Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 ΜΕ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΟΔΕΙΑ&ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ επ.35


Recommended Posts

Ελενη ....το ξερω οτι στεναχωρεθηκες....το εχω περασει κ εγω αυτο.....

σε τετοιες στιγμες να βρασω κ τη παιδοψυχολογια κ τους ειδικους :oops:

η αγαπη σου ειναι τοοοοσοοοοο!!!!!!!!!!!!!! μεγαλη που η μικρη μονο αυτο εχει στο μυαλο της ;):D

σε ΄

λιγο θα ετοιμασω κ το γλυκο για αυριο....εχουμε γιορτουλα!!!!

εκανα μαλλι.....καρε κοντο!

με ειχα βαρεθειμε μια κοτσιδα συνεχεια στο κεφαλι...τωρα κ να θελω δεν μπορω να τα πιασω :lol:

τι βλεπω...κ ζζζζζζ εδω???? που εισαι κοριτσι?????

καλη χοριακη αυριο μαρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kai οι μασχαλες...και το πιπι..ολα θα μυριζουν σε λιγο..χαχαχα1!!

καθε μερα μπανιο..αλλα η πιπιλα....πιπιλα!!

αν καταλαβατε!!!χαχα

ελενη μη τρεαλινεσαι..

συμβαινουν αυτα!!

χαλαρα!!

η μιρη δε παθαινει τιποτα...εσυ κοιτα να μην παθεςις!!

καουρες..σκατα..εμ εφαγα 15 τυροπιτακια εμποριου..ειναι να μη σκασεις..;;χαχα!!

εχει β φορ βεντετα!!!

ταινιαρα!!

μας δωσαν ενυδρειο..

100 λιτρων..καλη φαση..εχει καμια;;;

ρε αλεκα..πολλες αλλαγες..μια τα κιλα ,μια τα ταξιδια,μια το μαλλι..

μηπως εχεις γκομενο;;χαχα!!

παλκακ κανω..κα ιγω σε ζηλεψα για το ταξιδακι!!

σουπερ!!

χρωσταςε κατι φωτο,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα να σαι καλα σωσω με τον γκομενο της Αλεκας :lol::lol::lol:

εμεις εδω το ριξαμε στην ποιότητα μη χεσω

Βουλη φανατικα βλεπει ο αντρας

θα τρελαθω

Αλεκα γιουχου

καλα στειλε μια φωτο ρε συ - καλα γουστραω πολυ πο δεν βαριεστε ετσι

μαλλια - αδυνατισματα

θελω να φαω 5 σοκολατες σωσωωωωωω

εφαγα μια μικρη λακτα αλλα δεν αντεχω θελω και αλλοοοοο

δεν θα φαω - δεν θα φαω

και εσυ 15 τυροπιτακια :lol:

δεν θα ηταν 3 τυροπιτες - παλι καλα που εχεις μονο καουρα

εφτιαξα ρολακια μηλοπιτακια

καλα βγηκαν- η γεμιση της μηλοπιτας αλλα τυλιγμενη σε φυλλο κρουτσας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω μη ρωτας σας εχω πει οτι ο πατερας μας ειχε τα παντα

ειχαμε νυδρειο μεγαλο δεν θυμαμαι λιτρα διαστασεις περιπου 1,20Χ0,6 με ψαρια γλυκου.

ωραια ειναι

αλλα εαν θες να κρατησει θελει πολλα λεφτα για συντηρηση

συν οτι ειναι σαν το σκυλο - πρεπει να εχεις ανθρωπο να στα ταιζει εαν σκοπευεις να ληψεις καοιες χ μερες αναλογως τα ψαρια που εχεις.

οτι θες ρωτα- απο οσα θυμαμαι γιατι στο γυμνασιο το σουταραμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μη στεναχωριεσαι ρε χαζο..... και εγω ποσες φορες μετανιωνω για τις φωνες και τις ιστεριες μου.... αλλα αν το εκαναν αυτο με σα στο δρομο..... σα σακουλες θα τα εμπαζα στο αμαξι..

Σωσω 15;;;;;; ελεος ρε συ..... το στουμπωσες το εμβρυο!

ενυδυο ειαχαμε για 4 χρονια. 50λτ. μι φιλτρα μπουρμπουλιθρες, φυτα για το οξυγονο, ναυαγιο κλπ κλπ... δε νομιζω να θελει κατο ιδιαιτερο. στην αρχη το καθαριζε ο αντρας καθε 15 μερες αλλα μετα καθε μηνα. αδειαζεις με τρομπιτσα το 1/3 του νερου, ξυνεις με ειδικο σφουγγαρακι μαγνητακι τα τειχωματα, βαζεις κατο σταγονες αντιχλωριακες και ισως αντιβιωτικες και τελος. στην αρχη αν θες να μην εχεις προβλημα, βαλε χρυσοψαρα. ειναι ΠΑΡΑ πολυ ανθεκτικα! δεν παθεινουν τιποτα και γινονται μεγαλα σα σαρδελες!

