Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 ΜΕ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΟΔΕΙΑ&ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ επ.35


Recommended Posts

συγγνωμη ρε μαρακι;;να σε ρωτησω;;ποσα φραγκα θελει ο μικρος για θεραπειες;;σας καλυπτει τιποτα το ταμειο;;αστεια ερωτηση..αλλα...

πολυεξοδος ο μικρος..χαχαχαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xaxa βουδας - σωσω γραψατε 1

μπραβο βρε νανα ετσι η πρωτη κορη πιστοποιηθηκε - περιμενουμε λογικα τη Χρυσουλα πρωτη να μας πει και μετα εμενα λογικα 13 βδμ θα με παει για αυχενικη οπως το βλεπω

σαλιγγαρια δεν εχω φαει ποτε -αηδιαζω μονο που το σκεφτομαι

οσο για τον Ανθιμο δεν χαιρεσαι που ασχολειται και τον ταιζει φανταζεσαι να τον αφηνανε αταιστο σαν τα δικα μου

ε τι να κανουμε δεν τρωνε στο αψε σβυσε ολα τα παιδακια καποια θελουν την ωρα τους

ναι σωσω οι τουρτες και απο γευση και απο εμφανιση ηταν τελειες

απλα περσι ηταν υπερπαραγωγη με ζαχαροπαστα με σχεδια αζχαροπαστας ψηλη

φετος τις διαλεξαν μονοι τους απο το ιντερνετ

τελικη ορισατε για γεννα; η το αφηνει τελευταια στιγμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χ αχα!!!!!!!!!!!

της εδωσα και αυτηνης γιατι με ειχε πρηξει η πεθερα μου....

αλλα να πολυ καλα κομματια τα κρατησα!!!!!!!!!! χα χα χα!!!!!! :mrgreen:

νανουκακι θα ξετρελαθεις με το ροζ....

μεχρι τωρα ο βουδας παει 1-1.

για μενα ειπε κοριτσια (λαθος)

για την νανα κοριτσι (σωστο)

τωρα να δουμε αν θα επιβεβαιωθει για την γεωργια που λεει οτι ειναι αγορι... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχελενη..ολα τα λεφτα εισαι!!χαχαχα....

εγω παιδια βαριεμαι να κανω οτυρτα...οχι πολυ αλλα βαριεμαι και ..ειμαι και βαρια!!χαχα

αυτη λεεει 20-22 νομβρη εκτος απροοποτυ!!

αντε να δουμε!!εγω ελεγα να ξεπερασουμε τις 38 βδομαδες αλλα δε θα με αφησει...

ειναι φιβιτυσω!!

μαρκερ;;...κανενα νεα απο τη μανα σου με τα ρεταλια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τον βουδα!!!!!!

Σωσω τα καλύπτει το ταμείο. Περασαμε απο επιτροπή. Δε θυμάμαι αν το είχα γράψει τοτε αλλα είχα φαει φρίκη γιατι Πηγα αερατη και Καλα οτι δε θα έβρισκαν τίποτα στο παιδι και θα μας έλεγαν τι κανετε εδω και τέτοια και τελικα μας έκαναν την ιδια διάγνωση..... Καλο απο την μια για το οικονομικό κακο τοτε γιατι έπεσα σε μαυρη καταθλιψη. Ειναι αλλιώς να στο επιβεβαιώνει δημόσιος φορέας...

Μας είχαν πει και αυτοι ομως τοτε οτι μπορει να μας κανει την μεγάλη έκπληξη που μας την εκανε δηλαδη αλλα θελει πολυ δουλεια ακομη!

Ευτυχώς που τα καλύπτει γιατι αλλιώς τρεχατε ποδαρακια μου μη σα χεσει ο κωλος θα ήμασταν...

