Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

της ειπα της μαρθας οτι δε παιρνουμε τιποτα απο πουθενα...

αντε να δουμε!!!

οσον αφορα για το ρε πουστη μου...απλα δε δινω σημασια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε δεν είναι κλεψιά αυτό μωρέ. Απλά έχει ένα θέμα με τους τίτλους ιδιοκτησίας! :-)

Δε ξεχωρίζει δικό σου δικό μου. Αυτό να της εξηγήσεις.

Τώρα για το πούστη μου μη δίνεις σημασία αλλά και συ μη το λες. Χαχα

Δύσκολο ομολογώ μιας και ηώ μπινελικωνω λίγο και τ'αρπαζει.

Όταν έδειξα αντίδραση πχ έκπληξη η γέλασα η τιξέρω γω τι το έλεγε. Όταν αδιαφόρησα ούτε που το ξαναπε αλλά και ηώ δε το ξεστόμισα ξανά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορασιδες

γυρισαμε απο το γιατρο

μια χαρα ο μπομπιρακος - 1150 τον αβγαλε

υψος αρος ενδειξεις γενικα της βδομαδας του - ολα καλα

εκτος απο: εχει τυχτει 2 φορες ο λωρος στο λαιμακι του

δεν ξερω οταν μου το ειπε μου κοπηκαν τα ποδια -εκανε και ντοπλερ επι τοπου και μο ειπε οτι ειναι μια χαρα -να μην ανυσηχω ειναι παρα πολυ χαλαρος ο λωρος και δεν τον πιεζει καθολου μιας και ειναι πολυ ψηλα ακομα

αλλα παμε 99% για καισαρικη

εκτος εαν θελω να προσπαθησω και εχουμε ετοιμο και το χειρουργειο σε περιπτωση που ον σφυξει καθως βγαιει

πραγματικα φοβαμαι που το σκεφτομαι αν μου πει τιποτα περιεγο και να φευγουμε με κλαματα για καισαρικη

Δεν πειραζει καισαρικη καισαρικη -καλα να ειμαστε ολοι

Αιματοκριτης 30 - γμς α 2 σιδηρους απο δω και περα και υποθεα γλυκερινης και ντουφαλακ για το χεσ.

Νανα μου και εγω σε υποχρεωσεις παω και ας μην τους ξερω καλα -ειτε γαμους ειτε κηδειες ειτε βαφτισια - το παιρνω προσωπικα μετα και εχω τυψεις

αα και τα δικα σας βριζουν; οκ γιατι εμενα με πιανει ταραχη οταν τα ακουω τα δικα μου - αλα βριζει ακι ο αντρας παρα πολυ και εμενα μου ξεφευγουν οποτε ην ζηταμε πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο μαρ! Ωραίος o μικρός!!! :-)

Εγώ έχω αύριο. Έχω άγχος. Δεν την έχω καλοακουσει ακόμη και αγχωθβκα λίγο. Τον διονύση τον είχα καταλάβει πιο νωρίς. Μπήκα σημερις στη 19η. Εσείς ποτέ τα ακούσατε τα Δευτέρα? Πιο συστηματικά εννοώ. Νιώθω κάτι που και που αλλά μπερδεύομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου αυτα τα κατι που δεν καταλαβαινεις τι ειναι αλλα κατι νιωθεις τα ειχα απο 14-15 εβδ - καλα καλα αρχισα μετα τις 21 εβδ - αλλα ειναι μερες πυο καθεται γενικα πολυ ηρεμο και ακομα και τωρα

αχ γραφεις αυτο το ΤΗΝ και μπερδευομαι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ.μαρκερ...με το ΤΗΝ.....

εγω την ακουσα καμια 20αρια εβδομαδες..παιδια κ ο λευτ βηχα και μπουκωμα..θα τρελαθω!!

χε ρε γλεντια!!μαρακι περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις απλωσα.....ρουχα :lol:

σωσω αυτα τα παραμυθια μου αρεσουνε παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!

τα εδειξα στον αντρα κ τα θυματε κ αυτος...ποπο!

καλα αυτοι οι τζαπαν ηταν πολυ μπροστα λεμε!!!!!!!!!!!!!!

επισκληριδιο κ ξερο ψωμι!!!!!!!

