Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 ΜΕ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΟΔΕΙΑ&ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ επ.35


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα

πολλες ωρες στη δουεια σημερα και δυστηχως αυξανεται κατα 6 ωρες απο την αλλη βδμ και τα επαιξα σημερα

ενι γουει κατα τα αλλα εμεις καλα

αυριο παλι δεν εχει παιδικο μας πηραν σημερα 7:45 οτι θα απεργησουν και σημερα και αυριο

και φυσικα δεν παιρνουν εμενα γιατι ξερουν οτι θα ακουσουν τον εξαψαλμο και θα τον ακουγαν - ηδη μουρμουραγα ενω μιλουσε ο κωσ. Ντροπη τους 1 βδμ απεργια και δεν μπορω να πιστεψω οτι δεν θα πληρωθουν τα 250ε της εβμ γιατι ειπαν οτι τους κοβουν 50 την ημερα.

Θα περασει ζζ υπομονη δεν μπορει να κατι αλλα δυστηχως

η μεγαλη την εχει περασει και εσεις; μα καλα πως κολλησε ρε συ;

νανα εδω βρεχει πολυ -θελει οπωσδηποτε μακρυμανικο και μια ζακετα ή μπουφανακι ψιλο τουλαχιστον.

παντως ειναι εκνευριστικο να μυριζει ρε γμτ μου -και εενε μυριζε το κεφαλι ε;

αλλο παλι και αυτο

χαχα μπουνιδια επεσαν βαγκ; :lol::lol::lol:

καλα εκανες και δεν τους ηγες αφου μπορει να τους κρατησει καποιος

συγνωμη ολα αυτα σου φαινονται λιγα με το ενυδρειο; και ποιος το καθαριζει;

οι γλυφτες κανουν οντως καλη δουλεια και χρειαζονται οπωεδηποτε

αλλα αλλαξε φιλρα

καθαριζε ενυδρεια

επιασε μουχλιτσα

ψοφισε ενα ψαρι

βαλε πρασιναδα -πλυνε πρασιναδα

μελαγωσαν τα ψαρια - διωξε τα για μεγαλυτερο νυδρειο

μου αρεσει το ταδε ψαρι - αγορασε το - το εφαγε το χ αλλο

απαπα εμενα μου φανηκε μεγαλη υποχρεωση και το θεμα ειναι τοι για αρχη το φροντιζαμε με ευχαριστηση μετα το βαρεθηκαμε και γινοταν χαλια

δεν ξερω ολα αυτα θελουν ορεξη - χρονο και ευθυνη

γιατι καλε κανει φασαρια ομως;

Χρονια πολλα στις Αγγελικουλες της παρέας

να το γιορτασουν σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου σας χαιρετώ!!!

έτοιμες και οι βαλίτσες.

από τη μια θέλω σαν τρελή να πάω κι από την άλλη δε θέλω...

τέσπα...

ελπίζω να μη μας ταλαιπωρήσει ο μικρός...

είπα και στη θεία να μου κάνει ένα σέρβις... χαχαχα!!!

καθαρισμό, αποτρίχωση, ριζική...

από ψώνια είπα ότι θά αγοράσω μόνο μία τσάντα.

και θα φάω βρωμιές...

γάλα- κακάο... μπουγάτσα... γύρο... πεϊνιρλί με σουβλάκι... σίγουρα μια φορά ταβέρνα... χαχαχα!!!

στη μαμά της κουμπάρας μου είπα να μου φτιάξει πατσά...

και ο κουμπάρος μου πίτσα.

εσείς να περνάτε καλά και να προσέχετε τους εαυτούς σας και τα μωράκια σας... άντε και τους άνδρες σας... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε Νανα καλο ταξιδι

ολα καλα θα ειναινα δεις

και ο μικρος μια αρα θα ειναι θα τον προσεχουν και θα την περασει πασας

φαε και τιποτα για μας εδω

και συ να προσεχεις και οχι πολλες συγκινησεις - αστο να ηρεμησει και αυτο το εμβρο λιγουλακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας παλι...

