Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

μαρκερ....ετσι ξηγηθηκε το εντερο;;χαχαχ...

εγω ψηνοιμαι γισ τετοιες περιγρσφες...η δουλεια μου βλεπεις..

μεγαλο κερατο η μαρθα σημερα...αλλο πραγμα..δε βγηκαμε το απογ δε πηγαμε πουθενα και συφιλιασε σας λεω..τα παντα για να μας σπασει τα...

αντε μη πω!!

τεσπα..την ρβαλα νωρις για υπνο..

δεν την παλευαμε γενικη..βηχει ...συνεχιζει..ελπιζω να σταματησει καποια στιγμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα!

σωσώ τέλειες οι κούκλες σου!!!

πρέπει να πάμε σε ώρλ σήμερα.

χάλια οι αμυγδαλές το Π.

έχουν πρηστεί πολύ και έχουν πύον.

όλο το βράδυ δεν κοιμήθηκε από τον πόνο.

νομίζω ότι πρέπει να τις αφαιρέσει για να ησυχάσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..

ειμαστε ολες μια ομορφια...

ο Θ σπιτι, εχει βηχα και ενα 37αρι..σε λιγο γιατρο..

ελπιζω τιποτα το ιδιατερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

περαστικα σε ολους τις αντρες - μικρους και μεγαλους

σωσω ωρες ωρες δεν ειναι σπαστικα;

μηπως πρεπει να γυριζει σιγα σιγα παιδικο να κουραζετε;

εγω σημερα τους εστειλα παιδικο

ο νικος εχει μυξες φουλ - διαφανες σαν αλλεργια - ολη την ωρα ορο του κανω

θα παρω και ενα οτριβιν και βλεπουμε

δουλευω στις 13:00 σημερα και βαριεμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες,περαστικά στα αρρωστούλια....είναι και ο καιρός ρε παιδί μου όλο υγρασίες,πως να στεγνώσουν οι λαιμοί...εμείς ευτυχώς καλά..

Marker και γω είχα δυσκοιλιότητα στην εγκυμοσύνη με το σίδηρο.Με βοήθησε να τρώω 2 ακτινίδια ώριμα με το που ξυπνήσω το πρωί κάθε μέρα πριν φάω και πιω οτιδήποτε.Αν δε το χεις δοκιμάσει κάνε το,παρά να παίρνεις φάρμακα στην κατάσταση σου.

Σωσώ καλλιτεχνική φλέβα τι έφτιαξες πάλι....χαρά στην υπομονή σου,δε το χω καθόλου με τέτοιες ασχολίες...

Το βιντεάκι της Τατιάνας δε μου το άνοιγε,κάποιο πρόβλημα έχω με adobe flash player μου γράφει.Αλλά από τα σχόλια απο κάτω και τα δικά σας κατάλαβα περι τίνως πρόκειται.

Καλό σκ να έχουμε,θα μπώ αύριο να μάθω για την Ελένη(Σωσω να μας ενημερώσεις). Ελενάκι με το καλό κοπέλα μου όλα θα πάνε super!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!

Ελενακι μου! Με το καλό αύριο! Σε 24 ώρες το πολύ θα έχεις τα αγοράκια σου αγκαλίτσα! Διπλή ευτυχία!

Θα περιμένουμε νέα!!!!!!!! :-)

Και μεις με ίωση. Έτσι για να μη ξεχνιόμαστε...

Εδώ παρεουλα είμαστε. Δεν τον έστειλα ουτε χθες σχκλειο.

Εγώ καλά είμαι. Ακόμη ξερνοβολαω τα πρωινά.... Αν υποψιαστω ότι θα με πάει έτσι μέχρι τέλους θα πεθάνω που έλεγε και λαζοπουλος!

Μπαίνω στον 5o την ερχόμενη εβδομάδα άντε μπας και ηρεμήσω. Λέω εγώ τώρα. Γιατί και στον διονύση είχα αναγουλες έντονες και στον 4o και αραιά κανέναν εμετό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια μαρακι;;ακομα αναγουλες;;καλημεραααααααααααα...

η μικρη χθες μυξες φουλ..της εκανα κανα 2 φορες ορο..πουλακι μου,,η μαρθα σταθερα μυξες βηχα...

καλε περαστικα σε ολους μας..χαμος..παιδιαα πολυ ζορι οι κουκλες..τεσπα..

ελενη..κοκκινιστο σημερα..για να μη λες οιτι δε μαγειρευω κρεας..χαχαχα..

