Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

pasxalaki den to kserw auto to allo pou les an einai enoimerwse mas na kanoume apo keino gia na milame k me eikona... exeis k pareoula twra eee...

este euxaristoume gia ta kala sas logia k th ksanapw oti eiste kouklakia kati magoulakia k auto to malli trela k fusika i manoula den paei pisw...

prin milisa k me to maraki, maraki kathe fora pou den tha trwei o mpempis til tha se pernw me to pou kleisame efage kateutheian :lol::lol::lol:

ariadni apo oneira den exw idea na sou pw

bikaki kala koukla i mpoumpou den exw logia ksanthoula k sou moiazei k o mikros glukas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια τι κανετε;;;Χαθηκα :oops::oops::oops::oops: Ειναι όμως δυσκολο να γραψω τις περισσότερες μέρες γιατί ή τρέχω για το μωρό ή για τον Πάνο ή είμαι στη δουλειά..Είχα και ένα θεματάκι με τον θηλασμό που με άγχωσε και με στεναχώρησε αλλά τώρα είμαι καλύτερα. Έχω ανοίξει σχετικό θεματάκι.

Σας σκέφτομαι συνέχεια και μου έχετε λείψει. Η φραουλίτσα είναι λίιιιιγο πιο ήρεμη και που και που κάνει σχετικά καλές νύχτες(τρίωρα εννοώ). Υπάρχουν όμως ακόμα εφιαλτικές νύχτες..

Να ευχηθώ και στην Αντωνία μας τα καλύτερα για το αγοράκι της που βαφτίστηκε! Να σου ζήσει κοροτσάκι μου!

Όλες τις υπόλοιπες σας φιλώ και ελπίζω σύντομα να μπω σε μια σειρά και να καταφέρνω να μπαίνω πιο συχνά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑΑΑ ΖΗΛΕΥΩΩ!!Θελω κι εγω να μιλησουμε!!

Αλλα τωρα κοιμαται ο μικρος,μετα θα κατευω μαγαζι και μετα θα ειναι εδω ο αντρας μου.Που θα παει θα τα καταφερω καποια στιγμη!

Οχι δεν ειμαι εγκυος!Εκανα τεστ.Ο συζυξ θα τα επαιζε αν ημουν!

Βικακι τα παιδια σου ειναι κουκλια!!Ξανθα αγγελουδακια!!Κι εσυ γκομεναρα! :D

Ανθουλα τρεχεις ε?Θα ηρεμησει κι αλλο η φραουλιτσα σου,ειναι μικρουλα ακομα :x

Κατερινακι ειστε αποφασισμενες λοιπον!!Θα μου το τυλιξετε το παλικαρι μου!! :lol::lol::lol:

Ευχομαι να μη γινω κακια πεθερα στο μελλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε αδριανουλα τι φρεσκαδουρα που εισαι????? και φαινεσαι πολυ μικρη ;););););)

Και εισαι πιο ομορφη λαιβ απ' οτι στις φωτο, αμακιγιαριστη κουκλα :D:D:D:D:D

Ευχαριστω για τα καλα λογια για τον πριγκιπα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι να τα χαίρεσαι και τα 2 είναι ξανθοκουκλιά. Η μπεμπούλα είναι μικρούλα πολύ μωλέ. Εμείς φαινόμαστε μεγάλοι μπροστά της :D:D

Ναταλία χαχαχα του άνοιξε την όρεξη το skype :lol: Εστιάζει πολύ ο μπουμπούκος και κουράζεται γι'αυτό

:lol:

Lia μαζί να κάνουμε skypeeee. Περιμένετέ με γιατί ο μικρός κοιμάται και δεν μπορώ ακόμα να μιλήσω. Περιμένω και τον καλό μου να περάσει να πάρει κάτι και να φύγει πάλι για δουλειά. Όταν είμαι έτοιμη θα δω ποια είναι online να μιλήσουμε.