τι ελεγα την αλλη φορα /οτι δεν αρρωστησαμε ακομα???ναι καλα!!!!! παρε ενα πυρετο για την Αγγελικη!

αυριο θα την κρατησει η θεια του αντρα μου...ολοι δουλευουμε :(

ειναι πολυ αγαπημενη μας θεια κ ειναι κ δασκαλα κ εχει τροπο με τα παιδια κ την αγαπανε...κ την εμπιστευομαι με κλειστα ματια.....

εμας η Αγγελικη λεει διαφορα χαζα κ γελαει με την ψυχη της ...σκαει στα γελια...ξεκαρδιζετε να λεει...κακακια κ σκατακια :oops::oops::oops:

ειναι της ηλικιας μαλλον :lol::lol:

παω να τσεκαρω για πυρετο....

καλο βραδυ να εχουμε κ καλο ξημερομα!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

όλα καλά με τα μπεμπάκια μας!

Μαράκι από σένα περιμένουμε την επιβεβαίωση της κόρης!!!

ο δικός μου λέει το "πελλός" (τρελός).

και όταν θέλει να πει παλιόπαιδο, λέει πελλόπαιδο... χαχαχα!!!

το λέει συχνά όμως και εκνευρίζομαι.

κάποιες φορές λέει "μαμώτο ρε"

δεν του δίνουμε σημασία και το λέει προκλητικά για να τον μαλώσουμε...

αλλά εμείς κρατιόμαστε με το ζόρι να μην γελάσουμε γιατί το λέει πολύ χαριτωμένα... χαχαχα!!!

χθες πήγαμε στα ΙΚΕΑ και πριν φύγουμε ήθελε να παίξει με τα παιχνίδια.

εκεί μου μετρούσαμε κάτι μπαλίτσες... με κοιτάει και λέει "ωχ"...

έκλασε και του βγήκε διάρροια...

και δεν είχα αλλαξιά μαζί μου... μόνο μπλούζες...

έτρεξα στο μολ και του αγόρασα... χαχαχα!!!

αλλά έχει γίνει ατίθασος.

μας έσπασε τα νεύρα γιατί δε δεχότανε να φορέσει το μπουφάν τυο.

για τιμωρία δεν πήγαμε στο μολ αλλά τιμωρηθήκαμε κι εμείς μαζί του...

όταν πήγαμε σπίτι του κάναμε παρατηρήσεις.

μετά μας καλόπιανε και μας ρωτούσε αν είναι φρόνιμος.

μετά με ρωτάει "μαμά αγαπάς με"

"φυσικά και σε αγαπώ, πάντα σε αγαπώ, απλά στενοχωριέμαι όταν δε μας ακούς"

η ψυχή μου πιάστηκε.

δε θέλω να νιώθει ότι δεν τον αγαπάω όταν του κάνω παρατήρηση...

σήμερα θα πάω για κούρεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Μαρια μια χαρα ο μικρος..

Μαρακι εγω τον ακουσα στην 16η εβδομαδα αλλα πολυ χαλαρα και κατω χαμηλα.....κανονικα στην 20η..

εισαι πολυ νωρις ακομα..

Νανα εχει φιλοτιμο ο Ανθιμος...

εγω και να τον μαλωσω κανει στα ψεματα οτι σουφρωνει στομα και κλαιει..μολις παω κατα εκει να τον αγκαλιασω σταματαει και γελαει...

γενικα εχει ηρεμησει πολυ οποτε εχω και καιρο να τον μαλωσω...

παλιοκουβεντες δεν εχει πει αλλα πριν τα Χριστουγεννα ειχε μουτζωσει καποιες φορες, του ξυλισαμε τα χερια και το εκοψε...μετα εφτυσε παλι δυο τρεις φορες...μαλωμα τελος και αυτο...

Αλεκα και εγω ετσι ελεγα αλλα κανεις δεν τη γλιτωνει..και εμεις αρρωστησαμε που μεχρι εδω τη βγαλαμε καθαρη...

περαστικα σας!!!!!

Σωσω περαστικα και στον Λευτερη...τα κινεζικα παραμυθια και εγω τα θυμαμαι αλλα για καποιο λογο με μελαγχολουσαν...

κανενα νεο απο Ελενη???

εμεις εδω ...τον κρατησα σπιτι σημερα γιατι τα περισσοτερα ηταν απο αναρρωση στον παιδικο..επισης εχει κατι δεκατα απο χθες και ειπα να μην παμε γυρευοντας..

