Μια δουλεια δεν τους εχεις!!!!Αντε παω και εγω!!!Φιλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα blog καινουριο για διδυμακια "Διδυμομάνα.com" αποκλειστικα : http://twinshappytwins.blogspot.gr/

και η σελιδα του στο fb για οσες διδυμομανουλες θελετε να ξανετε like : http://www.facebook.com/Didymomanacom?ref=hl

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα....άντε έγινα και τακτική τα ΣΚ.

Καταρχήν μη το ξεχάσω dimitra0 θα το επισκεπτώ με τη πρώτη ευκαιρία το blog,καθότι παθούσα...χα χα

Σας έστειλα μια φώτο έτσι για να μη ξεχνιόμαστε...Ο άντρας μου με δουλεύει ,νομίζει ότι κάνω εργασία και μου λέει καλέ με τι οίστρο γράφεις μπράβο μπράβο...ενώ είδε ότι άνοιξα το mammy..

Φωτεινή και Φουφούκα να χαίρεστε τους άντρες σας βρε ίδια μέρα έχουν γενέθλια.Κατερινιώ σου προωθώ αμέσως τις photo.Δε παίζομαι πάλι μπήκα να σου προωθήσω τις φώτο και βλέπω απάντηση του καθηγητή μου "να χαίρεσαι τα κορίτσια σου θα μιλήσουμε"(του προώθησα και αυτού τη φώτο με τίτλο για να μη ξεχνιόμαστε.....πω πω ρεζιλίκι....Καλά λέει ο άντρας μου με έχει φάει το mammyland....

Mitsi περαστικά στο Στεφανάκο.Καλέ τι εμβόλια απανωτά κάνει σε αυτή την ηλικία;;;Εμεις γιατί δεν έχουμε;;Ενα επαναληπτικό το Μάρτη έχουμε μόνο και μετά το 2015.Χαρά και στα εμβόλια συνταγογραφείται η ουσία και μπορεί να μας δίνουν γενόσημα;Δε το ξερα αυτό...Ποτέ δεν έκαναν εμένα παρενέργειες με εμβόλιο.Μπράβο που βγάλατε και την ελίτσα.Όλα μαζί τα πέρασε το παιδί.Περαστικά του...Για τη μισθολογική μείωση ίσως είναι και λόγω αλλαγής του αφορολογήτου από 01/01/2013 αν και δεν επηρεάζει αν δεν είσαι υψηλά αμοιβόμενος.

Χαρουλίτα έτσι ε με εφημερίες το περνάς το ΣΚ,κρίμα...Αφού όμως με τόση κούραση και αυπνία δηλώνεις και sexmaniac δε σε λυπάμαι καθόλου κυρία μου.Το Δημητρούλι είναι φοβερό με τις ατάκες του...Και η Χρυσάνθη μου Κοκκινοσκουφίτσα θα ναι,τις έπλυνα τις στολές μια χαρά τους είναι.Λίγο κοντή στη Χρυσάνθη αλλα θα της βάλω ένα κόκκινο καλσον και θα ναι sexy Κοκκινοσκουφίτσα...

Αλεξ αν πας στην υπογραφή σου εκεί που βάζεις τα τικεράκια και προσθέσεις από κάτω το link του blog δε θα εμφανιστεί;;Σήμερα έβλεπα διάφορες παλιές φώτο και είδα και αυτές με το Κωνσταντινί.Ήταν 08/03/2012 που συναντηθήκαμε.Πέρασε ένας χρόνος.

Χθες πήγαμε παιδότοπο και σήμερα καφεδάκι και κούνιες...Μια χαρά κυριλέ τα κορίτσια..Το απόγευμα Ολυμπιακός οπότε στο παππού που έχει nova θα τη βγάλουμε...

Πω πω ντράπηκα τώρα με τον καθηγητή....δεύτερη φορά που την πατάω έτσι...Τι θα λέει ο άνθρωπος,εργασία δε ξέρεις να μου στείλεις καμιά φορά μόνο τις κόρες σου.

Από αυριο θα στρωθώ να την τελειώνω,πρέπει τέλος Μάρτη να παραδώσω και χάσκω...

