Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

σωσω το ξερω - το εχω δει να το εχουν πολλες μαμαδες

βολικο φαινεται τι αν σου πω

ποσο κανει δεν εχ ιδεα

Ελενη εγω γενικα δεν φοβαμαι καθολου μικρβια κλπ ποτε εμενα θα μου φαινοταν υπερβολη οντως

αλλα οκ εαν το δεχτηκε να μην σε νοιαζει τι σκεφτεται και κανε αυτο που νομιζεις σωστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μα αυτο μαρκερ θα το κανει το πρωτο τριμηνο για να μην μπουμε νοσοκομεια..

μετα θα τα εχω χιμαδιο τα παιδια αφου θα μπορουν να παρουν αντιβιωση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα εαν το διατηρεις σε ολους αυτο φανταζομαι θα ειναι οκ η γυναικα

πχ η συνηφαδα μου μας εβαζε οταν γεννηθηκε η μικρη να βαζουμε μασκα για να μπουμε σπιτι ειτε ειχαμε ειτε δεν ειχαμε κατι μεχρι καποιους μηνες - μας ειχε κακοφανει τρελλα σε ολους

αλλα το εκανε σε ολους οποτε ηταν δεκτο - ο καθενας οπως θελει

σιγα μην σκεφτεις τι θα πει η νταντα

εγω δεν ηθελα να τ παιρνει αγκαλια κανενας ουτε οι παππουδες :D - λόξα :lol::lol:

οποτε θελω να πω ειναι δεκτο - σιγουρα θα σε σχολιασει

δεν το συναντας και καθημερινα

αλλα εμενα δεν θα ενοιαζε στη θεση σου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια φιλη σαου ελενη;;;χαχαχα....

καλε δουλευει το θηλαστρο..μη τρελαινεσαι..θα το παρεις αν το θελεις..

τι βρακι να φοραει της ειπες;;γιατι αν την σφιγγει στο κωλο μπορει να κανει καμια αποτομη κινηση..να κλασει και να μυριζουν τα παιδια..πλακα κανω καλε..

δεν εισα ιυπερβολικη..

δεν της ειπες να μη φοραει μαυρα..μη παθουν καταθλιψη τα παιδια..

ρε παιδια εχετε δει φωτο απο αυτο που ψαχνω;;γιατι εμενα μου το ειπανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω εγω αυτο το εξαρτημα για το καροτσι το ειχα δει απο κοντα στο Λητω. ειναι σαν σκαλοπατι που συνδεεται με το καροτσι και εχει αν θυμαμαι καλα και μια ροδα στη μεση... ή μηπως οχι.... δε θυμαμαι....

παντως δεν ξερω αν εχουν ολες οι μαρκες για τα καροτσια τους. εγω αυτο που ειδα ηταν μακλαρεν.

οσο για το θυλαστρο... τι εγινε τελικα;;; ειναι ασφαλισμενο;;; τι κομματι εσπασε;;;

Ελενη αν μιλουσες με τον αντρα μου θα σου προτεινε και αλλα περι προστασιας απο μικροβια... αλλα οπως εγω υπομενω του αντρος μου τα χουγια, δε νομιζω να εχει θεμα η νταντα, αλλα σιγουρα με της φιλες της θα εχουν νεο θεμα συζητησης!!!! δε θυμαμαι ομως... πηρες ατυη που θα αργουσε για να παει τα παιδια στο σχολειο πρωτα;;;

ωωχχχ... πολυ βηχει ο Σπυρος.....

Μαρκερ τελικα τα καταφερα και το βουλωσα μεχρι να κοιμηθουμε....

τωρα με λεει αυριο που θα τους παω στο σχολειο να πω να τον δει η παιδιατρος και αν χρειαζεται να τους παμε στη γιατρο μας.....

ηταν να μην το μαθει οτι μπορει να τα εξεταζει γιατρος στον παιδικο......

γκρ..... και ... τυχαια... ξερεται τι εχει τωρα στον Σκάι;;;; deadly women!!!!!

χαχαχαχα....

Νανα αφου δεν εκανες στον πρωτο επισκληριδιο... τη 2η φορα τι να μασησεις!!!!!!

με το καλο!!!!

οσο για τις ουκγ...... τωρα που το εξηγησατε, τις ξερω καλε, αλλα δεν ηξερα το ονομα τους!!!!

και συμφωνω με τη Χρυσουλα οτι αν ειχα θα τις φορουσα πολυ.... νομιζω....