Ν δουμε για ποσο βεβαια γιατι ετσι οπως μας πάνε οχι ταμεία δε θα μείνουνε.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη εχεις πλακα που βαζεις και σενα μεσα στο βουδα :lol::lol:

ολα τα λεφτα που λεει και η σωσω

κοιταχτε για ρουχο και η σωσω θα κανει αγορι οποτε σας στελνουμε εμεις τα αγοριστικα και στελνετε εσεις τα κοριτσιστικα

σωσω με τα ρεταλια τιποτα δεν ξερω

θα την παρω αυριο τηλ να την ρωτησω γιατι δεν εχει ερθει 1 βδομαδα καθολου ουτε εχουμε μιλησει στο τηλ

αυριο θα σου πω

ειναι μεγαλη η γυναικολογος σου σε ηλικια;

γιατι κατι τετοια μου τα λεει ο δικος μου που ειναι 65αρης και το καταλαβαινω γιατι τοτε ηταν διαφορετικα τα πραγματα

αλλα νεοι επιστημονες ρε γμτ δεν το καταλαβαινω να ειναι τοσο παλιομοδητες

Μαρακι παλι καλα ρε συ

μπραβο ετσι ειστε και εσεις πιο ανετοι - δεν ειναι ευκολο να πληρωνεις και ενα σωρο χρηματα το μηνα για θεραπειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλύτερο απ´ ολα ειναι οτι εδω εχουμε τα μεσα να το αντιμετωπίσουμε. Υπάρχουν μέρη στην ελλαδα και μαλιστα μεγάλες επαρχίες που δεν υπάρχει τίποτα απ´ ολα αυτα.

Καλα αν δεν κάλυπτε το ταμείο θα ειχε πολύς κόσμος προβλημα.

Νομιζω εχει γυναικα Γυναικολογο η Σωσω, Μαρ.

Εννοεις για τη καισαρικη που της λεει να γίνει νωρίς;

Ειδες η Ολίβια; Θα ειδες φαντάζομαι! Τελικα δε καταλαβα γέννησε με φυσιολογικό ή καισαρικη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια μην τρελαθουμε τελειως..

οποια εχει γεννησει με καισαρικη δεν θα πρεπει να ξεπερναει τις 38 εβδομαδες η επομενη κυηση... ειναι επικινδυνο και για το μωρο και για την γυναικα για ρηξη μητρας και τετοια...

και φυσιολογικα να το παει παλι πριν τις 38 το παιρνουν...

αυτο ειναι μοντερνα αποψη... αν ακουσεις κατι 65ηδες λενε μεχρι τελος να σε πιασουν οι πονοι....

ειδατε.... ολα τα λεφτα... χα χα χα!!!!!

γεωργια γιαυτο με κανεις παρεα... χα χα χα!!!!!!!

ποτε λες για τα γενεθλια???? απο τωρα η τουρτα??????

μαρια δεν το συζητω μεγαλη βοηθεια να στα δινει το ταμειο.. αλλιως τι θα γινοταν????

μωρε μακαρι το παιδι να παει καλα και φετος και να μην ξαναχρειαστητε βοηθεια απο ταμεια και σκ@τοδημοσιο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλκο!!!!!!!??????? χα χα χα!!!!!!!!!

εγω 9 η ωρα μου ρθε να φαω σουπα...

προλαβα τον χασαπη στα κλισιματα, πηρα κρεας και 10:30 ετρωγα σουπα...χα χαχ α χα!!!!!! οτι να ναι... :D

αν δεν μου δινε το κρεας θα μπορουσα να τον ειχα σκοτωσει.. χα χα χα!!!!!! :lol::lol::lol:

Με κοιταζε με ενα βλεμμα λες και ημουν ψυχοπαθης... αφου παραλιγο να μην μου παρει λεφτα!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa!!καινουργιο κολημα εγκυμοσυνης..ρε ελενη δε με παρακολουθεις μου φαινεται...χαχαχ..μιλκο!!

1 μιλκο με παει 3-4 μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!

Μυρτω την ειπαμε την κουκλιτσα σου;;;;

Ντομ να χαιρεσαι τα αντρακια σου!

ΜΑρκερ τι καλα που φαινονται τα πραγματα στο παρτυ σας......

και του χρονου!

οσο για ΙΚΑ-ΟΑΕΔ δεν εχω ιδεα!

ΜΑρακι το αγορι απο τα διπλανα μας διδυμα που παει 2α δημ το εκαναν τα τεστ και εχει δυσλεξια. το πανε σε λογοθεραπευτρια (νομιζω) 2-3 φορςε τη βδομαδα και δινουν 300Ε το μηνα!!!!! και απο το εοπυυ (στρατιωτικος ειναι) θα τα παρει..... ανημερα.... σε κανα 2 χρονια..... φακ!

