Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Μαρια μου εσενα κοπαναει την πορτα στην τιμωρια ο αντρας μου λεει η πεθερα μου κοπαναγε το κεφαλι στον νιπτηρα

Σκεψου τη νευροσπασμα ηταν αυτος!!!!

Ο βασιλης κλαιει γοερα αλλα περιμενει προχθες πηγε κ μονος του τιμωρια

Τον λυπηθηκα κ του τη χαρισα σημαινει ξερουν ποτε φταινε

Πειτε κανα καλο βιβλιο διαπαιδαγωγησης να παρω!!!

Ρουλιτσα κουκλι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας φιλεναδουλες.Τι νεα?Μολις γυρισα σπιτι απο το πρωι και καταρρεω....Γυρισα στις 3 απο τη δουλεια και επρεπε να παμε με τη μαμα στο γιατρο για να τη δει,στο μεταξυ τους βρηκα ετοιμους με τα μπαγκαζια τους φορτωμενα,ειχε δεν ειχε τους εδιωξε ο ταλιμπαν.Παμε μαζι με την κοντεσσα φυσικα στην κλινικη,ευτυχως ολα καλα.Γυρναμε στη μανα μου,να την κανω μπανιο,να την τακτοποιησω...εγινε φυσικα ο κακος χαμος μολις πηρε γραμμη οτι θα φυγω!!!Αλλα και πριν παλι μας ειχε σπασε τα νευρα!!Να της εχει κατσει μεσα στο αυτοκινητο να δει αστυνομικο!!!Ποση ωρα μπορεεις να αντεχεις να ακους:ελα που ειναι η τυνομια??Εμεις θα το ακουγαμαι και μιση ωρα!!!!!

Μετα ξαφνικα της ερχεται οτι θελει κρουασαν,να κλαει στο καρεκλακι και να ουρλιαζει:τελω κουασαν,δωσε με ενα κουασαν!!!!Της λεω,μολις παμε σπιτι,στο σπιτι μου λεει :οκι,εν τελω κουασαν,τελω κοκο,της δινω μια κιντερ και σε μιση ωρα ξανα :ααααα εν ητελα κοκο,εκανα λατος,τελω κουασαν!!!!!Και δωστου παλι κλαμα :twisted::twisted:

Γαιδουρια που το λεω,αλλα μολις εφτασα σπιτι και υπηρχε ησυχια ενιωσα μια ανακουφιση :oops::oops: Αυριο παλι εφημερια. :twisted::twisted:

Συμπεθερα,πολυ ωραια περνας στη δουλεια μου φαινεται!!!Ακου ξεχασες το ρεπο :o:o

Α!!!Πες το υμπεθερο,τα θελει ο απ'αυτος του,η ζηλεια ζηλεια,αλλα δαντελενια κοντα φορεματα ακουω,ο κοσμος φταιει μετα :lol::lol: Μεγεια τα ψωνια ;)

Πολυ ωραιες οι φωτο,αν και ο δικος σου πολυ αγριος μου φαινεται,τον φοβηθηκα λιγο!!!!Κοπανιοταν στο νιπτηρα????Καλα στο συμπεθερο εμοιαξε τελικα η δικια μου :lol::lol:

Ωραια που βρεθηκατε με την Αλεξ!!!Ηταν και οι συζυγοι?Για πειτε εντυπωσεις.

Αλεξ,αντε που εισαι?αφου το φτιαξατε τωρα!!!

Μαρια,στο χω ξαναπει,ζουμε παραλληλους βιους,οπως βλεπεις μπορω να μιλαω για τα κατορθωματα της Δημ μια ωρα.

Ρουλα,που ειναι τα απογευματινα σχολια :?::?::?:

Χαιρετω,αρχισε ο Κουλεμαν που λεει και η Μιμικα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Χαρουλίτα, μην παραπονιέσαι!!!Αργησα λιγακι, αλλα εδώ πιστη στο ραντεβού!!!Αλλωστε εχω ακομα τη μανουλα και ειμαι χαλαρη, το πρωι ξυπνησα στις 10!!!!Παίρνει και ο μπαμπας μου από την Αθηνα και λεει καλα ολο κοιμασαι;;;Ασε με χριστιανε να ξεκουραστω, να μην εχω να ξυπναω από το αγριο χαραμα, που θελει ο Τασουλης!!!Η καλη μου η μανουλα, μολις ξυπνησει τον παιρνει από εκει, τον ταιζει, όλα στην εντελεια, εγω εχω μονο το παιχνιδι και ειμαι άλλος ανθρωπος!!!Θα φυγει όμως μεσα στην εβδοαμαδα γιατι πρεπει και ο αντρουλης μου να αρχισει διαβασμα και του εχει κανει καταληψη στο γραφειο!!!Αν και εμενα προεκυψαν δουλειες Αθηνα και μαλλον θα ανεβω, εχω να ψωνισω και για τα βαφτιστηρια!!!Το Σαββατοκυριακο περασαμε πολύ ωραια, Παρασκευη απογευμα πηγαμε παιδοτοπο, το Σαββατο ήταν ολο το πρωι στον κηπο της νονας του και αλωνιζαν, μετα τα πηγαμε σε ένα παρκο, φυσαγε η μικρη της νονας του τους κλεφτες και επειδη δεν βρηκαμε αλλους και ειχαμε μαζεψει μαργαριτες, φυσαγε ο δικος μου τις μαργαριτες!!!!Το απογευμα ειμασταν καλεσμενοι σε ένα παιδικο παρτυ, ειχε και κλοουν και εκαναν πολύ φασαρια για τα γουστα του μικρου μου βουδα, ο οποιος καθοταν μαζι μου στο σαλονι και μετα από κανα δυωρο αποφασισε ότι θελει να παει στα παιδακια!!!!Την Κυριακή πηγαμε με ένα ζευγαρι φιλων μας, που θα παντρευτουν στο Ναυπλιο και δοκιμαζαμε ταβερνες, γυρισαμε σκασμενοι από το φαι και από το ποτο, αφου ολοι μας κερναγανε, την ωρα που συζηταγαν τα παιδια για το φαγητο!!!Δευτερα σημερα παλι στα συνηθισμενα!!!Στα δικά σας!!!

Μαγδουλα κι εγω ηθελα να τον παω κολυμβητηριο, αλλα δεν είναι τοσο καθαρα εδώ λενε, στην Αθηνα εχετε από όλα!Γιατι δεν εισαι ετοιμη για τον παιδικο, καλη είναι η ηλικια τους πια, κι αν κανεις και άλλο παιδακι συντομα, δεν θα του φανει ότι στελνεις εκεινον και κρατας σπιτι το μωρο!Ουτε θελω να σκεφτω τι θα μπορουσε να ειχε γινει οσο ησουν λιποθυμη!!!!Το εχω παθει κι εγω, δεν ειχαμε παιδι ακομα και του λεω του αντρα μου καλα δεν με ακουσες;;;Και η απαντηση ήταν αφού έπεσες στο άλλο δωματιο, που να σε ακούσω;;;;;Προσπαθω με το καλο και με το αγριο (καμια φορά!!) να του δωσω αρχες, τι να κανω;;;Το γυρισαν αμεσως αλλα καπως πρεπει να μαθει!!!Περιμενουμε νεα από την συναντηση!!!Καλα το να πας στη δουλεια, ενώ εχεις ρεπο τι να πω;;;;Καλα λεει η Χαρουλιτα και ζηλευει και τα κολλητα κολλητα!!!

Χαρουλινι, ειδες που καθονται σουζα τα σκασμενα στους αλλους και στο περιβαλλον τους είναι διαολακια;;;Τι γλωσσου είναι αυτή, και στον παππου επιθεση;;;Λες να καταφερουμε αυτή την φορα που θα ειστε Κορινθο να βρεθουμε;;;Αφου κρατιεμαι καλα, ακομα δεν με νοιαζει!!!Αλλα και μετα θα κανω botox και θα μου περασει!!!!Ετσι μου φανηκε από την φωτογραφια, ότι μοιαζατε, αλλα ειπαμε ειμαι και καποιας ηλικιας!!!Στις εκδρομες ειμαι πρωτη, για καφε βαριεμαι να βγω!!!!Πηρα κι εηω σημερα, θα τις δοκιμασω και θα σου πω!!!Συλληπητηρια για τον ανθρωπο…Μπραβο σας που φροντιζετε την γυναικα, αλλα και ο παππους να μην την παρει χαμπαρι;;;;Φοβερο αποδεικνυεται για άλλη μια φορα το κρατος…Να δεις τι ανακουφιση ενιωσα εγω το Σαββατο που ειχε οιστρο ο Τασουλης και πεταχτηκα για μια δουλεια με το αυτοκινητο και για πεντε λεπτα δεν ακουγα τσιριδες!!!!Ετσι που περιγραφεις (ενταξει λιγο πιο light!) εκανε εμενα το Σαββατο, που ενώ νυσταζε ηθελε σαν παλαβο καραμελα, μετα ηθελε να φαει, μετα να μην παρουμε το φαγητο του, μετα τον εβαλε τιμωρια ο μπαμπας του, μετα πηγα εγω να το κανακεψω γιιατι όλα αυτά ηταν του υπνου, μετα φωναζα Τασοοοοοοο, μπας και ηρεμησει και όλα υτα τα ωραια!!!!

