Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

ρουλιτσα κ μενα χτες παιζαν στο πισι αμαξια κ τους ρωτησα κατι κ απαντανε με ενα στομα σσσσσσσσσ θα χασουμε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οσο για την πεθερα νομιζω οτι οντως πρεπει να στο βγαζει κ ο αλλος αλλα γενικα εγω ειμαι ανθρωπος που ψαχνω να βρω κ να πιαστω απο τα καλα σου κ στα στραβα σου κανω τα στραβα ματια..

αν κ το πεθερονακι μου δεν εχει στραβα τις προαλλες τσακωθηκαμε χωρις λογο με τον β κ μου δινε συμβουλες η γλυκια μου πως να του κρατησω μουτρα χαχαχαχα κ μιας κ τον ξερει τελεια φυσικα σερνομενος ζητησε συγνωμη

μαρακι για την μανουλα που δε νιωθει ανετα νομιζω οτι εξαρταται καθαρα κ μονο απο σενα εσυ πρεπει να την κανεις να νιωσει σπιτι της εγω κ στην πεθερα εχω δωσει κλειδι αλλα κ στη μαμα μου οταν θα ρθουν τους λεω σαν στο σπιτι σας κ καντε κ καμια δουλεια κ ετσι νιωθουν ανετα πιο πολυ νομιζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαιρεται.

Ούτε ο καιρός δεν με πάει. Μετά από πολύ καιρό είπαμε να συναντηθούμε με τη Μαρία και είχε σκατόκαιρο την Κυριακή. Φυσικά η Μαρία πήγε στο ραντεβού αλλά εγώ την έστησα :oops: Χτες και σήμερα καλοκαίρι. Χτες πήγαμε στην παιδική χαρά στο χωριό της μαμάς μου. Άνθρωπος δεν υπήρχε. Δίπλα έχει παιδικό σταθμό αλλά και αυτά τα είχαν κλεισμένα μέσα. Έλεγα μπας και δει παιδάκια ο Αλεξ αλλά τελικά πάλι την μαμά και τη γιαγιά έβλεπε το παιδάκι μου. Να δειτε τη Δανάη να κάνει κούνια :lol: Είχε γραπώσει την κούνια και δεν κουνιόταν και χασκογελούσε. :lol:

Μαράκι χιλια συγγνωμη για την Κυριακή. Εννοείται θα επανορθώσω.Λες να κατέβουμε Πέμπτη; Γιατί όχι; Λογικά λόγω της ημέρας μετά θα βγούμε για φαγητό, οπότε αν θελετε ελάτε να συνεχίσουμε μαζί. Γιατί έτσι η μαμά σου στο σπίτι σου; Ας φέρει και τον μπαμπά για παρέα την επόμενη φορά. ;) Μα τι όνειρα βλέπεις;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Καλέ τι είναι αυτές στον παιδικό; Οι άλλοι γονείς τι λένε;

Μάγδα ο αντρούλης σου τα ξέρει ότι στη δουλειά σφάζονται τα παλλικάρια ποιος θα σε φροντίσει;; :lol: Για το φαγητό που λες εμείς έχουμε πισωγυρίσματα. Δηλ ο Αλεξ έτρωγε μονος του, μαζί φυσικά με τα μαλλια, τα ρουχα κλπ αλλά από τότε που ταϊζω και τη Δανάη μου λέει όλη την ώρα "τάισε με". :evil: Άρχιζω φυσικά το μπουρουμπουρου και όχι είσαι μεγάλο παιδί και μπορείς να φας μονος σου και φυσικά απαντά "ειμαι μικός". :evil::evil:

Αλεξάνδρα τόση λατρεία ποια στο μανό που ήθελε και στο μάτι της να βάλει; :o:lol: Έφτιαξες τη μινυ;

Αντι για δαχτυλομπογιες ειχα δει αυτο που ηθελα να παρω http://www.amazon.co.uk/Tomy-Aquadoodle ... 406&sr=1-1. Ακόμα ειναι στη wishlist καποια στιγμη μπορει και να το παρω.

Φουφου φιλάκια στις μικρές.

Χαρά με τον καλό το λόγο είσαι :evil: ναι μωρή τα ρουχαλάκια ήταν δωρο για τις δίδυμες, και θα σου στείλω και εσένα και η εκδίκηση μου θα είναι που δεν θα θέλει η Μιμικα να τα βγάλει από πάνω της :evil::evil: . Μπα πιάνουμε και το θέμα της ηλικίας;; Εσύ πού είσαι, ακόμα σε πασπατεύουν στα σπα και στα χαμαμ που πήγες;;; :twisted: Οποτε μιλάμε για χαλιά εσύ τα παλιά θα θυμάσαι; :o:lol: Δεν δαγκωνει κανεις τους οταν θηλαζει, μονο ο Αλεξ με τσιμπησε 1-2 φορες . :shock: Μανα κα κορη παντως κωλο δεν βαζετε κατω, όλο θεατρα, παρτυ και βολτες. Αχ καημένε πατερα!! :lol: Αφου ειχες καλε στολη μινυ τι την ηθελες την κοκκινοσκουφιτσα;

Ρούλααααααα :D μα πικνικ στο σαλόνι!!! :lol: πολύ μ'αρεσε. Αυτό με το γενεαλογικό δέντρο καλό ακούγεται, αλλά θα με πιάσει πονοκεφαλος με τις ερωτήσεις. Χθες που κάναμε βόλτα στο χωριο με ρωτούσε σε κάθε σπίτι που περνούσαμε "ποιος μένει εδώ; " :shock: Λύκο δεν είχες πει ότι θα τον ντύσεις; :roll: Τι του λες καλέ του παιδιού; :shock::shock: οδηγίες από τώρα για το πρώτο ραντεβου και το γάμο; :lol::lol: Παλι επιασε δουλεια το συγκρότημα; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα κατσε να σου πω για την σκουπα να κοροιδευει μετα κ η μαρια με τα δικια της εγω μια μερα βαζω σκουπα ερχεται ο β λεει μαμουλα να βοθησω λεω κ εγω ναι του δινω τη σκουπα ξαπλαρω κ τον εβλεπα να βολοδερνει σε καποια φαση του λεγα κ λιγο πιο εκει λιγο πιο εκει..

νομιζω οι αντρες βοηθανε πολυ παντως μας θεωρουν αδυναμο φυλο παντως..

