Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 ΜΕ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΟΔΕΙΑ&ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ επ.35


Recommended Posts

Ε δεν το πιστευω!!!!!!!!!!

τι παθατε καλε????/

αγορομανες μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

για να καταλαβω...ολες τσουτσουνακι εχετε????

μα που ειναι η ντομ ...θελω να το μοιραστω αυτο!!!!!!

κοριτσια με το καλο τα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο κ παντα υγεια!!!!!!!

ολα τα αλλα ειναι για να γελασουμε λιγο μωρε ;)

φιλακια!!!!!

η μαρια απο ιονιο ...εχει σημερα σιγουρα το ειδα στο φεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μα πλακα μου κανετε??????????

υπαρχει καποια απο μας που θα κανει κοριτσι?????????????

δεν νομιζω βρε παιδια...

εγω, νανα, χρυσουλα, μαρκερ, γεωργια... συνολο 6 αγορια.....

μαρακι κανε εσυ την μπεμπα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μήπως το Μαράκι είχε πει ότι έχει γενέθλια σήμερα και έκανα εγώ το λάθος και ευχόμαστε όλες στη Χρυσούλα;

χαχαχα!!!

πλάκα έχουμε!!!

σας το λέω ε...

έτσι και κάνει η σωσώ την κόρη... θα έρθω Κρήτη για να την πλακώσω στο ξύλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια μου φτιαξατε τη μερα..οχι οτι ηταν χαλασμενη αλλα γεμαω μονη μου..οταν σας μιλαω εγω...να με ακουτε..ειπα μαρκερ αγορι..και βγηκε παλι

1

θα αλλαξω επαγγελμα παιδια..τελος..μαντικες ικανοτητες..χαχαχ...

το μαρακι 78 εχει γενεθλια και κλεινει τα 34...χαχαχ...ο ρουφιανος το φεισμπουκ!!

χαχα!!χρονια πολλα μαρακι και απο δω!!

με ακομα 1 παιδακι..και να ξερεις απο τωρα..αν κανεις αλλο παιδι...κοριτσι θα ειναι..να το θυμασαι αυτο!!

μαρκερ ολα καλα με αυχενικη;;

το δεμα μου;;η δε μου μιλας πλεον;;χαχα!!!

νανα..σε βλεπω να κλεινει συντομα εισητ για κρητη!!!χαχαχ!

πηγα αγορασα τη ραπτομηχανη!!

και τον αξονα δεν το γλιτωνουμε..απλα θα γινει σε δευτερο χρονο λεει..

θα βρει οσον πιο οικονομικο γινεται..θα σας πω τη λυπητερη πιο μετα!!

αχ παναγια μου λεφτα!!

ετοιμαζω οτι μπορω για το παρτυ..και επειδη εχω καλες φιλες..η καθεμια θα φεριε κατι και θα ερθει..τελειο,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

για τα χρονια πολλα που δεν ειναι για μενα αλλα για το Μαρακι!!!ποσες φορες θα τα κλεισω Νανα τα 35?????

Μαρακι χρονια πολλα !!!να εισαι πολυ πολυ ευτυχισμενη!!!

:lol::lol::lol::lol::lol: για το τσουτσουνι της Μαριας!!!!!

σας τα ελεγα για την καταστροφη του δημογραφικου!!!!!

Σωσω καλημερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα Μαρ τσουτσουνι ρε!!!!!! Χαχαχαχα

Λέτε να κανω και γω τσουτσουνι; Σας φοβήθηκε το μάτι μου!!!!!

Σας ευχαριστω για τις ευχές!!!!!! Ω ναι εγω εχω γενέθλια! Ευχηθειτε μου και καλη λευτεριά!!!!!! :lol:

Ναι.... Ειμαι εγκυος! Χαχαχαχαχα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορώ... τρελαίνομαι!!!

χαχαχα!!!

μπράβο Μαράκι!!!

πόσο είσαι;

δεν ξανακάνω προβλέψεις... απέτυχα... χαχαχα!!!

αλλά έχω μία ιδέα.