Αντε σας φιλώ κάτι ήθελα να σχολιάσω και το ξέχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aloha!!!Τι κάνετε κοπέλες;Μόλις έβαλα τα ζουζούνια μου για ύπνο,ο αντρούλης έχει πάει για καφέ κι εγώ σερφάρω.Σήμερα πήγαμε για τσιπουράκι και μετά για φαγητό με ένα φιλικό ζευγάρι.Πρώτα όμως πήγαμε να ανάψουμε ένα κεράκι,γιατί το πρωί μας ειδοποίησαν ότι "έφυγε" η γιαγιά του αντρούλη μου.Φυσικά δεν προλαβαίναμε να πάμε αφού η κηδεία έγινε κιόλας το μεσημέρι.Στεναχωρηθήκαμε πάρα πολύ.Ήταν τόσο καλή γιαγιάκα...Ας μη σας ψυχοπλακώσω άλλο.Σήμερα ήταν μία φοβερή ημέρα.Ξύπνησα και δεν είχα να κάνω τίποτα!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: Μόνο τα κρεβάτια έστρωσα.Η Αγγελική βέβαια είχε άλλα σχέδια.Ξύπνησε στις 7,30 για τσίσα και φυσικά ήθελε να έρθει στο κρεβάτι μου,της έφτιαξα γάλα κι ευτυχώς ξανακοιμήθηκε.Εγώ όμως δεν κατάφερα να ξανακοιμηθώ. :shock:

Χαρουλίτα,η εφημερία στην οποία αναφέρθηκες ήταν original ή μαϊμού όπως η τελευταία; :lol::lol::lol: Πακέτο ρε παιδί μου.Κι εγώ εχθές είχα ξενερώσει που είχε ο άντρας μου υπηρεσία Σαββατιάτικα κι είχε και τέλεια μέρα.Ρε συ τώρα το σκέφτηκα.Δεν γίνεται με τον άντρα σου να κανονίζετε να έχετε τις ίδιες μέρες εφημερίες;Να μη χάνετε πολλές μέρες από το μήνα.Αφού η Δημητρούλα είναι στη μαμά σου,οπότε δε θα βόλευε ή δε γίνεται και τόση ώρα λέω βλακείες;Καλά θα μας τρελάνει η Δημητρούλα;Θέλει να μάθει τη διαφορά του βασιλιά και του αυτοκράτορα;Ήθελα να ήμουν μπροστά να δω τι της απάντησες. :lol::lol::lol: Η ζημιά στο αμάξι γιατί βγήκε;Κάτι έχασα πάλι; @-) Όπως και να'χει και αυτή η έξοδος με τους συναδέλφους αξέχαστη θα σου μείνει όπως η περσινή,αλλά για διαφορετικούς λόγους.Με το βήχα και τις μυξούλες πώς πάτε;Η Δημητρούλα θέλει να μάθει γάμματα;Τι έχει δει μαρή το παιδί και λέει τέτοια πράγματα; :lol: Λυσσάρα κι εσύ,αχόρταγη.Ο δικός μου ξενερώνει όταν μου έρχεται η περίοδος.Εγώ πάλι πετάω από τη χαρά μου.Μα δε γίνεται το ίδιο βιολί κάθε βράδυ.Βιοτεχνία ε;Από τιμές τι παίζει;Θα μπορούσαν να μου στείλουν στη Λήμνο άραγε;Έλα ρε κι εσύ,είπα ότι θα φτιάξω κέικ και πίτες και το πίστεψες; :lol::lol::lol: Τίποτα δεν έκανα,αλλά πραγματικά δεν το μετάνιωσα καθόλου. :D Στον οφθαλμίατρο έχω ραντεβού στις 21.Να δούμε τι θα μας πει κι αυτός.Φαντάζομαι δεν τολμάτε να ρωτήσετε τη Δημητρούλα τι θα γίνει όταν μεγαλώσει.Σας το δείχνει ε; :P

Ρε Μαριώ,ψηλώσαν πολύ τα κορίτσια σου ή μου φαίνεται;;;Ολόκληρες κοπέλες γίνανε.Φτου φτου οι σουσουραδίτσες. :D Ευχαριστώ και για τις φώτο της Φωτεινής.Βρε τρελή στο τέλος θα νομίζει ο καθηγητής σου ότι θες να του τα πασάρεις για δικά του. :lol::lol::lol: Κοιτά καλά τους παραλήπτες πριν τα στείλεις.Ρε συ τα έχω ξανακούσει αυτά τα γενόσημα.Τι είναι;Είναι επικίνδυνα;Μου έλεγε μία γνωστή εδώ,ότι τα παιδιά δύο φίλων της στη Λάρισα δεν μπορούν να περπατήσουν,επειδή περάσανε μία γαστρεντερίτιδα και φοβάται μην είναι από αυτά τα γενόσημα.Τι είναι αυτά;Εγώ αγχώθηκα.Άντε κάτσε στρώσου με την εργασία να σου φύγει και αυτό το βάρος.

Αφού πάλι το έκανα το καθήκον μου σα σωστή mammylandiτισσα πάω να στηθώ να δω dancing with the stars 3.Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ατιμες μια μερα δεν μπαινω κ παθαινε οιστρο πολυλογιας!!!

Τα διαβασα ολα αλλα δε σχολιαζω με μισοκλειστα ματια διαβασα μη βαλετε απουσιες κοπροσκυλιαζα κλασικα θα σας τα πω αυριο

Μαρια πεθαινω για τις κορες τις θελωωωωωω!!!

