Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Kalispera manoules,

egw ustera apo arketo kairo kai arketi prospatheia emeina egkuos kai twra eimai eidi 7 minwn ola vainoun kalos sxetika to mwraki mas einai ugiestato apla megalwnei ligo pio arga apo ta kanonika dedomena alla den mas anisixei ws twra,to thema pou exw einai oti egw edw kai mia evdomada exw tromero moudiasma kai pono sta xeria mono sta xeria pouthena alou.H giatros mou edwse xapakia magnisiou alla den vlepw diafora isa isa pou mporw na pw ginetai kai xeirotero afou ta vradia den koimame apo tous ponous kai stin douleia oute tin porta den mporw na anoiksw tis to eipa kai leei na kanoume ena triplex sta xeria einai kati pou prepei na anoisixw arage? gnwrizetai kati? tha exei kapoio thema sto mwro? SOS :idea::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ.....δυστηχως δεν μπορω να σε βοηθησω....δεν εχω ξανακουσει κατι τετοιο.Αυτο που εχω ακουσει κ το ειχα παθει κ εγω οταν ημουν εγγυος στο 1ο μου παιδι,ειναι το συνδρομο καρπιαιου σωληνα....

Ευχομαι παντως να μην ειναι τιποτα σοβαρο....Με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια με το καλο το μωρο σας!

Μια φιλη οταν ηταν εγκυος ειχε αυτο το μουδιασμα και τα πρωινα δεν μπορουσε να κλεισει καν τα χερια της... Τοτε ο γυναικολογος της την ειχε στειλει σε νευρολογο και ορθοπεδικο και οι δυο της ειπαν οτι δεν ειναι τπτ και οτι θα φυγουν μετα την γεννα. Εννοηται οτι δεν πειραζε καθολου το μωρο, αν θες ξαναπες την γιατρο σου. Και παλι με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην ανησυχεις! συμβαινουν καμια φορα αυτα τα μουδιασματα. Αν εχεις ηδη μιλησει στο γιατρο σου τοτε ολα οκ. αντε με το καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι μου θύμησες τωρα!

Ακριβώς το ίδιο παθαινα και γω! Μην ανυσηχεις! Ειναι απο την εγκυμοσυνη. Περνάει αμεσως μετα.

Μιλαμε ξερά και τα δυο! Έλεγα τι στο καλο;;;; Αλλα είχα διαβάσει οτι συμβαίνει στην εγκυμοσυνη και οντως αμεσως μετα εξαφανίστηκε,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...