με την Ντομ εχει μιλησει κανεις?????

θα της στειλω μηνυμα στο κινητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω πάλι προβλήματα είχα με το mammy να μη μου ανοίγει στη δουλειά αλλά το έλυσα για ακόμα μια φορά...Αφού δε μπορώ χωρίς αυτό μου χει γίνει συνήθεια...

Εμεις όλα καλά ευτυχώς και προχωράμε...μόνο ο άντρας συνεχίζει την αντιβίωση για ιγμορίτιδα αλλά δε παραπονιέται να πονάει πλέον.

Marker μπράβο ο παίδαρος,μην ανησυχείς για το λώρο,να κάνεις ότι κρίνει ο γιατρός σου καλύτερο..Μπράβο και για τη συνυφάδα που δεν ήταν τίποτα.Να κάνει εκείνη κόρες και συ γιούς να μην πλήττετε βρε...

Μαράκι Ζακυνθινό περιμένουμε και απο σένα σήμερα ευχάριστα.

Νανά και γω δε θα πήγαινα στη κατάσταση σου στη κηδεία σε κάποιο μη κοντινό μου πρόσωπο.Αν και είχε τύχει να πάω αλλά ήταν θείος μου αδερφός της γιαγιάς μου δε γινόταν να μη πάω..Τέλος πάντων ξέχασε το τώρα...

Έτσι όλα λοιπόν με τις κακές λεξούλες στο στόμα ε;;;Αχ τι με περιμένει...Και η μια μου δε παίρνει από τιμωρία καθόλου.Είναι στου κουφού τη πόρτα όσο θέλεις βρόντα.Ευτυχώς δε μας πολυξεφεύγουν εμάς οπότε φιλοδοξώ να το περάσουμε ήπια.

Vag να τις βάζω στις δουλειές λές ε;;χα χα.Και μένα όταν βάζω πλυντήριο τρέχουν να βάλουν τα ρούχα και να ανοίξουν τη θήκη του μαλακτικού ή πιάνουν το swiffer και με ακολουθούν στο ξεσκόνισμα...χα χα Θα σκεφτώ και άλλες αρμοδιότητες να πασάρω...

Σας φιλώ...

Σωσω περαστικά στο husband.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..εμεις καλα..η ελενη..καλυτερα τ παιδια..ολα καλα πανε..

πηγα μαθημα κοπτικης ραπτικης..

πηγα λαικη..

πηγα κ τη μπυομπου παιδιατρο να την ακουσει..ολα καλα..γιατι φοβηθηκα εμ βρογχιολιτιδα..αλλα ολα οκ..

κοριτσια..οσες μου κανατε παραγγελια θα σας στειλω σε λιγο πμ!

1 διευκρινηση!!

μαρακι ολα καλα με το γιατρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!

Όλα καλά με τη μπουμπού! Χαχα

Παραμένει αλεξάνδρα! :-D

Μου είπε o γιατρός να σας πω ότι εκτός του ότι έχει γάμων τα μηχανήματα είμαι λέει και πολύ αδύνατη και έχει καλή ευκρίνεια! Χαχαχαχαχα

Του έλεγα για σας και που λέγαμε όλα αυτά για φύλα και γελάγαμε!

Και αυτά που ένιωθα ήταν η μικρούλα το διασταύρωσα εκεί. Όντως κάτω χαμηλά χρυσούλα.

Όλα καλά λοιπόν. Σε 3 εβδομάδες β επιπέδου.

Περνάει o καιρός....... :-)

Και ηώ σκεφτόμουν τη ντον. Που είναι αυτό το κορίτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι...αλεξαντρα τελικα;;σουπερ!!!τικερακι γιατι δεν εβαλες;ς;;

ασχετο..ντομ δε ξερω που ειναι..

ελενη...ειναι να παω ρε γαμωο αλλα δε ξερω ποτε θα κατσει..τι να πω!!

ισως αυριο.θα δουμε..ηρθε η θεια απο το τυμπακι..κ αυριο εχει 1 δουλεια..κ φευγει αυριο!@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλεξάνδρα ελισάβετ. Το πρώτο της μαμάς μου το δεύτερο της γιαγιάς του ανδρέα που είναι σα μαμά του και ζει ακόμη. Κοντά 100. Είναι πολύ λεβεντογιαγια και επειδή έχει έναν και μοναδικό γιο τον πεθερό μου και μετά 2 εγγονούς της το κάναμε έκπληξη. Έτσι τιμής ένεκεν. :-)

Αλήθεια η θουλη τι κάνει? Δεν είδαμε ακόμη φύλο ε?

