Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

Να τους ζησουνε!!!!!

να ειναι παντα πολυ πολυ ευτυχισμενη οικογενεια!!!!

πηγα γιατρο..ολα πολυ καλα...ο μικρος μικρος σουπερ..

ο κανονκος μικρος βηχα , πυρετο οχι, σταγονες κανονικα...υπνος γιοκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο χρυσούλα! :-)

Περαστικά για τον μικρούλη!

Μπήκα βασικά για να πω το εξής το είχα στο μυαλό μου

Σας διάβαζα προχθές και δε θυμάμαι ρε γμτ ποια το έγραψε ότι έδινε ώμο κεηκ στο μικρό της.

SOS δε κάνει. Κίνδυνος σαλμονέλας λόγω αυγών!!!!!

Το διάβασα και ήθελα να γράψω εκείνη τη στιγμή αλλά Κα τι έκανα και το ξέχασα μετά :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπήκα για να δω τα νέα της Ελένης!

να σας ζήσουν κοριτσάκι μου!

να τους καμαρώνεις να γίνονται λεβέντες δίπλα στην πριγκιπέσσα σας!!!

εμένα τελειώνει αντιβίωση και ακόμη πονάει ο λαιμός...

ο Π καλύτερα...

ο μικρός βήχα...

αύριο έχουμε μηνμόσυνο και μετά κηδεία...

και είναι και τα 9μηνα της μανούλας μου...

εγώ νιώθω ότι κατέβηκε η κοιλιά μου.

με έχουν πιάσει τα άγχη μου πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Νανα το εχει η Κυριακη αυτη;

πολυ εκκλησια εχετε

εμενα μου φαινεαι λογικο να εχει κατεβει η κοιλια σου

σε ενα μηνα μπαινεις στο μηνα σου - λογικα δεν πρεπει τωρα να γυρισει το μπεμπε και να κατεβει η κοιλια; δεν θυμαμμαι και πολυ καλα βεβαια απο τοτε

Ποσες μερες πηρες ανιβιωση; εμενα μου ειπε 8 μερες για ο ιγμοριο - 2 πηρα - μλκ βεβαια γιατι θα ξανακυλησω λογικα αλλα εαν μπορω να ην αποφυγω εστω και λιγο ας την αποφυγω λεω

Μαρακι δεν θυμαμαι καποια να το επε απο εμας - δικιο εχεις φυσικα - αλλα εαν σκεφτεις οτι οι μισες ή και παραπανω σοκολατολυχουδιες και γενικα λχουδιες εχουν ωμα αυγα - φαντασου πραμα που εχουμε φαει; :lol:

πανως εμανα με θυμαμαι μικρη να το τρωω με το κιλο ομω το κεικ και η μανα μου να ουρλιαζει απο κατω :lol::lol:

Μπραβο στον μπεμπη τον μικρο Χρυσουλσ μου

πες καλε τιποτις παραπανω -ποσο στον εβγαλε; εγω Δευτερα παω να με δει

εμενα μου φαινεται οτι εχει πριστει η κοιλια μου πολυ ρε γμτ

Οσο για το μεγαλο μικρο - μακαρι να μην κανει τιποτ αλλο -περαστικα

Εμεις τα ιδια - ολα καλα δλδ -τιποτα το ιδιαιτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι σκόνες στα έτοιμα μαρ.

Σιγά τα ωά δηλ. χαχα

Εάν είχες κανένα κόψιμο βαρβάτο μικρή ε μην αναρωτιέσαι χαχα

Θέλει πολύ προσοχή το ξαναλέω.

Νανά μου! Μην ανησυχείς βρε χαζουλα!

Όπως καταλάβατε είμαι σταντ μπαι για το ελενακι! Άντε βρε σωσωκα! Πες μας ξανά νέο!!! :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετοιμη η ψαροσουπα για αυριο

εγω για μενα θα φτιαξω πουρε και ο κωσ θελει ρυζι

σκεφτομαι αυριο εχω να βρασω το ρυζι για τα παιδια στην ψαροσουπα - εμαν το δικο μου και ο κωσ το δικο

ελεος ποσα φαγια πια;

να φτιξαω σημερα τον πουρε να μην τον εχω αυριο;

τι να κανω; βαριεμαι κιολας

Μια χαρα θα ειναι η Ελενιτσα -λογικα αρκετα ταλαιπωρημενη

δεν ξερω εμενα η καισαρικη δεν μου ειχε παει καθολου -την μισω

Βλεπω silent hill ωρα το καινουριο -καλουτσικο ας πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Για πες κανα νεο βρε Σωσω - πως ειναι οι μπομπιρες; Η Ελενη σηκώθηκε; ολα καλα;

Εμεις καλα αν και ειχαμε ενα πρωινιατικο σαματα -τους εβαλα ιμωρια πρωι πρωι - γιατι ολη την ωρα ελεγαν να φας σκατα -που το ακουσαν δεν ξερω και ηθελα να τα καταφελιασω μιλαμε

τους ελεγα ειναι κακο και το ελεγαν και γελουσαν και αποπανω

αυτα γενικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

σας γραψω απο το νοσοκομειο..

