Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσαρες!!!να σας πω τα νεα μας και θα ξαναμπω να σχολιασω. Το σκ περασε πολύ ωραια. Το σαββατο πηγαμε στον γαμο στην Βαρη,αφησαμε την μικρη στην γιαγια να κοιμηθει,εβαλα τα τακουνια και ενιωσα άλλο πραγμα βρε παιδι μου!!αφου ειπα στον αντρα μου ότι αν δεν κλαιει η μικρη το βραδυ και δεν με ζηταει να την αφηνουμε που κ που. Και ο αντρας μου άλλο πραγμα όταν ειμαστε οι δυο μας. Πολύ ωραιος που λετε ο γαμος ,σε ένα κτημα,χλιδη!!χαχα αλλα επειδη ηταν πολύ ψηλα στο βουνο(το epavlis Μαγδα πισω από την σχολη ευελπιδων) επιασε ενας αερας και ένα κρυο…σιγα σιγα ολοι μεταφερθηκαμε στο εσωτερικο.κατσαμε μεχρι τις 1,30 γιατι ειχαμε πρωινο ξυπνημα,αν και το ξενυχτησαμε και λιγο στο σπιτι αφου ημασταν μονοι…Μετα από 3 ωρες υπνου ξυπνησαμε κατά τις 6,πηγαμε να παρουμε το Κωνσταντινακι ,το οποιο προσπαθουσε να το ξυπνησει η γιαγια και δεν ,αλλα μολις με ακουσε πεταχτηκε πανω!!!8.30 ημασταν στο καραβι για Τζια!!Φτασαμε και μολις τακτοποιηθηκαμε στα δωματια,πηγαμε για μπανακι,μετα για φαγητο και μετα ξεραθηκαμε και οι 3 στον υπνο αφου ειχαμε και άλλο ξενυχτι το βραδυ.Ο γαμος πολύ ωραιος,σε ένα εκκλησακι,παραδοσιακος,το γλεντι επισης πολύ ωραιο,νησιωτικο!!ριξαμε και τους χορους μας!!!το Κωνσταντινακι κυρια ,δεν μας κουρασε καθολου!!αφου ειμασταν με κατι ξαδερφια του αντρα μου που ειχαν παιδια του δημοτικου και η γκρινια πηγαινε συννεφο ,η δικια μου καθοταν στην θεση της,ψιλοετρωγε,επαιζε μια χαρα.μονο επειδη ειχε φαει διαφορα και με ένα σοκολατακι πνιγηκε και εβηχε, εκανε έναν εμετο πανω στο φορεμα μου!!!κατα τις 11.30 της φερω το καροτσι,ξαπλωσε ,μου λεει θα κοιμηθει και κοιμηθηκε!!!το ξενυχτησαμε λοιπον ανετοι!!Την Δευτερα πηγαμε για μπανακι και το μεσημερακι πηραμε το καραβι,λεγαμε μηπως φυγουμε απογευμα αλλα οι αλλοι με τα πιτσιρικια ειχαν δεινοπαθησει και ηθελαν να φυγουν!! Την Τριτη μεχρι να βρω παλι τον ρυθμο μου από τα ξενυχτια και να συμμαζεψω και το σπιτι περασε η μερα!!

Πηρα και τις εξετασεις που σας ελεγα,μπορει να τις πληρωσα διπλα αλλα τουλαχιστον ειχαμε καλα αποτελεσματα!!το σιταρι που στις προηγουμενες εξετασεις δεν ειχε πεσει πολύ και ηταν στο 45,σε ένα 3μηνο επεσε στο 12!!!και η γλουτενη από το 22 που ηταν πριν 1,5 χρονο επεσε στο 2,8!!!εχρι τα 3 θα εχουμε ξεμπερδεψει νομιζω!!ξηρους καρπους μπορει να τρωει αμυγδαλα,φουντουκια,κασιους αλλα όχι φυστικια και καρυδια,μικρο το κακο!!Την Δευτερα θα παμε και για την κυστεογραφια,ας εχει περασει και αυτό να τελειωνουμε με τις αντιβιωσεις!!!!

Αυτά τα νεα μας,παω να καθαρισω ψαρακια και θα επανελθω!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια από μια αναστημένη..

Αλεξ τι ωραία που περάσατε και τι άψογο το Κωνσταντινί κυρία!Καλέ όλο θέλω να ρωτήσω και ξεχνάω.Γιατί όταν λες για αλλεργίες αναφέρεις τους ξηρούς καρπούς;Δίνουν στα παιδιά ξηρούς καρπούς;Δεν έχω δώσει ποτέ,φοβάμαι μην πνιγούν.ή είναι μέτρο σύγκρισης για τους δείκτες της αλλεργίας;

Μπράβο για τα αποτελέσματα εύχομαι μέχρι Σεπτέμβρη όλα αυτά να ναι παρελθόν.

Εγώ καλύτερα κόρες,με την αντιβίωση.Βέβαια τώρα μάλλον έκανα πατάτα πήρα πολυβιταμίνη και αντιβίωση τώρα το πρωί μαζί και μου ρήμαξαν το στομάχι.Θέλω να κάνω εμετό και δε μπορώ.Ελπίζω να ηρεμήσει.Μα πως μου ρθε και τα πήρα και τα δυο μαζί.....

Χθες πήγα μαγαζιά.Σήκωσα τη banca στον αέρα!!!Αλλά το ευχαριστήθηκα...Ρουλάκι στυλίστρια πόσες φορές σε μελέτησα δε λέγεται...Όταν δοκίμαζα κάτι πιο συντηρητικό έλεγα της Ρούλας δε θα της άρεσε αυτό θα διάλεγε για μένα κάτι πιο φίνο και αναθεωρούσα...χα χα

Πήρα 2 βερμούδες 4 μπλουζάκια,μαγιό,βερνίκι βρήκα επιτέλους το φυστικί!!χαχα..Τουρίστες κέντρο χαμός...ένα σωρό κρουαζιερόπλοια και όλοι με ένα τσαντακι στο χέρι,ψωνίζουν.Οι Ελληνες έχουν μαζευτεί πολύ....αλλά και με το δίκιο τους.Τα πολυκαταστήματα τύπου zara-marks spencer-h & m έφεραν χειμωνιάτικα!!!Ω ναι καλά ακούσατε...και έχουν ένα σταντ καλοκαιρινά με εκπτώσεις και χειμωνικά σε κανονικές τιμές.Απαράδεκτο...Στο bsb βρήκα ωραία πράγματα όπου και ψώνησα.Τσιμπιμένα αλλά το αξίζω.Κρατήθηκα και δε πήρα ούτε ένα κοκαλάκι για τα κορίτσια.Γιατί όλο ξεκινούσα για ψώνια και όλο για αυτές ψώνιζα.

