Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 ΜΕ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΟΔΕΙΑ&ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ επ.35


Recommended Posts

χαχαχα...εμενα μου αρεσε παντως σαν ιδεα!!!

μονοκλινο γιατι εδω στη κρητη..γενναει ενας και ερχεται ολο το χωριο...

και δεν εχει ωραριο επισκεπτηριου/!!ο καθενας οποτες ηθελε..και εγω δεν ειχα ανθρωπο!!γι αυτο!τι να πηγε λαθος ρε μαρκερ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σωσω καλα εκανες ουτως η αλλιως η τιμη ηταν ακριβως η ιδια με το να πηγαινες σε 6κλινο στην αθηνα οποτε πολυ καλα εκανες και εγω το ιδιο θα ειχα κανει στη θεση σου

καλα στα ιδιωτικα δεν εχει ουτε εδω ωραριο επισκεπτηριου

εχει ενα τυπικο αλλα ο καθενα οποτε θελει ερχεται

σε αυτο το μωρο δεν θελω να το πουμε ποτε θα γεννησω στους συγγενεις

γιατι στα αγορια ηταν απελπισια η κατασταση μιλαμε

ολοι ηρθαν 1η μερα - λες και δεν υπηρχαν αλλες μερες -ημουν χαλια - με καθετηρες - ορους - μαυρα ματια σπασμενες φλεβες απο τον ορο - πραγματικα ημουν γμσ τα τις πρωτες 2 μερες και ολοι ηθελαν κουβεντολοι και δεν ξερω τι

οποτε τωρα θα γεννησω και μετα απο 3 μερες θα το ξεφουρνισω

εαν συγκρατηθουν τ πεθερικα

γιατι απο το σοι μου ερχονται πολυ λιγοι στο νοσοκ οποιος θελει ερχεται εμτα απο κανα μηνα στο σπιτι

ετσι το εχουμε καθιερωσει και καλυτερα δλδ.

απο του κωσ ;;;;; μεχρι ακι τα 3τοξεδερφα

εσεις εκει οντως ειστε πολυ μικρη κοινωνια

μια οικογενεια ε;

ασχετο δεν σας ειπα θελει ο κουνιαδος μου να μετακομισουν οικογενειακως Χανια και να ανοιξει εκει φαγαδικο - μπυραρια

τον απελυσαν και καθεται τωρα 1 μηνα περιπου και δεν ξερει τι να κανει.

θα εχει δουλεια ή αγγουρια βρε κοριτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει...οι χανιωτες λεφτα εχουν..αλλα να σε ρωτησω..καμαι σχεση με χανια εχουν αυτοι;;

οικογενειακως εννοω..;;;γιατι τον ξενο δεν το θελουν οι χανιωτες...

αληθεια..ετσι εχω ακουσει.

ειναι πολυ μα πολυ τοπικιστες...

το καλο ειναι οτι αν ερθουν..θα ερθετε κια σεις καποια στιγμη,ε;;χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2012-11-05 17.47.57.jpg[/attachment:1ic9srse]EINAI δυσκολο στην εποχη μας να ανοιξεις μαγαζι σε ξενο τοπο...

μολις τελειωσα με το σιδερωμα.... ειναι ολα πλυμμενα και σιδερωμενα και τακτοποιημενα... αχ ειμαι πολυ περηφανη... βεβαια ηρθε και η μαμα μου και με βοηθησε... εγω σιδερωνα με τον ατμο και αυτη με την πρεσσα... :D:D

να σας δειξω και το δωματιο των μπεμπηδων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλένη είναι υπέροχο το δωμάτιο!!! Ζωγραφιστό ή ταπετσαρία;

Μαρκεράκο δύσκολο μου ακούγεται αλλά μπορεί να τα καταφέρουν οι άνθρωποι.....η τύχη είναι απρόβλεπτη.....και φυσικά βοηθάει τους τολμηρούς :)