Κατερινάκι πρέπει να το βρούμε αυτό που λες να το κατεβάσουμε. Κρίμα είναι μιλάμε τόσο καιρό πρέπει όλες να κάνουμε μία συνάντηση έστω και διαδικτυακή.

Χριστίνα εσύ με είχες ρωτήσει για το τι παίζει με την φθινοπωρινή μόδα?

Για δες εδώ οφθαλμόλουτρο http://pinterest.com/kimmmayp/fall-style/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia apo tis 1:30 prospathw na sas grapsw...mia h mpempa na gkriniazei, mia to reuma na kobete apo ti broxi...mia na kollaei to sarabolo pou exw gia upologisti...esas brexei??

Emeis pigame mia boltoula mikri sta magazia simera, ithela na parw kanena pateloni giati akoma den exw katebasei ta xeimerina, alla mou fainetai akoma oti exei zesti gia entelws xeimerina de mporw...alla kai pali tzifos den brika tipota.

Isa isa gurisame spiti giati arxise na rixnei kareklopodara.

Ariadni kai mena exei auti ti basi pou les alla einai abolo kai den einai epidi h mikri sou einai minion giati kai egw ti mpempa tin eixa balei otan itan 2 minwn kai pali abolo itan.

Stauroula kai egw futres bgazw resu alla fobamai sto telos min minw mono me futres! :lol:

To eipa tou antra mou gia to skype kai mou eipe oti tha mou parei mikrofwno kai akoustika! Egw nomiza oti den douleuoun katholou ta ixeia alla mou eipe oti me akoustika tha akouw!

Nansouita kalws irthes!

Eides isws h Sandy prepei na pigainei na blepei ta ksaderfia tis pio suxna kai tha ksemplokarei apo moni tis!

Akoma gelaw me to poulaki!! Egw pantws sti thesi sou tha rwtousa tin paidiatro den mou fainetai xazi erwtisi...an den ksereis giati na mi rwtiseis.

Ariadni ontws to donti den einai katholou kalo...alla as min kanw kai ton oneirokriti, tha parameinw sta zwdia :lol:

Stauroula mou aresei o koumparas alla kai to papoutsaki...to fanaraki oxi toso apla epidi to exw dei polles fores...

Koritsia egw pisteuw oti kai na stamatisei h gamobaptisi panta kapou tha mporeis na breis kapoion pou tha dexetai na kanei kai ta duo, isws oxi stin poli alla sta xwria tha ginetai. Edw lene kai poso kairo oti exei stamatisei na rixnoun rizi kai emas akoma rixnoun stis perissoteres ekklisies.

Egw eftiaksa tonosalata me diafora maroulia kai kati krepes pou eixa stin katapsiksi tis ebala sto fourno!

Twra diabazw oti milisate skypeeeeee thelw kai gw....tha to kanonisw suntoma!!

Paw na dw an ksekollise na sas balw fwto apo ti thea pou legame...alla autes tis trabiksa prin baloume ti tzamaria...alli stigmi tha bgalw ola teleiwmena!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pws na balw bre Ariadni oute kamera exw oute mikrofwno!! Tha parw omws tis epomenes meres!

Bikaki exeis mia panemorfi oikogeneia!! Oloi sas eiste omorfi! H mpempoula glukoula polu! Polu mwraki akoma...den einai polu kairos pou kai emas itan etsi alla twra etsi opws blepw ti dikia mou tin blepw san paidaki pia!!

Liara o gios sou einai kouklos alla kai esu mia koukla! Kala sou moiazei para polu! Idia matia idia xeili idia xrwmata!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλια σοβαρα? :lol::lol: με συμπαθησε ο μπεμπης σου!!ολο χαμογελα ηταν!!!χαιρομαι που εφαγε!!!! :):)

αριαδνη εχει δικιο η κατερινα..φτου φτου μια κουκλα κ η μπεμπα εννοειτε!!!!!!!καλε πολυ μικρουλα μου φανηκε στο skype γι'αυτο σε ρωτησα ποσο ειναι τωρα!! :lol: οτι να ναι ειμαι!!!ειχα ξεχασει ποτε ειχες γεννησει..