θα παμε καροτσαδα κ σουπερ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Μααρακι τελικα κοριτσι; δεν θυμαμαι; Οσο για τις αναγουλιτσες μανικι ρε γμτ μου -ελπιζω να σου περασυν συντομα

Ποιον εχω σπιτι;ε;

τα παιδια μωλις τα πηρα απο τον παιδικο -38 ο νικος

και ηταν 2 μερες απυρετος - αν και πιστευω οτι ηταν απο το πολυ κλαμα

το απογευμα παιδιατρο - αν και τι θα πει;αφου δινουμε αντιβιωση

ενι γουει

Μαρντ μου ειχα και στην αλλη εγκυμοσυνη -οχι απο το σιδηρο αλλα απο την πιεση του εντερου - δεν ξερω πρεπει αν ειναι η θεση του τετοια

ελεγα σε αυτη οτι θα τη γλυτωνα γιατι μεχρι τον 5ο ημουν μια χαρα

τιποτα δεν γινεται δυστηχως -ειαι αυτο που λεμε εχω κανει τα παντα -εδω και μια βδμαδα τρωω 2 ακτινιδια πρωι βραδυ -χυμους - νουφαλακ ολα μαζι -κανονικα διαρροια επρεπε α εχω :lol:

ευτυχως δεν εχω φτασει στο σημειο να κανω κλισμα μονη μου οπως στην προηγουμενη

τι να κανουμε εντερο ειναι αυτο :D

Μονο μυξουλες η μικρη σωσω; πωπω το μωρακι και αυτο μες το προγραμμα θα μου πεις; αλλα τι στο διαλο ρε γμτ ολη η ελλαδα χαλια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως καθαρα πνευμονια...αντιβιωση μονο αν ανεβασει πυρετο πολυ..

σταγονες για βηχα και βλεπουμε...

Μαρακι υπομονη...!!!περασε ο καιρος!!!

περαστικα και σε εσας!!!

Σωσω ειναι η εποχη τετοια!!!η Μαρθα φρκαρει εμσα ε??/ και ο δικος μου!!!μια μερα να μεινει αφιονζεται!!!

σημερα δεν πολυεχει ορεξη...καθετα ξαπλωμενος στον καναπε με κατι τρενακια..τον βλεπω να παιρνει κανενα υπνακο :(

Μαρια εγω που απο παιδι ειχα τρελο προβλημα στην 1η εγκυμοσυνη λυθηκε εντελως..οχι απλως εξαφανιστηκε η δυσκοιλιοτητα μου αλλα το εντερακι μου λειτουργει ρολοι!!!!ετσι ξαφνικα!!!

Μαρδιο καλυτερα που δε στο ανοιγε το βιντεακι...τι να διαβασεις...εγω δεν το ειδα καν...

παντως να ξερεις οτι καποια στιγμη θα το κοψουν απο μονες τους το γαλα το μεταμεσονυκτιο..εμεις και οι δυο ημασταν της αποψης του αντρα σου...

ο Θανος μεχρι και το καλοκαιρι ξυπνουσε για γαλα τουλαχιστον μια φορα ακομα και αν ειχε φαει κανονικα για βραδυ...το εκοψε μονος του στα 3 ακριβως..

Η Ελενη θα ετοιμαζεται :D:D τι καλα!!!!ωραια να πηγαινεις προγραμματισμενα!!!

δουλευω στη 1 :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

κοριτσια ευχαριστω για τις ευχουλες..

εγω σημερα πηγα και εκανα τις τελευταιες εξετασεις, εκλεισα δωματιο με μπαλκονι για να βγαινουν στο μπαλκονι εξω οι επισκεπτες.. :lol::lol: (ο γιατρος μου μου το εκλεισε παρεπιπτωντως) :mrgreen:

πηγα στον γιατρο για τελευταιο υπερηχο... το μυγοφτυσματακι μου γυρισε και εχει βαλει το κεφαλι του στην λεκανη...ειναι λεει ετοιμος να βγει... ο αλλος ορθιος ακομα..... με ζυγισε κιολας... συνολικα πηρα 10 κιλα...

γεωργια τι να πω υποκλινομαι..... κρεας????????

μπραβο.... γιορταζεις κατι σημερα?????? =))=))=))=))

περαστικα σε ολουσ τους αντρες....

ρε παιδια οσο κοιμαμαι το βραδυ (μια -δυο ωρες μην φανταστειτε), σηκωνομαι και ειμαι μεσα στα σαλια... εχω βρεξει το μαξιλαρι, την μπλουζα μου... οτι να ναι....

μαρακι στην κορη μου ξερασα τελευταια φορα 2 ωρες πριν γεννησω.... με πηγε σερι...

σε αυτα τωρα παλι κανω εμετους ακομα αλλα οχι σε μεγαλη συχνοτητα...

αυριο ειναι η μεγαλη μερα.... το πρωι που πηγα στο νοσοκομειο για εξετασεις ηταν ολοι απο πανω μου... εσυ εισαι με τα διδυμα που γεννας αυριο???

καλε που τα εχεις???

