Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δώρο για νονά.


valery

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, θα ήθελα ιδέες για το δώρο της νονάς. Συγκεκριμένα θα έχω 2 νονές, θέλω κάτι που θα μείνει, θα μου πείτε κλασσικά κόσμημα ή ρολόι. Κάτι πιο συγκεκριμένο??? Εσείς τί δώρο δώσατε και περίπου πόσα χρήματα ξοδέψατε (θα μου πείτε σχετικό είναι) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ με το καλο η βαφτιση.εγω κοσμημα πηρα αλλα την ειχα ρωτησει κ πηγαμε κ διαλεξε εκεινη βραχιολι κ σκουλαρικια.καλυτερα θα ελεγα να την ρωτησεις,δεν ειναι ντροπη.εχω ακουσει για φωτογραφικες μηχανες,καμερες,τα οποια δεν ειναι κ ιδιαιτερα ακριβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BALERY ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΙΝ ΝΟΝΑ ΤΙΝ ΠΗΡΑΜΕ ΧΕΙΡΟΠΕΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΟΤΑΝ ΤΙΝ ΡΩΤΗΣΑΜΕ.

ΡΩΤΗΣΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρολοι πηραμνε εμεις..

απο κει και περα..εχω ακουσει για κρυσταλλα, ακριβα ποτυρια κρισταλλινα, σερβιτσιο φαγητου , σετ κατσαρολας

κλπ κλπ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου το ειπε απο μονη της :lol::lol::lol: λεει θελω ρολοι να ξερεις γιατι μου λειπει...

οποτε ναι ρωτα την τι χρειαζεσαι και θα σου πει...μην στεναχωριεσαι :D:D

αχ αντε η ωρα η καλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμείς ρωτήσαμε κοριτσι και τα παιδιά ήθελαν κάτι σε στυλ έπιπλο που έπαιρνε πολλές φωτογραφίες. όταν γίναμε νονοί μάς έκαναν δώρο μια κάμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...