Κοριτσακια πια σωστα δεσποινιδουλες ομορφες για φαγωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τα μωρα μου κοιμουνται κ εγω ξεκουραζομαι!!

Λοιπον σας λεω νεα κ σχολιαζω σαββατο δουλεια κ το βραδυ μας ειχε τραπεζι η κουμπαρουλα μου κ στην ινα περασαμε φανταστικα ξεσαλωσε ο β στη χαζονονΑ του κ μεις στο φαι!

Κυριακη εγω δουλειες ο β με το β παιζαν στο οικοπεδο με το αμαξι φαι στη πεθερουλα κ μετα βολτα στις κουνιες

Στο φλοισβο δεν εχω παει σε καλυτερες κουνιες 80 στρεματα παρκο τελεια!!!!!γυρησαμε βραδυ φαι κ τεζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκακι συληπητηρια κουκλιτσα μου για τη γιαγιακα να ζησετε να τη θυμαστε..

Κ εγω πλεον με δουλεειες διαζυγιο εχω παρει χρονος μηδεν ευτυχως εχω κ τα κατακουζινακια μου αλλα κ επισης οποιος πιστος πει για βοηθεια στανταρ θα δεχθω!!!

Συμπεθερα πολυ θεατρα ακουω κ σας χαιρομαι μπραβω πολυ καλα κανετε!!

Οσο για τις ερωτησεις της νυφαδιας εμεινα αφωνη νομιζα μονο ο δικος μου ρωταει κουλα πχ μαμα γιατι ο μπαμπας εχει πουλι κ η μαμα πιπι αντε απαντα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε μαρακι δεν διαβαζεις με μας τις ξεμυαλιστρες κ εγω εχω το γιο τωρα αλωνιζει ο αντρας μου κανει βαρη κ βρηκα ευκαιρια

Η μπεμπα μας ψηνεται σημερα στον πυρετο σνιφ

Μητσακο μου λειψες ρε μπραβω που τελειωσατε με το δερματολογο χωρις πολυ ταλαιπωρις

Καλε γιατι ετσι με τα εμβολιακια το ζουζουνακι εμενα τα κανε διπλα κ τωρα αργουμε να κανουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξουλι μου επηξα στη δουλεια τι προτοτυπο θα σε παρω αυριο ομως για κους κους κ ασε τους πελατες κΑλα ο γιος σε λιγο θα χει διαλυσει ολο το σπιτι παω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ πες το συζηγο μη σε ζοριζει τον εφαγα εξω απο το χορο πες του πολλα λενε ασχετο μικρος ο κοσμος σημερα ειχα πελατισσα την παλια δασκαλα χορο μου με γνωρισε εγω παλι οχι μετακομισε π.ραφτη κ ανοιξε σχολη εχει εγκανια στης 16 με καλεσε!!ασχετο κους κους με φετα το τσακιζει β δοκιμαστε το ευκολο κ υγειηνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριακη τουιτακο φωτεινουλα σας σκεφτομαι κ μου λειπετε!

Συμπεθερα απο βδομαδα θα παμε στην εβελινα αλλα θα μαστε ησυχα αγορακια

Χιχι κορωνα στο κεφαλι μας χαχα

Α δε σας ειπα τεταρτη φερανε ενα νεο πονυ μωρο στον ιππικο

κ θα παμε για να κανουμε κ εμεις μπορει ο β μας ειπαν χτες που πηγαμε να δουμε εναν αγωνα το μαθαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!ελπιζω να μην εχω παρει πολλες απουσιες αλλα δεν εχω και ιδιαιτερη διαθεση αυτες τις μερες,τρεχω και συνεχως.σημερα με πηραν και απο ενα τουριστικο γραφειο!! [smilie=blob6.gif] θα παω αυριο...για να δουμε!!στειλτε μου θετικη ενεργεια!!! εν τω μεταξυ αδιαθετησα και θελω να ειμαι συνεχεια κουκουλωμενη..γινεται;;δεν νομιζω!! ελπιζω αυριο να σχολιασω,παω να ξαπλωσω μην ειμαι με μαυρους κυκλους στο ραντεβου αυριο!!! :lol::lol:

αντε φιλακια πολλα!!!καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες!!! :D:D Τι κάνετε? ελπίζω να είστε όλες καλα. το ξέρω ότι είμαι αδικαιολόγητη που δεν μπήκα τόσους μήνες εστω και να πω ένα γεια!!! :oops::oops: δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλά δεν ξέρω πώς πέρασε τόσος καιρός μου φάνηκε σαν μια εβδομάδα όσο υπερβολικό και να ακούγεται. Ο αντρούλης μου δε δούλευε και ήταν όλη μερα στο σπίτι με ότι συνεπάγεται αυτό(καταντήσαμε να μαλώνουμε με το παραμικρό).Μια μέρα μαλώναμε την άλλη μερα καλά και ετσι βγήκε ο χειμώνας…. #:-s

Το Εμμελάκι δε είναι πολύ απαιτητικό και θέλει όλη μέρα να ασχολείται κάποιος μαζί της. δεν κάθεται μόνη ούτε 5 λεπτά,έχει σκυλοβαρεθεί μεσα στο σπίτι αλλά δεν την κατηγορώ. και εγω από τους 4 τοιχους του σπιτιού στους 4 τοιχους στο γραφείο που είναι στον κάτω όροφο .Η μέρα της μαρμότας με λίγα λόγια!!!

