Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

λατρεύω Κάντυ Κάντυ!!!

καλημέρα!

εμένα με εκνεύρισε η πεθερά μου πάλι.

την τσικνοπέμπτη θα κάνουν μία εκδήλωση στο σχολείο.

θα πάνε όλες οι γιαγιάδες για να φτιάξουν πουρέκια.

ρώτησα τη δική μου αν έχει κάτι εκείνη την ημέρα και μου είπε όχι.

όταν την είπα τι την ήθελα... μου είπε ότι δεν μπορεί γιατί έχει ραντεβού στο νοσοκομείο.

εκνευρίστηκα πάρα πολύ και το είπα στον Π και ευτυχώς δεν την δικαιολόγησε...

σκέφτομαι να πω στην Ανθούλα να πάει... αν θα μπορεί βέβαια...

τρέξανε τα σαλάκια μου με κείνη τη λαχανιά πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα

απο ο βραδυ εχει ενα κωλοκαιρο και εδω χεσε μεσα -πολυ μπομπουνιτο -βραχη και αστραπη -ελεγα να παω οαεδ να γραφτω αλλα θελουν φωτοτυπια α χαρτια και πρεπει να παω στον κωσ και βαριεμαι - θα ου τα δωσω να τα φωτοτυπισει και θα παω Δευτερα

Ο νικος ειχε βηχαλακι και εβγλαε κατι πρασινομυξες το πρωι - ΕΡΧΕΤΑΙ η βροχιτιδα πλησιαζει το βλεπω

Οποτε σας εχει δωσει και εσας σινγκουλερ - ε τι αλλο να κανεις -τιποτα κανα χυμο καμια βιταμινη και τιποτε αλλο -σκεφτομαι να τους δωσω και εγω για κανα μηνα μεχρι να περασουν τα πολυ κρυα

Εμας μας εχει περισσεψει απο περσι ενα κουακι σκονη.

Υπνο ο βραδυ καθε σκ ους βαζει ο Κωσ -γιαι ειχε υχει μια μερα να πρεπει αν φυγω και εγινε χαμος κυριου και παλι δεν α κααφερνει παντα βγαινει βριζονας απο ο δωμαειο να παω. Δεν με απασχολει πανως ο θεμα - εαν νυσαζουν θα κοιμηθουν - θα κλαψουν λιγο -θα φωναξουν - ε και τι να κανουμε.

Σημερα και αριο εχουμε να παμε σε γεννεθλια

Ελα βρε Νανα αληθεια; ντροπη - ουτε για εγγονακι της ρε συ; πραγματικα γιατι το κανει σου εχει πει; Εγω δεν θα ειχα πολλα πολλα μαζι της. Φυσικα να ρωησεις την Ανθουλα αν και η τσικνοπεμπτη δεν ειναι αργια οποτε λογικα θα εχει καποιο παιδακι να κρατησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να είμαι ειλικρινής, δεν το κάνει μόνο στον δικό μου.

και η κόρη της όσες φορές της είπε να πάει να δει την γιορτή των μωρών πχ... ποτέ δεν έχει πάει.

πάντα βρίσκει μία δικαιολογία...

ενώ ο πεθερός μου ψοφάει για κάτι τέτοια...

απ' όσο ξέρω δεν έχει παιδάκια τώρα η Ανθούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Και μεις κάναμε μια επίσκεψη από παδίατρο χθες για μυξούλες και βήχα.Μας έδωσε τα σχετικά μας σπρει,σκόνη,ορό που κάναμε ούτως η άλλως,κωλύριο...να χουμε να περνάμε βρε αδερφέ....Αχ αυτός ο χειμώνας δε θα περάσει θα περάσει...

Και γω βήχα και κουφαμάρα αλλά δε πήγα γιατρό,περιμένω να κάνει τον κύκλο του....

Καλό σκ!Η Αλέκα χάθηκε καλέ;Εχει καιρό χάλια σήμερα και απαγορευτικό και τη θυμήθηκα...χα χα..

