Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

χαχαχα..λες να εινσι γκρινιαρικο;;θα σαλταρω,,ειχαμε παρεα..1 χαρα..κ μεις ειδαμε μαστερσεφ..

καρδαρηε,,πεθσινω..μου αρεσει το στυλακι του..καλα η γκομενσα για πολλα χαστουκια..οσο ομορφη ειναι...τι νσ πω...η μικρη λιγο καλυτερα σημερα..δεν εβγαλε γουλιες,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμφωνω μαζι σου με το μαστερ

τιποτε αλλο δεν εχει σημερα -βαριεμαι

μακαρι να ηρεμησει η μικρη σου και να ηταν κατι περαστικο

μπορει αν κρυωσε οπως ειπε η μαρντ και να ποναει η κοιλια της

ποιος ξερει; αυτο δεν μου αρεσει απο η βρεφικη ηλικια -γκρινιαζουν και δεν ξερεις γιατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ...και τωρα που σου λενε γιατι γκρινιαζουν..λες σταματηστε επειτελους..το κατα λαβαμε!!χαχα...

ρε παιδια..τα ταιζετε τα δικα σας μεσηεριανο;;εμενα θελει η μαρθα να την ταιζω..τρωει 2 κουτ κ λεει μετα..βοηθησε με!!μονο σοτ μεσημεριανο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι και γω....

με το καλο να ερθει και ο Μιχαλακης στο σπιτι σας Ελενη!!!!!

ευτυχως δε διαβασα νεες αρρωστιες κοριτσια, γιατι θα φρικαρα!

εμεις περασαμε δυσκολα με το Σπυρο...

Τεταρτη απο το μεσημερι που γυρισα απο τη δουλεια εβηχε Συνεχεια! μετα απο καθε ανασα! τοσο που δεν εβγαινε βηχας απο την κουραση. μεσημερι δεν μπορουσε ουτε καθηστος στην αγκαλια μου να κοιμηθει. απο την εξαντληση τον πηρε ο υπνος κανενα 20λεπτο και με το ου ξυπνησε εβηχε τοσο που εκανε παλι εμετο! πηγαμε στη γιατρο, εδωσε μια σακουλα φαρμακα... αντιφλεγμονωδες γιατι ο λαιμος ηταν κατακοκκινος απο το βηχα, κορτιζονη, μασκες φυσικα, και για πρωτη φορα σινγιουλερ και αταραξ για να ηρεμισει το βραδυ...

το πηρε ολα αλλα τιποτα! βηχα και παλι βηχας μεχρι που εκανε παλι λιγο εμετο και δεν ξεραμε και τι φαρμακα εβγαλε! κοιμηθηκε με τον αντρα μου στον καναπε πανω σε 2 μαξιλαρια, αφου πρωτα τον ειχε αγκαλια καθηστο μπας και σταματησει, και περναμε και τη γιατρο μεχρι τα μεσανυχτα τηλ γιατι ηταν χαλια και λεγαμε να τον παμε νοσοκομειο. αλλα και εκει δε θα τον ακανανε κατι παραπανω, ασε που θα κολουσε καμια γαστρεντ που ειναι μοδα τον τελευταιο καιρο εδω...

η Μαριαννα απο την αλλη πολλα ακροαστηκα, αλλα ευτυχως επιφανειακα. και ως γυναικα ηταν πιο δυνατη. μπορει να εβηχε κλπ αλλα ουτε γκρινια ουτε τιποτα, αντιθετα ολο ρωτουσε αν ο Σπυρος εκανε παλι εμετο.

ευτυχως τωρα ειναι καλα και τα 2. φυσικα στη γιατρο πηγαν και Πεμπτη και Παρασκευη και εμεινε λιγος βηχας και απο τους 2 και λιγη υδαρη μυξα. να ειναι καλα και απο Δευτερα σχολειο και ο Θεος βοηθος!

ευτυχως ανοιξε και η ορεξη του Σπυρου γιατι ειχε γινει σκελετος. ευτυχως δεν ηρθαν και τα πεθερικα γιατι αν τον βλεπανε θα μας επριζαν παλι και θα μαλωναμε.....