το ψαρακι μου καιει τωρα ξυπνησε ωωχ αρρωστησε :(:(:(:(:(

μαρακι σκεφτομαι το ονειρο σου κ ακομα γελαω παναθεμα σε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα φορας παμπερ;;;;;; :lol::lol::lol:

Την ανιψουλα ποτε θα τη βαφτισετε;; Κανει προετοιμασιες η Ινα;

Με το μερος σου η πεθερα οταν μαλωνεις με τον Β; Μα μαγια της εχεις κανει; :lol:

Δεν σε πιανω παλι; Ποιος αρρωστησε; Ο βασιλακης; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε;εγω δεν αντεχω άλλη γκρινια…με εχει πεθανει…βγαζει δοντι και ποναει πολύ!!δεν καλοτρωει,αφηστε τα!!τωρα κοιμαται και το βραδυ βεβαια θα εχουμε ξενυχτια…

Μαρακι ετσι είναι η πεθερα μου,δεν αλλαζει θεση,δεν βαζει ένα ποτηρι νερο…κάθε φορα της το λεω.δεν ειπαμε να ψαξει ολο το σπιτι,αλλα ένα ντουλαπι της κουζινας ή το ψυγειο μπορει να το ανοιξει,τι στο καλο πια; Η μαμα μου δεν εχει κανει Babysitting αφου είναι μακρια,αλλα σιγουρα θα μου εκανε δουλειες!!η πεθερα θυμαμαι ειχε ερθει μια φορα που ηταν πολύ μωρο η Κωνσταντινα,στο ρηλαξ την ειχα,θηλαζα μονο οποτε δεν ειχε κ ταισμα και ειχα μια στοιβα ρουχα της μικρης στον καναπε,ουτε ειπε τιποτα ετσι για να με βοηθησει…καλε τι ονειρο-εφιαλτης ηταν αυτος;ο αντρας της Μαγδας που ηταν να παθει εγλεφαλικο με τα λασπωμενα πατουσακια;;;χαχα Για τον παιδικο ,τι να πεις;τα κανονισανε αυτές συμφωνα με τις υποχρεωσεις τους και λεγαν και καλα λογω κρισης…απογευμα καθημερινη δεν μπορουν να το κανουν;ή σιγα μην καθησουν και παραπανω ωρες;

Συμπεθερουλα μου!!!πολυ δουλεια εχει πεσει ε;καλο είναι αυτό αρκει να πληρωνεσαι κιολας!!!καλα εχετε φτασει να μελετατε και το γενεολογικο δεντρο;;;η ατακα του αντρα σου για την αποτριχωση,όλα τα λεφτα!!!ποσο γελασα!!!!Κατά τα αλλα αυτές οι γενικοτητες για το κοριτσακι που θα πηγαινει βολτα τι ηταν;;κανονισε ε!!!χαζομαμα εφτασες και να το παντρεψεις το παιδι;χαχαχα ετσι ετσι όμως ,να τον εκπαιδευεις καλα τον Τασουλη και αργοτερα να σε αγαπαει η νυφη σου που θα εχεις μεγαλωσει το σουπερ εξελιγμενο μοντελο ανδρος!!!η αλλαξιερα φαντασου εχει 3 συρταρια,αλλα βαζει παιχνιδια και τα κανει σκαλοπατι…χθες της τα μαζεψα όμως γιατι δεν θα πηγαινει η ψυχη μου στην Κουλουρη!!!ααα πολύ ωραιος ο παιδικος αν κανει κ τετοιες εκδηλωσεις…το πηρες αποφαση να κανεις διατροφη ε;κι εγω το παλευω…

Μαγδουλα μου εχεις πηξει στην δουλεια;ετσι κι εμεις τα σκυλια για φυλακες τα θελουμε,είναι και απομονωμενο το σπιτι.αλλα με ρωταγαν οι δικοι μου αν σιγουρα τα χαριζεις,μην θελετε να τα πουλησετε και εξαιτιας μου τα χαριζεις..ωχ αρρωστησε ο Βασιλης;περαστικα του !!αντε να περασει κ αυτος ο μηνας ο περιεργος και θα ηρεμησουμε .πεθανα με την ατακα του Βασιλη για την σερβιετα!!!χαχα Βρε τον καινουργιο τον υπαλληλο..κουραστηκε από τωρα και πηρε αδειουλα;καλα εκανες εσυ παντως!! Ηθελα να σε ρωτησω αν δοκιμασες τα πανκεικς κ το ξεχναγα,πολύ χαιρομαι που σας αρεσαν!!! Κι εσυ μια χαρα τον εκπαιδευεις τον γιο να βοηθαει μεθαυριο την γυναικα του!!χαχα ακου σκουπιζε μονο το παιδι!!

Φωτεινακι κανε υπομονη,τωρα πια θα φτιαξει ο καιρος να αρχισετε τις τσαρκες!!αα ωραιο και αυτό για ζωγραφiκη,προφανως μονο στο πανι ζωγραφιζουν αυτοι οι μαρκαδοροι ε;κι εσενα ρωταει διαφορα ο Αλεξανδρος;μονο η δικια μου δεν εχει ακομα αποριες;;

παω κοριτσακια μου γιατι πολυ γκρινια η Κωνσταντινα...δεν θελει τιποτα και ολα της φταινε!!!ουφφφφφ

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TZA κι απο τον οτε το παλικαρακι μου φωτεινουλα ειναι αρρωστουλι 38,7 του βαλα υποθετακι κ επεσε κ εφαγε γιατι το καψερο μηδεν ορεξη για φαι κ παιχνιδι επεσε ο πυρετος κ ζωντανεψε..

μακαρι να γινει γρηγορα καλα γιατι ποναει η καρδουλα μου..

η ινα γαμοβαφτηση για το καλοκαιρακι το βλεπουμε ποτε ακομα κ τι δεν ξευρουμε...

ΑΧ γελασα αλεξ με το ονειρο οντως η κατακουζινα μου θα χε παθει εμφραγμα κ με τις λασπες κ απο τη ζηλια χηρα θα μενα χαχαχχαχα..

ενοειται οτι τα σκυλακια θα ναι δωρο για την κολλητουλα μου κ μονο,γενικα δεν θα θελα να βγαλω λεφτα απο κατι το οποιο ζωντανο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι ανθρωπος που ψαχνω να βρω κ να πιαστω απο τα καλα σου κ στα στραβα σου κανω τα στραβα ματια....