Ελενη μηπως οταν μπηκες στο κρεοπωλειο κοιτουσες και το μπαλτα του χασαπη και σκιαχτηκε ο δολιος;;;;; :lol:

αλλα να κρατας κριφα και να μη δινεις στην κουνιαδουλα σου τα καλα ρουχα της Ειρηνης.... τσ..τσ...τσ....

ΜΑΜΑΤΟ!!!!!! :lol:

Σωσω και εγω που δεν ειμαι βαρια τουρτα δεν καθομαι να φτιαξω... με τιποτα!

αυριο εχω ρεπο και θα παω να παραγγειλω. μια 2κιλη για το σπιτι με θεμα 3γουρουνακια ή κανενα με πριγκιπα+πριγκιπισσα και κανενα καστρο και για το σχολειο 1τετρακιλη με τετοια θεματα ή 2 2κιλες με μαστορα-πριγκιπισσα... να δουμε τι θα βρω...

θα παω και τζαμπο για μπαλονια και δωρακια. λεω να παρω και για τις δασκαλες και τη μαγειρισσα κανενα μικρο κερακι. γιατι ειναι πολυ γλυκες ολες τους.... η ΜΑριαννα καθε πρωι περναει και λεει καλημερα στη μαγειρισσα! και αυτη δειχνει να τα συμπαθει πολυ. σημερα ψιλοβρεχε στο σχολασμα και η δασκαλα του Σπυρου τους ελεγε οτι θα ερθουν οι μαμαδες με ομπρελες να τα παρουν για να μη βραχουν... τρελαινεται και ο δικος μου οταν βραχει, θελει να αλλαξει αμεσως. αλλα εγω... δεν ειχα ομπλελα!!!! και δεν ήθελε να ερθει μαζι μου! η δασκαλα με λεει, πωπω... βλακεια εκανα... σιγα καλε τη λεω, που να ξερρεις οτι δε θα εχω ομπρελα; αφου οι αλλες ειχαν;;; και πηρε το Σπυρο αγκαλια και τον πηγε τρεχοντας μεχρι το αυτοκινητο και απο πησω τρεχαμε μαζι με τη ΜΑριαννα.... μεχρι μεσα στο καθησμα τον εβαλε!!! την χιλιοευχαριστησα!!! και η μια δασκαλα της ΜΑριαννας και η κοπελα που κανει πρακτικη ολο αγκαλιες και γλυκες την κανουν. μονο η αλλη δασκαλα της ειναι λιγο πιο ... κουλ να πω.... δδεν τρελαινεται κιολλας...

το απογευμα περασαμε τοσο ωραια... ηταν τοοοοοσο συνεργασιμα... μακαρι να ηταν ετσι καθε μερα...

μιλησαμε και στο σκάιπ με το μπαμπα μας γιατι δε θα ερθει αυτο το 2ημερο επιδη δεν ηθελε κανενας αλλοσ νακατεβουν μαζι και τον ειπα να αφησει τα χαζα και να μην ταλαιπωρηθει με ΚΤΕΛ. θα ερθει Κυρ-Δε για τα γεννεθλια. αλλα προς τελος της συνομιλιας η ΜΑριαννα πηγαινε στην ακρη και γυρνουσε το κεφαλι... τα ματακια της γυαλιζαν... ηθελε να κλαψει αλλα κρατιοταν η γλυκουλα μου... δεν ξερω αν πρεπει να τον ξαναδουν στο σκάιπ.

επισης μαλλον η ΜΑριανναα βρηκε τον πρωτο της ερωτα! με λεει σε μια φαση ξαπλωμενη στον καναπε... μαμα ποναει λιγο η κοιλιτσα μου. χρειαζομαι τον γιατρο Παναγιωτη..

την προηγουμενη βδομαδα παιξανε το γιατρο στο σχολειο και ο Παναγιωτης ηταν γιατρος και αυτη ασθενης που πονουσε η κοιλια της και την εκανε καλα ο ... γιατρος! :lol:

λεω μηπως σου ελειψε ο Παναγιωτης και θελεις να τον δεις;;;;

ναι, μου λεει η σκατουλα!

ε, λεω, δεν εχουμε το τηλ του για να τον παρουμε να μιλησετε...

και λεει, και ο Γιωργος οταν εκανε το γιατρο με ειπε να ανοιξω το στομα να δει τα δοντια μου αλλα εγω δεν ηθελα και δεν τον αφησα.

την ειπα οτι καλα εκανε αφου δεν ηθελε...