εγω δε μ'εφτανε η κουραση και οι αυπνια με ηρθε και περιοδος και σερνομουν... χαλια!

αποψε νυχτα ο αντρας... τελος η αδεια του. να ηρεμισει λιγο στη δουλεια γιατι τοσε μερες με τα μικρα στο σπιτι ειχε φρικαρει!

βλεπω στο ντισκαβερι τσανελ στο νοβα ντοκιμαντερ για το κοστα κονκορντια το κρουαζιεροπλοιο που βουλιαξε.... φρικη!

μου λειψατε βρε....

α! ποια ρωτησε για πανες και μπιμπερο;;;;

Σπυρος κανονικα καθε βραδυ πανα, την οποια ως το καλοκαιρι δε θα κανω εγω κινηση να την κοψει...

και Μαριαννα πρωι-βραδυ γαλα με μπιμπερο και δε θα προσπαθησω να το κοψω γιατι δε θα πινει 300μλ γαλα που πινει τωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera...τι κανετε;;

αντε ρε ο σπυρος...κριμα!!

πουλακι μου!

εμεις εδω καλο καιρο..ετοιμαζομασδτε για παιδοτοπο..ολοι μαζι..ανοιγει απο πανω ο παιδοτοπος..

εχει σκεπαστρο..παλι μυξες η μαρθα!!

τι να πω!!η μπουμπου ψιλοβηχει..

αλλα οκ!!

αληθεια βαγκ ακομα μπιμπερο γαλα.ε;;

εγω θα ξεκινησω απριλη μαη να της κοψω την νυχτερινη πανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

σηκωθηκα 10:00 -ο αντρας μου τα εχει παιξει ο κακομοιρης

δεν ξερω αλλα δεν ανοιγει ο ματης μου

μοσχαρακι κοκκινιστο φιαχνω αν και μας εχουν καλεσμενους να φαμε το μεσημερι -το ετοιμαζω για αυριο

γενικα εγω τους ταιζω σε ολα -και τους εχω και σε αυτους ενα κουταλι ή πιρουνι -οχι οτι δεν μπορουν να φανε μονοι τους -πολυ απλα θα φανε 5 κουταλιες και θα πουν δεν θελω αλλο

Πωπω βρε Βαγκ ο Σπυρετος - τι τον επασε ρε γμτ;

σας παει αυτη η χρονια με τις αρρωστιες μην πω πως. Ενας μηνας ειναι ακομα απο τον αλλο μηνα λογικα που ανοιξιαζει δεν θα ειστε ετσι.

Καλα να περασετε Σωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!

περαστικά βρε Βαγκάκι.

είδες το Μαριαννάκι;

τον αδερφούλη της σκεφτότανε... το πουλάκι μου...

Ελένη, με το καλό να πάρετε και τον Μιχαλάκο στο σπίτι.

μπράβο που ο μεγάλος είναι φρόνιμος!

μας δίνεις κουράγιο!!!

Μαράκι ζηλεύω το ροζ τικεράκι σου!!!

χαχαχα!!!

εγώ τα πήρα με τον Π πάλι.

νομίζει ότι είμαι η σούπερ γυναίκα και πρέπεινα τα κάνω όλα!!!

δε λέω... με βοηθάει πολύ στις δουλειές αλλά τι να το κάνω όταν μουρμουράει συνέχεια και εκείνο το στόμα του δεν το ανοίγει για να πει μια καλή κουβέντα;

ήρθε κι ένας ξάδερφος του πεθερού μου από Ελλάδα και θα φτιάχνανε σούβλα.

τους έστειλα μόνους τους.

νευρίασε ο Π που δεν πήγα αλλά χέστηκα...

εμένα με ενοχλεί κάποιο νεύρο μάλλον και πονάω όταν περπατάω...

πήρε τηλ η πεθερά για να ρωτήσει τι κάνω και να μου πει πως ό,τι χρειαστώ να της πω.

τι να σου πω μωρή μαλάκο;

δεν ξέρεις ότι το σπίτι χρειάζεται δουλειές;

σίδερο;

πρέπει να σου το ζητήσω;

μ' έπιασε το παράπονο πάλι...

νευρασθενικό θαμου βγει το μωράκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλακω;;χαχαχ..πεθαινω!!!!