Νησιώτισα συμπάσχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας...εδω ο καιρος..κοκκινοχωμα..αποπνικτηκος μεχρι εκει που δε παει..αφου σκεφτομαι να μη τα βγαζω..η μπουμπου χθες εκανε 11ωρο φαγητου..τη νυχτα εννοω..

εμεις καλα..

η μαρθα καλυτερα απο μυξες..

καλα ρε συ νανα..πως λενε να φερουνε γιαγιαδες..κ αν δεν εχουν ταπ αιδια; γιαιγια εννοω!!

εσυ δε μπορεις να πας.;;;

εγω σορβα σημερα..με γιαουρτι!

βαγκ σε 12 μερες ανεβαινουμε....δε θα μπορεσουμςε ομως να ερθουμε γιατι..δε θα εχουμε μεταφορικο..θα ερχεστε εσεις..

οποτε θελετς..κ 10 φορες..χαχα..

την ελενη σκ την ψαχω απο ψχθες..

αλλα δεν την εχω βρει..

δε θελεω να πιεζω κιολας..

την χαρα πηρα τηλ κ δε το σηκωσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δικιο εχεις σωσω και εαν δεν εχουν γιαγιαδες;

φανταζομαι οτι μπορουν και οι γονεις

ελα ρε η μικρη σου εκανε 11ωρο υπνο; μπραβο στο μωρο -σου εχει πει η ντοκ οτι ειναι οκ να την αφηνεις; εμας μας ειχαν φοβερισει ολοι οι γιατροι οτι δεν πρεπει να τα αφηνουμε παραπνω απο 5ωρο χωρις φαι

ενι γουει και εγω σε αυο θα ο αφησω οποτε θελει -δεν σκαω σαν τα πρωτα γιατι θα λαλισω

αστη την Ελενη θα παρει οποτε μπορεσει θα ειναι σε κατασταση αμοκ τωρα και για πολυ καιρο

ναι μωρε η Χαρα χαθηκε παρα πολυ - πισευω οτι οταν θελησει να μιλησει θα μπει η ντομ εαν ξερει και θα μας ενημερωσει

το Τ στο πληκτρολογιο δεν πατιεται καλα ρε γμτ μου.

Μαρν μακαρι να μεινει στο επιπεδο ων μυξων και μονο

περαστικα να ειναι και γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με την ίδια λογική δε θα έπρεπε να μας καλέσουν στη γιορτή της μητέρας...

από τώρα το σκέφτομαι πώς θα καταφέρω να πάω... αλλα θα πάω...

σωσώ αν έχει πολλή σκόνη, να μη βγάλεις την μπεμπούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για δείτε

ειναι συνταγη για υροψωμο

λιγο βαρεη - γιατι το παει με ταχυτητα χελωνας

αλλα μου αρεσε

λεω να την κανω αυριο

χαχα Νανα μην το συζητας -αφου τουλαχιστον και σας λενε να κανετε και να παρουσιασετε ειναι μεγαλο συν -οχι σαν ις φοραδες ις δικες μας βαριουναι και την ζωη τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω λεω νΑ ΜΗ ΒΓΑΛΩουτε τη μαρθα..θα παω μονη..χαχ...

καλε απο τοτε που γεννηθηκε δε τη ξυπνουσα..αφου πινουμε φορμουλα!!

οποτε...αν πεινασει...θα σηκωθει..που θα παει..τετοια χαζα ανα 3ωρο καναμε σρτη μαρθα..καλα ηταν κ 2400...οποτε ειχαμε 1 φοβο!!

μαρκερ γραψε....τσατσα....αχαχ..η γραψε...τςτςτςτςς!!

φοραδες;χαχαχ...σταματα καλε..

τηςε θουλης το παιδικο προχτες ξερετε τι ειχαν μεσημεριανο;;πιτσα!!κ λεει κ η θουλη..να τους δωσουνε κ 1 κοκα κολα να χωνεψουν..

