Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 ΜΕ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΟΔΕΙΑ&ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ επ.35


Recommended Posts

Οχι Ελένη μη φοβάσαι παιδι μου.

Μαρ δε κανω πλακα καθόλου..Μπορει να συμβεί μόλυνση. Οχι ομως απο το παιδι. Δε μεταδιδεται απο ανθρωπο σε ανθρωπο. Αλλα ειναι πληγη και οπως καθε πληγη ετσι και αυτη κινδυνευει απο τετανο.Απλα το παρακολουθείς να μη πρηστει κοκκινισει κλπ. Σπάνιο αλλα συμβαίνει.

Κάνουν ολα τα παιδακια για τετανο. Αλλα δεν ειναι μεταδοτικος ετσι κι αλλιώς.

Παντως η οδηγία 100% ειναι η εξης αντισηπτικο σαπούνι και αντιμικροβιακη αλοιφη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εκει σπαστηκα και γω που δε μου το πάνε και το ειδα εγω.... Ξενερωσα ομως!

Αυριο θα της το πω. Θέλω να ξερω τα παντα. Παιδακια ειναι θα παίξουν θα θα θα αλλα θέλω να ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γεωργια δεν κανει να φαω.....

θα τον παρω αυριο στην δουλεια να τον δοκιμασει ο πεθερος... και θα σου πω...

λοιπον εχω βγαλει πλανο...

με τα τρια μεχρι να μεγαλωσουν τα μικρα (2 χρονων να συνενοουνται) δεν θα πηγαινω καπου μονη...

μονη η τα διδυμα θα παιρνω η την ειρηνη με το ενα διδυμο... για να μπορω να εχω τον ελεγχο...

ααααααα εχω βγαλει πλανο και για την θαλασσα το καλοκαιρι... το πρωι θα πηγαινω με τα διδυμα και την νταντα και το απογευμα θα πηγαινω μονη με την ειρηνη... :lol::lol::lol::lol::lol:

ειδατε τι πλανα φτιαχνει κανεις που εχει αυπνιες???????? απο τις 3:30 και μετα δεν ξανακοιμαμαι..... :mrgreen:

επισης μια χαρα ηταν που ηρθανε τα καλτζακια...μην ακουτε την γεωργια.... μετα μου μαζεψανε και το σπιτι... τελεια.... ;)

τα παιδια της θουλης αν και αγορια ειναι πολυ υπακουα... μπραβο στη θουλη!!!!!!!!

εγω πηρα τα πραγματα της λιστας του σχολειου της ειρηνης... αυριο θα τους τα παω....

καληνυχτα μανουλες...

αααααα βαγκ που εισαι?????? εχει μιλησει καμοια μαζι της???? παρτε την ρε παιδια ενα τηλ γιατι εχω αρχισει και ανησυχω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι οντως ρε παιδια που ειναι η βαγκ;;;;;

Και συ ρε Ντομ το ανοίξες και εξαφανιστηκες! Ετσι κάνουν;;;;;;;;

Καλα τα σχεδιαζεις Ελένη. Πολλές μαμαδες το κάνουν αυτο. Θα εχεις και κοπελα ε; Μια Χαρα.

Χαλια νιωθω. Με έπιασε και κόψιμο τωρα. Αι σιχτιρ...... Και θέλω να παω στον περιδη τη κυριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki κ εγω αυτο περιμενα...να δω τι γραφει :D

αλλα μαλλον ειναι πολυ κουρασμενη.....

καληνυχτα βαγκ!

πως εισαι Μαρια ?

αρρωστησες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re paidia...καθηστε να αμς διαβασει..μαλιασε η γλωσσα μας τοσες μερες..ολα αυτες τις μςρες τα θυμηθηκαμε..χαχαχ...

παιδια παω να την πεσω..βαριεμαι να κανω το οτιδηποτε..ποναω και λιγο απο κατω..οχι τραγικα..φυσιολογικα πραγματα!!