Πήρα και του άντρα μου αθλητικά παπούτσια,βερμούδες,μαγιό.Χάρηκε αφού πρώτα ρώτησε πόσα χάλασα χα χα...Μου τηλεφώνησε και βρεθήκαμε έξω και φάγαμε τα δυο μας.Πολύ ωραία ήταν΄,πόσο καιρό είχαμε να το κάνουμε ούτε και γω ξέρω.

Πήγα και από το δήμο.Μου πε η προισταμένη βγήκε η απόφαση θέλει υπογραφή δημάρχου,μετά περφερειάρχη και μετά φεκ.Με μάλωσε που το πα γρήγορα στη παλιά δουλειά μου.Της λέω από δω με πήραν και μου παν είναι άμεσο,τι να κανα με έναν άνθρωπο που τον ξέρω 10 χρόνια και μου χει φερθεί άψογα πως θα τον κρεμούσα;;;;Λεει κακώς σου παν έτσι και αυτά αργούν...Υπάρχει λέει απόφαση που αν σε καλέσουν σε δημόσια υπηρεσία και καθυστερήσουν να σε πάρουν και εσύ ζημιώνεσαι από αυτό μπορείς να προσφύγεις δικαστικά και να ζητήσεις να αποζημιωθείς.Ρουλάκι αληθεύει;Δε θα φτάσω ως εκεί βέβαια αλλά καλό είναι να το χουμε στο πίσω μέρος του μυαλού.

Μου στειλε και ο καθηγητής mail θέλει διορθώσεις και προσθήκες.Ασε μας ρε μάστορα καλοκαιριάτικο μας τρέχεις....εκανα αμαν να το παραδώσω.

Μάγκυ να σας ζήσει η ανηψούλα,super θα ναι το πάρτυ 40 άτομα ουάου!Πες μου ότι θα τα φτιάξει και μόνη κεράσματα κλπ;Εγω ακόμα αμφιταλαντεύομαι για τα φαγητά.Θα χω και γω πολλά άτομα φέτος γιατί μαζεύονται από τον παιδικό συμμαθητές που μας κάλεσαν και αυτοί.Και δε θέλω να αναλωθώ σε κουζίνα.Δε ξέρω ακόμα.Όλοι εκείνοι την ώρα κοιτάνε τα μικρά και μένω μόνη να σερβίρω και να μη χαίρομαι τη μέρα.Οπότε με βλέπω να καταλήγω στην εύκολη λύση.χα χα

Φωτεινούλα ήρθε τελικά περίοδος ε;Μπράβο...Και η Χρυσάνθη κάνει ότι ο Αλεξ,λίγες σταγόνες πάνω της και μετά λες και της βάλαν νέφτι τρέχει στη τουαλέτα να αφήσει τα υπόλοιπα.Εχει πλάκα μέσα στη προσπάθεια της.Γυρίζοντας από Σουζυ χθες φορούσε πάνα και κατούρησε και έσκυβε ανάμεσα στα πόδια της να δει που πήγαν τα τσίσα.γέλιο που σου κανα,είναι τόσο αθώο παιδάκι.Για τη σουπιά δε μιλάω....ας μείνει με τη Ντόρα βρακάκι της μέχρι το δημοτικό αφού δε συγκινείται!!!!

Επίσης κάπου πρέπει να "παρκάρω" μπιμπερό και πιπίλες.Τις ΄ζητάνε το βράδι και στο αυτοκίνητο.Λέω να τους πάω σε κάποιο μωρό που δε βλέπουμε συχνά και να τους πω αυτό δεν έχει να του αφήσουμε τα δικα μας;Φυσικά η Χρυσανθούλα η ψυχοπονιάρα θα τα δώσει όλα η άλλη δεν υπάρχει περίπτωση.Μόνο έτσι.....Αν και έχω τη μουρμούρα του συζύγου πως βιάζομαι.

Χθες γεμίσαμε πισίνα με νερό στο μπαλκόνι και τι έκανε ο αθεόφοβος,έφερνε νερό με το βραστήρα να ζεστάνει το νεράκι από το λάστιχο που ήταν κρύο.Κατέβασε και τις τέντες μέχρι κάτω μη μπαίνει αέρας και κρυώσουν ή σπάσουν οι πορσελάνες του!!!!!Αυτες δε χαμπάριαζαν γλίστραγαν,φώναζαν πετούσαν νερά και αυτός αχ θα πέσει αχ μπιμπίκιασε αν ήταν άρρωστες με έσκασε....

Φωτεινή συνήθως πάμε Φαληράκι για μπάνιο.Αλλά και Τραουνού δε μας χαλάει.Λίγο το βότσαλο είναι ζόρι αλλά άμα έρθετε εσείς ερχόμαστε για παρείτσα.