εχει και τροπικα φθηνα με 1,5 περιπου Ε. να βαλεις οπωςδηποτε 2-3 γλυφτες πλακοστομους που τρωνε την αλγη και καθαριζουν τα παντα! υπαρχουν και τροφες χαπακια για αυτους.

εμεις σε μια φαση ειχαμε βαλει και εναν μικρο αστακο! πανικος!!!! αλλα τρελο γελιο... εσκαβε τα παντα εκει μεσα ολα ανακατα. εφαγε και 2-3 ψαρια και τα καημενα κολυμπουσαν μονο πανω στην επιφανεια!!!! τελικα τον δωσαμε σε ενα συναδελφο που ειχε πολυ μεγαλο ενυδρυο και εισε και αυτος αστακο. μαλωναν οι δυο τους και ο δικος μας εκοψε απο τον δικο του μια δαγκανα!!!!!

α..... οταν παιθανει καποιο ψαρι μεσα, αν δεν το παρεις γρηγορα χαμπαρι να το βγαλεις, τα αλλα το τρωνε για να μη μολυνει το περιβαλλον τους!

επισησ μην παρεις καμια ασπρη αμμο για βυθο... θα λερωσει αποτα κακα τους και εινα μπλιαξ. παρε πετραδακια ποταμισια. ειναι και πιο φθηνα.

αυτα.... πες μου αν δεν καταλαβαινεις!

οσο για τη σειρα, ειναι ειπαμε "τομ το τρακτερ" και" fireman SAm"!!!!!!!

Αλεκα τελεια η εκδρομη σας!!!!! με το καλο και αλλες! αντε θελω φωτο απο το μαλλι και το μοναστηρι!!!!

Μαρακι... εμενα χθες βραδυ η μαριαννα με φωναξε και με λεει... θελω να με φτιαξεις αεροβαρκα!!! μεχρι να καταλαβω μεσα στη νυχτα τι μ'ελεγε.... και τη λεω γιατι, εισαι σουπερ ζωακι;;;;;; και με λεει! :lol:

Μαρκερ και εγ ειχα παρει ντεπον στην εγυμοσυνη... ελπιζω να περασε το κεφαλι... και τα δικα μου σημερα σημερα σελινιασμενα ηταν! καλα που με αφησαν να κανω φαγητο για αυριο. σουτζουκακια( του κρεοπωλη, τελεια!) κοκκινιστα και πιλαφι. τρελαινονται για σουτζουκακια! για να τα ταϊσει ευκολα τα πεθερια που θα τα κρατησουν αυριο. δεν ηθελαν να τους στειλουμε παιδικο. ειπαν να ερθουν αυτοι γιατι ο παιδιατρς που εχει η κορη τους λεει οταν παιρνουν αντιβιωση να μην πηγαινουν σχολειο να μην κολησουν κατι και γιανουν χειροτερα....

οταν γυρισα απο τη δουλεια και ξεντυνομουν ηρθαν πανω και τα 2 και αρχισαν να με παλευουν και να με αγκαλιαζουν στην κρεβατοκαμαρα. σε μια φαση ο Σπυρος πεφτει και με κοπαναει με το κεφαλι απο ψηλα στο δεξι ζυγωματικο κατω απο το ματι!!!! τα ειδα ολα!!!!! ταρακουνηθηκε ο εγκεφαλος!!! και τα δοντια μου πονεσαν! εβαλα παγο. εχει πριστει λιγο σαν καρουμπαλο αλλα ευτυχως ακομα δεν μελανιασε! θα νομιζουν οτι με χτυπησε καμια μπυνια ο αντρας!!!! και οταν μιλαω ή μασαω με ποναει λιγο...

εχει το ναυαγιο του κονκορντια στην Ιταλια.... μ'αρεσουν κατι τετοια...

Ελενη ουτε σημερα ουτε χθες εβαλα πλυντηριο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντομ μ'αρεσει πολυ αυτη η ταινια!!!!

οταν εφευγαν οι συναδελφοι για Εβρο τους ελεγα.... το νου σας ρεμαλια!!!!!

ολοι το θυμοταν και ειχε γινει σλογκαν!!!!

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα ξεχασα να σε πω...

