Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

Σωσω εγω θα την πηγαινα παιδικο...ετσι και αλλιως και τωρα ψιλοαρρωσταινει..η μικρη εχει περασει το πρωτο τριμηνο...

θα δεις οτι και η μεγαλη θα ειναι νιωθει καλυτερα και η μικρη θα ηρεμησει...

ο δικςο μου αλλες φορες θελει να παιζουμε μαζι αλλες θελει μονος του..εξαρταται ποσο τον πρηζουμε...ειδικα ο αντρας μου χθες τον επρηξε γενικα..

για το φαγητο που ειπατε καποια στιγμη..μονος του τρωει απο το καλοκαιρι και στο τραπεζι καθιστος γιατι πριν ετρωγε οπου και οπως ηθελε...

αν εχει σουποειδες φαγητο τον ταιζω για ευνοητους λογους..

καλλιτεχνη εσενα σου φαινεται ευκολο το κασκολ...

αν ηταν η ιδια στη φωτο δε θα ηξερε πού να το βρει το κασκολ??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κ τι ειπε της κοπελας;;κατσε να βγαλω φωτο;;;χαχαχ..

φακες για σημερα!

τον απριλη θα ξεκινησει παιδικο..αφου ολο το μαρτη θα ειμαστε θεσ νικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ, αυτό το κασκόλ πλέκεται με βελόνες.

έχω φτιάξει άπειρα και τα έχω κάνει δώρο!

πλέκεται πολύ εύκολα!

κι εγώ θα ήθελα να τον συνεχίσω στο σχολείο που πηγαίνει αλλά δε θα βγαίνουμε οικονομικά...

ο μπεμπούλης μας είναι μια χαρά!

κοιμότανε πάλι... ο σκασμένος...

είναι 1900 γραμμάρια.

ο τράχηλος είναι στη θέση του!

μου έφυγε αυτό το άγχος...

απλά είναι αρκετά χαμηλά.

μου είπε ότι δεν πειράζει... απλά θα γεννήσω εύκολα.

θα ξαναπάω σε 2 βδομάδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σας κοριτσια που εισε καλα

θα πω για εμας πρωτα

εμεις χαλια

ο Στελιος με 40+ απο το πρωι

εμμετοι διαρκως και ειναι χιλιοταλαιπωρημενος

δεν μπορω να κααλαβω -πριν 4 μερες τελειωσαμε ην ανιβιωση ρε γμ

αλλα ξερω ποιος φταιει - τα μυξιασμενα χθες που δεν μας ειπαν τιποτα και οχι τιποτε αλλο εγω τυος ειχα πει οχι την προηγουμενη εβδ για να μην κολησουν τα δικα τους

φταιω εγω μεα που γινομαι κακια

χαλια ειναι ο Στελαρας -υποθετο του εβαλα και παλι ειχε 38,5 χεσε μεσα

Μακαρι να ειναι τα μονα πεταμενα λεφτα Μαρντ τουλαχιστον δεν ηταν παιχνιδια

στο σινεμα πιστευω οτι σιγουρα θα περασουν καλυτερα

Χρυσουλα δεν θα με πειραζε πραγματικα κθολου να πανε παλι παιδικο -πολυ απλα τις μαλακισμενες δεν θελω- ασε που απο δουλεια δεν κανουν τιποτα απολυτως-περσι στο βρεφικο ηταν κλασεις ανωτερα

δεν ξερω πραγματικα - το ωραριο ειναι μεγαλο θεμα δεν το συζητω αλλα δεν βλεπω καμια βελτιωση

Ελα βρε νανα ο μπομπιρακος εφτασε 2 κιλα; ξεκινησαν α ανα 2 βδμ ε; μπραβο που ειναι ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa Μαρντ το κασκολ εμενα δεν μου αρεσει- γενικα δεν τα φοραω οποτε δεν θα το επελεγα σαν δωρο για κανεναν

