Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

χρυοσλυα τι διευθ σου!!

αυριο ελεγα να πω ταχτδρομειο να σας τα στειλω αλλα ακουσα οτι εχει γενικη απεργια..λογικα κ τα ταχυδρομεια θα απεργουν ετσι δεν ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πωπω ρε κοριτσια...

φανταζομαι τι θα γινεται την περιοδο που θα γεννοβολατε ολες μαζι!!!!!!

ποια να πρωτοευχηθουμε!

καλε η Ελενη τι κανει;;; πηραν και το Μιχαλακη σπιτι;;;

τους θηλαζει και τους 2;;;;!!!

η Ειρηνη;;; αρχισε να καταλαβαινει τι νταμπλας την ηρθε;;;;

και η δικια μου λεει θελει να κανουμε ενα μωρακι, αλλα να το εχει σαν κουκλα... να το ντυνει, να το ταϊζει και να το παιζει... ναι.. οκ....

Σωσω με αμαξια παιζει η δικια σου;;;;

γιατι ρε συ τι θα παθει αν παιζε με μπαρμπυ;;;;

πως θα καταλαβεις οτι εχεις κορες;;;

να σου λενε σαν τη δικια μου οτι θελει να φοραει ΜΟΝΟ φουστανια και φουστες και να βαφει τα νυχια της;;;;

η μαμα μου θυμαμαι οταν ειμασταν μικρες και επινε καφε με τις γειτονισσες που ειχαν αγορια περιφανευοταν οτι αφου εχει κορες, ουτε στα γηπεδα θα εχει να τα κυνηγαει, ουτε στρατιωτικες στολες να πλενει!

ποσο λαθος εκανε και ποσο διαψευτηκε..... της το λενε οι γειτονισσες...

και στα γηπεδα ημουν ολο εγω και τα συρματα ειχαν πλυμενες στολες και του στρατου απο την αδερφη μου και της αστυν απο μενα!!!!!

οποτε μη λες τιποτα γιατι θα τα λουστεις!

ΜΑρκερ λες υποσυνηδιτα να αρρωσταινει επιδη τρωει στη μαπα της βλαμμενες στο σχολειο;;;;

αφηστε, στην ταξη της ΜΑριαννας εχω την εντυπωση οτι πεθανε ο μπαμπας μιας συμμαθητριας της!!!!!

οταν πηγα να τα παρω, ηταν νωρις σχετικα, και ηταν μονο ενας κυριος, ηλικια μας και μιλουσε με τη μια δασκαλα της και οσο πηγαινοερχομουν με τα παντοφλακια κλπ, επιανε το αφτι μου, κατι για βιβλια και συζητησεις για το θανατο, να την πεις οτι στον ουρανο υπαρχουν αγγελοι που μας προστατευουν και αυτη θα εχει τον δικοτης αγγεο πια,και ελεγε οαλλος αν θελει και αυτη να παει στον ουρανο να γινει αγγελος κλπ... φανταστηκα οτι μιλουσαν για κανενα παππου, γιαγια... αλλα μετα στο αμαξι η ΜΑριαννα ειπε οτι η Ελενη ολο εκλαιγε σημερα.... γιατι;ρωτησα, γιατι ηθελε το μπαμπα της.......

επαθα σοκ! απο τοτε ολο το σκεφτομαι...

σιγουρα θα τα μιλησουν στο σχολειο τις επομενες μερες ισως και αυριο μιας και δεν εχουν παλι απεργια ευτυχως...

μακαρι να ειναι της φαντσιας μου ολα αυτα και να παρακουσα ή να εκανα λαθος συνδυασμους....

τρελαινομαι μονο στην ιδεα....

σορυ που σας στεναχωρω αλλα μονο αυτο σκεφτομαι απο το μεσημερι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ μωρέ Βαγκ... με πιάσανε τα ζουμιά...

το πουλάκι μου...

αυτά σκέφτομαι και λέω στον εαυτό μου να μην είμαι αχάριστη και κλαίγομαι συνέχεια για το χαμό της μανούλας μου, γιατί την είχα δίπλα μου σε όλες τις σημαντικές φάσης της ζωής μου και ειδικά στην παιδική ηλικία...