Συμπεθερουλα μου, περαστικα!!!Πες καλε στη νυφη να βαλει κανενα βρακι, θα κρυωσει το πιπι της!!!!Να σου πω δεν φτιαχνεις καμια λαμπαδα με σχεδιακια απο τσοχα, να παρω για τα βαφτιστηρια μου;;;;

Μαρακι μου, μην στεναχωριεσαι, ασε να περασει η σημερινη μερα που εισαι φορτισμενη και αυριο τα σκεφτεσαι με ηρεμια!!!Αλλα τελικα ολοι οι αντρες μονο με οδηγιες μπορουν να λειτουργησουν και μετα σου λενε ότι τους διαταζεις, τι να πεις;;;Μην τα βλεπεις όλα αρνητικα, παντα σε μια οικογενεια ο ενας είναι ο δυναμικος και ο άλλος πιο πραος, δεν λενε τα ετερωνυμα ελκονται;;;;Συζητηστε όμως τουλαχιστον για τα παιδια να εχετε κοινη γραμμη, γιατι είναι παμπονηρα και θα πηγαινουν με αυτόν που τους κανει τα χατηρια και αναποφευκτα θα τσακωνεστε κι εσεις.

Σας φιλω , παω σπιτι γιατι περνει ο αντρας μου και με ρωταει ποτε θα γυρισω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλοχα ζουζουνες μαρακι ετσι κ μπω κ δεν δω εσενα στο ποστ παθαινω ενα κατι εισαι η σταθερη μας αξια τα πρωινα σνιφφφφφ

Μπες γρηγορα τα ακους;;

Επισης αλεξουκω βγηκα στην αναζητηση μπας κ ξομεινες καλαμο μαζι με τα κουταβια βρε;;

Συμπεθερουλα μου δεν αντεξε η μανουλα σου την κοπανησε βρε!!!

Ο συμπεθερος εχει ψυχρο βλεμμα το χει παρει κ ο βασιλης αλλα σπανια το κανει σε αντιθεση με β που ναι συνηθως ετσι χιχι

Πες μαρι Αλεξ ηταν καλος ο αντρας μου;;χαχαχα

Παντως ειπε να ξαναρθετε αρα σας συμπαθησε χαχαχα

Ρουλιτσα κ εγω οταν εχω την μαμα μου δεν κουναω ουτε τα βλεφαρα ξαπλωνω κ διαταζω ετσι κ ενενα κοντα θα χα κανει τρια παιδια ως τωρα χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλιτσα πολυ γελασα που φυσαγε τις μαργαριτες ο ταουλακος

Κολυμβητηριο θελει πολυ προσοχη κ εγω μαιο θα το ξεσκονησω να δω οτι πληρη τα παντα

πριν μπει το μωρακι μου αν κ μαλλον μαζι θα μπαινω μαλλον στα τρια μονος θα δουμε

Αν ερθεις αθηνα χτυπα τηλ μπας κ βρεθουμε αν κ εχω κατι ωραια ωραρια βραστα χαραλαμπε

Φεραν κ εναν ακομα νεο για πρακτικη οποτε καπως πιο χαλαρα στην δουλειτσα φαινεται καλος αλλα πολυ ντροπαλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα τα ρουχα δεν τα σηλευει ο β οτι θελω βαζω ισα ισα του αρεσει το σεξυ οχι το ξεκωλο το σεξυ

Σκεψου η πεθερα μου τον πρωτο καιρο που μουν κ πιτσιρικα ολο φορεματακια

Κ τετοια μου παιρνε συνεχεια πολλες φορες πηγαινα μαζι της κ ελεγα α αυτο το διαλεξε η μαμα σου δεν ειναι ωραιο κ ελεγε ναι τελειο. .

Μαμακηδες χαχα αν κ ο δικος μου δεν ειναι αλλα στανταρ την εχει σε περιοπτη θεση δην μανουλα του

Κ σεβεται παρα πολυ τη γνωμη κ το γουστο της κ πολυ καλα κανει γιατι εχει παντα δικιο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κ οι συζηγοι ηταν καλε μια χαρα περασαμε σαν να γνωριζομασταν καιρο!!

Καλα με το κουασαν δεν εχω λογια εμενα παλι χτες παλι που θελε αγγουρι τουρσι κοντεψε να φαει ολο το βαζο κ εχουν κ αλατι κ δε θελω τεσπα

Του λεω δεν εχει αλλο κ τι εκανε ανοιξε κ ετρωγε τις καπαρες οτι να ναι αυτα τα παιδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τα αλλα χτες το απογευνα ηρθε ενας συναδελφος πηρε το ενα κουταβακι ηρθε με τα τρια παιδια του κ τη συζηγο ηπιαμε κ καφε μια χαρα ε σημερα σπιτι δουλεια κλασικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα!!!Τωρα που ειπα να γραφω καθε μερα θα φυγετε οι υπολοιπες;;;Μπαινω απο το πρωι και τιποτα!!!Ευτυχως τωρα το απογευμα ειδα της Μαγδας και χαρηκα!!!Εμείς καλά, χθες το βραδυ με περιμεναν τα αγορια μου και εδειξα στον αντρα μου κατι εφαρμογες για το i-pad που ειναι για παιδακια απο 3 χρονων και πανω, τα κατεβασε και ο Τασουλης τα εκανε ολα!!!Ηταν ενα κοριτσακι κι ενα αγορακι με καροτσι σουπερ και ελεγε -στα αγγλικα ακομα βεβαια, του λεγαμε εμεις τις λεξεις- οτι το κοριτσακι θελει να αγορασει πιπεριες, το επιανε με το δαχτυλακι και το πηγαινε προς το καροτσι!!!Σαινια θα γινουν αυτα με την τεχνολογια κι εμεις σηκωνομασταν για να αλλαξουμε καναλι στην τηλεοραση καποτε!!!Χαρουλινι, παλι προδωσα την ηλικια μου!!!Κατα τα αλλα ησυχα, το πρωι βγηκαμε με την μαμα μου και τον μικρο για να παρει λεφτα απο την τραπεζα και να πληρωσει λογαριασμους, μας ψωνισε κιολας στο σουπερ, χαζεψα και λαμπαδες για τα βαφτιστηρια μας, τρια ζωη να εχουν!!!Το αστειο ειναι οτι ολες οι μαμαδες θελουν να τους παρω starakia, εχω εναν 10 χρονων, εναν 1/12 χρονών και εναν 1 ετους, θα παρω σε ολα τα νουμερα!!!Το τελευταιο, βεβαια δεν το εχουμε βαφτισει γιατι οι γονεις του δεν θελουν, αλλα επειδη τους ειχαμε πει να το βαφτισουμε εμεις, ειπαμε για να μην νιωθει μεγαλωνοντας ασχημα, οταν τα αλλα παιδακια θα λενε στο σχολειο για τους νονους τους, να ειναι και αυτο βαφτιστηρι μας!!!Μακαρι βεβαια να αλλαξουν γνωμη!!! Γι' αυτο σου λεω συμπεθερα, φταιξε λαμπαδες, θα ειμαι απο τις καλυτερες πελατισες σου!!!!

Μαρία, που είσαι;;;;Καλά λεει η Μαγδα, αν δεν εχεις γραψει το πρωι είναι στενάχωρο!!!Εισαι καλα ή σε ξεκανε το ταλιμπανακι σου;;;;

Μαγδουλα, σχεδον με νευριαζεις (πλακα κανω!!!) με το ποσο καλα μιλας για την πεθερα σου, ακου εχει παντα δικιο!!!!Θελω παρα πολυ να βρεθουμε, η αληθεια ειναι οτι εχω αρκετες δουλιτσες πανω, οποτε θα κατσω μερες!!!