μπραβο που τα εφτασες ως εδω και τετοια....

ηρθε ολη η ομαδα που θα ειναι αυριο στον τοκετο και μου συστηθηκε..

ενιωσα βασιλισσα εχω να πω.....

την ειρηνη μου την εκανα σαν σημερα....

35 και 5 μερων....

δεν μπορω να το πιστεψω οτι η κυηση των διδυμων ξεπερασε την κυηση της κορης μου εστω και για μια μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενη...με συγκινεις...

τι να πω!!!

χαχα.κα αντρας μου αυτο λεει;;περιμενουμε κοσμο;;

ελενη ολα καλα θα πανε..σε πηρα κ τηλ..αλλα εκλεινες δωματια εσυ...χζαχαχ..

ειδες τελικα ποσα μπορει να αντεξει ο ανθρωπος;;κ ακομα περισσοτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Ελένη με συγκίνησες και μένα...όλα τέλεια...κρύβουμε πολλές φορές δύναμη που δε τη πιστεύουμε...Και μετά όλα μια χαρά θα ναι θα δεις,να μην έχεις άγχος για τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α παρεπιπτόντως η σιαλόροια είναι συχνή στην εγκυμοσύνη.Δεν είχα αλλά μου χε τύχει να το διαβάσω.Με το καιρό όλα τα περίεργα σωματικώς και ψυχολογικώς θα επανέλθουν στο ρυθμό τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρδιο παντως να ξερεις οτι καποια στιγμη θα το κοψουν απο μονες τους το γαλα το μεταμεσονυκτιο..εμεις και οι δυο ημασταν της αποψης του αντρα σου...

ο Θανος μεχρι και το καλοκαιρι ξυπνουσε για γαλα τουλαχιστον μια φορα ακομα και αν ειχε φαει κανονικα για βραδυ...το εκοψε μονος του στα 3 ακριβως..

Αχ βρε Χρυσουλάκι να ξεβρες κουράγιο που μου δίνεις....να χω κάτι να ελπίζω η έρμη μάνα...χα χα...εκτός αν μέχρι τότε κάνω τρίτο και ξαναρχίσουν τα γλέντια από την αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις πηγαμε παιδοτοπο με τη μεγαλη..δε ξερω αν ειναι φαση αλλα ειναι 2 μερες τωρα τρελο κωλοπαιδαικι..

τεσπα..η μικρη συνεζιζει μυξες..

τι να πω!!

θα δουμε ταινια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη σιγουρα εισαι αγκαλιτσα με τον αντρουλη σου και μετρατε ωρες να αγκαλιασετε τα αντρακια σας!!!

με το καλο λοιπον και ολη η θετικη ενεργεια μου μαζι σας!!!

Σωσω φυσικα θα διαβασω τα νεα αυριο βραδυ...

η μικρουλα σου καλυτερα;;;;

στο ημερολογιο διαβασα οτι ειναι της Μαρθας. δε γιορταζετε σημερα;;;

η μεγαλη σου παντως ειναι μαθημενη στο εξω και γιαυτο σας σπαει τα νευρα στο σπιτι...

αφου να φανταστεις τα δικα μου απο οταν αρχισαςν παιδικο και λειπανε τη μιση μερα, δε θελανε το απογευμα να πανε πουθενα! θελανε να παιξουνε μαζι και με τα παιχνιδια τους!

ρε κοριτσια υπαρχει σπιτι που να μην ειναι καποιο αρρωστο;;; ελεος πια!!!

εμεις τελικα περασαμε 2 ιωσεις στα καπακια. μια κολησε ο Σπυρος απο την ταξητου με βηχα και πυρετο και αλλη κολησε η Μαριαννα απο τη δικια της με εμετους! και αφου περασε ο καθενας τη δικια του συνεχισε με του αλλουνου! εγω τις ειχα συγχρονως! ευτυχως το βαρυ ηταν μονο χθες. εμετο δεν εκανα, εχω κανει ελαχιστες φορες στη ζωη μου, αλλα ειχα τοση εξαντληση, τοσο πονο στις αρθρωσειες κυριως της λεκανης...με το ζορι στεκομουν ορθια... το να ανεβω στο πανω οροφο ηταν οδυνηρο!

και ο αντρας..... ηταν για μπατσες! σχεδον ολο το πρωι ελειπε ή εκανε κατω δουλειες και ημουν μονη με τα δυο! πως καταφερα να πεταχτω πανω και να πιασω το μπολ και να το βαλω μπροστα στο Σπυρο την ωρα που εκανε εμετο... τελειως αντανακλαστικο.

τωρα η μαριαννα εχει βηχα απο χθες και σημερα εκανε και ενα 38αρι... ο Σπυρος βηχει λιγο αλλα σημερα δεν εκανε εμετο και γυρισε η ορεξη και το κεφι του...