εγώ πάλι θέλω την κόρη για να την κάνω ζουζού και να τις αγοράζω μπάρμπι... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια....

Ωραία η πρασοπατατόπιτα,μπράβο Χρυσούλα για τη κοινοποίηση της συνταγής...χα χα...Φάγαν και οι κόρες μου γέμιση που με τις πρασινάδες είναι τσακωμένες...χα χα

Ax Vag στενάχωρα αυτά,μακάρι να παράκουσες..Λες να τις κάνεις αδερφάκι της Μαριάννας;Αλήθεια το σκέφτεστε καθόλου,θέλετε ή νιώθεις κομπλέ;Ο άντρας σου τι λέει;Εχεις εμβρυάκια;Εγω ακόμα θέλω.....

Εμεις καλά...εγώ μόνο βήχα και βουλωμένο αυτί αλλά ας είναι όλα μας μόνο αυτά και μόνο πάνω μου να ναι τα παιδάκια μου καλά...δε θέλω τίποτα άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Βαγκ δεν νομιζω οτι ειναι σε ηλικια να καταλαβουν την απωλεια ου θανατου -με την εννοια του θανατου τη δικη μας

κατι αλλο θα ηταν φαναζομαι -μακαρι δλδ να ηταν κατι αλλο

ο σκεφτομαι πολυ σοβαρα αυτο που ειπες παντως οτι δεν θελει να παει και απο τη στεναχωρια του ανεβαζει πυρετο -ειναι 2η φορα σε ενα μηνα που συμβαινει-1η μερα στο σχολειο και ανεβαζει υψηλο πυρετο

οσο για το κοριτσιστικο ποσο δικιο εχεις

και εμεις ετσι ειμασταν -2 κορες - εγω ηθελα τζουντο -φορμες -αθλητικα -μια κοτσιδα και ξυλο με τα παιδια στο σχολειο

η αδερφη μου κοκεταρια και α μυαλα στα καγκελα τελειως- τωρα την κυνηγανε

Θα φτιαξω και εγω πιτουλα σημερα -δεν εχω αποφασισει τι βεβαια - μπορει αν φιαξω και εγω ην πρασοπια που βγηκε οσο καλη

οσο για τα ωαριακια σας -ι τα φυλατε καλε -αντε εκει αλλο ενα- εαν δεν πεινατε οικονομικα πιστευω οτι ολα γινονται -μυαλο να εχουν καθως μεγαλωνουν και θα τον βρουν το δρομο τους -γιατι εμεις με περισσοτερα μεγαλωσαμε; -αν και εγω ειχα τα πανα δεν εχω παραπονο.

χαχα Νανα την επομενη να πας για ελεγχο ωορηξιας στη γυναικολογο σου -να σου πει τις περισσοτερες πιθανοτητες για κορη γιατι για αγορομανες μας κοβω εδω μεσα ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Μάρκερ... το τίκερ σου γιατί γράφει her skin...

άλλαξέ το σε παρακαλώ...

κοτζάμ γιο θα κάνεις...

άσε ρε Μάρκερ... και τα 2 τα έκανα 3-4 μέρες πριν την οωρρηξία που υποτίθεται είναι κόρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη μιλατε για αγορομανες...δεν μπορω να σαςε κατλαβω...

απλα δε θα ηθελα να βγει κοκεταρια..εγω το μοναδικο τακουνι που φορεσα ηταν σατο γΑΜΟ ΜΟΥ..5 ΠΟΝΤΥΟςΕ Κ Πηγαινα σα το γκαβο!!

ασεμε!!

ολο με στρατιωτικες αρβυλες κ μεταλ μουσικη..

ρτατουαζ και πολυχρωμα μαλλια..τωρα εγινα ανθρωπος..εμ το λευτ..

για να με βλεπατε πιο μπροστα..αγνωριστη..αληθεια σας λεω..