Επιτέλους ο άντρας μου πήγε σήμερα στο φυτώριο ,η Εμμέλεια στην γιαγιά της και είναι από τις σπάνιες φορές που είμαι μόνη μου. Δεν εχω διαβάσει τα νέα σας.ελπίζω να μπορέσω κάποια στιγμή αλλά θα ήμουν ευγνώμων για μια περιλιψούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω....

Πάλι προβλημα έχω με το mammy στη δουλειά.Βρήκα μια άλλη δίοδο όμως δε μπορώ να μου λείψετε μια μέρα δεν αντέχω....

Εμεις καλά δόξα το Θεό.Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για τις δεσποινιδούλες μου...

Και ξεκινάω....Σταυρούλααααααααααααααααααααααααααα στείλε Pm το κινητό σου δε το κράτησα από το καλοκαίρι που μιλήσαμε και το ψαχνα και δε το χα.Θέλω γνώμη για το Χρυσανθάκι μου αν πρέπει να το δει ειδικός που αργεί να μιλήσει ή είναι νωρίς ακόμα γιατί ο παιδίατρος λέει είναι νωρίς να το αφήσω ήσυχο το παιδί.Αλλά η νονά μας που είναι νηπιαγωγός και έχουν δει πολλά τα ματάκια της λέει στα 2,5 να το πάω σε λογοθεραπευτη.Μπορείτε να διαγνώσετε κάτι από τόσο νωρίς;

Ο αντρούλης άνεργος δηλαδή πάλι;Και τώρα παίζει τίποτα άλλο;Αχ το Εμμελειάκι νταουνιάζεται λόγω χειμώνα ε;Όλοι μας λογικό είναι....

Περιληψούλα...τι να σου γράψουμε τώρα όλες καλά είμαστε καμιά νέα εγκυμοσύνη δεν είχαμε,καμια δε πήρε διαζύγιο ευτυχώς αντέχουμε τα ωραία καθημερινά μας καθήκοντα...

Μάγκυ τέλεια στο Φλοίσβο,εμείς όταν ερχόμαστε Αθήνα στάνταρ περνάμε μια βόλτα...Και μένα τρώνε κόλλημα με τον τραχανά τον τελευταίο καιρό αλλά θα δοκιμάσω και το κους κους που λες.Το μόνο καλό των ιώσεων είναι ότι μόλις περάσουν μετά τους ανοίγει η όρεξη και παίρνουν γρήγορα τα χαμένα...Περαστικά στην ανηψούλα...

Φουφούκα ζωή σε σας για τη γιαγιάκα....τα χω περάσει εις τετραπλούν...Καλά έκανες resting την Κυριακή,άσε τις πίτες και τα κέκια,καλά σου λέει η Χαρά τα ζαχαροπλαστεία θα κλείσουν;;;

Αλεξανδρουίτα η παλιοπερίοδος φταίει που έπεσες ψυχολογικά.Μα καλά κι αυτή πιστή στο ραντεβού της;;;;Δεν της είπες ξεκουμπίδια...Καλή επιτυχία με το τουριστικό γραφείο,εύχομαι να ναι καλή περίπτωση και να σε πάρουν.Τα γλυκα που έβαλες στο blog τι είναι;σαν muffins;Θα βάζεις και φώτο έτσι άσχετες πχ πως πέρασες τη μέρα σου ε;όχι μόνο κατασκευές;Ωραίο είναι έτσι,δε φαίνεται εμπορικό και το χαζεύει κανείς πιο ευχάριστα.Εσύ τις τράβηξες τις φώτο ή τις βρίσκεις στο νετ;Φοβερές λήψεις!Πες μου ότι το χεις και με τη φωτογραφία...

Αχ δε θυμάμαι τίποτα άλλο,έχασα χρόνο να βρω πως θα μπαίνω και τώρα πρέπει να δω τα του γραφείου...γκρρρρρ

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα ζουζουνιτσες τι χαρα τουιτακο εμφανιστηκες τα χαμε πει στο τηλ απο νεα κοριτσαρα εγω η χαρα κ ο μιτσακος τρεχουμε κ μακαρι να χαμε χρονο στους 4 τοιχους...