ιγμοριτιδα βαρβατη ο λευτ...αντιβιωση και τετοια κουλα!!

για 18 μερες!!!εχει ιστορικο με ιγμοριτιδες...τεσδπα!!

εγω τσακισα κατι ξηρα καρπα,μετα σαντουιτσ πιτογυρο..κοτοσουβλακι εννοω!!

και εσκασα!!

ουφ!!

φυσαει του πουστη..νανα να τα σαρωσεις ολα!!θα περασεις 1 χαρΑ..ΜΗ αμασας..

βλακεια θα ρωτησω αλαλ περνεις και το μικρο η μονη;;

γιατι ανεβαινεις;;

σορυ ρε παιδια..ξεχασα!!

καλα..θα σας πω σε λιγο καιρο αν με αρεσει το ενυφρειο!!

παρελαβα ρουχα απο σαντορινη και πρεπει να τα μοιρασω..πωπωπω..χαμος σας λεω@@

ολο λεω τελευταια θα ειναι και ολο ερχονται και αλλα!!δε πειραζει!!

αυριο λεω να κανω φασολακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου φιλια πολλα! Καλο ταξίδι! Κανει κρυο τωρα να πάρεις χοντρα ρούχα γιατι εσείς είστε και βόρεια!

Οκ χοριακη σημερα. Για ενα φαινεται. Τη Τετάρτη θα συστηθουμε με το μικρο σποράκι! Χαχα

Πηρα και τον γιατρο του ειπα τις τιμες σουπερ μου ειπε. Του λεω τελος της άλλης; Οχι καλέ μου λεει πιο νωρίς. Οπότε κλείσαμε για Τετάρτη. Προγεστερονη συνεχίζω.

Σημερα εχω πονακια περιόδου. Απο αυριο και μαγνήσιο. Παίρνω ήδη και το φυλλικο οξύ.

Καλα η χρυσουλα που ειναι;

Σωσω Περαστικα ρε συ. Δεν υπάρχει χειρότερο. Τη μισω την ιγμοριτιδα. Φέτος το καλοκαίρι πρώτη φορα στη ζωή μου έπαθα. Καλα πηγαίναμε θάλασσα και φτάσαμε τη μυτη οικογενειακως. Εβγαζα Σορυ κιολας 10 ομάδες και παλι δε ξαλαφρωνα. Αντιβίωση φυσικα.... Αυτο το βαρος και ο πονοκέφαλος δε παλευονται!

Παλι δε σας καλο διαβασα γμτ! Αλλα είχα πηξει σημερα. Και μαθήματα και και.....

Και το απογευμα κανουμε μαζι διάφορα. Εργασίες για το Σπιτι ας τις πουμε.

Ζζζζζ το μικρουλι πως ειναι;

Χρονια πολλα και στην αγγελικουλα της κάλυψως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Που εισαι ρε τρελη; Χαθηκες!

Εδω εχει ενα τέλειο βοριά. Κανει κρυο ειναι ωραία.

Και γω Σωσω περιμενω πιτογυρο να τσακισω!!!!

Του λεω θέλω να μου φέρεις πίτα, μια πατάτες και μια πορτοκαλαδα.

Μου λεει μπορει να αργησω ομως....

Ε τοτε του λεω φέρε 2 πίτες!!!! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol:

Και Καλα περίμενε να ακουσει ε άμα αργήσεις μη φάω αργα άστοοοο. Χαχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα καλο τεξιδι και καλα να περασετε!!!!

ρε Σωσω για μνημοσυνο της μαμας της πανε...

Σωσω αυτο με τη σφολιατα το κανω εδω και χρονια σαν πιτσακια κυριως σε γιορτες. αλλα δεν το τυλιγω απο 2 μεριες. στρογγυλο. και εκτος απο τα διαφορα αλμυρα (σε νηστεια νηστ. κασερι, ελιες, πιπερια, μανιταρια) που αλοιφω πρωτα κετσαπ με λιγη μουσταρδα, κανω και γλυκα με ταχινι και αλεσμενους ξηρους καρπους, μερεντα με φουντουκια, ή κομματια κουβερτουρασ με φουντουκια! οτι να'ναι δηλαδη... παντως μεγαλη ευκολια γιατι το προετοιμαζεις και απο την προηγοτμενη μερα και μετα μονο κοψημο και φουρνο.