τωρα αρχιζω και συνερχομαι σιγα-σιγα...

8 και 48 εκανα τον γιωργο (2700)

8 και 49 εκανα τον μιχαλη (2100)

και οι δυο ειναι στο νοσοκομειο προλητικα..

ο γιωργος γιατι επαθε σοκ απο τη καισαρικη και τον επιασε ταχυπαλμια

ο μιχαλης γιατι μου τον φερανε και δεν ηθελε να φαει....

και τους δυο προληπτικα τους εχουν σε σταθερη θερμοκρασια..

οσο για μενα... επαθα σοκ....

με τρυπησανε εξι φορες μεχρι να βρει φλεβα για την επισκληριδιο στην πλατη...

τα ενιωσα ολα κατα την διαρκεια της καισαρικης...

οταν με σκιζανε το ενιωσα τοσο εντονα που πηγα να λιποθυμισω...

μετα ημουνα σοκαρισμενη ολη μερα...

δεν εβγαινε η φωνη μου...

τεσπα τα μωρα ειναι πολυ καλα και καλυτερα που τα πηρανε γιατι απο χθες εχει μαζευτει ολο το συγγενολοι....

κι γω πολυ καλα...

σας ευχαριστω για τις ευχες σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Ελενιτσα - πωπωπω τα αντρακια σου

ολα καλα μπραβο σου και σενα στα μωρακια

η καισαρικη ειναι μανικι και για παιδακια μην το γελαμε - εκει που ειναι ηρεμα μεσα στα σκοταδια και τα νερα τους ξαφνικα τα βγαζεις στο φω και στον αερα σε ενα ντοκιμαντερ του BBC εκπαιδευτικο που εχω λεει οτι ειναι η πιο δυσκολη στιγμη της ζωης μας η γεννηση ειδικα με καισαρικη αφου ξεπερναμε αυτο μπορουμε να ξερασουμε τα παντα

γιατι μωρε να σε ταλαιπωρησουν ετσι με την επισκληριδιο;

κριμα

παντως θα σου πουν και τα κοριτσια οτι οντως τα νιωθεις ολα στην καισαρικη κοψιματα ραψιματα κλπ απλα δεν νιωθεις πονο

εαν πονουσες τοτε μλκ τους δεν ηαν καλος/η η ναισθησιολογος και να ο πεις στο γιατρο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Ελενη μπραβο στα αντρακια σου!!!

γερά να ειναι και πολυ πολυ δυνατα!!!!

ελεγα να κανω επισκληριδιο αυτη τη φορα :?:?

μαλλον ομως ειναι προτιμοτερο απο τον πονο τ0ν μετα την καισαρικη...καλυτερα που τα ενιωσες ολα και σοκαριστηκες λιγο γιατι σε διαβεβαιω οτι μετα απο ολικη εχει πολυυυυυυ ποονοοοοοοο!!!εγω εκανα μιση δοση μορφινη παροτι ουρλιαξε ο γιατρος μετα που δεν τον ειχε ρωτησει ο αναισθησιολογος!!!!!!

τελος καλο ολα καλα ..!:!!!

το βαρος βγηκε 1.120...ολα τα υπολοιπα πολυ καλα...τραχηλος πολυ ψηλα ως συνηθως αλλωστε... :lol::lol:

πηρα μονο 1,5 κιλο (και απο αυτα και το παιδι)..με παραδεχτηκε!!! :D:D

ο μικρος ησυχος και εκεινη τη φαση ανοιγοκλεινε τα χειλακια τα οποια τα εχει παρει και αυτος απο μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera...τι κανετε;;εμεις καλα.μιλησα κα εμ ελενη..

ολα καλα θα πανε καλο μου!!

απολαυσε την ....ησυχια..η ειρηνουλα καλα ειναι;;

καλε ποια δινει ωμο κεικ στα παιδια;;αλλο παλι κ τουτο..

