Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Αναστασία,περαστικά στη μικρούλα!!απο τον παιδικό κόλλησε;;σπάσιμο να έχεις ρεπό κ να μην μπορείς να βγεις!περαστικά θα ειναι όμως!πώς να μην είσαι κουρασμένη με τη δουλειά που κάνεις;;προσφέρεις πολλά κ στο σπίτι κ στη δουλειά!!

Αφροδίτη,με γεια!!τα DPAM τα λατρεύω!!ώστε fashion icon?!?!τύφλα να έχει η Τάμτα δηλ!!! :lol:

Ανδρια,με γεια τα σκουλαρίκια αν κ προσωπικά δεν συμφωνώ με την ιδέα του τρυπήματος των αυτιών σε μωρό,αλλά...περί ορέξεως κολοκυθόπιτα! ;) θα είναι σίγουρα μια κούκλα!!πώς είναι το στήθος σου;το τήθος σου όπως λέει κ η Μυρτώ!!"μωμό μόνο γάλα τήθος Μαμάς" :lol:

Είμαι ένα πτώμα!!!'ήμασταν για καφέ από τη 13.30 μέχρι τις 19!!!!!!προσπαθώ να κρατηθώ ξύπνια μέχρι να ξυπνήσει ο μικρός να τον κανω μπάνιο να τον θηλάσω βλέποντας sex and the city και να ξεραθώ!!μ'αρέσει που είχα κ πονηρά σχεδια για σήμερα!!! :lol: τρομάρα μου!!είπα μετά από 3,5 μήνες να το αποτολμήσω!!!

Καλή ξεκούραση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xerete!!

Anastasia mou perastika sas!! K emas i Victoria x8es to vradi apo tis 1 ta 3imerwmata erxotan sto dwmatio mas tin pername pisw sto krevvataki tis k pali erxotan k agxw8ika pws 8a mas arrwstisei giati mia alli nixta pou mas ekane to idio meta apo 2 meres mas ekane piretous k telika eixe wtitida alla eutixws prostoparwn einai mia xara..

Afrodite mou telika katali3ame se mia teleia foustitsa giati 8a valei alla 2 koritsakia paranimfakia apo ta opoia to ena koritsaki einai ligo paxoulo k den vriskame kapoio na tis kanei k epeidi i 3aderfi mou 8elei k ta 3 koritsakia na forane ta idia agorasame tin foustitsa pou kanei se oles.. K to foremataki itan poli omorfo panw tis.. Tis agorase k papoutsakia xrwmatos xrisa kickers gia to gamo to opoio einai k to dwro tis gia to Pasxa..

Danae mou k emeis den valame kwlo katw :D, pigame mall meta sto spiti tis aderfis tou koumparou mas k nonou tis Victorias na dei podosfairo o george k meta stin mama mou gia na kratisoume 3ipnia tin Victoria k telika stin epistrofi mas i wra 9 koimi8ike sto autokinito.. Oso gia tis tripitses, tis evgala toso nwris pou den poli katalavenei gia na min tis travaei k pou 8a ka8otan k isixi, k oso pio mikra einai den ponane toso i an ponesoun einai gia ligo k tin Victoria an 8imame kala 3 minwn tin pira, skeftou na pigena twra tin Victoria, me kamia dinami den 8a stekotan.. To sti8os mou egine sxedon opws itan prin 3ekinisw na 8ilazw, einai mono ligo skliro ekei pou itan apostima alla den ponaw ka8olou k prin 2 evdomades pou piga giatro efige teleiws i molinsi k 8a paw 3ana se ena 3mino.. Ola kala eutixws!! Gelasa me auto pou leei i Myrto, k mena i Victoria otan eklaige i Anastasia mou elege "mama mwooo (mwro) gala" k mou travage tin pitzama gia na vgalei to sti8os mou :lol: akomi merikes fores to kanei :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditaki mou XRONIA SOY POLLA, na ziseis k oti po8eis stin agkalia sou na to vreis.. Sintoma oli i oikogeneia enwmeni sto spitaki sas k me ena sporaki stin koilitsa sou.. Ta filia mou se sena k tin A8inoula sou :-*:-*[/quote

