Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Geia sas koritsakia! Sas diabasa alla ta ksexasa ta pio polla...sas eipa oti exw pathei mia dosi alsxaimer apo tin aupnia e?

Extes me talaipwrise to bradu pali...mia tha einai polu kala kai mia xalia. Ante na dw pote tha strwsei. Xtes koimithika 3 wres spastes! :lol: Kalo e?

Simera pigame boltoula kai twra tin koimisa...tha paw kai egw na koimithw...

sti boltoula pou pigame sta magazia agorasa kai mpotes!! Fusika edw akoma skaei o tzitzikas apo ti zesti kai simera gia mpanio itane alla den exw kouragia.

Nansouita apo ti mia se katalabainw, alla apo tin alli mipws ekei einai kalitera kai gia ta paidia?? Einai pio ekswxika h kanoniki poli??

Steile pm na mou peis pio meros einai exw periergia! :D

Lil euxaristw gia tis plirofories!!

Kagouraki exeis dikio, rwtisa ton antra mou kai mou eipe oti kai autos to pire apo to bibliopoleio! Fantasou poso asxolithika :oops:

ola auta ekeinos ta ekane meta ti genna kai den eixa idea!

Ariadni mas ftanete opou nanai!! Mprabo sas polu kali h mikri!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο Αριαδνη μεγαλωσε η μπουμπου..περαστικα στον ανδρα σου..πως τα καταφερε καλε...

εγω την καταλαβαινω την Νανσυ ετσι μου ειπε κ εμενα ο αντρας μου να ρθουμε για ενα χρονο κ τελικα μειναμε στο χωριο.Σαν νυφη που ειμαι εδω αναγκαζομαι βοθαω συνεχεια την πεθερα μου..για τις σαλτσες που λεγαμε πριν κατι μερες κ πολλα αλλα..να μην μπω σε λεπτομερειες τωρα κ γενικα οτι κ να παθει η πεθερα εγω πρεπει να την κοιταξω.συνεχεια μου χτυπαει το κουδουνι κατι θελει..δεν λεω να την βοηθησω αλλα ειναι κατι στιγμες που απλα δεν μπορω κ δεν θελω...δεν υπαρχει αυτο το δεν θελω κ δεν μπορω εδω δυστυχως...πρεπει ολα να τα κανω οπως θελει εκεινη ειμαι νυφη εδω κ αυτη εχει τον πρωτο λογο..μενω απο πανω κ ειναι 72 χρονων..μενω σπιτι της..οπως λεει εκεινη πολλες φορες κ ετσι ειναι οποτε καταλαβαινετε δεν συνεχιζω...κ αλλα πολλα..

Λιακι μπραβο σας ...μια χαρα θα ειστε εκει..καλη συνεχεια με τις δουλιτσες σου..ευχομαι γρηγορα να τακτοποιηθειτε...κ οποτε μπορεις να μας λες νεα σου...

Ελενα μεγεια τις μποτες...ελα μου ντε ποτε θα στρωσει ο υπνος τους δεν ξερω....ως τοτε αλσχαιμερ....θα εχουμε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ki egw nyfh eimai,vevaia oxi sthn eparxia alla sthn athhna,den xerw vevaia an paizei rolo,menoume dipla dipla. ;);)

Egw koritsia mou exw polu polu kales sxeseis a l l a symperiferomai san na mhn menw dipla tous pou shmainei oti mporei na kanw na toys dw kai 1 ebdomada...O petheros mou einai apsogos se ola toy.Eimai anthrwpos vevaia,twra pou leipei h pethera mou sthn kouniada sto exwteriko pou spoudazei,ennoeitai oti erxetai o anthrwpos kai trwei se emas...

H alhtheia einai omws ta dipla dipla eite stoys goneis eite sta petherika einai ena terastio thema kai kanonika to zeygari tha eprepe na menei mono toy...Emeis sthnn arxh den eixame meinei.Mename allou.kai ta petherika mou elegan, mas emeis gia poion ktisame to spiti?kai elate konta mas..ma einai dynaton??kai ti tha pei o kosmos?kai exete tetoio spiti kai menete sto enoikio sto galatsi...kai mprou mprou peisthkame...Elpizw na mh metaniwsw pote...Opote Nansy moy,oti theleis esy...