μαρακι καλα ολα;;

βοηθεια..

πειτε μου τι προτιματε..ck can, πλεασαντ,φλαουερ η white mask..JPG CAN(δε μπορω να φαντασατω τι σημαινει καν).., TRESSYοχι για τα δικα σας αρωματα...γενικα..

βασικα για τα αρωματα τα θελω..αλλα πειτε μου..οτι πει η πλειοψηφια θα αγορασω.@@

βοηθηστε..αυριο κανω παραγγελια!!

εμεις μακαρονια σημερα..

κλεινουμε κ 8 χρονια σημερα σχεσης με τον λευτ!!

ηταν να βγαιναμε εξω για κινεζικο..αλλα ο καιρος δε πολυ βοηθησε!

το απογ σπιτι γιατι ο λευτ θα παει να δει τον αγωνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ελένη μου τα διάβασα με τις βελόνες για την επισκληρίδιο και ανατρίχιασα...Δεν έχω τέτοια εμπειρία αλλά όπως τα περιγράφεις φαντάζομαι το σοκ σου.Ξέχνα τα τώρα όλα..Να μείνουν μόνο οι φατσούλες από τους παίδαρους σου στο μυαλό σου.Βγάλατε και ονόματα ήδη έ;Μπράβο.

Εμείς σαραντήσαν τα μωρά για να αποφασίσουμε.Αφού δίδυμο Α και δίδυμο Β τα φωνάζαμε για πλάκα..χα χα..

Η VAG είπε για το Μαριαννάκι ότι τρώει τη ζύμη του κέηκ και ότι το κανε και εκείνη πιτσιρίκι.Vag πρόσεξε το για να το λένε τα κορίτσια θα το χουν ψάξει,μην την πολυαφήνεις.Αλήθεια που είσαι δεν έγραψες χθες,είστε καθόλου καλύτερα.Σε συμπαθώ πολύ,έχουμε κοινά βιώματα νομίζω,το στυλ που γράφεις,που σκέφτεσαι μου θυμίζει εμένα.

Χρυσούλα μια χαρά ο μπομπιράκος και τέλεια εσύ που δε παίρνεις κιλά και ο τράχηλος μια χαρά φτου φτου.

Νανούκα να ζήσετε να τη θυμάστε τη μανούλα...μόνο οι καλές στιγμές να έρχονται στη μνήμη σας...Είμαι σίγουρη θα σε καμαρώνει από εκεί ψηλά.Δεν ήξερα ότι ήταν τόσο πρόσφατο.

Marker α πα πα λεξιλόγιο οι μπόμπιρες...τι έχουν να ακούσουν τα αυτιά μας...Σιγά μη χαμπάριαζαν οι δικές μου απο τιμωρία,για να μου σπάσουν τα νεύρα θα το επαναλάμβαναν χίλιες φορές...

Κοιμούνται,πήγαμε κούνιες και ξεθεώθηκαν...και καφεδάκι το πρωί και παιδότοπο χθες,για αυτές είναι η ζωή όλο βόλτες κουβαλήματα,τα πάντα στο χέρι.Το πρωί φώναζαν μαμά χυμό μαμά corn flakes μαμά γάλα.Λέω δε θα ρθει κάποτε η στιγμή να πάρω το αίμα μου πίσω να λέω κορίτσια παντόφλες,κορίτσια τα πιάτα...χα χα ε θα δείτε τότε...

Αντε σας φιλώ...

post-9441-13873940068853_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρδιο ευτυχως που εσεις κανατε βολτες γιατι εμεις μεσα...

λιγο να βγει ο Θ εξω τον πιανει βηχας..

κοιμαται ακομα, ο νικος βολτα με φιλο με ποδηλατα.. :mrgreen::mrgreen:

εγω εχω δει πολλα παιδια που γλειφουν λιγο το γυρω γυρω απο το μπωλ την ωρα που φτιαχνεται το κεικ...

και ο αντρας μου το κανει!!! :mrgreen::mrgreen:

Σωσω να ζησετε ..να ειστε παντα ευτυχισμενοι και να σας χαιρονται οι κορες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενιω μου μπράβο! Να σου ζήσουν και πάλι!

Καλή λοχεία πια και με το καλό να επιστρέψετε σπιτάκι σας!

Καλά με την επισκληριδιο και ηώ ταλαιπωρήθηκα... Τσάμπα την έκανα. Αλλά με τρύπησαν πολλές φορές λόγω σκολιωσης στη περιοχή.