κάνε το τεστ με τον Βούδα και ότι σου βγάλει, θα είναι το αντίθετο!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα το πρωι εκανα το τεστ.

Ήθελα σημερα λογω γενεθλίων να το κανω, λιγο νωρίς βεβαια γιατι καθυστερηση μετα τις 5/11.

Δεν το ξερει κανεις. Πρώτα θα παω γιατρο και μη σας πω μετα την αυχενικη θα το ξεφουρνισω.

Οπότε σηκώνομαι το πρωι κατα τις 7 κανω το τεστ (σελφ κλιαρ) βγαινει θετικο και παω στο κρεββατι με το τεστ στο χέρι. Ξαπλωνω και μου λεει ο Α. Χρονια πολλα γουτσου γουτσου κλπ και του βάζω στο χέρι το τεστ :o

Μες στα σκοτάδια μου λεει τι ειναι αυτο;;;;; Και αρχίζω να γελαω!!! Τι τεστ; μου λεει! Και του λεω ναι! Ε γέλια χαρες και ολα τα σχετικα!

Ελένη για το αλεύρι ολη τη συσκευασία κανονικα! Ασχετο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa!!!paiδια θα με τρελανετε..τελος!!θα με αποτελειωσετε..ντομ χανεις τα καλυτερα..ΕΙΣΑ χαζη!!που εισαι;;;

καλε μηπως να παω να παιξω τιποτα στο τζοκερ;;

χαχαχα

....και σου λεω..κορη ειναι α..απο τωρα!!

ελενη δε χρειαζεςται να κανεις τιποτα..θα ειμαστε κομπλε..ολα μοιραστηκαν..και στη κατασταση του..με τιποτα..φερε και βαγγελη!!

στο θεμα μας!!

τι να πω!!μασρακι..ολα καλα να πανε!!

εκανα γιυοβαρλακια και κολοκυθοκεφτεδες...

εκανα και το κεικ της μαρια με 1 κουπα καστανη ζχαζαρη...θα σας πω το απογ!!

μαρακι!!τελεια νεα!πολυ χαρηκα!

χρυσουλα και μαρακι ετοιμαστειτε για ροζ!!

νανα εσυ μην ακους!!χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ, η Χρυσούλα είδε τσουτσούνι!!!

λοιπόν, αν είναι κόρη... την θέλω νύφη μου!!!

δε θέλω σχόλια...

την πρόλαβα!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

τωα απο σπιτι γραφω

το απογυμα παμε σε πανηγυρι - για ζητιανια μην φανταστείτε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βαγκ με το καλο να ερθει ο ντρας σου

τα κολντ τα επαιρνα και εγω καλε -και μπολικα μην πω

ελενη πηρα το δικο σου ασβεστιο - μεχρι στιγμης δεν με εχει πειραξει

ΜΑρακι Χρονια πολλα και τι να πω τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα; πωπωπω ιουλιο δλδ το μπεμπε

τελεια

με το καλο ενα γερο μωρακι

δυνατο γεματο υγεια

τωρα για μενα τι να σας πω

ολα τελεια - μονο που δεν θυμομουν τελευταια περιοδο -καλε επαθα αμνησια εκεινη την ωρα

τωρα θυμηθηκα ενι γουει - ουτως η αλλιως 2 μερες μαγαλυτερο το εβγαλε αυτη

ολα τελεια - ηταν ενθουσιασμενη - μια χαρα πολυ καλο μωρακι λεει υγιεστατο φαινοντα ολα τα εσωτερικα και εξωτερικα του σουπερ

ειχαμε κανει και μια κουβεντα στην αρχη αντε με το καλο να ερθει μια κορη τωρα μου ελεγε αυτη - μακαρι της ελεγα εγω

και μπαινει ο γιατρος μου μεσα κοιταει τον υπερηχο και λεει

ααααααααααααα ωραια

κολαει η κρια στον υπερηχο

ΑΓΟΡΙ μου φωναζει ο γιατρος μο

στραβοκαταπιε η κακομοιρα :lol::lol: ηξερε οτι θεμαμε οριτσι και προσπαθουσε να το αποφυγει να μας το πει - μας ελεγε τον αλλο μηνα οτι θα μας το πει ο γιατρος μας :lol:

