Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα,

Tonia p-m σε ευχαριστώ για το λινκ κούκλ μου!!!!Επαναλαμβάνω αυτά που έγραψα και στο προηγούμενο λινκ... Μου συμβαίνει το εξής παράξενο και γιαυτό γράφω, για να μην το πω στον άντρα μου. Δεν θέλω να ελπίζει και μετά να απαγοητευτεί. Είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και έκανα εξέταση β χοριακής. Έδειξε 5,1. Το διαγνωστικό κέντρο που έκανα την εξέταση είχε τις εξής τιμές: ΟΧΙ ΕΓΚΥΟΣ <2 mlU/ml, 3 βδομάδα 10- 70,0 mlU/ml και ούτο κάθε εξής. Δεν ξέρω τι να πω και τι να πιστέψω. Μίλησα με τη γυναικολόγο μου και μου είπε να ελπίζω για εγκυμοσύνη και να επαναλάβω την εξέταση σε 10 μέρες εάν μέχρι τότε δεν έχω αδιαθετήσει...Τί να πω; Ξέρετε πως νιώθω; ΧΑΜΕΝΗ στο διάστημα... Δεν ξέρω τι να πιστέψω και τι να κάνω... Θέλω τόσο ένα παιδάκι.... Μα τόσο πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Tonia p-m σε ευχαριστώ για το λινκ κούκλ μου!!!!Επαναλαμβάνω αυτά που έγραψα και στο προηγούμενο λινκ... Μου συμβαίνει το εξής παράξενο και γιαυτό γράφω, για να μην το πω στον άντρα μου. Δεν θέλω να ελπίζει και μετά να απαγοητευτεί. Είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης και έκανα εξέταση β χοριακής. Έδειξε 5,1. Το διαγνωστικό κέντρο που έκανα την εξέταση είχε τις εξής τιμές: ΟΧΙ ΕΓΚΥΟΣ <2 mlU/ml, 3 βδομάδα 10- 70,0 mlU/ml και ούτο κάθε εξής. Δεν ξέρω τι να πω και τι να πιστέψω. Μίλησα με τη γυναικολόγο μου και μου είπε να ελπίζω για εγκυμοσύνη και να επαναλάβω την εξέταση σε 10 μέρες εάν μέχρι τότε δεν έχω αδιαθετήσει...Τί να πω; Ξέρετε πως νιώθω; ΧΑΜΕΝΗ στο διάστημα... Δεν ξέρω τι να πιστέψω και τι να κάνω... Θέλω τόσο ένα παιδάκι.... Μα τόσο πολύ...

ποσο καθυστερηση εχεις???η χοριακη αυτη ειναι ΟΡΙΑΚΑ θετικη,,,,πανω απο 5 μοναδες ειναι θετικη η χοριακη...αλλα πες μου αν και ποσες μερες εχεις καθυστερηση,,,γιατι αν εχεις πολλες μερες καθυστερηση δειχνει πως ειχες μεινει εγκυος και η χοριακη μειωνεται...αρα θα ειναι βιοχημικη...

για πες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

das kind,νομιζω πως ειναι θετικο κ το 5,1.αλλα ειναι ποοολυ νωρις.γνωμη μου να ξανακανεις σε 2-3 μερες χοριακη.δεν νομιζω πως χρειαζεται 10 μερες καθυστερησης που λεει κ ο γιατρος.αλλα νομιζω πως εισαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την Παρασκευή ταξιδεύω για έξω. Πριν ταξιδέψω θα πάω για να επαναλαβω τις εξετασεις! Αχ Χριστέ μου, μακάρι... μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες καλη τελειομηνη εγκυμοσηνη να εχετε !!!

κ στις υπολοιπες κουκλες ευχομαι η νεα σχολικη χρονια να σας φερει τα σπορακια που επιθυμειτε!!!

κ εγω σεπτεμβρη ειχα μεινει εγκυος!!!κ τωρα εχω ενα κοριτσακι 3 μηνων..

τονια τι κανεις?παντως μπραβο σου...κρατας την ηρεμια των κοριτσιων!!!

χριστινουλα?πως εισαι?πηγες στον γιατρο?

φιλακια πολλα σε ολες κ ευχομαι γρηγορα να εχετε αυτο που επιθυμειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθες που έκανα την χοριακή ήμουν στην πρώτη μέρα καθυστέρησης! Σήμερα είμαι στη δεύτερη!