Ariadnh moy,perastika...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα κατάλαβα τί εννοείτε με το "νύφη".Εμένα η πεθερά μου μένει τρία χλμ απο δω και γενικά δεν με έχει ενοχλήσει πουθενά, μόνο προσφέρει.Και σήμερα που ήθελα παρέα για την παιδίατρο, πήγα με τον πεθερό μου.

Κατερινάκι, μου είπε να είμαι σε επιφυλακή 2 μέρες για πυρετό ή αλλεργία.Επίσης μου είπε ότι το συγκεκριμένο εμβόλιο δημιουργέι γκρίνια σε πολλά μωρά, πράγμα που φαίνεται μέχρι τώρα να ισχύει στην περίπτωσή μας :evil: Απο πόντους πήραμε 5!

Σακουλάκια στην αρχή είχα πάρει της medela απο το φαρμακείο της θείας μου και μου τα είχε αφήσει 18ευρώ, αλλά μετά πήρα αυτά που βρήκα σε προσφορά στο Λητώ

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=1277693

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι!!!ξεχασα να πω καλο μηνα σε ολες κ καλη βδομαδα!!!

σταυρουλα σε ευχαριστω για το site..θα παρω τηλ..αν κ εχω κ την αδερφη μου νοσηλευτρια κ με ενημερωνει για τα παντα!!4 παιδια εχει κανει κ ειναι πιο μικρη απο μενα(32 αυτη κ εγω στα 35..)

νανσυ σκεψου το..δεν ειναι ευκολο στην αρχη αλλα μετα το συνηθηζεις..κ εγω νυφη ειμαι σε χωριο,αλλα ποτε δεν το κοιταξα κ ουτε καθομαι να ακουω τις μ....ιες που λενε εδω...οπως π.χ εχει προικα ο γαμπρος τυχερη ειναι..γιατι το ακουσα κ αυτο..

συμπεθερα καλο κουραγιο με το σπιτι.. κ εγω την εβαζα καπου κλαπου αναμεσα μας για τον πνιγμο..αφου με λαχταρισε ποσες φοες..τωρα οχι γιατι θα συνηθησει ετσι κ αντε να την κοιμιζω..τωρα κοιμαται μονη της παντα με το αρκουδακι κ την πιπιλα κ φευγω προτου κοιμηθη..δεν την κουναω..

αριαδνη εμβολιο ε?ποιο?ειχαμε κανει το hexa κ παλι αυτο θα κανουμε σε 10 μερες..

ποτε αρχιζουν να τρωνε κρεμουλα?σε ποια βδομαδα?

ελενα μεγεια τις μποτες..κοιλοπονους εχει η μικρη σου?η απλα ειναι λιγο γκρινιαρουλα?

πασχαλιτσακι ωραια φωτο εβαλες στο προφιλ σου!!

ελενη-νενε κ εγω θα λιωνα αν με εστελνε τετοια τραγουδια!!!

ναταλια που εισαι εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοροτσια διαβαστε αυτο το αρθρο εχει γινει μεγαλος σαλος τι τελευταιες μερες.

http://ksipnistere.blogspot.gr/2012/01/ ... l?spref=fb

Σταυρουλα τον αντρα σου σκεφτηκα κατευθειαν...

ο Στρατουλης σου ψηλωσε αρκετα... :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας εγραψα στην ομαδα,οχι πολυ αναλυτικα,αλλα θα καταλαβετε.. :cry:

την εχει πιασει κατι τη μπεμπα κ ειναι ξυπνια ολο το μεσημερι,της εδωσα ξενο να τη πιασει να κοιμηθει αλλα τιποτα.πιπιλαει στηθος κ ενω κοιμαται,τη βαζω κρεβατακι κ ξυπναει.ειμαι ξυπνια απο τις 7.30,δε μπορω αλλο..κ κοιμαται κ στις 2 το βραδυ.κ χθες επειδη συνεβησαν ολα αυτα πουσας εγραψα στην ομαδα δε κοιμηθηκα,ημουν πολυ αναστατωμενη κ τα ματια πολυ πρηξιμο.ευτυχως πηγαμε για καφε κ καπως ηρεμησα.

