Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 ΜΕ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΟΔΕΙΑ&ΜΙΑ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ επ.35


Recommended Posts

http://koudounistra.gr/index.php?page=s ... 1&Itemid=1

μεσα στην αλλη εβδ θα παμε να παρουμε καρεκλακια αυτοκινητου καινουρια - δεν χωρανε πια με τιποτα κοπανε τα ποδια το στο καθισμα με τα αλλα και τα λυγιζουν για να χωρεσουν

εαν εχει πληρωθει ο κωστας αυτο ετσι αλλιως με τιποτα

δεν την ειχα ακουσει την εταιρεια αυτη αλλα το εψαξα και μου φαινονται πολυ καλα - και εχουν περασει και τεστ ντραιβ

τωρα απο τιμη δεν εναι και πολυ οικονομικα

αλλα γινονται και μετα καρεκλακι σκετο πωπου για οταν μεγαωσουν οποτε καιρδιζεις ενα 30αρι απο εκει

πως σας φαινεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!!!

περασε ενα ωραιο σ/κ!

πηγαμε κοριτσοπαρεα για φαγητο....πολυ ωραιο μαγαζι κ σουπερ πιατα!!!!

μετα για ενα ποτακι...χαλαρα ....αυτη η βραδια ειχε πολυ κουβεντα ,την ιστορια της ζωης μας ειπαμε :lol::lol:

κυριακη βολτα με τα μικρα με το αμαξι ενα γυρο του νησιου...σε δασος ,στις κεραιες :o η Μαρια επαθε πλακα!

α ειδαμε κ το ΧΥΤΑ..εκει που πανε τα σκουπιδια ..... :lol:

κ γ...τις βολτες ε??? :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλαξε ο καιρος ...κρυο!

σημερα ξυπνησα απο την παγωνια ,μαλλον υγρασια....

το βραδυ μαλλον τζακι...εαν φερει ο αντρας ξυλα...ακομα δεν εχουμε κανει ξυλα για το χειμωνα....αγορασε αλυσοπριονο το ανοιξε ο πατερας του το εβαλε μπρος κατι εκανε κ εσβησε κ τελος :shock::shock::shock::shock: τωρα ειναι καπου στην Αθηνα ...ο αντρας ανεβασε πιεση λεμε...αρρωστησε ..τοσα λεφτα κ ακομα δεν το εχε3ι πιασει στα χερια του ....

α! εχθες πρωτη μερα αερομπικ!! φετο δεν θα τα παρατησω...το υποσχομαι!!!!!!!!!!!!

ωρα για σχολειο!!!!!

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αλεκα για το αερρομπικ...και για το σκ!!και ο χυτας καλος..τι να πω!

καλημερα και απο μας..την πηγα σχολειο..δεν την παλευα με τιποτα..το πρωι πριωι επεσσαν και στολισμοι διαφοροι και το μετανιωσα!!

τεσπα!!

εκαλαψακ ια ξεδωσα!!

τελος παντων..δε ξερω τι να πω!!

νανα....τι κανεις;;

πηγα λαικη..ειναι εδω η αλλη μου θεια..απο τυμπακι ..θα φυγει το απογ!!

αισθανομαι καπως που ειναι τα 2 παιδια εδω και η θουλη και η μαρθα σχολειο..αλλα δε γινεται!!

θελω να κανω τοσα πραγματα αλαλ βαριεμαι!!

ελενη πες νεα απο γιατρο!!

μαρκερ...σε λιγο θα δω τα καθισματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Ελενη ευχομαι τα καλυτερα σημερα για τη β επιπεδου..

Σωσω αστη να ειναι λιγο κωλοπαιδακι..αφου μετα μαζευεται!!!το σκιουρακι τελειο οντως!!!!

Μαρια μου αρεσει το καθισματακι..πηγαινε κοιτα και στα λητω ..στην ιδια τιμη εχει αυτο που ειχαμε αγορασει εμεις περυσι την ανοιξη 250 ευρω..http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=3284613

ειναι πολυ καλο και μετα μενει μονο η βαση..το δικο μας σε πρασινο ..το βγαζω στη βεραντα και το λενω ολο μαζι, μια χαρα..

ευτυχως εχουμε καθισματακια για ολες τις ηλικιες επι 2 και τα 2 αυτοκινητα..αναρωτιεμα τι θα τα κανουμε μετα...πολυ μετα....