οταν οι φιλες μου γνωρισαν το λευτ ξερετε τιειπανε...;;;ρε συ...αυτος ειναι καθαρος..χαχα..με κοντα μαλλια κα τετοια..

ολο κοπαλες στο σχολειο..ολο αταξιες..

ψεμματα..τσογλανακι σας λεω..

καλε οσι ναφορα το γονιο..λυπηρο..σιγουρα δε μπορουν να καταλαβουν..

αλλα τραγικο..

νανα κ ποσες φορες ακομα θα θυμηνεθς τη μαμα σου..

εννοω που λεω καμια φορα να φευγουν οι μεγαλοι..

εγω σας ειπα..εντατικη..τρελο κριτηριο..

εκει να δειτε νεα παιδια..

αλλαζω θεμα..

πηγαμε βολτα στη μελλοντικη τηε νονα..πηρα κ τη μπουμπου!!

σουπερ!

εμενα η πρασοπατατοπιτα..θα μου αρεζε χωρις πατατα..

αρα κλασικη πρασοπιτα!!

τεσπα!!

καλε καντε κ αλλα παιδια..αντε βαγλ.αντε μανρτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε αλητακι Σωσω!!! ευτυχως βρηκες τον ερωτα και σε συμμορφωσε!!! ακους εκει, αυτος ειναι καθαρος!!!!!! πολυ γελασα!!!!

καλα εγω ημουν το κοριτσι της μαμας αλλα με τα χρονια στα γηπεδα ψιλομαγκεψα... χιχι...

Μαρκερ σου το λεω μηπως υποσυνηδιτα τον ενοχλει το σχολειο, γιατι για μια περιοδο στη δουλεια στα κεντρικα που ειχα εναν σουπερ καραγκιζη προϊσταμενο ενιωθα οτι ημουν ετοιμη να καταρευσω, ειχα φοβερους πονοκεφαλους και εβλεπα εφιαλτες. και ημουν τοοοσο χρονων γυναικα... ποσο μαλλον ενα παιδι...

οσο για τα εμβρυακια ΜΑρντιο, εχουμε αλλα 8 αλλα... μπα...

απο υγεια... μυξες υδαρες, φτερνισματα και βηχα απο το μπουκωμα και τις μυξες...

ελπιζω να ειναι αυτο που ειχε πει η γιατρος οτι οι μυξες θα μεινουν καιρο και ναμην ειναι κατι καινουριο!!!!

λειπει και η μαμα μου στην αδερφη μου γιατι αυριο ο γαμπρος μου κανει εγχειρηση στον ωμο! επαθε ρηξη συνδεσμου του δελτοειδη απο βαρος που σηκωσε στη δουλεια. να δω εγω ποτε θα την κανω... θα ξερω και απο πρωτο χερι τα σταδια τωρα....

το κοριτσακι στην ταξη της ΜΑριαννας παλι εκλαιγε και ηθελα το μπαμπα της και η δικια μου την ειπε να μην κλαιει γιατι το μεσημερι θα ερθουν ολες οι μαμαδες, οι μπαμπαδες, οι παππουδες και οι γιαγιαδες να παρουν ολα τα παιδακια για να μην μεινει κανενα στο σχολειο... τι να πεις τωρα.....

λαχανια με χοιρινο εκανα για αυριο!!! μιαμ!

και το ιμαμ σημερα ηταν λουκουμι!!!!!!

Σωσω κανενα νεο απο Ελενη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Βαγκ, να χαρείς, μην ξαναπείς για το κοριτσάκι... πιάνεται η ψυχή μου...

βασικά ρε Σωσώ... εγώ ξέρεις τι αναρωτιέμαι;

χωρίς παρεξήγηση πάντα...

ο άνδρας σου τι σου βρήκε και σε ερωτεύτηκε;

τις αρβύλες;

τις κοπάνες;

ή τα πολύχρωμα μαλλιά;

χαχαχα!!!

χθες το βράδυ μας κάλεσαν σε μία εκδήλωση της μουστέλα και της νουκ.

