Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tανι-Τανι CHRISTMAS EDITION+ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!


Recommended Posts

25/12/2012 Σημερα....κ βρισκομαι στην 29η μερα του κυκλου μου...τον προηγουμενο μου ηρθε περιοδος 28η μερα...κ ολους τους προηγουμενους 26η͵27η....επομενως...μετραω καθυστερησηηηηη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nyxteridaki τι υπέροχα νέα είναι αυτά!! Μακάρι κορίτσι μου να είναι τα τυχερά σου Χριστούγεννα και να έχει φωλιάσει ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!!!!

Καλά Χριστούγεννα να έχετε κορίτσια και μωράκια και Χρόνια Πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή κι εγώ επικοινωνώ πια αραιά και που μαζί σας λόγω υποχρεώσεων, θα ήθελα να σας ευχηθώ από τα βάθη της ψυχής μου το 2013 να σας προσφέρει απλόχερα υγεία, αγάπη, οικογενειακή και προσωπική πρόοδο ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ!!! Πολλά μωράκια!!! Das Kind και Νυχτεριδάκι... πάμε γερά! ( Θα `λεγα και Τόνια, αλλά θα με μαλώσει ;). Οι μανούλες να κρατήσουν τα μωράκια τους με λαχτάρα στην αγκαλιά και σε μας τις υπόλοιπες που το περιμένουμε τόσο καιρό... γερά σποράκια!!! Χοπ Χοπ Χοπ... ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα....ηρθε...με 2 μερες καθυστερηση...next month..θα επικεντρωθουμε περισσοτερες μερες...με προγραμμα :lol::lol::lol: Καλη ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδουλι,Koyiotouli μου και υπολοιπα κοριτσακια μου με το καλο να σας ερθει το πιο γερο σπορακι του κοσμου!!!!!!!!!Εγω εχω βγει εκτος αγωνιστικης αρενας :)):)):)) για κανα 6μηνο περιπου.......Δεν πειραζει,ολα καλα,ας ειμαι η τελευταια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ!!!!Χρονια πολλα σε ολα τα Τανοκοριτσια καλες γιορτες πανω απο ολα υγεια και πολλα πολλα μωρακια απο εδω και περα!!!! [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=angel13.gif] Φιλακια πολλα σε ολες!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Για έλα όσο γυρίζει ακόμη το χριστουγεννιάτικο ποστάκι.... Έρχονται κι άλλες ανακοινωσούλες.... :lol::lol::lol::lol:

Τονίνι... δεν κάνουμε αγώνα δρόμου... σημασία δεν έχει ο τερματισμός... αλλά η διαδρομή. Είμαστε όλες μαζί σε αυτό, να το θυμάσαι!!!! Φιλούρες.... πολλές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακιααααααα καλα να περασουμε αποψε και με το καλο να μπει το 2013 [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] !!να αμς φερει υγεια,χαρα και ευτυχια,πολλα πολλα μωρακια στις αδειες κοιλιτσες και με το καλο να γεννηθουν τα μωρακια που ειναι ηδη στις κοιλιτσες :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για περαστε-για περαστε

http://mammyland.com/forum/21/21771!!!!!!!!!!

Γιατι το 2013 θα εχουμε ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...