σωσω και εμας εσι κανουν -σπανιως αιζουν ελειως μονα ους- πρεπει αν εισαι απο πανω ους ολη την ωρα

πηγαινε την ρε συ παιδικο - σιγουρα περνανε αρκετα καλα εκει - εμεις οπως και να χει δεν μπορουμε να ασχοληθουμε τοσο πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια...εκανα αιτηση να ξαναξεκινηαουμε απο απριλη..αφου ολο το μαρτη θα λειπουμε..να την παω για 10 μερες;;δε λεει..αντε ρε ο στελιος...καημεναρι!!τι να πω..περαστικα..δλδ αυρι οδεν εχει σχολειο;;αληθεια αν δε τα πας σχολειο;;τι γινεται;;που πανε;;

νανα φοραμε το σκουφακι στις βολτες..απλα τελειο..

στειλτε διευθ κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε οχι για 10 μερες ουτε εγω θα την πηγαινα

Μακαρι να την παρουν απο Απριλη να δεις θα ηρεμησετε αρκετα

Ευχαριστω Σωσω

Ευτυχως του επεσε τωρα - αργησε αλλα του επεσε - 5ο εμμετοπλυντηριο μπηκε γμς τα.

Θες τη διευθυνση για να στειλεις τα πραγματα;

στειλε μου πρωτα πμ τον αριθμο λογαριασμου και ονομα και σου στελνω εγω διευθυνση :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε..στειλτε τιε διευθ...μεσα στη βδομαδα λογικα θα τρα στειλω!!δε χανομαζστε!!

εμμεοτς,ε;;η μαρθα εχει κανει μονο 2 φορες στρη χωη της..ευτηχως..

αν κ δε με αησδιαζει..

λογω επαγγελματος..

πολυ βηχα η μεγαλη..τι να πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω ρε ΜΑρκερ...

παλι επεσαν σε νεα ιωση;;; καλα ειναι για μπατσες αν σας κολησαν οι γνωστοι σας!

σας τους γειτονες μας που μας επριξαν να παμε στη γιορτη και η γειτονισσα ηταν χαλια και σε 2 μερες ο Σπυρος ειχε πυρετο κλπ κλπ κλπ...

περαστικα σας!

μακαρι τα δικα μου να μην κολησουν κατι αυριο πρωτη μερα στο σχολειο!!!

ΜΑρντιο ειναι απαραδεκτοι αυτοι οι "καλλιτεχνες" με τις αρπαχτες... σα δε ντρεπονται...

αλλα σε σινεμα με το περισσοτερο σκοταδι και τον πιο δυνατο ηχο ισως να φοβοταν...

ΝΑνα μεγαλωσε το νινακι! σα χθες ηταν που μαθαμε την εγκυμοσυνη σου...

Σωσω εμενα τα δικα μου ευτυχως παιζουν πολυ μαζι και δε με πριζουν...

τον τελευταιο καιρο εχουν κολημα με τα πλειμομπιλ και τα τουβλακια να φτιαχνουν σπιτια κια να τα βαζουν μεσα κλπ κλπ φυσικα ομως καπου μαλωνουν πλακονωνται κλπ κλπ....

εχω πονοκεφαλο... παω να χαπακωθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

σωσώ πολύ χαίρομαι που σας άρεσε το σκουφάκι.

είχα ενδιασμούς να το στείλω... μιας και φτιάχνεις κι εσύ... αλλά ταίριαζε με τα τερλικάκια... χαχαχα!!!

είδατε ρε κορίτσια πόσο μεγάλωσε το σκατούλι μου;

έγινε νινάκι κανονικό.

και φαίνεται τόσο γλυκούλι... χαχαχα!!!

τον Α δεν τον είχα δει τρισδιάστατο...

βαγκ κι ο δικός μου έχει κολλήσει με τα πλεϊμοπίλ...

προχθές που πήγαμε στην κουμπάρα μου είχε ένα παιχνίδι με κάτι κομμάτια τετράγωνα και φτιάχνεις διάφορες κατασκευές.