μας μίλησαν για το δέρμα του μωρού και τα μπιμπερό.

μας έδωσαν δώρο ένα βαλιτσάκι με διάφορα δωράκια και μετά μας είχαν και δείπνο.

καλά ήταν.

τον μικρό τον πήγαμε στην πεθερά μου...

ρε κορίτσια... γιατί να νιώθω τύψεις κάθε φορά που πρέπει να τον αφήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νανά και γω σαν και σενα ετσι νιώθω....Ακόμα δεν τις αφήνω για αυτό το λόγο να φανταστείς.Πολύ κακώς βέβαια γιατί αυτά καλύτερα θα περάσουν με παππουδες -γιαγιάδες που τους κάνουν όλα τα χατήρια.Στο μυαλό μας είναι όλα.Μπράβο τους για την εκδήλωση.Εγώ είχα πάει στης prenatal που κανουν κατα καιρούς μαίες επιδείξεις για το θηλασμό και τη φροντίδα του μωρού αλλά δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο ούτε διαφωτιστικό,πιο πολύ προώθηση προιόντων.Ολόκληρο γεύμα μπράβο τους...

Vag εμείς 3 εμβρυάκια έχουμε κατάψυξη.5 είχαν προχωρήσει σε στάδιο βλαστοκύστης από όσα μας είπαν τα 2 τα βάλαμε τα άλλα 3 μας περιμένουν ίσως κάποια στιγμή αν μουρμουράω συνέχεια στον άντρα μου πιστεί.Θα θελα πάντως να χα μια δεύτερη ευκαιρία να ξαναζήσω μια εγκυμοσύνη,θηλασμό,πρωτα γελάκια,πρώτα βηματάκια,μικρά φορμάκια μου λείπουν ήδη...Αλλα 2 χρόνια θα τα κρατανε.

Σωσω εγω που ζήτησα και φωτο ούτε τώρα δε ξέρω πως εισαι αλλά πολύ γέλασα με το γνώθι σε εαυτον(χάλια το γραψα θα γελάει η Χρυσούλα) των σχολικών χρόνων...Ακού εκεί αυτός είναι καθαρός...χα χα Αλήθεια η Ελένη κανα νέο;

marker και γω της άποψης σου είμαι τι 2 τι 3 παιδιά όλα θα μεγαλώσουν,δε πεινάμε.Δε συγκρίνεται η κούραση με την ευτυχία που σου δίνει ένα τους κατόρθωμα.

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

:lol::lol: Μαρδιο σωστα το εγραψες!!!

τελικα νομιζω στα μωρα ο πρωτος 1.5 χρονος ειναι δυσκολος...

Βαγκ να στελω τον αντρα μου να φαει μαζι σας που λιωνει ο,τιδηποτε κρεας βρει με σελινο...???

Σωσω πώς ησουν εσυ???? εγω καμια σχεση :lol::lol::lol: και φαντασου εκεινη την εποχη να γνωριζομασταν και να καναμε και παρεα :lol::lol:

δεν ειναι κακο να πειραματιζομαστε με την εμφανιση παντως...

Νανα τα mustela ειναι τελεια...θα τα ξαναπαρω και τωρα...απιστευτη υφη και αρωμα...

και εγω ενιωθα καποια στιγμη τυψεις γιατι λογω δουλειας τον αφηνα αρκετες ωρες αλλα διαπιστωσα οτι περνουσε πολυ καλα --ποτε δεν εβγαλε αγχος αποχωρισμου --τον ειχαν συνεχεια στη βολτα, εχει μαθει πραγματα που εγω μπορει να μην του τα εκανα ακομη και τωρα με τον πατερα μου καθεται απιστευτα πιο ευκολα να κανει ζωγραφικη και χειροτεχνιες παρα με οποιονδηποτε αλλον στο σπιτι..βεβαια παιζει ρολο και η υπομονη και η ηρεμια του πατερα μου...