κατεβασα χειμωνιατικα..τσακ μπαμ!

δεν εχουμε και πολλα αλλωστε..δε μπορω ορυχα που δε φοραμε να τα εχω ντουλαπι..τρελαινομαι!!

καληνυζτα..βαγκ αυριο περιμενω νεα σου..κρατωντας ζεστο γαλλικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εκανα γλυκο για αυριο ...γιορταζει ο πεθερος μου!

σχολικη γιορτη αυριο για την Μαρια ...9.20 θα χτυπησει το κουδινη ...μεχρι τις 11.

μονο η3 κ η 4 ταξη θα κανουν γιορτη θεατρικο κ ποιηματα....

στον Μαρτιο η 5 κ 6 ταξη

κ ολες μαζι χριστουγεννα κ καλοκαιρινη

σας ειπα για τη παιδιατρο?

ακουστε κ αυτο....

ερχετε απο σκοπελο απο κεντρο υγειας κ την φερνουνε εδω με σκοπο να βλεπει τα παιδακια μας 2φορες το μηνα...σημερα εμαθαλοιπον οτι ειναι μια πρωτοβουλια αλλοδαπων κατοικων του νησιου,αγγλοι συνταξιουχοι ειναι που εχουνε σπιτι εδω κ μενουν ολοχρονα.......

αυτοι για να καταλαβαιτε ειναι μια ομαδα -παρεα πολυ αγαπητη απο τους ντοπιους ....κανουν κατα καιρους διαφορα ...παιδικο θεατρο, διαφορα μπαζαρ...κ γενικα σημετεχουν σε γιορτες κ πανυγιρια ...κανουνε κ παραδοσιακους χορους ελληνηκους κ οταν κανουμε εκδιλωσεις χορευουνε κ αυτοι...

οτι λεφτα εχουνε μαζεψει απο τα μπαζαρ θα τα δινουνε στη γιατρο..εισητηρια κ ξενοδοχειο κ φαγητο παρακαλω!!!!!!

αυτη θα μας δεχετε στο δικο μας κεντρο υγειας κ φυσικα δεν θα δινουμε ουτε ενα ευρω ;)

χαρηκα παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο τους!!!!!!!!!!!!!!!

φοβεροι ε?????

αυριο ζυγιζομαι...μακαρι να επεσα κατω απο τα 75.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγραφα εγραφα... και παλι κοπηκε η συνδεση! να χεσω τη φορθνετ μου να χεσω! μια βδομαδα χωρις ιντερνετ, σημερα ηρθε τεχνικος εκανε κατι χαζοαναβαθμισεις και καλα και ολο χανεται η IP και η συνδεση τωρα!

αντε παλι να γραφω...

λοιπον...

Ελενη μια χαρα τα διδυμακια σου! με το καλο!

και εγω δε βασιζομαι να τα βγαζω μονη εξω σε εξωτερικους χωρους και εμπορικα γιατι φοβαμαι μη μου τα αρπαξουν!

μη γελατε. ιδιως μετα την προηγουμενη ανοιξη στο κοσμος που μπηκε ο αντρας σε μαγαζι με οπτικα και μειναμε εξω και στο ξαφνικο αρχισαν να αμς πλησιαζουν αντρες βουλγαρικης καταγωγης. ο ενας εκατσε στο παγκακι κοντα μας, αλλος ηρθε να τον βγαζει φωτο με το κινητο, και περε το ματι μου και εναν στην εισοδο. τα αρπαξα μαζι με τα ψωνια και τα στριμωξα σε μια γωνια εξω απο ενα μαγαζι και σκεφτομουν που να αφησω το ενα αν μου αρπαξουν το αλλο για να τους κυνηγισω, γιατι ο καθενας ή καθεμια μποερει να ειναι συνεργος. σκεφτομουν σε πιο μαγαζι μεσα να το αφησω στις πωλητριες... ολα αυτα σε δευτερολεπτα φυσικα....