σε λιγο θα ξυπνησω τον αντρα μου να παμε μαρκετ.

δεν εχει πολυ ζεστη;ενω εκανα μπανιο,παλι μουσκεμα ειμαι!τα νευρα μου.. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκει που ναι το πατρικο ειναι ολο το σοι ο ενας διπλα στον αλλο.σχολιαζουν μεχρι κ τα βρακια που απλωνεις..συχνα πυκνα ο ενας δεν μιλαει με τον αλλο..ο ακθενας κανει του κεφαλιου του κ δεν το νοιαζει ο αλλος γιατι απλα ειναι σοι.τωρα εγω εχω κ αλλο θεμα.ειναι κ οι δυο πεθερες εκει με μεγαλη εχθρα μεταξυ τους κ εαν παω εκει θα υπαρξουν μεγαλυτερα προβληματα.που να πρωτοπαω.οτι κ εαν κανω τοσο καιρο εχω τη φοβια μην παρεξηγηθει η μια ειτε η αλλη.

αλλα ο πιο βασικος λογος ειναι οτι δεν μπορω να αποχωριστω τη ζωη μου τοσα χρονια στην αθηνα.μου αρεσει να πηγαινω αλλα για διακοπες.οχι οτι κανω τιποτα κ εδω που μαι αλλα απο ψυχολογικης αποψης δεν μπορω.τωρα κ εγω αθηνα μεγαλωσα κ μια χαρα μεγαλωσα.

θυμαμαι οταν παντρευτηκαν οι κουμπαροι κ βγηκαμε χωρια αντρες γυναικες ο πεθερος μου δε με αφηνε να βγω...να βγει ο αντρα σου κ εσυ μην βγεις..οχι βεβαια οτι το δεχτηκα αλλα λεμε τωρα..

κ γενικα οσο λογαριασμο δεν δινουμε τωρα εκει θα ναι αλλιως τα πραγματα.το βλεπω απο τον αλλο τον γιο που μενει εκει.

κ επισης εμαθα να χω τους γονεις μου κ δε μου ειναι καθολου ευκολο..μπορει να μην εχω βοηθεια αλλα τους εχω αδυναμια.

ο αντρας μου εφυγε απο κει 10 χρονια τωρα κ μεχρι προσφατα ουτε να το συζηταει δεν ηθελε να ξαναγυρναγε μονιμα.

δυστηχως κοριτσια δεν το συζηταω καθολου το θεμα.δε το σκεφτομαι καν.το βαζω σαν εικονα στο μυαλο μου κ απλα παθαινω σοκ!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai mena mono 1 writsa koimithike...den kserw ti tin exei piasei...mallon eimaste kai se alma anaptikseis...ta'xw paiksei giati molis me pairnei o upnos ksupnaei ekeini kai auto einai to pio spastiko...

Nancy kai emeis edw pou menoume etsi eimaste...fantasou oti se ena dromo pou einai dieksodos menoun oloi oi suggeneis...alla apti meria tis mamas mou...apla egw ksereis ti kanw...lew geia se olous kai exw polu liges sxeseis...einai omws duskolo tha ithela na emena allou. Alla esu eipes oti o antras sou thelei na agorasei spiti etsi den einai? Opote tha pate ligo pio makria den tha eiste ston idio dromo...swsta?? E tote den tha exeis toso megalo problima...fantasou oti egw den dinw dikaiwma kai eimaste stin idia geitonia, esu mporeis na to katafereis mia xara an parete spiti se alli geitonia.

Kokona mou polu duskoli h katastasi pou perigrafeis...egw tha pnigomoun den mporw etsi katholou...alla eimai kai atomo pou bazw orous kai deixnw stous allous ta oria mou aptin arxi opote de nomizw oti tha eftana se auto to simeio...tha mou peis pou na to ikseres ti se perimene...

