Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 ΜΕ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΟΔΕΙΑ&ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ επ.35


Recommended Posts

εγω παλι συμφωνω..αν δε τα πεςι και ξεσπασεις σε δικο σου ανθρωπο...σεπ οιον θα το πεις;;

ο λευτ διαφωνει..οτι δε ξεσπαμε σε ατομα που αγαπαμε!!

τεσπα!!

ε τοτε λεω να παω να τα σπασω ολα προκειμενου να στα πω!!

και γω των ακρων..

μαρκερ σου εστειλα πμ,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κι μεις τρωγωνομαστε συνεχεια τωρα τελευταια με τον βαγ.

η αιτια πιστευω ειναι το οτι δεν κανουμε αγαπουλες..... φοβερα νευρα σας λεω... και απο μενα και απο αυτον!!!!!!!! :lol::lol:

θα μου πει καμοια πως θα ανεβασω φωτο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα

Νανα με το καλο να έρθει ο Παναγιωτακης!!!!! Υγεια υγεια μα πολυ υγεια εύχομαι!!!!!!!!

Χρυσουλα και συ τσουτσουνι!!!!! Με το καλο και ο 2ος γιος!!!!

Ε η Ντομ δε το άνοιξε;;;; Τι περιμένετε;;;;; Χαχχαχαααχχαχαχαχαχχα χαχαχαχα;χ :lol:

Τι ο βουδας δε τα βγάλε σωστα; Α τον παλιό κινέζο!!!!! Χαχαχα

Μαρ περιμένουμε αγωνία τα δικα σου αυριο!!!!! Χιχι χιχι

Εγω δεν είχα ιντερνετ. Εντάξει τωρα.

Σας διαβασα αλλα στο πολυ γρήγορο.

Μαρ μη πάρεις τίποτα επειδη δεν εχεις κλείσει ακομη 1ο τρίμηνο. Η εκλεισες; Ακομη δεν Έφτιαξα την οθόνη και δε βλεπω Καλα τα τικερ σας.... Πάντως οριακά πρεπει να εισαι. Λιγο υπομονή κανε.

Αυριο που θα πας ρωτα τα ολα αυτα.

Σας έλεγα προχθες οτι ηθελε πιπιλα. Το ξεπερασμένο αυτο.τωρα μπουσουλαει κανει οτι κλαίει και λεει μωο διουσης. Οτι και Καλα ειναι μωρο. Α λεει θελει και γάλα σε μπιμπερό. Να σας θυμίσω οτι έβλεπε γάλα σε μπιμπερό και ούρλιαζε!!!! Αο τον πόνο που ειχε τραβήξει.....

Πλακα εχει... Βλεπει τα νινια στον παιδικο και κανει τον μπεμπη.αντι να βλεπειτα μεγαλύτερα του νηπιου κοιταζει τα Βρεφακια.... :?

Κανει και κατι αλλα Καλα τωρα τελευταια πουσιγουρααπο κει τα εχει αρπάξει.

Χθεςτουφορεσα κάλτσες με τον σπαιντερμαν. Σημερα μου λεει καλτσες μπασεντατς Μαμα!!!!!! Μπασεντατς ο σπαιντερμαν! Χαχαχα

Νυσταζωωωωωωωωω ρε γμτ πολυ!!!! Σέρνομαι λεμε.

Αυριο λεει παλι θα χαλάσει ο καιρος. Ασχετο...

Οτι μου κατεβαίνει γραφω! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριος εννοειται!!!!

πολυ ωραιο ονομα το μαριος..οχι οτι με χαλαει και το παναγιωτη..μη τρελαθουμε!!

εκανα φασολακια..ελενη τα λεμε εμεις το απογ..φια φωτο δε ξερω πωε μπαινει..η μαλλον ξεχασα..τι φωτο θελεις να ανεβασεις;;

κανενα αυγο εχεις;αχχαχπλακα κανω εννοειται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω 3 για μας... αμα μου στειλει η γιαγια μου θα σου δωσω....

τωρα τρεις εβδομαδες εχουν βεντεμα οι κοτες και κανουν πολλα!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελένη, πρέπει να πατήσεις "απάντηση"

είναι κάτω από εδώ που γράφουμε.

μετά νομίζω κάνεις προσθήκη...

γράφεις και κάτι μικρό στο κείμενο και το δημοσιεύεις.

περιμένω και τις υπόλοιπες για το όνομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μαρεσουν και τα δυο ονοματα.. ποιο πολυ ισως το παναγιωτης..

αν ειχα αυτη την επιλογη θα το εβγαζα παναγιωτη και θα τον φωναζα πανο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμμμμμ το μαριος νομιζω.