τωρα ηρθε και το κρεβατι του το καινουριο που του πηραν οι γονεις μου και χθες δεν ηθελε να σηκωθει απο τον μεσημεριανο υπνο...το τσογλανακι εκανε οτι κοιμοταν και τρεμοπαιζαν τα βλεφαρα του :lol::lol:

παντως ολα αυτα με τη neoset μαλλον ηταν αστοχα..το παρηγγειλαν και τους το εφεραν κανονικοτατα..κρεβατι, κομοδινο, βιβλιοθηκη μια χαρα...τακτοποιησε μονος του ολα τα παραμυθια και τα παιχνιδια στα ραφια...

εγω εχω κατι δυσπνοιες γμτ οταν ξαπλωνω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τι εχεις δυσπνοιες φιλεναδα χρυσουλα;;απο τα πολλα κιλα;;χαχα!!καλημερα..

καλε ολο ξεχναω..μου ρθε περιοδος 3 μερες τωρα..την ελενη την πηρα σημερα αλλα ειχε παει οαεδ!!

δε θελω να περνω κ συνεχεια..γιατι πρεπει να πηζει..

μουστελα..εγω δεν την ηξερα..τελειο σαμπουνα ομολογω!!

αλλα τη βελρντα δεν την αλλαζω!!

ασχετο!!

νανα τι μου βρηκε..υποτιθεται οτι ειχα βγει απο 1 σχεση..και επρεπε να δουλεψω σε καφε.τετοιου τυπου ομως..

δεν πηγαινα με αρβυλες εκει..

εβαψα μαλλι.τα κενανα καρε..

αγορασα τζην..και πηγα να δουλεψω..κ γνωριστηκαμε στην ιδια καφετερια..δολυευα εγω πρωι αυτοε βραδυ!

δε ξερω τι ζηλεψε..αλλα τοτε ημουν και 70 κιλα..καλουτσικο γκομενακι..

αρβυλες και στρατιωτικα εβαζα μεχρι τα 18-19!!

τρυπησα 18 χρ τη μυτη μονη μου με βελονα να φανταστειτε..χαχαχ...

οτι ναναι!!

φασολακια σημερα..σας ειπα οτι η μαρθα πρεπει να παει παιδικο επειγοντως,ε;;πολυ κοντρα!!

σε λιγο θα παμε καροτσαδα!!

μωρε λες να ναι ψυχζολογικο του μικρου μαρκερ;;δε νομιζω!!

ρε βαγκ..κανε αλλο!!περνανα τα χρονια ρε συ!!

σου στελνω πμ..οχι για το παιδι..χαχα.!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

σημερα σηκωθηκα αργαμιση :D:D:D

δεν κοιμομουν αλα χουζουρεψα μεχρι τις 11 - τι ωραια!!!! εχει να το κανω εδω και 4 χρονια :D:D:D

μπιφτεκι ρολο γεμιστο με μπεικον τυρια πιπεριες σημερα\φαινεται ωραιο

εφιαξα και την πρασοπιτα -βεβαια καμια σχεησ εμ η συνταγη ης χρυσουλες γιαι ρην εκανα πιο πολυ τυροπιτα και απλα προσθεσα και 2 πρασα και 3 πατατες μεσα αλλα βγηκε σουπερ

φυλλο εβαλα το χωριατικο αλλα την επομενη θα βαλω σφολιαταυ

Νανα το ειχα δει αυο το her αλλα δεν αλλαζει το βγαζει στο πρασινο τικερ - θα αλλαξω χρωμα αν ειναι - απλα βαριεμαι τωρα

Βαγκ δεν το ψαχνετε μηπως ειναι αλλεργικο το μυξιασμα; τοσο καιρο; εμας μας ειπε σο Στελιο αφου ανεβαζει πυρετο τοσο ευκολα να ου ξανααρχισουμε την αγωγη με τη σκονιτσα την σινγκιουλερ -για ενισχυση του ανοσοποιηικου -πιανει και τις αλλεργιες\μπορει να βοηθησει - εγω πανταως καθε φορα που ην παιρνει βλεπω διαφορα