Εχει μπει και η συμπεθερα μου, αλλα δεν μου απανταει, σνιφ!!!Σας αφηνω γιατι πρεπει να γραψω κατι, μπορει να μπω και μετα!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!! Πινει η μικρη το γαλατακι να παει για υπνο να ησυχασουμε λιγακι…κοιμηθηκε χθες το μεσημερι και πηγε 12 για να κοιμηθει το βραδυ.το καλο είναι ότι ξυπνησε ή μαλλον την ξυπνησε στις 10 το πρωι ο μπαμπας .την Κυριακη πηγαμε που λετε επισκεψη στην Μαγδα!!!περασαμε υπεροχα!!πολυ ομορφο και αγαπημενο ζευγαρι!στο αυτοκινητο μου ελεγε ο αντρας μου,θα κατσουμε πολύ;καμια ωριτσα να κατσουμε και να φυγουμε.τελικα πρεπει να περασε πολύ καλα γιατι κατσαμε 3 ωρες!!!χαχα παιξανε τα ζουζουνακια μας,στην αρχη η δικια μου ηταν μαζεμενη,μεχρι που εδιωχνε και τον Βασιλακη αλλα μετα τα βρηκαν και επαιξαν πολύ ωραια!!πολυ ομορφο το σπιτι της Μαγδουλας,Γνωρισαμε και την κΕυγενια,μας καθαρισε και τα κουταβακια (από εκει θα πηρε και ο συζυγος χαχα),πηραμε και τα κουταβακια,η Κωνσταντινα ξετρελαθηκε,τα ζαλισε και στο σπιτι. Χθες ειχαμε παιδιατρο.εχασε λιγακι βαρος λογω που ηταν αρρωστη,9.400 αλλα λεει αθλος που πηρε και τοσο!!ειχε και μια βοηθο εκει,μου εσπασε τα νευρα!!!εμεις όταν παμε,καθομαστε συζηταμε που είναι ηρεμη η μικρη και μετα την γδυνω να την εξετασει γιατι αρχιζει και κλαιει αφου εχει παρει με φοβο τους γιατρους με τις εξετασεις.μπαινουμε μεσα ,μιλουσε στο τηλ η παιδιατρος και η άλλη να θελει να την γδυσω,κανω νοημα στον αντρα μου να ερθει εκεινος τουλαχιστον γιατι η βοηθος ειχε και μια αγριοφωναρα αλλα μεχρι να κουνηθει και αυτος η άλλη τραβαγε το κολαν και η Κωνσταντινα επαθε υστερια….τελοσπαντων κλεινει η παιδιατρος και λεει να την αφησω να ηρεμησει και να μιλησουμε πρωτα.ειχα να ρωτησω ποσα πραγματα και η Κωνσταντινα να μην ηρεμει αφου εβλεπε την άλλη η οποια να της φωναζει κιολας’’αα γιατι κλαις;;΄΄Θεε μου πια!!!!ασε που μου την εβλαλε ότι θα εχει υψος 1.58,πιο κοντη και από μενα;;η Κωνσταντινα το 6μηνο που αρχισε να τρωει και να πινει και αυτό το γαλα πηρε 5 ποντους,αν συνεχισει ετσι να αναπληρωσει και λιγο από τους προηγουμενους μηνες..φανταζομαι!!το καλο είναι ότι μπορει να φαει και γιαουρτακι κατσικισιο ή προβειο,κατσικισιο γαλα μπορουμε να δοκιμασουμε .Για τα πεισματα μου ειπε υπομονη!!!να μην την βαζω τιμωρια,να την πηγαινω στο δωματιο της να ηρεμει και μετα να της δινω πολλα φιλια λεει!!προσπαθει λεει να με χειριστει και δεν πρεπει να την αφηνω…όταν γκρινιαζει να της λεω ότι με το 3 πρεπει να σταματησει και να μετραω 1-2-3 .δεν ξερω κατά ποσο θα πιασει αλλα ειπα να το ξεκινησω γιατι βαρεθηκα πια να φωναζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμηθηκε το κοριτσι μου στον καναπε και ενώ την μετεφερα στο κρεβατι ελεγε ‘’μπαμπα μπελα’’ δεν δουλευε σημερα ο μπαμπας και περασαμε το πρωινο σε βολτες και κουνιες!!

Ξεκινω σχολιασμο από την προηγουμενη Κυριακη!!!!

Μαγδουλα ολη μερα από χθες αναφερει τον Βασιλη η Κωνσταντινα,βεβαια με το ψευδωνυμο που του εβγαλε χαχα ΄΄Θα παμε Γιογιο;; εν τω μεταξυ την Κυριακη μπαινουμε στο αμαξι και βλεπω ότι ηταν 2,και λεω καλε δεν μας διωχνατε να πατε να φατε,θα σας περιμεναν!!ο αντρας μου παντως ειπε ότι ειστε πολύ καλα παιδια και οι 2 και ο Βασιλης λεει πολύ καλο και εξυπνο παιδι!!!Τωρα σας περιμενουμε κι εμεις σπιτι,βεβαια δεν είναι σαν την εξοχη σας αλλα να σας περιποιηθουμε κι εμεις!!! Το γλυκακι δεν μου ειπες;βγηκε καλο; Με την νυχτερινη πανα ,είναι κανα 2 βραδια που δεν εχει κανει αλλα αυτό είναι το λιγοτερο,αφου παμε βολτες και δεν εχουμε ατυχηματα δεν παραπονιεμαι καθολου!!!!Κριμα για την φιλη σας ,ευχομαι γρηγορα να μεινει εγκυος!!

Μαρακι με την πανα καλυτερα να μαζεψεις πρωτα χαλια γιατι εχω εριξα τριψιμο και πολύ πλυσιμο!!θα βοηθησει κ ο παιδικος,μια χαρα θα τα πατε!!γαμος στην Κρητη;;τελεια!!!!να πας οπωσδηποτε!!αν είναι και παραδοσιακος…θα είναι τελεια!!!εκει εχουν τον προγαμο που κανουν τραπεζι πριν τον γαμο,δεν κανει κατι ιδιαιτερο ο κουμπαρος.ωραια θα ηταν να τον παντρεψεις,δεν το συζητας και με τον αντρα σου;οσο για την διανυκετρευση χωρις εσας,τωρα είναι μεγαλα τα κοριτσια,μπορεις και σιγα σιγα να το δοκιμαζεις ώστε να μην ερθει και αποτομα και αγχωνεσαι ενώ θα εισαι μακρια!!τι χουνερι εκανες καλε στον ανθρωπο;

Χαρουλιτα σιδερενια η μανουλα!!

θα συνεχισω το πρωι γιατι με φωναζει ο συζυγος για ταινια!!!καληνυχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκου τζα;;;;Με χασαν τα κορίτσια μου;Αχ πως με συγκινείτε με το ενδιαφέρον σας.

Όχι Ρουλίτσα δεν έγινε τίποτα στενάχωρο,απλά ήρθαν και τα 3 καράβια της εταιρίας που δουλεύω ταυτόχρονα από το δεξαμενισμό και μαζεύτηκε τόση χαρτούρα σε τόσο λίγες μέρες που δεν ήξερα τι να πιάσω και τι να αφήσω και ακόμα δεν έχω τελειώσει.Εντωμεταξύ είναι και περίοδος ισολογισμών αν έχετε ακουστά από δαύτους και είχα να ετοιμάσω όχι για μία αλλά για 5 εταιρίες.Και ο λογιστής διακοσμητικό στοιχείο,έρχεται πίνει καφέ και φεύγει.Και ο Βέγγος τρέχει.

Στο σπίτι με τη κ.Δήμητρα τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου.Ρώτησα τη κυρία της πως είναι στο σχολείο και μου λέει εντάξει κάνει διαολιές τύπου σκαρφαλώνω και πηδάω και όποιον πάρει ο Χάρος αλλά δεν γκρινιάζει.Όταν τις αφήνω στη μάνα μου για το γυμναστήριο πάλι μου λέει ότι δε γκρινιάζει.Μόλις δει εμένα γίνεται άλλος άνθρωπος.Γατζώνεται πάνω μου,ζητάει συνέχεια σοκολάτες,ανοίγει το ψυγείο ,βαράει πόρτες,κλαίει απαρηγόρητη που της φωνάζω για να σταματήσει τις βλακείες.Δε λέω πάντα έτσι δύσκολο παιδάκι ήταν αλλά έχει παραγίνει το κακό.Ο πεθερός ξεματιάζει κάθε μέρα.Σήμερα μου τη ζήτησε ο διευθυντής μου που ψάχνει ένα παιδάκι για το βίντεο των σωστικών που παίζεται στα πλοία να δείξει πως μπαίνει το σωσίβιο.Λέω αυτή θα γδάρει ζωντανό όποιον την ακουμπήσει.Για να βάλουμε μπουφάν δίνω μάχη όχι να χαμογελάει και να ναι συνεργάσιμη όταν πας να της βάλεις σωσίβιο!!!