Αυτά τα νέα μας....σας φιλώ είμαι καλύτερα πάω για μια βουτιά.....να εγκαινιάσω και το μαγιό...χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα το ποσο χαρηκα που ακουσα μια ανανεωμενη μαριαΔε λεγεται ειδες απλα πραγματα για μας κ μας κανουν αλλους ανθρωπουςΜεγεια τα ψωνακια πηγατε κ για φαγακι τα δυο σας σουπερ!!!Η ινα ολα μονη θα τα κανει απλα λιγο θα βοηθησει με τη μπεμπα η μαμα το χει η αδερφουλα μου ειναι χρυσοχερα σε οτι κανει χαμος θα γινει!!Εγω λεω καλα κ το πες νωριτερα απολαυσε καλε καθισιο μια ζωη θα δουλευουμεΕγω χτες το απογευμα πηγαμε λοις εκανα νυχια κ ο β με εβελινα ξεσαλωσαν αρμενικη βιζιτα μερα πηγα βραδυ εφυγα παιζαν ονειρο φιλιοτΑν χορευαν παιζαν γιατρο ασθενη ειναι για φαγωμα δευτερα θα ρθουν αυτοι οταν φευγαμε κλαιγαν αγκαλιασμενα ενα τεταρτο απαρηγορητα!!!Νομιζω ειναι η πρωτη του αγαπη χαχαχαΜαρακι γελασα με τον χαζομπαμπα σας πολυ Εμεις κοψαμε κ πιπιλα χωρις δραματα του ταξα ενα παιχνιδι σε ανταλλαγη με πιπιλες κ αυτον ηταν Νομιζω ομως πως ουτως η αλλως οσο περνα ο καιρος δε θελει να κανει μωρουδιατικαΣημερα ειπε καλυτερα να πινω το γαλα σε ποτηρι ειμΑι αντρας τωρα..τρομαρα μου!!!Αλλα νεα στη δουλεια η συναδελφος εσπασε ποδι ενας σε αδεια εμεινα εγω με δυο νεους τα χω δει οοοοοολαααααααΞουτ παλιωιωση απο μαρια!!!Ποτε βρε χαπια κοντα η θα σε διαλυσουν η το ενα θα ανερεσει το αλλο λενε πες συμπεθερα καλα λεω;;;Αλεξ κ εσυ σουπερ βλεπω τι καλα φτου φτου ειδες το πετιτακι καλα που το πηρατε δηλ.!!Εγω ξηρους καρπους εδινακ δινω απο 1,5 χρονων γενικα θεωρουνται ομως πολυ αλλεργιογονοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου???? Με ξεχασατε??? εεεεε???? Λοιπον δεν ξερω υπαρχει η παλια μας ομαδα να σας γραψω κατι που θελω...να σας εξηγησω γιατι δεν μπηκα ολο αυτο το διαστημα, ουτε καν τα νεα σας να διαβασω... Εμεις ειμαστε καλα, απο υγεια τουλαχιστον ειμαστε καλα...για ολα τα αλλα εχει ο Θεος...Ελπιζω να περνατε καλα, θα βρω καποια στιγμη χρονο να μπω να διαβασω τα νεα σας, και να σας γραψω και τα δικα μας...και να βρω και το τσατ και τις ομαδες γιατι μ'αυτο το σαιτ μπερδευομαι!!! Φιλακιααααα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Διάβασα HONEY m και μου πήρε ένα λεπτό να καταλάβω ποια είναι.....Βρε Αριάκι που χάθηκες βρε κορίτσι;Ελπίζω όλα να ναι καλά.Για ομάδες δε ξέρω αν έχει εδώ θα το κοιτάξω να σας γράψω αν είναι ή να ρωτήσουμε την admin.Αλλιώς γραψτα σε ένα μήνυμα και προώθησε το σε όλες ή στο mail.

Μάγκυ τι γλυκούλικο το ζευγαράκι!Η Σαλονικιά δε ξέρω πόσο θα χαρεί διαβάζοντας ιστορίες περί γιατρού και ασθενή ή θα γυαλίσει το μάτι της ...χα χα...

Μπράβο η αδερφούλα πρώτα γενέθλια και όλα μόνη και τόσα άτομα και μικρό κορίτσι.Εγώ όλο φοβάμαι να πάρω την ευθύνη να τα φτιάξω όλα μόνη.Νομίζω θα κουραστώ θα αναλωθώ δε θα χορτάσω εκείνη τη μέρα και θα ναι και το αποτέλεσμα μέτριο...

Ο πατέρας μου στο εξοχικό εκεί που κάνουμε τα γενέθλια κάθε χρόνο έπιασε έφτιαξε μια πέργκολα μεγάλη και έχτισε και μια γωνιά να το κάνει στυλ μπαρμπεκιου.Φτιάχνει και τις κούνιες.Όλο λέει τα κάνει για εκείνον αλλά είμαι σίγουρη τα κάνει για τα γενέθλια.Μου λεγε χθες εγώ θα σου ψήνω τα σουβλάκια μπιφτεκάκια.Ετσι λέει και μετά θα τον ψάχνω εκείνη την ώρα που θα χει πιει και θα ναι στο κέφι να παίζει με τις εγγόνες του να τον κυνηγάω να βάλει πάνω τα κρέατα...χα χα

Ξεκίνησα μπάνια από χθες.Πάω με τη νονά των μωρών τώρα το πρωί 10,00.Ωραία ηταν χθες.Κάνουμε μια μεγάλη απόσταση πήγαινε έλα.Το βράδυ βέβαια ήμουν φυτό από κούραση,μια έβλεπα το Σακη στα βραβεία μια έκλεινε το μάτι.Γιατί τις πήγα και κούνιες το απόγευμα και πέθανα στην ορθοστασία.

Χρειαζόταν η ανανέωση αν δε πονούσε η μέση θα ένιωθα άλλως άνθρωπος.

Αχ βρε Αριάκι με ανησύχησες έτσι όπως τα γραψες...πάω να δω τι παίζει από ομάδες...

Παρασκευάρα...καλό ΣΚ!Ιδιαίτερα στις εργαζόμενες μάνες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την έφτιαξα την ομάδα,λογικά θα σας έρθει πρόσκληση.Αριακι γραψε εκεί είναι prive.Πάνω δίπλα στο φόρουμ λέει ομάδες εκεί πατάς για να τη βρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες.

Καλώς τον και τον κυριο ταχυδρόμο!!! Καιρό είχα να λάβω μηνυματάκι. Λοιπόν δεν το ανοιγώ για να τον ξαναδώ και την επόμενη φορά που θα μπω! :)) Χωρις πλάκα τώρα, επειδή όταν πρωτοάνοιξε το καινουριο μαμμυ υπήρχε θέμα με τις ομάδες, ότι δηλ όλοι μπορουσαν να δουν τις συζητήσεις, Μαρία άνοιξε μια συζητηση και γράψε κατι για να δω αν μπορώ να το διαβασω χωρίς να ειμαι μέλος.

Στα δικά μου πρώτα. Ο Αλέξανδρος 2 μέρες τώρα είναι άψογος με την τουαλέτα. Δεν είχε κανένα ατύχημα και μάλιστα από χθες πάει μονος του και στην λεκάνη κάποιες φορές (ξεκινησαμε με γιογιο) βάζει το στεφάνι και κατουράει εκεί. Το μονο κακό είναι ότι για να κάνει κακά στο γιογιο του είχα ταξει στις αρχές σοκοφρετάκι οπότε τώρα το ζητάει. Δεν με πειράζει προς το παρόν, σε καμια εβδομάδα που θα έχει στρώσει το θέμα θα του το κοψω.

