Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 ΜΕ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΟΔΕΙΑ&ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ επ.35


Recommended Posts

NA STE kala κοριτσια...

περασαμε ομορφα..αν και ειχαμε απωλειες..καμια 10αρια ατομα!!

αλλα δε πειραζει..ολα καλα..φαγαμε,σκασαμε..

εγω ψιλο κουραστηκα αλλα ρε γαμωτο δεν εκανα και τιποτα..τεσπα!!χαχα!!

\

παιδια..βρεθηκε γιατρος σοτ ηρακλειο για βι μπακ!!

αλαλ δε ξερω..αμλλλον δε θα το ψαξω καθολου..δε ξερω!!ασχετο!

μαρακι ποτε θα πας στο γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντε Σωσω και του χρονου με υγεια!

εγω δεν ξερω τι ειναι τα λολυ κεικς αλλα... θα τα ετρωγα...!

Μαρκερ εγω ψηφιζω Αγγελος . και φυσικα τι να λεει που θα γιορταζει ιδια μερα με το παιδι της κουμπαρας...

Ελενη αν δεν ξυπνησουν για σχολειο μονα τους, γιατι με την αλλαγη ωρας ο Σπυρος ειναι ορθιος 6:30!!!! και η ΜΑριαννα 7!!!! , επαιρνα τη ΜΑριαννα κατω, σα νινι, ταχα κοιμοταν την εκανα γαλα και το επινε ταχα κοιμησμενη και τηνεντυνα και μετα ξυπνουσα το Σπυρο. ειναι πιο ευκολα ετσι γιατι οταν εινα μαζι... θα παιξουν, θα την ακουμπησει ο αλλος και θα ουρλιαζει αυτη οτι τη σκοτωσε και θ ακλαιει. κλπ κλπ....

Σωσω δε με ειπες γιατι δεν ειναι καλα τα cold&flu και comtrex cold.

Αλεκα εδω λιακαδα σημερα! εκει ακομα φυσαει;;

ΜΑρακι αφου φτασατε και ως τη γεννα.... και μετα λες τη Μαρκερ!

Χρυσουλα εμενα ευτυχως γυρισε ο αντρας για να κανει τις καθαριοτητες!!!!!!! τι να κλασει μπροστα του η γυναικα!!!!

καλα παντως επαθε πολητισμικο σοκ ο δικος μου σημερα! απο την εργενικη ζωη σον Εβρο, σημερα εγερτηριο 6:30 με το Σπυρο και δεν τα πηγαμε σχολειο λογω βηχα. τα πηγε γιατρο. λαιμα-ακροαστηκ-αυτια οκ. αλλα ειναι πολλες οι μυξες και τους πνιγουν. δεν ειναι και σοβαρο και ουτε για αντιβιωση.

αλλα ο δικος μου με τσατισε σημερα. ολο τηλ με επερνε στη δουλεια.... κοντομανικα φανελακια εχουν;;;; γιατι τα φορας αμανικα;;; θα κρυωσουν. που ειναι τα φανελακια;;;;

που λες να ειναι καλε μου;;;; στο συρταρι με τα εσωρουχα!

μετα..... καλα πιο λεπτα μπλουζακια δεν εχουν;;;; θα σκασουν στο αμαξι! ( τους ειχα βγαλει να βαλουν φορμες φουτερ) μα εσυ ελεγες ως τωρα να τα βαλεις κοντομανικα φανελακια γιατι θα κρυωσουν!!!!!!

και αλλα τετοια....

αντε να εκλινατιστει πριν εγκλιματισω!!!!

χθες γυρισε 12:15 το βραδυ... κοντεψαν να τρακαρουν στο δομο πριν την Καβαλα στην Εγνατια. δρομος 2 λωριδων ανακατευθυνση με στηθαιο στη μεση και πηγαν να προσπερασουν μια νταλικα, εχει ολο στροφες ο δρομος, και ενας ειχε μπει, ενας Θεος ξερει απο ποια εξοδο, αναποδα στην Εγνατια Οδο!!!! ηδη τον κορναριζαν τα αμαξια απο την αλλη κατευθυνση, εκει που θα επρεπε να κινητε κανονικα, τον κορναρε η νταλικα, ο αντρας μου και ευτυχως η νταλικα εκοψε και προλαβε ο αντρας να μπει μπροστα στη νταλικα στη δεξια λωριδα και να περασει ο αλλος αντιθετα απο την αριστερη!!!!!!! αλλιως..... μετωπικη!!!!