Γι αυτό σε πάω ρε Μαγκάκι!Το χω καταλάβει πολύ πριν το πεις αυτό για σένα...Μακάρι να αντιδρούσαμε όλοι έτσι...

Περαστικά στο Βασιλάκη,εύχομαι να μη κρατήσει πολύ...

Και μένα η Δημητρα άμα με δει και βάζω σερβιέτα την τραβάει και μου δείχνει το κωλί της να τη βάλω σε εκείνη.χα χα

Φωτεινή και αύριο δε βλέπω να χουμε σύμμαχο το καιρό.Χαλάει λένε.Εμεις θα τις ντύσουμε πάντως τα αποκριάτικα εννοώ καλώς εχόντων των πραγμάτων και θα κατεβούμε παρέλαση και μετά κανά καφέ τίποτα κούνιες.Για φαγητό δεν είπαμε η αλήθεια,γιατί το βράδι θα μαζέψουν οι γονείς μου φίλους στο εξοχικό να ψήσουν και μας είπαν να πάμε.Οπότε είπαμε να πάμε νωρίς για να φύγουμε νωρίς.

Αλεξ και σε γκρίνια ε;;;;

Θες τη Δήμητρα να στη στείλω να μου πεις πόσες μέρες θα αντέξεις;;;Εχει ένα τραπεζίτη που είναι εδώ και ένα μήνα ο μισός έξω και ο μισός κάτω από το ούλο.Αλλά φυσικά δε περιμένει το δόντι για να γκρινιάξει,είναι έμφυτο ταλέντο!!!

Πολλές διαολιές μαζεμένες αυτές τις μέρες...Αφου και η δασκάλα μου λέει τη μάλωσα χθες.Της λέω με τις ευχές μου!!!Όσο φτιάχνανε λέει την κατασκευή της΄ήταν Παναγία,μόλις ξεκίνησαν άλλων παιδιών άρχισε να χοροπηδάει στα τραπέζια να βάφει τα ρούχα της και άλλα παλαβά.Το απόγευμα τη ταίζω γιουβαρλάκια και πριν βάλει μπουκιά μου λέει :"μπλιαχ βλακεία" και δίνει μια σπρωξιά στο πιάτο!!!Το βράδι ήθελε να πιει γάλα μόνη.Να κρατάει λοιπόν τη μπουκάλα ανάποδα να πίνει και να χορεύει στο δωμάτιο με μοκέτα κάτω και να πιτσιλίζονται τα γάλατα...Ε πες τε μου και κατακουζήνα να μην είσαι πόσο υπομονή να χεις;;;;;Και όταν τη μαλώνω από αντίδραση πάει χτυπάει τη Χρυσάνθη και μετά κλαίει πιο γοερά από εκείνη για να δώσουμε σημασία σε αυτή.Κάθε μεσημέρι που γυρνάμε μας δημιουργεί τέτοια ένταση που φτάνουμε να τσακωθούμε οι μεγάλοι...

Αστε που έμαθε τώρα και γλυστράει από τις ζώνες του καθίσματος του αυτοκινήτου και χορεύει μέσα στο αυτοκίνητο ,έρχεται μπροστά,από μαλώματα δε παίρνει.Και δε θέλω να σηκώσω και χέρι ακόμα,αλλά μου φαίνεται δε θα γλυτώσει την κωλαριά.Μια κοπέλα σκοτώθηκε εδώ το Σάββατο 33 χρονών επειδή είχε τα μικρά στο αυτοκίνητο 2 και 4 χρονών γύρησε να δει που την απασχολούσαν και έγινε το κακό.Εχω τρομοκρατηθει.Δε μπορεί να πάει ένας μας μόνος του κάπου και να τις έχει πίσω και να κάνει τέτοια παλαβά.Αλλά έχουν γνώσει οι φύλακες.Παρήγγειλα ένα εξάρτημα που σφινώνει τις ζώνες,ευτυχώς μου το σύστησε μια φίλη.Σήμερα έκλεισα κομμωτήριο και λέει ο άντρας μου θα τις πάω σε παιδότοπο όσο λείπεις.Λέω μόνος σου και να σου ρχεται μπροστά στο αυτοκίνητο;;;Παναγία μου!Ξέχνα το...

Η μάνα μου Αλεξ δεν την αφήνω να κάνει δουλειές δε θέλω κάτι.Μόνο να προσέχει τα παιδιά όταν λείπω και να παίζουνε όταν είμαι εκεί για να σιδερώσω ή να μαγειρέψω.Δεν πιστεύω ότι αν την έβαζα να κάνει δουλειές θα νιωθε πιο άνετα.Είναι ο χαρακτήρας της έτσι.Κλειδί έχει για το σπίτι,μπαίνει χωρίς να χτυπήσει αλλά μετά μέσα είναι μαζεμένη,ούτε να λερώσει ένα ποτήρι,μόλις λερώσουν τα μικρά να φέρει να μαζέψει.Ενω της λέω άστα να κάνουν ότι κάνουν και θα μαζέψω εγώ το βράδι.

Η Χρυσανθούλα χθες πήρε ένα περιοδικό και ένα στυλό και χάραζε γραμμές για κανα μισάωρο(όσο μάλωνα τη Δήμητρα).Τέτοιο παιδί ήσυχο βρε παιδιά φτου φτου προνόησε ο Θεός πως τις έστειλε...

Δε θυμάμαι άλλα....

Α για το παιδικό,με άλλους γονείς που μίλησαν δε σπάστηκαν τόσο που δε θα κάνουν ανοιχτή γιορτή φέτος γιατί τα βαριούνται λέει αυτά,πολυκοσμία,τα παιδιά ξεφεύγουν....Τι να πω εγώ το βλέπω αλλιώς ήθελα να κάνουν ανοιχτή γιορτή...να τα δω με τους συμμαθητές τους πως αντιδρούν αν και είπε η κυρία θα τραβήξει βίντεο και φωτό και θα μας δώσει.Πέρσι το καλοκαίρι μας έδωσε ενα dvd από βιντεάκια από όλη τη χρονιά που τραβούσε κατα καιρούς...Πόσο μικρές ήταν...Είναι πολύ καλή η δασκάλα τους.Πολύ σωστή για την ακρίβεια όχι πολύ καλή.Ξερει από όρια,μανούλα γαρ...Θα στεναχωρηθώ του χρόνου που θα κοιτάξουμε για δημοτικό σταθμό.Είναι το κόστος μεγάλο όμως...