Προσπαθώ να μην χάνομαι βρε Μαράκι αλλά ειλικρινά και 40 ώρες να είχε η ημέρα πάλι δεν θα έφταναν!!!!!!! Στεναχωριέμαι και με τον μικρό που είναι έτσι..........απο την μια πλευρά έχει πρηστεί περισσότερο αντε να του περάσει........πως φοβάμαι κι όλας γιατί όταν δεν έχει πυρετό θέλει να κάνει τρέλλες και είναι συνήθως κουράστικά πράγματα......μη πάθει και καμιά ρίξει σπλήνας κι έχω άλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι τελειο δωματιο!!!!! ευχομαι να κοιμουνται τα αντρακια σου ΗΡΕΜΑ μεσα και ναμην ενοχλουν τη μανουλα!!!

αλλα εξ κιουζ μι ρε κοπελια..... τα 23 ζευγαρια πετσετες και 13 ζευγαρια σεντονια..... τα χρησιμοποιειτε ολα;;;;;;;

Σωσω με το καλο! δεν ησουν μονη καμια ωρα μεσα στο μονοκλινο;;; εγω νομιζω θα βαριομουν. στο διαβαλκανικο παντως τηρουν το ωραριο επισκεψεων. αφηνουν μονο πατερα ή μια γιαγια στα μουλωχτα. και οταν ειναι τα μωρα στο θαλαμο μονο οι μπαμπαδες. εμενα με το ζορι αφηναν τη μανα μου γιατι ειχα 2!

ρε ΜΑρκερ τοσο χαλια ησουν τις πρωτες μερες;;; δεν το θυμαμαι.... εγω ευτυχως μια χαρα ημουν. ισως επιδη εγινε μεσανυχτα, μεχρι το πρωι ειχε φυγει η νακρωση, το ειχα σχεδον συνηδιτοποιησει τι ειχε συμβει και το απογευμα που ηρθαν οι πρωτοι μασαμπουκιαζα τη σουπιτσα μου, μιας και με ειχαν βγαλει ολα τα σωλινακια και την επισκληριδιο και πηγαινα και για κατουρημα.

το βραδυ με το που με πηγαν στο δωματιο η κοπελα που ειχε κανει καισσαρικη πριν απο μενα δεν ηταν και τοσο καλα. ερχοταν η μανα της και η θεια της μεσα στα μουλωχτα και με ρωτουσαν ολο μηπως με ενοχλουν και αχ, ευχαριστουμε που μας αφηνεις και τετοια.... καλε καντε τη δουλεια σας, ελεγα, σαμπως θα κοιμηθω αποψε;;;;

αχ... τι με θυμισατε..... τι καλα που μιλαμε παλι για γεννες!!!!

ΜΑρια ζζζζζζζζ γουελκαμ μπακ! και μη χαθεις παλι!!!!

και εμεις ολοι, εκτος απο τοναντρα, ειμαστε μεεερες χαλια! λες να εχουμε το ιδιο;;;; η Μαριαννα σημερα 13η μερα απο τους πρωτους βηχες και ο Σπυρος 11η μερα απο τις πρωτεες μυξες. εγω κλεινω βδομαδα. τελικα πηγαμε γιατρο. ξεκινησε και η Μαριαννα ζιναντολ, ο Σπυρος σεκλορ απο χθες τηλεφωνικα γιατι αν και απο λαιμα ακομα ειναι οκ παρολο το γαϊδουροβηχα τους χτυπησε παλι στα αυτια! ο Σπυρος ηδη το απογευμα ηταν σουπερ. αντε να γινουν καλα να πανε και σχολειο.

πηραν τον αντρα τηλ σημερα να τον ρωτησουν τι κανουν τα παιδια που δεν πηγαν 2 μερες και να τον πουν οτι αυριο θα ειναι κλειστα λογω απεργιας.