του λεω - εχουμε και τον αλλο μηνα να το δουμε

μπα μου λεει δεν εχει 1 ενα πραγμα να κρεμεται εχει 2 - δυσκολο το κοβω - ε δεν περιαζει στο 4ο θα κανετε κοριτσι :lol::lol::lol::lol:

κατα τα αλλα μια χαρα

να πω την μαυρη αληθεια συγκινηθηκα και δεν το περιμενα

πραγματικα δεν με απασχολει καθολου

Ελενη εγω τοιχα σιγουρακι οτι θα εκανες κορες - δεν ξερω για κοριτσομαν μου φερνεις

αντε μαρη σωσω να κανεις εσυ την κορη και το μαρακι μας και βρουμε καμια νυφη γιατι δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα.

το πακετακι εστάλει με -1 ζευγαρι παπουτσακι - τα ειδε και τα ηθελε μια φιλη

post-6565-13873939802112_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρ μπράβο υπέροχα τα νεα!!!!!!!!!!!

Φαντάζομαι συγκίνηση!!!!!!!

Αυτος ο βουδας ρε παιδια που ειναι; Που μπαινετε και βλέπετε το φυλο; Άντε να μπω και γω να γελάσουμε..... :lol:

Καλέ Σωσω ειχε γενέθλια η μικρη; Πω πω δε σας εχω διαβάσει Καλα αυτες τι μερες!!!! Να τη χαιρεστε σωσωκα και με το καλο το μπεμπε!!!!!!!!!!! :)

Ποτε θα κανεις το παρτυ; Αυριο;

Εχω χάσει επεισόδια μου φαινεται....

Εμεις βγήκαμε πήγαμε για φαγητο. Γυρίσαμε πριν λιγο. Το είπαμε μονο στους γονεις μας αλλα τους είπαμε να μη το πουν πουθενα μεχρι να δουμε οτι ολα βαίνουν καλώς.

Το κεηκ ειναι δικό μου. Αλλα το κάνουν και αλλοι ετσι υποθέτω. Απλα αντι για βουτυρο έβαλα λαδι και αντι για γάλα χυμό πορτοκαλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγινε σουπερ...αντικατεστησα 2 ποτηρια ασπρης ζαχαρης με 1 ποτηρι μαυρης!!βγηκε σουπερ!!

καλα θα κανετε και δε θα το πειτε...αυριο εινα ιτο παρτυ..παιδια δεν θα την εστελνα σχολειο αυριο...κυριακη φευγου τα παιδια..αλαλ δεν την παλευω μεσα στο σπιτι..

ε ρε κα ινα γεννηθει το αλλο!!

θα μας κλαινε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε;;;; τζακ ποτ!

Μαρακι!!!!!! Πολυχρονη και με το καλο να χαρεις την εγκυμοσυνη σου και να κρατησετε αγκαλιτσα ενα.... ή δυο (γιατι στην παρεα ολο τρελα συμβαινουν) παιδι-α!!!!! πολυ τελεια φαση ετσι πως το ειπες στον αντρα σου..... και εγω παντα ηθελα να ζησω μια τετοια στιγμη! αλλα εμεις το μαθαμε μαζι απο τα χειλη της εμβρυολογου.... δεν παραπονιεμαι, για ονομα του Θεου, αλλα μου εχει μεινει...

Μαρκερ!!!!!! τι εχει να τραβηξει ο δολιος ο μικρος απο τα ταλιμπανακια!!!! η εβδομαδα εκπαιδευσης θα αρχισει πολυ νωρις.... κατι σε Φροσω φανταζομαι!!!! μπηκες στο μπλογκ της να της το πεις;;;

με το καλο και το 3ο γερο τσουτσουνι λοιπον!

Σωσω σιγουρα περνατε τελεια στο παρτυ σας.... φετος δε γιορταζουμε μαζι σας.... σνιφ....