τυροψωμο..δε με τρελαινει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν λες φορμουλα τι εννοεις;

χαχα πλακα ειχε ο τσατσα :lol::lol:

ρε συ για θυμισε μου πόση ωρα το βραζεις το νερο για να φτιαξεις γάλα;

μιλαμε τα εχω ξεχασει ολα -πραγματικα εχω βαρεσει ντιλιτ σε ολη την βρεφικη ηλικια -ηταν τοσο σημαδιακη που ο εκγεφαλος την διεγραψε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλαμε τα εχω ξεχασει ολα -πραγματικα εχω βαρεσει ντιλιτ σε ολη την βρεφικη ηλικια -ηταν τοσο σημαδιακη που ο εκγεφαλος την διεγραψε :lol::lol:

χα χα marker έγραψες...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε Μάρκερ... πρωτάρα!!!

χαχαχα!!!

χθες μετά που μίλησα με την πεθερά μου, μας τηλεφώνησε να πάμε από το σπίτι να πάρουμε τη χαλουμωτή που έφερε ο πεθερός μου από το χωριό.

η αλήθεια είναι ότι δεν της πολυμίλησα...

σήμερα τηλεφώνησε στον Π και τον ρώτησε τι είχα και δεν της μίλησα.

της είπε τίποτα.

του είπε ότι μετά που μου είπε ότι δεν μπορεί να πάει στη γιορτούλα, δεν της μιλούσα καλά.

την ρώτησε αν όντως έχει γιατρό γιατί συνηθίζει να μας λέει ψέματα.

του είπε ότι ποτέ δε μας έχει πει ψέματα κι αυτός τη διέψευσε.

κορίτσια, είναι η πρώτη φορά που κάνει παρατήρηση στη μαμά του.

και ξέρετε γιατί...

γιατί αυτή τη φορά αφορά τον γιο του και όχι εμένα...

γιατί ο γιος του θα πληγωθεί που δε θα έχει τη γιαγιά του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κακως δεν της απαντησε Νανα - θεωρω οτι αφου ειμαστε οικογενεια πρεπει να γνωριζουμε και τα καλα και τα κακα. αφου σε ενοχλει να της το πεις ειτε εσυ - ειτε ο αντρας σου

για να μην νομιζει οτι ολα ειναι καλα- και εσυ εισαι η περιεργη που δεν της συμπεριφερεσαι καλα

μιλαω σοβαρα τα εχω ξεχασει κοριτσια

θα με κοροιδευει ο παιδιατρος :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχαχχ μαρκερ...φορμουλα ειναι το ξενο γαλα καλε!!

εμεις βραζουμε στο θερμος ....νερο..κ οτΝ ΕΡΘΕΙ η ωρα ταισματος το βαζουμε στο θερμαντηρα κ οταν ζεσταθει βαΖΟΥΜΕ ΓΑΛΑκ μπουκωνουμε το παιδι..

ωστε ετσι ο π,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα περισεψε μιαμεριδα λαχανια... να τη στειλω;;;;

οσο για την πεθερα... και εγω πιστευω οτι ο αντρας σου επρεπε να της πει το λογο. αν και ειμαι σιγουρη οτι τον καταλαβε απο μονη της. χαζη δεν την κοβω...

και θα ελεγα να πας εσυ αν μπορεις στο σχολειο αντι η Ανθουλα. απλα για την παρουσια. δε νομιζω οι αλλες γιαγιαδες να σε δουν με την κοιλουμπα και να σε αφησουν να κανεις δουλεια.

Μαρκερ εγω το νερο το εβραζα στο βραστηρα 2 φορες μεχρι να κλεισει και το κρατουσα σε θερμο. επιδη στο τελος ειχε κατακαθια ειχα φιλτρα απο καφετιερα και το φιλτραριζα. νερο οταν ειδαμε οτι η ΜΑριαννα ειχε δυσκοιλιοτητα μας ειπε η παιδιατρος και παιρναμε Λουτρακι που εχει το περισσοτερο μαγνησιο. οσοι ειχαν παρομοι θεμα και πηραν Λουτρακι σωθηκαν. επιδη τρωγανε καθε 3ωρο τζαστ, με το που πινανε το γαλα, εβαζα το νερο στο θερμαντηρα να εχει σωστη θερμοκρασια και οταν κλαιγανε εβαζα τη σκονη.