Η φωτεινη τη βγαζει δεν τη βγαζει με τα βασανακια της τωρα εκανε κ αυτη καμ μπακ

Το φουφουκι βρηκε κ αλλη δουλειτσα μη μου πεις τι δε ξερω αλλα της αρεσει πολυ κ αυτο μετραει

Ο αλεξουκος εχει ενα φανταστικο φορουμακι με κατασκευες της τις οποιες εφοσον εχω κ εγω στην κατοχη μου ενα θα πω ειναι απλα πολυταλαντη !!!

Τι αλλα;; Το αριακη εχει παλι το συζηγο κατα τα αλλα θελει κ αλλο νινακι

Μμμ αυτα πειτε ρε κ αλλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ την ομορφοπαρέα. :D

Τι ωραίος ήλιος σήμερα. Το πρωί κάναμε βόλτα στα χωραφια και μαζεψαμε βιταμινη D :D και μετα θα παμε Τζαμπο να δω και για αποκριατικα. Το μενου ειχε ρεβυθια, πεντανοστιμα τα ατιμα αλλά ηδη νιωθω την κοιλια τουμπανο. :evil:

Μάγδα ο Β και η ανιψούλα είναι τόσο γλύκα. Πράγματι είναι σαν θηλυκός Βασιλης :lol: .και ο γιος σου μη δει άλογο το καβαλάει αμέσως :lol: Κουνιες 80 στρέμματα;; :o που πηγες καλέ, στην Disneyland;;; Η ανιψιά καλά ή ακόμα αρρωστούλα; Περαστικά της.

Μαρία τι καλό φτιάχνουν οι μικρές master chef στην κουζινούλα τους; Μου φαίνεται μεγάλωσαν πολύ από τότε που έχω να τις δω. Αλήθεια πότε θα τις ξαναδω;;;;;;;;;; :evil::evil::lol: Πως την πάτησες πάλι και έστειλες και στον καθηγητή; :lol: Γιατι δεν μας κάνεις ομάδα και απλά θα πατάς πχ. mammyland και θα βγάζεις μονο εμάς; Εγώ αυτό έκανα. SEXY κοκκινοσκουφίτσα :lol::lol::lol: τι τρελή που είσαι, και δεν μου λες θα την αφήσει ο μπαμπάς να κυκλοφορήσει έτσι έξω;; . Εγώ είπα του Τ να τρυπήσουμε τα αυτάκια της Δ και μου έβαλε τις φωνές. :twisted: Το κινητο της Σταυρουλας το εχει η Χαρα και πιθανον και Αρια.

Αλεξάνδρα μέτραγε τους μηνες ο αντρουλης σου;; απαπα ειπαμε να γιορταζουμε επετειο αλλά όχι και έτσι :lol::lol: Τι έγινε με το τουριστικό γραφείο;;;

Μητση ευαισθητος ο Στεφανος με τα εμβόλια; Μα κάθε φορα πυρετό; :shock:

Για το μέτρημα που ρωτάς δεν υπάρχει νομίζω κάποιο στάνταρ πχ στα 4 πρεπει να μετράει. Εσύ θα λες τους αριθμούς και αν τους μαθει καλώς , αλλά δεν ζορίζεις καταστάσεις, δεν πιέζεις, όταν έρθει η ώρα του θα τα πει όλα.

Εγώ μια φορά έκανα ιδιαίτερο σε παιδί Α δημοτικού που δεν ήξερε καν να μετράει μέχρι το 10. :o:o ενταξει δεν λεω να το αφησεις μεχρι τότε αλλά μην σε αγχωνει αν στα 2,5 μετραει ή όχι.

Φουφου τι στο καλό πια με το μέιλ σου; Κάνει και διακρίσεις και δεν θέλει τα δικά μου μηνυματα;; :twisted::lol: Πραγματικά δεν κάθεται ο κώλος σου όμως, να το κοιτάξεις αυτό :lol::lol: Ο δικός μου άντρας είχε γενέθλια στις 23!!! Θυμόμουν ότι και κάποιος άλλος ήταν την ίδια μέρα, αλλά νομιζα ο άντρας της Μάγδας. :roll: Συλλυπητηρια για τη γιαγιάκα.

Χαρά από τώρα η Δημητρα ασχολείται με την πολιτική;;; :lol::lol: ακου αν ειναι ίδιος ο βασιλιάς με τον αυτοκράτορα. :lol: Η ζημιά στο αμαξι πως προέκυψε; :o Με το κλαρινοτράγουδο σου μου ξύπνησες την μικρή :evil::evil::evil::evil: Είχα μπει την Κυριακή να σας διαβάσω και είχα τη μικρή διπλα να κοιμάται. Ανοιγω και εγώ το λινκ και είχα ξεχάσει να χαμηλώσω την ένταση> ΚΑτατρόμαξε το παιδί και έβαλε κάτι κλάματα. Από μέσα μου σε σιχτιρισα αλλά ξερω πόσο με αγαπάς και δεν μπορώ παρά να σε ευχαριστησω για την αφιέρωση. :-*

Σταυρουλα φιλακια :-*:x:x να μπουμε τη νυχτα για τσατ;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!ξεκιναω σχολιασμο πριν κανω οτιδηποτε άλλο!!