αααα!!!!! πηγε και για υπνο χωρις να πλυνει τα βραδυνα πιατικα!!!!! ααααα!!!!!!! δεν παμε καλα....

χασαμε τους ρυθμους μας νομιζω... πρεπει να μπει παλι μια ταξη..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ωραιες οι μπαρες σωσω

και για το θηλατρο δεν προκειτε να πουν τιποτα - σε ολα τα ενοικιαζομενα ετσι ειναι μην αγχωνεσαι - γιατι ρε συ μονο ευ το εχεις χρησιμοποιησει; ξερεις ποσες κατραπακιες θα εχει πριν;

απλα εσυ του εδσες την τελικη

ντοντ γουορι

χαχα βαγκ γελαω με τα πιατα

πατρε πλυντηριο να σωθειτε βρε παιδι μου -κανεις δεν πλενει πιατο μετα

σας εχω πει χωρις λυντηρι ρουχων και πιατων - ΔΕΝ ΖΩ :lol:

σημερα τελικ δεν θα εχω δουλεια - ουουουουαουου

βεριεμαι να βγω και βολτα ρε γμτ

θελω να κατσω να μουχλιασω πειραζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθες το βραδυ ειπα να περιποιηθω τον αντρουλη μου - μου ζηταει εδω και μερες γουτσου γουτσου αλλα νυσταζω ρε γμτ μου

παω να φτιαξω σαλατα λαχανο και λεω να το κανω στο μαντολινο (τριφτη)

και κοβω ενα κομματι απο το μεγαλο μου δαχτυλο - μιλαμε γμς τα - μπορει να θελει και ραμματα βασικα απλα ευτυχως ειναι μικρο αλλα ΠΟΛΥ βαθυ

ετρεχε αιμα 20 λετα δεν μπορουσαμε να σταματησουμε την αιμορ με τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

...με μια διήμερη παύση λόγω γαστρεντερίτιδας.

Μας κόλλησε οικογενειακώς ο Βασίλης τελικά, εγω κι ο Φανακος το περασαμε πολυ ασχημα.

10 εμετοι σε 5 ωρες δεν ειν΄και λιγοι...συν τις διαρροιες με λεκανη μπροστα γιατι δεν ξερεις τι θα πρωτοβγει...

Από κει που ελεγα μπας και αποφυγω στην 3η εγκυμοσυνη τις αναγουλες, αφου η 2η εγκυμοσυνη ηταν πολυ καλυτερη της 1ης, μου φαινεται οτι η γαστρ.ξυπνησε τις αναγουλες της εγκυμ.αν και εμενα ξεκιναγανε μετα την 6η - 7η εβδ.

Ακυρωσα και το γιατρο προχτες, ημουν τελειως εξαντλημενη απο τους ηλεκτρολυτες που χανεις, καθως λενε, και δεν μπορουσα να σταθω.

Χτες που το ξανακλεισα 11.30 το βραδυ, ειχε καθυστερηση μεγαλη και θα πηγαινα 1.00! ε δεν αντεχα παιδια...το ακυρωσα...ειχα ξυπνημα 6.00πμ για δουλεια και βαλε να τρεχω απο Γλυφαδα Βασ.Σοφιας μονη μου, δεν ειχα κουραγιο.

Βασικα πηρα κουραγιο απο χοριακη, προχτες ειχα 4.174, οπότε ξεαγχωθηκα λιγο για κανα εξωμητριο, οχι που δεν εχω σταγονα αιμα αλλα ξερετε τωρα κι εσεις...

Εν τω μεταξυ δε σας ειπα, λογω του πολυποδα που σας ειχα πει οτι επρεπε να αφαιρεσω, υπαρχει ενας μικρος κινδυνος αποβολης, αλλα μπορει κι οπως μου ειπε ο ντοκ, μπορει και να βγει με τον πλακουντα με τη γεννα.

Οποτε το εχω κι απο κει μια εγνοια αν αολα ειναι οκ.

Τελοσπαντων θα δω τη Δευτερα που θα παω.Η γραμματεας του μου ειπε οτι μπορει να ακουσω και καρδια με τετοια χοριακη....αχ μακαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τι να πρωτοσχολιασω τωρα;;;

Μαρκερ περαστικα το κοψιμο δακτυλου...εγω θα προτεινα και κοψιμο κουμπαριας...πολυ γαϊδουροφερνουνε...