μονο σε σπιτια και εκκλησια στο χωριουδακι που πηγαινουμε τα παω μονη. γιατι μια Κυριακη ακουγαμε στον ασυρματο στη δουλεια οτι εξαφανιστηκε 7χρονο κοριτσακι απο εκκλησια σε περειοχη που μενουν πολλοι αλλοδαποι τεως ΕΣΣΔ. πειτε με παραλλογη αλλα οι καιροι ειναι χαλια...

ΜΑρκερ καααπου ειχες πει οτι μακαρι να ηταν τα μωρα σου μεγαλυτερα οταν γεννηθηκαν για να ειναι καλοφαγα. δε νομιζω να εχει να κανει κατι με αυτο. τα δικα μου που ηταν πιο μικρα απο τα δικα σου, 2290 κ 2300 στην 1η μερα της 38ης που σπασανε τα νερα απο την πρωτη στιγμη τρωγανε μια χαρα! μπιμπερο μονο, αλλα τι να γινει... βαζανε ομως 1 κιλο καθε μηνα!

Αλεκα τελειο αυτο με τους αλλοδαπους κατοικους του νησιου! μπραβο τους! αλλα γιατι μονο με ιδιωτικη πρωτοβουλια να γινεται κατι καλο;;;

απο το σχολειο ολα οκ. η ΜΑριαννα καθε μερα ερχεται με νεο τραγουδι. επετειακο. αρχισαμε οπως και εσεις με το χιτ Ντουτσε! συνεχισαμε με Εθνικο Υμνο (ξερει την 1η και την τρλευταια στροφη) και κλεινουμε με το ΜΑκεδονια ξακουστη! ελεγε οτι οι Ιταλοι ηθελαν να παρουν την Ελλαδα αλλα ειπαμε ΟΧΙ! σημερα εκαναν εργασια με την εικονα του Αγιου Νεστορα και ελεγε οτι ο Αγιος Δημητριος εμαθε στον Αγιο Νεστορα πως να σκοτωσει τον κακο γιγαντα!

ο Σπυρος αντιθετα που ειοναι στηνταξη με τα μικροτερα παιδακια.... λιγα πραγματα... πιο πολυ παιχνιδι, ανα και οι δασκαλες ειναι πιο μερακλουδες στις χειροτεχνειες...

αυριο εχουν και γιορτουλα χωρις γονεις και θα πουνε τα ποιηματα τους.

η ΜΑριαννα εχει λιγο βηχα απο χθες προχθες, αλλα δε βλεπω κοκκινα τα λαιμα και λεει οτι δεν ποναει... αντε να δουμε...

ειχαμε και γεννεθλια τη Δευτερα! Κυριακη κοψαμε τουρτα με παππουδογιαγιαδες, τη Δευτερα στο σχολειο. ολα οκ! αντε και του χρονου με υγεια σε ολους!

εγω μερικες μερες ειμαι στα προθυρα νευρικης κρισης! ειναι και πιεσμενα τα πραγματα στη δουλεια ατυες τις μερες με τα μετρα λογω των εορτασμων... παλι θα φυλαμε τους @#$%πολιτικαντηδες και θα φαμε και κανενα αυγο ή γιαουρτι στο τελος... με βλεπω να ειμαι και εγω εξω στα μετρα των ημερων... ελπιζω να μη βρεχει και γινουμε χαλια και μουσκεψει και το καπελο και πρεπει να δινω κανενα 30αρι για κανουριο... αφου μεσα εχει σα χαρτονι για να ειναι σκληρο....

ειπα στο Δ/τη να μη με παρεξηγησει αν του πω καμια κουβεντα παραπανω αυτες τις μερες γιατι με την πιεση και στο σπιτι και στη δουλεια ειμαι χαλια! εχει και πτυχιο ψυχολογιας ο τυπος και ειπε να ηρεμισω και θα προωθησει την αναφορα του αντρα για να γυρισει απο Εβρο!!!!!!!