Ελενηηηηη χθες μου τον δαγκωσαν και εμενα...σηκωθηκε στα καλα καθουμενα λεει η δασκαλα ενα κοριτσακι(οχι αυτο που υποφερει απο τον Θανο) και στου εριξε μια στο χερι λιγο πιο κατω απο τον αγκωνα...καλα μιλαμε για σημαδι τρελο --στεφανι γυρω γυρω!!!!

ο δικος μου αντιδραση: "εισαι καλα παιδι μου????" αυτη η ατακα ειναι δικη μου οταν κανει μλκ :lol::lol::lol:

η δασκαλα την εβαλε τιμωρια :? φοβαμαι σημερα μην της τη φυλαει..δεν το ξανασυζητησα σπιτι μπροστα του για να το ξεχασει...

παω να κανω καμια δουλιτσα..θελω να βγω μετα να παραγγειλω ενα παπλωμα στον μικρο.. :mrgreen:

Αλεκα ωραια τα σαβ/κυρ!!!

:lol::lol::lol: ο αντρας μου την ρπωτη φορα που εωαλε το αλυσοπριονο μπροστα το εκαψε και ευτυχως μας το αλλαξαν !!!

φουλ στο ξυλο φετος να γλιτωσουμε πετρελαιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο που πεασατε ωραια αλεκα

καλα βρε θηριο δεν βαριεσαι να τρεχεις να χτυπιεσαι; :lol: εδω ολες το εχουν ρηξει στη ζούμπα :lol:

αλλο παλι και αυτο

γιατι βρε σωσω να κλαις

πλησιαζει ο καιρος μαλλον ε; δεν πειραζει καλυτερα να ξεσπας

και μην στεναχωριεσαι που παει σχολειο.

Ναι Χρυσουλα ειναι πολυ ωραιο και αυτο

ηταν μεσα στις επιλογες μας -το μονο μειων του ειναι οτι δεν εχει δεσιματα δικα το και εχει μονο τη ζωνη - εμας φαντασου οπως φανταζομαι και αλλα παιδακια φευγουν και βγαινουν απο τα δεσιματα που εχει το καθισματακι και φοβαμαι να τους βαλω ακομα κατευθειαν σε ζωνη αυτοκινητου γιατι προβλεπω να χορευουν στο καθισμα. εχει αλλο ενα η chicco βεβαια παρομοιο με το δικο σου με ζωνη που εχει 150 αλλα επειδη εχουν καλυτερη εμφανιση ειπαμε να παρουμε αυτα και ειναι και σε νορμαλ ας πουμε τιμη γιατι τα αλλα ξεφευγουν ρε γμτ μου των αλλων εταιρειων

οι αλλες τι εχετε για πειτε και εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου αρεσε το καθισματακι...αλλα και της κικο ιδια λεφτα κανει...ειναι πιο ασφαλες απο της κικο;;

εδω μια ηλιο μια βροχη!!

ρε χρυσουλα..οκ..εχεις δικιο να ειναι κωλοπαιδιακι..αλλα καποια πραγματα..οπως πλυσιμο και πλυσιμο δοντιων..καποια στανταρ θελω να γινεται..

δε γινεται..απο δω και περα..με το στανιο..μου χει παρει πολυ τον αερα..ετσι νομιζω!!

χαχα!!

χρυσουλα τα χετε ολα,ε;;

μπραβο..

και τα καθισματακια..μη μασας..ξερεις ποσος κοσμος εχει αναγκη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ενταξει οταν ειναι κοσμος μπροστα και εμενα το παιζει μαγκας και ολο οχι ειναι..πα ντως η Μαρθα εχει πολλα αγοριστικα χαρακτηριστικα :D:D:D οποτε θα εισαι και προετοιμασμενη!!!τιλεει η Θουλη για την κοιλα και το φυλο που ειναι και γνησια αγορομανα????

κατσε να δω το φυλο του παιδιου και ολα θα τα δωσω σε κοσμο , ρουχα παπουτσια...εχω πολλα με τα καρτελακια ακομα πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ενταξει οταν ειναι κοσμος μπροστα και εμενα το παιζει μαγκας και ολο οχι ειναι..πα ντως η Μαρθα εχει πολλα αγοριστικα χαρακτηριστικα :D:D:D οποτε θα εισαι και προετοιμασμενη!!!τιλεει η Θουλη για την κοιλα και το φυλο που ειναι και γνησια αγορομανα????