για το ενυδρυο, για καποιον που θελει να κατσει στ'αυγα του, ειναι χαλαρωτικο βραδυ, φωτα σβηστα, να κοιτας τα ψαρια να κολυμπανε....... νιρβανα!!!!!

το δικο μας το δωσαμε στην αδερφη μου γιατι ο Σπυρος το κοπανουσε με οτι εβρισκε! ειχαν σκιαχτει τα ψαρια!

Ελενη ζζζζζ περαστηκα ρε συ... και εμεις ακομα μπουκωμα!!

ΜΑρακι μπραβο για το νινι!!!! αντε να κανετε και to know as better!!! θυμασαι την ταινια;;;

ΜΑρκερ ολες τις μερες κανανε απεργια;;;;;; εδω οχι. αυριο θα παει ο αντρας να πληρωσει. δε θα τα παμε και αυριο. θα τα παει, παλι, ελπιζω για τελευταια φορα στη γιατρο! ΕΛΕΟΣ!!!!!!!

Ελενακι θα ψαξω να δω και για μας καρεκλακια αυτοκινητου γιατι τα βρεφικα που εχουμε στο 2ο αμαξι δεν τα χωρανε πια και νομιζω ειναι νωρις (13 και 14 κιλα) για αυτο που ειναι μονο σα σκαμνακι.

Αλεκα και Καλυψω να χαιρεστε τα κοριτσια σας!

Χρυσουλα..... γουερ αρ γιου;;;;;;;;

αμαν... ξεχασα να προγραμματησω το πλυντηριο!!!!!! λεπτα κουβερτακια... να τα απλωσει ο αντρας το πρωι....

Ελενη μη γελας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες στον αντρας σου βαγκ οτι στον γιατρο που τα πηγαινει συνέχεια θα κολλήσουν κι αλλες ιωσεις! Χαχαχα

Του νόου ας μπέτερ! Πως δε θυμάμαι!!!!!

Ελένη τωρα διαβασα τα χθεσινά!

Μη μου στεναχωριεσαι. Συμβαίνουν αυτα. Και μενα μου χει τύχει τέτοια φάση. Μετα ήμουν χαλια αλλα αυτο καταλαβα..... Οτι δε μπορείς να εισαι τέλειος, οπως περιγράφουν τα βιβλία......

Η ειρήνη ξερει οτι την αγαπας! Μην ανυσηχεις καθόλου!

Νανα επισης να σου ευχηθώ καλο μποτέ!!!!!!!!!!! :D

Σημερα εχει γενέθλια και η Τζουλ!

Άλλη σκορπινα απο κει!

Ντομ ήρθες για να ριξεις κι άλλη τσουτσουνοσκονη και να φύγεις; Εεεεεεεεε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

χρονια πολλα στους εορταζοντε αν και καθυστερημενα...

νανα καλο ταξιδι...

βαγκ βαλε το στο παρεντς θα εχει πιο πολυ απηχηση... πες βεβαια οτι θα πληρωσεις και κατι..

μαρακι ευχομαι να πανε ολα καλα με αυτη την εγκυμοσυνη...

χρυσ που εισαι??????

εμεις ουτε σημερα παιδικο... αυριο θα παμε στο χωριο... θα κανει γιορτη ο μπαμπας μου..μιχαλη τον λενε.. πιστευω οτι θα περασουμε ωραια..

χθες πηγαμε σε ταβερνα... αψογη η ειρηνη.. της ειπα οτι ειμαι περηφανη γιαυτην.. για να δουμε πως θα παει...

ααα αλεκα και καλυψω να χαιρεστε τα μπεμπακια σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα εδω ειμαι....

και ολα μια χαρα..

το netbook μου χαλασε και στου Νικου τους υπολογιστες δεν εχω προσβαση..