ευχαριστω αντριακι μου, ξερω οτι ειναι απο την καρδια σου γι'αυτο και θα πιασουν! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τρελοπαρεούλα.. έγω όλο χάνομαι αλλά δεν ξέρω δεν έχω πολύ όρεξη να ασχοληθώ με τον υπολογιστή όταν γυρνάω στο σπίτι. Θες γιατί δουλεύω μέχρι της 5-6 το απόγευμα, θες γιατί ο Παναγιωτάκης είναι λίγο δύσκολος στο φαγητό τελευταία και το σκέφοτμαι όταν είναι η ώρα του φαγητού.. κάνει μια ώρα να τελειώσει το φαγητό του.. θες γιατί πιάνομαι με τις δουλειές και περνάει πολύ η ώρα.. μάλλο όλα αυτά μαζί! Αφροδιτούλα έχεις γενέθλια, χρόνια σου πολλά να τα εκατοστείσεις.. και να είσαι πάντα ευτυχισμένη εσύ και η οικογένεια σου! Περαστικούλια στην Γεωργίτσα, έτσι είμαστε εμείς οι μανούλες ανυσηχουμε όταν δεν τρώνε και δεν είναι καλά, θα περάσει όμως και θα ξαναγυρίσει η ορεξούλα της. Αφροδίτη μεγιά για τα καινούργια σας παπουτσάκια και το τζίν μπουφανάκι, θα είναι μια κούκλα!! Γεωργιάννα μου εσείς τι κάνετε; Δανάη, ο μικρούλης ξυπνάει μεσ'τη νύχτα καθόλου; Ο Παναγιωτάκης κοιμάται κάθε βράδυ στις 12 με 12:30, το κάνει κανένα απο τα δικά σας παιδάκια; Τουλάχιστο κοιμάται μετά μέχρι το πρωί γιατί της ξαδέρφης μου που είναι 2,5 μήνες μεγαλύτερος ο μικρός της κοιμάται μεν στις 9 αλλά την ξυπνάει τρεις φορές μεσ'τη νύχτα για γάλα, ούτε όταν ήταν πιο μωρό δεν το έκανε αυτό..Οι υπόλοιπες τι κάνετε; Έχουμε καμία άλλη εγκυούλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!

Γωγώ να χάιρεσαι τη Χριστινούλα! Να ζήσει και να τα εκατοστήσει! Την ξέχασα την προηγούμενη εβδομάδα :(

Ελπίζω να περάσατε καλά!

Γιούλη κι εσύ να χαίρεσαι τον Αλέξη σου σήμερα! Χάθηκες αλλά φαντάζομαι θα είσαι στο τρέξιμο. Ο άντρας σου πότε επιστρέφει?

Αναστασία περαστικά και κουράγιο! Κι εγώ είμαι άρρωστη σχεδόν μια βδομάδα και δεν μπορώ να γίνω καλά γιατί δεν ξεκουράζουμε. Νιώθω σαν κινούμενο πτώμα. Το χειρότερο είναι που μάλλον κόλλησα την Κατερίνα που άρχισε να ψιλοβήχει, πάνω που είχε ξεπεράσει το συνάχι πριν μια βδομάδα. Μου φαίνεται όσο δεν αρρωστήσαμε το χειμώνα, το παθαίνουμε τώρα.

Αφροδίτη χρόνια πολλά και σε σένα! Ό,τι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί και γρήγορα!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σήμερα δεν πήγα στη δουλειά γτ η Γεωργία είναι ακόμη με πυρετό. Χτες έκανε 40 και σήμερα το πρωί 39. Αν ξανακάνει, θα την πάω παιδίατρο το απόγευμα.

Αφροδίτη, πολύχρονη για τα γενέθλιά σου και από δω! Μεγιά τα ψώνια της Αθηνούλας! Θέλω κι εγώ βόλτα στο Mall... Είμαι από την παρακευή μέσα στο σπίτι με τη μικρή άρρωστη.... έχω σκάσει....

Άντρια, χαίρομαι που το απόστημα έφυγε και τώρα είσαι μια χαρά! Φιλάκια στις κουκλίτσες σου!

Χοανίτα τι κάνεις? Κι εγώ έτσι πτώμα είμαι κάθε απόγευμα και δεν πολύμπαίνω, Μου λείπει όμως το μάμμυ... Η Γεωργία έχει στρώσει στο θέμα ύπνος, και κοιμάται στις 10 το πολύ 10:30 το βράδυ. Μήπως ο Παναγιώτης περνάει κάποια φάση?

Δέσποινα, περαστικά!!! Μακάρι η Κατερίνα να το περάσει ελαφριά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα και απο εδω στην γλυκεια μας Αφροδίτη! να είσαι πάντα γερή και όμορφη και σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα :D:D:D

Χρόνια πολλά και στην μικρή Χριστίνα και τον μικρό Αλέξη!

Περαστικά στα άρρωστα μωράκια και τις μανούλες τους :D:D

Στέιση κούκλα η μικρή!! είναι τέλειο παιδάκι :D:D:D και του χρόνου!!!