Η θεία από το τυμπακι μου θυμίζει τη θεία από το σικάγο :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα το εβαλα αρβυλα. ειχε τσαμπιονς λιγκ στο νοβα... πως αρχισαν;;;

μπραβο για τις μετρισεις εγκυουλες!

και ωραιο ονομα ΜΑρακι! και μπραβο που τιματε τη γιαγια. και εμεις ετσι βαλαμε της νουνας μου (Αννα)

Σωσω περαστηκα στον αντρα. μακαρι και ο δικος μου να αρρωσταινε και να μη με επριζε με τα νευρα του!!!!

τα κινεζικα-ιαπωνικα ποτε δε με αρεζαν....

οσο για βρισιες... και εμεις εχουμε τα ιδια.. τον τελευταιο καιρο οταν κανουν κακα λενε... πωπω τι μεγαλη κουραδα εκανα! ή εκανα μονο ενα μικρο κουραδακι... χαχαχα....

και για τις κλεψιες εχω ακουσει οτι ειναι συνηθες. η θεια μου που ηταν νηπιαγωγος ελεγε οτι πολλα παιδια εφευγαν απο το σχολειο με γεματες τσεπες. τοκακο ηταν οτι υπηρχαν μανες που δεν τα επεστρεφαν την αλλη μερα...

εμεις εδω ειμαστε με στεναχωρια... ο Σπιρος δεν τρωει... εχει χασει 1κιλο. χθες τον ζυγησα 12,9! σαν παιδακι της Αφρικης εγινε το σαμιαμιδακι μου! φυσικα κουραζεται, ειναι ολο μελαγχωλικος και ουτε να παιξει θελει. μονο οταν ειναι εξω τρωει λιγο και παιζει και ειναι μια χαρα. χθες που τον ρωτησα γιατι ειναι λυπημενος ειπε οτι θελει να ερθει η Ζωη!!!! ολα τα'χαμε οι ερωτες μας μαραναν! και βαρεθηκε και θελει να παει σχολειο.

η γιατρος που πηγαμε τη Δευτερα ειπε οτι ειναι κοκκινος ο λαιμος του, αλλα και ελες φορες ηταν και ετρωγε τον αγλαιωρα! θελει να τον βλεπει καιθε 2 μερες γιατι αρχισαν να ξεφλουδιζονται και οι πατουσες του οποτε να τον ενυδατωνουμε περισσοτερο...και δε συμφωνει να τα στειλουμε ακομα παιδικο, ουτε για ψυχολογικους λογους, γιατι ειναι τοσο αδυναμος που θα κολησει και το παραμικρο που θα κυκλοφορει.

η ΜΑριαννα εχει λιγα ακροαστικα. και βηχει αρκετα ρε γμτ...

να δουμε αυριο που θα τα ξαναπαμε...

κανενα νεο απο τη λαιχωνα μας;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

αχ μωρέ Βαγκάκι μου... πιάστηκε η καρδούλα μου με το μαράζι του Σπυράκου...

το πουλάκι μου...

ελπίζω να είναι μια απλή φάση...

Μαράκι χαίρομαι που συνεχίζει να είναι κοριτσάκι... χαχαχα!!!

αλλά καλά σου λέει η Σωσώ.

βάλε τικεράκι να βλέπουμε πόσο είσαι...

το "Ελισάβετ" μου αρέσει περισσότερο.

και είναι πολλή γλυκιά η έκπληξη που της κάνετε...

αλλά έχω μια απορία...

η πεθερά τι σχολίασε;

χαχαχα!!!

εμάς έπαθε μια κρίση πόνου χθες το βράδυ.

έλεγε ότι πονάνε τα δόντια του.

αγχώθηκα να μην είναι κανένα χαλασμένο αλλά είναι δυνατόν από τόσο νωρίς;

έφαγε αρκετά γλυκά αυτές τις μέρες και δεν έπλενε τα δόντια του...

αγχώθηκα λίγο.

αλλά μπορεί να είναι και οι τραπεζίτες του.