Καλε ντρεπεσαι; γιατι δε ρωτας στον παιδικο - πες τους οτι το λεει η Μαριανα συνεχεια και σου δημιουργησε απορια-γιατι να βαζεις υποθεσεις με το μυαλο σου

Μαρνττ μουρμουρα τον -καποια στιγμη θα σου κατσει που λεμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νωρις δεν σου ηρθε σωσω;

ασχετο το πολυ αιμα ποτε σου κόπηκε; δεν μπορω να θμηθω ποσο κραταει μετα το νοσοκομειο

η Ελενη σιγουρα τα εχει παιξει ειναι δεδομενο υπομονη ο πρωτος καιρος ειναι τρελλο μανικι -μην πω ο πρωτος χρονος - να αφηνει τις δουλειες για τη γυναικα στο σπιτι και ας ασχολειτε αυτη με τα αγορια γιατι θα μπερδευτουνε

θα το βρει ομως το δρομο της ειναι σιγουρο

χαχα

θυμασαι που δεν ηθελες να την πας παιδικο; :lol::lol:

καλε συγκρινεται η ηρεμια με ις τσιριδες ολη την ωρα

εκει απασχολουνται -οσο χαλια και να περνανε σιγουρα δεν τους συμπεριφερονται ασχημα και εχουν αλλα παιδκια να ασχοληθουν μαζι τους

ενας μηνας εμεινε και μετα παλι θα παει - ας την παιρνει ο Λευτ. αληθεια ξεκινησε δουλεια;

ο φιλος που κανει ιδια δουλεια με τον Λευτ του ειπαν απο Απριλη - χεσε μεσα.

Και εγω εχω κανει μονη μου τρυπα στο αυτι με σακοραφα παρακαλω :lol::lol:

μακαρι να μην ειναι ψυχολογικο γιατι εχει αλλον ενα χρονο εκει και να δω πως θα την βγαλουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σακοραφα;;αχα..καιρο εχω να την ακουσω αυτη τη λεξη..

μεσα απριλη ξεκιναμε ολοι σχεδον γιατι το πασχα ειναι αρχες μαη..αλλα ξεκινανε καλα εμαθα..τι να πω!!

χθες ειδαμε ωραια ταινια..tower block..μικρη ταινια αλλα πολυ καλη!!

το αιμα κραταει καμαι 30 αρια μερες..οχι πολυ ομως..

τοσο μου ηρθε κ στη μαρθα..αφου δε θηλαζω ρε!!

σχετικο ειναι κ αυτο!!

ρολο σημερα,ε;;εννεοιται δεν εχω κανει ποτε..η ισως 1 φορα1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε παλαβες εχετε τρυπησει μονες σας αυτα μυτες???? :lol::lol:

Σωσω το καρε τον εριξε... :D:D

Μαρια τι σουφλε περιεγραψες???θανατος..

Σωσω γελα εσυ με τα κιλα...μου λενε ολοι κιλο δεν εχει περασει πανω σου και τα σχετικα..δε μου φαινεται αλλα εχω συνολικα βαλει 9 κιλα :shock::shock::shock:

ολο κωλο και μπουτια. και στηθος..τα χερια μου ειναι εντελως αδυνατα, στα πλαγια μπορεις να μετρησεις τα πλευρα μου...κοιλια ολη πεταχτη μπροστα καθαρα αγοριστικη δηλαδη :lol::lol:

προσωπο καθολου πρηξιμο...

veleda βαζω κοιλια...η μυρωδια με τρελαινει...αφου βγαινει απο τα ρουχα και ολα τα κοριτσια με ρωτανε τι αρωμα φοραω...

βαγκ δε σχολιαζω αυτα με τη μικρη γιατι θλιβομαι πολυ και στενοχωριεμαι...

εκανα τη μαλακια και πατησα στο link να δω τη φωτο που πηρε το βραβειο και εκλαιγα ολο το βραδυ προχθες...

ο Νκος μου πηρε δωρο :shock::shock::shock: λετε να τρωω κερατο :mrgreen::mrgreen::twisted::twisted::twisted:

ενα htc smartphone!!!! μου εγκατεστησε και ενα σωρο λογισμικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

30 μερες αιμα μετα :?