ευτυχως το παλεψε και μου το εσωσε και γλιτωσα το εξοδο!!!

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω...

ελπιζω να ειστε ολες πολυ πολυ καλα!!!

Αλεκα και Καλυψω να χαιρεστε τις Κορες σας!!!!παντα γερές!!!

Μαρακι και εσυ με το καλο την Τεταρτη!!!!

Νανα καλο ταξιδι !!!!

εμεις τα ιδια ..παλι βεβαια ο μικρος χαμος στον παιδικο..ειναι ζωηρος και εχει βρει κα εναν ιδιο που κανουν μαζι τις ζαβολιες!!!αναστατωνουν ολα τα παιδια..η αληθεια ειναι οτι δεν παραπονιουνται πολυ ο δασκαλες. με το γαντι.(ιδιωτικος μην ξεχνιομαστε)..το αλλο ειναι γιος συναδελφων..

τον εχουν πιασει παλι λγο οι αφαγιες ... :(:(

εγω καλα..γιατρο τον αλλο μηνα παλι...

καλημερα φιλακια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

αλο βαγκ

το γουσταρες το ενυδρειο πολυ ε; αντε σε κανα 2 χρονια το ξαναπερνετε

εγω το βαριεμαι το ξαναλεω :lol:

κατα τα αλλα ηρεμησατε;

περαστικα σας

ειδες ελενη κριση ηταν και θα ξαναγινει μην νομιζεις

θα εισαι προετοιμασμενη την επομενη και δεν εχεις τοσες τυψεις :D

καλε γιατι δεν πηρε σχολειο;

σωσω περααστικα στον αντρα

χωρις ορο θα ταλαιπωρηθει πολλες μερες - απο τριτη δημοτικου παιρνω γι αυτο το θεμα τουλαχιστον 2 φορες το χρονο αντιβιωση αλλα μονο με 20 φορες την ημερα ορο γλιτωνω την 2η βδμ

απο τι το παθαινει του ειπαν; εγω ειχα κανει αξονικη φανατασου και μου εχουν βρει κυστη προθσιο ρινος δεξια και στραβο διαφραγμα - χειρουγρειο μου ειπαν και για τα 2 μπας και βελπτιωθει - αλλα δεν μπαινω στη διαδιακασια

Ελα βρε Χρυσουλα

περαστικα στο πισι- εγω θα παθαινα αμοκ - χωρις πισι - εξαρτηση μιλαμε

χωρις τηλ μπορω να ζησω χωρις πισι οχι :D

τοσο ζωηρουλης ε; ωρα θα ερθει και ο μπομπιρας τζουνιορ και μακαρι να να το δει εγαλος αδερφος και ηρεμισει

εμας σημερα ειναι απολακωμενα στην τβ - βλεπουν μπαζ- δεν θελουν να παιξουν με τιποτα τι να κανω;;

ενι γουει ειναι ηρεμοι - το απογευμα φευγουμε για εξοχικο και γυριζομαι Κυριακη μεσημερι να βγουμε με ενα φιλικο ζευγαρι που θελει να βαφτισει το νεο μπεμπε

αυτα τι αλλα;

εφτιξα τυροπιτακια με πιπερια - καλα βγηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμενω μια φιλη τωρα που εχει κανει χαρτια για υοθεσια και περασανε στην προτελευταια φαση - 2η χρονια τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα...εκανα και γω εξερτασεις..ελπιζω τελευταιες...ελεος!!!

ρε παιδια..καθσιματακια..αν δε ξερε τε απο που ειναι..καλο ειναι να μη τα περνετε εκτος και αν ειναι τεραστια αναγηκ..

δε ξερετε ποσο καιρο ειναι,αν ειναι τρακαρισμενα.,,αν ...πολλα αν!!

τεσπα!!

χρυσουλα καλα ολα,ε;;μπραβο !!α ναι ρε παιδια ..και η αγγελικη της αλεκας 234!!

σκορπινα η τζουλ;;ετσι εξηγουνται ολα1!!!χαχαχα!!