πρεπει να παμε για λαμπαδα στην εκκλησια!!!

τωρα ειναι ξεραμενος στον καναπε και κοιμαται εδω καιμια ωρα.... πολυ ρομαντικο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω πες τον Λευτερη μπας και βρει τον fireman Sam ή κατι σε Κοκκινο Τρακρτερ, ονομα δε θυμαμαι τωρα, στα ελληνικα. θα με υποχρεωνε!!!! ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τον δέχτηκεςβαγκ!!!!!

Πω πω τρομάρα που θα πηρε στον δρόμο!!! :o

Καλα έπεσε στα βαθιά απο τη πρώτη μερα ε; Χαχαχα

Σωσω μπράβο και του χρόνου!!!!!!! Και μεις στο παρτυ μας ειχαμε απώλειες. Αλλοι άρρωστοι, αλλοι ταξίδι. Αλλα ξεσκιστηκαμε και μεις στο φαι! Χαχα

Ναι φτάσαμε στον τοκετο....

Αλλα ρε γμτ εχω ροζ υγρα απόψε. Πολυ λίγα. Ειμαι ακομη πριν τη καθυστερηση. Οπότε μπορει να ειναι και αυτα που λένε της εμφυτευσης. Απλα δε μου χει ξανα τύχει. Μονο μια φορα ειδα στο σκουπισμα. Ελπιζω να πάνε ολα Καλα.

Οπότε ποτε να παω στον γιατρο; Να τον παρω για αυτα τα υγρα; Τι να κανω; Σα πρωταρα νιωθω........

Έλεγα να παω κατα την 6η εβδομάδα. Δηλαδη θα άργουσα λιγο αλλα τωρα εχω ψιλό φοβηθεί...

Ξερω και γω."......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

σωσω και του χρονου με υγεια

παντα με χαρες και γεματο σπιτι

σε 2 βδμ γεννας περιπου - παει ογαιδαρος ουτε η ουρα δεν μενει

Μαρακι και εγω ετσι λεω για βαφτιση οι πολυ κοντινοι -αν και μετα υπαρχουν και καποιοι υποχρεωτικοι συγκενεις δυστηχως και μαζευομαστε 80 ατομα ετσι

Βαγκ περαστικα ρε συ

αγιο ειχανε - ολακαλα ετχως ομως

καλαοσο για τους αντρες μας - οταν εγω σας ελεγα οτι προτειμω να μην ειναι σπιτι τις περισσοτερες φορες :lol:

και εμας με τον κωσ στο σπιτι κανουν διαρκως αταξιες και ο κωσ πομονη μηδεν - ολο κατι το φταιει ολο μιλαει - περισοτερη φασαρια κανει αυτος παρα τα παιδια :lol:

Για τα ονοματα και εω προς το Αγελος κλεινω περισσοτερο - καλο και το ιασονας αλλα πολυ αρχαιο

και το ιακωβος μου αρεσει μεσα σε λα - πωπω θα δυσκολετω με αυτο και δεν εχουμε αλλο αντρικο σογιου να βγαλουμε

η μανα μου κατερινα

η πεθερα Γιωργια αλα βγει το ονομα και δεν θελουν 2ο ιδιο ονομα

Μαρακι με τα υγρα τα ροζ ημουν 2,5 μηνες ετσι - μπουσκοπαν - ουτροτζεσταν μου εδεινε ο δικος μου για 10 μερες και μετα παλι τα ιδια εαν ξαναειχα

καλυτερα να μην τα αφησεις - ειναι λογικο μου ειχε πει απο την εμφυτευση του εμβρυου και αποτ ην υπρδιεγερση της μητρας

εγω θα πγαινα στη θεση σου να με δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας!!