Σωσω θυμαμαι κι εγω την ιστορια με τη γιαγια Λευτερη...τελικα ολες τη θυμομαστε... :lol:

αχ παει ξεχνας κι εσυ;;;

Νανουκα μαλλον δεν εχεις δηλ θυρεοειδη αλλα καποιες τιμες ειναι λιγο τρελαμενες λογω εγκυμοσυνης;

γιατι ο θυρεοειδης ερχεται για να μεινει, δεν ειναι σαν το ζαχαρο της εγκυμοσυνης

εγω τον απεκτησα μετα την 1η εγκυμ. αλλα ειχα προδιαθεση...το παλευε μονος του ο οργανισμος

και τωρα χαπι εφ΄ορου ζωης.Ελπιζω να μην εισαι ετσι.

Χρυσουλα κι εγω καταναλωτισμος...μεχρι που γκαστρωθηκα και απο κει που περιμενα τις εκπτωσεις...τωρα τον πούλο...ψαχνω για αμαξι να χωρα 3 παιδικα καθισματα...Μαρκερ εσεις τι θα κανετε με το θεμα αυτο;;;

:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ μωρε καλα τα ειπες να αγιασει το στομα σου!

Ελένη μου αρεσε η ετοιμολογία του ονοματος της μαρκας της μποτας!

Σωσω τι εγινε με το θηλαστρο;το ειδε ο Λευτερης;οκ;ευχαριστω για το τηλ συγχαρητηριων...ημουν κομματια...

Αν η Θουλη περιμενει κοριτσι πες το να παιρνω θαρρος...

δηλ εσεις λετε οτι ουτε απο τα συμπτωματα, αν ειναι διαφορετικα μπορω να καταλαβω το φυλο;

αφου Χρυσουλα ειπες στο Θανο δεν ειχες ενω στο μπεμπη ειχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καηκε κι ο μικρος με το σιδερο χτες ρε γαμωτο....

μαλακια μου...αφησα το σιδερο κατω απο την καρεκλα να κρυωσει και μετα απο λιγη ωρα πηγε ο μικρος και για δυο δευτερολεπτα δεν τον προλαβα.

Ενταξει μαλακια μου που το ειχα συνηθειο και το αφηνα εκει.Του κανε φουσκαλες, θυμηθηκα το Βασιλη που ειχε καει στο καλοριφερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας...

ρεπ αιδια τι παθατε ολες;;κουλ!!

ασχετα ντομ τα συμπτωματα απο το φυλο..κοριτσια εχω εγω...το θυμασαι;;αλλη εγκυμοσυνη η μια και αλλη η αλλη!!

ε αφου δεν την παλευες δε πειραζει που δε πηγες καλε..αφου εχεις τετοια χοριακη;;μηπως να εψαχνες για 4 παιδια αυτοκ;;χαχ..παντως τρελο θεμα και αυτο..2 πισω και 1 στο συνοδηγο;;οχι;;

ρε ελενη..αφου καθεσαι και παπαριζεις στο ιντερνετ μπορεις να ψαξεις αυτο που σε λεω;;για το καροτσι;τουλαχιστον να δω πως ειναι..

μαρκερ..πως παει το χερι;;;ατιμα κοψιματα..

πραγματικα δε σταματαει το αιμα μετα!!

σημερα με εδωσε η μαριλου απο εδω το μαμμυ ψαροσουπα για τη μαρθα..και εμεις καμια μακαροναδα..

παιδια πλυντηριο..ολοι λενε τελειο λειτουργικο θαυματουργο..εγω δε το ξερω..δε το εμαθα βασικα..ασε που δε με νοιαζει να πλενω στο χερι..δε ξερω..μαλλον και αυτο ειναι σα το στεγνωτηριο..

η μαντριο που ειναι καλε;;και η ζζ χαθηκε..εχει ηλιο..θα παρω και τη μαρθα κεντρο στη γυναικολογο..της εκανα σπανακοπιτα και σοκολατακια να της παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

ρε σωσω ειπα να μην σε εκθεσω... =))=))=)) γιαυτο ειπα μια φιλη μου... :lol::lol:

λες να της πω με το βρακι???? δικιο εχεις.... :lol::lol:

θα το ψαξω και θα στο στειλω....

ντομ τελεια η χορικαη σου????? ποσες μερες καθυστερηση εχεις για να ειναι τοσο ψηλη???? εμενα στα διδυμα την ημερα που περιμενα περιοδο ηταν 982.

μαρκερ ζουζουνιες ε??????

ανυπομονω να γεννησω....