τι με θυμισες τωρα.... κρατουσαμε τεφτερι ποσα μλ ηπιε ο καθενας σε καθε γευμα και ποτε χεσανε! ακομα τα εχω!

καλε Αθηναιες τι εγινε κατω σημερα;;; τοση πλημυρα;;; ή παλι τα καναλια το παρακανανε....

Μαρντιο στο νησι σας τι λει;;; αχ, σε λιγο καιρο εσεις θα κανετε τα μπανακια σας στη θαλασσα... αλι σε μας...

εδω οι μυξες σα να ελαττωθηκαν αλλα τομπουκωμα μπουκωμα... πηραμε ενα φυτικο σπρει με ευκαλυπτο που και καλα ανοιγει τη μυτη... παπ...ιες... τζαμπα τα 4,5Ε. ισα για κανενα μισαωρο. το μεσημερι δεν μπορεουσαν να κοιμηθουν και τα βαλαμε οτριβιν παλι. και το βραδυ... ξερω ορι δεν κανει για πανω απο βδομαδα, εμεις κλεισαμε 2 που τους βαζουμε σχεδον καθε βραδυ,αλλα τι να κανουμε. και οσο τα λες κοιμησου αγαπη μου ανασκελα να μη βουλωνει η μυτη.... τοσο αυτα ειναι συνεχεια μπρουμιτα!

καλο σ/κ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!! :D

εδω κ εγω!!

το προηγουμενο...παρασ/σαβ/κυρ. πηγαμε οικογενιακος βολο!!!!!!!

πηγαμε γιατρο καναμε ακτινογραφια κ βγαλαμε το γυψο!!!!!!!!

ολα πολυ καλα ...ο χειρουργος μου ειπε οτι σε μικρη ηλικια τα καταγματα κ ολα αυτα γενικος ,θελουνε μικροτερο χρονο αποκαταστασης....σε ενα μηνα εμεις κ δοξα το θεο το οστο στη σωστη θεση κολλημενο ;) (το ειχα τρελο ανχος-δεν ηταν κ ηρεμο παιδι η Μαρια ...με το γυψο κ ετρεχε κ γκρεμιστηκε 1-2 φορες)

η εβδομαδα που περασε στη δουλεια κλασσικα ....τελειωνη η συμβαση σε λιγο...

γυμναστηριο κανονικα κ παω κ σε σεμιναρια γονεων 2φορες την βδομαδα....σχολειο γονεων ...

τα εχω παιξει λιγο ολοι μερα τρεχω αλλα δεν βαριεστε....περαναει ο χειμωνας ...μην σας πω οτι κανω πιο πολλα κ απο φιλες που ζουνε σε πολη :lol:

εχουμε κ την αποκρια!!!!!

εμεις οπως καθε χρονο κατι θα κανουμε!! ;)

σημερα θα παω την Μαρια σε παραδοσιακους χορους ...ξεκηνανε σημερα για τα μικρα...ειναι πολυ χαρουμενη!

παει κ ο μοπαμπας μας κ θα χορεψουνε 25η Μαρτιου ...με τοπικες στολες φυσικα!

πηρα φορα ......

εσεις τι κανετε???????????

τα μωρακια σας?????

βρε Σωσω καποτε εκανες κ κατι πολυ ωραιες περιληψης...... :lol:

ηλιος σημερα....απαραιτητη η βολτα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...αλεκα παλια εκανα..τωρα εχω δουλειες..χαχα..αν βρω ευκαιρια θα σε κανω!!

αντε ωραια που βγαλατε το γυψο..

κ μεις βαγκ ειχαμε τυευτερι..ποτε εκλασε..αν εκλασε,γιατι εκλασε..τωρα χυμα..στο περιπου ολα..