Μιτση μου τα ειπαμε και λιγο στο τσατ τοοοοτε!!τι να πω για τον πυρετο..δεν γινεται να είναι συμπτωση κάθε φορα!παει και το σημαδακι,όλα καλα!!ελπιζω να μην ταλαιπωρηθηκε πολύ!μειωση στην δουλεια ε;ενταξει καλοι οι εργοδοτες αλλα να μην πληρωνεται κ ο υπαλληλος;τουλαχιστον ας μην κανουν άλλη θα ευχηθω!!

Φουφουκα συλληπητηρια για την γιαγια,τουλαχιστον ειδε εγγονια ,δισεγγονα!!καλε μην σε πιανει τετοιο πραγμα με το σπιτι,ακου 3 φορες την εβδομαδα γενικη..θα μας τρελανεις!!!παλι αστραφτερο σπιτι θα εισαι,αφου λειπετε αρκετες ωρες από το σπιτι κατι υα μενει καθαρο,ρωτα κι εμας που μολις καθαρισω το επομενο λεπτο καποιος βρωμιζει…!!!λες να φυγετε από την Λημνο το καλοκαιρι;και θα πατε παλι αλλου ή σπιτι σας πια;

Χαρουλιτα πηγατε θεατρο;ελπιζω να μην ξενερωσε η Δημητρα που δεν ηταν ο Μαικ!!για τις αποριες τι να πω;;τι θα σε ρωταει αργοτερα αναρωτιεμαι!!χαχα σου στελνει και πελατεια ε;χαχα!!δεν ηταν καλη η εξοδος ε;δεν πειραζει μωρε,αλλα από τις 23.30 αστυνομια;αμαν πια!κεικ εκανα ένα απλο βανιλια πορτοκαλι,τιποτα ιδιατερα..σταματησα να κοιταω συνταγες και να φτιαχνω διαφορα γλυκακια γιατι δεν με βλεπω καλα…

Μαρακι κουκλιτσες τα κοριτσακια σου!!!θυμασαι πριν ένα χρονο;μωρακια ηταν ακομα!!με τον καθηγητη πολύ γελασα!!!σου απαντησε κιολας!!!χαχα.δεν φταει μωρε η περιοδος ,γνικα ολη η κατασταση.αμα τωρα εμενα εγκυος ,θα χαιρομουν μεν αλλα που να παω να δουλεψω;;αντε να δουμε ποτε θα γινει και αυτό…τα γλυκακια αυτά είναι τα κεικ που εκανα για την Κωνσταντινα με το αλευρι της ,απλα εβαλα και λιγη κουβερτουρα να το βλεπει σοκολατενιο!!αυτο με τις φωτο το κανουν διαφορα Blog ,είναι σαν μια προκληση ας πουμε,να δειχνεις γενικα την διαθεση της εβδομαδας που περασε,moodboard!και το ακολουθησα κι εγω,μου αρεσε και σαν ιδεα αλλα και για να εχω και μια επαφη με τα μελη που ερχονται κ αφηνουν ένα σχολιο περα από τις κατασκευες που δεν μπορω να κανω τωρα πολλες ώστε να κανω πολλες αναρτησεις κάθε βδομαδα και να με επισκεπτονται.σου αρεσαν οι φωτο;ελα ρε και τις βγαζω πολύ στα πεταχτα… της Σταυρουλας το εχω κι εγω αν θες.

Μαγδουλι αντε να καλοκαιριασει λιγακι και θα ξεκινησουμε κι εμεις τις βολτουλες στο Φλοισβο,τελεια είναι!!για τις δουλειες αμα μιλας κι εσυ που ο αντρας σου δεν αφηνει τριχα να πεσει κατω…αρχισε κ ο Βασιλακης τις δυσκολες ερωτησεις ε;χαχα εμεις εχουμε ακομα όπως την βλεπω.υπαρχει ένα βιβλιο που εχει απαντησεις για όλα τα περιεργα γιατι των παιδιων!!ποτε θα πατε στον ιππικο;τι ωραια που θα είναι!!

Σταυρουλιτσα σε παρεσυρε η καθημερινοτητα ε;βαλε μας κι εμας στο προγραμμα εστω για ένα γεια να μαθαινουμε τα νεακια σας!!ο αντρας σου ασχολειται με το φυτωριο ή απλα πηγε για βολτα;μακαρι να βρει δουλιτσα!φιλια στο Εμμελακι!!

