Μετάβαση σε περιεχόμενο

σελιδες στο ιντερνετ η καποιο βιβλιο


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια σε 10 μερες ξεκιναω την πρωτη μου προσπαθεια εξοσωματικης κ αιστανομαι πολυ καλα κ ανεβασμενη θα ηθελα να αρχισω να ξεκινησω να διαβαζω για την εγκυμοσηνη η το μωρο αργοτερα αν ολα πανε καλα συντομα θα μου χρειαστουν ευχαριστω πολυ ξερετε καμια καμια σελιδα να αρχισω να ψαχνω η βιβλιο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!!!Υπαρχουν τοσο ομορφες σελιδες στο ιντερνετ για αυτη την υπεροχη στιγμη της ζωης μας που λαχταραμε τοσο πολυ!!Αρκει να το ψαξεις στο google και θα βρεις παααρα πολλες πληροφοριες!!Οπως και για μετα,η σελιδα mitrikosthilasmos ειναι παρα πολυ ωραια με πολλες πληροφοριες!!!Και εγω τα διαβαζω και λαχταραω να μεινω συντομα εγκυουλα!!Καλη μας επιτυχια λοιπον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια καλη επιτυχια σε εμενα κ σε ολεσ τησ κοπελεσ που προσπαθουν αυτεσ οι διαδικασιες θελουν πολυ κουραγιο κ υπομονη κ πιστη ευχομε ολες μασ να τα καταφερουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...