τι με νοιαζει ποτε εκλασε..ποτε εφαγε..χαχ...πηγαμε κουνιες..κ σε λιγο καροτσαδα με μωρο..το απογ σε παρτυ!

περκα και πατατες στο φουρνο σημερα..με λιγη φαβα!

μπρουμυτα κοιμουντια βαγκ;;αληθεια;;

απιστευτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα..

Μαρια καιεγω ετσι νιωθω αλλα θα τα θυμηθουμ ολα μαζι...και ο Νικος τα σημειωνε ολα σε excel :lol::lol: ελεος!!!

Αλεκα τι καλα που τελειωσε και αυτο και να μην το ξαναβρει τιποτα κακο το Μαρακι !!!βρε μια χαρα περνατε εκει!!!και εχετε και τον ηλιο σας!!εμεις λιωσαμε στη βροχη!!!

Σωσω και μενα μπρουμυτα και στο πλαι κοιμαται..μονο!!!ειδικα σημερα το βραδυ που ηταν πτωμα γιατι τον ειχε παει ο νικοςο το απογευμα 3 ωρες στο γηπεδο μπασκετ δεν χαλασε καν το παπλωμα οπως κοιμοταν...ξερος!!!10-8 και τωρα το μεσημερι ενα 3-5.30!!!σημερα δεν πηγαμε πουθενα γιατι βρεχει ολη μερα :(:(:(

Βαγκ με το λουτρακι σωθηκα και εγω..και τωρα πινω πολυ λουτρακι!!

γι αυτο εχω φτιαξει τρελο εγκεφαλο :lol::lol::lol:

μαλλον δεν εχω καταλαβει τι ειναι η λαχανια...ουτε εγω καταλαβα πως μου ηρθε το σελινο...αν γυρισω πισω τις δημοσιευσεις θα το βρω αλλα ψιλοβαριεμαι... :lol::lol:

Νανα μη δινεις σημασια και εκνευριζεσαι...δε βαριεσαι..ασε που σε αυτη την ηλικια τα πιτσιρικια τους γονεις θελουν πιο ποολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειΑ κ απο μας παλι..πηγαμε στο παιδικο παρτυ..σκασαμε στο φαι γαλωτο!!

δε μπορω να αναπνευσω..

αλλα εκανα τους βραδυνους κοιλιακους..χαχα..

μιλησα επιτςελους με ελενη..πηρανε κ το πιτσιρικα!!

προσπαθει ομως να τον ταισει..κ δε πολυ πινεςι..αν συνεχισει να μη πινει θα τον ξανα γυρισει τη δευτερα..

πηρε ζυγαρια κ τον ζυγιζει..

δε πρεπει να πεσει το βαρος απο την εξοδο του απο το νοσοκονμειο..

ο μεγαλος πινει καλα..κουρασμενη την ακουσα κ στεναχερςμενη..

δε μιλησαμε πολυ..

η ειρηνουλα στη γιαγια..

τι να πω!ολα καλα να πανε!που θα πανε!

αληθεια ρε παιδια μπρουτυμα κοιμουνται;;

πηραμε κ τη μπουμπου στο παρτυ..

να ξεπορτιζει σιγα σιγα..εκπιζω να μην μας βγει ξυνο.ειμασταν μαζι με αλλα 5 παιδια που πηγαινανα ολα παιδικο..

τι να πω!!

καποια στιγμη πρεπει να εγκληματιστει κ το παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

ολα καλα θα πανε για την Ελενη και τα αγορια της!!!

εχει φιλια απο ολες μας!!!!

Σωσω ελπιζω να μην σας βγει σε ξυνο...

καλα κανατε αν και εχει χρονο μπροστα της να εγκλιματιστει... :D:D

επιτελους ηλιο..μαγειρευω στα γρηγορα να βγουμε για καφε και ο μικρος ποδηλατο!!!

καλη Κυριακη σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω δωσε φιλια απο μας στην Ελενη!!! :D

τελεια μερα κ σημερα!

