Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

μαλλον για το πουλακι το λενε εκει στη πελοπονησο γιατι κ η π[εθερα μου μου το λεει συνεχεια.

σταυρουλα ολες μου αρεσουν,οντως τα παπουτσακια ειναι πολυ γλυκουλικα,μου αρεσουν ομως κ τα καραβακια.αλλα μαλλον το παπουτσακι ειναι πιο ιδιαιτερο.

ψυχρανε κ ο καιρος,ο αντρας μου πηγε με τον κουμπαρο στο συνταγμα για την μερκελ,λετε να με παρει τηλ απο κορυδαλο; :lol::lol: μενουμε κ κοντα οποτε θα του πηγαινω τα τσιγαρα! :lol:

εχουμε κ το πρωτο εμβολιο σημερα της μπεμπουλας.αντε να δουμε γενικα τι θα μας πει.

παω να δω τις φωτο σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λιακι εγω κανω φακες.χθες ειχα παστιτσιο απο τη πεθερα μου απο τη κυριακη.το βραδυ χθες εκανε πιτσα κ ετσι εκανα οσπρια σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules!

nansoula welcome ;) kala kanate kai pigate gia potaki, kseskasate ;) oi giagiades den kratisan ta mora na pate bolta??? ego ta poulakia tous ta afino etsi opos ta exoun. sunithos pros ta kato! etsi mou eipe i paidiatros...

natalia mou oraio fainete to paradise island ;) emeis pigame sto sun island resort and spa ;) einai oneirika nisakia, ego akoma den to pisteuo pou piga ekei! des sto fb mou exo balei fotografies apo to taksidi. karxaries exei kai salaxia polla. kathe bradu sto nisi mas taizane tous karxaries kai ta salaxia. an deis se mia photo xaideuo salaxi :) exei fobera eksotika psaria, tha deis tha trelatheis. na ksereis oti ola einai polu akriba sto nisi giati ektos apo to ksenodoxeio den uparxei kati allo.

stauroula :lol::lol: les na dei i nansoula mas ponira oneira :lol::lol::lol::lol::lol: mou aresoun ektos apo to papoutsaki, aplo mou fainete :?

ariadni kai ego ksero oti den einai kalo oneiro :(:(

liaki mporeite na dialeksete, den exoume problima emeis :lol::lol: tha balo onomata stis photos na dialekseis :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki ti einai ayta pou akouw???tha katargithei h gamovaptish?????egw tha kanw o kosmos na xalasei...to polu polu na to kanw mia ebdomada nwritera,polu-polu kleista...alla oti tha to kanw tha to kanw....

Stayroula ki egw to eixa skeftei ayto to idryma einai konta sto spiti mas,opws kai to Margarita....Mou aresei polu h prwth kai h tetarth me ta karavakia....Times rwthses???

Egw patates sto fourno me loukanika...

Bikaky pou meneis????

Ariadnh moy,ta panta einai sth psyxologia...An shkwnesai kai les den eida kalo oneiro,kati tha symvei,em tha symvei....Vlakeies einai....Ksereis poses fores den exw dei kanena oneiro kai mou exoun tyxoun polu dysaresta.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα Σταυρούλα μου αρέσει το φαναράκι και τα καραβάκια...Τα άλλα όχι και πολύ :?

Αλλά γενικά μου αρέσει το προσκλητήριο να ταιριάζει με την μπομπονιέρα...είμαι ιδιότροπη, ε :oops: ?

Λία εγώ χτές μακαρονάδα με κοκκινη σάλτσα και τόνο έφτιαξα αλλά σήμερα πάμε πεθερά γιατί ψήνουν κοκορέτσια, αρνί και τέτοια πράγματα ;)

Ελπίζω να μην βγει το όνειρο...μπορεί να είναι και το άγχος μου που έχω αναβάλλει τον οδοντίατρο :?:twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ήθελες αυτοκινητάκια θα μου άρεσε κάτι τέτοιο επειδή είναι μεταλλικά-βέβαια δεν είναι απο φλανθρωπικο οργανισμό...

http://www.valentina-christina.gr/view_ ... cat_id=588

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lia ama katargisoun tin gamovaftisi oute emena me vlepw na ntunomai nifoula ti vlakeia k auti popo gia na pernoun perissotera lefta to kanoun...

stauroula emena mou aresan polu ta autokinitakia k ta karavskia k i prosklisi polu wraia...

egw fagito tha kanw makaronaki kofto k loukanikakia mporei...

gia to omadiko sto skype pou lete nomizw den ginete na exeis k kamera anoixti i kanw lathos o antras mou milaei etsi tha rwtisw...

nai stauroula ama exw internet sigoura tha milame apo skype gia to mammy to lew duskolo giati k apo to spiti me to zori mpainei...

nansy gia to poulaki einia akoma polu mikro gia na to vazeis pros ta panw argotera tha to vazei k mono tou auto to lene gia argotera otan tha exoun stusei na einia pros ta panw oxi isio....

nai kserw oti den exei tpt allo ektos apo to ksenodoxeio... alitheia akriva einai emas mas eipan oti oi times einai panw katw idies... k den kseroume posa lefta na paroume mazi mas.... eseis ta eixate se euro i dolaria apo ena taksiditiko mas eipe oti kanoume na to xrewnoume sto dwmatio k na ta plirwsoume sto telos

tha dw se ligo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειδα τις φωτο..