Η Δανάη περπατάει όλο και περισσότερο. Χθες το απόγευμα προσπαθούσε η μικρή τσίτα να ανέβει την τσουλήθρα ανάποδα και ξεκαρδιζόταν μολις τα κατάφερνε. Έχει πλάκα που φωνάζω τον Αλεξ και φωνάζει και αυτή μαζί "έαααα". Λέει και "μαμαμαμα" και νομιζω ότι πια το λέει συνειδητά εννοώντας εμένα αφού το λέει μονο όταν με ζητάει ή μου απλώνει τα χέρια της.

Μάγδα η αδελφή μου δεν παίζει με τίποτα να έρθει για βοήθεια αφού δουλεύει σε 2 δουλειές και φεύγει το πρωί στις 8 και γυρίζει το βράδυ στις 8:30. Η μαμά μου που ερχόταν και με βοηθουσε να κάνουμε καμια δουλειά, εδώ και 3 εβδομάδες σχεδόν προσέχει ένα ηλικιωμένο ζευγάρι 70 χρονών και βάλε που έσπασε τη λεκάνη της η γυναίκα και δεν έχουν κανέναν να τους βοηθήσει.

Πήρες τη μηχανη του Βασιλάκη; Ένας συνάδελφος του Τσαμπίκου πήρε στους γιους του αυτή Cosmic Police E Ride Jn30 - SportsDirect.com και έχουν ξετρελαθεί. Έλεγα μηπως την πάρουμε το Σεπτ για τα γενεθλια του, θα δουμε. Πάρτυ διαβάζω, άντε χιλιοχρονη η ανιψουλα.

Καλά κουράγια στη δουλειά που έμεινες μονο με τους νέους.

Αλεξάνδρα πάντα έτσι ομορφα να περνάτε όπως το σ/κ που πέρασε. Τι καλό παιδι και η Κων/να, και τώρα που έπεσαν και οι τιμές ποιος την πιάνει, θα τρώει άφοβα το ψωμάκι σας και θα ξετινάξει τα μπισκοτα.:))

Βρε Μαρία λες για τον Δ ότι τις έχεις σαν πορσελάνες αλλά και εσύ δεν πας πίσω! Έχει τσακίσει ο Αλεξ καρυδια, αμύγδαλα, φυστίκια και φουντουκια, άλλο πράγμα. Είναι πολύ ωφέλιμοι οι ξηροί καρποί. Μεγεια τα ψωνια. Βάλε μπρος τώρα για τις διορθώσεις της εργασίας να ξεμπερδεύεις πριν φυγετε διακοπές. Τις πιπίλες φερτες στη Δαναη αύριο και αμα θες τις δινουμε και στους σκύλους και τότε σίγουρα δεν θα τις ξαναβάλετε =))

Άρια μου ελπίζω ό,τι ήταν να περάσει και να είστε όλοι καλά. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε;εμεις μια χαρουλα!!χθες ειχαμε επετειο γαμου,4 χρονια!!πηραμε μαζι και το μικρακι μας αφου δεν μπορουσε να την κρατσηει κανεις και πηγαμε βολτα Ακροπολη,Θησειο και κατσαμε στο Μοναστηρακι για μπυριτσα και να φαμε κατι.Πολυ ωραια ηταν,το ευχαριστηθηκε και η Κωνσταντινα,ταιζε κατι γατουλες,σε καποια φαση επεσε και της εφεραν από το μαγαζι παγωτο!ειχε και τα τυχερα της!!το σκ θα παμε στο εξοχικο,θα ερθω Δευτερα γιατι εχουμε την εξεταση αλλα μπορει να ξαναφυγω.

Χαρα ωραιες οι διακοπες!!!αμα υπαρχει και παρεα για τα παιδια είναι ακομα καλυτερα!!πιο ενδιαφερον το νέο ποστο ε;μια χαρα.εχεις πολύ ακομα για την εκπαιδευση;Μια χαρα περναει η Δημητρα στο εξοχικο,καπως ετσι κανει και η Κωνσταντινα και δενθελει να φυγει μετα!απο τα μερη που εγραψες δεν ξερω,δεν εχω παει αλλα γιατι δεν θελει καραβι ο αντρας σου;Θα είναι πολύ ωραια στη Ζακυνθο..Μονεμβασια εχω παει αλλα ενταξει δεν με ενθουσιασε τοσο για καλοκαιρι.απο Κυλληνη;κοντα εκει δεν είναι;α ειχατε κι εσεις επετειο;Χρονια σας πολλα!!!!!Αμα ξυπναει στεγνη γιατι γκρινιαζει η μαμα;με ένα αδιαβροχο από κατω για τυχον ατυχημα ,ουτε γατα οουτε ζημια.

Μαρακι μην στεναχωριεσαι για το μαθημα που εχασε το Χρυσανθακι,εγω παντως πιστευω ότι δεν ηταν χαμενο μαθημα αφου εμαθε ότι δεν περναει το δικό της.εσυ γιατι ανοιγες την πορτα καλε;λες για τον μπαμπα αλλα πρεπει κι εσυ να εισαι σκληρη καποιες φορες!!για την γιορτη σου εγραψα καις το μειλ,μια χαρα τα πηγαν τα κοριτσια,τελειες με τα μαγιο και τα μπρατσακια!!αα δεν σου ειπαν με πηραν από το δημο να μου που ότι δεν μπορουν τελικα να στειλουν αυτοι την αιτηση αλλα μου ετοιμασαν τα χαρτια και μολις βγει η αιτηση να την εκτυπωσω και να τα στειλω. Καλε πως τα καταφερες και αρρωστησες;;εισια ενταξει τωρα;Ειδες το Χρυσανθακι με την τουαλετα;ατην άλλη γιατι τωρα την εχει πιασει το πεισμα της.για τα μαθηματα ,ετσι κι αλλιως σου εχουν δωσει υλικο για το σπιτι ε; για τους ξηρους καρπους αρχικα δεν με ενοιαζε για να της δινω να τρωει αλλα επειδη σε πολλα πραγματα που επαιρνα περιειχαν μεσα,και καποια κεικ που εβρισκα συνταγες που ελεγαν χωρις αλευρι ηταν με τριμενο αμυγδαλο πχ.Χθες παντως που πηγαμε βολτα της πηραμε αμυγδαλα και τα ετρωγε μια χαρα,τα δαγκωνε λιγο λιγο και τα μασαγε οποτε δεν μ=νομιζω ότι υπηρχε κινδυνος να πνιγει.με γεια τα ψωνια!!!ανανεωθηκες ε;μια χαρα!!!πολυ μου την σπαει αυτό που φερνουν τοσο νωρις τα ρουχα της επομενης σεζον…πας την ανοιξη να ψωνισεις ανοιξιατικα και βρησκεις καλοκαιρινα,πας να ψωνισεις καλοκαιρια και βρισκεις χειμωνιατικα…τις πιπιλες δεν της ειχατε κοψει;ειχα διαβασει ότι και καλα δεν πρεπει να λεμε ότι θα δωσουμε τα πραγματα τους σε αλλα παιδια..δεν ξερω κιολας,αναλογα πως το παιρνει και το κάθε παιδι.μπορειτε να τα βαλετε σε ένα κουτι και να τους πεις οτι θα τα παρει η νεραιδα και θα αφησει δωρακια και να τους εχεις παριε κατι μικρο ετσι για να χαρουν!πολυ γελασα με τον μπαμπα σας και τον βραστηρα!!!!χαχαχα μπραβο που πας για μπανακια,απολαυση θα είναι χωρις να πρεπει να κουβαλας το μισο σπιτι!!