μπλιξ

θα την κατεβασω και αυτη - εγω βλεπω τωρα το καινουριο το zero dark thirty -καλο ειαι μπιλ λαντεν και τετοια -φυλακες κλπ

ασε Χρυσουλα με το αυτι -πηγα να ανοιξω μια τρυπα που ειχε κλεισει λιγακι και δεν εμπαινε το σκουλαρικι και τελικα ανοιξα 3η :lol::lol:

εγω ειμαι στα 5 ακομα και εχω να πω οτι με αγχωνει λιγουλακι γιατι δεν μπορω να φαω και πραγματικα σκεφτομαι οτι θα βγει τελειως σαμιαμιδακος

αυτη τη φορα σκεφτομουν για καλυντικα ή τα βαλεντα ή την βιολογικη σειρα της apivita και αυτα ειναι πολυ καλα -τα επαιρνα τα πλα ομως στα αγορια και δεν ειχαμε θεματακι γενικα

σωσω η βερνταλ ειανι καλταπληκτικη -ειναι για μυκητιασεις ομως δεν ειναι για συγκαμα - αλλα κανει τρελλη δουλεια και εγω ακομα και τωρα την βαζω παντου

για συγκαμα κλασικα θα χρησιμοποιησω τη φουσικορ -δεν ξερω εαν ειναι ευαισθητουλης - οι αλλες δεν κανουν τιποτα μου φαιενται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε εντάξει ρε Σωσώ... άρα σε γνώρισε φυσιολογικό άνθρωπο ο άνδρας σου... χαχαχα!!!

είδες όμως;

άξιζε η αλλαγή σου...

βασικά... είχα αναγκαστεί να τον αφήσω στην πεθερά για αρκετές μέρες και απότομα (χωρίς να τον προετοιμάζω) όταν πήγαινα Ελλάδα για τη μαμά μου...

από τότε μου έμεινε εμένα το τραύμα... χαχαχα!!!

μου αρέσουν πολύ τα φαγητά σας!

ειδικά της Βαγκ!!!

θέλω!!!

το αγαπάω πολύ αυτό το φαγητό!!!

μιαμ μιαμ μιαμ!!!

άντε ρε... σου είχε κρατήσει τόσες πολλές μέρες το αίμα;

εμένα ούτε βδομάδα δεν είχε πάει...

χαχαχα!!!

λες ρε Χρυσούλα;

για ποιο σουφλέ λες;

και για πιο βραβείο;

τι έχω χάσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα καλε βαζεις φουσικορτ στο παιδι;;;

βαλε σουντοκριμ τουλαχιστον..

να βαλεις κεραλοιφη που σας εστειλα..κανει πολυ καλη δουλεια..δε σας εστειλα ακομα...χαχα

χρυσουλα ας με εκανε και μενα 1 htc κ ας ειχε γκοεμνα..ζαχαχα...

μεγεια το κινητο..ξερεις να το λειτουργεις;;τι ειχες ως τωρα;;

εβαλες ολοκληρα 9 κιλα;;αισχος!!μαρκερ μπραβο κ σε σενα..νανα δε σε ρωταω..

λες να τον εριξε το καρε;;ηταν κ κατακκοκινο..τσατσα σου λεω..των ακρων παντα!!

η μπορει η καφρικη ειλικρινεια μου!!χαχα!!

πηγαμε καροτσαδα..το απογ παιδοποτ!

οντωςε..ποιο βραβειο;;ειναι τιποτα ιος;;

νανα δε σε ρωταω για τα κιλα εσενα!!