Ο άντρας μου καλύτερα μετά από τα κατεβασμένα μούτρα μου.Έκανε μόνος του καθαριότητα σε ένα σημείο της κουζίνας που ήθελε τρίψιμο χωρίς να του πω,πήγε διαλεξε παζλ για τα παιδιά και τους τα φερε έκπληξη,χόρεψε μαζί τους όλο το mazoo and the zoo,μου λεγε το βράδι σήμερα πόσα πολλά τραβάω τα απογεύματα και αυτός λείπει.Αφού έτριβα τα μάτια μου και τα αυτιά μου μαζί...Λέω ο δικός μου είναι...Αιντε να δούμε πόσο θα κρατήσει.Εντωμεταξύ οι κόρες με μένα μουρμούρα με το μπαμπά χαιδολογήματα και τα καλύτερα παιδιά...Κόρες παιδάκι μου...

Ρουλάκι ξεκινάω με σένα για να μη το ξεχάσω.Ψάχνω και γω all star για τα κορίτσια και δε βρίσκω πουθενά σε ηλεκτρονικό μαγαζί Ελλάδα .Τα θέλω βέβαια με χριτς χρατς όχι κορδόνια.Βρήκα μόνο αμαζον αλλά άμα βρεις για το ενάμιση έτους που λες ότι έχεις παιδάκι πες μου που τελικά τα βρήκες και αν είχε και χωρίς κορδόνια.Ε θα το θυμηθείς;Από αμαζον θα αργήσουν μωρέ και γω θέλω να τα βάζουν από τώρα,τα σπορτέξ τους πέφτουν ζεστά μάλλον ή και λίγο μικρά και δε τα θέλουν.Σήμερα ξέθαψαν τα περσινά πέδιλα και τώρα κοιμούνται με αυτά,δε κατάφερα να τους τα βγάλω όσο ήταν ξύπνιες.

Τυχερή με τη μανούλα ολημερίς και ολονυχτίς στο σπίτι αν και μεταξύ μας δε θα το άντεχα.Εμένα έρχεται τα απογεύματα και όλο μου τη λέει που έχω παραδώσει αέρα στις μικρές και με κάνουν ότι θέλουν,που τους έχω τα πάντα από φαγητά μέχρι παιχνίδια και το εκμεταλεύονται ,που δε σηκώνω χέρι,που είναι πολύ πίσω για την ηλικία τους ένω άλλα παιδιά που βλέπει στην εκκλησία δε κάνουν έτσι και άλλα τέτοια χαριτωμένα που έρχονται να τσιτώσουν και άλλο τα ήδη τσιτωμένα νεύρα μου...Δεν της απαντάω φυσικά αλλά λέω ναι έχεις δίκιο γιατί δεν έχω κουράγιο να τσακωθώ...Ακομα βρε συ σκέφτομαι το Τασούλη απορημένο στα έδρανα και γελάω...

Μάγκυ μωρέ Μάγκυ τρώε βρε κορίτσι.Ήρθες και λυποθύμησες;Δε πιστεύω ότι τρως έτσι που σε είδα.Είπαμε ωραία τα κάλη αλλά βάζε και μια μπουκιά γιατί με τόση υπερκόπωση δε σε βλέπω καλά...

Αλήθεια στενάχωρο τώρα αλλά η γιαγιά πως αυτοκτόνησε,τι τρόπο βρήκε;Απο περιέργεια ρωτάω.Πως την έλεγαν;

Μπράβο που βρεθήκατε με Αλεξ και που βρήκαν σπίτι τα κουταβάκια σου.Ποιος μωρέ έχει βλέμμ βλοσυρό;Ο Βασιλάκης;Μη με τρελαίνεις τώρα....Το παιδί σε κοιτάει και χάνεσε στα μάτια του...λιγώνεσαι...

Αλεξ μα καλά τώρα πίστεψες ότι το παιδί θα φτάσει μέχρι το 1,58;;;Αστείο μου φαίνεται...Μα πως είναι δυνατόν από τώρα να προδικάζεις το ύψος ή το βάρος ένος ανθρώπου;;;Μη λέμε κουλά...Εντάξει ότι δε θα γίνει ο Φασούλας γιατί και σεις δεν είστε γίγαντες αλλά φυσιολογικοί άνθρωποι να το καταλάβω αλλά ότι θα ναι και μέχρι 1,58 πχ και να το λες από τώρα ούτε καν στην εφηβεία τραβηγμένο μου φαίνεται.

Μήπως ρώτησες για το εμβόλιο για τις τουαλέτες αν πρέπει να το κάνουμε τελικά;

Όσο για τα κιλάκια θα περάσει ο χειμώνας με τις ιώσεις θα ανοίξει η όρεξη της μη φοβάσαι.Ξέρω πάλι θα περάσεις το άγχος αχ τρώει αρκετά και να την πιέσω και πάλι ψυχοφθόρο,υπομονή.

Χαρουλίτα με μάτιασες μωρέ συμπεθέρα που λέει και η Μάγκυ που έλεγες όλο για mammy είμαι και εργασία μηδέν και να τώρα δε προλαβαίνω ένα γεια να πώ το πρωί,έκοψα και το πρωινό καφεδάκι για να προλαβαίνω να τελειώνω στην ώρα μου.Ξέρεις μωρέ τι γίνεται...Για την εργασία ο χρόνος που διαθέτω είναι από ένα δύωρο τα μεσημέρια του ΣΚ που κοιμούνται οι κόρες γιατί καθημερινές κοιμούνται σταθμό,βράδια δεν έχω κουράγιο να κάτσω οπότε μένουν μόνο τα ΣΚ.Κάθε φορά κάθομαι να διαβάσω τα προηγούμενα για να σκεφτώ τα επόμενα και περνάει όλος ο χρόνος έτσι και κάνω μια τρύπα στο νερό ώσπου απογοητεύομαι και μπαίνω mammy να χαζέψω.

Τα ίδια και συ ε;Με Μιμίκα και άντρα...συμπονώ τι άλλο να πω...Τα ίδια όπως τα περιγράφεις με τις παραξενιές και μένα.Για να πιει γάλα το βράδι πέρνουμε και νερό και πίνει μια γουλιά νερό μια γάλα και κρατάμε τη κούκλα της το μωρό,τη barbie της Μάγκυ,τη τσάντα του καροτσιού της να έχει η μαμά τα πόδια πάνω στο σκαμνί,να αναβοσβήνουμε το φωτάκι...ε πες μου ΄τώρα εσύ πόση υπομονή ποια πόση;;;;

Πότε ξεκινάτε στις ουρσουλίνες,μετά το Πάσχα;Για να δούμε θα της βάλουν εκεί γραμμή να σου ρχεται πιο στρωμένη;Είμαι περίεργη να μας λες τι θα κάνουν..

Φουφου Αριακι Mitsi Φωετινή και Σταυρούλα χάθηκαν ε;

bye bye κόρες έγραψα για 3 πρωινά να χετε να διαβάζετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!χθες βαλαμε την ταινουλα,στα μισα ριχναμε κατι υπνους…Λοιπον συνεχιζω!!

Χαρα βρηκατε σχολειο;μια χαρα,Αμα το αντεχουν τα οικονομικα σας δεν πειραζει που είναι πιο ακριβο αφου σε ενθουσιασε.τι να πουμε κι εμεις που θα τιμησουμε το δημοσιο αναγκαστικα με όλα τα στραβα του!!!καρατε;το καλο είναι ότι θα ξεδινει,το κακο ότι μπορει να τις τρωτε κιολας!!χαχαχα Με γεια και ο υπολογιστης!!!!παραλιγο να στον φαει η μικρη ε;χαχα τι ζουζουνι!!!ηπιε και μπυρα;;αυτά είναι….ελα μωρε δεν αρρωσταινουμε πολύ…ευτυχως το παιρναμε και ελαφρια χωρις πυρετους αλλα αυτος ο βηχας δεν παλευεται..ξερεςι τι παθαινω;αμα δεν ειμαι πολύ καλα δεν μπορω να καθομαι πολύ γιατι νιωθω ότι αρρωσταινω περισσοετρο οποτε πιανω και κανω διαφορα,ξερεις τι γενικες εχω κανει όταν ειμαι αρρωστη ή εχω περιοδο που ψιλοποναω; Καλα για την φιλη σου με το παιδακι με τις αλλεργιες,ξερεις ποσο ευκολο θα μου ηταν να δινω σοκολατες,γκοφρετες και καραμελες νατ ρωει η δικια μου;ουτε αγχος ουτε τιποτα!!αλλα αφου πρεπει να φαει και αλλα;ουτε εγω θελω να την καταπιεζω αλλα …Με την τιμωρια αυτό θα κανω κι εγω,θα της στερω αυτό που θελει γιατι τιμωρια να κατσει καπου δεν παιζει…ότι θα εχω απιστευτη γκρινια είναι βεβαιο αλλα ευελπιστω ότι θα το συνηθισει γρηγορα!!