νανα δε θα εχεις ντερνετ εκει;;

θα πανε οικογενειακως;;

τεσπα!!

βαγκ αν τα εκανα ρολο..δε θα μοιαζαν με γυαλακια!!

κλειστος ο παιδικος και σημερα!!

φακ!!

μουντος ο καιρος αλλα δε βρεχει.να δω θα στεγνωσουν ποτε τα μωρουσιακα;;

να κανω και καμαι τσαΝΤΑ..το πρωι αγχωθηκα λιγο γιατι δεν ακουγα το παιδι κανενα μισδαωρο!!

τεσπα!τωρα κατι καταλαβαινω!!

το απογ εκτος απροοπτου θα παω να μαθω σαπουνια!!

φασολακια για σημερα!

μτυροπιτακια με πιπερια;;;;καλο ακουγεται!!δικο σου φυλο;;χαχα!!

καλα να περασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαγκ....ρωταει ο λευτ...τον τομ το τρακτερ το ειδατε καπου στα ελληνικα;;;

το αλλο οκ..κατι θα κανει..αλλα ο τομ λεει..δε βρεθηκε στα ελληνικα!!

για πες!!θα ερθουν 2 φιλες μου σε λιγο!!

στεγνωσαν τα μωρουισιακα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόρες τι κάνετε;;;

Γράψατε πάλι!!!!!

Ελενάκι μου δεν φαίνονται και πολύ για γυαλάκια . Τα έψησες όπως τα βλέπω ή τα γύρισες μετά; Μήπως τα έβαλες πολύ χαμηλά στο φούρνο και σου άρπαξαν; Πάντως κάτι περίεργο το βλέπω αλλά φαίνονται νόστιμα όμως....Ξέρεις πόσα έχω κάνει που απο εμφάνιση είναι μέτρια αλλά απο γεύση να τρώει η μάνα....... ;)

Βαγκ κι ο δικός μου έτσι είναι με τους γιατρούς.....αν μπορούσαμε να έχουμε την γιατρό συνέχεια εδώ ή να είμαστε ονλαιν με το νοσοκομείο θα ήταν τρισευτυχισμένος....... ε ένα βίτσιο έχουν κι αυτοί άστους να ξεδίνουν .....εσένα τουλάχιστον τα πάει μόνος του εμένα δίνει εντολές χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σώκω κάτσε ήσυχη. Ακόμη και παραμονή γεννας τρέχεις σε μαθήματα; χαχαχαχαχαχαχαχαχα Ωραίο και το σαπουνάκι αντε να μας πεις εντυπώσεις

Μαράκι μπράβο και με την χοριακή. Τι λες κι εσύ να έχεις γιο; Μπα πιστεύω εσύ θα σπάσεις την τσουτσουνογκαστριά :lol::lol::lol::lol: Πως πάει ο μικρός;

Χρυσούλα ζωηρός ο μικρός ε; Μην ανυσηχείς και τόσο για την αφαγία αλλάζει η εποχή τώρα (έστω καθυστερημένα) και δημιουργεί αλλαγές και στα παιδακια. Θα δεις σε καμιά βδομαδούλα το πολύ θα τρώει πάλι μια χαρά.

Μαρκεράκο δυο χρόνια παιδεύεται ε; Τι τραβάνε κι αυτοί οι γονείς. Παιδεύονται τοσα χρόνια για μια υιοθεσία μετά τα λατρεύουν καλύτερα κι απο τους βιολογικούς γονεις και στο τέλος όλα πάνε στο Πακέτο να βρουν τους βιολογικούς τους γονεις και κλαίνε απο συγκίνηση γι αυτό. Νομίζω οτι είναι οτι πιο σκληρό να βιώσει ένας άνθρωπος που ήθελε κι ήταν σε όλα του γονιός ίσως και καλύτερος απο τον βιολογικό. Βέβαια και η ανάγκη του παιδιού για απαντήσεις και να δει την κατάγωγή του είναι εξίσου σημαντική και σπουδαία.

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία....Δέχομαι παρατηρήσεις.