το παρήγγειλε από το σχολείο τους και είπε ότι θα πάρει και στον Α όταν θα γεννήσω.

γενικότερα, του αρέσουν πολύ τέτοιου είδους παιχνίδια.

αφού τη βδομάδα που μας είπαν να πάνε το αγαπημένο τυος παιχνίδι, διάλλεξε τα τουβλάκια του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

ο Στελιος μια χαρα μεχρι σιγμης -τι να πω να ηαν κουραση το 41; δεν νομιζω -καλα θα τους κραησω και αυριο και βλεπουμε -ουτως η αλλιως ειπαμε παπαλα η δουλεια :(

Βαγκ ειδες ρε γμτ; μα καλα μυαλο δεν εχουν; δεν λεω σιγουρα μπορουν να κολησουν απο παντου κατι -αλα να ξερεις οτι υπαρχει αρρωστος μεσα σε σπιτι και να καλεις κοσμο;

ενι γουει -μακαρι και εσεις να πατε καλα συτη την εβδ

Τα πλειμομπιλ ουτε να τα φυσουν οι δικοι μου -τους εχω παρει πολλα αλλα ουτε για αστειο

τουβλακια παλι με την καμια]μοο με μακουιν παιξουν -αντε και με χοτγουιλσ

χαχα απορω πως μπορειτε να τα καταλαβετε στον υπερηχο; εγω ενα μωρακι με μια μουρη βλεπω :lol::lol::lol::lol:

τρισδιασατο εχει και εμενα αλλα δεν τον βαζει βαριεται :lol:

τι τον θες μου λεει -θα τον εχεις λαιβ τοσο χρονια :lol::lol:

κουκουρουκο ωρε ωρες και αυτος ο ντοκ μου.

παντως σιγουρα θα ειναι ομορφουλης νανα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Μαρια ελπιζω να ειστε καλα σημερα...

δε γινεται με αντιβιωση πριν,, να τον κυλησει ασχημα τωρα...

Νανα μεγαλωσε ο μικρος πολυ!!!

ρε κοριτσια εχω την εντυπωση οτι ο δικος μου θα βγει μικρος..δεν ξερω γιατι..λεω αποκλειεται να φτασει τα 3500 του Θ.. :(

Μαρια και ο δικςο μου ο γιατρος σ εκατι τετοια ειανι γραψαρχ....

Σωσω στειλε σου ειπα πρωτα το λογαριασμο..ή τουλαχιστον να τα στειλουμε ταυτοχρονα.. :D:D

τελεια που θα πατε Θεσ/νικη!!!!

και εμεις πλειμομπιλ καθολου και γι αυτο το μεγαλο σπιτι που του εφεραν τα Χριστουγεννα δωρο δεν το ανοιξα καθολου..αλλα συνεχεια με τα τρενακια και γενικα τα αυτοκινητακια που τα σερνεις και παιρνουν μπροστα...α τωρα τελευταια θυμηθηκε και κατι μπουλντοζες ..ο,τι να 'ναι..

σημερα ψαροσουπα , βρεχει παραααα πολυυυυυ , ολα τα μαθηματα σπιτι..βαριεμαι και να σκεφτω να παω φροντ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια....

Βρε Σωσω πολύ γέλασα που νομιζες στη φώτο είμαι εγώ ή φωτογράφησα μια ξένη κοπέλα που το φορούσε...Αφού σου χω στείλει φωτο τα Χριστούγεννα και χεις δει πως είμαι.Καλέ εδώ στο ιντερνετ ψάχνωντας το βρήκα στο velonistas.Αυτό που μου έβαλες Χρυσούλα το είδα και γω είναι πιο αραιοπλεγμένο δε μου αρέσει τόσο.Της κοπέλας είναι πιο "συμπαγές" φαίνεται με βελονάκι ψιλοδουλειά δε φαίνεται μαλλί χοντρό.Και αυτό που είδα live έτσι φίνο ήταν όχι χοντροκομμένο και μπουγιόζικο.Έστειλα Mail σε αυτό το Blog που το βρήκα αν τα φτιάχνουν κατά παραγγελία αλλά δεν απάντησε απο χθες κανείς...θα δείξει...