κατσε να δω το φυλο του παιδιου και ολα θα τα δωσω σε κοσμο , ρουχα παπουτσια...εχω πολλα με τα καρτελακια ακομα πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ... εμεις ολα καλα...

πηγα 9 η ωρα για β επιπεδου.. μεσα σε ενα 10λεπτο ειχαμε τελειωσει και τον ενα.. ο αλλος δεν μας εκανε τη χαρη... τρεις φορες με εστειλε για βολτα για να γυρισει να δουμε ρινικο οστο αλλα τιποτα... τελικα πηγα στον γιατρο μου και το ειδε..

απο γραμμαρια ειναι πολυ καλοι... 363 και 357 ο αλλος.. μου ειπε οτι τετοια γραμμαρια δεν εχουν τα παιδια που ειναι μονα τους σε κυηση την 21 εβδομαδα... κ οτι ειναι παχουλουληδες...στον εβδομο βεβαια θα σταματησουν να παιρνουν τοσο πολυ...

μαρκερ οι δικοι σου ειχαν ανεκαθεν διαφορα στα γραμμαρια η μονο στο τελος απεκτησαν?????

τραχηλος κλειστος...

συσπασεις καθολου...

αμνιακο στα ανωτατα φυσιολογικα..

μου ειπε οτι πρεπει να τους κανω υπερηχο καρδιας γιατι εχω σακχαρο και τον ρωτησα αν βλεπει κατι παθολογικο με την καρδια τους, μου ειπε οχι και αποφασισα να μην τους κανω. 320 ευρω κανει και για τους δυο...

μου ειπε οτι δεν φαινομαι εγκυος σε διδυμα κ οτι εχω μικρη κοιλια για δυο... καταλαβαινετε τι εχει δει ο ανθρωπος... :lol::lol:

αμα πηγεναι η γεωργια θα την εβγαζε εξω γιατι θα νομιζε οτι θα ηταν τεσσαρων μηνων και θα της ελεγε ελα στην β επιπεδου... :lol::lol:

πλακουντες δυο απλα φαινονται ενωμενοι.. δεν ειναι...

γενικοτερα παει καλυτερα απο πηγενε στην ειρηνη...

η ειρηνη στη β επιπεδου ειχε παρει θεση και ο τραχηλος ειχε ανοιξει...

ειμαι πολυ ευχαριστημενη και συγκινημενη... ολα πανε τελεια προς το παρον...

15 του νοεμβρη θα με δει ξανα...

και η δικια μου πολυ γκρινια βρε παιδι μου... αλλα προσπαθω να μην τη σφαξω ακομα... της λεω οτι δεν θα της βαλω αλφα στο χερι αμα γκρινιαζει και προς το παρον δοξα το θεο σταματαει...

αλλα αμα παιζει με κανενα παιδακι και δεν της δινει να παιξει , ερχεται και μου γκρινιαζει και μου ντιντινιζει το κεφαλι...

τα μεσημερια θελει να κοιμαται λεει με το μαμακιο.... χθες κοιμομουνα και ηρθε στο κρεβατι και χουχουλιασε κατω απο την κουρβετα και κοιμηθηκε και δεν την πηρα χαμπαρι παρα μονο οταν ξυπνησα... :mrgreen:

καινουργια χουγια μου εχει βγαλει και δεν εχω δει τιποτα ακομα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα η δικια μου δεν αφηνει τα παιδακια πλεον να την πλησιασουν.. τα ρωταει πρωτα...

θες να με δαγκωσεις???????

θελεις να με πονεσεις???????? :lol::lol:

μου το ειπε σημερα η δασκαλα και εμεινα... τελικα ειναι πολυ ευαισθητη...

ειλικρινα δεν ξερω απο που πηρε...

εγω γενικοτερα ημουν πολυ ανεξαρτητο παιδι... σαν την μαρθα ημουνα οταν ημουν μικρη και λιγο πιο ανεξαρτητη... ο πατερας της ηταν και αυτος στον κοσμο του και δεν χαμπαριαζε πολυ...

τωρα απο που πηρε δεν ξερω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!!!

ελενάκι μου, φτου φτου φτου!!!

σου εύχομαι να συνεχίσετε έτσι μέχρι την 36η βδομάδα, τουλάχιστον!!!

φοβερός ο Θανούλης για ακόμη μία φορά!!!

θες ναπεις ότι δεν έκλαψε καθόλου;

ο δικός μου ο εαισθητούληςθα είχεπλαντάξει... χαχαχα!