εμείς είμαστε καλά εργασία και χαρά (λεμε τώρα) και πολλά παιχνίδια με τα παιδιά!!

το Σάββατο βγήκα με τον άντρα μου και φιλους μέχρι τις 5 το πρωι χαχαχαχαχα

και την Κυριακή πήγα την Έμμα μου στο θέατρο και μετά για φαγητό και γενικά τρέχαμε συνέχεια!! ωραία ήταν όμως :D:D

φιλακιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Που χαθήκατε καλέ? Ελπίζω να είστε καλά και να μη σας έχουν φάει οι δουλειές και οι αρρώστιες!

Δάφνη είδα τα posts για τα δημιουργικά εργαστήρια! Εύχομαι να πάνε καλά! Και να μπαίνεις λίγο κι εδώ να μας λές τα νέα σου!

Εγώ ακόμα να αναρρώσω αλλά ευτυχώς η Κατερίνα το ξεπέταξε το κρύωμα.

Αναστασία είναι κούκλα η κόρη σου!

Samantha πως ήταν η Εμμα στο θέατρο? Κι εγώ θέλω να πάω την ΚΑτερίνα αλλά φοβάμαι μη βαρεθεί στη μέση και μου ζητάει να φύγουμε!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακθα!ειμαστε παλι χωρις ιντερνετ γιατι η μικρη χαλασε το ρουτερ!

γωγω μου κ γιουλη αναφρομικα χρονια πολλα για ζουζουνια σας!γερα καλοτυχα κ χαρουμενα!!!

αφροδιτη μιυ χρονια πολλα κ σενα!η μπεμπεδοσκονη εψει ηδη σταλει με το ταχυδρομειο :-)

ελενα οως περασατε στο θεατρο;εκατσε ησυχα η εμμα;η μυρτω εχει καρφια στον κωλο της.αποκλειεται να ξαθισει πανω απο 10' καπου!!απο χυες αρχθσε ν ανοιγει κ τις πορτες των δωματιων μονη της!!!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μοΥ!!

που χαθηκατε???

Δανάη και εμένα ανοίγει πόρτες και ανοίγει και την εξωπορτα για αυτο στο εξης την κλειδώνουμε ...

Λοιπον στο θέατρο την πάω από πολύ μικρή...είναι ήδη η 8η παράσταση που βλέπει...κάθεται καλά και της το εξηγώ (ψυθιρίζω) και μετά την βάζω να μου το πει ξανά από την αρχή...πολύ γέλιο....

εντάξει αν θελήσει να βγει έξω δεν την πιέζω...μόνο μια φορά μου έχει τύχει σε ένα θέατρο που ήταν πολύ "ψαγμένο" χιχι και ήταν λαικά παραμύθια για αρκετά μεγαλύτερα παιδιά...

εμείς είμαστε καλά...ας τα λέμε δηλαδή καλά εγώ με πονόδοντο ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!! αχ εκει που δεν ειχα ουτε ενα σφραγισμα προ τεκνων τώρα εχω 2 απονευρώσεις 2 σφραγισματα και 2 που εχουν σπάσει (τα απονευρωμενα)...σημερα λογικα θα έχω και άλλο σφραγισμα...αχ στενοχωριεμαιιιιιιιιιιι :(:(:(

περιμενω να ερθει το Σαββατο να παμε βολτουλες και την Κυριακη λεω να την παω στο μουσειο Ακροπολης για να κόψω αντιδρασεις χιχιχιχιχι...

ααα με τον αντρα μου ριξαμε εναν ομηρικο καυγα χθες γιατι επανηλθε το θεμα του εξωτερικου και εγω σκεφτομαι σοβαρα να παω....μεχρι τον Ιουνιο πρεπει να αποφασισω/ουμε...αλλά εκεινος ουτε που το συζηταει..........και ειναι μονο για 2 χρονια.....................ειμαι πολυ στενοχωρημενη που δεν εχω την υποστηριξη του σε αυτο το θεμα...

σας φιλωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δέσποινα και να σου ζητήσει να φύγετε δεν χάλασε και ο κόσμος...σιγά μπορείτε να βγειτε λιγάκι και να μπειτε μετα....ετσι και αλλιώς θα πάτε σε παιδική παράσταση που ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα κοριτσια εγω εβγαλα ολα τα κλειδια απο τις πορτες γιατι παει και κλεινεται μεσα στα δωματια/μπανιο και και ηταν θεμα χρονου να αρχισει να γυρναει και το κλειδι!! προσοχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha πολύ χαίρομαι που η Έμμα είναι κυρία στο θέατρο. Πήρα θάρρος και θα πάω και την Κατερίνα.