Paw na diabasw to arthro kai tin omada.

Tha pame supermarket me ti mpempa prwti fora...na kanei mia bolta giati polu gkriniazei simera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και απο υψος τελεια!!!!!!!!

Σακουλάκια στην αρχή είχα πάρει της medela απο το φαρμακείο της θείας μου και μου τα είχε αφήσει 18ευρώ, αλλά μετά πήρα αυτά που βρήκα σε προσφορά στο Λητώ

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=1277693

Αυτα λες να ειναι καλα????

http://www.babyinn.gr/v1/products/view/1123/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa τωρα δεν λεει για αμαλιαδα αλλαξαν τα σχεδια λεει για λονδινο!! :lol::lol::lol:

αφηστε κοριτσια βλεπετε καθολου ειδησεις; παμε για φουντο!!ο αντρας μου εχει ανχωθει παρα πολυ!!απο το κακο στο χειροτερο παμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί να μην είναι καλά Κατερινάκι?Και είναι και σε πολύ καλή τιμή!

Νάνσυ, Αμαλιάδα τελικά είναι??Δούλεψα 2 χρόνια εκεί:))))

Μόνο ο άντρας σου έχει αγχωθεί?Όλοι μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει χρησιμοποιησει καμια απο εσας επιθεματα θηλασμου υφασματινα που ειναι επαναχρησιμοποιουμενα? λενε οτι ειναι πιο υγειινα μιας και ειναι απο φυσικα υλικα (βαμβακι και μεταξι) και φυσικα πιο οικονομικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oφ σας διαβασα επιτελους!!

Καλο μηνα κιολας!Το ξεχασα το πρωι.

Κανω δουλιτσες,ο αντρας πεταχτηκε σ'εναν φιλο,ο μικρος νιαουριζει και πειναω!!!!

Μεχρι να τακτοποιησω το σπιτι οπως πρεπει δεν θα εχω πολυ χρονο να μπαινω,αλλα εδω ειμαι!!Σας διαβαζω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη σοκαριστικα επειδη ειναι για παιδια , τα αλλα λιγο πολυ μας ειναι γνωστα, αλλα και αυτο ελεος!Δεν ξερεις απο που να φυλαχτεις! Το μονο που ειχα φανταστει ειναι οτι για να διατειρουνται θα μπαινουν συντηρητικα αλλιως δεν θα αντεχαν..... :twisted::twisted:

Νανση και οι Λονδεζοι χρεωμενοι ειναι....καλα πως εκατσε απο το χωριο στο Λονδινο?

Τα μωρακια μας κατι τα εχει πιασει μου φαινεται, και εμεις γκρινια πολλη απο νωρις το πρωι...εχει καμια πανσεληνο?

Λιακι υπομονη με τις δουλιτσες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια τι ζεστη ειναι αυτη 2 φορες εχω κανει μπανιο κ παλι μουσκεμα!!

πολυ χαλια η κατασταση αριαδνη μου κ δεν ξερω που θα μας φτασει..εμας δεν ειναι οτι βγαιναμε κ θα το κοψουμε ετσι κ αλλιως με τα παιδια δεν βγαινεις..αλλα 3 παιδια εχουν τρελα εξοδα..κ θα σκασω εαν τους λειψει κατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίλ, η Αντωνία νομίζω το έβαλε το άρθρο και πράγματι είναι σοκαριστικό...

Νάνσυ, το τελευταίο που με απασχολεί είναι αν θα έχω χρήματα για να βγαίνω, εννοείται, απλά εμεις έχουμε πολλά πάγια έξοδα (δάνειο, εφορίες, κλπ)και πολύ μεγάλες μειώσεις στα έσοδα...