ο αντρας ερχεται αυριο για 30 ωρες να μας δει.... αντε να επιστρεψει μονιμα!

Σωσω ειχα γραψει και αλλα για να πιεςι τον καφε αλλα .... ειπαμε @#$φορθνετ!

αντε και λιγα σας εγραψα τοσε μερες που λειπω...

μαλλον δε σας ελειψα, ε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

αφού κάνει και η Βαγκ παραπονάκια... κάτι δεν πάει καλά... χαχαχα!!!

ρε Βαγκ... όλες σε ψάχναμε!!!

στραβή είσαι;

ή μήπως θέλεις νταντεματάκι επειδή λείπει ο ανδρούλης;

χαχαχα!!!

να χαίρεσαι τα καμάρια σου!!!

να είναι πάντα τόσο γλυκά και αγαπημένα αδερφάκια!!!

καλέ, δε λέγαμε κάτι άλλο χθες;

πάω σπίτι και τον ακούω να τραγουδάει...

ο μπαμπά πάει δουλειά και δεν κλαίμε δεν κλαίμε...

ένα άλλο με ένα σκύλο...

ένα άλλο με μια γατούλα...

και να κάνουμε όλοι μαζί λαλαλαλα!!!

χαχαχα!!!

ήταν τέλειος!!!

κι ο Α θα κάνει παρέλαση σήμερα και θα κάνουν και ελληνική σημαία.

χθες όμως... τους έχεσε...

τα έκανε πάνω του ο καημενούλης...

Μαράκι, ο δικός μου τις πρώτες μέρες που πήγε σχολείο ζητούσε πιπίλα, μπουσουλούσε...

προχθές ζήτησε καρότσι...

λέει: "όταν θα γίνω νινί, θα έχω πιπίλα"

"όταν θα γίνω νινί θα κλαίω έτσι (κάνει μωρουδίστικο κλάμα)"

"όταν θα γίνω νινί..."

χαχαχα!!!

καλά μαρή Σωσώ... πήγες μπακλαβά σε έγκυο που δεν μπορεί να φάει γλυκό;

μεγάλη γαϊδουριά!!!

Αλέκα, πολύ καλά νέα!!!

αλλά ναι, γιατί πρέπει να γίνονται με πρωτοβουλία ιδιωτών;

άντε, τώρα έχουμε και τη δικαιολογία της κρίσης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

βρε βαγκ ολες σε αναζητησαμε....

βαγκ αν και γεννηθηκαν πιο μικρουλια απο της μαρκερ δεν μπηκαν θερμοκοιτιδα ετσι????

μου ηρθε το μαξιλαρι θηλασμου.. νιωθω σαν κολωνα σε μπαρ...

επισης μου ηρθαν τα αυτοκολλητα για το δωματιο των μωρων.... θα τους το κανουμε βυθο...

ο βαγ θελει να τους το κανουμε ασπρομαυρο για να ειναι λεει οφη!!!! εχει λαλησει τελειως... εχει αρχισει να με πειραζει αυτη η εμμονη με τους "γιους"..

μου λεει δεν θα τους μαθαινεις λεει τραγουδακια απο τα ζουζουνια για να μην βγουν τοιουτοι :twisted::twisted:

και τι να τους μαθαινω ρε φιλε???? τραγουδια του τζιμη πανουση????????

η το μια ΠΟΥΤ@Ν@ ξυριζει τα ποδια της?????????????

με εχει κομπλαρει πολυ....

η χρυσουλα που χαθηκε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sorry ρε ελένη... αλλά γελάω πολύ με τον άνδρα σου και τη δική σου αντίδραση...

κοίτα... όπως εμείς έχουμε άποψη για τις κόρες και τα θέλουμε όλα ροζ... έτσι είναι και οι άνδρες με τους γιους... χαχαχα!!!