ΜΑρακι!!!!!! εγω αν θυμαμαι καλα.... 12 μερες μετα τη μεταφορα ειχα 300και χοριακη και στη δευτερη 600 και..... οσο για τον Διονυση σου.... δεν ειναι υπεροχο να μιλανε και να λενε τραγουδακια;;;; να τα φας σου'ρχεται! ιδιως μετα την ταλαιπωρια σας....

ο αντρας πρωτη υπηρεσια στο τμημα.... νυχτα.... ολοι νομιζαν οτι οταν επεστρεφε θα ηταν παλι στο γραφειο να βγαζει υπηρεσιες... και με κανουν πλακα οτι τον εστειλα στον Εβρο και του πριονιζα την καρεκλα!!!!!

αυριο ηταν να ερθουν τα πεθερικα 8και να τα κρατησουν για να κοιμηθει λιγο παραπανω και να παω παλι αργα στη δουλεια, αλλα τελικα θα τον ξυπνησω να ανεβει πριν φυγω. λεει οτι δε θα εχει προβλημα. τον ειπα αν ειναι να εχεις νευρα και να τα φωναζεις ολο, να παρω ρεπο.... αντε να δουμε....

Σωσω ενταξυ ο καφες;;;

εγω προγραμματισσα το πλυντηριο να αρχισει στις 2μιση... ειπα τον αντρα να τα απλωσει εξω το πρωι.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκουλίνιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!! Τί τέλεια που είναι τα διδυμάκια στην φωτό. ΚΟΥΚΛΙΑΑΑΑΑ

Ελπίζω να μην έχετε το ίδιο με το δικό μας αλλά γενικώς ιώσεις σέρνονται σωρό αυτή την εποχη.......χάλια κι ο καιρός.....βολεύει απο αποψη πετρελαίου βέβαια :D:D:D:D αλλά τοσα λεφτά που έχουμε δώσει σε αντιβιώσεις , οτριβίν, μουκοσολβάν και ορούς ίσως να είναι μια η άλλη χαχαχαχαχαχαχα

Βαγκ μια χαρά τον έχεις στρωμένο τον σύζηξ χαχαχαχαχαχαχα εμένα αν του έλεγα να μου απλώσει ρούχα θα πέταγε το πλυντήριο έξω χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου χρωσταει πολλα για τις 20 μερες τελη Αγουστου αρχες Σεπτεμβριου και ολο τον Οκτωβριο που ηταν με αποσπαση στον Εβρο και στην ουσια εκανε εργενικες διακοπες!!!!!

το ξαναειπα...

ελπιζω να εγκλιματιστει συτνομα να μην εγκληματισω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

δεν μπορώ να δω το βίντεο από τη δουλειά, αλλά φαντάζομαι ότι είναι συγκλονιστικό...

Ελένη μου, πολύ όμορφο το δωμάτιο!

να το χαρούν τα δίδυμα και να περνούν ήρεμες στιγμές... χαχαχα!!!

να σε ρωτήσω, όμως...

γιατί θα δώσεις τα προικιά μόνο στη Ρηνούλα;

οι γιοι δε δικαιούνται;

κορίτσια... η μανούλα μου δεν μας έχει αδικήσει ποτέ και σε τίποτα!!!

τα προικιά που είχε καντήσει η ίδια μας τα μοίρασε πολύ δίκαια.

ακόμη και τα χρυσαφικά της.

μια φορά που είχα επιστρέψει από Κύπρο... περίμενε να έρθει και η νύφη μου και μας λέει: "κορίτσια, ελάτε λίγο στην κρεβατοκάμαρα"

πηγαίνουμε, βγάζει όλα τα χρυσαφικά στο κρεβάτι της και μας λέει "διάλεξτε ό,τι θέλετε"

δεν κράτησε τίποτα για τον εαυτό της, δεν επενέβη καθόλου στο μοίρασμα και δε μου είχε πει από πριν ότι θα το κάνει για να βγάλω κάποια κομμάτια για μένα...

εμένα η γέννα μου στοίχισε 1700 ευρώ.