Σας φιλώ ...καλά τσικνίσματα!!!(χθες έκανα μακαρονοπιτα της Αργυρως-απλή γρήγορη-εύγεστη και από εμφάνιση σκίζει-την έκανα και με πένες τρικολόρε-σε 30λεπτά έχεις έτοιμο ψημένο φαί,δοκιμάστε την!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα ο μικρός εντάξει ή ξανακανε πυρετο; Καλέ μπήκε η άνοιξη , τι περιμένει η Ινα για να αρχίσει ετοιμασίες; Έστω να κλείσει εκκλησία. :roll: Για τα σκυλάκια θα πρότεινα να ζητήσεις τουλάχιστον ένα συμβολικό ποσό γιατί μέχρι να τα δώσεις θα ξοδέψεις και εσύ αρκετά, όπως κτηνιατρο, πρώτα εμβόλια, και αν και θηλάζουν σχεδόν από 1 μήνα ξεκινάνε κροκέτες που είναι ειδικές για νεογέννητα κουτάβια και είναι πανάκριβες. Τη γέννα την παρακολούθησες; Δεν είναι φοβερό πράγμα; Εγώ ήμουν δίπλα στην Ηρα μέχρι να γεννήσει και το τελευταίο κουτάβι σχεδόν 4-5 ώρες και είχα πάθει πλάκα με το ένστικτο των σκύλων ρε παιδί μου. Το πως άνοιγε το σάκο, καθάριζε το μικρό, έκοβε το λώρο, το έβαζε να θηλάσει!!! :!::shock:

Αλεξανδρα αχχ αυτα τα δοντια! Πάρα πολύ ωραίες οι θηκουλες για την κουνια στο μπλογκ. :ymapplause::-bd Φοβερή ιδέα και τέλεια σχέδια. Αυτό με τους μαρκαδόρους που έβαλα αν έχω καταλάβει καλά είναι σαν αυτα τα πινακακια τα μαγνητικά, οι μαρκαδόροι του βάζουν νερό και ζωγραφίζουν μονο πάνω στο συγκεκριμένο πανί που μετά από λίγο σβήνει.

Μαρία αν ο καιρός μας κάνει το χατήρι θα βρεθούμε αυριο. Μα πως σου βγηκε καλέ έτσι η Δημητρα; :o:o άντε να κάνεις υπομονη με όλα τ'αλλα αλλά στο αυτοκινητο το θεωρώ απαράδεκτο αυτό που κάνει. :o:o Ξερω ότι είναι κουραστικό αλλά να σταματας και να την δένεις, σφίξε όσο περισσότερο γίνεται τις ζώνες, επίσης αν την απειλούσες οτι θα της πάρεις το παιχνίδι, σιγά μην χαμπαριάσει θα μου πεις, αν της έδινες ένα βιβλιο/παιχνίδι να απασχολείται, ή ακόμα πιο ακραίο αν σταματούσες το αμαξι και της έλεγες ότι θα την βγάλεις έξω.

Δικά μας φοβερά νέα δεν έχω, οπότε πάω να ξυπνησω τον αλεξανδρο. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω τις κουκλες λοιπον ξεκινω με σενα φωτεινουλι μου ασε τα εξοδα για τα κουταβινια το βιωσα μιας κ ο κτηνιατρος ηρθε κ τα δε δευτερα ολα χαιρουν ακρας υγειας κ η μανουλα τσουκ παει το 60ευρακι αλλα σκοπος ειναι να βρουν καλο σπιτι κ χαλαλι τους.την γεννα την εζησε η πεθερουσκα ξεκινησε 12 το βραδυ κ το τελευταιο βγηκε στης 5 την βοηθησε κ η πεθερα μιας κ εχει τελειωσει μαια αλλα ανθρωπων ;););)

εγω το χασα εχω δει ομως απο τη σκυλιτσα της γιαγιας του αντρα μου απο τη γατα μας κ απο χελωνα :P:P:P:P:P μαγεια η φυση οντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη διαπαιδαγωγηση μου θυμισες εμενα εγω ειμαι τον ακραιων αλλα μια φορα κανει βλακεια ποτε ξανα στα 2 αμαξια εχουμε καρεκλακι στο τριτο οχι κ για κοντινη αποσταση πχ φουρνο η μαρκετ του βαζα ζωνη πισω κ καθοταν μια φορα την εβγαλε κ σηκωθηκε σταματα αλαρμ κ του λεω κατεβα σαν χθες το θυμαμαι ειχα κ την ευγενια μαζι μου λεει τιιιιιιιιιιι?????λεω κατω οπως εισαι ειχαν μεινει καγκελο κ τα 2 λεω οποιος δεν καθεται ομορφα στο αμαξι μου γυρναει με τα ποδια για ποτε κατσαν σουζα δε σου λεω τιποτα κ απο τοτε ειτε στο καρεκλι ειτε καθιστο ειτε με ζωνη η χωρις ειναι παναγια δενε ειναι να παιζουμε με αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη δουλειΑ πεθανα αλλα χαρηκα μιας κ ο προισταμενος μου βαλε την υψηλοτερη βαθμολογια χτες αξιολογηθηκαμε

Επισης μου λεει ολο καλα λογια κ οτι ειμαι το αστερι του χιχι

Ο β ευτυχως περδικι μονο η λαχταρα δηλαδη χτες μια φορα πυρετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι ευχαριστω για τα καλα λογια μια συμβουλη να χαμογελας παντα

Το χαμογο φερνει χαμογελα κ γελιο κ στους αλλους κ τα μουτρα μουτρα κ γκρινια

Δοκιμασε το σε μενα πΑντα πιανει..

Οσο για τη δυσκολη κορακλα οσο κ παραξενο ας σου φαινεται εμενα αυτη ειναι η αδυναμια μου..

Τριξτη της τα δοντια ομως μη σας ριχνει με γαλυφιες εγω τον β σε χλορο κλαρι δεν τον αφηνω

Το παιχνιδι παιχνιδι τα χατηρια χατηρια αλλα κ η τιμωρια μες στο προγραμμα

Μπορει να μαι πιο χαλαρη στην κατακουζινια χιχι αλλα στους τροπους τον θελω κυριο το σπορο ειμαι πολυ αυστηρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ τελειες οι κατασκευες κ παλι λοιπον λεω να κανεις φορουμ να μετακομισουμε εκει κ να πρωωθουμε κ τις κατασκευες σου!!!