χθες έτρωγε αυγό ο γιος μου.

όταν το βράζω και το τρώει μόνος του, βγάζει τον κρόκο γιατί δεν του αρέσει...

με ρώτησε: "μαμά ποιος το έβαλε μέσα στο αυγό;"

"η κοτούλα, αγάπη μου"

"η κοτούλα είπε μου να μη φάω τον κόκο"

χαχαχα!!!

εμένα με έπιασε η προκοπή μου χθες.

έφτιαξα γεμιστά, έβρασα παντζάρια, έκανα τυροπιτάκια κουρού και γαλακτομπούρεκο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

ειχα επισκεψεις την νονα του Στελιου σημερα το πρωι

καλα ηταν ηπιαμε καφεδακι

καλως ηρθε η συνδεση βαγκ

μακαρι να γυρισει γρηγορα και ο αντρουλης σου να ηρεμησετε

οσο για το εξω μονη πλεον με τα παιδια δεν φοβαμαι καθολου - παμε παντα καπου σε κλειστο χωρο ομως να ελεγχο πχ καπου που να εχει καροτσι να τους εχω και τους 2 μεσα -σουπερ , τζαμπο κλπ ή παιδοτοπο

απο το χερι και βολτα δεν παμε ποτε γιατι πολυ απλα τρεχουν και χανονται οποτε μεχρι να γινουν ηρεμοι ανθρωποι το αποκλειω

για το φαι γενικα μιλουσα

οτι στατιστικα τα μεγαλυτερα παιδακια σε βαρος ειναι περισσοτερο καλοβολα - απο οσα μου εχει πει ο παιδιατρος και εχω δει

δεν ειναι στανταρακι φυσικα

ελενη αστον τωρα να λεει - μου θυμιζει τον δικο μου

πλεον δεν θελει τιποτα να κανουν μαζι :lol::lol::lol::lol:

ουτε να τους λεει -θα εχει τοση κουραση που δεν θα εχει χρονο ουτε τον υμνο του οφη να σκεφτει :lol::lol:

νανα εσυ εισα κλασικη κοριτσομανα μου φαινεται

εγω θελω κοριτσι μπας και ηρεμησει λιγακι το σπιτι και ειναι πιο βολικο παιδακι

αλλιως εαν ηταν ηρεμοι ετουτοι παλι αγορι θα ηθελα

κατι αλλο ηθελα να σχιασω αλλα το ξεχασα

θα ξαναδιαβασω και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka καλα χιλια μπραβο στους ανθρωπους

δεν ξερω ρε γμτ μου εγω θα στεναχωριομουν σαν ελληνιδα να εβλεπα μια τετοια κινηση απο ξενους ανθρωπους

μα καλα εμεις τποτα δεν μπορουμε να κανουμε;

παντως χιλια μπραβο τους

ειδες νανα που λεγες οτι δεν σου λεει τιποτα

στα ειπε ολα μαζεμενα τραγουδια κλπ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω μπορεις να πεις στον συζυξ οτι το αμπρα καταμπρα το βιβλιο εχει αφαιρεθει.

εαν τα βρει τα θελω να τα τπωσω- τα ειχα σαν παιδακι και εγω και τα χαρησαμε οταν μεγαλωσαμε

τι βλαμενα ημασταν τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκμαρκερ...θα του το πω!!

την κυριακη σχολαει..ακουω παραγγελιες κατεβασματος..ταινιες παιδικες..τραγουδια..οτι!!

καλημερα βαγκ..

πηγα τη μαρθα στο σχολειο..

καλοκαιρακι εδω..

νανα μπραβο για την προκοπη σου..χαχαχα...

ολα αυτα τα εκανες σε 1 μερα;;μωρε μπραβο..σε λιγο ροξακια συνταγη!!

φανταστηκα ρε νανα οτι η ελενη θα δοκιμασει λιγο..καλα καλε..καθολου δε δοκιμασες;;

αγ.δημητριου..γιορταζει κανεις;;

εμενα γδερνει λιγο ο λαιμος..