φυσιολογικός τοκετός, χωρίς επισκληρίδιο, σε μονόκλινο δωμάτιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.. σας ευχαριστουμε...

το δωματιο ειναι βαμμενο σαν βυθος και απο πανω εχω βαλει αυτοκολλητα..

καλε νανα θα παρουν και οι γιοι... εχω προικια για να προικισω και τα εγγονια μου... :lol:

απλα υποθετω οτι η ειρηνη θα παντρευτει πρωτη ως κοριτσι γιατι συνηθως τα αγορια αργουν περισσοτερο οποτε η πρωτη που θα παρει θα ειναι αυτη...

εφτιαξα κεικ μπανανα... ωραιο βγηκε... εχω φερει στη δουλεια και το εχουν ξεσκισει!!!!!!!! :lol:

βαγκ οχι φυσικα δεν τα χρησιμοποιω ολα... ζητημα να χρησιμοποιω 5 ζευγαρια σεντονια και 5 ζευγαρια πετσετες... τα αλλα τα εχω και καθονται και σκονιζονται.... γιαυτο αποφασισα να τα βαλω σε ζελατινες και οταν μου χαλασουν αυτα, να βγαλω τα υπολοιπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α οκ... γιατί εδώ στην Κύρπο όλα τα δίνουν στις κόρες...

οι γιοι παίρνουν τον μπούλο... χαχαχα!!!

τα τελευταία χρόνια άρχισε να εξαλείφεται αυτό...

να φανταστείτε ότι μια φο΄ρα φορούσα ένα δαχτυλίδι της μαμάς μου και το είδε η πεθερά μου... με ρώτησε πού το βρήκα...

όταν της είπα ότι είναι της μαμάς μου και ότι τα μοίρασε σε μένα και στη νύφη της... πετάγεται έντρομη η αδερφή της και λέει... "γιατί έδωσε στη νύφη; εμείς δε δίνουμε στις νύφες, μόνο στις κόρες μας δίνουμε!!!"

χαχαχα!!!

νόμιζε ότι ήθελα να φάω τα χρυσαφικά της αδερφής της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..πολυ ωραιο το δωματιο ελενη..απο κοντα θα ειναι καλυτερο!!

πως παει το μαρκετιγκ;;πουλησες τιποτα;;

εγω κανω ρεβυθια..ο δικος μας σταθμος σημερα δεν απεργει..ελπιζω ουτε αυριο..

αν και δε νομιζω..εδω εχει ζεστη..αλαλ την εστειλα με μακρυμανικο γιατι...εχεουμε μυξες..εννοειτια!!

καλα η μαριαννα τοσο καιρο ειναι κρυωμενη;;

δυνατη αντιβιωση ξεκινησε ρε γαμωτο!

και γω πρειπει να παρω καινουργιες πετσετες...γιατι εχουν γινει σκλυρηνει!!

καλα και δω οι γιοι το μπουλο περνουν!!χααχα!!!

ζζ....δλδ ειναι παραμορφωμενο το παιδι;;

τι σας ειπαν οι γιατροι;;να το παρακολουθειτε;;

κα ιτωρα βαγκ ποιος εχει τα παιδια το πρωι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολουσα κανα δυο κομματια αλλα ειναι πολυ ψυχοφθορο...

απο εβδομαδα θα τα βαλω μαζικα.. δηλαδη 6 σετακια ανα τριμηνο και οτι πουλησω και τα υπολοιπα θα τα δωσω στον αιματοκριτη...

ρε παιδια εγω δεν ειχα προβλημα με την σκονη και τωρα δεν μπορω να αναπνευσω και τρεχει η μυτη μου αν βρεθω καπου με σκονη.. θα φυγει οταν γεννησω η θα μου μεινει μονιμο????? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΜΟΥ...

ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ......................................................