ανθη θα αλλαξει η φραουλιτσα σου..ειναι πολυ μικρουλα ακομη!!λιγη ακομη υπομονη!! :-*

ελενα το τελειωσατε?γιατι ειχα δει φωτο αλλα στο γκρεμισμα ηταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μαράκι, εμεις είμαστε μικρές ακόμα!Η δικιά σου είναι ολοκληρο παιδάκι μπροστά μας και τί χαμόγελο!!!

Έλενα, στο είπα έτσι για να σε παρακινήσω να πάρεις κάμερα και μικρόφωνο!Πλάκα-πλάκα,σε ενδιαφέρει να σου στείλω τα δικά μου?Είχα αγοράσει όταν είχα το παλιό λάπτοπ και τώρα δεν μου χρειάζονται πια!Αλήθεια!Πες μου αν θέλεις τη διεύθυνσή σου!Δεν είναι ακριβά, απλά και τα δικά μου δεν τα χρειάζομαι, γιατί να αγοράζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphinaki twra einai teleiwmeno, alla oi fwto pou ebala einai apo tin proigoumeni ebdomada pou den eixe mpei h tzamaria akoma...apla gia na deite ti thea epidi mou eipate na balw fwto...tha sas balw kai mia molis erthoun oi persides pou paraggeila na to deite teleiwmeno...

Ariadni mou an den ta thes kai den einai kopos giati oxi? Tha sou steilw pm! S'euxaristw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για ολους μας,να ειστε ολες καλα!! :x:x

θελω κ εγω σκαιπ,αλλα επειδη το χρησιμοποιει ο αντρας μου θα του πω να μου πει κωδικο κ να με κανετε αντ.εγω ειμαι ασχετη να σας κανω.

πηγαμε κ για εμβολιο,ολα πολυ καλα,το μωρο μας ειναι 4900 κ 61 ποντους,μας ειπε οτι ειναι πολυ ψηλη κ παραπανω απο φυσιολογικο.μαλλον εννοει τα εκατοστιαια,ολα καλα.εκλαψε λιγο με το εμβολιο,αλλα γενικα ηταν ησυχουλα.

σας αφηνω κοριτσακια μου,θα τα πουμε συντομα!! [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ελενα ειδα τις φωτο,ζηλεψααα!!!!!!ειναι τελεια κ παντα ο καημος μου ηταν σπιτι με θεα,ειδικα του αντρα μου! :D αν του το δειξω θα τρελαθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena polu wraia i thea giati eixa tin entipwsi omws oti menete se monokatoikia? se orofo den einai i kanw lathos? k emeis exoume thea alla exoun megalwsei ta dentra k fenete ligo pia :(:( vlepoume paralia...

ante kanoniste aurio to prwi na kanoume ena omadiko oses tha mporeite na ta poume...

bikaki mia xara i mpoumpou sou ontws einai polu psili ama fantasteis oti emeis eimaste 63 pontous k duo mines sxedon megaluteroi...

den sas eipa ala k egw ekana test proxthes.. thimaste pou sas eixa pei oti den exw aima stin periodo para mono kafe ugra e pira til tin giatro na tin rwtisw ti paizei k mou eipe na kanw test na epivevewthoume oti den einai apo auto k ama einai otan gurisoume apo to taksidi na paw apo kei mallon ormoniko tha einia giati to test vgike arnitiko... otan mou eipe sigoura den eisai egkuos? tromaksa mia fasi lew exei gousto twra.... alla oxi eutuxws.. oxi oti den thelw allo paidi alla akoma einai polu nwris...

exw k allo neo alla tha to sigourepsw aurio mallon mporei na metakomisw ston panw orofo min nomizete makrua pou einia pio megalo k tha exei k dwmatio gia ton stratouli.. apo tin mia thelw na paw panw pou einai k pio megalo alla apo tin alli thelw na fugw apo auti tin geitonia k ama metakomisoume ekei tha argisei auto enw ama meinoume edw tou xronou sigoura tha prepei na metakomisoume den tha mas xoraei to spiti... :lol::lol: k den kserw twra ti na kanw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαξιμακι ταλαιπωρια να μετακομισεις χωρις να πολυ θελεις..κ αμα πας σε μεγαλυτερο οπως το πες δυσκολα μετα να αλλαξεις θα σκεφτεσαι την διαδικασια..