Συμπεθερα μου μωρε με συγκινησες με την γιορτη του Τασουλη!!μπραβο το αγορι μας!!χορευταρας ε;χαχα Αχ παντα ευτυχισμενοι να ειστε με τον αντρουλη σου,δυσκολιες παντα θα υπαρχουν αλλα το σημαντικο είναι να είναι ενωμενο ζευγαρι!!Δεν ξερω γιατι πληρωσα παραπανω..δεν την εφταναν μαλλον!!ειναι και ακριβες μωρε αυτές οι εξετασεις,αυτές ηταν περιπου στα 100,και προ 3 μηνου ειχαμε κανει και άλλες,και προ εξαμηνου κι άλλες,και οι γενικες και την Δευτερα αλλα ένα 150αρι..οτι μπορω να γλυτωσω αφου εχουμε ασφαλεια το γραφω.Πολυ στροφη μεχρι να φτασουμε στον αχλαδοκαμπο..αφου ελεγα αμαν που μας εφεραν ,αλλα τουλαχιστον η=φτασαμε σε ωραιο μερος και περασαμε ωραια.

Μαγδα μου με γεια τα ψωνια σας!!αυριο είναι τα γενεθλια της Μαριας;τι καλα!!μεγαλωσε και αυτό το μικρακι!!πολλα ατομα θα εχει στο παρτυ!!’’τσισα μην φυγετε..΄’’χαχα είναι φοβερος!!!μηχανοβιος ο Βασιλακης ε;την πηρατε;φωτο εννοειται!!!θελει να κοψει και το μπιμπερο;ρε που τα βλεπει αυτά και τα λεει;ακου είναι αντρας και θα το πινει σε ποτηρι!!!κι εγω θα της δινω ξηρους καρπους ,κανουν πολύ καλο .

Φωτεινη κι εμενα το παθαινει η Κωνσταντινα αυτό με τα τσισα,με το παιχνιδι της φευγουν λιγα καποιες φορες και μετα τρεχει στην τουαλετα.Τα κιλακια της Δαναης ποσα είναι;μπορει λογω του ότι αρχισει να κινειται ολο και περισσοτερο να εμεινε στασιμη,αφου δεν είναι ανησυχητικο όλα οκ.ε ναι καλε,συνειδητα το λεει το μαμα,1 ετους είναι.ναι από ότι βλεπω μια χαρα πηρε βαρος η Κωνσταντινα,ενταξει δεν μπορει ξαφνικα να βαλει 5 κιλα μαζεμενα να φτασει τα αλλα παιδια..μονο με την μεθοδο της διαιτολογου αλλα δεν θα παρουμε!!!χαχα Τοσο πολύ σ’αρεσει ο ταχυδρομος;χαχα νομιζω υπαρχει επιλογη να είναι ιδιωτικη ομαδα και καποιες δεν το ειχαν επιλεξει γι αυτό φαινονταν σε ολους.

Αρια που εισαι καλε;θα περιμενω να δω τα νεα σας,ελπιζω να είναι ευχαριστα!!!

Φτανουμε και την 100η σελιδα σιγα σιγα.για σκεφτειτε τιτλους!!

φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι αλήθεια φτάνουμε τις 100!!!Ποια θα ανοίξει το νέο;Γιατί εγώ η γουρλού απέτυχα....ο τίτλος μου για αδερφάκι δεν εισακούστηκε από καμιά...φτου σας!!!!

Εχετε δίκιο και γω είμαι ώρες ώρες με τα παιδιά υπερπροστατευτική.Επειδή μάλλον δε τους τρώμε ούτε εμείς τους ξηρούς καρπούς και δεν αγοράζω δεν είχα φανταστεί ποτέ ότι τρώνε τόσο μικρά.Χθες δοκίμασαν στο milou πρώτη φορά από τον Αντώνη το συμμαθητή ποπ κόρν και ξετρελλάθηκαν.Επειδή εμένα δε μου αρέσουν δεν είχα σκεφτεί να τους πάρω ποτέ.

Καλέ τι έγινε με τις επετείους όλες μαζί είχατε Μάγκυ-Ρούλα-Χαρά και τώρα η Αλεξ.Να τα χιλιάσετε Αλεξ και σεις αγαπημένοι όπως τώρα και γρήγορα με ένα ακόμα ζουζουνάκι!

Ανοιξα Φωτεινή μια συζήτηση στην ομάδα.Για δες μπορείς να την ανοίξεις;Εγραψα και κάτι μέσα.Οταν τη δημιούργησα με ρώτησε αν θέλω τα μέλη να ρχονται με πρόσκληση μόνο και είπα ναι.Δε ρωτάει όμως κάπου αν αυτά που γράφουν τα μέλη μπορούν να τα διαβάζουν μόνο τα μέλη.Για check...

Χθες πήγαμε παιδότοπο με 2 συμμαθητές,μόνο μαμάδες.Πολύ καλά ήταν τα κορίτσια μου.Ηρθε και μια νεράιδα και τις έβαψε στο πρόσωπο.Παίξαν ωραία.Δε ζητούσαν λεφτά ή παγωτά ή μπισκότα συνέχεια όπως έκαναν τα άλλα και ξελαρυγγιάζονταν οι μάνες.Ηταν κυρίες!Θα σας βάλω φώτο από το κινητό.