ο καιρος απο σημερα αλλαξε. κρυωσε και ολο θα κρυωνει τις επομενες μςερες.

δες και στο μετεο.γρ για Δραμα. αλλα εδω.... βρεχει με 9ο εξω.....

με το καλο να ερθεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Βαγκάκι με έκανες και γέλασα πρωί πρωί!!!

ρε τον Σπύρο...

Μαράκι κι ο δικός μου το έχει κάνει αυτό.

ξεκαρδιζόταν στον ύπνο του και μου ερχόταν να τον φάω!!!

χαχαχα!!!

Ελενάκι μου... τι να πω... όλες τα έχουμε περάσει και θα τα περάσουμε.

μη νιώθεις τύψεις... άνθρωποι είμαστε κι εμείς...

ρε Βαγκ... χθες μιλούσα με την κουμπάρα μου που μένει Γιαννιτσά και με είπε να φέρω μπουφάν.

μου φαίνεται πολύ παράξενο γιατί εδώ είμαστε με τα κοντομάνικα.

αφού, χθες ανάψανε καλοριφέρ μου είπε...

Χρυσούλα πού είσαι;

Μαράκι περιμένουμε τη χοριακή!!!

α... και να σου πω... κόρη θα κάνεις!!!

αφού ο Βούδας ειπε γιο... χαχαχα!!!

Μάρκερ, θυμάμαι όταν ήμουν έγκυος στον Α μύριζε πολύ το κεφάλι μου... ήταν και κατακακλόκαιρο...

σωσώ, αυτό με την πιπίλα δεν το έπιασα...

μήπως εννοείς ότι κάνεις σεξ κάθε βράδυ;

μπράβο βρε θηρίο!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....ρε παιδια..και σημερα και αυριο απεργια τα σχολεια;;η ολα;;

δε ξερω..παλι ολα κλειστα;;εδω βρεχει..τα μωρουδιακα βραχηκαν..ξανα απο την αρχη πλυντηρια!!

εχετε κανενα να γιορταζει;;

θα σας διαβασω σε λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιπι.....το γενν οργανο της γυναικας...πιπι-λα!!!η μυρωδια..δικια μου λεξη...σεξ;;πας καλα;;δεν ειμαστε για τετοια..παει καιρος..

βαγκ ρισπεκτ για τις πληροφοριες για τα ψαρια...

να σαι καλα!!

100 λιτρων ενυδρειο μας δωσανε..κανει και θορυβο το ατιμο..

εδω εχει κρυο..νανα να παρεις ρουχα λεω γιατι πανω θα εχει ψυχρα!!

δε ξερω..χαλια στρωσατε η οχι ακομα;;

ο λευτ ειναι μπουκωμενος..πονανε τα ιγμορια του..και τον λεεω να παει σε ωρλ..εχει ιστορικο με ιγμοριτιδα!!

και γω μπορυσα να παω κοπτικη ραπτικη αλλα δεν εχουν σχολειο..οποτε..

θια πεταχτουμε κανενα τζαμπο λεω!!δεν εχω μαγειρεψει κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρώτη φορά που δεν έχω πάρει δώρα σε κανέναν!

είχα πάρει στον μπαμπά μου αλλά τα έστειλα με τη φίλη της μαμάς μου που είχε έρθει πριν λίγο καιρό.

ρε παιδιά... δεν είμαι έτοιμη ψυχολογικά...

εδώ φοράμε κοντομάνικα... να πάω απευθείας στο μπουφάν;

μ' αρέσει [που ρώτησες αν καταλάβα,ε τι είναι η πιπίλα...

ήμαρτον Θεέ μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρες :)

Καλά απο εχθές το πρωί 3 σελίδες γράψατε!!!!!!!! Ο,τι θυμάμαι σχολιάζω :roll:

Ελενάκι μου γλυκό να μην αισθάνεσαι καθόλου άσχημα....έθεσες όρια και αυτό τα παιδιά το σέβονται. Θα δεις οτι την επόμενη φορά θα είναι πιο υπάκουη. Αρκεί να της εξήγησες τον λόγο που αποχωρήσατε και τον λόγο του όλου συμβάντος. Αφού είσαι γλυκιά μανούλα και την αγαπάς πολύ με αυτό τον τρόπο την βοηθάς (καλά όχι με το ξύλο αλλά κι αυτό καμιά φορά είναι αναπόφευκτο)

Σωκω περιδρόμιασες ε; έτσι έκανα κι εγώ και μετά τα κιλά κατσικώθηκαν.......άστα βράστα. Χαλιά όχι ακόμα, αν και σήμερα ο καιρός ψύχρανε για τα καλά. Αλλά με τον μικρό στο σπίτι δεν μπορώ να κάνω γενική

Αλεκάκι εδώ κι εγώ ξανά.........Επιτέλους. Οχι οτι τώρα έχω περισσότερο χρόνο απλά έχω μπει σε μια ρέγουλα.......Να τους χαίρεστε τους εορτάζοντες

Νάνα μεγάλη βοηθεια Μπράβο. Οσο για τον αδερφό σου εγώ πάλι θα έλεγα να του πεις να μην έρθει. Είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα εδώ . Εκτός αν απο μόνος του σου πει οτι δεν σηκώνει κουβέντα.