πως αλλαζουν οι εποχες..μου φερε ο πατερας μου το κινητο που πηρα με την επιδοτηση κ το μονο που εκανα ηταν να το φορτισω κ να βαλω την καρτα :lol::lol: καποτε τα ψαχουλευα με τις ωρες!τωρα ουτε που κοιταξα πως ειναι..βαριεμαι :lol::lol:

αχ κοριτσια πολυ πλυσιμο!!κ καλα αυτο το σιδερο σκεφτομαι..7 πλυντηρια!!ελεος!!

αντε αλλο ενα παιδι περιμενω να κοιμηθει!!αλλα ειναι η ωρα που απολαμβανω..ηρεμια κ ησυχια αυτη η ωρα κ το πρωι στις 8 ειναι η ελαχιστες ωρες για εμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουχουου!!!ΠΟυ ειστε καλε?

Μωρε Ελενα δε σου ξαναμιλαω.. τι θεα ειναι αυτη!Θες να βαλω κι εγω φωτογραφιες??Να δεις τα βρακια των γειτονων μου?? :lol: Μπραβο κοριτσι πολυ ωραια ειναι,να τη χαρειτε τη σαλοναρα σας με την οικογενεια σου!

Ναταλια στη γεοτονεια εχετε σοι ,γνωστους κτλ? Θυμησε μου.

Ειμαι πτωμα!Εκανα και του μικρου το σιδερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!λια εγω για να μην βλεπω τα βρακια των απεναντι εβαλα καλαμωτη!! :lol::lol:

ελα μωρε τωρα που ζηλευεις το παραθυρο!! :lol::lol: τι εχουν τα βρακια του απεναντι;;;εσυ ισα ισα θα αναβεις κιολας!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπου διαβασα που λεγατε για τα πονηρα ονειρα κ με αναφερατε..ρε κοριτσια πως περασε ετσι ο καιρος;;;;τωρα κ να βλεπω ονειρα δε τα θυμαμαι!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natalaki katadisi den kaname giati den eixame empeiria kai eprepe na kanoume kamposa mathimata mexri na mas baloun sto nero :( ax poso sas zileuo :) tha exete kai para poluuuuuu xrono gia agkalitses ;);)

stauroula auto skeftika, na kano cupcakes sti baptisi ;) emeis den exoume apofasisei akoma imerominia :? oraio site, oraia rouxa, oraia papoutsia alla den exo xrono na katebooooooooooo sta magazia na psonisoooo :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

bikaki mana kai kori kouklares! kai o tonis kouklos einai :) polu psili i mpoumpou ;) teleia ;)

elena oraia thea exeis, kala kanate kai gkremisate to toixo ;) kai edo karekles erikse kai efeuge sunexeia to internet :/ :/

pao na ksaploso den ti paleuo, ta leme to proi kalinixtaaaaaaaaaaaaaaaaa :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας

Δεν σας προλαβαίνω σήμερα....

Έχω την μικρη μου αρρωστουλα με λίγο πυρετο και βήχα και προσπαθω να μην είναι κοντα στον μικρο μη μου τον κολλησει και τρέχω μετα....έχει μαθει και βηχει βαζοντας το χέρι της μπροστα αλλα δυσκολο να τα κρατησεις σε διαφορετικα δωμάτια....

Κατερίνα μακάρι να τα πάτε καλα μαζι τους και να έχετε παρεουλα.

Ελένη ίσως αρχές Ιουνίου να ήταν καλύτερα αλλα ποτε δεν ξερεις απο τόσο νωρίς πως θα είναι ο καιρος και ποτε θα κάνει κανέναν καύσωνα.