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=happy3.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=sad10.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=male.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif][smilie=sign17.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=sign12.gif] [smilie=icon_farao.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=icon_cheers.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] :clap::clap:[smilie=toothy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια

Ελενάκι μου τι πουλάς;

Α πολύ ωραία με τα προικιά ....... εγώ δεν έχω ετοιμάσει τίποτα της κόρης κι είναι και πιο μεγάλη απο την δικιά σου .....μπήκε στα 8 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Νανούκα πολύ δίκαιη η μαμά......αμ η άλλη μη της φας τα χρυσάφια πφφφφφφφφ τα σιχαίνομαι κάτι τέτοια........τέλος πάντων

Σώκω μου δεν τον λες παραμορφωμένο αλλά βλέπεις οτι ειναι πρησμένος περισσότερο απο την μια πλευρά απο ότι απο την άλλη. Θα δούμε τέλος εβδομάδας αν δεν χρειαστεί νωρίτερα.

Ντόμι καλημερούδια ......έγραψες την ώρα που γράφω κι εγώ κι έτσι θα σε διαβάσω πρώτα και θα σχολιάσω μετά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΧΑΣΑ....ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ!!!

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΜΩΣ.....

ΜΑΡΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ!

ΑΥΤΟ ΡΙΖΩΣΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΛΑ!ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΚΥΛΗΣΟΥΝ ΑΨΟΓΑ!

ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΣΟ ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΚΥΛΟ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑ :lol::lol::lol:

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ!

ΑΝ ΟΜΩΣ ΣΑΣ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑΣΑ...ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΗΣΥΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΒΟΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ...ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ!

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!

ΕΙΠΑΜΕ...ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!!!

ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ!!!

ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΤΗΝ ΝΥΦΗ!!!

ΤΙ ΝΥΦΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!

ΠΟΠΟΠΟ ΤΙ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΑΡΩΣΑΜΕ!!!

post-13527-13873939804446_thumb.jpg

post-13527-1387393980634_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α πουλάκι μου... εμφανίστηκες ε;

μας έριξες τον τσουτσουνόσπορο και την έκανες ε;

ποιες φωτογραφίες είδες καλέ;

εγώ γιατί δεν είδα τίποτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω πολυ ωραια ημερομηνια θα μπεις μεσα!Του Αγ.Στυλιανου του προστατη των παιδιων!Σου ευχομαι να προσεχει το αγγελουδακι σας και να το παρετε αγκαλιτσα χωρις πολλες αναμονες!Παρε και κανα σιελ φορμακι...θα το χρειαστεις!Αν δεν εχεις ζητα απο τις αλλες τις γκαστρωμενες! :lol::lol::lol::lol:

ολο και κατι θα βρουν... :lol::lol::lol:

αχ παιδια δε μπορω.....με εχει πιασει νευρικο!

ΜαριαΖακι, Ελένη φιλια!

Σας φιλω ολες δηλ απλα εσεις οι 2 ησασταν μεσα.

Εμεις περασαμε κατι ωτιτιδες, ιωσεις τα παιδια, φορτωθηκα και τα οικονομικα στα δουλεια και γιαυτο δεν προλαβα να μπω.Και φτασατε 65 σελ!

Με τετοια νεα πώς να μην φτανατε!Παραμιλαγατε και γραφατε σελιδες ολοκληρες! :lol::lol:

Νανουκα μου!!!Η συμπεθερα μου μου εστειλε προσωπικα φωτο της νυφης μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τη βρισκω τωρα...γιατι μου το παιζατε ολες πολυ ανετες!!! :lol::lol::lol:

΄΄Εγω θελω αγορι παλι!΄΄

Εκτος απο τη Μαρκερ για να ειμαι ακριβοδικαιη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

εμεςι σημερα σπιτι απεργει ο παιδικος και σημερα και αυριο

Αθηνα εδω ειπαμε - σε ολα μλκες

τα νευρα μου και ετυχως σημερα δε δουλευω και αριο μαλλον δεν θα δουλεψει ο κωσ οποτε καπως θα το μπαλωσουμε

ενι γουει

ο Στελιος δεν μπορω να καταλαβω εχθες και σημερα ενα κωλοβηχα και βρασιμο - μου φαινεται οτι εχει βροχικα οπως τον ακουω

αλλα δεν εχει πυρετο -τον αρχιζω σπρει παλ και την Παρασκεη θα τον παω γιατρο εαν δεν περασει

Ειδες βαγκακι που σιγα σιγα που βρησκετε τον ρυθμο σας.