μαρακι κ αντωνια ειστε κουκλαρες κ μου αρεσε πολυ η φωτο με το μαρακι που κραταει ψηλα τον γιο της αντωνιας κ μια αλλη που ειστε αγκαλια ειστε πολυ ωραιες κοριτσια!\

καλα σταυρουλα για τον γιο σου μη γινομαι παλι κουραστικη,ειναι κουκλι,θελω να τον φαω!!!

κ λιακι εσενα ο δικος σου ειστε ιδιοι οπως κ της σταυρουλας,μοιαζετε πολυ,ειναι πολυ αντυρακι,τελεια τα μπλουζακια!!ρε τι παιδια καναμε!!!

θα προσπαθησω ν σας βαλω κ εγω απο το κινητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα φάω πίτσα θα φτιάξει η πεθερά μου με δική της ζύμη.

Ελένη θέλω οπωσδήποτε να βοηθήσω παιδάκια με προβλήματα. Κάτι έχω πάθει με τον μικρό και σκέφτομαι συνέχεια αυτά τα παιδάκια. Μέχρι να υιοθετήσω έχω σκεφτεί. :shock:

Ναταλία αν θες να δεις κάποια από τα ψάρια που θα δεις εκεί μπες ξανά και δες το βιντεάκι που είχα βάλει με το ενυδρείο. Αυτά τα ψάρια έχει εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα τώρα που είπες cupcakes. Είχαν φτιάξει σε μία βάφτιση σαν γλυκό cupcakes. Καλή ιδέα μου φαίνεται.

Αριάδνη κι εμένα θα ήθελα να είναι ίδια αλλά που να βρω μικρό πρίγκιπα σε μπομπονιέρα και μάλιστα από ίδρυμα?

Ωραίο αυτό με τα cupcakes μικρός πρίγκιπας Αριάδνη. Μπορώ να κάνω τα cupcakes μικρός πρίγκιπας και την μπομπονιέρα κάτι άλλο. Μου αρέσει η μπομπονιέρα να είναι κάτι που να μπορείς να το χρησιμοποιήσεις. Όπως πχ. ο κουμπαράς, ή το φαναράκι. Τα μικρά τύπου διακοσμητικά εγώ προσωπικά συνήθως τα πετάω δεν μου αρέσει να γεμίζω τζάτζαλα και μάτζαλα μέσα στο σπίτι.

Ναταλία πάρε και απόχη να μου φέρεις κανένα να βάλω στο ενυδρείο :lol::lol:

Πάρε υποβρύχια φωτογραφική να τα βγάλεις φωτογραφία να τα δούμε και μεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kι εγω θελω να ταιριαζει το προσκλητηριο με τη μπομπονιερα.

Χριστινα εγω κανω την κλασικη συνταγη για κεικ(βασικα κανω σοκολατενιο νηστισιμο,και το ασπρο βανιλια πορτοκαλι.Και απλα τα ψηνω στα θηκακι για τα cupcakes.Kαι απο πανω μετα τα στολιζω αναλογα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλιτσα,εγω παντως μπηκα και τις ειδα και ειναι τελειες.......Και το καραβακι ειναι υπεροχο και σημασια εχει και η φιλανθρωπια που θα κανεις...

εγω μαλλον θα παω στο ιδρυμα Μαργαριτα,που ειναι στη Πεντελη,δυστυχως τα εκθεματα μπορεις να τα δεις μονο απο εκει,δεν εχουν site...

Ariadnh moy,το πρωτο site εχει ιδιαιτερα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενε κοντά μου είναι μπορώ να πάω από κει να τα δω. Τώρα που το σκέφτομαι ο μικρός πρίγκιπας πολύ κλασσικούρα μου κάνει. Άσε που δεν έχω διαβάσει το βιβλίο :lol:

Θα μου άρεσε σαν θέμα ο Γκούφη είναι ένας γλύκας γκαφατζής. :lol::lol:

Α! εγώ και η Ναταλία κάναμε την πρώτη μας βιντεοκλήση. Πρέπει να κλείσουμε ένα ραντεβού να είμαστε όλες μέσα για να δοκιμάσουμε αν μπορούμε να μιλήσουμε όλες μαζί. Βέβαια ποια θα πρωτομιλάει δεν ξέρω.

Επίσης, ο συνονόματός μας είναι ένας γλύκας. Σούφρωνε και τα φρύδια του για να μας δει καλά :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσουλα,πουλακι μου ειπε πως καταγομαστε απο την ιδια περιοχη....Το πατρικο μου ειναι στο μερος που μενεις αλλα εμενα με πηρε ο αντρας μακρυα....Ωστοσο ερχομαι πολυ συχνα διοτι οι γονεις μου,ο αδελφος μου,το σοι μου μενουν εκει....Αρα ο καφες με Βικυ δε θα αργησει και πολυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε τελεια να το κανονισουμε!!