Φωτεινακι μπραβο που βγηκατε για βολτουλα ,ο ηλιος φτιαχνει κ την διαθεση!!!βρηκατε στολη για τον Αλεξανδρουκο;την Δαναη τι θα την ντυσεις;ειδες;φουλ ερωτευμενος ο συζυγος,τωρα βεβαια του εχει περασει,όχι ο ερωτας(ελπιζω) αλλα το να μετραει καθε μηνα .τον Σεπτεμβρη βεβαια θα κλεισουμε και 10 χρονια μαζι!!

Τα δικα μας τωρα…η Κωνσταντινα ξυπνησε το βραδυ,ουτε και ξερω τι ωρα και κλααααμα!!εκανα την παπια και πηγε ο μπαμπας.δεν ηρεμουσε,την εφερε στο κρεβατι δεν ηθελε,την πηγα στο σαλονι ότι της ελεγα ελεγε όχι.δεν ξερω τι επαθε.τελικα της εδωσα λιγο ντεπον μηπως ηταν τα δοντακια που δεν εχουν βγει ακομα και εστρωσε λιγο αλλα δεν ηθελε να παμε για υπνο…6 παρα ειχε παει!!κατσαμε λιγο αγκαλια στο σαλονι και μετα ηθελε τον μπαμπακο οποτε τους αφησα και πηγα και ξανακοιμηθηκα λιγο ακομα!!τα κακακια της είναι λιγο νερουλα κ αμεσως κοκκινιζει,μηπως ποναγε κ η κοιλιτσα της.

στο τουριστικο ηρθε η άλλη με έναν πακο με βιογραφικα…τι περιμενα!!συμπληρωσα ένα ερωτηματολογιο με διαφορα θεματα πανω στο επαγγελμα ,βεβαια με καποια όπως η τιμολογιση δεν εχω ασχοληθει …θα με παρουν παντως ειτε για αρνητικη απαντηση ,ειτε για θετικη για να παω για 2η συνεντευξη…

αυτα κοριτσακια μου!!!φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ συνεχιζω η ρουλιτσα μας τρεχει με τη δουλειτσα κ το συζηξ φοιτητη ο τασουλης ολα καλα η επεμβασουλα

Αλεξουκω μου μπας κ κρυωσε το πετιτακι αλλα κ τα δοντια κανουν διαριακια στελνω θετικη ενεργεια μακαρι να σε παρουν..

Φωτεινουλι παντα Απο το κντ σιγα μη βρω χρονο να ανοιξω πισι ΑγαπουλΑ μου

Α οταν θα ρθεις αθηνα θα σε παω φλοισβο χιχι!!!

Ευχαριστω για τα καλα λογια για τα μωρα μου

Η μπεμπα μια χαρα μπορει να ναι δοντακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη 27 ειναι ο κΑτακουζινος μου χαχα

Σαββατο θα παμε για ιππασια απο τωρα ρωταει σημερα κ σημερα αστα κολημα

Νομιζω οτι τα γονιδια παιζουν τρελο ρολο οτι κοληματα εχω τα χει παρει ο β θαλασσα αλογα παγωτα βολτες χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ πες τιτλο βιβλιο δεχομαι κατακλυσμο τρελων ερωτησεων!!!

Παμε για νανι προβλεπω πρωτη να κοιμηθω Απο ομιλια παλι λεει οτι πιο παραξενο πια

Επισης ειμαι σαν πΑτημενο συκο στη μουρη με χτυπησε καταλαθος με ενα παιχνιδι μελανια κ πρησμενα χειλη το αιμα δε σταματαγε μετα με γραντζουνισε καταλαθος σαν να παλευα με γατια ειμαι

Τι τραβαμε κ μου λεγε καταθος εγινε συνωμη δε το θελα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια...α πα πα Μάγκυ πως σε κατάντησε ο υιός!!!!Συγχύστηκα τώρα ε,δε φτάνει που καβάντζωσες την κατακουζίνα είναι και τεκνό;;;;Σε παραδέχομαι όμως είσαι κορυφή!!Ο τρόπος δε που γράφεις ζουζουνιάρικος,είπαμε σε έχω κατοχυρώσει για μικρότερη αδερφή μου...χα χα

Χθες ήρθε μια κυρία σπίτι φίλη της κουμπάρας μας από Αίγινα,εγώ την κάλεσα επειδή ήρθε Ρόδο έχει την αδερφή της εδώ,μεγάλη γυναίκα καμιά 60αριά.Παιδιά τι το θελα!!!Από τις 18,00 μέχρι τις 20,30 μιλούσε μιλούσε μιλούσε για τα παιδιά της τα εγγόνια της τους γαμπρούς της...Εφυγε και το κεφάλι μου κόντευε να σπάσει.Αστε που είχα αφήσει τις μικρές λάσκα για να την παρακολουθώ από ευγένια και μου καναν ένα σπίτι χάος....Αφού έφυγε μπανιαρίσαμε ταίσαμε και 21,30 με πήρε ο ύπνος στο καναπέ και ο άντρας μου λέει ροχάλιζα κιόλας τόση κούραση.