Και εγω μαδαω απίστευτα, ευτυχώς που έχω πολυ μαλλι αλλα είναι φυσιολογικο όσο μαλλι δεν χάσαμε 9 μήνες φευγει τώρα μαζεμένο σε λίγο καιρο θα επανελθουμε :lol:

Ναταλια Μαλδιβες είχαμε παει και εμείς, στο baros ήταν απο τα πιο μικρα νησάκια αφου το γυρναγαμε γύρω γύρω με τα ποδια, εμείς είχαμε κάνει καταδύσεις μας είχαν πει ότι έχει μικρα καρχαρίακια αλλα είναι baby δεν έχουν δόντια ακόμα και spa είχα λιωσει στο massage. Α επειδη είναι πάνω στον ισημερινο ο ήλιος καίει απίστευτα να το προσεξετε και η μέρα είναι όση και η νύχτα που σημαίνει ότι απο τις 6 το απόγευμα νυχτωνει.

Νανσυ μια χαρα τα περασες στάση εξοχας, και η Σαντυ το ευχαριστηθηκε τέλεια. Μήπως το σκέφτεσαι για μόνιμα :lol::lol: για το πουλάκι εμένα η παιδιατρος μου είπε προς τα κατω :roll::roll:

Αριαδνη πως ήταν η μέρα σου τελικα, και εγω έτσι άμα δω άσχημο όνειρο χαλιεμαι και το σκέφτομαι όλη μέρα.

Σταυρουλα η πρόσκληση πολυ ωραία αποτα αλλα μου άρεσαν τα φανάρια και πιο πολυ σαν πιο ασυνήθιστα και μετα τα καραβάνια. Γιατι δεν βρίσκεις μπομπονιερες σχετικές με τον μικρο πρίγκιπα?

Βικακι και εσυ κούκλα και τα παιδάκια σου πανέμορφα! Η μικρη ψιλή που είναι μπράβο.

Έλενα η θέα εκπληκτική.

Skype δεν έχω ούτε εγω τώρα όταν γινουμε παλι σπιτι και συνδέσουμε τον υπολογιστη θα με κάνετε και μένα παρέα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
    • Λυπάμαι για την εξέλιξη αυτήν κορίτσι μου 😞 Έχεις μιλήσει μαζί με τον γιατρό ; Τι σου είπε; Θα περιμένεις να αδιαθετήσεις ; 
    • Μου είπε ότι πλέον το κεφάλι του μωρού έχει περάσει κάτω από τον τράχηλο και πως πιστεύει πως θα ανέβει κι άλλο τις επόμενες βδομάδες. Θέλει λέει πάνω από 2.5 εκ απόσταση από τράχηλο και εμένα έφτασε στα 2.  Θα πάμε στις 32 βδομάδες για Doppler και θα το ξαναδούμε. Ο εμβρυολογος που μου έκανε και τη β επιπέδου είχε πει ότι θα το δούμε τότε (32 εβδομάδες) αν ανέβηκαν και βαριά στις 36 εβδομάδες. Αν ούτε τότε ανέβει θα πάω για καισαρική! Πιστεύω ότι έστω και τελευταία στιγμή θα ανέβει! 
    • Συνέχισε  τα τεστ μέχρι την 19 ημέρα του κύκλου σου.. να τα κρατάς έστω και τώρα σε τετράδιο να τα κολλάς πάνω  η εφαρμογή δεν είναι πολύ βοηθητική εγω δεν την χρησιμοποίησα καμία φορά είναι λίγο μπέρδεμα  και είναι αρχή ακομα μην σε παίρνει από κάτω με τα τεστ θέλει λίγο χρόνο 😊 Για αυτό λέμε να κρατάς και τα τεστ να μας στέλνεις φωτο εκείνα να μπορούμε να σε βοηθαμε και εμείς από την εφαρμογή δεν μπορούμε να καταλάβουμε να τα δούμε καλά 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...