Και ναι πάρε και κανένα μπουφανάκι και καμιά μακριμάνικη μπλουζίτσα......άρχισαν οι ψύχρες. Μην κοιτάς, εκεί είστε νησί :D:D:D

Μαρκεράκο μου πέρασε το κεφάλι; Εγώ ενώ μου αρέσει ο κόσμος και να έρχονται στο σπίτι ο άντρας μου είναι μίζερος, συνέχεια μου λέει ΅σηκω για το ένα σήκω για το άλλο, τρέχα να δεις τι κάνουν τα παιδιά,πήγαινε για καφέ κλπ κάθε πέντε λεπτά αυτά, οπότε με έχει κουράσει και δεν θέλω κανέναν ΄όταν είναι κι εκείνος σπίτι :o:o:o:shock::shock::shock::evil::evil::evil:

Βαγκουλίνι μου μια χαρά ο μικρός :lol::lol::lol::lol::lol::lol: το νου σας ρεμάλια ε; ολα τα λεφτά κι η ταινία

Ποια ξέχασα; Δεν θυμάμαι τίποτε άλλο και με την μνήμη που έχω νομίζω οτι έκανα ρεκόρ :) Επανέρχομαι με τα δικά μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δικά μας τώρα

Ο μικρός είναι τούμπανο στους αδένες του. Η γιατρός είπε οτι είμαστε στο αποκορύφωμα της αρρώστιας και ακόμη και όλος ο λαιμός να είναι πρησμένος σαμπρέλα δικαιολογείται. Δεν επιτρέπεται να φάει σοκολάτα ή χοιρινό και φυσικά καθόλου τρέξιμο και παιχνίδι έντονο :cry: Το έχω καταντήσει φυτό το παιδι. Εκεί που έβλεπε μισή ώρα την ημέρα τηλεόραση τώρα τον έχω τουλάχιστον 2 ώρες και τις υπόλοιπες προσπαθώ να τονκάνω να ζωγραφίζει ή να παίζουμε καθιστικά παιχνίδια.

Εγώ εχθές το βράδυ είχα μια ζαλάδα, στομαχόπονο και πόναγε και η κοιλιά που δεν μπορούσα να σταθώ όρθια. Εκανα κι εμετό και σήμερα είμαι καλύτερα αν και η κοιλιά μου πονάει ακόμα.......Μάλλον απο την κούραση και το αγχος είναι.

Γιατί δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σίγουρα δεν είσαι έγκυος;

χαχαχα!!!

Αλεκάκι, να χαίρεσαι την Αγγελικούλα σου!

να έχει πάντα υγεία και να ξεκολλήσει λίγο από τη μανούλα της!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντωες πηγα νοσοκομειο...εκανα τιςε εξετασεις μου..καλα 1 εξεταση εκανα..και η αγροτικη δεν ειχε απεργια!!

τακτοποιηθηκα και εκει!!

1 χαρα!!ρε ζζζ λες να εισαι εγκυος;;ρε νανα...λες;;χαχα!!

23 κιλα και δικαιουσαι 1 βαλιτσα..ψαξε νανα αυτο με τις αποσκευες..αλλαξαν τα πραγματα..

καλα ψηφιστηκε κανονικοτατα το μνημονιο ;;αλοιμονο μας!!

βαριεμαι να μεγειρεψω..η μαρθα τραχανα,εγω πατατες και ο λευτ αυγα!!

βαριεμαι σας λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώ μ' αρέσουν πολύ αυτά τα "γυαλάκια"!!!

τόσο εύκολα είναι;

τέλεια!!!

πότε θα βάλεις τη συνταγή από τη σφολιάτα;

τι εννοείς 23 κιλά;

10 κιλά πρέπει να είναι η αποσκευή που θα κρατάς μαζί σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω κι γω γυαλακια!!!!!!!

θα τα κανω και θα τα φαω ολα!!!!!!