Γκρινιαζει μωρε το πετιτακι τα δοντια ειναι ζορικα!!

Μιτσακο το στεφανακι μας οκ;;

Ρουλιτσα ουτε εγω βρισκω ακομα στολη σνιφφφ

Συμπεθερα απουσια ξομηνες μαρι στα χαμαμια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια....

Μετά το χθεσινό φαγοπότι και ξενύχτι δε βλέπω να σηκώνεται καμιά σας σήμερα.....χα χα

Καλέ συμπεθέρα που λέει και η Μάγκυ ξώμεινες στα χαμάμια;;;;Πολύ γέλασα!!!

Ωραία περάσαμε ντυθήκαμε ,βρεθήκαμε με Φωτεινή,φάγαμε,τσικνιστήκαμε,κομμωτηριαστήκαμε αλλά αυτή η Παρασκευή σήμερα 08,00 στη δουλειά μετά τη χθεσινή αργία είναι α πα πα δράμα...δεν έχει έρθει κανείς....και είναι ήδη 8,30...

Δεν αφήνουμε τα γεννητούρια των ζωων λέω εγώ που είναι τόσο ειδυλλιακά να πιάσουμε τα δικά σας!!!!Χθες είχα αγκαλίτσα φραουλίτσα....έλιωσα η μάνα με τη μωρουδίλα και τα καβουριασμένα ποδαράκια....

Αντε και επειδή γιορτάζουν οι γυναίκες λέει σήμερα σας εύχομαι υγεία,ευτυχία και πολυτεκνία!!!χα χα...

Καλό σκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυσσαξατε κακουργες!!!!Μην τυχον εμεινα στα χαμαμια!!!!Δυστυχως επεστρεψα στα καζανια!!!!Εφημερια,η συνηθεια που εγινε λατρεια!!!!

Πολυ γεματη και αγχωμενη εβδομαδα,ουτε καταλαβα ποτε περασε.Την Κυριακη μολις γυρισαμε,ηλθαν τα παθερικα μου και μετα πηγαμε στο παρτυ,του γιου της κολλητης μου(απο εκει ηταν και η φωτο),γενικα καλα ηταν αν και η Μιμικα ηθελε να φυγουμε γιατι ηθελε να γυρισει στη γιαγια της που ηλθε :) Θα σας πω λεπτομεριες στην ομαδα.

Τριτη βγηκαμε με τους συναδελφους για φαι μετα τη δουλεια,περασαμε τελεια,στις 6 μαζευτηκα αφου ειχα πιει ολο το Βοσπορο και μετα βολτα με πεθερουλα και κορουλα.

Την Τεταρτη εφημερια και μετα νυχακια.

Εχθες το τσικνικαμε με πεθερονια και Μιμικα,ο μπαμπας μας εφημερευε,αλλα πηγαμε σε μια πολυ ωραια ταβερνα και σκασαμε στο φαι!!!Η μικρη,εφαγε μπροκολα,πατατες,σουβλακι και μελιτζανα ψητη!!!Και μετα ηπιε και μια ολοκληρη φαντα!!!Το βραδυ που γυρισαμε(23:30 παρακαλω) μου λεει,δεν θελω γαλα,ασε πο ολο το βραδυ ξεφυσουσε,εσκασε στο φαι!!!Ασε που ηθελε να χορεψει κιολας και ρωταει το γκαρσον:"ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΛΓΑΝΑ?"!!!!Βεβαια δε χαλαστηκε,χορευε με το κασετοφωνο,πηρε και τη χαρτοπετσετα για μαντηλι!!!Ασε που οταν γυρισαμε δεν ηθελε να κοιμηθει,ειναι νωλις λεει ακομα,ειναι γιολτη σημελα!!!!Τελικα κοιμηθηκε στις 00:20!!!!

Τωρα γυρισα και την κοιμιζε η πεθερα μου,οποτε εφυγα στις μυτες μην με παρει χαμπαρι,γιατι ετσι και ξεσηκωνοτανε....την ειχαμε βαψει!!!!

Λοιπον σας γραφω λιγο στην ομαδα και σχολιασμο το βραδυ!!!Λυσσαξατε κιολας ολη την εβδομαδα,αντε να τα μαζεψω τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδιτσες!!!νυσταζωωωωωωωω!!!!χθες ειχαμε παρεουλα αλλα 2 ζευγαρια ,που ειχαν από ένα κοριτσακι , 26 και 27 και η δικια μου 29 μηνων!!!και τα 3 τα κοριτσια ,ρη μια στιγμη επαιζαν,την άλλη τσακωνοντουσαν για παιχνιδια,την άλλη εκαναν αγκαλιες,μετα επεφταν και κατι ψιλες,κατι δαγκωνιες ..απο την μια την τσουπρα!!τι να τα κανεις…!!!εμεις ψησαμε παιδακια,πανσετες,λουκανικα,πιτουλες και φαγαμε του σκασμου!!!το ξενυχτησαμε και λιγακι…η Κωνσταντινα από την κουραση εβγαλε μια γκρινια….την κοιμησα στο κρεβατι μου,ο αντρας μου στον καναπε κι εγω από την ενταση μαζεψα ολη την κουζινα και το παιδικο που ειχε πεσει βομβα!!!ολο το βραδυ στριφογυρναγε και ξυπναγε γκρινιαζοντας,τα ποδια της ηταν στο κεφαλι μου…καταπληκτικασας λεω!!!σημερα κατεβηκαμε κεντρο,γιατι ειχα κερδισει 2 δωροεπιταγες σε κατι κληρωσεις στα μπλογκ που παρακολουθω και πηγαμε για ψωνια. Μου εβγαλε το λαδι όμως!!!!!τι να σας πω;ότι ηθελε να παμε κουνιες και δεν εμπαινε στο μετρο;;την ειχα αγκαλια και τσιριζε;;;ευτυχως στη διαδρομη ηρεμησε αλλα μετα δεν μου εδινε το χερι της,κουραστηκα απιστευτα!!!θελω παλι το καροτσι για βολτες!!!ειδαμε και τον μπαμπα μας που δουλευε στην Ερμου…μετα πηγα σε μια συνεντευξη που με εστελνε μια γνωστη.χθες ειχα παει και σε μια άλλη συνεντευξη στο αεροδρόμιο, πακετο δουλεια αν και είναι πανω στη δουλεια μου με βαρδιες 24ωρες,πχ 4 το πρωι!!1 ωρα αποσταση από το σπιτι…για να δουμε….