Η μέρα μου σήμερα πήγε σκ...Η μπέμπα έκανε δέκατα τελικά και είχε απίστευτη γκρίνια. Της έκανα χλιαρό μπάνιο, δεν έφαγε σχεδόν καθόλου απο το μεσημέρι και κοιμήθηκε νηστική και αποκαμωμένη :( Επίσης το πόδι του άντρα μου πρήστηκε πάρα πολύ και δεν μπορεί να το πατήσει και κάνω την νοσοκόμα και σ΄αυτόν...Ελπίζω να του περάσει γρήγορα γιατί έχουμε και το γάμο στα Γιάννενα...Γενικώς μας φτύσανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai ontws to arthro einai sokaristiko...ti na pei kaneis...egw exw mia gnwsti pou arneitai na kanei embolia sto gio tis pou einai twra 7. Den kserw stis arxes an tou ekane...den kseroume pia ti einai kalo kai ti oxi.

Nansouita emeis exoume enallaktiki lusi na pame sto ekswteriko stous goneis mou an ginoun polu xalia ta pragmata kai o antras mou arneitai! Mou leei egw apo edw den feugw. Kollimena muala ti na pw.

Liaki upomoni...tha ta kaneis ola siga siga kai tha ta teleiwseis kai tha eisai mia xara!

Ariadni min anisixeis ta pio polla etsi einai...afou ekane mono dekata kala einai...ase kai mena sto prwto embolio itan san to marameno, oute na faei ithele oute tipota to kaimeno. Apo mwra stin talaipwria kai auta!

Pes ston antra sou perastika aptin Elena! Elpizw na exei ginei kala gia na mporesete na pate sto gamo.

Koritsia egw simera eimai xalia...h mama mou aurio prwi prwi feugei...twra to bradaki eixe erthei kai pire ti mpempa kai bgike sto mpalkoni kai tis tragoudouse...katalabaina apo ti fwni tis oti exei sugkinithei kai kratiotan me to zori...egw fusika kai mono pou tin akouga etsi ta dakrua nero kai de mporousa na ta sugkratisw re gamoto kai neuriazw pou mou bgainei auti h euaisthisia toso entona kathe fora pou tous xairetaw. Kai as mi sas pw to xali mou otan mpike mesa pou edine ti mpempa ston antra mou kai ti filouse.... :cry: Lia esena skeftomoun pou mou eleges gia tous dikous sou kai ithela na eisai apo mia gwnia na eblepes auto to skiniko kai na tin filaei h mama mou kai na tis leei tha se ksanadw se 8 mines kai na prospathei na sugkratisei ta dakrua tis...giauto sou lew, uparxoun kai xeirotera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενα πραγματι ειναι δυσκολο να αποχαιρετας..

τωρα για τα κολλημενα μυαλα που πες δεν ξερω ρε γαμωτο με αυτην την κατασταση εαν πρεπει να τους κανουμε το χατηρι κ να ξερινοζομαστε απο τον τοπο μας..ειμαστε κοτες ολοι λεμε λεμε κ οταν ειναι να γινει κατι μαζικο καθομαστε σπιτι κ τα βλεπουμε απο την τηλεοραση..να μου πεις κ τι θα κανουμε αφου μας γραφουν στα παπ..ρια τους..δεν ξερω..αλλα αμα γινει το μπαμ κανενας μας δεν θα επιβιωσει στην ελλαδα..

δεν ειμαστε μαθημενοι για κατοχικες καταστασεις..αλλα αμα βουλιαξει κ η ελλαδα θα παρει πολλε χωρες η μπαλα.κ ο αντρας σου ετσι λεει τωρα..εαν φτασουμε στο σημειο να μην εχουμε να ταισουμε τα παιδια μας θα γυρισουμε τη γη αναποδα για να βρουμε την ακρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα για το αρθρο ισχυει ξερω αυτα που γραφουν..

αλλα κ εγω νομιζα οτι ηταν υποχρεωτικα τα εμβολια..ενας γνωστος του αντρα μου το παιδι του 5 χρονων απο εμβολιο πηγε να πεθανει απο πολυ υψηλο ζαχαρο που του εκανε ξαφνικα..κ τωρα για μια ζωη θα κανει ινσουλινη..