Μαρακι για την Δημητρα είναι αυτό που μου ειπε η παιδιατρος,προσπαθει να χειριστει εσενα,μια φορα να υποκυψεις μου λεει τελειωσε!!ετσι κι εμενα ζηταει γλυκο και εχουμε απιστευτη γκρινια…τωρα το πηρα αποφασει θα γινω πολύ σκληρη!!η Μαγδα ειχε μια σακουλα καραμελες στο τελευταιο συρταρι της κουζινας και ο Βασιλης ουτε τα αγγιζε!!!η δικια μου;;θα τις ειχε αφανισει σε χρονο μηδεν,τα κρυβω ψηλα,παιρνει καρεκλες να τα φτασει…ρε παιδι μπυ ιδιες με την Δημητρα..ετσι θελει να καθεται και σε μενα πανω μου,και στον υπνο αμα τα βρισκει σκουρα με μενα φωναζει μπαμπα μου,και με το ονομα του τον φωναζει ,ειδικα πιο παλια μονο με το ονομα!!τι μου εστελες από τα active kids;δεν μου ανοιγει.

Μαγδουλα δεν ειχα διαβασει ότι ταβλιαστηκες…τι επαθες καλε;επειδη ησουν αρρωστη;να τρως που λεει κ η Μαρια…μια σταλια εισαι!!παλι καλα που δεν τρομαξε και ο βασιλης ή δεν εκανε τιποτα επικινδυνο!!!σου λεει ότι τον εχεις λασκα;;;;εσυ;;;χαχα!!περα ότι είναι αγιο παιδι,σε ακουει πολύ!

Συμπεθερα μου!!!!δεν σε προλαβα χθες,ανοιξα το μαμμυ,ανοιξα και το word και εγραφα τα νεα και δεν ειδα ότι ησουν μεσα….πολυ ευρηματικη σε βρισκω με την στολη!!!κουκλι θα ηταν ο Τασουλης!!για την παρελαση που λες ότι συγκινηθηκες εννοειται ότι ειχα βουρκωσει ειδικα την πρωτη φορα που πηγαμε με την Κωνσταντινα….που να τα δουμε να παρελαυνουν τα ιδια!!!!βρε τρελη!!μα στο δικαστηριο;;;;;;χαχαχα κι εμενα το κανει αυτό στο φουρνο,της εχει δωσει θαρρος και η φουρναρισσα να παιρνει καραμελες αλλα δεν θελω γιατι αν μαθει ετσι θα το κανει παντου!!λες να σας χρειαστουμε για δικηγορο;;χαχα Ευτυχως δεν ειχατε θεμα με την δουλεια του αντρα σου…36 Ρουλακι μου;Χρονια σου πολλα!!!δεν σου φαινεται καθολου όμως!!!στο εγραψα και στις φωτο,εισαι σαν κοριτσακι!!!τι πλακα ο Τασουλης με την τιμωρια…εμενα αρχιζει και κλαιει και δεν καθεται εκει που την βαζω αλλα ερχεται να με αγκαλιασει …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!!Τι ωραια μερα, ηλιολουστη, αλλα ακομα κανει λιγο κρυο!Αντε ποτε θα καλοκαιριασει, βαρεθηκα να φοραω τα ιδια ρουχα!!!Εχω και την συμπεθερουλα στο τσατ, καφεδακι, κακια συνηθεια (!), αν και σε λιγο πρεπει να βγω για δουλιτσες!Απο χθες ο τασουλης εχει κολλησει με μια οδοντοκρεμα και την κραταει στο χερι του συνεχεια, μεχρι και στον υπνο την ηθελε και το πρωι με το που ανοιξε τα ματια του λεει που ειναι η οδοντοκρεμα;;; :lol::lol::lol: Κατα τα αλλα, μου ελεγε σημερα το πρωι η μαμα μου, τι τυχερη που ειναι που εχει κορη, δηλαδη εμενα :P:P:P και της λεω ελα ομως που εγω θελω κι αλλο αγορι και μου λεει θα τα βρεις απο τις νυφες, ολα αυτα που κανεις στη πεθερα σου!!! :|:|:twisted: Ολο με μαλωνει να την παρω τηλεφωνο κλπ, αλλα εγω θα τις αγαπαω τις νυφες μου (ακους συμπεθερα μου!!!), για να μην τους λενε να μην ερθουν να με δουν, εκτος κι αν τις ακουσω να τους βριζουν, εκει θα βαλω τα δωδεκαποντα και θα τις παταω :evil::evil::evil::?:(:shock: !!!!Το εχω δεσει απο οτι βλεπετε οτι θα κανω κι αλλο αγορι!!!

Συμπεθερουλα μου, τα ειπαμε λιγο και στο τσατ!Απαραδεκτη η βοηθος, μαλλον ηθελε να ξεμπερδευετε γρηγορα, αλλα δεν κανουν ετσι στα παιδακια, ειδικα αυτα που φοβουνται!Ακου το κοριτσι μας θα μεινει κοντο, ποια ειναι αυτη που τα εβγαλε ετσι; :o:o Τα παιδια τωρα ψηλωνουν πιο πολυ!!Καλη αρχη και με το γιαουρτακι, εχει και η Ολυμπος και η Εβολ κατσικισιο, με μελι νομιζω θα της αρεσει πολυ!!Εμενα χθες μαλιασε η γλωσσα μου να του λεω οτι οπως εμεις του κανουμε τα χατηρια, πρεπει κι εκεινος να δειχνει καλη συμπεριφορα για να τα δικαιουται ολα αυτα, που θα παει λεγε λεγε κατι θα τους μεινει!!!Να σου πω για την στολη δεν εκανα και τιποτα φοβερο, αλλα σιγουρα ηταν πιο ωραιος απο αυτη την ετοιμη που ειχαν εδω!!!Καλα στη λαικη, εχουμε τις σακουλες με τα ψωνια κι αλλη μια με αυτα που χαριζουν στον Τασο, μια μπανανα, ενα πορτοκαλι κλπ!!!Τζαμπα θα την βγαζαμε :lol::lol::lol: !!!Κι εμενα ετσι κανει αλλα πρεπει λεει να τον ξαναβαζεις οσες φορες χρειαστει, εμενα δεν πιανει, αφου αμεσως παει να με ριξει με τις γαλυφιες του!!!Σ' ευχαριστω πολυ οτι δεν μου φαινεται, εχω τα γονιδια της γιαγιας μου της Σταυρουλας, που μεχρι τα γεραματα δεν ειχε ρυτιδες και δεν εβαζαν και ολα αυτα που βαζουμε εμεις στο προσωπο μας!!!

Αχ, μπραβο Μαρακι που εδωσες το παρον :P:P !!!Καλο κουραγιο με την δουλεια!!Τωρα που ειναι στις καλες του ο αντρουλης, ηρεμα χωρις υφος μαμας τους (εμενα ετσι μου λεει ο δικος μου, δεν εισαι η μαμα μου!!) να του εξηγησεις ποσο σημαντικη ειναι η συμμετοχη του στην καθημερινοτητα σας, γιατι μονη σου δεν τα μπορεις ολα και ετσι θα εισαι και πιο ηρεμη για τις μεταξυ σας σχεσεις κλπ, ξερεις εσυ :oops::P !!!Στη μαμα τα κανουν ολα, αυτο ειναι γνωστο!!!Εμενα π.χ. μου λεει η νονα του δωστον μου να τον παω βολτα μαζι με τα δικα μου και της λεω παρτον, αλλα με τρια εισαι σιγουρη, ο Τασουλης ακομα κανει και διαολιες και με κοιταει λες και ειπα οτι ηρθε απο τον Αρη, αφου παντα μαζι τους ειναι παναγιτσα!!!Αστο το κοριτσι να γινει μοντελο καλε :P:P !!!Πες μου τι νουμερο τα θες και θα σου πω, γιατι εδω εχει ενα μαγαζι με αθλητικα, που αν του εχουν μεινει λιγα νουμερα τα βαζει προσφορα, αν και νομιζω οτι τα χριτσ χρατσ ειναι για μικρα νουμερα!Κι εμενα μου την λεει η μαμα μου αρκετα και για εμενα, π.χ. να εισαι εξυπνη μην σου πασαρουν οτι θελουν απο ψαρια, ή μαλωσε τον λιγο, ενω εκεινη δεν τον μαλωνει καθολου, αλλα μπροστα στην βοηθεια που μου προσφερει και την ηρεμια και την ξεκουραση που νιωθω δεν τα λαμβανω υποψη!Ασε που οταν θα φυγει θα κανω κανενα δεκαημερο να βρω που εχει βαλει τα διαφορα πραγματα στην κουζινα :lol::lol::lol: !!!Υπαρχει και φωτογραφια, που μετα τον ανεβασα να κανει εκεινος τον δικαστη, θα σας την στειλω!!!Θελουμε και σημερα να γραψεις, δεν μας εφτασε για 3 πρωινα :P:P:P !!!