γιατι ο ανδρας μου εχει αλλαξει χαρακτηρα απο την ελλειψη...χα χα χα!!!!!!!!!! :lol::lol:

τις προαλες που πηγαμε στο γιατρο τον ρωτουσε μετα απο ποσο καιρο απο την καισαρικη μπορουμε να κανουμε τρελιτσες..

και ο γιατρος στην αρχη τον δουλευε και του λεει την δευτερη μερα που θα γεννησει αν νιωθει καλα....

και του λεει ο δικος μου, ειχε θαλαμο η κλινικη να μας κρατησουν τα μωρα για κανα διωρο???? :lol::lol::lol::lol: .... πεθαναμε στο γελιο...

τρελες καψες σας λεω.....

σωσω αν φαινεται οτι εχει χτυπηθει δεν το θελω γιατι οταν θα το επιστρεψουμε μπορει να βρουμε τον μπελα μας.. δεν ξερω ρε φοβαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ παρούσα Σωσω!

Σας διαβάζω καθημερινά λόγο χρόνου που έχω στη δουλειά αλλά όσες φορές έγραψα είδα ότι αφήνατε ασχολίαστα τα δικά μου, είπες και εκείνο το "μας παρακολουθούν" και ένιωσα παράταιρη.

Dominique με το καλό η εγκυμοσύνη σου και εύχομαι και γω ένα κοριτσάκι υγιέστατο σαν το αγγελάκι του avatar σου.

Ελένη γελάω με τα σχόλια που σου κανε η Σωσω για τις απαιτήσεις που θα μπορούσες να χεις από τη νταντά.Και γω πάντως λέω να κάνεις ότι πιστεύεις εσύ σωστό.Εσύ είσαι η μανούλα όπως νιώθεις.Μπήκες στη τελική ευθεία τι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ου σιγορα θα ακουσετε καρδουλα ντομ

μακαρι ρε συ να φυγει με τη γεννα να μην χρειατεις επεμβασεις

ολα καλα να πανε σε ολα πραγματικα στο ευχομαι- δεν παιρνει καμια αδειουλα εαν εχεις αιματακι ρε συ αρχη ειναι

μαρντ θα σε μαλωσω σου λεω

ΜΑΡΝΤ η FBI :lol::lol:

ή μαρντ η Μαρια της γειτονιάς :lol::lol:

μωρε χαζουλα εισαι; καλα μη νομιζεις οτι θυμομαστε τα παντα και τα σχολιαζουμε ολα

πολλες χαθηκαν παλι οντως

βλεπω ενα θριλερακι τωρα να ξελαμπικαρω λιγο

λεμε να τα παμε καμια βολτα το μεσημερι

αχ ελενη και σενα θελει ε; πωπω μα καλα δεν βαριουνται; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

Ντομ πολυ μεγαλη η χοριακη...!!!!

θυμαστε τη δικη μου ποσο χαμηλη ηταν στην αρχη????

λες να ειναι διδυμα ...κοριτσια???? :D:D

Σωσω καλο μου φαινεται το εξαρτημα του καροτσιου...

για σενα που κωλογυρνας ολη την ωρα ειναι απαραιτητο...

Βαγκ γιατι δεν εχετε πλυντ???εχω χασει κατι....

Ελενη ειναι λιγο υπερβολικο αλλα καλυτερα να προσεχουμε...ειστε ρε Ελενη για νοσοκομεια ???

στον Θ τα πρωτα μαθηματα τα εκανα με μασκα...ηταν σε εξαρση κιολας τοτε το Η1Ν1

Σωσω αυτο με το βρακι...γελαγα μονη μου. :lol::lol::lol:

Ντομ εγω στον μπεμπη ειχα αναγουλες και μερικους συντομους εμετους...στον Θ καθολου...στον Θ ειχα τρχοφυια , τωρα καθολου ομως....τωρα ειχα κατι ημικρανιες στον Θ οχι..

ενας ειναι ο τροπος να το τσεκαρεις...αν ανοιξεις εστω και λιγο στα πλαϊνα ερχεται η κορη...το εχω καρατσεκαρει..αν τεντωσει το κοιλακι σου μπροστα το 3ο τσουτσουνι σε χαιρεταει

σημερα ψαρια ψητα και πατατοσαλατα...για ολους...

εχει ερθει η γυναικα και κανει λιγα πραγαμτα γιατι βρεχει καταρρακτωδως..ξεσκονισμα, σκουπισμα σφουγγαρισμα και αλλαγη σεντονιων...αυτα...