πήγε καλά και η σημερινή εκδήλωση.

σχόλασακαι 2 ώρες νωρίτερα.

μόνο εμένα και μία ακόμη συναδέλφισα άφησε.

γιατί δουλέψαμε πο πολύ από όλους.

και περισσότερο η άλλη για να είμαι ειλικρινής.

αύριο θα πάωδουλειά.

δεν μπορώ να λέω ψέματα και έχω και κάποιες εκκρεμότητεςπου έμειναν πίσω λόγω τηςεκδήλωσης...

μας έχει βγει πολυέξοδο το σχολείο...

μέσα στο μήνα έδωσα:

10ευρώ για την εκδρομή στη Λεμεσό

20 ευρώ για τη στολή του σχολείου

5 ευρώ για έναν έρανο

και θα δώσω και άλλα 15 ευρώ για 2 θεατρικές παραστάσεις που θα πάνε Πέμπτη και Παρασκευή...

από τη μια είναι καλό που ειναιδραστήριο το σχολείο...

αλλά, από την άλλη... ε δε μας περισσεύουν κάθε μήνα 50 ευρώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω απο οτι το εψαξα στο Kiwy βρηκα το εγραφω για το τεστ ντραιβ - αυτο που τα βαζουν και τα καταστρεφουν μαζι με το αμαξι και τα ειχε περασει ολα

η κικο τωρα ειναι μεγαλη εταιρεια και ατη λογικα ειναι σιγουρα αξιοπιστη

α μου εφερε η μανα μου τα υφασματα στειλε πμ την διευθυνση να στα στειλω λογικα μεσα στην εβδομαδα

μπραβο ελενιτσα μου ειδες ολα σουπερ θα πανε ρε ειναι σιγουρακι

ελενη μου ειχαν πολυ μικρη διαφορα κοντα στα 50γρ απο την αρχη και ετσι μεγαλουτσικα ηταν και τα δικα μου

21 εβδ εμενα ηταν 330 ο ενας και 370 ο αλλος (μωλις το ειδα δεν το θυμάμαι :D )

και οντως επαιρναν φουλ στην αρχη μεχρι και ολο τον 7ο μην σου πω μετα μειωσαν πολυ

μεχρι που τιγκαρε η κοιλια δλδ

και εγω ημουν 53 κιλα και 1,70 οταν ξεκινησα και εφτασα 36 εβδ να εχω παρει 22 κιλα :lol::lol::lol:

ετρωγα η φοραδα δεν αντεχα :lol::lol:

36+5 γεννησα 2500 ο νικολας , 2870 ο Στελαρας και κακος γεννησα τοσο νωρις αφου ολα ηταν καλα πλην των συσπασεων τις οποιες τις κουμανταραμε απο τον 5ο

μπραβο βρε νανα με τη δουεια ωραια ειναι αυτα

τοσα πολλα ο παιδικος ε; εχεις δικι εαν θελουν ενα 50αρικο το μηνα επιπλεον ειναι πολλα

με τη μουσικη τι εγινε τελικα;

εγω πονολαιμο φουλ μιλαμε εχω παρει κατι φυτικες παστιλιες και τις εχω τσακισει αλλιως αιμα βγαζει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ....ρισπεκτ!!

θα σου στειλω πμ τη διευθ να μου πεις και ποσο κοστιζουν...

εμεις καλα..ηρθε η φιλη μας η μαριλου κισ παιξανε!!

η μα;ρθα καλυτερα!!

αυριο σχολειο η μαρθα!!

τι αλλο;;

τοσο χαλια μαρκερ;;

κοιταξε..καλη και η δραστηριοποιηση...αλλα και το μαλλι ειναι μαλλι!!

εμας ξεκιναμε εν ωρα σχολειου θεατρικο παιχνιδι 2 ωρες τη βδομαδα!!!

με 60 ευρω το χρονο!!

30 τωρα και 30 ευρω πιο μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κοστισει βρε κοπελια χεσε μας τωρα μην το ξανακουσω

εαν μου παρουν καμια 500 ερω μεταφορικα θα στο πω :lol::lol:

μην φανταστεις δεν ειναι πολλα - 3 κομματια μετρια ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Μάρκερ μου, τον σταμάτησα παό τη μουσική προπαίδεια.