Δε πιστεύω να μας τα γυρισουν παλι ε; Χαχαχαχαχαχαχαα σιγουρο δηλαδη νανα;;;; :lol:

Πλακα κανω.

Έφτιαξα κεηκ για τον μικρο με αλεύρι ολικής. Μιλαμε τέλειο. Δεν είχα ξανα φτιαξει με ολικής.

Το Φτιαχνω με χυμό πορτοκαλί και λαδι. Δε κανει γάλα ουτε βουτυρο. Βγαινει ωραίο το ατιμο! Βάζω και καροτο τριμμενο μεσα.

Του το δινω για τον παιδικο για το κολατσιο.

Πήγε ο α τον μικρο για μάθημα. Εγω εδω χαλαρά. Νιωθω λιγο κουρασμένη. Θα κανω εξετάσεις μου φαινεται. Κανα σίδηρο...

Νανα εμένα μ´αρεσει ο συνδυασμός του γαλάζιου με το σοκολα για τους τοίχους. Ετσι εκανα του Διονύση. Ενα χρωμα της άμμου όλο και ρίγες χοντρες γαλάζιες με πιο μικρές σοκολατί. Αντίστοιχα για κορίτσι μ´αρεσει το ροζ με το σοκολά. Πεθαινω!

Και γω Σημερα ψιλό σπαστηκα με τον δικό μου. Τετάρτη σημερα δε δουλεύει το απογευμα και ηθελε να παω εγω τον μικρο. Ρε κοριτσια απο τον Δεκέμβρη που ξεκινήσαμε λογοθεραπειες τον εχει παει 3-4 φορές μονο τοτε που είχα παθει λουμπαγκο. Και σημερα δε τη παλευα και μου λεει μα μου σου του. Καλα λεω θα τρακαρω απο τη νύστα. Να σημειώσω οτι κοιμηθηκε μη Χεσω ενω εγω καθόμουν με τον μικρο που δε κοιμηθηκε για μεσημερι.

Ε αι σιχτιρ.

Για δουλεια θα πήγαινε γιατι θελει να προλάβει επειδη εχει ταξίδι πουσουκου αλλα και γω ντακλασεν η ερμη. Νον στοπ. Και δε δουλεύω κιολας. Αλλα του ´χω ενα Σπιτι κούκλα και το πουκάμισο κολαριστο μη τα παρω... Με το φαι του με το γλυκο του(υπερβάλλω τωρα χαχα)

Πωωωω τι εχει να γίνει οταν ξεκινήσουμε γαλλικά και πιάνο! Θα σφαζομαστε ποιος θα τον παει! :lol:

Τα ειπα και ξεθυμανα.

Η μαλλον οχι. Εχω και αλλα.

Και του λεω δεν εισαι της κακουχίας! Ποιος εγω μου λεει; Που ουτε ενα γάλα δεν έφτιαξε οταν ηταν νινι ο μικρος... Ουτε μια φορα δεν εχει σηκωθεί σε ιωση.

Η μανα του φταιει. =))

Τωρα τα πα εντάξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πάθω κρίση.

Ειναι απο τις 7μιση το πρωι στο πόδι και τωρα δε κοιμαται όλο κλαψουριζει... Μαλλον κατι τον τριγυρναει. Καμια ιωση! Πφφφφφφ αυτος ο χειμώνας ακομη δε μπηκε Καλα Καλα. Α ρε καλοκαιράκι! Εμ παιδικο ήθελα! :lol:

Τι κανετε καλέ;

Νανα αγορομανα που εισαι; Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι...για πες συνταγη σε παρακαλω του κεικ!!

αμεσα αν γινεται!!πηγαμε παιδοτοπο με ελνη..πολυ πλακα εχουμε..2 κοιλιες πανε για καφε!!χαχα!!ωραια περασαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σας κοιλιτσες! :lol: παντα να περνάτε ωραία!!!!!!

Λοιπον κεηκ

2 ποτήρια ζαχαρη

4 αυγά

1 ποτ χυμό πορτοκάλι

1 ποτ ελαιόλαδο

αλεύρι φαρινα γιωτης ολικής

2 τριμμενο καροτα

1 κουτ γλυκού κανέλα

Χτυπάς ζαχαρη με αυγά. Αφου αφρατεψουν ρίχνεις το λαδι. Χτυπάς και μετα απο λίγο βάζεις εναλλάξ αλεύρι και πορτοκαλι.. Αφου τα ρίχνεις προσθετεις τη κανέλα και το καροτο.

Λαδι εγω μπορει να βαλω και μισο ποτηρι.