το πρωι ειχαν κουτες τα γλυκα..

και χθες παλι γλυκα στο σχολειο..αχααχα..χαμος..

πηγαμε εκκλησια το πρωι..

μετα ψωνια..

λεμε μακαροναδα για σημερα..το απογ καφε..

αλεκα μπραβο για τους ξενους..

τι να πω!!

ωρες ωρες με εκλπησσουν..

βαγκ καλως να δεχτεις τον ατρα σου!

παλι θα χαθεις για ...30 ωρες;;;

ρε παιδια..θελω να κανω φλυγυτζουρια για τα παιδια του σχολειου..κανω και για τις 2 ταξεις η μονο για της μαρθας την ταξη;;

θα κανω 1 κεικ τελικα και τελος!!

με 1 αριθμο 3..

και κατι ακομα..εδω σβηνω τουρτα τη τριτη η οχι;;παρασκ ειναι τα γενεθλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης..σαν επιλογη εχουμε και το τεχνοπολις μεσα....

δεν ειναι κακο..απλα δε ξερω ποσο κοσμο θα εχει!!

δεν αεριζεται ο παιδοτοπος..ενημερωτια..απλα ειναι μεγαλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα γλυφιτζορια ειναι ευκολα να γινουν αλλα μπελαλιδικα στο σχημα

κολλας παντου εαν το κανεις για πρωτη φορα

μια φορα δοκιμασα και το σχημα απετυχε παταγωδως

οσο για την τουρτα εννοειες να τις τη κοψεις με κοσμο την Τριτη αντι για παρασκευη;

αν ξερεις οτι θα ερθει ο κοσμος γιατι οχι;

το αλλο δεν το καταλαβα με τον παιδοτοπο

να τους πας σε παιδοτοπο για να την κοψετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο γεωργια η το τρως ολο η καθολου!!!!!!! χα χα χα!!!!!

απιθανος παντως... εφυγε σε χρονο ντε-τε το πρωι....

την παρασκευη που θα της κανεις τα γενεθλια θα σβησετε και τουρτα...

πειτε μας και μας που θα πατε το απογευμα γιατι μαλλον δεν παμε στην κουμπαρα.. θα ειναι σε γιορτη...

εμεις σημερα ψαρι για τον βαγκ.. μοσχαρι ρε αρακα για μενα...

η ρινουλα ψαροσουπα στο σχολειο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι ..ολα καλα αυριο αυχενικη..

δεν εχω προλαβει ουτε να σας διαβασω εντελως ουτε να γραψω...

ηταν μια εβδομαδα ολο δουλειες και υποχρεωσεις :(:(

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα το οτι μπηκα πρωι δεν το πιστευω!!!!

εφυγα νωρις απο δουλεια γιατι θα ξαναπαω οταν ερθουν οι διαταγες να βγαλω τα μετρα για τις αυριανες εκδηλωσεις. θα ειμαι και εγω για να μπω στη μυτη του ανακατωστρα και να μην εχει να λεει κουβεντα και να μη στειλει την αλλη κοπελα την Κυριακη στην παρελαση που θε ειναι πιο δυσκολα τα παγματα.

εγω μαλλον θα ειμαι σε αυτους που θα ακολουθουν τα αλογα σε ολο το κεντρο αναπαριστωντασ την απελευθερωση της πολης!!!! ευτυχως θα φοραω αρβυλες! γιατι με τακουνι... δε νο ιζω.....

ο αντρας ηρθε και πηγε να παρει τα παιδια απο το σχολειο για εκπληξη. το αλλο σ/κ θα ερθει τελειως και πιστευω ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!! βεβαια επωφελιθηκαμε την ωρα που ειμασταν μονοι στο σπιτι!!!!!!

τωρα ηρθαν...

σας φιλω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...