Νανά μπράβο για το μπεμπέ...και γω με πλήρη εξάλειψη τραχήλου γέννησα σε 2 ώρες...τσακ μπαμ...αυτό

ήταν το καλό της υπόθεσης της προηγούμενης ακινησίας των 2 μηνών.Εσύ πότε σταματάς από δουλειά αλήθεια;

Marker περαστικά στο παιδί,πω πω το καημενούλι με τόσο πυρετό.Ευτυχώς που θα καθήσεις να χει τη μανουλίτσα του.Και γω στα δικά μου στο δημόσιο νοσοκομείο δεν είχε 3D και δε ξέρω πως φαίνεται...Ελπίζω να δω κάποια στιγμή...

Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε ρε... κρίμα...

η δική μου τον βάζει και μάλιστα προσπαθεί να τον πετύχει σε καλή φάση για να μας τον βγάλει καλή φωτό.

ρε συ... είναι να τρον φας...

έχει περιοριστεί ο χώρος του και είναι στριμογμένο το προσωπάκι του και κάνει εκείνες τις διπλίτσες...

ο Α δεν παίζει καθόλου με αυτοκινητάκια...

Μαρντ, σε αυτά τα κασκόλ είναι έτοιμη η πλέξη τους.

θα δουλεύω όσο περισσότερο μπορώ.

εδώ η άδεια μητρότητας είναι μόνο 18 βδομάδες.

θέλω να καθίσω όσο πρισσότερο μπορώ με το νινάκι μου...

και την αναρρωτική μου θέλω να την πάρω μετά τη γέννα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...τραγικξο που θ κατσεις μονο τοτε..τι να πω!!

;αποκλειεται παραπανω,ε;;

ε τι ηθελες τα αφεντιλικια;;χαχαχ...πλακα κανω..

μαρκερ πως αισθανεσαι που θα κατσεις σπιτιτ;;

εμενα ποτε δε με ενδιεφεραν τα υπερηχα..τα τρισδιαστατα..,,,δε ξερω..το μωρο να ηταν καλα και απο φωτο..μια ζωη μπροαστα μου θα το βλεπω..χαχαχ..τραγικη ειμαι ωερες ωρες..το ξερω!

καλε στειλτε διευθ μη τα παρω κρανιο.α.χα...

ελεγα βρε μαντρ μηπωςε αλλαξες κουρεμα χτενισμα και ειπε στη κοπελα..δωσε μου λιγο να το φορεσω..να βγαλω φωτο κ στο ξανα δινω..οτι ναναι!!

παω κοπτικη μαθημα!

πρ;αγματικα πως περασε ο καιρος..ποτε ειπατε οτι εστε εγκυες..κ ποτε θα γεννησετε!

εμενα παλι παιζει πολυ αυτοκινητακι..πολυ μπουλντοζα..κ χαιρομαι..μη μου βγει καμια μπαρμπι..θα αυτοκτονησω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκατουλες Σωσω ουτε μερα δεν μπορω παραπανω..ειναι οι μονες φορες στις εγκυμοσυνες γεννες που εχω σιχτιρισει τη δουλεια μου...

εγω απορω πώς θα ειναι παλι με μωρο στο σπιτι :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα γιατι να μην φτασει τοσο ρε συ;

Λες να εχουμε τον ιδιο γιατρο; :lol: μωρε ειναι μεγαλοι σε ηλικια - μονο αυτο μπορω να σκεφτω και βαριουνται -ειδικα σου λεει ειναι και 2η εγκμοσυνη σιγα μην καστω να χαζολογαω -εαν τον πριξω θα το βαλει -αλλα δεν με πολυαπασχολει και μενα

Πολυ θα ηθελα να δουλευω -βαριεμαι παρα πολυ -ακομα δεν το εχω καταλαβει γιατι ειανι 1η μερα αλλα βαριεμαι

Μακαρι να τα καταφερεις αν γυρισεις τοσο γρηγορα Χρυσουλα μου στη δουλεια.

