Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • @Maria98 @Tina23 @Elk  @ChrisElenσας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου. Του χρονου τετοια μερα να εχουμε ολες μωρακια ειτε στις κοιλιτσες μας ειτε στην αγκαλια μας. Οι Αγιοι Αναργυροι σημερα να κολλησουν ολα μας τα σπασμενα στος ψυχες μας!!!!!!κ να στειλουν το ουρανιο τοξο. Εγω εχθες πηγα εκκλησια. Κ εκανα ταμα να βαφτισω εκει το.παιδακι μ οταν με το καλο ερθει. Εχω αφησει κ στην εικονα τους ενα ταμα με ενα μωρακι🩵🤍
    • @lilly1984 @Kiddo @Θέτις Κ. Και στα υπόλοιπα κορίτσια, καλημέρα και καλό μήνα! Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις θετικές σκέψεις σας. @Θέτις Κ. Εύχομαι μια τέλεια χοριακή και παμε στοίχημα πως περιμένεις κοριτσάκι;; 🌸🪷🌷 Το σκ περασε με μπολικη κατάθλιψη αχχααχ . Με το αιμα καλύτερα θα έλεγα. Δηλαδή δεν είχα συνέχεια. Βέβαια μες την ημέρα κατι θα ειχα. Απλα περνουσαν και ωρες χωρίς καθόλου αιμορραγία. Απο χθες εχω μονο κατι καφετια που και που. Ειμαι με σερβιετες ομως κανονικά. Εχω και λίγα πονακια ομως οχι κάτι σοβαρό. Επισης τα ουτροτζεσταν, μου έχουν φέρει αναγουλες. Καθε φορα που παω τουαλέτα, αγχώνομαι παντως ρε κορίτσια για το τι θα αντικρίσω. Σήμερα ο γιατρός ειναι το βράδυ στις 7.30. και ειμαι αρκετά νευρική και στεναχωρημένη... Το σκ πολλες φορές αναρωτηθηκα... Θα δω κατι στον υπέρηχο η με τοσο αιμα τοσες ημέρες τελικά ηταν αποβολή;; Ευτυχώς θα ειναι η πρώτη φορα που θα παω με τον άντρα μου. Θα έρθει μια ξαδέρφη να κρατήσει τα παιδιά, θα κλείσει και ο άντρας μου νωρίτερα το μαγαζί και θα έρθει μαζι μου.
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!! Τι όμορφα έκλεισε ο Ιούνης με θετικά τεστάκια, τώρα πάιρνει τη σκυτάλη ο Ιούλης ☘️❤️💫 Εύχομαι σε όλες καλό καλακαιράκι, με υγεία κι ευτυχία πρώτα απ όλα, και να δούμε πολλά θετικά να το γιορτάσουμε 🙏💖 Δε σας γράφω συχνά εδώ, αλλά σας διαβάζω και πραγματικά εύχομαι για όλες φέρει το καλοκαιράκι τα πολυπόθητα μωράκια 🙏  🙏   🙏   🙏  Εγώ σήμερα θα πάω για αυχενική με το καλό κι ευελπιστώ να κλείσουμε το 1ο τρίμηνο με επιτυχία 🤞💖🙏Τελευταίο υπέρηχο είχαμε μια εβδομάδα πριν και το μωράκι είχε μεγαλώσει πολύ, πήγαμε και 6 μέρες μπροστά, όλα φάνηκαν καλά και ο γυναικολόγος μας είπε ότι όλες οι ενδέιξεις είναι θετικές για την αυχενική! Ανυπομονούμε πολύ για σήμερα! 🌈✨
    • HM μπορείς να παραγγείλεις κ online  εμενα ρουχακια π ήταν 3-6 δε τα έβαλε είναι ολοκαίνουργια επειδή ήταν πολύ αδύνατος βγάλαμε όλο τον χειμώνα με τα 0-3,1-3 Ε μετά ήρθε το καλοκαίρι κ πήρα καλοκαιρινά όποτε είπα τώρα θα πάρω λίγα κ συμπληρώνω αφού όταν τα παραγγέλνεις σε 2-3 μερες έρχονται 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...