αυριο φευγει η αδερφη..απο τη μια κλαψ1!και απο την αλλη να ηρεμησουμε και να ερθουμε στα ισια μας..

ρπεπει να πλυνω κανενα μωρουσιακο..σας το πα!!

ρε παιδια βρεθηκε γιατροε που αναλαμβανει απο καισαρικη ...φυσιολογικο αλλα κολλαω λιγο να αλλαξω..τωρα..3 βδομαδες πριν!!

θα σαςε βαλω φωτο απο το παρτυ και απο τισ δημιουεργιες μου...

στο μπλογκ απο βλμαδα..να φυγει ο λαος!!

δουλειες δεν καναμε..αλαλ δε μεν οιαζει!!

η μαρθα...προσπαθει να ακουσει το μπαμπα της..

σερνει φωνη και κλανει μεντες..

εμενα ακομα με γραφει..θα το βρουμε..που θα παει..

σε λιγο παμε παρκο..

και απο σημερερα η μαρθα..λεει..

εγω κανω οτι θελω εδω μεσα!!

κα;ι φωναζει λιολας!!

το κακο ειναι οτι την ακουσε ο μπαμπας της και....

απαντησε καταλληλα!!

μαρακι δλδ ποσο υπολογιζεις οτι εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Σωσω τι καλα που περασατε ωραια!!!ξεκουρασου τωρα οσο εμεινε!!!

Μαρακι φυσιολογικα μου ακουγοντα τα ροζ υγρα..παρε τηλ τον γιατρο..

Βαγκ σημασια εχει οτι ειναι ο ανθρωπος πισω σπιτι του γιατι και εσευ τραβηξες ζορι..

Ελενη εγω σπυρακια στον Θ λιγα μεχρι τον 3ο μετα τελειο το προσωπο μου ..να φαντατσεις ουτε καν κρεμες εβαζα..τωρα ξηρο απο την αρχη αλλα χωρις σπυρακια..

Νανα το ειδα το μηχανημα σε ενα περιοδικο..μου φανηκε πολυ καλο!!!

και εγω σε ενα δωματιο προς το παρον και προς το μελλον όχι για να αφησω χωρο για 3ο αλλα γιατι το εχουμε γραφειο και μας εξυπηρετει πολυ...

εμεις τα ιδια..το βραδυ παλι τραπεζι σε ενα ζευγαρι με τοη μικρη τους,..

θα παραγγειλουμε ψητο απο εξω ..θα φτιαξω μονο το μεσημερι που θα κοιμηθει ο μικρος ενα σουφλε με ταλιατελες..και καμια σαλατα περιεργη..τυρια και μπουρεκακια που αυτο το μαγαζι κανει τελεια..

ειναι πολυ κολλητοι μας και δεν παρεξηγιομαστε..

Εχει παρει ο Νικος τον μικρο στο γηπεδο που παιζουν οι ομαδες παιδιων και ευτυχως εφτιαξα και την ψαροσουπα..

καλη μερα σε ολες και καλο Σαββατοοοοοο!!!

Μαρια και εγω λεω Αγγελος και τραβηγμενο μου ακουγεται αυτο με τις γιορτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισαμε απο παρκο...

φαγαμε τα χθεσινα αποφαγια..σκασαμε παλι!!

εδω ηλιος..καλοκαιρι..δε ξερω τι θα παιξςι το απογ..μπορει να ερθει 1 φιλη με τα παιδια της..αυριο λεμε για πικ νικ!!

θα δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα ενα τα θυμαμαι!!

καλε...αυτο το πανελ για ζεστη..ειναι πανακριβο και καλυπτεπι πολυ λιγα τετραγωνικα...το εχει καμαι η οχι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλο κι απο μενα.

Σωσω πήγαινε να σε δει ο γιατρος. Δεν χάνεις τίποτα. Να σου πει κι αν γίνεται. Εννοω στη περιπτωση σου αν επιτρεπεται. Καταλαβαίνω απο την άλλη η αλλαγή ειναι δύσκολη τελευταια στιγμη.....