Μαγδουλα εμεις παντως με την μαμα σκεφτηκαμε και αλλους τροπους να σας ευχαριστησουμε αφου δεν θελετε χρηματα.δεν θα σου πω όμως θα είναι εκπληξη!!!απο χελωνα ειδες γεννα;αντε ρε!!εγω εχω δει κατσικακια κ προβατακια να γεννιουνται,τα σκυλακια τα εβρισκα παντα γεννημενα!!μπραβο και για την δουλεια,παντα πρωτη!!!με την άλλη θεση ακομα τιποτα ε;Η Ινα εφτιαξε τον λογαριασμο;που βρε τρελη να κανω φορουμ;στο μπλογκ;δεν ξερω καταρχην αν γινεται αλλα ασε καλα ειμαστε εδώ ,και οποιος θελει σχολιαζει στις αναρτησεις.δεν μας πανε οι μετακομισεις!!χαχαχα

Μαρακι κουκλιτσες οι διδυμουλες!!!ποια είναι τα αγορακια;;πολλες αγκαλιες βλεπω!!στο καθηγητη τις εστειλες αυτή την φορα;χαχαχα !!!ετσι κι εμας ο τραπεζιτης ,δεν εχει βγει ολοκληρος και μας εχει πεθανει!!!αφου είναι ιδιες Δημητρα –Κωνσταντινα..φανταζεσαι να τις ειχες και τις 2;;πως γλυστραει καλε από τις ζωνες;καλα κανω εγω που την σφιγγω….κι εχω τον αντρα μου να μου λεει να μην σφιγγω τοσο το παιδι...αφου οποτε την βαζει εκεινος της χαλαρωνει τα λουρια και τρεχω από πισω κ τα σφιγγω..ασε μας τωρα..το κακο μια φορα θα γινει…και στη τελικη και που την σφιγγω δεν παραπονιεται…ασε το άλλο που μου ελεγαν κατι φιλοι..οτι σε κοντινες αποστασεις δεν το βαζουν το παιδι στο καρεκλακι..και πεταγοταν κ ο δικος μου να τα ακουω εγω που την βαζω ακομα και για 10 μετρα…όχι θα την αφησω να αλωνιζει στο αμαξι και όταν θα θελω να την βαλω να κατσει φυσικα δεν θα καθεται και θα ακουω την γκρινια της,περα από το θεμα της ασφαλειας που δεν ξερεις που και ποτε μπορει να τρακαρεις..ή απλα να φρεναρεις και να φυγει το παιδι…καλα εκανες και πηρες αυτό το εξαρτημα,το εχω κι εγω στα υποψιν αν δω υποπτες κινησεις…ουτε κι εγω την αφηνω να κανει δουλειες,απλα όταν μολις ειχα γεννησει που ξενυχταγα με ρωταγε αν εχω ασιδερωτα ή αν θελω να μου μαγειρεψει κατι για να ξεκουραζομαι,εγω βεβαια ηθελα να τα κανω όλα μονη μου!!

Φωτεινη ο Αλεξανδρουκος κουκλος με τους κοιλιακους τους!!!χαχαχα!!!καλα μολις διαβασα την προταση σου να πει η Μαρια στη Δημητρα να κατεβει από το αμαξι,την φανταστηκα να ανοιγει την πορτα και να φευγει…σαν την δικια μου είναι και αυτή..δεν μασανε με τιποτα…εμενα μουλαρωνει στο δρομο,της λεω εγω φευγω και προχωραω και εκεινη μενει εκει μουλαρωμενη..τελικα παω και την παιρνω με το ζορι!!!

Χαρουλιτα παραχαλαρωσες στα chalet που πηγες γι αυτό σου φανηκε η εβδομαδα!!!καλα η Δημητρα θεα!!!!!!!!μα να ψαχνει τα οργανα;;;;που να πιει και γαλα καλε το παιδι με τοσα που εφαγε;φτου φτου ετσι να τρωει !!!παω να δω και την ομαδα!!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξουιτα μου ξεσαλωσατε χτες ε...μετα εχουν υπερενταση αμα χασουν τον υπνο κ χανουν τη βολη τους το χω παρατηρησει κ εγω στο βασιλακο αυτο..ευτυχως ο βασιλης ειναι μια χαρουλα γιατι δεν αντεχω να τον βλεπω αρρωστουλι...αλεξ..α δε θελω τετοια τα κουταβινια ειναι δωρο για την φιλεναδουλα μου δε θελω τιποτα μονο την παρεουλα σου...μακαρι να βρεις δουλειτσα το κυνηγας πολυ που θα παει θα κατσει τωρα για τις βαρδιες τι να σου πει ο παθων...

μαρακι κ σεις βλεπω ξεσαλωσατε οι γαμβροι τις καμακωσαν τις κουκλες σου..ρε μαρουσκακι κουκλα εισαι κ συ να σε πω μια απορια εχω τι χρωμα ματια εχεις ??φαινοναται πανεμορφα οπως κ να χει παντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη κουκλος ο σουπερ ηρωας σου αυτα τα μαγουλα του θελω να τα φαω μιλαμε...

η μπεμπα της ινας κ αλλο δοντι εβγαλε χτες :P

συμπεθεριτσα μας ελειψες ρε γιαυτο γκρινιαζαμε κ μενα ετσι περνανε οι βδομαδες σαν νερακι αστα...για το αλλο θεμα σχολιασα στην ομαδα μας..για τη νυφαδια δεν εχω λογια τρελη αυτη τρελος ο γιος αντε να τους μαζεψουμε κ μενα ολο μουσικη κ χορους κ βολτες θελει το καθαρματακι..

αυτες τις μερες επισης λογω αρρωστιας του κοπηκε κ η ορεξη τα νευρα μου κροσια σε ενιωθα αλεξ μου αχ πως σε ενιωθα...δεν μπορουσα να πιεσω γιατι αναγουλιαζε κιολας αστα!!!!