Φιλακια πολλα!!!Αντε καλε και οι υπολοιπες, μεχρι κι εγω εγινα τακτικη :lol::lol::lol::lol: !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω….

Χαρα πολύ ζορικη η Δημητρα…τουλαχιστον τα ειδαν και οι γονεις σου που της κανουν τα χατηρια μπας και κανετε ολοι ένα κοινο μετωπο!!!Συλληπητηρια για τον φιλο σας…νεος ηταν!!κριμα..ολα καλα και με την γιαγια,α καλα αμα περιμενεις να βοηθησει το κρατος…σωθηκες!!

Μαρακι όλα αυτά που λες με τον αντρα σου τα καταλαβαινω,κι εγω μονη μου τα κανω και καμια προθυμια,θα μου πεις ότι δεν δουλευω εκτος ,ε και γι αυτό δεν τον πολυζαλιζω να με βοηθαει αλλα καποια πραγματα πχ να αφηνει ρουχα ,παπουτσια στο σαλονι,να αλλαζει και να μην τα βαζει στα απλυτα αλλα να τα αφηνει στο υπνοδωματιο,και τετοια μικρα που εγω δεν μπορω να τρεχω πισω από την Κωνσταντνα και από εκεινον να μαζευω διαρκως…χθες παντως επιασε και επλυνε κατι πιατακια που ειχαν μεινει στον νεροχυτη,μαζεψε και την βεραντα…και με την Κωνσταντινα επισης δεν την μαλωνει ,πρεπει να τον πρηξει πολύ αλλιως το αφηνει σε μενα…μια φορα πηγε να την βαλει για υπνο και φωναζε μαμα μου,όπως φωναζει μπαμπα μου όταν την βαζω εγω γιατι δεν θελει να κοιμηθει και αμεσως μου λεει ελα σε θελει….γκρρρ!!!αυτο με το εμβολιο που λες δεν το διαβασα πριν παω στην παιδιατρο να την ρωτησω αλλα δεν μου ειπε κατι,ειδικα για την Κωνσταντινα που δεν πρεπει με τιποτα να κολλησει τιποτα λογω του νεφρου.εγω παντως για εξω θα παρω αυτό, http://www.bb-cake.com/category-3/categ ... s-2-1.html και θα το βαζω σαν γιογιο ,καλοκαιρι ερχεται,θα ειμαστε εξω πιο πολλες ωρες δεν θελω να την βαζω σε καφετεριες να κανει. Για το υψος αυτό λεω κι εγω…μα με νευριασε η χαζη!!!Kαι ελεγε κιολας μια χαρα θα είναι…

Μαγδα μου ξεχνανε το ρεπο;;;χαχα με γεια τα ρουχαλακια ποσο μ’αρεσει που σε προσεχει τοσο!!!με το παιχνιδι χαιρομαι που πετυχα το γουστο του Βασιλη!!το σκεφτηκα ότι μπορει να σας ζαλισει αλλα η χαρα του παιδιου μετραει..χαχα Την μπλουζα μολις την ειδα ειπα αυτή είναι για τον Βασιλη!!!Καλος βρε ηταν ο αντρας σου,αφου τον συμπαθησε και ο δικος μου που κατι θα βρει να σχολιασει..χαχα.εν τω μεταξυ σκεφτομουν που είναι κατακουζινας και όταν κρατουσε η Κωνσταντινα την κρεμα ετοιμη να της πεσει ,και ελεγε ο δικος σου δεν πειραζει,μου ερχοταν να γελασω…χαχαχα

Ρουλακι ακομα εχεις την μανουλα;μια χαρα,να ξεκουραζεσαι κι εσυ λιγακι.τις σκεφτηκα κι εγω τις λαμπαδες,αλλα με την Κωνσταντινα να μην κοιμαται μεσημερι δεν εχω πολύ χρονο να τα φτιαχνω γιατι τα πειραζει όλα!!!αλλα για σενα φιλεναδα να φτιαξω,πες μου πως το σκεφτεσαι να σου κανω κανενα σχεδιο αν σου αρεσει!!ξεφτερι ο Τασουλης με το i-pad!!θα δοκιμασω και γιαουρτακι,να δουμε,ετσι ασπρο που θα το δει δεν θα ενθουσιαστει..χαχα

νομιζω τελειωσα!!!!φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα..τι καλημέρα δηλαδή 15,00 το μεσημέρι καλησπέρα...

Του λολού και σήμερα στη δουλειά...

Η Δήμητρα με πέδιλα στο σχολείο...Ντράπηκα τόσο πολύ αλλά δεν άντεχα άλλα ουρλιαχτά...Τελικά η κυρία μου πε ήρθαν άλλα 2 σήμερα με πέδιλο...λόγω άποψης όχι καιρού...

Μάγκυ τέλειος ο ντράμερ...Αλεξ μα τέτοια δώρα με κλαμπατσίμπαλα;;;;;;Υπέροχα υπέροχα!Καλά πως γέλασα που έτρεμες μη ρίξει η Κωνσταντίνα τη κρέμα και ασπρίσει ο Κατακουζηνός!!!Και γω το ίδιο θα κανα...χα χα

Ρουλάκι αλήθεια λες μπορείς να δεις για τα shoes; Ψάχνω αυτά πχ http://www.amazon.com/gp/product/B00C6N ... QWXZJCNBLR

Από νούμερα θέλω 24 και 23.Με χριτς χρατς all star . Internet Ελλάδα πάντως δεν τα βρίσκω.Δεν είχα και χρόνο βέβαια να ψάξω καλά.Σκέφτομαι να κατέβω αγορά εδώ να δω τι παίζει σήμερα μήπως βρω τύπου all star δε με καίει με τις μάρκες.Τα θέλω άμεσα βασικά γιατί η ζουζού μου όπως σας είπα με΄τίποτα δε βάζει τα σπορτέξ της.

Τις φώτο του Τασούλη εγώ δε μπορώ να τις δω από δω με το κωλοσύστημα που μπαίνω.Αν μπορούσες να μου τις προωθείς με mail θα χαιρόμουν πολύ.

Επίσης κορίτσια αν πήρε το μάτι σας (Αλεξ κυρίως εσύ που ασχολείσαι με τα καλλιτεχνικά),ψάχνω κατασκευές πασχαλινές για κορίτσια 10 και 7 ετών για δώρο.Είναι για μιας μακρινής ξαδέρφης τα κορίτσια και μου στειλε πάλι ρούχα των παιδιών της που δε τα θέλει και κάτι πρέπει να στείλω και γω ντρέπομαι. Δε ψάχνω βιβλίο για κατασκευές τέτοια βρήκα πολλά.Ψάχνω kit Τύπου να χει χαρτόνια να φτιάχνεις αυγά ή πατρον ή γύψο να χρωματίζεις.Δε βρίσκω τίποτα εδώ μόνο amazon και θα αργήσουν τα θέλω πριν το Πάσχα να τα στείλω.

Τέλος να σας ενημερώσω Ρουλάκι που είπες για ipad ,υπάρχει ένα site που έχει φθηνά με 30-50€ στα οποία μπορείς να βάλεις παιδικά παιχνίδια τύπου μίλα στο γατάκι,ένωσε τα puzzle ,ξύσε το τυρί δε ξέρω αν τα χουν τα κινητά σας και τα ξέρετε.Τα κάνεις με το δάχτυλο,σαν αυτά που είχε Αλεξ και Μάγκυ στο εμπορικο που ζωγράφιζες την εικόνα με το δάχτυλο.Εμένα έχει το κινητό του άντρα μου και το πιάνουν και τα κάνουν και σκεφτεται ο άντρας μου να τους παραγγειλει για Πασχαλινο δώρο.Εγώ πάλι είμαι επιφυλακτική φοβάμαι μην κολλήσουν και μου το ζητάνε συνέχεια.