Άντε τίποτα δεν έμεινε πραγματικα! Με το καλο ρε φιλενάδα!!!!!!!

Εγω ειμαι στην 4 εβδομάδα Σωσω. Νιου εντρυ! χαχα

Πηρα τον γιατρο τηλ. Μου ειπε οτι επειδη ειναι πριν την καθυστερηση μαλλον ειναι λογω εμφυτευσης αλλα για καλο και για κακο μου εδωσε προγεστερονη την crinone ειναι ενδοκολπικη κρεμα.

Την Δευτέρα χοριακη και σε 3 μερες ξανα. Ο γιατρος θα με δει την άλλη εβδομάδα. Τωρα ειναι νωρίς. Αλλα θα μιλαμε στο τηλ.

Οπότε ειδωμεν.

Βασικά είχα και μια βλεννη ροζ καφέ το πρωι και απο εκεινη την ωρα τίποτα.

Μια Χαρα το βρισκω το μενού χρυσουλα!!!!!!!!!!! :D

Ερώτηση δεύτερη....... Ειχε καμια σας τσιμπηματακια κατω χαμηλα στη κοιλια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι οντως σαν πρωταρα...

εγω ειχα πολλα τσιμπηματακια ..μεγαλωνει η μητρα..

επαιρνα μποσκοπαν..

στον γιατρο πηγα στην 7η εβδομαδα..

Σωσω εγω τωρα δεν θα το διακινδυνευα..

ο δικος μου με ρωτησε αν θελω να το παλεψουμε αλλα επειδη ειμαι σιγουρη οτι θα εχω παλι το ιδιο προβλημα με τον τραχηλο, του ειπα φυσικα οχι..

καλυτερα καισαρικη προγραμματισμενη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera

βολταρα σημερα ολη μερα

μια χαρα αγια ηταν σημερα τα παιδια φτου φτου

ψιλοστρωνουμε σιγα σιγα

τα δικα μας και των παιδιων

Μαρακι και εγω τα ειχα μαζι με μια απελπισια οτι ολα πανε χαλια

ολο καφε υγρα και ροζ για πολυ καιρο

εαν πας πιο πισω θα τα διαβασεις

οπως ειπες προγεστερονη μπουσκοπαν και ολα πηγαν καλα

Σωσω εγω θα σκεφτομουν και θα επρηζα τον αντρρα μου να παμε

αλλα τελικα ειμαι τοσο παλιομοδιτισσα που δεν θα πηγαινα

μωρε εαν ξερεις οτι ειναι καλο;/η η γιατρος σου με οποιον τροπο και να σε ξεγεννησει τι σημασια εχει.

αφου ουσιαστηκα δεν το θελεις -εαν το ηθελες πολυ νομιζω δεν θα το σκεφτοσουν και θα πηγαινες

Καλα Χρυσουλα σου προτεινε να προσπαθησε τε και ειπες ΟΧΙ;

εγω με τα χιλια θα ελεγα ναι εαν μου το προτεινε ο γιατρος μου

αλλα δεν παρει καμια περιπτωση - τωρα θα παμε 3/12 παλι και θα το συζητησουμε τοτε.

Αλλα εδω θα ειμαστε και θα σας πω οτι με εβρισε. χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο αυτο με την ιδια μερα γιορτη ναι μωρε βλακεια

αλλα εχουμε και κοντρες με τις μερες :lol::lol::lol:

πλακωνονται μεταξυ τους πια μερα θα κανουν γιορτογεννεθλια

η συνηφαδα μο μαςλεει οτι εχει καπαρωμενα ολα τα σαββατα γιατι τα παιδια της πανε δευτερα σχολειο και δεν θελει κυιακες να πηγαινει η να κανει γιορτες :-\ :-\ :-\ . Και Παρασκευες εχουν γυμαστηριο που δεν το χανουν φυσικα.

τωρα τι να πεις

οκ λες κανε οτι θες κοπελια και ασεμας στην ηρεμια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο...αν το ειχα παρει πιο ζεστα..ισως και να πηγαινα..αληθεια σας λεω!!