ρουλιτσα παλι σε χασαμε :(:(

καλε μητσακο μπες να μας πεις για το στεφανακι μας..

φουφουκα αυριο παιρνω νικολουλη!!!

αυριο δε δουλευω τι καλα!!!!!!!κ τεταρτη ρεπο για ρεκτιφιε νυχια μαλλια γιατι την τελευταια φορα μου τα κανε μια αλλη τα μαλλια μιας κ η τζενη(κομωτρια)δεν ειχε ραντεβου κ εχω γινει πορτοκαλι :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 μέρες τώρα ο μικρός ξεσαλώνει. Χθες βρεθηκαμε όπως μάθατε με την Μαρία. Φωτο θα στειλω ίσως αύριο. Ο Αλεξ ήταν συνέχεια σε μια τεράστια τσουλήθρα αφού φυσικά πρώτα μου έβγαλε λιγο το λάδι μέχρι να μπει στον παιδότοπο. Οι μικρες δεσποινιδούλες ήταν συνέχεια περιτριγυρισμένες από τον Αντωνάκη και τον αδελφό του (αυτα ειναι τα αγοράκια στις φωτο). Με την Μαρία θα μπορούσαμε να τα είχαμε πει και λίγο αν εγω πηγαινα νωρίτερα, αλλά βλέπεις όταν η Μαρία έφθανε στην καφετέρια ο δικός μου αντρουλης μόλις ξυπνουσε. :evil: Απολαυσαμε και τις κρίσεις της Δημητρούλας που ήθελε οπωσδηποτε να κάτσει δίπλα στη μαμά όταν επιασε τη Δαναη. Πωπω τσιρίδα και κακό, "τυχερός" ο άντρας που θα την πάρει. :lol: Ενώ η Χρυσανθούλα κουβεντα δεν έβγαζε.

Σήμερα πήγαμε σε μασκέ πάρτυ του δημοτικου παιδικου σταθμου της περιοχής. Είχε κλοουν, χορο, φαγητό. Η Δανάη πήγαινε από αγκαλιά σε αγκαλιά, ενώ ο Αλεξανδρος πάλι στην αρχη κολλημενος πάνω μου και μετά απλά κοιτούσε αποσβωλομένος τον κλόουν. :lol:

Καινουρια ατάκα του Αλ: "Τι συμβαίνει μαμα;" :lol: .

Το μεσημέρι τον άλλαζα πάνα που είχε κάνει κακά και τον βλέπω και σφιγγόταν πάλι και τον ρωτάω "τι κάνεις; " και τι απαντάει ο τρελός; "ποπαθω να κάνω ποδή" :lol::lol: καταλάβες ο κύριος μέσα στα μουτρα μου θα μου την άφηνε την πορδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα εμενα γεννουσε 7 με 12 τη νυχτα η σκύλα μας οπότε τα έζησα όλα. Είχα διαβάσει και 5 πράγματα να ξέρω να μην καμία βλακεία. Καλέ πως γεννάει η χελώνα; :shock::roll: Για αυτοκινητο και ζώνη σε βρίσκω σωστή. Congratulations για την βαθμολογια στη δουλειά. :ymapplause::ymapplause:

Το χαμογο φερνει χαμογελα κ γελιο κ στους αλλους κ τα μουτρα μουτρα κ γκρινια
Γι'αυτό δεν την αντέχω την πεθερά, τα μουτρα συνεχως κατεβασμενα και η γκρίνια πάει σύννεφο, όσο και να της χαμογελούσα και εγώ στα νιάτα μου δεν είδα ανταπόδωση. Και πολλή ζήλεια επίσης, έχω βαρεθεί να ακούω " είδες τον τάδε τι σπιτι έχει η γυναίκα του; ή είδες τον δείνα τη δουλειά έχει και πόσα λεφτά βγάζει;"

Μεγεια το δοντάκι της ανιψιας. Η Δαναη έμεινε στο πρώτο. Ξεκινησε μπουσουλημα. Σχεδον 2 εβδομάδες νωρίτερα από τον Αλεξανδρο. Επίσης ο Αλεξ αν θυμάμαι καλά οταν μπουσουλούσε μετά δεν μπορούσε να επανέλθει σε καθιστή θέση, ενώ αυτή μια χαρά τα καταφέρνει και ξανακάθεται στο κωλί της. Έχουμε όμως θέμα με τον ύπνο κατα τη διάρκεια της ημέρας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι την Κυριακή στις 12:30 έχει καρναβαλι στις Φανες. Να έρθετε να πιουμε καφεδάκι στο σπίτι και μετά να πάμε να χαζέψουμε το καρναβάλι; Ίσως και να σου πω τη μυστική συνταγή του πρασορυζου που είχα φτιάξει :lol::lol::lol: και μετά το καρναβάλι τρώμε και κάτι γρήγορο σπίτι μου. Το κατάλαβες ότι σε θέλω αποκλειστικά δική μου την Κυριακή :lol::lol::lol::lol: σας θέλω για αρμενικη βίζιτα!!!

Χαρά το έχετε καθιερώσει με τους συναδέλφους να βγαίνετε για φαι και ποτό ή λογω των ημέρων πάλι μπεκροπίνατε οι ντοκτοροι; :lol: Που το βάζει καλέ τόσο φαί η Δημητρα; :o Τι λαχτάρα πήρες πάλι; :shock: Τέλος καλό όλα καλά!

Αλεξάνδρα μεγεια τα ψωνια. Βλέπω και η δικιά σου πείμσα γαϊδουρινό!! Απαπα καλέ αν τολμήσει και μου κάνει τέτοια η κόρη θα την τσουρομαδήσω. Ο Αλεξανδρος μπορεί μέσα στο σπίτι να είναι ταρζάν αλλά ευτυχώς μέχρι τώρα έξω είναι συνηθως ηρεμος. Έχω παρατηρήσει πάντως πως στο Τζαμπο όταν πάμε με την γιαγιά και τον έχει αυτή στο καρότσι της τότε κάνει βλακείες. :| Σε αυτούς που λένε "αστο και λίγο το παιδι χωρίς ζ'ωνη" να κλείνεις τα αυτιά σου.