αρχισαμε......

και εγω στα νηπια ειχα ερωτευτει τον Κυριακο...... :oops::oops::oops:

τα δικα με με θυμησε....

ο δικος σας πρωτος πρωτος ερωτας;;;;;;

Σωσω τελειωσες τον καφε;;; αντε γιατι εχω να κανω και ντουζ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

αχ αυτό το Μαριαννάκι!!!

κόλαση είναι!!!

χαχαχα!!!

κορίτσια, έχω κρατήσει και μια πισινή...

απλά αν θα είναι γιος... θα είναι μικροτσούτσουνος... που δεν παίζει για την οικογένειά μας!!!

χαχαχα!!!

σωσώ μη σχολιάσεις!!!

χαχαχα!!!

Μαράκι, ούτε ο δικός μου κοιμάται το μεσημέρι μετά το σχολείο.

καλύτερα όμως, γιατί κοιμάται νωρίς το βράδυ.

κι ευτυχώς είχαμε ήσυχο βράδυ.

το πρόβλημα είναι ότι το πρωί θέλει αγκαλιές.

έχει βαρύνει και δεν τον αντέχω... αλλά τι να κάνω.

εν τω μεταξύ, νομίζω ότι είναι κοντούλης.

ποια είναι η Ολίβια;

Ελένη κι εγώ έχω πεθυμήσει τις σούπες.

να πιάσω κουτάλι βρε αδερφέ (όπως έλεγε και η μανούλα μου).

αλλά δεν την τρώει ο άνδρας μου.

Μάρκερ, αλήθεις λες ότι έχεις να μιλήσεις μία βδομάδα με τη μαμά σου;

απίστευτο μου φαίνεται!!!

εμείς μιλούσαμε, τουλάχιστον, μία φορά τη μέρα!!!

Ελένη μου, σ' ευχαριστώ πολύ αλλά δε συμφέρει...

κοστίζει πολλά η μεταφορά στην Κύπρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ολα καλα εμεις τιποτα το ιδαιτερο να σας πω απο μας

εκτος οτι το σπιτι ειναι κωλος θεει σφουγγαρισμα και δεν εχω κουβα -εσπασεσημερα θα παω σε μια φιλεναδα που γεννησε στο σπιτι της = καλα θα περασει η μερα

Μικρη ειναι η γιατρος σου σωσω

εγω τουλαχιστον οσο το εχω ψαξει γιατι δεν εχω κανει και διατριβη στο θεμα

πλεον τουλαχιστον τα ξενα αρθρα αναφερουν οτι μετα την 3ετια με πολ σιγουρια μπορεις να γεννησεις καλιστα φυσιολογικα μιας και η μητρα εχει θρεψει πληρως. αναφερουν βεβαια οτι υπαρχουν κινδυνοι αλλα ποσοστιαια ειναι μικροτεροι ή ισοι απο αυτους της 2ης φυσιολογικης γεννας.

σημασια βεβαια εχει να ειναι ολοι καλα και πανω απο ολα η μανα

της Ολιβιας της πηγε μια χαρα κριμα που τελικα δεν τα καταφερε- διαβασα τη γεννα της και εαν το κοιταξετε λιγακι θα δειτε οτι λενε οτι κανονικα στη Vbac δεν κανει επισκληριδιο και ενεση για τοκετο γιατι κατι γινεται με τους παλμους του μωρου και δεν καταλαβα καλα - πρεεπει για να τα καταφερει οσο και να πονας να γεννησεις τελειως φσιολογικα

ενι γουει η καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη γι αυτο κανεις οτι λεει ο γιατρο σου και τλειωνει η υποθεση τι ετσι τι αλλιως αυτα θα γεννηθουν.