δε ξερω..νομιζω οτι ειναι ρισκο..

δε ξερω..θα αισθανθω και παρα πολυ ασχημα αν τελικα κανω καισαρικη..

και εδω ειναι ηρακλειο..μικρη κοινωνια..

καλα θα μου πεις και τι σε νοιαζει ο κοσμος;;

δε ξρω μωρε!!

συναδερφικοτητα και εμπιστοσυνη τοσα χρονια;;

τερσπα!!εμεις μαλλον σημερα μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δε ξερω τι θα εκανα πραγματικα.

Λεω για τον φυσιολογικο μετα απο καισαρικη.

Οπότε στην ουσία Σωσω εχει να κανει με το ποσο το θες εσυ. Τωρα αν εσένα σε τρώει απλα κανε μια επίσκεψη.

Οκ με τα τσιμπηματακια.

Ευχαριστω χρυσουλα!!!!!!!!!!!!!

Μαρ είχα διαβάσει τα πιο πολλα.

Η πλακα ειναι οτι αν δεν ήξερα οτι ειμαι εγκυος αν εβλεπα τα ροζ θα έλεγα γιοοουπι καλο σημάδι. Τωρα ομως που το ξερω χεστηκα πανω μου χαχαχα γυναικεια ψυχολογία! Αβυσσος! :lol:

Εντάξει κοντός ψαλμός θα δουμε απο Δευτέρα! Θίνκ ποζιτιβ και πολυ ζεν! :D

Η συνεφαδα ειναι λολ! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα θα πανε Μαρ ντοντ γουορι

ειναι θετικο σημαδι οτι ολα πανε σουπερ

εγω το εχω παρει πολυ κουλ το θεμα μιλαμε

εκτος απο την αρχη που ειχα μια κακια σκεψη αλλο πραγμα -αλλατελικα ολα καλα

η μανα μου στεναχωρηθηκε που ειναι αγορι

αντε ρε γμτ μου - μου λεει ρε Μαρια και ηθελα να ακουσω και εγω να τη λενε Κατερινα :lol::lol::lol:

ε τι να κανουμε της λεω στο 4ο ω :lol::lol::lol:

και φρίκαρε :lol::lol::lol:

με αρχισε στο μυρμυρισμα - τι την ηθελα την πλακιτσα :lol::lol:

Σωσω ασχετο - τι δεμα ειναι μεγαλο και δεν θα στο φερουν στην πορτα σου μου ειπαν οποτε πρεπει να εχεις το νου σου για ειδοποιητηριο ή παρε και κανα τηλ στο ταχυδρομειο

Οσο για την καισαρικη γιατι δεν καταλαβαινω;

και στη Μαρθα καισαρικη δεν εκανες; και γιατι να σε κακολογησουν;

οσο για την εμπιστοσυνη θα ελεγα οτι ειναι το 1ο που πρεπει νασκεφτεσαι γιατι χτπα ξλο εαν 1?δις συμβει κατι εστω μικρο μετα θα εχεις να το λες μεχρι τελικης πτωσεως οτι εαν ησουν στην παλια γυναικολογο δεν θα ειχε συμβει και κλπ

μονο εαν ημουν 1000/100 σιγουρη θα πηγαινα σε αλλο γιατρο εγω

παντως μια ακομη γνωμη κακη δεν ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω να μπω μαλλον στο τρυπακι της επισακεψγης γιατι αν πειστω η αν προβληματιστω θετικα....θα την σουταρω την αλλη γυναικολογο και δεν ειναι ομορφο να μην την εμπιστευομαι και να εχω αμφιβολιες!!

τελικα πηγαμε σε 1 φιλης το σπιτι!