καλα μολις διαβασα την προταση σου να πει η Μαρια στη Δημητρα να κατεβει από το αμαξι,την φανταστηκα να ανοιγει την πορτα και να φευγει
ωχχ λες να κάνει τέτοια; ε τοτε άκυρο :lol::lol: Κοιτα μάλλον καλύτερα να της πει "εσύ σπίτι μονη σου και βόλτα μονο εμείς". αυτό θα πιάσει;
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Χαρά είπες θα μπεις το βράδυ, ε που είσαι;;;;;;; Καθομαι και περιμένω μπας και σε ξελογιασω στο τσατ! :lol: Αλλά πήγε 10:30 και εγώ σκουντουφλάω από τη νυστα. (-|(-|(-| Παω να χαζεψω τιβι και να την πεσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Χαρά είπες θα μπεις το βράδυ, ε που είσαι;;;;;;; Καθομαι και περιμένω μπας και σε ξελογιασω στο τσατ! :lol: Αλλά πήγε 10:30 και εγώ σκουντουφλάω από τη νυστα. (-|(-|(-| Παω να χαζεψω τιβι και να την πεσω.

Eτσι ειπα φιλεναδα πραγματι,αλλα με αυτο το παιδι που εμπλεξα....τι να πω πια!!!Στις 22:00 της λεω,παμε για υπνο και μου απαντα:να τελωτει πλωτα ο κουλεμαν(Σουλειμαν)!!!!!

Με τα πολλα πηγαμε για μπανιο στις 22:30 και επειδη ηταν εδω ο πατερας της,τρελλαθηκε!!!Αφου ξερειοτι τον κανει οτι θελει!!!Αρχισε να φωναζει οτι θελει να κοιμηθει στο κρεββατι του μπαμπα αγκαλιτσα!!!Μετα οτι ειναι μπεμπα και φοβαται μονη της,μετα οτι το κρεββατι της ειναι κακο και την χτυπαει,της λεω εγω οτι εχει πολυ ωραιο κρεββατι με πεταλουδες και οτι θα κλαινε αν τις αφησει μονες τους και απαντα οτι ειναι και αυτες κακες και οτι θελει να κλαινε!!!!

Μετα διαβασα 4 παραμυθια!!!!Ακολουθησε 2ος γυρος υστεριασ και τελικα σβερκωθηκε πριν 5λ!!!!!

Ειπατε κατι?????

Οποτε Φωτεινουλα,οταν λεω θα μπω βραδυ εννοω κατα 12-1!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια,πολυ κουκλες οι κορουλες,η Χρυσανθη δε ειναι για πολυ τσιμπημα!!!Πως να αντισταθει ο δολιος ο Αντωνακης με τετοια πιασιματα!!!Ειναι πληθωρικη η γυναικα :lol::lol:

Καλα δεν μου κανει εντυπωση το σκηνικο που περιγραφεις στο αμαξι ,γιατι μαντεψε ποια αλλη Δημητρουλα κανει τα ιδια????Προχθες βρεθηκε διπλα μου γιατι θελει το τιμονι να οκηγητει!!!!!Οταν δε ειμαστε και οι τρεις στο αμαξι,καθομαι παντα πισω και φυσικα εχω υποκυψει πια και την εχω αγκαλια :oops::oops: Σοκαριστικα με το ατυχημα που περιεγραψες!!!

Το τσικνησατε πουλακια μου για τα καλα,ε!!!Σου χει βγαλει και η Φωτεινη προγραμμα για Σ/Κ,μια χαρα σε βρισκω!!!

Σε οτι αφορα την παρασταση συμφωνω με τον αντρα σου οτι ειναι εμπορικη και γενικα οι κριτικες που διαβαζα σε διαφορα μπλοκ πριν παμε και εμεις διισταντο αλλα τελικα συμφωνω με την αποψη οτι σε αυτη την ηλικια αυτο που θες ειναι να περασει το παιδι σου καλα,να μην βαρεθει και να αποκτησει καλη εντυπωση για να ξαναπαει.Εγω αυτοπου ειδα ηταν ενθουσιασμενα παιδακια να χορευουν και να χτυπανε παλαμακια.Αλλωστε φετος εχουμε δει πολλες παραστασεις και καποιες πολυ ποιοτικες,αλλα η δικα μου τουλαχιστον ολο σε αυτην αναφερεται!!!Βεβαια και αυτη που λες ωραια μου φαινεται!!!

Φωτεινη,θα τον φαω τον Αλεξουκο σου,τι κουκλι που ειναι!!!Τα βρηκες σκουρα με την κορη,ε?Για δεις τι περναμε οι δολιες οι κοριτσομανες!!!Γιατι δεν κοιμαται την ημερα?Βεβαια το βασικο ειναι να κοιμαται το βραδυ!!!

Καλα το φαι το εχουμε συχνα γιατι η περιοχη γυρω απο το νοσοκομειο,φημιζεται για τις ταβερνες της!!!Οποτε εκδραμουμε συχνα.

Κοιτα σε αυτο που λες για την πεθερα,εχεις δικιο γιατι οπως λεει και η πεθερα μου,αν η πεθερα την αγκαλιασει τη νυφη,πρεπει να ναι διεστραμμενη για να την εχει στην κοντρα!!!Ασε δηλ που λεει οτι ειναι και χαζες βασικα οι κακες πεθερες γιατι αν δεν τα χεις καλα με τη νυφη σου,ουτε τοπαιδι σου οτε τα εγγονια σου θα βλεπεις!!!Τι να πω εγω για τη δικια μου,που οσο τα χαμε με τον αντρα μου και καθυστετουσε αυτος την προταση γαμου,μου δινε συμβουλες να μεινω εγκυος για να τον τυλιξω!!!!

Ρουλακι,που χαθηκες παλι?Καλα μεσα στην ατακα αυτο το παιδι σου πια,αλλα και μενα ρε τωρα τελευταια οταν βγαινουμε εξω με νευριαζει,κουβεντα δε λεει καποιες φορες και κρυβεται πισω μου,πρεπει να περασει ωρα για να ζεσταθει και παρει μπρος.

Καλα σε θαυμαζω!!!Πικ-νικ στο σαλονι!!!!Μα μονο εγω ειμαι τοσο ξινη τελικα???

Παντως ωραια το θεαμα να παιζουν τα αντρακια σου μαζι,αλλα και οι τρεις μαζι κανετε καταπληκτικη κομπανια!!!Δεν υπαρχουν φωτογραφικα ντοκουμεντα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...