Με τα τσίσα η Χρυσάνθη τα πάει πολύ καλά.Τώρα μένει να την εμπιστευτώ και έξω και να την αφήνω με βρακί.Γιατί όλο σκέφτομαι α θα μου τα κάνει στο καρεκλάκι ή θα τα κάνει στις κούνιες και που θα αφήνω την άλλη πχ να την αλλάζω και βάζω πάνα.Είπα στη κυρία της να τη στέλνω με βρακί .Μου λέει ναι και στο σχολείο της ζητάει και πάει τουαλέτα.Στη λογοθεραπεία σα να είδα μια πρόοδο,τις πήρα και τις δυο χθες μαζί.Και στο σπίτι δηλαδή λέει προτασούλες κυρίως θέλω αυτό ή θέλω εκείνο κλπ κλπ.Επιτέλους έκανε 1,5 μήνα να πάρει μπρός...

Η αλλη όταν ήταν με τα αγόρια το απόγευμα ξέχασε και μάνα και αδερφή.Είχε γίνει η ουρά τους.Αφού πάω και τους βλέπω τα αγόρια σε ένα καράβι μέσα και τη Δήμητρα στη μέση να την ταίζουν στο στόμα ποπ κορν.Λέω τι κάνετε εδώ;Λέει η Δήμητρα:"Αυτοί είναι καπετάνιοι και γω πειρατίνα!!!"Της λέω γιατί δε παίζεις και τη Χρυσάνθη που ήταν από κάτω και δε μπορούσε να ανέβει στο καράβι.Και λέει "Δεν έχει χώρο"Για όλα έχει μια απάντηση το σκατό!Σπίτι που ΄την έχει μονοπώλιο δε την αφήνει σε ησυχία και άμα βρει παρέα ούτε να την κλάσει!!!Τι παιδί!

Το απόγευμα πάμε πισινοκατάσταση στης Φωτεινής!Για να δούμε θα ναι και εκει κυρίες ή η Δανάη εκτός από περπάτημα θα μάθει και κολύμπι απόψε!!!!

Φιλάκια!Καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή για δοκίμασε τώρα άλλαξα κάτι στις ρυθμίσεις.

Τι κάνετε τσουπρίτσες μου;Μόλις γυρήσαμε από θάλασσα,φαί με τους συμμαθητές τα κορίτσια ξερά!!!Τη Δήμητρα τη πήρα και εκκλησία σήμερα κοινώνησε η Χρυσάνθη κοιμόταν ως τις 09,00 και λυπήθηκα να τη σηκώσω....

Χθες στης Φωτεινής πολύ ωραία.Θα προσπαθήσω να ανεβάσω ένα βιντεάκι με τα τρελαμένα αν και είναι μεγαλούτσικο και πάλι θα το βλέπετε με διακοπές.Μαζευτήκαμε στις 23,00 και τραγουδούσε και ο Τερζής εδώ στο στάδιο χαμός,δεν είχε να παρκάρουμε...μένουμε δίπλα στο γήπεδο.

Με τη συνοδεία του παλιόκαιρου με πήρε ο ύπνος.....

Να περνάτε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνες τα διαβαζω ολα καθε μερα αλλα ολο τρεχω κ δεν εγραψα καταρχην μαρια δεν ξερω αν σας ζωγραφισαν νεραιδες οι κορες ομως ειναι σαν νεραιδες!!

αλεξ μου να ζησετε χιλια χρονια αγαπημενοι σουπερ τη γιορτασατε !!!

αρια καταχαρηκα που μπηκες αγχωθηκα ομως γιατι μιλησες συνθηματικα ολα καλα καλε;;

συμπεθερα που σαι καλε;;;

σας εστειλα κ φωτο χιχι

φωτεινουλα μου την μηχανη της pegperego του valentino rosi πηραμε την οποια την λατρεψε κοιμαται ξυπναει μονο για αυτη μιλαει νομιζω ηταν το καλυτερο δωρο του αυτο!!

το σαββατο πηγαμε βολτα στο μακ αρθουρ μετα καισαριανη στα μαγαζια το μπονους μου 350 ευρακια εφυγαν στα δωρο του βασιλη μηχανη κ νεα γυαλια ηλιου διαβασα καθε δυο χρονια να αλλαζουν κ τα αλλα ο β τα χε δυο χρονια οποτε τα χε γδαρει κιολας..κ πηρα δωρα μαγιο δυο ζευγαρια στη μαρια κ σωσιβια κ μπαντανεσ κ τσουκ πανε τα μπονους αλλα τα χαρηκα οταν ψωνιζω δωρα τα χαιρομαι πιο πολυ

μετα πηγαμε στο παρτυ ηταν τελειααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Μάγκυ καλορίζικη η μηχανάρα!Πάει και σενα η banca στον αέρα ε;;;Χαλάλι του του παιδιού!Αν υποψιαστώ ότι την είδε και ο κατακουζήνας σου να αφήνει μαύρες ροδιές στο παρκέ!!!!χα χα

Εγώ πάντως μετάνοιωσα με τα peg perego τα τρικυκλάκια που πήραμε πέρσι.Τα έκαναν πολύ λίγο.Το πετάλι είναι σκληρό για να το σέρνουν μόνες.Ενώ τώρα βλέπω με το κανονικό ποδήλατο του Αλέξανδρου και του Αντώνη που δοκίμασαν τα πάνε καλύτερα.Και έκαναν τότε και 90€ το ένα.Και μου το λέγατε εσείς πάρε ένα φθηνό από jumbo και είχα φάει κόλλημα με τα βεσποειδή!Βλέπω να τα πουλάμε αυτά,ο άντρας μου στραβώνει όταν λέω να τα δωρίσουμε επειδή είναι άθικτα και τα ακριβοπληρώσαμε...Ηδη ένας φίλος του μας χάρισε ένα κανονικό ποδήλατο της κόρης του.Αν τα καταφέρουμε με τα μπαγκάζια τώρα από Αθήνα θα το φέρουμε κάτω κι αυτό.