αυριο παω δουλεια... σαν να ηταν αιωνας αυτη η αδεια... ελπιζω να ειναι καλυτερη η απομενη...

Μαρκερ η γιατρος μας ειπε οτι η ιωση που εχουν και τα δικα μου ενω νομιζεις οτι τελειωσε ο πυρετος ξαναεπιστρεφει..

ΝΑνα και ο αντρας εφηβικες αμυγδαλες εχει;;;; και εμενα εκει με χτυπαει!

ΜΑρακι μπηκες 5ο;;;;!!!!! πλακα κανεις!

για μπαινε πιο συχνα γιατι την επομενη φορα θα μας πεις κανενα.... γενναω... και αθ μας στειλεις αδιαβαστες!

Μαρντιο μακαρι να ειναι και οι δικιες σου σας το γιο της Χρυσουλας και σε λιγο να σταματησουν τα μεταμεσονυχτια ταϊσματα. εγω παντως πειτε με μπιτσ, δεν εκανα καν την αρχη να ταϊζω οταν ξυπνανε...

καλε Ικεα και στη ΡΟδο;;; και οχι στη Κρητη;;; τωρα εμεινα!

Αλεκα!!! πως παει ο αποκλεισμος;;; η κορη σου πως παει με το χερακι της;;;; καλα μονο που σκεφτομαι να γινοταν τωρα με τις απεργειες και να επρεπε να κινητοποιηθει το λιμενικο να σας παει στο νοσοκομειο.... ή να ειχε απαγορευτικο.... Παναγια μου!

παω να την πεσω κοριτσια

Ελενη η Παναγια μαζι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

πρωινη πρωινη σημερα....για ολα φταιει η Αγγελικη :x σορρυ αλλα αυτο το 7.30 σαββατιατικο με χαλαει πολυ!!!!

τελος παντων....τι να κανω σηκοθηκα κ εκανα καφε

Ελενη τωρα θα εισαι μεσα λογικα....περιμενουμε τα χαρμοσινα νεα!!!!

αχ! νοσταλγιες πολλες ...οταν ακουω για γεννες κ μωρακια

με το καλο φιλενεδα !!!!!!!!!!!!!!!

εμεις δεν αρρωστησαμε φετος...ακομα...

η Μαρια ενταξη με το χερακι....την αλλη παρασκευη πρεπει να παμε νοσοκομειο για ακτινες κ εαν ολα ειναι καλα να βγαλουμε το γυψο :D

θα ζητησω να παρω αδεια μια μερα κ να φυγω την πεμπτη το μεσημερι με καραβι....λεω να μεινω μεχρι την κυριακη που εχει παλι καραβι....να δω κ τουσ δικους μου...την προηγουμενη φορα με το νοσοκομειο κ τα τρεχαματα τους τρελανα κ δεν μας ειδαν κ καθολου γιατι ειχα φυγει αμεσως ..

ειναι κ τα μησα λεφτα με καραβι...τα αλλα μισα θα τα φαμε σε κανα τζαμπο :lol::lol:

ηλιος φοβερος σημερα!!!!!!!!

θα παμε μια γυρα βολτα -ψωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera

Μπηκα στα γρηγορα να πω καλη Λευτερια στην Ελενη μας

Λογικα τωρα τα μικρα σου εχουν ερθει στο κοσμο

Να τους χαιρεσαι - πανα να ειναι υγιεις

Περιμενουμε νεα

θα σχοιασω τα υπολοιπα μετα

Βαγκ λες να εχουμε την ιδια γιατι και εμας ετσι ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελατε!!

γεννησε η φιλεναδα μου...

το ενα 2100 και το αλλο 2600...

κ τα 2 ειναι θερμοκοιτιδα..αλλα το μεγαλο προληπτικα και το αλλο λιγο με το αναπνευστικο του 1 θεματακι αλλα οχι τιποτα σημαντικο.δεν ειναι διασωληνωμενο...ετσι τους ειπανε..μιλησα με βαγγελη κ οζι με ελενη..η εςλενη ακομα μαστουρωμενη ειναι..

σε λιγο μαλλον θα μιλησω κ με ελενη..

αντε ρε φιλεναδα ,.να σου ζησουνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε απο σουπερ εχω κατι ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑ

ολα καλα ομως -εγω εχω νευρα

ΕΛΕΝΗμου να σουζησουν οιμπομπιρες :D

καλοτυχα και με υγεια

ολικη έκανε; γιατι ειναι μαστουρωμενη;

οπως και να χει καλη αναρρωση και καλη λοχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι να σου ζήσουνε!

Άι στο καλό συγκινήθηκα!

Σωσωκα ενημέρωσε μας όταν μάθεις κι αλλά νέα!

Να της πεις και πολλά φιλάκια! :-):-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...