ζαχαρη μπορω να μην βαλω πολυ??? ισα ισα για παραδειγμα για να μπορω να φαω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι...γινεται..και βγαινουν τελεια παιδια..το ξανα λεω..τα ιδια μπορειτε να βαλετε ζαμπον κασερι..η οτι θελετε..τυρι!!

ελια..σουσαμι..

αλλα παλι γλυκα πολυ δε γινονται!!

α οκ..νομιζα με ετζιαν φευγεις νανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πάντως κορίτσια έχει 3-4 μέρες που παρακολουθώ ένα φόρουμ εδώ που είμαι, μου είναι λίγο δύσκολο γιατί δε μιλάω άπταιστα τη γλώσσα, αλλά μου χρειάζεται γιατί έχω προφανώς απορίες με το σύστημα εδώ κτλ.  Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι είμαστε 30 κοπέλες στο θέμα για τα μωράκια Ιανουαρίου, και, εκτός από 2-3, όλες οι άλλες συμφωνούμε ότι τα συμπτώματα έχουν φθήνει σημαντικά απ την 9η εβδ κι έπειτα. Αυτό κάπως με καθησυχάζει κι εμένα που φοβήθηκα κάπως τις προάλλες, και είπα να το μοιραστώ κι εδώ ❤️ Επίσης μιλάνε ήδη για το που να κάνουν babymoon και τις στέλνω Ελλάδα! Για πείτε πιο ελληνικό νησί έχει ανάγκη να κάνω την προπαγάνδα μου 🤣🤣🤣 αν και τις συμβούλευσα ήδη να προτιμήσουν μεγάλα νησιά όπως η Κρ΄ήτη για να έχουν υποδομές αν χρειαστεί κάτι, γιατί ποτέ δε ξέρεις στην εγκυμοσύνη!
    • περιμένουμε νέα σου! εγώ έχω Τετάρτη και ανυπομονώ!😍😍
    • Αυτό που σου είπε ο άντρας, αύτο να κρατήσεις κορίτσι μου ❤️ Είναι το πιο σημαντικό να είστε ενωμένοι και να συμφωνείτε για το ποιες είναι οι προτεραιότητες σας αναφορικά με την οικογένεια σας. Μπράβο και στη μαμα που ήρθε ν αναλάβει ευθύς αμέσως, θα ξεκουραστείς κι εσύ πιστεύω 🙏 Ήδη τα καφέ ελλατώθηκαν γιατί έριξες ρυθμούς, άρα πολύ πιθανόν να ΄ήταν από την εξάντληση. Αυτό που είπες για το έκτατο ραντεβού, το λέγαμε και με την Κίντο όταν μ έπιασε εμένα η κρίση 😅 και να πάμε στα επείγοντα, τίποτα δεν μπορούμε να αλλάξουμε αν έχεις συμβεί κάτι, δεν είναι στο χέρι μας δυστυχώς... Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να είσαι όσο πιο ήρεμη και ξεκούραστη γίνεται, θετικές σκέψεις κι αύριο με το καλό θα πας στο γιατρό σου και θα δεις ότι όλα θα είναι όπως πρέπει ❤️☘️💫
    • Έκλεισα ραντεβού με μία γιατρό που είναι και εμβρυομητρικός. Αλλά θα με δει την άλλη Παρασκευή. Το πρώτο που με ρώτησε όταν της είπα το ιστορικό και το λόγο της επίσκεψης. "Δεν είχε εντοπιστεί στην αυχενική?" Tι να της πω? Αυτό που καταλαβαίνω κι εγώ τώρα μετά το ψάξιμο που έκανα; Kαι στην αυχενική υπήρχε η αντίσταση στη μητριαία. Απλά ήταν στο όριο. Και ο κίνδυνος είχε πάλι βγει, απλά ήταν μικρότερος 1/160..στη β επιπέδου όμως έφτασε το 1/40. Αν είχε αξιολογηθεί τότε σωστά από το γιατρό, ίσως προλαβαίναμε κάτι με ασπιρίνη.. τώρα πλέον δεν ξέρω. Ελπίζω ως τότε όλα καλά γιατί έχω ανησυχήσει. Σαν να μην είναι τόσο ζωηρός όσο τον ένιωθα πριν τη β επιπέδου στις αρχές Ιουνίου.
    • Καλησπέρα! Όχι η κύστη δεν επηρέαζε πουθενά το τεστ. Αφού έκανα και χοριακη πριν πάω στο γιατρό κ ήταν 0,2. Ούτε καν υποψία εγκυμοσύνης!! Κάνε μια χοριακη να ξεμπερδευεις! Υπομονή 1-2 μέρες για να δεις τι γίνεται! Εύχομαι κάθε καλό!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...