Γκουντ λακ! :)

Βλεπω γκρευς και μετα ξερενομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης μπορείς να ριξεις και τριμμενο καρύδι. Καλα τριμμενο. Σκόνη. Γιατι ειναι μικρα ακομη. Επιφυλάσσομαι μονο για τις αλλεργίες. Το καθε παιδι εχει τα δικα του. μετα τα τρια στην ουσία εποτρεπονται οι ξηροί καρποί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγορομανες σας χαιρετω....

τελικα πολυ λιγες θα ειναι οι νυφες της παρεας.... προλαβετε!!!!

Νανα το Μαριος θα ελεγα που ειναι πιο ασυνηθιστο.

επισης ο .... γειτονας.... ο αντρακλας καλε..... μηπως ειναι παρεα μας;;;;;

αρρωστες της παρεας εγω το πρωι στη δουλεια που αρχισα να μη νιωθω καλα, να βαραινει το κεφαλι, να μπουκωνω κλπ κλπ... τους εστειλα και με φερανε panadol cold & flu. καλα μιλαμε πηρα 2 χαπακια, μεγιστα παιρνεις 2χ3φορες, και στανιαρα! πυραυλος μιλαμε! μεχρι και ο δ/της με ελεγε τι πινεις και δε μας δινεις! ειναι και αυτος μπουκωμενος αλλα δεν πηρε γιατι δεν εχει g6pd και δεν παιρνει παρακεταμολες. αρκεστηκε σε μια πολυβιταμινη που του εδωσα.

καλα γιατι δεν υπαρχει κατι παρομοιο και σε παιδικο σκευασμα;;;; να γινονται τα παιδακια μας περδικια σε μια μερα;;;; ε;;;;;

αυριο βραδυ ερχεται ο αντρας!!!!!! τον ειπα να ερθει αφου κοιμηθουν τα μικρα γιατι αλλιως....

ο Σπυρος πρωτη φορα που θελει να ερθει ο μαπαμπας του. κλαιει κιολλας. αλλα εινια γιατι του ειπε οτι θα του φερει δωρο σπαθι που αναβει μπλε χρωμα. οταν γκρινιαζει, θελω να ερθει ο μπαμπας μου να μου φερει το σπαθι......

τον ρωταω, το μπαμπα θελεις ή το σπαθι;;;; και αφου σκεφτεται πρωτα λεεει.. και τα 2!

Σωσω πολυ καλα τα κουταλακια!!!! μονη το σκεφτηκες;;;; μπραβο ρε θηριο... οσο για τα αμαξια... χεσε μεσα....

ΜΑρακι εγω ακομα δεν εχω νευρα με τον δικο μου... κατσε να περασει καμια βδομαδα..... αλλα η τελευταια σου φραση τα λεει ολα!!!!! ΠΕΘΕΡΕΣ!!!! :lol:

βλεπω Αρβυλα και κλασσικα περιμενω το πλυντηριο. πετσετες σημερα.... απο αυριο αλλαζει το ωραριο του νυχτερινου ρευματος και θα το βαζω με χρονοκαθυστερηση να ξεκιναει μετα τις 2 το βραδυ και θα τα κατεβαζω το πρωι με το που ξυπναω για στεγνωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πανσεληνος φταιει κοριτσια!!!!

εγω να δεις.....εμενα ολο πειναει ...τωρα που κανω διαιτα :evil:

αυτη η κουζινα εαν ειχε στομα θα ελεγε πολλα!!!!!

ολο πιατα πλενω...ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχω νεα!!!!!!

μετα απο καιρο με πηρανε απο το δημο μας ....να παω λεει να υπογραψω λεει τη συμβαση ,τ Δευτερα!!!!

αρα αρχιζουμε!!!!!!!!

πρεπει να παω σκιαθο μεθαυριο να ενεργοποιησω την καρτα απο την εμπορικη...φυσικα κ δεν εχουμε εμεις εδω :lol: κ δεν εχει ουτε η σκοπελος :roll:

θα φυγω με το πρωινο 6.30 κ θα ερθω το μεσημει με καραβι...θα πιω καφε πρωι πρωι στη σκιαθο με την αδερφη μου ;)

εκανα κουλουρακια καροτου...εχω κανει το φουρναρι πλουσιο..οχι οτι δεν ηταν ....

ευχομαι να της αρεσουνε της μικρης...εαν δεν παρει τετοια απο το φουρνο δεν παει παιδικο....τα λατρευει!!!!

αλλα εχουμε κ κριση :lol:

κ μενα εκλαιγε η μικρη μεχρι να κοιμηθει...την μαλωσα ...δεν αντεξα...κ μου ειπε με κλαμα πολυ οτι δεν με εχει φιλη πια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε βαγκ!να ξερες ποσο μαλακισμενα χαπακια ειναι αυτα το γκολντεν φλου..ποσο ακακο κανουν..σαν τα κομτρεξ!!