δικιο εχεις..δε σε κοροριδευω..

κ μενα δε θα μου πηγαινε να της πω ελα κ κανε δουλειες!!

περασαεμ ωραια στο παιδοποτο!!

που λεει κ η μαρθα!!

καλα κανεις μαρκερ κ ετοιμαζεις το φαγητο για αυριο..μεχρι ποτε τελικα θα δουλευεις;;

ρε παιδια ποσο θα παει το κοσκτος της κλινικης σας;;

ωστε κ εσυ τα ταιζεις,ε;;

νομιζα μονο η δικια μου τα κανει αυτα!

το απογ θα παει ο λελος για καφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι μπήκα λίγο πριν τις ξυπνήσουμε να πάμε Κοκκινοσκουφίτσα!!!Δεύτερη φορά που επιχειρούμε θέατρο ελπίζω χωρίς παρατράγουδα!!!χα χα...Πάντως από το πρωί ρωτάνε για το λύκο....

Βρε vag περαστικά στο Σπυρέτο,αχου το παιδί μου...τι κωλόβηχας και αυτός...Χώνε τώρα φαί μανούλα να αναπληρώσει...

Και γω μαρκερ μαγειρεύω από το προηγούμενο απόγευμα για την επομένη αλλιώς δε βγαίνει ή αν είναι φούρνου το ετοιμάζω και προγραμματίζω το φούρνο και ψήνει όταν λείπουμε...

Φιλιά....θα ξεκινήσει ο λύκος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθειΑ ΛΕς μαντριο;;το προγραμαμτιζει; κ δουλευει στον αυτοματο;;

ελα ρε..κ δε φοβασαι;;;

εγω ξεκολωθει να τρωω σταφιδες..ωραιο πραγμα..πωπωπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και η δικιά μου τα ίδια!!!!

Αν θες τίποτα πες μου....

Και ηώ με μία μέση χάλια και για φυσικοθεραπεία συνέχεια.

Πρέπει να το ζητήσω και γω

Ε δε το ζητάω. Γιατί έχει το εξής θέμα. Μετά αφού κάνει το καλό το κάνει θέμα. Άσε μας κουκλίτσα μου! Χαχα

Αλλά την έχω βάλει και ηώ πάγο. Μαλώσαμε πριν τα χριστούγεννα και είμαι τυπική πια. Μεγάλη ιστορία.....

Είμαστε καλά τώρα αλλά δε κολλάει το γυαλί.

Τουλάχιστον o Α καταλαβαίνει.

Νανά είναι η νυφούλα σου μωρέ! Η αλεξάνδρα! Χαχα

Εγώ όταν έβαλα ροζ τικερακι δε το πίστευα... Χαχα περίεργο μου φαίνεται!

O διονύσης τρώει μόνος εδώ και ξανά μήνα. Παιδικός παιδί μου. Αλλά μου λέει ότι εκεί τον ταΐζει η δασκάλα. Βλέπει όμως τα άλλα.

Έκανε σεισμό χθες τα ξημερώματα δυνατό και ξύπνησε. Μαμά μαμά μπουμ μπουμ κάνει το κρεββάτι και το πασασυρο(παράθυρο). Του λέω κάνει σεισμό(κούναγε ακόμη). Κουνιέται η γη.

Καλά μιλάμε έχει καταενθουσιαστει! Χαχα

Όλο γι'αυτο μιλάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ περαστικά καμάρι μου! Άντε να έρθει το καλοκαιράκι να ηρεμήσουν λίγο τα παιδάκια μας!!!!!

Και μεις ακόμη με ίωση. Έχω και γω βήχα... Άι σιχτίρ.