Αλλά και έξω που τις βγάζω,χθες η κιουρία μου το βγαλε ξινο.Φαγώθηκε να πάμε τσουλήθρα.Τις πήγα με τη μάνα μου,δεν ήθελε να μπει μέσα χωρίς εμένα,μόλις έβγαινα έτρεχε από πίσω μου,όταν πια μπήκε την έπιασε ένας βήχας ασταμάτητος σαν αλλεργικό,μετά σαβουριάστηκε και από τη τσουλήθρα,ήθελε να ανεβαίνει ανάποδα παρόλα τα μη και μη,ήθελε χυμό στο κουτί να παρει και όχι χύμα που έπινε η μαμά να πιει αυτόν.Την απείλησα ότι θα φύγουμε,χαμπάρι γιοκ...Την πήρα και γω σηκωτή και φύγαμε,τα αναφιλητά μέχρι να φτάσουμε σπίτι φυσικά.Και φυσικά το πόρισμα της ξεματιάστρας....ματιασμένο το παιδί...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα ζουζουνιτσες ρουλακι πολυ σε χειρομαι που σε σε καθημερινη βαση

Μαρακι μου γλυκο γλυκο πολυ χαρηκα που πηρε ο συζηξ σου το μαθημα του λεγε εσυ παντως οταν θες βοηθεια αμα δεν του κοβει αφου οι αντρες ειναι περιορισμενης ευθυνης!!!

Την γιαγια του β την ελεγαν ΑΜΑΛΙΑ

ελεγε απο μικρη οταν νιωσω πως μεγαλωσα πολυ θα αυτοκτονησω θα πεσω στο ποταμι

Ετσι κ εκανε επεσε σε ενα ποταμι δεν ηξερε μπανιο το παραξενο ειναι η ηρεμια που ειχε την βρηκαν με τα χερακια σε σταση προσευχης μεσα στο ποταμι...

Παντου μου λεγε να μου χαρισει τη βερα κ ελεγα αργοτερα εχεις χρονια το μετανιωσα τωρα θα χα κατι δικος της ηταν αγγελος κ εκει πηγε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλ σταρ μας εφεραν αλλα με κορδονια μπλε μποτακι μια φιλη του πεθερουλη φανταστικα του πανε κ του αρεσουν πολυ

Καλε κορες τρωω κ μαλιστα παρα παρα πολυ αμα σας πω μενου ημερας στανταρ θα ναι διπλασιο απο τα δικα σας απλα εχω παρα πολυ καλο μεταβολισμο λογω μαμας γιαγιας κ αυτες ετσι ειναι

Αλλα επισης κ λογο χορου πηγαινα χορο απο μωρο κ η ινα εως κ 25 ετων περιπου συνηθισε το σωμα να καιει! !

Απλα ο ψηλος πυρετος με ελιωσε κ λιποθυμησα..

Ρουλακι μου κ εγω κ το δευτερο γιο τον θελω παση θυσια βασιλισσα με εχουν οι αντρες μου

Ασε που κ με νυφη στανταρ καλα θα μαστε δεν εχουμε να χωρισουμε κατι αλλωστε αρκει να αγαπα το αγορακι μου αλλιως θα πιαςω κ εγω τα τακουνια χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα αλεξ οι φωτο με κουταβινια ονειρο!!!

Α ωστε κ ο μακης τα σκορπαει ε... Για να τον μαλωσεις λιγακι γιατι κ σπιτι που σαι ολη μερα σαν τον βεγγο τρεχεις

Καλα για την κρεμα πολυ γελασα μπα μονο εμενα μαλωνει εσεις κ χαλια να τα κανατε που δεν τα κανατε θα γελαγε

Εμενα μονο γκρινιαζει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το αιπαντ για παιδια μονο μεσω ιντερνετ μπορω να το παρω για στειλε καλο δωρο μου φαινεται για πασχα

Μπας κ ηρεμησει το κντ μου!!

Δεν υπαρχει περιπτωση να γινει 1.58 η κων την σημερον ημερα ολοι ειναι ψηλοι

Τα ξαδερφια του β απο μετριους γονει κοριτσια ανω 1.75 κ αγορια ανω του 1.85 αρα δεν παιζουν μονο οι γονεις δεν ειδες κ ο β πεθερα πεθερος κοντουληδες κ ο β 1.87

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι κ μας στο σουπερ μας χαριζουν μπανανες σαλαμια κ τετοια εμενα παλι τα τρωει απευθειας χαχα κ τον χαιρονται κ μας δινουν κ αλλα

Θελω φωτο να δικαζει τρελαινομαι!!!

Αχ κ εγω μαμουλα σημερα κ την εβαλα κ σιδερωνει χαχα

Συμπεθερα σε εξοντωσε η ουρσουλινα ωρε;;

Κ εσυ φωτεινουλα ειχες πει θα μπαινεις που χαθηκες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξακι μα καλα τρεις ωρες κατσατε σαν μια ωρα ουτε μου φανηκε κακως δεν κατσατε κ για φαι

Αλλη φορα θα ρθειτε να ψησουμε που αρεσει στο μακη

Το γλυκο σου το ανεβασα πανω κ το φαγαμε ολο μετα το μεσημεριανο φαι φανταστικο να μου πεις συνταγη

Αλλα κ τα κουλουρακια τα τσακισε ο βασιλακος τελεια ηταν ολα!!!

Παω να φαω κατι γλυκο τωρα που το ανεφερΑ γιατι επαθα υπογλυκαιμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!Τι κανετε?Απο το πρωι,τωρα μαζευτηκα!!!Εχθες εφημερια,γυρισα στις 4,φαγαμε ,να μαζεψω λιγο,καναμε ενα μπανακι και πηγαμε να δουμε ενα ακομη σχολειο που ειχαμε ραντεβου.Καλα ηταν σοκαριστικο!!!Πως παιρνουν αδεια τετοιοι τυποι????Ο διευθυντης και καλα,ενας τυπος μς χρυση καδενα που μας μιλουσε στον ενικο λες και γνωριζομασταν,το περιβαλλον σκοτεινο,στα τραπεζια ειχαν σστρωμενα χριστουγεννιατικα τραπεζομαντηλα :shock::shock: ,με λιγα λογια ηταν μια μεζονετα ππου το ειχαν κανει σχολειο!!!!Και ολο αυτο το εκπληκτικο πακετακι,λογω κρισης μας το χρεωνε 370ευρα!!!!!Τι να πω πια!!!!

Μετα πηγαμε πηραμε τη μικρη απο τη μαμα μου και πηγαμε βολτα με κουμπαρους και βαφτηστηρα,πολυ ωραια περασαμε,ειχαν τοσο φαση οι σποροι,ειχαν βαλει τις τσαντες μας και περπατουσαν χερακι-χερακι σαν κολλητες :lol::lol: Οταν ομως γυρισαμε σπιτι,πλανταξε παλι ου θα φευγαμε :cry::cry: Κομματια μας εκανε :cry::cry::cry:

Αυριο εκλεισα ραντεβου να παω να δω για κολυμβητηριο και μετα να παω νοσοκομειο να δω τι γινεται με την γιαγια!!!Μιλησα με τους γιατρους και μου ειπαν οτι δεν την βγαζει καθαρη,ειναι πολυ σοβαρα!!!Μετα θα παω να ψωνισω κατι στο γιατρο που χε :cry: ιρουργησε τη μανουλα,γιατι δεν μου πηρε μια,αλλα κατι θελω να παρω να τον ευχαριστησω!!!Πειτε καμια ιδεα... :?:?

Μετα θα παω για βολτα με την μικρουλα...φουλ τρεξιμο και αυριο.

Ευτυχως βρηκα γυναικα να ελθει το Σαββατο να κανουμε δουλειες που εφημερευει ο αντρουλης γιατι το σπιτι ειναι βομβαρδισμενο,φαινεται η ελλειψη της μανουλας.Ελπιζω να μου βγει καλη γιατι την παλια την ειχα σταματησει και μετα ανελαβε η μανουλα,η οποια παρεπτιτοντως σημερα το κουρασε το ποδι και τωρα πονουσε :twisted::twisted: δεν καταλαβαινει αυτη η γυναικα!!!Εχει εννοια και τον παππου τωρα...

Επισης μου εστειλε μην η Σταυρουλα και δεν μπαινει λεει για να μην μας ζαλιζει με την γκρινια της γιατι την εχει σκασει η Εμ!!!Θα της απαντησω αυριο,στειλτε της και εσεις να κοψει τα χαζα!!!

Μαρια,ειδες και ο αγιος φοβερα θελει :lol::lol: Με πεδιλα,ε!!!!Που να σφιξουν και οι ζεστες :lol::lol: Καλα σχολια εμενα κανει συνεχως ο μπαμπας μου και για ολα εχει μια αποψη,απο διακριτικοτητα μηδεν για αυτο πλακωνομαστε ολη την ωρα!!!Δεν καταλαβαινει,καμια σχεση με την μαμα μου.