Τώρα που το βλέπω δεν έχω chat...Μπαίνω με άλλον τρόπο τώρα γιατί η IP μου κλειδώθηκε και δε με αφήνει να μπω σε forum,άστε ολόκληρη πατέντα hacker έγινα χθες να κατάλάβω τι συμβαίνει.Αλλά αφού μπορώ και σας γράφω τουλάχιστον πάλι καλά.Δεν έχω καταλάβει και πως έγινε αυτό,το μπλόκαραν εδώ από τη δουλειά,το κάνει το φόρουμ μόνο σε μένα....ιδέα δεν έχω. Όποια θέλει πρωινά ας μπαίνει msn ή skype να μιλήσουμε τα χω ανοιχτά.

Αλεξ ολόκληρη διαδικασία για μια πρόσληψη σε τουριστικό γραφείο και ερωτηματολόγια και 2η συνέντευξη τι ήταν η πολυεθνική;;;για όνομα...Για μισθό τουλάχιστον και ωράρια κάνατε κουβέντα ή ούτε λόγος;;;Τακτική τους είναι αυτή για να μη πολυρωτάει ο εργαζόμενος και να νιώθει και ευτυχισμένος αν τον επιλέξουν...

Ελεγε που λέτε χθες αυτή η καλεσμένη μου: Ο γαμπρός μου πιάτο να δει στο νεροχύτη θα σταματήσει να το πλύνει,ρούχο στη σιδερώστρα θα ανάψει σίδερο να το σιδερώσει...Βρε λέω κοίτα υπάρχουν και άλλοι κατακουζηνοί!!!χα χα Μάγκυ...Αλλά πολύ επεμβαίνει τη ζωή των κορών της.Ελεγε και με καμάρι που όταν έκανε ο γαμπρός της κουτσουκέλα και την κατάλαβε τον έπιασε και τον απείλησε ότι θα τους χωρίσει ή ότι το εγγόνι είχε πυρετο και τους έκραζε να το πάνε στο γιατρό ή ότι πήγε σπίτι τους και τους φωναζε να αναψουν τα καλοριφερ για το μωρο ενω εκείνοι δεν ήθελαν...πω πω λέω μια πεθερά....Γύρησε ο άντρας μου και του λέω τυχερούλη...μη μιλάς καθόλου...σου τύχε πεθερά λαχείο...Με κοιτούσε καλά καλά σου λέει τι λέει αυτή η τρελή...

Ξέχασα να πω στη Σταυρούλα που έλεγε ότι βαριέται η μικρή της μέσα το χειμώνα.Εμεις πήγαμε jumbo και τους πήραμε 5-6 παιχνιδάκια του 10ευρου ομαδικά, στυλ παζλ,βρες τα όμοια,ιπποποταμάκια που τρώνε μπάλες,κάτι με σφυράκια,ποιο ζώο είναι, τέτοιου τύπου και όταν νιώσω ότι βαριούνται και ξεκινάνε σαχλαμάρες βγάζω ένα τέτοιο, δε τα έδωσα όλα μαζί ,και ασχολούμαστε με αυτό και περνάει το απόγευμα.Βέβαια όλα γράφουν 3+ αλλά με τη βοήθεια μου τα καταφέρνουν και παίζουμε.Ειναι ωραία λύση.Θα τα βρεις στο τμήμα με τα puzzle και δε χρειάζεται να δώσεις πολλά λεφτά.Με 50 ευρω πήραμε 5-6.Βέβαια που τα φυλάς μετά είναι ένα θέμα,μάλλον θα φτιάξουμε κι άλλα ράφια μετά...χα χα

Φωτεινούλα όντως καιρό έχουμε να τα πούμε από κοντά και γω σας πεθύμησα,αλλά είστε και ολόκληρο ταξίδι.Καμιά Κυριακή δε παίζει να κατεβείτε Ακταίον ;να κάτσουμε και για καφεδάκι να χει ωραία μέρα.Είδα αγοριστικη στολή στα Jumbo ινδιάνος και μου άρεσε πολύ με καστόρινο κουστουμάκι τέλεια ήταν.Του χρόνου η Δήμητρα ινδιάνα!!!!χα χα

Αντε σας φιλώ....να κάνουμε και καμιά δουλειά...

post-12542-13873940080932_thumb.jpg

post-12542-13873940081072_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa πολυ γελασα βρε Μαρακι με το τεκνο τον αντρα της Μαγδας!! :lol::lol: δεν ειναι 27 καλε ,στις 27 Γεναρη ειχε γενεθλια!!

Μαγδα αυτο ειναι το βιβλιο http://www.kastaniotis.com/book/978-960-03-5284-9

παω γιατι λυσσαει η μκρη και θα μπω μετα για τα υπολοιπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...