Σωσω τώρα είδα το μήνυμα! Από το κινητό ίσα που φαινόταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλο

και εμεις περασαμε ομορφα πολυ στο φιλικο σπιι παιξανε πολυ καλα ολα τα παιδακια

μαρντ παντα μαγειρευω απογεμα ή βραδυ για την επομενη - καλα το ρπωι δουλευω εσι και αιως οποτε και να ηθελα δεν μπορω

Σωσω αυτο πραγματικα ειναι κατι πολυ ομορφο και χρησιμο ταυτοχρονα - μπραβο

Την Παρασκευη λογικα ειναι τελευταια μερα

βεβαια σιγουρα θα χρειαστει να παω για παραγγελιες κλπ αλλα τελος τα μαθηματα

Εστι ειναι Νανα καλα τα λες - και εγω δεν το καταλαβαινω οταν ρωτανε εαν θες βοηθεια-

Οχι καλε ειμαι ο Χαρι Ποττερ και τα διαταζω ακι αυτα γινονται πες της την επομενη

Για πες Μαρακι γιατι τσακωθηκατε;

Αληθεια εκανε σεισμο;απαπα τους φοβαμαι πολυ εγω

ΚΟριτσια ερωτηση γιατι θα τρελαθω μιλαμε με αυτα που εμαθα

ειπαν στην φιλη οτι δεν θα πανε απο του χρονου προνηπιο αλλα θα παραμεινουν αλλη μια χρονια παιδικο και θα πανε κατευθειαν νηπιο μετα - δεν τολμω να το σκεφτω πραγματικα οτι θα βλεπω τις μαλακισμενες αλλη μια χρονια ακομα

την αλλη βδμ λεω να παω να ρωτησω στο νηπιο κοντα στο σπιτι μου ακι μετα στην πρωτοβαθμια εκπαιδευση

στη τελικη θα ψαξω να βρω μεσον να πανε στο προνηπιο σε οποιοδηποτε σχλειο της περιοχης - θα σκοτωθουμε ειναι δεδομενο εαν μεινουν εκει

μαθατε κατι εσεις; δε ρωτατε στους παιδικους σας να σας πουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεσον..δεπ αει στο προνηπιο...

γινεται κληρωση κ υπαρχει 1 μικρο ενδεχομενο να σε παρουν..ναι..θα ξανα παμε στον ιδιο παιδικο..

ετσι γινεται σε μας..ειναι πολυ λιγες οι θεσεις για προνηπια φιλεναδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το οτι γινεται κληρωση για να σε παρουν το γνωριζω

ο δικο μας ο νηπιο ειναι απο τα μονα που εχει παρα πολυ λιγα παιδακια και παντα παιρνουν ολα α προνηπια και ακομα και απο αλλες περιοχες παιδια

αλλα μου φανηκε πολυ περιεργο αυο το φεινο γιατι το ειπαν σε ολους τους παιδικους ως δεδομενο

Θα παω και στ δημαρχο εαν χρειαστει σοβαρα.

Απαπα τι επαθα!!!! :(:cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το οτι γινεται κληρωση για να σε παρουν το γνωριζω

ο δικο μας ο νηπιο ειναι απο τα μονα που εχει παρα πολυ λιγα παιδακια και παντα παιρνουν ολα α προνηπια και ακομα και απο αλλες περιοχες παιδια

αλλα μου φανηκε πολυ περιεργο αυο το φεινο γιατι το ειπαν σε ολους τους παιδικους ως δεδομενο

Θα παω και στ δημαρχο εαν χρειαστει σοβαρα.

Απαπα τι επαθα!!!! :(:cry::cry::cry::cry:

χαχαχαχα~~~μη τρελαινεσαι!!!εγκυος γυναικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε ΜΑρκερ τι σ'επιασε παλι...

εδω μεσα στη Θεσσαλονικη εχει χρονια που δεν παιρνουν τα νηπιαγωγεια προνηπια.

σε μας στα ΛΑγυνα μεχρι φετοσ κανονικα και χωρις κληρωση.

αλλα εμεις θελουμε να μεινουμε στον ιδιο παιδικο που εχει μια ταξη προνηπιων γιατι βολευει το ωραριο..

αλλα ως τοοοοτε... κατσε να παμε μεθαυριο μετα πο τοσες μερες.... 2 βδομαδες. αυριο θελει να τα κρατησει παλι σπιτι ο αντρας... ας ξυπνησει στις 8 μετα απο 2ο νυχτερινο... τι να τον πω... αφου τους εχει μεινει λιγος βηχας, κυριως οταν λαχανιαζουν και λιγες μυξες, απλα η ΜΑριαννα μπουκωνει ακομα. αλλα και η γιατρος ειχε πει οτι μυξες,αρα και βηχας θα τα εχουμε καιρο...