νανα μου οχι δεν μιλαμε περαν οτι βαριεμαι τρελλα να μιλαω στο τηλεφωνο

προτειμω να συνατηθω παρα να μιλαω

βαριεμαι δεν εχω τι να πω ειδικα με τη μανα μου

και παραπανω μπορει να κανουμε να μλησουμε και να συναντηθουμε μπορει και κανα μηνα και μενουμε 15 λεπτ; αποσταση με τα ποδια. και αυτη δουλευει τη μιση μερα και την αλλη μιση εχει να φροντισει το σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα η κορακλα σου βαγκ ειναι αφασια

καλε τα κοριτσια τα σημερινα εχουν ξεφυγει :lol:

πωπω ερωτες αυτα ειναι- τα πιανει απο μικρα το μαμαδιστικο

οποτε εχετε εξορμηση για παιχνιδια και τουρτες σημερα; καλα εγω στο ξαναλεω δεν θα επαιρνα τιποτα τα περισσοτερα παιδακια δεν θα τα ξαναδειτε ποτε. αλλα αφου το ες τοσο πολυ να το κανεις φυσικα

οσο για το μπαμπα σας γιατι να μην τον βλεπουν μωρε;στεναχωριεται ε;καλα εμας δεν νομιζω οτι εαν ελειπε καποιος απο τους 2 θα εσκαγαν κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΗΜΕΡΑ !!!!!!!!

8-)8-) ΜΑ ΖΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ????

κοριτσια γιναμε κ εμεις 3!!!!!!!!!!! :D

το παρτυ πολυ ωραιο,η Αγγεικη ηταν πολυ χαρουμενη κ το εδειχνε σε ολους ,οποιος εμπαινε στην αυλη τσιριζε κ γελαγε απο χαρα ...επερνε το δωρο κ φωναζε...μαμα κ αλλο βωρο!!! :lol: (δεν λεμε δ κ θ τα λεμε β)

σε καποια φαση τι εβλεπει κ ουρλιαζε....την μαμα μου!

μας εκανε εκπληξη!!

σημερα εφυγε ...μας βοηθησε κ με το μαγαζι ...το αδειασαμε :|

ειχαμε γεματο σ/κ ;)

καλε ποσα πολλα γραψατε???

νανα κοριτσακι ε??? αντε με το καλο!!

μαρκερ πολυ ομορφα τα αγορια σου...πονηροφατσουλες :lol: τους κοβω μια ζωη στη σκανταλια :lol::lol::lol:

πολυ μ αρεσει να ειναι ετσι τα αγορια...ντενης ο τρομερος ;)

σωσω κοριτσι εχεις ...κ εγω μικρη κιλια ειχα..χα χα χα !

βαγκ θελω να ερθω κ να παιξω με τα διδυμακια ,αφου πρωτα μου κανεις το τραπεζι ετσι???ξερεις εσυ...κ μπουγατσα ...αχ αχ!!!

ντομ σου εστειλα μειλ!!!!!!!!!!!

μαρακι τι λεει το νησι? βολτασεις με το Δοινυση σου?

χρυσουλα ,καλημερα!

ξεχασα καμια ?

α! η καλυψω κ η τζουλια που ειναι????

φιλια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα...

μου εφερε ο μικρος γαστρεντεριτιδα απο παιδικο και ημασταν και οι δυο ολη την Κυριακη και εγω και χθες αγκαλια με τη λεκανη..ειχα τον πονο μου ειχα και τον Θ που φωναζε καθε φορα βοηθεια βοηθεια :lol::lol::lol:

ο μικρος διαρροια εγω εμετους...χθες δεν πηγα για δουλεια ελιωσα στο κρεβατι ολη μερα και κατα τις 11 εφαγα μια στεγνη μπριζολιτσα με πουρε..σημερα σαφως καλυτερα..

μπραβο ρε Νανα!!!την πετυχες την κορη!!!! :D:D

Αλεκα και Ντομ να χαιρεστε τα παιδια σας τα ομορφα ..να ειναι γερά και δυνατά!!!

Μαρια τα αγορια μεγαλωσαν πολυ!!!!ωραια η ταρατσα σας..ειχες δικιο που τα εκανες εκει!!!

Ελενη καιε γω θα κρατουσα τα καλυτερα!! :mrgreen::mrgreen: και συμφωνω για τς καισαρικες..

Σωσω και εμενα ακριβως στις 38 θα μου την κανει την καισαρικουλα..

με ρωτησε (αν και ηταν σιγουρος οτι θα αρνιομουν) αν θελω να περιμενουμε εφοσον υπαρχουν οι προϋποθεσεις(αμνιακο κτλ)..φυσικα ειπα κατηγορηματικα οχι..

οποτε προγραμματσμενα και ολα οκ...

Μαρακι για νησι ειστε τυχεροι που εχετε υπηρεσιες..ωραιο το κρεβατακι σας...

Βαγκ ειδα ενα ρεπορταζ χθες για τον Εβρο και σας σκεφτομουν...'