Αλεξ,εχει δικιο η Μαρια,πρεπει να κανει το Havrix για την ηπατιτιδα Α!!Οσο για την βοηθο,πες της να μην μιλαει αν δεν ξερει!!!Για τα προσθετικα γονιδια εχει ακουσει???Αντε η καθε ασχετη πια να πει τη βλακεια της!!!

Συμπεθερα,τι χορο πηγαινες ?Να για αυτο θα ταιριαζεις με την νυφη σου γιατι ειναι και αυτη του ντιρινταχτα!!Αν και με αυτη που σου λαχε,σιγα μην πιασεις τα τακουνια ...θα σου τα φερει καπελο αυτη!!!

Και εγω τρωω πολυ,αν και μετα τη γεννα βαζω πολυ τοπικα,ενω πρωτα ημουν τοπετσικαι το κοκκαλο.

Η περιγραφη για τη γιαγια σοκαριστικη.Καλα δεν την ειχατε καταλαβει?

Ρουλακι,καλα κανει η μαμα σου,ετσι ειναι η σωστη μανα να υποστηριζει την αλλη μανουλα,δεν μου αρεσει που μερικες βαζουν λογια στις κορες τους για τις πεθερες.Βεβαια δεν συμφωνω μαζι σας ,σαν την κορη δεν υπαρχει για τη μανα και το αντιστροφο.Κοιτα εμας με τις μαμαδες μας,το ιδιο ειναι?

Καλα απο πραματα που μαζευουμε δεν υπαρχει..αλλα το αγαπημενο της Δημ ειναι τα κρουασανακια απο το φουρνο.Ετι χαζη ειναι?

Λοιπον σας καληνυχτω κουκλες,παλι 5 ωρες θα κοιμηθω :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια...

Γράφω στα βιαστικά χαμός πάλι εδώ από τη χαρτούρα...

Μάγκυ τα ipad πρέπει να τα παραγγείλουμε από Κίνα.Κάνουν πάνω από μήνα δε προλαβαίνουμε για δώρο Πάσχα.Όταν παραγγείλει ο άντρας μου θα σου στείλω τα μοντέλα να διαλέξετε να στο πάρουμε εμείς με μια αποστολή να μη χρεωθείς μεταφορικά εσύ.Και θα στο στείλω εγώ Αθήνα.Νομίζω είναι καλύτερα έτσι.Δε το θυμάμαι το site να σου πω να μπεις να χαζέψεις θα ρωτήσω όμως.

Ωραίο το Αμαλία...

Χαρά έχω ακούσει στην Αθήνα κυρίως κοπέλες-παιδαγωγούς που αλλάζουν ένα μέρος του σπιτιού τους

το διαμορφώνουν σε "σχολείο¨και κρατάνε 5-6 παιδάκια ίδιας ηλικίας και τους κάνουν δραστηριότητες.Αυτ΄΄ο μου θύμησε ο τύπος με τη μεζονέτα.Μπα σε καλό σου και συ τα Χριστουγεννιάτικα τραπεζομάντηλα πρόσεξες;;;

Ιδέα για δώρο στο χειρούργο.....μμμμ εγώ θα παιρνά κάτι διακοσμητικό από costa boda.Δε ξέρω πως τα χω συνδυάσει με γιατρούς...ή ένα ουίσκι συλλεκτικό σε ωραία κασετίνα.

Παιδιά ο άντρας έτριψε με χλωρίνη ολόκληρο ντουλάπι κουζίνας που είχα μούχλα...απίστευτο;Μόνος του χωρίς να λέω και να ξαναλέω...Και χθες που δε δούλευε απόγευμα ανέβασε μόνος τα παιδιά στο παιδότοπό μας να κάνω μπάνιο με την ησυχία μου και να μαζέψω κάτω καλά λέτε και ο άγιος φοβέρα θέλει...

Καλά για τη Σταυρούλα σοβαρά μιλάς;Για αυτό δε μπαίνει;Κουλό μου φαίνεται λες και μεις δε τα πρήζουμε η μια στην άλλη με τα καθημερινά μας...Σταυρούλα γραφε ζάλιζε μας...

Χαρά ευχαριστούμε για το εμβόλιο,εμείς έχουμε να κάνουμε το τελευταίο αυτές τις μέρες θα τον ρωτήσω αν χρειάζεται και αυτό που λες.

Φιλιά με φωνάζουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες!!!χθες βραδυ κλασικα βλεποντας ταινια μας πηρε ο υπνος στον καναπε!!σε καποια φαση βλεπω και την Κωνσταντινα πανω μου!!χαχα την παιρνω να παμε μεσα στο διπλο αλλα ηθελε γαλα!!δν σηκωθηκα η γαιδουρα ,λεω θα παει στον μπαμπα της,αλλα πηγε στο ψυγειο και μου εφερε το γαλα στο κρεβατι!!χαχαχα τουλαχιστον ηπιε ένα μπιμπερο και ξεραθηκαμε!!!λετε να τρομαξε ότι δεν θα ψηλωσει;

Μαρακι εχουν αποψη τα σκατουλια,τι νομιζες!!εγω την ρωτησα για αυτην την συμπεριφορα ,ότι δεν θελει να την ντυσω,μετα δεν θελει να την γδυσω.μου ειπε να της μιλαω αλλα μετα πρεπει να γινει αυτό που λεω!μεταφραση:ας κλαιει και ας τσιριζει πρεπει να ντυθει,να μην μας χειριζοντα όπως θελουν!!χθες την εκανα μπανιο και δεν ηθελε να ντυθει…γινεται να κυκλοφορει ολογυμνη;;;οποτε ας εκλαιγε εγω με απολυτη ηρεμια γιατ βαρεθηκα να φωναζω την εντυσα,ε μετα με παιχνιδακια της περασε!στο δωρο του Βασιλη βλεπω οι γονεις να βγαζουν τις μπαταριες..χαχα ασε που εχει και καλωδιο να συνδεθει με το στερεοφωνικο!!!χαχα Δεν εχω δει τετοιο κιτ που θελεις,κατσε να το εχω στο νου μου.μια χαρα ο συζυγος,ολο παραπονιεσαι αλλα τον στρωνεις τον ανθρωπο,μια τα δωρα,μια οι εκπληξεις,τωρα οι δουλειες…μπραβο,μπραβο!!!το εμβολιο που λεει η Χαρα είναι σε αυτά που πρεπει να γινουν.εμας μα ειχε γραψει να το κανουμε 2-3 χρ ,αλλα ειχα διαβασει ότι μπορει να γινει μετα τον 1ο χρ. οποτε θελουμε.

Μαγδουλι χαιρομαι που σας αρεσε!!!αυτη είναι η συνταγη http://www.argiro.gr/recipes/%CF%84%CE% ... E%B5%CF%82 αλλα σαν προκομενη που ειμαι(χαχα)εφτιαξα και την ταρτα http://www.argiro.gr/recipes/1333 .Γιο θες παλι ε;ε βεβαια ,αφου εχεις πετυχει την συνταγη!!εγω παλι που θελω παλι κορη;;δεν βαζω μυαλο χαχα. Τον μαλωνω τον συζυγο αλλα μετα παλι τα ιδια…του ειπα ότι σκορπαει θα το πεταω…χαχα ουτε 5χρονο να ηταν!!!κι εμας μας χαριζουν μπανανες και μανταρινακια συνηθως ελα όμως που δεν τα τρωει ετσι…

Χαρουλιτα εκανα εικονα τον τυπο με την καδενα…χαχαχαχαχαχα Ότι να ναι…!!Η γιαγια τι επαθε;κατι εχασα μαλλον,ειχα μεινει που την χασατε.για τον γιατρο μου ηρθε σαν ιδεα ένα ρολοι!εσυ τον ξερεις και καλυτερα βεβαια. Μην κουραζεται καλε η μανουλα να γινει καλα το ποδι!!Αυτο το εμβολιο καναμε ,αλλα ηταν προγραματισμενο όχι επειδη εκοψε την πανα.καποιες νομιζω το κανατε και νωριτερα.οποτε μια χαρα ειμαστε κομπλε ,αν και δεν θα την βαζω σε ξενες που παει πολυς κοσμος.

Σταυρουλα αμα είναι να το κλεισουμε το μαγαζι…εδώ μπαινουμε και για να παραπονεθουμε ,να γκρινιαξουμε,να τα βγαλουμε από μεσα μας!αμα δεν καταλαβανει η μια την άλλη ποιος θα καταλαβει;ασε τις βλακειες και μπες να μας πεις!!!τι εγινε με τον παιδικο;

Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...