ηταν πολυ καιρος μωρε μακρυα

περαστικα σας - καλα κανατε και πηρατε αντιβιωση ρε συ - σιγουρα θα κολλησουν και τιποτε αλλο εκει μεσα

εγω τα φοβαμαι κατι τετοια

Ελενη ο βυθος ειναι απαιχτος

μιλαμε καταπληκτικο και οι κουνιες οι ασπρες ταιριαζουν παρα πολυ και στο λεω εγω που μου αρεσουν τα πολυ σκουρα επιπλα και στα παιδια κερασια κοκκινη εχω βαλει εγω

αλλα ειναι απιθανο πραγματικα

αντε γρηγορα να γεμισουν με ηρεμα μωρακια

Εσυ ντομ μην μιλας καθολου γιατι βγηκε αγορι

εαν βγει και τερατακι δεν θα ξανανοιξεις ποστ ΠΟΤΕ :lol::lol::lol::lol:

εσεις τι κανετε;

η Χαρα που ειναι ρε συ που χαθηκε; καλα ειναι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον Νανουκα...βγαλε τη στρατα του γουινι απο αβαταρ και βαλε 3 πούλους!

να μπαινεις σιγα σιγα στο νοημα!

Χρυσουλα εσυ γουσταρες ετσι κι αλλιως....θα χεις πωρωθει τωρα!

Μαρκερ μου....σε νιωθω!Δεν εχω λογια! :lol:

Περα απο την πλακα....τωρα....σας ευχομαι καλη εγκυμοσυνη...και....

ο,τι θελετε να με παιρνετε τηλέφωνο...ότι ώρα και να ΄ναι... :lol::lol::lol:

Η Χαρα εχει γενεθλια στις 13...αυτο θυμαμαι και θα την παρω τηλ τοτε γιατι κιεγω δεν εχω μιλησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα προσπαθήσω να χαλαρώσω και να μην το σκέφτομαι συνέχεια 🥴🙂 πάντως έτσι κι εμένα δεξιά ανεβαίνει πιο πολύ!!
    • @Elk, @arntalia, @Katiana1987@annie! Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ!!!!!!! Αλήθεια ❤️❤️
    • Ωχ αγχωθηκα τωρα κι αλλο. Εμενα δεν εδωσε σημασία στο αιμάτωμα. Ουτε σαφή απάντηση απο που προέρχεται. Κατι για τόν φθαρτο μου ειπε. Οπως γράφει και στο αρχείο που μου εστειλες. Αλλα οκ... Ισως ηταν σκουντημα τωρα αυτο που έγινε  για να καταλάβω πως δεν τον πολυκαιει και για την έκβαση μου. Χθες φαντάσου δεν αναφερθηκε καν στο αιμάτωμα και τον ρώτησα εγω , ενω ηδη ειχε τελειώσει η εξέταση. Και μου εκανε κοιλιακό υπέρηχο για να το δει και φαινόταν καλύτερα εκει. Φαίνονταν αρκετά μεγαλος αλλα ουτε που ασχολήθηκε. Το μονο που μου ειπε ηταν πως αν η κυηση πήγαινε καλά, δεν θα τον απασχολούσε καν! Και τωρα το αρχείο που έστειλες γραφει αλλο. Εσενα τι σου ειπε; Είδες γράφει και για την προγεστερόνη ότι βοηθάει και οταν την Παρασκευή τον είχα ρωτήσει αν θα βοηθούσε μου ειχε πει οχι αλλα καλου κακου παρε 3 την ημερα. Ποσο στεναχωρηθηκα τωρα .. Οκ... Θα παρω τηλ τον αλλον γιατρό (αυτον της Γερμανίας) και θα ζητήσω ραντεβού εκτάκτως. Μπορεί και στο αιμάτωμα να οφείλεται αυτή η καθυστέρηση;;
    • Δεν ξέρω τι να σου πω.. μόνο από αυτά που μας αναφέρεις εμένα προσωπικά μου έχει προκαλέσει ανασφάλεια.. πόσο μάλλον να το βίωνα κιόλας... Μήπως να κάνεις διπλό υπέρηχο σε διαφορετικούς γιατρούς την ίδια μέρα για μεγαλύτερη ασφάλεια;; Σίγουρα όμως πρέπει να πάρεις άμεσα δεύτερη γνώμη για τα ultro.. μπορεί να μην αρκεί αυτή η ποσότητα για τη περίπτωση σου με τόσο αίμα.. και μόνο γιατρός μπορεί να στο πει.. εγώ δεν θα έχανα χρόνο, ακόμα και αν "δεν είχε νόημα" κατά τα λεγόμενα του συγκεκριμένου κυρίου, θα ήθελα να του δώσω τις καλύτερες δυνατές ελπίδες.. Για το αιμάτωμα με είχες ξαναρωτησει και όσο και να σε ευχαριστώ για την εμψύχωση απέφυγα να απαντήσω.. κυρίως γιατί δεν θέλω να εστιάζω στις αρνητικές στατιστικές και σίγουρα στο να τις μεταδίδω.. χθες είχε μεγαλώσει σε σχέση με δύο εβδομάδες πριν αν και λεπταίνει σε πάχος όπου πιθανότατα σημαίνει ότι απορροφάται σιγά σιγά λέει ο γιατρός.. λίγο που το έψαξα όταν το βρήκαμε, το αιμάτωμα προκαλείται από αποκόλληση του σάκου.. αυτά που διαβάζω είναι αρκετά τρομακτικά αλλά ευτυχώς ο γιατρός μου δεν έδειξε ποτέ να ανησυχεί.. και δεν ένοιωσα με αυτή την έννοια τον φόβο ίσως και που θα έπρεπε..  "Ορισμένοι ερευνητές προτείνουν ότι τα μικρά αιματώματα δεν επηρεάζουν την έκβαση της εγκυμοσύνης. Ωστόσο, άλλες μελέτες υποστηρίζουν την άποψη ότι η έκβαση της εγκυμοσύνης εξαρτάται από το μέγεθος του αιματώματος, την ηλικία της εγκύου και την ηλικία κύησης. Η κλινική σημασία μιας SCH (υποχοριονικό αιμάτωμα) στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να προσδιορίσει έναν σημαντικό πληθυσμό εγκύων γυναικών με αυξημένο κίνδυνο δυσμενούς βραχυπρόθεσμης ή μακροχρόνιας εγκυμοσύνης, όπως: κολπική αιμορραγία, αποβολή, υπέρταση, προεκλαμψία, αποκόλληση πλακούντα, πρόωρο τοκετός, ενδομήτρια καθυστέρηση ανάπτυξης (IUGR), εμβρυϊκή δυσφορία, ενδομήτρια θνησιμότητα και περιγεννητική θνησιμότητα. Το θεραπευτικό αποτέλεσμα της ανάπαυσης στο κρεβάτι εξετάστηκε από μια μελέτη η οποία σημείωσε λιγότερες αυτόματες αμβλώσεις και υψηλότερα ποσοστά τελειόμηνης εγκυμοσύνης σε γυναίκες με ανάπαυση στο κρεβάτι." Ένα από τα paper που έγιναν και δημοσιεύθηκαν στην Ελλάδα:  p21-3-15.pdf
    • Είναι χειρότερο το πρωί κορίτσι μου και ειδικά τέτοιες ώρες. Ξεκουμπώνω το παντελόνι στην δουλειά. Δεν παίρνω προγεστερόνη.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...