ο βασικός λόγος ήταν ότι δεν υπήρχαν παιδάκια στην ηλικία του και το μάθημα ήταν προσαρμοσμένο στα μεγαλύτερα.

ο δεύτερος ήταν ο οικονομικός.

και θα κάνουν και στο σχολείο 1 φορά τη βδομάδα.

εγώ δεν του αλλάζω το κάθισμα ακόμη...

νευριάζει με την κανονική ζώνη του αυτοκινήτου.

Χρυσούλα, έφτιαξα τη μανιταρόπιτα!

είναι πολύ ωραία!

φάγαμε λίγη χθες και σήμερα την έφερα στη δουλειά.

ήδη τσακίστηκε!!!

χαχαχα!!!

Μάρκερ, η γιατρός είπε να κάνω γαργάρες με αλατόνερο για τον πονόλαιμο.

θα ξεκινήσω και μαγνήσιο γιατί παθαίνω κράμπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

αφου ηταν ετσι νανα καλα εκανες και ηδη κανουν μπολικα στον παιδικο απο οτι λες

οσο για το λαιμο θα το δοκιμασω σιγουρα και αυτο γιατι πόση καραμέλα να φαω πια φουσκωσα

χειροτερα τα παιδια

δεν μας κοβω να την γλιτωνουμε την αντιβιωση -ο Νικος αρχισε βρασιματακι

τους ξεκινησα και φλιξο για αλλη μια μερα και αυριο παιδιατρο εαν δεν τα δω καλυτερα.

ασχετο ασβεστιο παίρνεται εσεις;

εμενα μου το εχει δωσει απο τον 2ο αλλα δεν μπορω να το παρω -το κανω εμμετο μετα απο 1 ωρα το πολυ

μου ειπε να προσπαθω να παιρνω 3 την εβδομαδα αλλα δεν αντεχω αλλο εμμετο πραγματικα.

πηρα εξετασεις - καλες ηταν με το σακχαρο στο οριο για υπογλυκαιμια

72 ειχα με οριο 70-120

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!

περαστικα βρε μαρκερ....

για το πονολαιμο εχει κ η ομοιοπαθητικη σιροπακι με βοτανα κ μελι...καλο ειναι!

νανα παρα πολλα για παιδικο κανουνε μπραβο!!!!!

εμεις τιποτα ...εχθες ηρθε κ μια καινουργια δασκαλα...πιτσιρικα ..καλο αυτο γιατι την ειδα να ειναι στη μοκετα με τα μικρα μας κ να παιζει τουβλακια :lol:

μια βροχη μια ηλιο...

φασολακια σημερα....

πινω καφε...κ η Αγγελικη παιζει...

κοριτσια ουτε η ισμηνη ειναι πια στο παρεακι?? εγινε κατι η ετσι απλα χαθηκε?γιατι στο φεις μκουκ την βλεπω...δεν εχω θαρρος να ρωτησω ...

τα λεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..πηγα τη μαρθα σχολειο..λσουπερ!!

οι υπολοιποι θα κατεβουμε κετρο.,..

αλεκα 234...η ισμηνη και η φροσω...ψιλι παρεξηγηθηκεαν με το μαρακι και αποχωρησα;ν!!

το μαρακι ελειπε 1 διαστημα και γυρισε...αλλα δε μπαινει τοσο συχνα..γιατι μαρακι;;

κραμπες εχω και γω ρε!!!

σχεδον καθε νυχτα..εγω παιρνω ασβεστιο..καθε μερα λεει!!

υπογλυκαιμια μαρακι δεν την λες...

εισαι 1 χαρα!!να παρακαλας για υτη την τιμη!!

ειναι σουπερ!!

ρωτα κα ιτην ελενη...που εχει να δει τετοια τιμη...απο πριν διδυμων..αχχαχ..δε ξερω τι θα μαγειρεψω σημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλο αλεκα

τι ωρα την πας παιδικο; προλαβαινει και παιζει κιολας;

γενικα οι καινουριες και νεαρες δασκαλες ειναι πιο επικοινωνιακες και εχουν περισσοτερη ορεξη

μακαρι να τα παρει κοντα της και να κανουν πραγματα

για α κοριστια με καλυψε η σωσω

σωσω δεν ειπα βρε οτι ειναι υπογλυκαιμια

ειπα στα ορια βρε συ

αν και εχω μετρητη στο σπιτι οποτε μετραω αρκετα συχνα δεν χρειαζεται να κανω ουτε καμπυλες ουτε τιποτα παντα καλα ειμαι ακομα και μετα το φαι

θα βολταρετε τσουπρες ε;;;;

καλα θα κανετε

οσο για τις κραμπες - εννοειτε τα σφυξιματα; σαν να πετρωνει η κοιλια;

εαν εννοειτε αυτο εμενα μου εδεινε μπουσκοπαν

τι θα κανω με το ασβεστιο δεν ξερω πραγματικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MMMMMMMMM... ΠΡΟ διδυμων ειχα τιμη 60 σακχαρου....