τεσπα!!

θα σου εξηγησω αλλη ωρα..ισως αυριο..

τι κανετε;;

οκ για το κεικ μαρακι..ωραιο καουγεται..απο που πηρες τη συνταγη;;

εμεις καλα..καουρες παλι..φακ..

εχω ξεκινησει 1 κατασκευη..για πολλα χαπια και πολλους φυλακισμενου..ελπιζω να την τελειωσω μεχρι να γεννησω!!η μεχρι να μου τελειωσουν τα ρεταλια..χαχαχ..

τιποτα απο αυταπ ου κανω δεν ειναι δικα μου..ολα ειναι κλεμενες ιδδες απο το ιντερνετ..

αλλα μιλαμε για πολυ ψαξιμο!!!

τεσπα!!

αλεκα..μπραβο ρε για τη συμβαση..καιρος ητανε!

και γω λεω να την πεσω..τωρα 2 μερες θα ειναι ζορικα χωρις αυτοκ,με πολλες δουλειες και ετοιμασιες για το παρτυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κακο κανουν καλε τα χαπια;;; πες τωρα. ηδη εχω παρει 5 σημερα. και παλιοτερα επαιρνα κομτρεξ κολντ. θα ζησω;;;;;

Αλεκα καλη αρχη στη δουλεια!!!!!! παντα τετοια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Χρυσουλάκι, σε θυμήθηκα!!!

χρόνια πολλά!!!

Μαρκεράκο, εσύ τι ώρα έχεις ραντεβού για την αυχενική;

Αλέκα, πολύ ευχάριστα νέα!

μπράβο!!!

αφού δεν έχει εμπορική στο νησί σας, πώς θα βγάζεις λεφτά;

Μαράκι, πολύ υγιεινό το κεκάκι σου.

βγαίνει νόστιμο είπες ε;

θα το δοκιμάσω.

σκέφτηκα για αρχή να τους βάλω μαζί στο δωμάτιο.

έτσι κι αλλιώς, το κρεβάτι που του έφτιαξα έχει άλλο από κάτω.

θα είναι μικροί και νομίζω ότι θα τους αρέσει να κοιμούνται μαζί.

το άλλο υπνοδωμάτιο θα μείνει καβάντζα για την κόρη... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!

χρονια πολλα Μαρακι!!!!

τι ετοιμαζεις για σημερα?????? ;)

χρυσουλα εχεις κ εσυ γενεθλια????? το ειδα απο τη νανα...

χρονια πολλα !!!!!!!!!!!!!!

[smilie=occasion13.gif]

Καλο μηνα!!!!!!!!!!

σε ολες!!!!!!!

για την τραπεζα τωρα.....μας εδωσαν καρτα διας...ετσι νομιζω την λενε...κ θα μπορουμε κ απο εθνικη να περνουμε ...με μια μικρη κρατηση βεβαιως βεβαιως..... :roll:

πρεπει να παρω ομως το πιν κ να ενεργοποιηθει στο καταστημα τους απο μενα ....

πως θα κατεβω αυριο μες τη νυχτα στο λιμανι....ο αντρας θα ειναι με τις μικρες ...κ εγω με το μηχανακι θα παω....δεν ειναι καλοκαιρι τωρα...θα εβλεπα κ κοσμο να γυρναει απο τα μπαρακια :lol:

δυο τρεις θα κυκλοφορουμε εκεινη τη ωρα.....εγω κ το πληρωμα :lol:

αντε να ετοιμασω την μικρη.....

βρεχει κ εχει ζεστη...νοτιας!

μηπως δεν ζω ελλαδα...μηπως ζω σε τροπικο κλημα...

εχθες κρυο σημερα ζεστη...... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

μαρακι το κεικ πολυ ωραιο ακουγεται αλλα δεν λες ποσο αλευρι βαζεις.....

εγω σημερα πηγα ικα για να κανονισω την αναρρωτικη μου....

σημερα μαλλον ηταν στραβογ@μημενοι ολοι τους εκει μεσα... τεσπα....

παιδια εχω αρχισει και ζοριζομαι....διδυμομανουλες ειναι φυσιολογικο απο τωρα??????????

βαγκ καλη αναρρωση και καλη υποδοχη....

χρυσουλα χρονια πολλα.....

γεωργια τι ωρα θα κανεις τα γενεθλια της μαρθας?????

και πες αν ερθουν και αλλοι αντρες....

σημερα θα κανω ψητο....αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...