Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λήψη χοριακής λάχνης ή τροφοβλάστης!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!

Μετά από προσπάθειες αρκετών ετών είμαι επιτέλους εγκυούλα!!!

Πρέπει όμως σε λίγες εβδομάδες να κάνω λήψη χοριακής λάχνης και είμαι πανικοβλημένη...

Έχει κάνει καμιά σας; Σε ποιόν γιατρό;;; Πονάει;;;

Έχω ακούσει για 2-3 καλούς γιατρούς αλλά δεν ξέρω καμιά κοπέλα που να έχει κάνει την εξέταση αυτή είτε σε αυτούς είτε αλλού..................

Έχω πολλές φοβίες, ειδικά για την πιθανότητα αποβολής!

Όποια θέλει ας μου απαντήσει σας παρακαλώ!

Ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω στο ηρακλειο κρητης ξεερω αρκετες που εχουν κανει...

κι γω επρεπε να κανω αλλα λογω διδυμης κυησης υπηρχε μεγαλη πιθανοτητα αποβολη οποτε δεν εκανα...

αν εισαι αθηνα πηγενε στη λοκους μεντικους.. εχω ακουσει πολυ καλα λογια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα!! Καταρχάς με το καλό το μωράκι σου!! κατα δεύτερον μην αγχώνεσαι καθόλου γιατί δν είναι τραγικά τα πράγματα κ το ποσοστό αποβολής είναι πολύ μικρό! Λοιπόν,αν είσαι Αθήνα θα σου πρότεινα την κυρία Σούκα! Εκείνη μου έκανε λήψη τροφοβλάστη στη μικρή μου κ όλα πήγαν άψογα! Εύχομαι κ σε σένα καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!! Δεν υπαρχει λογος να πανικοβαλεσαι!!!! Το εκανα και γω πριν 3 χρονια, δεν ποναει καθολου. Ενταξει ο φοβος ειναι φυσιολογικος και γω φοβομουνα τοτε αλλα δεν ειναι τιποτα και οταν θα'ρθει η ωρα να το ξανακανω δεν με φοβιζει πια. Εγω το εκανα στο παραρτημα του Αλεξανδρα στο τμημα Εμβρυομητρικης Ιατρικης και μου την εκανε ο Αντσακλης. Ξεκουραση θελει μετα για λιγες μερουλες κι ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...