Περδικι ο Στελιος ρε μπας και δεν θελει αν πηγαινει σχολειο; :D

χαχα Μαρντ θα προτειμουσα να ηταν στο σχολειο και να κοπροσκυλιαζω με τις φιλεναδες μου για καφε :lol:

χαχα Σωσω θα σου στειλω α λεφα ταχυδρομικως μαζι με αυτοκινητακια :lol:

18εβδ Νανα ε; περιπου 4,5 μηνες -5; Μετα θα τον πας στην κυρια που σου κρατουσε και τον Α;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια ειναι που εχω βοηθεια αλλιως δε θα τα καταφερνα..

αν δεν πηγαινε ο Θ σχολειο επισης δεν ειχε περιπτωση να τα καταφερω...

ναι στον γιατρο ειναι θεμα ηλικιας

3d ειχαμε βγαλει στον Θ στη β επιπεδου και ηταν κακασχημος...

ο Νικος ειχε πεσει σε μελαγχολια... :lol::lol::lol:

και τον μικρο θα τον παω παιδικο μολις χρονισει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα θα κάνω τη πρασοπατατόπιτα που έχεις Σωσω στο blog.Απλά δε πήρα σφολιάτα πήρα κουρού ζύμη.Δε μου αρέσει να μαδάει.Ελπίζω να βγει καλή...Θα σας έχω αύριο εντυπώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκοπός μου είναι να τον πάω στην κα Ανθούλα.

αν, όμως, δεν περάσει σε δημόσιο σχολείο ο Α... μάλλον θα τον πάω στο νηπιαγωγείο για να μου βγει πιο φθηνά γιατί θα μου κάνουν πακέτο.

διαφορετικά θα πρ΄πεει να δίνω 500 ευρώ για τη φροντίδα των μωρών...

η άδεια μητρότητας θα τελειώνει Αύγουστο.

μετά θα πάρω την καλοκαιρινή άδεια (3 βδομάδες) και μετά αναρρωτική άλλο ένα μήνα.

αυτό είναι το ιδανικό σενάριο.

μακάρι να τα καταφέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα, μια χαρά θα τα κατάφερνες απλά θα κουραζόσουν πιο πολύ!

κι εγώ όταν είδα για πρώτη φορά τον Μάριο... απογοητεύτηκα!!!

η γιατρός μου ήταν ενθουσιασμένη κι εγώ έλεγα τι άσχημο μωρό που είναι... χαχαχα!!!

Σωσώ τη δική μου διεύθυνση την έχεις φαντάζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι..την εχω..χρυσουλα στειλε κ εσυ..να τα ετοιμασω τουλαχιστον..αυριο μεθαυριο θσα κατεβω κεντρο..γι αυτο..να δω κ τα εξοδα αποστοληε κ να σας πω..

δλδ νανα ποσο καιεο θα καθεσαι μετα τη γεννα;;ειδα χθες γιουροβ..ο αγαθωνας θα παει τελικα;;

δεν ειδα ποιος βγηκε..

το απογ θα παμε σε 1 φιλη..

η πρασοπατατ ειναι της χρυσοιυλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ομορφα; :(

νιωθω τοση εξαντληση

υπομονη μηδεν -δεν μπορουσα ουτε να α ακουω να μιλανε και ειχαν αφινιασει -μιλαμε εχουν κατι γραζουνιες στη μουρη τους απο τους σακωμους ους απαπα- σαν λιοναρια που παλευουν για ενα κομματι κρεας κανουν

ρε ι ιμωρια -ι φωνες -τιποτα -μιλαμε με μουρλαναν

εγω στην τουαλετα να ξερναω οτι ειχε μεσα το στομαχι και αυτοι να πλακωνονται και να ουρλιαζουν

:?:?