εχω μαθημα σημερα 1-8...βαριεμαι..λιγο γιατι ειναι Παρασκευη ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρδιο τι χαζα ειναι αυτα????

γραφει ο καθενας ο,τι φτανει και προλαβαινει...μερικες ειμαστε και σε περιεργη ηλικια :lol::lol::lol: (για μενα λεω ε) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαντρ την σωσω μην την παρεξηγεις.. ετσι κι αλλιως δεν αναφεροτανε σε σενα...

χρυσ εγω οταν γεννησα την ειρηνη σταματησα τα ιδιατερα... 8 παιδακια απο αυτα που τους εκανα ηταν με γριπη των χοιρων οποτε τα σταματησα ολα γιατι ηταν ολα απο γνωστες οικογενειες..

ναι παιδια δεν ειμαστε για νοσοκομεια... την ειρηνη δεν υπαρχει περιπτωση να την σταματησω απο τον παιδικο γιατι θα τρελαθω στο σπιτι με τρια παιδια οποτε για ενα τριμηνο δεν θα την φερνω σε πολυ επαφη με τα μωρα... 8 με 3 θα ειναι στον παιδικο, 3-6 θα κοιμαται, 6 με 9 βολτα με καμοια γιαγια, παππου, μπαμπας και με μενα και 9 με 8 θα κοιμαται.... πως σας φαινεται το προγραμματακι μου????? δεν ξερω αν το εχετε καταλαβει αλλα ειμαι πολυ του προγραμματος.... :lol::lol:

μολις που πει ο παιδιατρος οτι μπορω να δωσω αντιβιωση , θα τα αφησω χυμα τα μωρα για να παρουν αντισωματα....

τι θα φαω σημερα??????

εχω ψαροσουπα αλλα θελω να φαω βρωμικο φαγητο....

πιστευω οτι τα αγορια θα εχουν αδυμαμια στα προτηγανισμενα, στους γυρους, στις κοκα κολες... μονο τετοια μαρεσει να τρωω...

στην ειρηνη αυτα με ανακατευαν και ετρωγα μονο λαχανικα και φρουτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Ελενη και εγω του προγραμματος παρα πολυ αλλα οχι απο την αποψη του αυστηρου ωραριου αλλα σιγουρα θελω να εχω προγραμματισμενη την καθε μερα :mrgreen::mrgreen:

απο τοτε που εμπλεξα και με τον Νικο εγινα χειροτερη...(λογω επαγγελματος του) :?

σιγουρα τον μικρο θα τον εχω πιο χυμα απο τον μεγαλο...

τα μαθηματα δεν μπορω να τα σταματησω...ειναι η δουλεια μου και αν η Μαρια δε ζει χωρις πλυντ εγω χωρις δουλεια δε διανοουμαι τον εαυτο μου...

εγω θελω καθε μερα να τρωω βρωμικο φαγητο..γιατι το στερουμαι τοσα χρονια... :lol::lol:

βαφτισε την ψαροσουπα βρωμικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio ευχαριστω για τις ευχες...

εχεις και δικιο απο τη μερια σου αλλα πιστεψε με δεν εγινε εσκεμμενα...και μην το παιρνεις προσωπικα γιατι εχει συμβει και στη Χρυσουλα και αφοτου μας τα χωσε συμμορφωθηκαμε :lol::lol:

θυμασαι καλε Χρυσουλα;;; :D αλλα ειναι η αφηρημαδα της εγκυμοσυνολεχωναςκλπ...

Εγω μαλιστα λεω το επομενο να το ανοιξεις εσυ!

Ρε παιδια κι εμενα μου φανηκε λιγο μεγαλη η χοριακη και σκεφτηκα διδυμα και μετα λεω ΄΄μαλακιες΄΄, αφου δεν εχουμε κληρομικοτητα.

Και μην αρχισεις με την ηλικια μου Χρυσουλα! :D

Σωσω εχεις καλες φιλες!....αλλα εισαι και συ καλη οπότε εισπρατεις...

Αυτο με το καροτσι δεν σχολιασα γιατι δεν εχω ιδεα.

post-12053-13873939993446_thumb.gif

post-12053-138739399936_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα να ειμαι διακριτικη πρωι πρωι γαϊδουρες....

το θυμαμαι αλλα θα με λεγατε γκρινιαρα...

τι σχεση εχει ρε Ντομ η ηλικια με τα διδυμα???

Ναι ρε Σωσω καλες φιλες!!!αλλα εισαι και εσυ πολυ δοτικη!!!ψυχουλα Θεσ/νικια :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...