Αφού τελείωσε η αναισθησιολόγος είχα ήδη φτάσει διαστολή 8...

Εντάξει πολλοί τρώνε και ωμά αυγά. μία φορά κάθεται το καλό χέσιμο... Χαχα

Αλλά στα παιδάκια είναι αρκετά επικίνδυνο και ταλαιπωρια μεγαλη εάν πάθουν σαλμονέλα. Μία γαστρεντετιδα ζόρικη βασικά.

Εμείς μία χαρά. Βολταραμε φουλ σήμερα από το πρωί τώρα γυρίσαμε.

Τη Τρίτη γιατρό :-)

Σας φιλώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε Σωσω

παντα ευτυχισμενοι να ειστε και αγαπημενοι

Αρωματα δεν ξερω μπιτ για μπιτ

Χρυσουλα δεν συγκρινεται η επισκληριδιος - εαν εισαι λιγοψυχη και φοβασαι γενικα - ειναι απλα σαν να βλεπεις θριλερ εκεινη την ωρα - δεν ποναει καθολου η διαδικασια του τοκετου - οντως καταλαβαινεις τα παντα γιατι οσο ναναι ενα πανι σας χωριζει -οποτε βλεπεις το χερι που κοβει και ακους το χρατσ και που σε ραβουν καθε ραμμα καταλαβαινεις αλλα δεν νιωθεις να πονας

Δεν το λεω μονο εγω αλλα και οσες φιλες γνωστες ξαδερφες που εχουν κανει και τα 2

τωρα εαν ειναι να σου πετυχει μλκ αναισιησιολογος γμς τα και σε ταλαιπωρησει αλλα στο ιασω οι περισσοτεροι ειναι τζετ - ασε που ο γιατρος σου επιλεγει ποιον θελει οποτε δεν εχεις ποιος θα σου πετυχει.

Και εγω μετα εφαγα πολυ πονο - δεν νομζω οτι εχει σχεση το ολικη ή επισκληριδιος ιδιαιτερα

και αυο πλεον πιστευω οτι ειναι θεμα γιατρου και περιστασης

πχ αλλες τους αφηνουν ην επισκληριδιο και μετα οποτε δεν πολυπονανε

σε αλλες οχι οποτε πονανε

πχ ο ιδιος γιατρος στην συνηφαδα μου τις εκανε ενεσεις μετα τον τοκετο μυοχαλαρωτικες να μην πξναει πολυ και σε εμενα με το ζορι ενα ντεπον απο το στομα- υπεφερα 2 μερες

το γιατι δεν το ξερω αλλα φανταζζομαι εχεινα κανει με τις εξετασεις και κλπ

Κανε επισκληριδιο στο ξαναλεω δεν θα χασεις

Μπραβο που βγηκατε Μαρτν - σημερα το απογευμα περιμενα επισκεψεις που δεν ηρθαν και ηρθα καποιες αλλες απροειδοποιητα που ι να πω; εχει ενα κοριτσακι 1ος και περιμενε να παιξει με τα δικα αμς που ειναι 4ων και τις φαινοταν παραξενο που δεν του εδιναν σημασια.

Καλα το λεξιλογιο ελει προσοχη - με τη μια πλεον παπαγαλιζουν - καποια μερα μεσα σο αμαξι ειπα εγω ΜΛΚΑ και μου την ειπαν τα μικρα μμα λες κακια κουβεντα. :lol:

Η συνηφαδα μου ολα σουπερ βγηκαν στην αμνιο - επιτηδες το κανουν πραγματικα οι λοποδητες για να παιρνουν τα φραγκα

κοριτσι 2ο εχουν και θελανε πολυ αγορι -αυτο βεβαια ως τελευταιο σημασια εχει οτι ειναι καλα

Περιμενουμε νεα Μαρακι -τι ειναι καλε τελικα ειπες; κοριτσι νομιζω ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κορίτσι. Έτσι μας είπε δηλαδή! Χαχα

Και ηώ προτείνω επισκληριδιο. Εγώ το είχα το θέμα. Μάλιστα μάλλον τώρα δε θα κάνω. Δε συμφωνεί κανένας γιατρός. Έχω θέμα με τη μέση χοντρό. Αφού τώρα κάνω φυσικοθεραπείες. Ότι μπορεί κάνει o άνθρωπος.

Αλλά χρυσούλα επισκληριδιο δαγκωτό! Άλλη ανάρρωση μετά.