Με τα δόντια είμαι ομοιοπαθούσα. Ένα δόντι μου σπάει συνεχώς μετά τη γέννα και κάνω ανασύσταση αλλά τώρα απόγινε και από Δευτέρα ξεκινάω διαδικασίες για θήκη :?

Κι εγώ έχω βγάλει τα κλειδιά από τις πόρτες γιατί μια μέρα κλείδωσε το μπάνιο και ευτυχώς ήμουν μέσα μαζί της και ξεκλείδωσα και επίσης έχει κλείσει την μπαλκονόπορτα ενώ ήταν έξω ο μπαμπάς της και ευτυχώς ήμουν κι εγώ σπίτι και του άνοιξα!

Αχ για το εξωτερικό σου έχω πει τη γνώμη μου. Δεν θα χώριζα με τίποτα την οικογένειά μου, εκτός αν υπήρχε μεγάλη οικονομική ανάγκη, αλλά ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο όταν νιώθεις πως "θυσιάζεις" τα όνειρά σου για αυτήν. Προσπάθησε να το συζητήσετε ήρεμα πάλι. Όποια απόφαση κι αν πάρετε καλό είναι να έχει προηγηθεί συζήτηση γιατί αναγκαστικά ο ένας από τους 2 θα υποχωρήσει-συμβιβαστεί και θα είναι πολύ άσχημο να κρατάει μέσα του πικρία για τον άλλο. Όσο περισσότερο το συζητήσετε και ορθολογικοποιήσετε την όποια απόφαση, τόσο καλύτερα θα είναι για τη σχέση σας από δω και πέρα. Είναι πειρασμός και δοκιμασία για την οικογένεια σας και πρέπει να είστε ενωμένοι. Εύχομαι το καλύτερο για σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!

αυτη την εβδομαδα ειχα πολλη δουλεια στο σπιτι, παρακολουθω ενα σεμιναριο εξ'αποστασεως και εχω εργασιες να κανω + τη δουλεια στο σχολειο! αυτη την εβδομαδα θα ειμαι πιο χαλαρη!

ελενα μου, τι να σου πω κι εγω για το θεμα του εξωτερικου... εμεις ειμαστε διαμελισμενοι για πολυ λιγοτερα χρηματα.... :(:( και ειμαστε στην αρτα, οπου το παιδι μου στερειται ερεθισματων!!! :o:o

δαναη μου ευχαριστω για τη μπεμπεδοσκονη! λεμε μετα το πασχα να την χρησιμοποιησουμε..... ;)

κι η αθηνα ανοιγει τις πορτες, αλλα ευτυχως ακουει οταν της λεμε να μην τις ανοιγει...

χτες ειχε τελεια μερα και βγηκαμε βολτα στη θαλασσα! το χαρηκαμε και οι δυο!

κι εμενα μου εδωσε κουραγιο η ελενα με την εμμα, αν και η δικη μου καθεται συνηθως οταν τρωει :lol::lol:

αναστασια, κουκλα η γιωργια!!!!

μου λειψατε!!!! τις επομενες 2 εβδομαδες θα ειμαι πιο χαλαρα και θα μπαινω συχνοτερα!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Xa8ika ee :oops:

Grafw auto to minima gia 3i fora, stin ipovoli xanete, sas grafw apo to tablet k den 3erw pws to kanoume copy :twisted:

Simera pigame jumbo k agorasame 2 ka8ikakia tou patwmatos (1 gia to spiti k 1 ta3idiou me eidikes sakoules otan 8a eimaste ektos spitiou) k prin tin valw gia ipno apo4e eixame k tin prwti mas epitixia!!: D Mou eipe distaxtika kaka alla epeidi merikes fores to leei gia plaka k gelaei, me koroidevei den tin poli piste4a alla tin evale o george k nai ekane, molis ka8ise sikwstike sxedon amesws k skeftika pws to pire san paixnidi alla mallon ta eixe etoima xexe :lol: xarika poli giati pisteva pws 8a diskoleutoume, ok exoume akomi dromo mprosta mas alla toulaxisto kaname kali arxi :) Oso gia tis portes k i Victoria 3erei na tis anoigei/kleinei alla ta kleidia ta exw stin e3w meria giati tis kleidwnw gia na min mpenei eidika ta vradia pou koimomaste k na kanei efodo :) Mono tou dwmatiou mas to kleidi einai apo tin mesa meria alla i porta mas exei provlima, vriskei sto patwma k diskola anoigei/kleinei k tin exw misanoixti otan eimaste mesa gia na mporei na er8ei na mas vrei opws k i e3wporta mas exei to idio provlima, edw diskolevomaste emeis na tis xrisimopoioume..