78 ειναι μια χαρα... παρε αλλο ασβεστιο.. οχι αυτο που αναβραζει...

γεωργιααααααααα ειπα στην κορη μου οτι εχει ερθει η κυρια θουλη και ενθουσιαστηκε!!!!!!!!!!

αυριο οπωσδηποτε συναντηση να σου δωσω και τα αυγουλακια.....

ποναω στα πλευρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απ' όλα πίνω Μάρκερ.

όλα τα ξεκίνησα πολύ πιο γήγορα σ' αυτή την εγκυμοσύνη.

χθες έπαθα κράμπα στον αστράγαλο!!!

πολύ άσχημος πόνος!!!

να σας ρωτήσω...

εσάς λένε ψεματάκια;

ο δικός μου λέει.

πχ αν είμαστε μαζί και θέλει να φάει σοκολάτα και δεν του δώσω θα μου πει: "ο μπαμπάς είπε να φάω όλες τις σοκολάτες"

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας...

ελενη μπραβο σας!!!με το καλο να πατε μεχρι το τελος!!!!

Νανα σιγα τα ψεματακια...εμενα μου αρεσουν αυτες οι ζαβολιες!!!

δεν εκλαψε καθολου :shock: μπραβο στις εκδρομες και τα θεατρα!!!

η μανιταροπιτα οντως ειναι τελεια..εχει γινει διασημη εδω..στη δουλεια της κουνιαδας εχει παει μια κυρια που δεν τη γνωριζω για να μου ζητησει τη συνταγη.. :lol::lol::lol: καπου ειπωθηκε οτι την κανω τελεια!!!!ακους Σωσω???? :D:D:D

και εφαγε και τις δυο τελευταιες μερες και πρωινο( αν και ειχεφαει και σπιτι) και μεσημεριανο..μανεστρακι με κοτοπουλο και ψαροσουπα :shock::shock: σπιτι μετα με το ζορι μισο μπιφτεκι...το βραδυ ομως τσακισε 3 μπιφτεκακια με πατατες :D

Σωσω γιατι αλλαξε γνωμη η Θουλη για το αγορι????

Αλεκα και εγω τωρα πινω καφε!!!τι νεα απο το νησι???

Μαρια εγω μονο filicine προς το παρον..απο Σαββατο και μετα θα μου δωσει τα υπολοιπα..στο ασβεστιο επιμενει...αν θυμαμαι καλα ηταν ενα τεραστιο χαπι γμτ!!!με το μαγνησιο επισης ειχα προβλημα..μπλιαχ!!!

ασε που θυμαμαι τα 20 ευρω που ειχε τοτε το κουτι με τα μαγνησια...αναρωτιεμαι αν θα μπορω να τα γραφω τωρα ΙΚΑ

αρακα με πατατες σημερα..το εφτιαξα ηδη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι πανάκριβες όλες οι βιταμίνες.

θέλουμε γύρω στο 60αρι το μήνα.

ευτυχώς, εγώ τα δικαιούμαι από τη δουλειά του Π.

εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα μεγάλα χάπια...

αυτό που με ενοχλεί είναι τα σιρόπια, μασώμενα, αναβράζοντα...

κι ας έχουν γλυκιά γεύση...

εγώ θα φάω μπέργκερ λαχανικών.

έχω και καούρες... σας το είπα;

αυτή η κόρη πολύ τζαναμπέτισα... χαχαχα!!!

χθες είχαν κάνει κόμμα με τον μπαμπά του (ως συνήθως) και έλεγε ότι είναι του μπαμπάκι του...

"εγώ ποιον θα έχω;", τον ρώτησα...

και τι μου απάντησε ο σκατέας;

"εσύ θα έχεις την κόρη σου!"

σας είπα ότι την Κυριακή που πήγαμε βόλτα ήθελε το καρότσι του;

το θυμήθηκε μετά από 2 χρόνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...