εστε μου το προσκλητηριο εκτος απο ακριβο δεν μου αρεσε κ πολυ..αυτο το κακο εχουν τα ιδρυματα τα εχουν ολα πιο ακριβα.

απο μπομπονιερες το καραβακι μου αρεσε κ εμενα.το φαναρακι ηταν πολυ μοδα τα προιγουμενα χρονια

σας αφηνω προσ το παρον παω να ασχοληθω με τη σαντυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιες οι μπομπονιερες..τα παπουτσακια ξετρελαθηκα..πολυ γλυκουλια!!!

το ομαδικο στο σκυπε γινετε αλλα δεν εχεις εικονα..μονο ακους τους αλλους!!κ αυτο καλο ειναι αν θελεις παρεα για καφε!!! :):lol: με τις αδερφες μου ετσι καναμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ καλά δεν είναι και απλησίαστα. Όταν έρθει η ώρα θα πάω να τα δω από κοντά για να τα συνδυάσω κιόλας γιατί και μένα μου αρέσουν συνδυασμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ανεβασα φωτο απο το κινητο γιατι η φωτογραφικη δε λειτουργει οπως σας εχω πει.να δω ποτε θα αξιωθω να παρω αλλη,γιατι οπως λεει κ η ελεναρα χανω στιγμες κ δε θελω.με τον αντωνη εχω παρα πολλες με τη μπεμπα οχι τοσες,κ ειναι ηδη δυο μηνων.αχ τα δευτερα παιδακια ειναι πιο ριγμενα σε μερικα πραγματα.

αυτος ο γιος μου σε ολες τις φωτο ειναι με αυτη τη παλιοπιπιλα!!ελεος!μετα λεω να τη μαθω κ στη μπεμπα..μηπως να αναθεωρησω :lol::lol::lol: ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε βικακι!!!κ εγω δεν ειχα φωτογραφικη..μου ειχε χαλασει..βρηκα μια σε καλη τιμη κ την πηρα..δεν μπορω χωρις να την βγαζω φωτο..με κοροιδευει συνεχεια ο αντρας μου..θελουμε εξτρα σκληρο δισκο για να αποθηκευω τις φωτο!!! :) της την βγαζω την πιπιλα οταν βγαινουμε φωτο!!! :lol::lol: παω να δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι καλε τι κουκλι μωρο που εχεις!!ξανθουλα κ τα χειλη της ειναι πανεμορφα!!καλα γενικως ειστε πολυ ομορφοι ολοι σας!!!ο αντωνης παιδαρος!!

νενε επαθα πλακα με το μαλλι σας!!!!!!απιστευτα παρα πολλα!!αυτη που λατρεψα ειναι η φωτο που ξαπλωνουν μπαμπας κ κορη(ασπρομαυρη)τελεια φωτο!!κουκλα ειναι κ εσυ βεβαια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπριτσες μου!!!! Ηρθε σημερα η μαμα μου με τον μπαμπα μου και δεν προλαβα να μπω..... ειμαι σιγουρη οτι ηρθε η νανσουμπα :D . πως αλλιως θα γεμιζαν τοοοοοοοοοοοοοοοοοοσες σελιδες :lol::lol::lol::lol::lol:

Λιακι εσας θελουμε. Τετοια βαρβατιλα θα την αφησουμε να την χαιρεται αλλη????????????? και θα ειναι καλη η συμπεθερουλα μου οποτε ολα οκ ;););););) εισαι εγκυος????

εμεις για βαφτιση λεμε πρωτα ο θεος να κανουμε τελος μαιου, μαλλον για 26/5 που ειναι και η ημερομηνια που αρραβωνιαστηκαμε. εννοειται οτι θα την κανουμε στη βεροια, οποτε βορειοελλαδιτισσες σας περιμενω!!!

Μπεμπουλα νομιζω οτι "ομαδικο" στο σκαιπ γινεται αλλα δεν εχουμε εικονα, μονο ηχο. υπαρχει ενα ακομη προγραμμα το ooVoo που μπορουμε να κανουμε ομαδικο με ηχο και εικονα!!!!

Νανσουλι καλα το καταλαβα οτι αριβαρησες!!! καλα περασες βλεπω...... και ξεκουραστηκες μαλλον για να βαρεθηκες.

Ναταλιτσα περαστικα. ασε μας εμας κοπελα μου, κοιτα να περασεις καλα στο ταξιδι και εμεις εδω ειμαστε :):)

Σταυρουλα ο κουκλος βλεπω οτι του αρεσε πολυ στο δωματιο. μπραβο. ετσι ξεκουραζεσαι και εσυ :):)

ΜΑρακι πριν το πασχα δεν γινονται γαμοι.... με το καλο να ερθει το μωρακι της αδερφης σου :D:D:D

Αριαδνη εγω οποτε εχω αγχος και ζορια ολο ονειρα με δοντια βλεπω!!!! αλλα δεν πιστευω οτι θα γινει τιποτα σε σενα :):):):) μηπως κατι σε αγχωνει και σε στεναχωρει???

ΚΑΝΩ ΣΚΑΙΠ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΙΑΔΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...