τι να τον πεις...

το απογευμα τα πηγα στη μαμα μου... σαν τρελα κανανε... τις προηγουμενες μερες που ηταν σπιτι ολο λεγανε να ερθει η γιαγια Μαρια και η Χρυσα... οπως περισυ δηλαδη που δεν πηγαιναν σχολειο...

το πρωι μας εφερε ο πεθερος παστιτσιο της πεθερας... τα μικρα σημασια δεν τον εδωσαν γιατι δεν τους εφερε δωρα! εμ, τους εχουν καλομαθει... ολο κατι τους κρατανε... αχι αγοραστα παντα, απο αυτα που παιζανε μικρα τα αλλα εγγονια... βρε καντε στον παππου μια αγκαλια, τα ελεγα, τιποτα! στο τελος μονο αρχισαν τις παραγγελειες! σπαθι ο ενας, κουκλα που περπαταει η αλλη.... τι κι αν τα μαλωνα....

για τις πεθερες τι να πω.... μακρυα και αγαπημενες!!!!

ΑΜρντιο αληθεια εμπιστευεσαι να προγραματισεις φουρνο!!!!!!!

και εμενα γινεται αλλα δεν τολμω.... μονο πλυντ πιατων και ρουχων βαζω ετσι συνεχεια...

θα με βολευε και εμενα να βαζω φουρνο νυχτα με νυχτερινο ρευμα... λες να το τολμισω....;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

κι εγώ θα φοβόμουν τα προγρααμτίσω φούρνο ειδικά όταν θα έλειπα από το σπίτι.

σωσώ!!!

τέλειες οι στέκες!!!

μου έδωσες ιδέα για να φτιάχνω με τα πλεχτά.

χιχιχι!!!

στις 10 θα πάω γιατρό.

θα της πω να δει τον τράχηλο για να μου φύγει το άγχος.

θα σας ενημερώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Καλέ ναι τόσο πολύ περίεργο σας φάνηκε με το φούρνο.Συχνά πυκνά προγραμματίζω και το φούρνο και το πλυντήριο ρούχων.Τι να φοβηθώ;;;Αφού έχουν αυτές τις λειτουργίες το έχουν προβλέψει οι κατασκευαστές.Ψήνω φαγητά που ξέρω πόσο χρόνο θέλουν.Μια χαρά γίνονται φτου φτου δεν είχα θέμα ποτέ 5 χρόνια τώρα που το κάνω.Ίσα ίσα γυρνάμε 16,00 και βρίσκουμε μοσχοβολιστό σπιτάκι και ρούχα έτοιμα για στεγνωτήριο.Αμα λείπεις το πρωί τι θα ψήσεις κοτόπουλο στο φούρνο πχ από το προηγούμενο βράδι και θα το βάλεις ψυγείο;;;;

Πήγαμε χθες που λέτε στη Κοκκινοσκουφίτσα,τέτοιο φιάσκο δεν έχω ξαναματαδεί.Εντάξει δε περίμενα να δω τη παράσταση της Ρουγγέρη ,ούτε το Μάικ το φασολάκη αλλά αυτό ήταν πέρα κάθε Normal νοημοσύνης.Όλοι και όλοι 3 ηθοποιοί που ήταν οικογένεια μαμά,μπαμπάς και κόρη.Κουστούμια ξεθωριασμένα παμπάλαια,σκηνικό μια "φυσαρμόνικα"κόντρα πλακέ όλη κι όλη,μουσική σε κασέτα δεκαετίας του 80,περίμενες να βγάλει το κουστούμι του ο λύκος για να γίνει γιαγιά και τούμπαλιν...Ασε που μιλούσαν με το λι και με το νι τίποτα δε καταλάβαινα.Η δε Κοκκινοσκουφίτσα φορούσε ένα μίνι επίτηδες για να συγκρατεί το αντρικό κοινό...Αφού ο άντρας μου φώναζε:"Τη Κοκκινοσκουφίτσα θέλουμε...."Η αρπαχτή της επαρχίας μιλάμε...Λες και πήγαιναν στα γκράβαρα σε κανα χωριουδάκι που δεν είχε επαφή με τον πολιτισμό...Τα κορίτσια κυρίες παρακολουθούσαν με προσήλωση.Στο τέλος έγραφε η αφίσα πλούσια δώρα και έδειχνε barbie και ποδήλατα.Και έδιναν στο κάθε παιδάκι από αυτά που πουλάνε οι Πακιστανοί στις πλατείες τα καλοκαίρια που τα πετάς ψηλά και πέφτουν σα σβούρα.Μαζί τους λέει ο μάγος Ζανό(που όσο είδατε εσείς μάγο είδαμε και μεις) και πλούσιος θίασος γνωστός από τη τηλεόραση και το θέατρο....υποτιμούν τη νοημοσύνη μας...και απαιτούσαν και χειροκρότημα...