χαχα!!φρικαρε η μανα σου μαρκερ ,ε;;

χαχαακουσε εκει τεταρτο..γιατι κατερινα θα το βγαζατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω στη θεση σου το ιδιο θ εκανα

νομιζω κανεις την πιο σοφη επιλογη

οχι καλε δεν θα την βγαζαμε Κατερινα και το ηξερε

απλα ήλπιζε :lol::lol::lol:

ειναι που λεμε η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια :lol::lol:

Το ειχαμε βρει

Νεφελη θα τη λεγαμε - αλλα παει τωρα μαλλον τινουμε προ το Αγγελος τελικα

μου το εχει αφησει πανω ο Κωσ και μου ειναι δυσκολοτερο

μα να μην εχει αποψη

Εμεις μεσα κατσαμε το απογευμα

εβαλε την παιδικη μοκετα ο κωσ και του εφυγε ο κωλος

επρεπ να μετακινησει ολο το δωματειο

δεν πειραζει γι αυτο τος εχουμε τους αντρες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως νιώθεις εσυ σωσωκα!!!!!

Και εχεις και δικιο σε αυτο που λες.

Νεφελη ωραίο!!!!

Χαχα φανταζομαι μολις άκουσε για 4ο. Καλα ικανή σ´εχω!!!!!!! :lol:

Ωχ κοψωμεσιαστηκε ο Κώστας! Τι τραβαει!!! Χαχαχα

Δε πειράζει ειναι φυσικοθεραπευτης. Τα ξερει τα κόλπα!

Τον εχω βάλει για ύπνο. Ακομη μουρμουριζει.... Εχει θυμηθεί τον σπαιντερμαν, το κεηκ, το μπαμπα του, το ρολοι,τις κάλτσες του μεχρι και τα άπλυτα....... ΗΜΑΡΤΟΝ!

Εν τω μεταξυ ο Α. Λείπει ταξίδι οπότε φαντάζεστε τι Καλα που περνάω μονη...... Να μην εχω να κανω λιγο φαγωμάρα...χαχα

Οπότε φωνάζει! Θα θει Μπαμπας!!!! Θα θει! Αεοπανο( αεροπλάνο) Μπαμπας! Ειν ηλεια(δουλεια)! Ειν ίγι( ειναι ταξίδι) μη καις(κλαις) θα θει Μπαμπας!

Πλακα εχει. Μ´αρεσει να τον ακούω. Το θέμα ειναι δε κοιμαται!

Τον κράτησα επίτηδες ολη μερα για να κοιμηθει νωρίς και τον πηρε ο ύπνος στον καναπε ενω έβλεπε τον κατάλογο του ικεα! Ξανα ΗΜΑΡΤΟΝ! Μεχρι να γυρίσω ειχε απο κοιμηθει καθιστος..... Που να κοιμηθει τωρα γμτ! Και ειμαι κομμάτια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μιλαμε θα τον στειλω πισω στο ποταμι!!!!!!

με εκανε να κλαιω μπροστα στα μωρα!

απο τη μια δεν εχει συνηδειτοποιησει οτι εργενικες διακοπες ΤΕΛΟΣ και απο την αλλη μου τη λεει που αρρωστησαν τα μωρα, και γιατι τα εστελνες σχολειο και ποτε αρχισαν να βηχουν ποτε να μπουκωνουν τι τα εδωσες, ζεστη εβαζες... ανακριση κανονικη! σορυ ρε φιλε νοιαζεσαι εσυ περισσοτερο για τα παιδια και εγω ειμαι η ανικανη μανα;;;;; που τα εβγαζα τοσο καιρο περα μονη μου και εσυ κωλοβαρουσες;;;; και αν ειναι τα παιδια να μην τα πηγαινουμε σχολειο οποτε εχουν απλες μυξες ή βηχουν καμια φορα, ενω τα πηγα και στη γαιτρο και ειπε οτι δεν εχουν τοποτα, τοτε ολο το χειμωνα σπιτι θα τα κραταμε!

αφου και ην Παρασκευη που τα πηγε αυτος και ο Σπυρος ηταν τρελα μπουκωμενος και η ΜΑριαννα πνιγοταν κει εβηχε σα γαϊδουρι η γιατρος ειπε οτι δεν εναι κατι σοβαρο για αντιβιωση!