Εντάξει δε ξέρω για καισαρική αλλά ξέρω στα χειρουργια πια εκτός από ολική κάνουν και επισκληριδιο για τους πόνους μετά.

Σώσω να ζήσετε!!!!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη να σας ζησουν ο Γιωργος και ο Μιχαλης!!!

να ειναι δυνατα αντρακια και να εχουν τη μανουλα βασιλησσα!

οσο για την επισκληριδιο... δε συχτηρισες;;;

και ο γιατρος σου πριν αρχισει την κοπτοραπτικη δε σε εκανε δοκιμαστικα να δει αν επιασε η ναρκωση, να σε ρωτησει βρε αδερφε! αφου ειδε κιολλας οτι σε ταλαιπωρησαν οι ασχετοι!

εγω ενιωθα μονο σα να με πιεζε καποιος με το δαχτυλο του..

μονο οταν καυτηριαζε ενα αγγειο που αιμοραγησε, το μυριστηκα και ρωτισα αν καψαλιζουν κοτοπουλο! αφου γελασαν και οι δυο γιατροι απλα με ειπε τι ηταν....

εγω γενικα ειχα καλη εμπειρια καισσαρικης. βαλε και το οτι γεννησα μεσανυχτα, το απογευμα με ειχαν βγαλει ορους τα παντα, εφαγα βραδυνο και σηκονωμουν κιολλας χωρις ουτε ενα ντεπον. το σωληνακι της επισκληριδιου το ειχαν βγαλει απο το μεσημερι γιατι με ενοχλουσεκαι δεν μπορουσα να ξαπλωσω.

δε λεω... θα ηθελα να γινοταν να ζησω και τοκετο, αλλα... αν ποτε τ'αλλαζα, παλι φουντουνια θα'παιρνα που λενε!

Σωσω να ζησετε βρε! αντε και με ενα αγορι! εκτος αν τα πηρε μονοπωλειο η αδερφη σου!

οσο για αρρωματα απο αυτα που ειπες το γουαιτ μασκ ξερω μονο και με αρεσει.

ΜΑρακι εγω ετρωγα και τρωω ωμο κεικ. ξερω οτι ειναι θεμα το ωμο αυγο, αλλα τωρα με τα μωρα χρησημοποιουμε μονο αυγα απο τις κοτουλες του γειτονα και σιγουρα δεν ειναι σαν της αγορας. 37 χρονια τα ρισκα ηταν με το μερος μου... μη με γρουσουζευεις τωρα καλε!!!!!!

Μαρκερ εμενα απο τον αντρα ακουνε τα διαφορα και τρελαινομαι!!!! ιδιως τωρα που εχει νευρα επιδη ειναι αρρωστα (;) ποσες φορες του την εχω πει και μπροστα στα παιδια πια, να προσεχει τα λογια του! τις προαλλες επιδη ο Σπυρος δεν ετρωγε που ηταν αρρωστος, ειπε αν δε φας φαϊ να φας σκατα! μονο που δεν τον εβρισα! λες και αυτος προσπαθουσε να τον ταϊσει! και για 2 μερες και τα δυο λεγανε... δε θελω μακαρονια θα φαω σκατα! και γελουσανε! ευτυχως τους περασε... προς το παρον....

Χρυσουλα ιατρικο το Σαββατο... μπραβο για τον μικρουλη, αντε να ξεμπερδευει και ο μεγαλουλησ!

Νανα να ειστε καλα να τη θυμαστε τη μανουλα σου... αλλα πολυ κολυβο ρε κοπελια σε μια μερα!

ο Ανθιμος θα παει σχολειο;;; εμεις θα τα κρατησουμε αλλη μια μερα σιγουρα μιας και ο αντρας εχει αδεια, αλλα το λενε και τα ιδια οτι ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ!!!! θελουνε να πανε σχολειο.

ΜΑρντιο τι καλα που βολταρετε... σιγουρα εχετε και καλυτερο καιρο εκει...

καλα εγω ηδη εχω αρχισει να δινω εντολες για δουλειες... χιχι.... Μαριαννα φερε εκεινο, Σπυρο ανεβασε αυτο πανω... οταν εχουν κεφια με βοηθανε σε μικροπραγματα... τους αρεσει να με βοηθανε στο αδειασμα του πλυντηριου πιατων και το κανουμε σχεδον παντα μαζι...

ριχνουν ριγανη οπου τους λεω, ανακατευουν με συρμα ή μιξερ, προσθετουν τα ευκολα υλικα στο μπολ οταν κανουμε κατι...κλπ...βαλτες και εσυ στο τρυπακι σε λιγους μηνες!