Eseis ti kanete? Ti programma exete avrio?

Emeis 8a pame stin mama mou gia fagito k meta leme na pame se ena poli megalo zwologiko kipo (an den kanei krio pali), me pirane k emena oi goneis mou mia fora otan eimoun mikri alla twra akousa pws exei terastia ektasi k poikilia, cafe k parko me paixnidia gia ta paidia, exei kairo pou leme na pame alla olo to anavalloume mia o xalia kairos mia oi ipoxrewseis den ta kataferame..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαααααα!

καλορίζικο το νέο μάμι, για να δούμε θα το συνηθίσουμε;;;

τι κάνετε; εγώ κοιμήθηκα τοο μεσημέρι και τώρα το μάτι γαρίδα! είδα αυτό το σετάκι στο ίντερνετ, σας αρέσει;

http://glamorouskids.gr/index.php?route=product%2Fproduct&path=67_91&product_id=165

αντρια, καλή αρχή κάνατε με το γιογιό! μπράβο, καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Afroditaki mou se euxaristoume!! Oso gia to setaki TELEIO!! To eida pou to evales k sto facebook k simfwnw k egw me ta koritsia k nai 8a to forousa tis Victorellas mou..

Axxx siderwna ena 2wro, perissotero xrono efaga sta rouxa twn mwrwn, vrika k ta 3-6 pou eixa tis Victorias pou twra 8a ta vazw stin Anastasia k mazeutikane polla rouxa..

To mammy den mou aresei :( den vriskw sxedon tipota k to 8emataki mas tixaia to vrika.. K otan piga na kanw ipovoli tin apantisi mou egrafe pws den exw permission k kati vlakeies..

Xarika paaaara poli, perimenw arxes tis erxomenis evdomadas to epidoma toketou k telos tis idias evdomadas to epidoma mitrotitas k 8a plirwsoume tis doseis tou stegastikou mas daneiou k tis asfaleies zwis k spitiou pou exoume, exoume ka8isterisi 3 mines alla exei apo to kairo pou gennisa pou perimenw auta ta xrimata..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας! το καινουργιο μαμμυ δεν μου αρεσει καθολου και δεν θα συνεχισω. θα σας πω γτ. οταν γραφουμε η 1η προταση φαινετε στους αλλους και ετσι τον κανεις να διαβαζει τι εχεις γραψει απο περιεργια.

με καποιες κοπελες μιλαμε και στο φαις. θα μπορουσαμε να κανουμε μια κλειστη ομαδα που θα ειναι ΜΟΝΟ για εμας ή εδω ή στο φατσοβιβλιο. μια προταση κανω. αλλα εδω δεν μπορω να συνεχισω. το ξερω οτι και πριν τα διαβαζανε αλλα δεν τους διναμε την αφορμη, αυτη ειναι η διαφορα.

ειμαστε ολοι καλα και ανυπομονουμε να σφιξουμε την μαμα μου αγκαλια. με χαροποιει το γεγονος οτι και ο ανδρας μου την σεβετε και την αγαπαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Επιτέλους κατάφερα να συνδεθώ και να απαντήσω στο καινούργιο mammyland!

Αν οι υπόλοιπες το έχετε εγκαταλείψει, να μου το πείτε, μη με αφήνετε να μπαίνω και μιλάω μόνη μου ε?:rolleyes:

Έχω μπει σε ψυχολογία Πάσχα και δεν μπορώ καθόλου να δουλέψω!

Ελπίζω να είστε καλά! Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι νομιζα οτι ειχε μπει καποια κοπελα και ειχε γραψει για την καινουργιαμας ομαδα.

Λοιπον μεταφερθηκαμε στο facebook μια μυστικη ομαδα. λογω το εδω διαβαζουν και αλλα ατομα τις δημοσθευσεις μας, διαβασε το ποστ που εγραψα πριν. Εαν εχεις facebook να μου κανεις αιτημα φιλιας για να σε βαλω μεσα στην ομαδα. θα με βρεις σαν georgi dragomanu ή καποια αλλη κοπελα. ανε σε περιμενουμε εκει!!! και εαν δεν εχεις να ΚΑΝΕΙΣ εστω και μονο γι αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ιδιο ισχυει και για την Ιωαννα που χαθηκε και παλι!! απλα μια παρακληση στειλτε μου μνμ να μου πειτε ποια ειστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...