το βραδυ ο Σπυρος ξυπνησε και τον πονουσε το αυτι, του εδωσα γαλα και ντεπον και μια χαρα. οταν ξυπνησε το απογευμα παλι πονουσε. αυτος ελειπε.... ειχε παει για ψωνια.... μονος να ηρεμισει γιατι πολυ τον ετρεξα το πρωι που απλα πηρε τα παιδια με το αμαξι να πανε κατι στημαμα μου και μετα βολτα τζαμπο και παιδικη χαρα και την ιδια ωρα εγω ετρεχα πανικοβλητη να προλαβω να κανω ψαρια, πατατες να βαλω πλυντηρια, ανα πλαωσω κλπ κλπ... τον ειπα να παρει τηλ τη γιατρο να την πει αν ειναι να παρει ο Σπυρος αντιβιωση για το αυτι μιας και εγω ειμαι ανικανη. η γιατρος ειπε οτι δεν ειναι για αντιβιωση. ειπε μονο αλγκοφρεν και εδωσε κατι σταγονες για τα αυτια. μια χαρα εγινε το παιδι τσακα τσακα μονο με τις σταγονες και με υποθετο παναντολ γιατρι δεν ηθελε να φαει τιποτα για να πιει αλγκοφρεν.

τα εχω παρει ασχημα λεμε!

αν δεν εγκλιματιστει, δε σταματισει να φωναζει και να βριζει λες και ειμαστε λαρθομεταναστες και δε σταματησει να κοιταει την ηρεμια και τη βολη του θα τον παρει και θα τον σηκωσει! αντε γιατι και εγω μετα απο ολη αυτη την πιεση δεν ειμαι και στα καλα μου, ουτε εχω και πολλη υπομονη ακομα!

σορυ ρε κοριτσια αλλα ..... θα σκασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδα μου!!!!!!ποιος σε ειπε ανικανη να γινει χαμος.....μη τρελαθουμε..πεστα καλο μου!!

ενταξει..τωρα χασατε και τη σειρα σας..ο ενας εδω,.ο αλλος εκει..σπασμνα τα νευρα και των 2!!

λογικο!

απλα βαθεειες αναπνοεες..η σπαστα ολα οταν κοιμηθουν τα παιδια..

αυτο μονο..μαλωστε,γινετε κωλος αλαλ οχι μπροστα στα παιδια..

καλα αυτο δε μπορεις να το κοντρολαρεις..

αλλα κουλ!!

ε και αυτος κολημενος με τισ αρρωστιες!!χαχαχα!!

ολα καλα βαγκ!!

θα γραψεις κι αλλα να σε διαβασω με το πρωινο καφε;;παω για πλεξιμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ!

καλα λεει η σωσω...βαθιες ανασες.....

αυριο θα ειναι ολα καλυτερα...θα δεις θα καταλαβει οτι ξεφυγε :oops:

εισαι αξια κοπελα...παιδια ,δουλεια ,σπιτι.....μη τρελαθουμε τωρα!!!!

κ εγω εριξα πριν ενα μαρς :cry:

απο το πρωι κανω γενικο....

η Αγγελικη πολυ γκρινια κ νευρα κ μου φαινεται οτι ειναι το πιο κακομαθημενο πλασμα πανω στη γη!!!!!!!!!!!!

πραγματικα εχω κουραση στη ψυχη!!!!!!

κατουργιετε συνεχεια επανω της :o:shock:

κ δεν αφηνει τη Μαρια να κανει κ να παρει τιποτα!!!!!

η Μαρια θα πρεπει να νιωθει πολυ ασχημα κ την εχω δει οτι ζοριζεται κ στεναχωριετε....δεν μου το λεει ομως.......

ολο υποχωρισεις κανει....

κ ο αντρας αφου επλινα κ αυλες ..ηρθε να καθαρισει γαριδες :x για ψαρεμα ,να τις αλατισει κ γενικα να ετοιμασει τα ψαρικα του!!!

η βρομα αλλο πραγμα..τα νευρα μου....

αυτα ειχα να πω!

τα ειπα κ ηρεμισα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...