ακόμη δεν έβγαλε όλα τα δοντάκια του.

τους άφησα να κοιμούνται κι ας πάνε πιο αργά στο σχολείο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Περαστικα στον αντρα Μαρντ - ας την παρει καμια 14 μερες - εμενα δεν μου περναει με τιποτα οταν την πιανει κριση

Οσο για ο λωρο -μακαρια μεινει εκει και να μην σφυξει τι να πω - μου εξηγησε και τι κανουμε εαν μεχρι τον αλλλο σφυξει και ελπιζω να μην το περασουμε πολυ απλα

ενι γουει ολα καλα θα πανε θεωρω

Μπραβο για την κορακλα Μαρακι - αντε ερεται και αλλη πριγκιπεσσα -μπουχτησαμε στο πουλι εδω μεσα :D

Οσο για το ονομα -αφου το θελετε μια χαρα πολυ καλα κανετε - λογικα η πεθερα αφου ειναι της μανας της το ονομα δεν θα την πειραζει φανταζομαι

Τι λε βρε Βαγκ τοσο σοβαρα ο μικρος; πραγματικα με αγχωσες εχω να πω

σιγα μην τον πας σχολειο για τον ερωτα - Ας πεινει τα υγρακια του και τα κιλα θα επανελθουν ου θα πανε

Δεν χρειαζεται να το ψαξετε παραπνω - να κανει καμια καλλιεργεια φαρυγγικου κλπ; εγω θα την ειχα πριξει τη παιδιατρο παντως

Νανα μου περαστικα και στα δοντακια σας

και ομως χαλανε αρκετα ευκολα

η μια μου η ανηψια εχει ψιλοτεριδονα - οχι για σφραγισμα ακομα βεβαια της ειπαν

και ενα δευτεροξαδερφακι μας 1 μηνα μεγαλυτερο ηδη εχει κανει απονευρωση - αλλα αυτο καλα μην σου πω με τι ζει ολη μερα - αφου εχει φουλ χοληστερολη -τριγλυ -απο το παχος εκανε κορτιζονες γιατι εμποδιζε τους πνευμονες - χεσε μεσα

δεν νομιζω να ειναι τοσο πολυ ο Ανθιμος

:D:D

κοιτα τον βεβαια - αλλα δε νομιζω

Εγω χαλα εχθες - ολο το βραδυ αναγουλες μεχρι που εκανα ενα ξεγυρισμενο εμμετο μεχρι και το μεσημεριανο και ας πουμε οτι ψιλοηρεμισα - μεα ην επεσα γιατι ηθελα και αλλο αλλα δεν ειχα δυναμη πραγματικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάρκερ δεν κατάλαβες... η πεθερά της είναι όχι η μαμά της... χαχαχα!!!

πάντως Μαράκι, ψωφάω για λεπτομέρειες!!!

χαχαχα!!!

ο Διονυσάκος μας τι κάνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μπράβο Μαράκι Ζακυνθινό πολύ ωραία ονόματα και τα δυο και μπράβο και συ που κρατάς σιλουέτα!!!

Vag έτσι ο Σπυρέτος ε;Και τα δικά μου μωρέ όταν είναι άρρωστα δε καλοτρώνε αλλά δεν τις πιέζω,νερά μόνο και γάλα να πίνουν μου αρκεί.Μόλις τους περάσει ξέρω θα αναπληρώσουν.Εμας τότε με τις διάροιες μας έδωσε ηλεκτρολύτες της biogaia.Μήπως το ξεφλούδισμα που λες είναι αρχή αφυδάτωσης και θέλει τίποτα ενίσχυση το παιδί.Είναι και του Βαλεντίνου αύριο και αυτό μακρυά από τη Βαλεντίνα του μαράζι....αχ ψυχουλίνο μου...

Νανά έτσι με τα δόντια ε;Και μεις τώρα τελευταία αρχίσαμε και τα πλένουμε συστηματικά κάθε βράδι.Πριν δεν καθόντουσαν με τίποτα,τώρα το χουν δει παιχνίδι και θέλουν.

Ελένη μας λείπεις...γράψε τίποτα...βγήκαν τα αντράκια από το νοσοκομείο;Εσύ πότε θα βγείς;

Σωσω δώσε αναμετάδοση....χα χα...Ευτυχώς η μπουμπού που δεν ηταν τιποτα.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...