Αφού λέω αν ήταν πιο μεγάλα τα κορίτσια μου θα μας έβριζαν που τις πήγαμε σε κάτι τέτοιο.Και είχε 50 άτομα σχεδόν μικροί μεγάλοι.Από 7€ το εισιτήριο κάνανε τη μπάζα τους...Σα δε ντρέπονται....

Θα την πούμε όμως στον παιδικό που προωθεί τέτοια κατασκευάσματα και ξεσηκώνει τα παιδάκια.Χίλιες φορές να βλέπαν το nemo σε cinema με τα 7€.

Κατα τα άλλα καλά...το ΣΚ είχε παιδότοπο,καφεδάκια,σπίτι παππού -γιαγιά.

Marker άντε με το καλό να ξεκουραστείς από τη δουλειά.Ούτε και μας εδώ τα νηπιαγωγεία παίρνουν προνήπια,ανέκαθεν από όσο ξέρω.Δε γίνεται να τα αλλάξεις παιδικό του χρόνου;Δε κατάλαβα.Πρέπει σωνει και ντε να πάνε νήπιο;Δεν έχει άλλους δημοτικούς παιδικούς η περιοχή να βολεύουν.

Σωσω ωραίες οι στέκες και οι μπουτονιέρες.Εγω είδα χθες ένα κασκολ φορούσε μια κυριά που ήταν τμήματα τμήματα σαν σεμεδάκια να το πω πλεγμένα με βελονάκι πολύ εντυπωσιακό,μαύρο,γκρι,άσπρο.Αφού μου ρθε να τη ρωτήσω από που το πήρε.Αμε βρω στο ιντερνετ θα σας δείξω πως ήταν.

Νανά περιμένουμε νέα από doctor.Δε δουλεύεις σήμερα;

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι εντυπωσιακό;Θέλω να το βρω για τη μητέρα μου που γιορτάζει 19 Μαρτίου.Η κυρία το φορούσε σε μαύρο-γκρι-άσπρο χθες και ήταν πολύ ντελικάτο.

Ξέρετε καμιά κοπέλα να φτιάχνει ή είδατε κανα σχετικό blog στο internet;Δε θέλω αυτά που λέει κασκόλ-δίχτυ που είναι αραιοπλεγμένα.Αυτό αν παρατηρήσετε είναι σα μικρά "σεμεδάκια" ενωμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

γραψατε πολλα και σας εχασα...πανω που εγραφα χθες το πρωι, ηρθαν τα ανιψια μου και ηθελαν να παιξουν οποτε τα χερακι τους εσβησαν τα παντα...

Μαρδιο το φανταζομαι το σκηνικο..κατι παρομοιο ειχ ζησει ως παιδι και θυμαμαι τους γονεις μου να μας παιρνουν και να φευγουμε στη μεση της παραστασης :lol::lol:

πλυντηριο και στεγνωτηριο και εγω προγραμματζω για το νυχτερινο ρευμα..φουρνο ομως φοβαμαι...ολα βεβαια μια ιδεα ειναι..

Σωσω ωραιες οι στεκες...η μανα μου μικρη μου εβαζε συνεχεια..ειχα απειρες...η αληθεια ειναι οτι μου πηγαιναν :mrgreen::mrgreen:

ελπιζω αυτη την εβδομαδα η μικρη να ειναι πιο ησυχη...και να μην τρεχει τιποτα με το στομαχακι της!!!