φρικη σημερις η μερα

εφτιαξα τα μπισκοτακια σου σωσω - δεν ειχα τοσο βουτυρο και εβαλα και λαδακι

μια χαρα βγηκαν

νανα ειναι οντως πολλα για την εποχη μας τοσα λεφτα

εαν ειναι να δουλευεις για τον παιδικο και την Ανθουλα -τους κρατας και μονη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ να σ πω την αλήθεια, εκεί γύρω στα 3- 3100 θα ήθελα ιδανικά !!!
    • Στον 9 θα έχει καλή εικόνα αν θα είναι μικρό ή πιο μεγάλο το μωρό. Τους 2 τελευταίους μήνες παίρνουν το πολύ βάρος. Αν και είναι σχετικό…σκέψου ότι είχαν 1 κιλό διαφορά τα δυο παιδιά μου. Βέβαια ότι θα είναι πιο μεγάλος ο δεύτερος το είχαμε δει αλλά δεν μπορούσε να υπολογίσει ακριβώς ποσο πιο μεγάλος.  Γερα να είναι και να μεγαλώνουν σωστα…δεν έμεινε κανενα μέσα όλα βγήκαν όταν ήρθε η ώρα και τα μικρά και τα μεγάλα 🤣🤣🤣
    • Ούτε εγώ κορίτσι μου..δεν έχω ασχοληθεί καθόλου 
    • Δεν είναι κάτι ανησυχητικό απ' την στιγμή που το βρίσκεις και έχει την εποπτεία ο γιατρός, απλά είναι κάποια απ' τα μικρόβια που προκαλούν αποβολές, οπότε μόνο για αυτά θέλει αυξημένη προσοχή. Δεν μου είχαν δώσει προβιοτικά, μόνο αντιβιώσεις έπαιρνα και μετά μια κρέμα για τους μύκητες που είχαν βγει τον τελευταίο καιρό λόγω του πεσσού, αλλά δόξα τω Θεώ φτάσαμε αισίως στο τέλος χωρίς κανένα πρόβλημα. Φαντάζομαι θα βοηθάνε κι αυτά απ' το να μην παίρνεις καθόλου, απλά δεν το είχα ψάξει παραπάνω, είχα το άγχος μην πάθει κάτι το έμβρυο απ' τα διάφορα που έβγαιναν! Το άγχος δυστυχώς μέχρι και την γέννα δεν νομίζω να φεύγει ποτέ, ακόμα και μετά την αυχενική πάντα υπάρχει κάτι να αγχώνεσαι, θέλει να μάθεις να το διαχειρίζεσαι με όποιο τρόπο δουλεύει στον καθένα. Καλή δύναμη σε όλες!
    • Σ ευχαριστώ που απάντησες κορίτσι μου ❤️ έτσι κι εμένα, μόνο όταν το ζουλάω, ή πχ όταν φοράω την τσάντα μου που έχει λουρι χιαστή, και βρεθεί το λουρί πάνω στο στήθος με πονανε οι θηλές. Δηλαδή είναι σίγουρα ευαίσθητο, απλά τις προηγούμενες εβδομάδες δε χρειαζόταν καν να το πιέσω ήταν βαρύ και επώδυνο. Τέλος πάντων, πρέπει να το ξεπεράσω, ούτως ή άλλως κι η γιατρός μου είπε ότι όσο σιγά σιγά αρχίζει κι αναλαμβάνει δράση ο πλακούντας μεταξύ 9ης-10ης εβ τα συμπτώματα θα υποχωρούν. Πρέπει να ηρεμήσω, απλά λόγω ιστορικού σκέφτομαι χαζά 🥲 τώρα είμαι καλύτερα ψυχολογικά, απορροφήθηκα και με τη δουλειά οπότε πάμε παρακάτω με θετική ενέργεια 💫
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...