εγω ακομα περιμενω..... κοιμηθικαν το μεσημερι μετα την υπηρεσια ο αντρας με το συναδελφο που γυρνανε, κατα 9παρα πηγαν Καβαλα να δει το δοντακι του αντρα ο οδοντιατρος ξαδελφος της κουμαπρας μας που το χειριζεται απο τις καλοκαιρινες μας διακοπες.... βαλε οτι πρεπει να κατεβασει πρωτα το συναδελφο στη Θεσσαλονικη και μετα να γυρισει..... καλα μεσανυχτα.... τζαμπα ετοιμασα πραγματακια... τα τρωω μονη μου..

εδω τα μικρα βηχα, μπουκωμα τρελο! το πρωι ξυπνησε ο Σπυρος τοσο μπουκωμενος που ζητησε μονος οτριβιν! τον βαζω και οπως τον εχω αγκαλια καταλαβαινω οτι εχει πυρετο! του βαζω θερμ, 38,4! αλλα χωρις να του δωσω τιποτα μετα απο 15' ειχε 38 και στη 1ωρα 37,5 αρα ειπα οτι ηταν απο το ζορι του μπουκωματος. ετσι τα εστειλα και τα 2 σχολειο αλλα τα εδωσα αλγκοφεν για καλο και για κακο... αλλα μια χαρα ηταν στο σχολειο και φαγανε τα παντα! κα πρωτη μερα που ο Σπυρος μπηκε στην ταξη περπατωντας και οχι κλαιγοντας!!!!! αλλα τωρα που γυρναει ο αντρας... παλι κλαματα θα εχουμε...

αυριο θα του πω να μην τα παμε, να τα κρατησει και να τα παει στη γιατρο. ισως να θελουν αντιβιωση. και εγω απο το απογευμα με τα μωρα ολο, αρχισε να ποναει ο λαιμοε μου πολυ και να κλεινει η φωνη μου! παντα εκει με χτυπαει, στη φωνη! στο τμημα με κοροϊδευουν οτι ειναι δακτυλος του αντρα για να μη μιλαω!!!

παλι βηχουν ρε γμτ.... να δουμε τι βραδυ θα περασουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελο τζακ ποτ σου λεω..ετοιμασα τη τουρτα..ζαχαροπαστα και στολισμα ο λευτ..

τι να πω!!ξερετε ποση ωραπεδευεται;;

απαπαπα!!

πηρε πατρον.εκοψε..συναρμολογει..τι να πω!!

κανω λολυ κεικ για τα παιδακια φευγωντας..αλλο μανικι και αυτο!!

και ακριβο τελικα!

τεσπα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

σωσώ με το καλό το πάρτυ σας!!!

εμείς ξυπνήσαμε πολύ χαρούμενοι σήμερα!!!

τραγουσούσαμε στο αυτοκίνητο... χαχαχα!!!

χθες ήρθε στο σπίτι και μας μιλούσε "αγγλικά"... χαχαχα!!!

ξεκίνησαν στο σχολείο.

εμείς είμαστε καλεσμένοι σε ένα πάρτυ σήμερα.

θα αφήσουμε το μωρό στην πεθερά μου.

αύριο θα έχουμε εμείς τραπέζι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

δεν πηγα σκιαθο τελικα...εχει καιρο....φραπες θα γινω! :roll:

την τριτη θα παω ;)

σημερα ζυγιζομαι..σε λιγο....

πρεπει να βαψω μαλλι....χαλκινο τα εχω...

σημερα η Αγγελικη σηκωθηκε 7 κ μου λεει ΄΄σηκω μαμα βγηκε ο ηλιος ,ξηπνησε το Πατητηρι΄΄το ονομα του οικισμου μας :lol:

σωσω να ερθω κ εγω στο παρτυ???? θελω αυτο το λολυ κεικ... :lol:

θα παω σε λιγο να δω ενα νεογενητο ξαδερφακι ....θα παρω τηλ πρωτα τη μαμα ......να μην εχω μαζι μου τις μικρες

το ειδα οταν την εφερε τη μπεμπα κ ηταν 2650....

αχ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...