Μαρια εμεις δαγκωτο παιδικο και του χρονου...καταρχας εδω δεν εχουμε προβλημα αν θα μας παρουν στο προνηπιο..τους παιρνουν ολους..αλλα πρωτον δε μας βολευει το ωραριο..στις 8 αν δεν τον πας δεν ανοιγουν μετα..και στις 12 πρεπει να τον παρεις...ενω στον παιδικο 9.30-1 ..επεισης στον παιδικο λιγα παιδια 2 δασκαλες , πολυ περισσοτερη και καλυτερη δουλεια..με ποικιλια ..ωραριο εκπαιδευτικου προγραμματος..ολοι οι συνομηλικοι ξανα παιδικο...ειναι βεβαια τα 180 τον μηνα αλλα πραγματικα μπροστα σε οσα εχω δει να καταφερνει ειναι το λιγοτερο...μη σας πω οτι τα καταφεραν με την πανα καλυτερα απο εμας στο σπιτι...

Σωσω και εμεις πανα κανονικα το βραδυ..εδω και με την πανα και παλι κατουρημενος σηκωνεται πολλες φορες...

Βαγκ ελπιζω να πηγαν παιδικο σημερα γιατι τα παιδια μεσαστο σπιτι αφηνιαζουν...και φυσικα να ειναι υγιεστατα...συμφωνω μακρια με πεθερια και αγαπημενοι...

Νανα ελπιζω στα καλα νεα σου απο γιατρο!!!

και καλα εκανε ςκαι δεν πηγες μαζι..και τωρα το θυμηθηκε και η πεθερα να σε ρωτησει..αντε απο εδω πια γιατι ειπαμε καλη καλη η νυφη αλλα οχι και ετσι :D:D

Μαρακι ωραιο το ροζ τικερακι ..αν και να σου πω σε φανταζομουν γα κοριτσομανα...σου παει..

η τυπικη σχεση ειναι και η καλυτερη...καλα η δικη μου η πεθερα εδω κα καιρο δεν ειναι ε επαφη με την πραγματικοτητα αλλα με την κουνιδα εχουμε διατηρησει μια σχεση κοντινη μεν (για χαρη των παιδιων) με τις απαραιτητες αποστασεις δε..και εχουμε κανονσει ο,τι μας ενοχλει να το εκφραζουμε για να μην ξαναφτασουμε στα σημεια του παρελθοντος...'

εμεις αυτο το σαβκυρ υγιεις δοξα τω θεω...

ολο το Σαββατο εξω ψωνια καφε φαγητο...το βραδυ ξεραθηκαμε ολοι απο τις 10.30 :mrgreen::mrgreen:

χθες διαβασαμε ολα τα τα παραμυθια απο δυο φορες και φτιαξαμε τα παζλ απο 4 :mrgreen::mrgreen: παει η Κυριακη..ηρθαν και τα ανιψια και επαιξαν και με αυτα...

ευτυχως τρωει παλι πολυ κανονικα...πειτε μου πως θα τον πεισω να δοκιμασει καινουρια φαγητα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera κα απο μας...αυτο το κασκολ με αραιη πλρξη ειναι γελοια ευκολο..με την πιο λεπτη πλεξη ειναι το ιδιο απλα θελει περισσοτερο χρονο!

δεν ειναι καθολου δυσκολο..

νανα περιμενουμε νεα απο γιατρο..εμεις η μεγαλη..φουλ μυξες..

νυσταζω!

καλα η μεγαλη πρπει να ξεκινησει παιδικο..σαλταρει πλεον σπιτι..

ολο γκρινια..ολο ελα να παιξουμε..

τι ειναι αυτο το χαλι ρε παιδια;;ολη μερα;;μαμα,μπαμπα θελεις να παιξουμε;;

τι να πω!!

κ σας ετσι ειναι η παιζουν μονα τους;;

μαντριο εσυ εισαι η κοπελα στο γραφειο;;

φακη σημερα..ψιλοβρεχει αλλα θα παρω τη μεγαλη να παμε σουπερ μαρκετ..

τετοια φολα η κοκκινοσκουφιτσα ρε συ;;κριμα!!

κανουν τετοιες αρπαχτες στην επαρχεια..δε παιζονται ωρες ωρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...