εγω νομιζω καλο κανει να τον βλεπουν εστω και μεσω skype ..τον νιωθουν οτι ειναι ειναι εκει για αυτα..ασε που ειναι καλο να κλαινε κιολας καμια φορα..ξεσπανε και δεν τα κρατανε μεσα τους που ειναι χειροτερο...

Μαρια ποτε θα πας για αυχενικη??? εγω εκλεισα στις 27 Σαββατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε... η Καλυψώ γιατί δεν μπαίνει;

αλέκα μόνο εσύ και η σωσώ λέτε για κόρη...

πολύ ευχάριστη έκπληξη της μανούλας.

το αγόρι μου!!!

φώναζε βοήθεια!!!

χαχαχα!!!!

δεν μπορώ ρε κορίτσια... τρελαίνομαι όταν ακούω ατάκες από μικρούς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...το σκαιπα σωζει ...ζωες..τι λετε τωρα;να δεν ειχαμε και αυτο...ειδικα εμεις που ειμαστε....στον αγυριστο..

με αδερφη με αλλη αδερφη..με θειεους..

ο μπαμπας ειδε τουλαχιστον 5 φορες τη μικρη απο κει..

μη κοψετε το σκαιπ!!

βαγκ πινω καφε..στο μισο τον εφτασα..

εσυ νανα λες για τη μαρκερ..του λευτ η μαμα με το λευτ μιλανε..1 στισ 20 και αν..μπορει και παραπανω..ποτε δε μιλουσαν περισσοτερο..απο φοιτητης..

τελειο!!χαχαχ

αλεκα το αδειασατε το μαγαζι;;τι εχε ισειρα τωρα;;ξανα φτιαξιμο και τελικα τι θα το βαλετε μεσα;;δεν μας ειπες...

και χρονια σας πολλα εννεοιται!!

πηρα το καινουργιο περιοδικο του παρλιαρου..χαχ...

εγω γυρισα σπιτι..και πηττω..δεν εχω τι να κανω..εχω να κανω πολλα απλα δε μπορω..βαριεμαι!!

μακαρονια απο χθες εγω..ο λευτ θα ερει το βραδυ..

το πιπι της μαρθας ηταν κατακοκκινο και ετσουζε χθες..σε 1 πρωινο εγινε.της εβαλα κρεμα και ητνα καλυετρα..

παω σημερα παιδικ οκαι λε.ω..ποιος σκουπιζει τα παιδια;και λεεν μονα τους..

λεω απλα οτι της μαρθας το πιπι ειναι κοκκινο...μκαι η μικρη δε ξερει να σκουπιζειται..αληθεια..δεν της εδειξα..

και λεει εχουμε πολλα παιδια εδω..και λεω ναι αλλα αν δε μπορει να σκουπιστε ιτι θα κανει;;της ειπα να την εχει στο νου της τουλαχιστον..θα της δειξω και γω στο σπιτι αλλα εχε και σεις το νου σας..

και λεει αν συνεχισει να ειναι κοκκινο να της κανετε εξετ ουρων..

πολυ ευγενικα ολα αυτα που σας γραφω!!

τεσπα!!

νανα...και γω εχω 1 επιφυλαξη..το ιειναι αγορι..χαχαχ..

και αλλος ενας νομιζε ειπε οτι ειναι κοριτσι..τεσπα νανα!!

καλοκαιρι και εδω..

αυριο ποιοι απεργουν και μεθαυριο ποιοι;;

καλα μεθαυριο ξερω..και μαγαζια κλειστα..και τα σουπερ παιδια;;εχει ραπτομηχανη το λιντλ1!θα τρελαθω!

και οι παιδικοι κλειστοι φανταζομαι,ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια σας λενε τοσα για τον παιδικο;;εμενα τιποτα;;

τι εφαγες;;;;ζαρτ!!

πως λενε της φιλες σου;;τσικουλιδα,παραχουτι και μαντορολο...

οτι ναναι δλδ!!

και νευριαζει κιολας!!αχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε ο δικος μου..και εκνευριζεται κιολας...

η μαμα μου λεει οτι εγω οταν γυριζα απο νηπαγωγειο, δημοτικο , γυμνασιο (για τα 2 τελευταια το θυμαμαι) ελεγα τα παντα!!μα τα παντα!!!ο αδερφος μου αχνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...