Δε γράφω άλλα να ξεκινήσω τις διορθώσεις που θέλει ο καθηγητής να φύγω θάλασσα.Η μέση εντωμεταξύ χειρότερα αντί καλύτερα.Δε ξέρω τι ζορίζω πολύ το στρώμα μας είναι μάπα και ξυπνάω έτσι ράκος...δε κάθομαι και σωστά.Θα δοκιμάσω να φοράω συστηματικά ζωνη από σήμερα να πάρω και καμιά ορθοπεδική παντόφλα για μέσα στο σπίτι.

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ ναι ρεπαρωωωωω

πηγα σουπερ μαρκετ εκανα δουλειες κοιμησα β κ απολαμβανω ηρθε περιοδος αρα δεν εχει μπανιο σημερις κ ετσι καλεσα τη λωις για καφεδακι να παιξει κ ο β με εβελινα που με εχει πρηξει ποτε θα την ξαναδει..

τι ωραια χαρα που η μιμη εχει τοσα ξαδερφια εμενα τρια πρωτΑ ολα κι ολα κ απο δευτερΑ νιμιζω ενα..

μαρακι εγω pegperego εχω καροτσι καθισμα αυτοκ κ α κ εχουν βγει καλα γιαυτο λυσαξε ο β να παρουμε κ μηχανη τετοια αλλιως ειχα βρει κ μια με εκατο κουκλα αλλα δεν εδινε γραπτη εγγυηση τεσπα πουλατο βρε αμα δε το παιζουν η χαρισε το να το χαρει κανα αλλο παιδακι

ροδιες δεν εκανε η μηχανη χαχαχα κολαγανε τα αυτοκοληττα σας εστειλα σε ημιτελη φαση χαχα

τωρα την εχει στον κηπο παει σφαιρα την εμαθε αμεσως

έπισης δυο μερες τωρα κατουραμε ορθιοι του το κραταω γιατι μονος του ποτισε ολο το μπανιο αλλα πιστευω σε κανα τριημερο θα στοχευει μονος χαχα

τι αλλα νεα; Α στο παρτυ μας βουτηξε ο γιαννης ο φιλος του δυο μηνες μικροτερος απο το τσουλουφι γενικα τα χε τσακισει ολα τα παιδακια εγινε λεει η μαμα του πολυ ατακτος ελεγε κακα τσουτσου τσουτσου κωλος για να τη νευριαζει κ κατουριεται πανω του λεει αν δε του κανουν τα χατηρια ετσι κ τον ειχα θα χε πεσει πολυ τιμωρια χιχι εντωμεταξυ ειναι μικροκαμωμενος αλλα το κανε καλα το χαιβανι το δικο μου που απλα εκλαψε οταν δεν του αφηνε την τουφα του δωσα μια καραμελα κ το ξεχασε

μαρακι σαν αυχενικο μου κανει κ εγω ετσι ειμαι ερειπιο μεση σβερκος κλαφτα

φωτεινη ποτε εχει γεννεθλια η δαναη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Επιτέλους διόρθωσα αυτά που ήθελε ο καθηγητής και του τα στειλα αλλά έχασα μπάνιο χθες και σήμερα.Τώρα λέω να πάω να πάρω καμιά ανατομική παντόφλα και να δω και για μαξιλαράκια και ριχτάρια να ανανεώσω λίγο το σαλόνι.

Τη Χρυσάνθη την έστειλα με βρακί σήμερα σχολείο και μπόλικες αλλαξιές.Ηθελε από μόνη της.Για να δούμε η δασκάλα ελπίζω να μη τα ακούσω το μεσημέρι αν θα τα χει κάνει λύμπα!!χα χα

Η άλλη με τίποτα...Την ρωτάς να βάλουμε βρακί θα πηγαίνεις στο γιογιό;;;όχι σου λέει από αυτό το βροντερό του Μεταξά!

Φτιάχτηκε η ομάδα χάσαμε την Άρια...

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό με τα ζωηρά παιδάκια Μάγκυ τώρα που το θυμήθηκα και γω δε ξέρω πως να το χειριστώ....Ακούστε σκηνικό.Πάω τις κόρες κούνιες τη περασμένη βδομάδα και είναι ένα σαμιαμίδι λίγο πιο μεγάλο τους αγόρι γύρω στα 4 και δεν αφήνει κανένα παιδί να ανέβει στη τσουλήθρα,τα κυνηγάει τα σπρώχνει.Του κάνω παρατήρηση,το πιάνω από το χέρι να το τραβήξω πιο μακρυά τίποτα αυτός...Να ψάχνω κανά γονιό να απευθυνθώ να το μαζέψει να μην έρχεται κανείς.Τι κάνεις σε αυτές τις περιπτώσεις;Σε όποιο παιχνίδι πηγαίναμε από πίσω αυτός.Ο άντρας μου λέει έπρεπε να είχα σηκώσει χέρι για να πήγαινε στο γονιό του να εμφανιζόταν να τσακωνόμασταν.Εγώ πάλι χέρι δε σηκώνω στα δικά μου παιδιά πως θα μαλώσω ένα ξένο;;;Αναγκάστικα τις πήρα και φύγαμε.Οι δικές μου δε μαλώνουν μαζεύονται.Είναι ένα θέμα αυτό....Και δεν ήταν τσιγγανάκι πχ ή λερωμένο ήταν ένα καλοντυμένο παιδάκι με τα καρφάκια του στα μαλλιά.Αλλά από γλώσσα και συμπεριφορά απαράδεκτο...Γι αυτό προφανώς το χαν παρατήσει και μόνο οι γονείς για να μη μπλέκουν σε μπελάδες...χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ετοιμη η εργασια ελπιζω να μη θελησει

αλλη διορθωση ο καθηγητης στειλτου παλι καμια φωτο απο

κοριτσια σου να τον καλοπιασεις χιχι

αλεξ καλαμο ειστε καλε;;

συμπεθερα κλεισατε τελικα διακοπες;;

εγω κοριτσακια μου σπιτι δουλεια περιοδος τα χω δει οοοοολααααα

θελω διακοπες!!!!!

δευτερα ηρθαν η λωις με εβελινα κ μικρο παναγιωτη 7 μηνων τα μικρα καλοπερασανε

ο μικρος ομως πολυ γκρινιαρουλης 3 ωρες κατσαν τις 2,5 εκλαιγε επισης εχει παλλινδρομηση κ εκανε κ 4 φορες εμετο την λυπηθηκε η ψυχη μου τη λωις παλι τρομαξα για δευτερο!!!