ταινια ειναι αυτη με το θερτυ μαρκερ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σωσω ταινια ειναι

ρε συ ηταν η μονη που τους εκανε δουλιτσα στα συγκαματα τα μεγαλα - βαζαμε και το μελανι αλλα κονταψε απο τον πονο να μεινει μια μερα ο νικολας

χεσε μεσα πολυ ευαισθητουλι -οκ λιγη κορτιζονουλα δεν επαθε κατι

αλλα γενικα χρησιμοποιουσα αυτη την πηχτη σουντοκρεμ για καθημερινα

φυσικα και θα χρησιμοποιησω την κεραλοιφη που θα μας στειλεις

αυτη την βαζεις καθημερινα; ή οποτε συγκαει πολυ;

αα Νανα και εγω ηθελα να την ρωησω τη χρυσουλα

καλε δεν εφτιαξα σουφλε :lol::lol:

τι ειναι το 13 ημερ που γραφεις;

εμενα μια χαρα μου ακουγεται η εμφανιση της σωσως παλι γιαυτο και δεν σχολιαζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

13 κιλα...κεραλοιφη βαζουμε οποτε κ οσο θελουμε..παντου.χερια ποδια, σωμα,παντου.κοψιμο,καψιμο,συγκσμα.θα την κατεβασω τη ταινια μαρκερ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα η λαχανια με το χοιρινο ήταν ολα τα λεφτα!!!!! ειχα βαλει και μια πρεζα μπουκοβο και ειχε μια ζεστη γλυκα στο τελειωμα καθε βουκιας..... μιαμ....

αλλα ρε Χρυσουλα το σελινο που το βρηκες;;;;

ουτε στο ιμαμ ουτε στη λαχανια μπαινει σελινο....

το σ/κ λεω να κανω μουσακα με τις ασπρες μελιτζανες που ειχα παρει το καλοκαιρι και τις προετοιμασα για καταψηξη.

μολις τσακισα 2 τοστ και καμια 10ρια ντοματινια. τρελαινομαι για ντοματινια. ειχε το λιντλ προσφορα τις προαλλες και πηραμε καπου 8 κουτια! αλλα ειναι σκετη γλυκα τα ατιμα.... λεω να παρω σπορο και να βαλω σε ζαρτινιερες στην αυλη... οι συναδελφοι που ασχολουνται με μπαξεδες λενε οτι μια χαρα θα μεγαλωσουν και σε γλαστρες. θα φυτεψω σπορο σε μικρα κουτακια και θα τα βαλω στο χωρο που ειναι ο καυστηρας για να εχει αρκετη ζεστη να βγουν φυντανια και μετα να τα φυτεψω εξω.. μακαρι να τρωμε ντοματινια!!!!

Μαρκερ σινγιουλερ εμας μας εδωσε τα μασωμενα χαπακια και κλαινε να φανε κιαλλα!!!!! οτι να'ναι....

αλλα.... φουλ της μυξας! εγιναν χειροτερα. ειναι και ο βρωμοκαιρος... τι μουχλα... τι βροχη... και κρυο..

που εισαι καλοκαιρακι;;;;;

και εγω κοριτσια δεν τα εχω αφησει να τα βαλει για υπνος αλλος.... και οοοοοταν ειναι να παμε καπου, τα βαζω για υπνο και φευγουμε αφου κοιμηθουν...

να φανταστειτε οτι το μονο που με προβληματιζει οταν κανω την εγχειρηση στον ωμο, με το καλο, ειναι πως θα κοιμηθουν χωρις εμενα το βραδυ που θα πρεπει να κατσω μεσα... σιγουρα θα δυσκολευτουν και θα τρελανουν οσους ειναι σπιτι...

ο γαμπρος μου εκανε την επεμβαση τελικα. αρθροσκοπικα, αλλα τους πηρε 4ωρες! και ως το βραδυ δεν μπορουσε να του φυγει η ναρκωση... εμ, ειναι και οι αντρες χειροτεροι απο παιδια σε τετοια θεματα... δεν ηθελε να περπατησει, δεν ηθελε να φαει, δεν ηθελε να κανει εμετο, εμ πως θα φυγει η ναρκωση δικιε μου;;;; ε, δε αδερφη τι τραβας.... απο τριτεκνη, πολυτεκνη εγινες!

αντε Παρασκευη αυριο... μακαρι να εχει καλο καιρο το σ/κ μπας και βγουμε πουθενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...