χρυσουλα καλη βολτα!!!!

εμεις θα πιασουμε βουνο σημερα...θα κανουμε κ πικ-νικ.... ;)

φαγητο εχω...

καφε θελω!!!!!!

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraκ απο μας!τι κανετε;;εμεις πηγαμε εκκλησια..κοινωνησαμε κ σε λιγο ετοιμαζομαστε για εμπορικο!!

μπιφτεκια κανω τωρα..να ειναι ετοιμα για το μεσημερι..εδω φυσαει λιγο!!ολοι μαζι θα παμε εμπορικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

προχθες και χθες ειμασταν σε παρτυ

και εγω αγκαλια με την λεκανη ευτυχως πριν παμε καταπληκτικα -εγω παλι τιποτα δεν εφαγα ρε σωσω

πανως ο Νικος βηχει πολυ και σαντιζομαι γιαι τα παιδια α εοραζοντα ηταν αρρωστα με αντιβιωσεις -πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω -τουλαχιστον ρε κορισια δεν πρεπει να ειδοποιουν - σε 3-4 μερες παλι αντιβιωση θα παρουμε το κοβω

εχω και μια πιεση χαμηλα απο χθες και τσιμπιματακια

θα αρχισω μπουσκοπαν

Μπραβο Αλεκα που βγαλατε το γυψο - εδω μεγαλοι και δεν ειναι συνεγρασιμοι - τι να κανουν και τα μωρα

μπραβο που περασατε ομορφα

Καλα εκανες και την πηρες Σωσω - πργματικα ειναι κωλοπεριοδος τωρα που και σε εμπορικο να πας μπορει να την αρπαξεις

Η Ελενη λογικο ειναι να στεναχωριεται και να ειναι πτωμα - κοριτσια σας το ελεγα - δεν τρωνε ευκολα τα μικρα μωρακια -υπαρχουν και εξαιρεσεις σιγουρα - αλλα την καταλαβαινω με τα χιλια

και ταισε με το ζορι και ζυγιζε καθε μερα και βαλε ουρλιαχτα αυτα και ο γιατρος να σου λεει ταιζε με το ζορι να μην μπουνε μεσα- να πεσει ο ικτερος-να να να - γμς τα σας λεω

Την σκεφτομαι και υπομονη - ολα καλα θα πανε

Για εμενα πραγματικα το συμπαντικοτερο ειναι ενας ανθρωπος να κανει τις δουλειες του σπιτιου και να την κανει μετα.

Καλα να περασετε σημερα οτι και να κανετε

εμεις μαλλον θα βγουμε το απογευμα - τωρα ο Κως εχει βγει με φιλους του και ο μλκας μεσα φυσικα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa...μλκς;;ααχαχ.εμεις τελικα πηγαμε σε εξωτερικο παιδοτοπο..

η μαρθα αφηνιασε στο σπιτι οταν γυρισαμε..δεν εφαγε..δε πειραζει..το απογ..

κ γω πολυ την σκεφτομαι την ελενη..λεω να την πεσω κ γω!

το απογ δε ξερω αν θα βγουμε..αλλα κ σπιτι τρελαινομαι..παιδια εσεις δε βγαινετε καθε μερα,ε;;

εμεις καθε μερα..περα απο καμαι φορα την εβδομαδσ~!

εριναι κακο το τοσο εξω;;δε ξερω!!

ακομα εμετους ρε συ μαρκερ;;ελεος!!

κ στα διδυμα ετσι ησουν;;

κ μεις χθες ειχαμε παιδια με αντιβιωσεις..μας το ειχαν πει ομως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κόρες...

Κοιμούνται τα τσουπριά και μπήκα στα κλεφτά....

Διάβασα τα νέα σας σχόλια αύριο...εμεις καλά καιρός όνειρο κούνιες,καφεδάκι το πρωί και σε λίγο παππού-γιαγιά..Κυριακάτικη γλυκιά ρουτίνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...