Αλλα νεα τιποτα σνιφφ!! Μαρακι κ ο γιαννης που βουτηξε τον β εχει πολυ καλη οικογενεια τωρα αυτο απο που λοξοδρομησε δε ξερω χιχι

ολο δυσαρεστα ακουω τελευταιο καιρο πολλους θανατους σκατα!!

ηρθε κ η πελατισσα μου που χει καρκινο με ενα γιο μικρο τωρα κανει χημειοθεραπ τις ειχαν πεσει τα μαλλια ηθελα να κλαψω αλλα κρατηθηκα κ το παιζα ανετη για να της δωσω δυναμη οστοσο ηθελα τοσο να την αγκαλιασω κ να κλαψω που επειδη στρεσαριστηκα τοσο μετα ειχα ολη μερα πονοκεφαλο θελω τοσο να γινει καλα ειναι αδικο!!!!σας μπαφιασα αλλα καπου ηθελα να τα πω,,

το ζουζουνι μου μου αγγελος ως συνηθως τον λατρευωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναλαμπη μαρακι πες στο συζηξ οτι ξενο παιδακι δε μπορεις να χτυπησεις διωκεται ακομα κ ποινικα καλα δε λεω βρε ρουλιτσα;;σιγουρα σε μερικα χρειαζεται αλλα δυστυχως αλλη πρεπει να λαβουν δραση κ οχι οι ξενοι.. Πως παει η μεση ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια το διαλύσαμε το μαγαζί;;;Μια Μάγκυ μας έμεινε και αυτή ψυχοπλακωμένη;;;;

Καταρχήν μην ακούω βλακείες για το δεύτερο που είδες τη Λώις και πανικοβλήθηκες.Όλα τα μωρά έχουν και τις καλές και τις κακές τους μέρες...Ηταν μια από τις κακές αυτό να σκέφτεσαι και βουρ στο ψητό!!!

Καλέ ματάρες αυτό το παιδί.Η Εβελίνα είναι πιο μεγάλη ε;

Στεναχωρέθηκα με τη πελάτισσα αλλά μπορεί να ναι από τους καρκίνους που τους προλαβαίνεις εύχομαι....Εχω ένα πελάτη ψυχολόγο,τώρα το απόγευμα εκεί ήμουν.Λίγο πιο μεγάλος μου.Στον εγκέφαλο τον έχει τον άτιμο.Εχει παραλύσει η μια του πλευρά αλλά το παλεύει όσο μπορεί και από θέμα αισιοδοξίας και από θέμα υγείας και γραφειοκρατικό.Όσο στεναχωριέμαι γι αυτόν όταν βρισκόμαστε άλλο τόσο τον καμαρώνω για τη στάση ζωής που κρατάει.

Εγώ σήμερα μπανάκι,super market,πήγα και κέντρο άλλαξα κάτι δωράκια που έφερε η μάνα μου στα κορίτσια,πήρα και το γιογιό από mothercare για εξόδους.Η Χρυσάνθη τα πάει καλά.Στο σχολείο τη στέλνω πια με βρακάκι και τα απογεύματα βγαίνουμε έστι.Χθες πήγαμε κούνιες με Φωτεινή.Τα τσίσα τα αμόλησε έξω αλλά για κακά ζήτησε τουαλέτα και έκανε.Το πιο κουφό;;;Το βράδυ μας ξύπνησε 2 φορές για να κάνει τσίσα στο γιογιό!!!Η άλλη ούτε να τα δει τα βρακιά πολύ πείσμα.Η Σούζυ μου πε να αφήσω μια άδεια σακούλα πάνες και να τις τις δείχνω και να λέω ότι τελείωσαν και αναγκαστικά πρέπει να βάλει βρακί.Θα το δοκιμάσω.

Το ΣΚ κλείσαμε να πάμε Λίνδο διανυκτέρευση με το συμμαθητή.Ανυπομονώ...ελπίζω να ναι και καλά κορίτσια να το χαρούμε!

Με τσάτησαν πάλι στα mothercare.Είχα 30€ στη κάρτα τους για να εξαργυρώσω.Δε μπορούσα να πάρω μόνο το γιογιό που έκανε 15.Επρεπε να πάρω κάτι να κάνει 30,5€.Ωραία λέω να πάρω τα σορτσάκια αυτά που έχει τριάδες.Οχι λέει δε μπορείτε να εξαργυρώσετε με κάτι που είναι σε έκπτωση.Και τι δεν είναι σε έκπτωση της λέω;Α μου λέει όλα τα ρούχα είναι.Λέω ας δω σε σεντόνια για μονό κρεβάτι τώρα που θα βγάλουμε τα κάγκελα και θα τα μεγαλώσουμε να χω.Είχε 2 σεντόνια σε προσφορά 24€ και σε μη προσφορά 1 σεντόνι ίδια ποιότητα 39,90€.Ε σφάξαμε λέω.Πλήρωσα το γιογιό και άφησα να κάνω χρήση της έκπτωσης από Σεπτέμβρη.Είναι απαράδεκτοι όμως έτσι;;;Γιατί εκεί που μπορείς με 30€ να πάρεις τόσα πράγματα στις εκπτώσεις σου λέει όχι έλα μετά τις εκπτώσεις να πάρεις ένα παντελόνι με 30€....Ο άντρας μου λέει να κάνουμε καταγγελία.Κάτι ανάλογο συνέβει με το ίδιο κατάστημα με τα δώρα της βάπτισης.Τραβήξαμε καταγγελία στο συνήγορο του καταναλωτή επώνυμη και με πήραν τηλέφωνο να πάω να τα αλλάξω με ότι ήθελα.Γιατί όμως να πρέπει να καταφεύγει ο πολίτης σε τέτοια μέσα;Ουφ τα πα και ξεθύμανα...

Αντε ανοίξτε το επόμενο γέμισαν οι σελίδες...Όποια μπει πρώτη ας το ανοίξει...είπαμε δεν είμαι γουρλού!

Καλό βράδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρεται. Τι κάνετε; Εμείς μια χαρά, μεγαλώνουμε.

Μπήκα να σας γράψω αλλά τελικά ψάχνοντας κάτι άλλο στο ιντερνετ πέρασε η ώρα και δεν τα κατάφερα.

Σας φιλώ και θα επανελθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!! Ελπιζω να προλλαβω να γραψω στην ομαδα...Ειμαστε καλα, η μικρη κοιμαται και βρηκα μια μικρουλα ευκαιρια να μπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...