Αλεκα το πρωινο Σαββατιατικο ξυπνημα ειναι.... αστα!

με το καλο να πατε για το χερακι στο Βολο και να περασετε και καλα!

εμεις τα ιδια απο υγεια... ψιλοχαλια πια... λεω οτι τα βαρια περασαν... λεω.... να δουμε...

αυριο δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

το βάρος που ένιωθα πρέπει να ήταν επειδή άλλαζα μήνα.

αλλά... κουτσένω...

έπαθα κράμπα στην γάμπα, η οποία ήταν πολλή δυνατή και τώρα κουτσένω...

Ελενάκι, με το καλό να τους πάρεςι στην αγκαλίτσα σου!!!

αμάν βρε κορίτσια... ανατρίχιασα με τις περιγραφές σας...

ευτυχώς, έχει πάρει θέση και πάμε για φυσιολογικό.

χθες πήγα στην κηδεία.

πίστευα ότι δε θα με πείραζε γιατί δεν την ήξερα τη γυναίκα.

1-2 φορές αν την είχα δει κι αυτό για πολύ λίγο...

αλλά... πέθανε από καρκίνο και μου ξύπνησαν οι αναμνήσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Βαγκ ελπιζω να ειστε καλα σημερα και τα απιδια παιδικο..

ρε βαριουνται παρα πολυ οταν καθονται σπιτι..τι ειναι αυτο???

Νανα εχει πονο η καισαρικη μετα...

υπαρχουν γυναικες που πονανε κατα τη διαρκεια του φυσιολογικου αλλα η καισαρικη εχει πονο μετα...

ξαναλεω ομως..μεχρι να βγεις απο μαιευτηριο το ξεχνας..το ξαναθυμασαι οταν ειναι αν ξαναγεννησεις :lol::lol:

και κατα τη γνωμη μου, κακως πηγες στην κηδεια...αφου δεν την ηξερες και καλα...στη θεση σου δικαιολογειται η απουσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...εμεις καλαλ...μυξες φουλ!

κ γω επισκληρησιο εκανα...ειναι τακτικη της κλινικης..για να σε πιασει γρηγορα...

ΠΡΩΤΑ ΡΑχιαια σε κανουν κα στα καπακια επισκληρησδιο..

ρε παιδια..η μαρθα ΕΙΧΕ ΚΟΛΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΡΕ ΠΟΥΑΣΤΗ ΜΟΥ...το σταΜΑΤΗΣΕ..Ε ΤΩΡΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕ..Κ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ρεπ ουστη μου..οταν νευριαζει..πραγμα συσνο..

ασε που αρχισε να κλεβει.

γυρισαμε απο επισκεψη ποχτες κ η ταν γεματες οι τσεπςς της παιχνιδια..

παπαπαπ!!

ο καιρος εδω οτι ναναι..1,30 θα παμε ολοι να δουμε 2 σπιτι..

εμενα η μαρθα απλωνει μονη τξηε..μ;αζευει ρουχα..

εδω κ καιρο..

τοι ναναι!!

ξεςσκονιζει με νερο και ξυδι..

αληθεια καλε τρως ωμο κεικ;;καλα κ μενα μαρεσει..η λασπουρα γενικα.

ρε νανα περασε τοσος καιρος;;σα χθρες μου φαινεται!!

γιατι εμενα ο μπαμπας μου που κλεινει 2 χρονια σε 1 μηνα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη που επιμένω με τα αυγά αλλά το θεωρώ πολύ σημαντικό.

Βαγκ μου μπορεί να έχεις αρρωστήσει από σαλμονελλα και να το πέρασες για γρίπη, γαστρεντερίτιδα κλπ.

Δε σε γρουσουζεύω ματάκια μου.

Διάβασε τα παρακάτω στο λινκ και όσες κοπέλες ενδιαφέρονται. Είναι κρίμα να πρνατε βαριές γαστρεντεριτιδες λόγω αυτού.

http://asfaleiatrofimon.blogspot.gr/201 ... 5.html?m=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε σωσώ... περνάει ο καιρός...

κάνει τέτοια πράγματα το Μαρθούλι;

χοντρό...

πώς της ήρθε;

Χρυσούλα πήγα γιατί ο Π δούλευε και πήγα για να εκπροσωπίσω την οικογένεια...

δεν πίστευα ότι θα με επηρεάσει γιατί δεν είχα καμία σχέση μαζί της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...