α!κ ηταν απο το εμβολιο της ανεμοβλογιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα σ΄ευχαριστεί πολύ ο άντρας μου για τα περαστικά...Ξέρω πόσο δύσκολο είναι να αποχαιρετάς...Προσπάθησε να το αποδεχτείς ως συναίσθημα και σιγά σιγά και με την καθημερινότητα, θα ξεχαστείς..

Αχ κορίτσια σήμερα μου την έχει δώσει πάρα πολύ...Τελικά είχε πανσέληνο? :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

Σήμερα το απόγευμα είχαν και τα δυο μου ταυτόχρονα γκρίνια. Την μικρη την είχε παει λίγο ο μπαμπάς μου στις κούνιες και γρατζουνισε το γόνατο της και ψευτοεκλεγε και σε συνδυασμό με την κουραση απο τον παιδικο είχε μια γενικότερη γκρίνια και ο μικρός ήθελε αγκαλια μόλις τον αφήνες κάτω γκρινιαζε και αυτός. Είχα τον Νικόλα αγκαλια μου έλεγε η Αγγελική άφησε τον και πάρε εμένα, πανικός αλλα οκ τώρα κοιμηθηκαν και τα δυο.

Νανσυ θέλει πολυ κουβέντα το θέμα αυτο με τον άντρα σου για να μην χαλασετε τις καρδιές σας....πρέπει να το συζητησετε γιατι δεν είναι ωραίο να κάνει σχεδια και εσυ να βρεθεις κάπου που δεν θα είσαι ευτυχισμένη.

Σταυρουλα και εγω τις libero βρίσκω αρκετα καλές και τις baby dry τα σουπερμαρκετ όλο και βάζουν προσφορές και άμα έχεις και κουπόνια συμφέρει πολυ.

Ελένη πως να μην είσαι ερωτευμένη αν σου στέλνει τετοια ο άντρας σου....

Κατερίνα όσο μεγαλώνουν ελαττώνονται οι κενωσεις βέβαια αν ζοριζεται ρωτα τον παιδιατρο. Σακουλακια έχει πιο οικονομικα και στο mothercare πολυ περισσότερα απο αυτα της Medela τα είχα πάρει πολυ πιο φθηνά αλλα δεν θυμάμαι ποσο.

Αριαδνη μια χαρα είναι τα κιλα της μπεμπουλας σου. Περαστικα στον άντρα σου.

Αμαλιτσα καλη συνέχεια με την μετακόμιση.

Βλέπω πολλα μωρακια είχαν γκρίνια κάτι θα είχε η μέρα σήμερα δεν μπορει....

Έλενα ποσο δυσκολο θα είναι και για την μαμα σου και για σένα δύσκολος ο αποχωρισμος αλλα που θα παει θα περασει ο καιρος και θα έρθει πάλι.

Πάω να διαβάσω και εγω το άρθρο αλλα θα σας πω κάτι που μου είχαν πει και σίγουρα έχει μια δόση αλήθειας....αυτο που μας ξεχωρίζει απο τις χώρες του τρίτου κόσμου δεν είναι το φαγητο και τα υπόλοιπα αγαθά αλλα το γεγονός ότι εμείς έχουμε εμβόλια εκει αναζητούν ένα εμβόλιο γιατι πολυ παιδάκια χάνονται ακριβώς επειδη δεν εμβολιαζονται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη μου περαστικα στον αντρουλη σου.

νομιζω εχει πανσεληνο αυτες τις μερες..

κοιμηθηκαν τα μωρα κ η σαντυ ακομα..2 μερες τωρα κοιμηθηκε μεσημερι κ παει αργαμιση το βραδυ για να κοιμηθει..σας ειπα οτι ερχεται στο κρεβατι παλι;;αλλα δεν της λεω τιποτα γιατι καταλαβαινω κ αυτη νομιζει οτι της πηραν τα μωρα τη θεση..

καθε πρωι ξυπναω με την μπεμπα κ την σαντυ στο κρεβατι κ τον μπεμπη καλαθουνα.. :lol: :lol ενω το βραδυ που ξαπλωνω ειναι ολα στα κρεβατια τους! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...