Εμείς τα ίδια. Ο μικρός νταούλι, το βραδυ κοιμάμαι χάλια γιατί ο μικρός όλο ξυπνάει, το πρωί τρέχω να τον κρατάω ήσυχο να μην τρέχει ταυτόχρονα δουλειά......χάλια .....ζω ένα δράμα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ας γίνει καλά ο ζουζούνος μου και χαλάλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ... ΚΑΙ ΑΘΛΙΑ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ...

ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ... ΠΗΡΑ ΛΑΘΟΣ ΦΥΛΛΟ ΣΦΟΛΙΑΤΑΣ....

ΓΙΑΥΤΟ...

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και αντίο!!!! Χαχαχαααα

Ειμαι κομμάτια!

Ειναι άρρωστο το μικρο και Χεσε μεσα. Πολυ βήχα εχει το καλο μου. Πήγαμε γιατρο. Μας ειπε οτι εχει κανει και λιγο υγρο στα αυτακια..... Μιλαμε πολυ βηχας!

Θα περάσουμε ομορφα απόψε!

Και θα φυγει και για το Άγιο όρος ο Α. Τη Δευτέρα.

Πως θα βγάζω μυξες, πως θα βάζω όρους, οτριβιν ένας θεός ξερει! Εχω ξενερωσει πολυ.

Μη χαλάσει το ταξιδάκι του..... Δε λεω οτι πηγαίνει συχνα. Μονο επαγγελματικά. Αλλα ρε παιδι μου τωρα βρεθηκες; Που ειμαι εγκυος και ο μικρος συνέχεια με ιωσεις;

Εχω αγχωθει να πω την αληθεια μου. Γιατι φοβάμαι.... Μη φάω καμια κλωτσιά, μη θελει συνέχεια αγκαλιές! Γκρρρρρ!

Τελοσπάντων.....

Σας καληνυχτω! Παω να τη πεσω γιατι Ειμαι κομμάτια!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως και γραψατε τοσα λιγα καλε;;;;

Σωσω θελουμε καθησματα και για το 2ο αμαξι γιατι τα μικρα δεν τους χωρανε πια. ηταν μεχρι 13κ. θα κοιταξουμε και στο τζαμπο οπως ειπαν τα κοριτσια. απλα να δουμε τι παιζει θελαμε...

Ελενη και εμενα στη φωτο δε μ ου φανηκε για σφολιατα αυτο... τι μαρκα πηρες;;;; σα φυλο κρουστας μοιαζει... και επρεπε να τα ψησεις ξαπλωτα.

ΜΑρκερ καλα να περασετε στο εξωχικο. και με το καλο η φιλη σου να αποκτισουν το παιδακι τους!

Ελενηζζζζ περαστηκα και σε σας.... καλα ακομα χαλια ειναι;;;; εμεις ευτυχως καλυτερα. η γιατρος ειπε κλασσικα λαιμος, ακροαστικα οκ και αυτια καλυτερα. αλλα μεχρι να καθαρισουν τελειως οι μυξες θα βηχουν για καιρο....

τη Δευτερα θα τους παμε σχολειο παντως....

Μαρακι ελπιζω να μην ειναι σαν τη δικια μας ιωση που τραβαει μερες...... ασ'τον ρε συ να παει... για καλο παει στο Ορος, οχι για διασκεδαση.... και ο δικος μου θελει να παει ΔΕκεμβριο. ΠΕραστικα!

Χρυσουλα γιατι δε σ'αφηνει να χειρηστεις τους υπολογιστες του;;;;

ο δικος μου βραδυ σημερα.... εγω αυριο ρεπο και δουλευω Κυριακη.

θελω να παραγγειλω απο groupon ενα "μαγικο" κασκολ. ειναι τοσο ελαστηκο και γινεται κασκολ, κουκουλα, μπολερο, σαλι, μεχρι και φουστανι!!!!! το εχουν 9Ε. το θελει και η κοπελα που ειμαστε μαζι στο γραφειο και λεω να το παρω και χριστ. δωρο για την ανηψια και την κουνιαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...