δεν το συζηταμε :D:D:D:D:D εισαι εγκυος απλα εγινε αργα η συλληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια μακάρι να έχει γίνει ένα τέτοιο θαύμα, μακάρι. Και αν έχει γίνει να γίνει και για όλες όσες θέλουν τόσο ένα μωράκι...μακάρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou eyxomai pragmatika ta nea na einai eyxarista kai gia sena!!!egw tha steilw oli mou tithetiki energeia gia sena kai to mikro sporaki pou mallon tripwse stin koilitsa sou glukeia mou!!!ante se 2 meroules ksnakane na mas peis nea!!an kai nomizw pws tha einai thetikotata!!!

maraki mou shmera exw to prwto mou rantevou me to mwraki mouuuuu!!tha mpw meta na sas grapsw nea!!!steilte thetiki energeia plsssss!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα πολυ χαιρομαι!!!ευχομαι τα καλυτερα κ να ακουσεις την καρδουλα του!!!θα περιμενουμε νεα σας!!!

das kind ..πρεπει να εγινε αργα η συλληψη γι'αυτο ειναι τοσες μοναδες.. σε τρεις μερες λογικα θα ανεβει κ αλλο..θετικη ενεργεια κ ολα θα πανε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

das kind κι εγω ειμαι σιγουρη οτι το μπεμπακι ειναι στη κοιλιτσα σου :x:x:x !!!κανε ξανα χοριακη και πες μας τα ευχαριστα :D Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μυριζει,τι μυριζει????Κι'αλλο νινακι?????? :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Das Kind μου ΜΑΚΑΡΙ αν και στα ειπα και στο summer edition που εκει ανακαλυψα τη δημοσιευση σου!!!Ολα καλα θα ειναι κοπελα μου,περιμενουμε να μας ενημερωσεις!!!

Ελατε-ελατε το ροδι σπαει μου φαινεται.....

Για παμε [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Delphinaki μου τι να κανω???Αμα τις αφησω και αλλο λασκα αυτες τις τρελλες θα σαλταρουν τελειως!!

Χριστινακι μου!!!!!!!Δωσε πολλα-πολλα φιλακια στην πιο ομορφη καρδουλα που θα ακουσεις σε λιγη ωρα!! :x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x Θα σας ενημερώσω την Παρασκευή κορίτσια όταν μου στείλουν το μέιλ με τα αποτελέσματα... Σας ευχαριστώ τόσο πολύ όλες σας!!! τόσο μα τόσο πολύ και εύχομαι σε όλες μας εδώ να αποκτήσουν γρήγορα αυτό που ονειρεύονται και επιθυμούν περισσότερο από όλα! :x
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:x Θα σας ενημερώσω την Παρασκευή κορίτσια όταν μου στείλουν το μέιλ με τα αποτελέσματα... Σας ευχαριστώ τόσο πολύ όλες σας!!! τόσο μα τόσο πολύ και εύχομαι σε όλες μας εδώ να αποκτήσουν γρήγορα αυτό που ονειρεύονται και επιθυμούν περισσότερο από όλα! :x

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!ΑΝΤΕ!!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Das Kind μακαρι να σου πανε ολα καλα και να μεαλωνει το μωρακι σου μεσα σου....Χριστινα σου ευχομαι να δεις το πιο ομορφο μωρακι σημερα και να χτυπαει η καρδουλα του...θετικη ενεργεια και για τις δυο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DAS KIND ολες βλεπεις οτι λεμε πως εισαι εγκυος και ειναι νωρις ακομα!! Αρα ετσι πρεπει να ειναι ;) Περιμενουμε να μας πεις τα ευχαριστα σε 2-3 μερες :D Η κανε κι ενα τεστ εγκυμοσυνης να δουμε τι θα πει κ αυτο.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ με το καλο να ζησεις την πιο ωραια στιγμη ! της καρδουλας [smilie=love9.gif] Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες! [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

ΤΟΝΙΑ σε ακουσα κι δεν ψαχνομαι αλλο μονο υπομονη ! χιχιχι! :D:D@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούδια μου ΠΟΣΟ χαίρομαι που σας ξαναβρίσκω!!!!! Μετά τις διακοπές στην Σαντορίνη (κι εγώ :)), τρέχω σαν παλαβή με τη δουλειά. Τι υπέροχο!!!! Βρήκα κι άλλες εγκυούλες στην παρέα!!!!!!!! Βρε τι γούρικο ποστάκι! Με το καλό... να έχετε πολύ καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Xtinaki... ειδικά για σένα αναπήδησα από τον καναπέ! Με το καλό κοριτσάκι μου... Το αξίζεις! ΚΟΝΝΑ, Τoniaxan, ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!! Binoula, με το καλό να αγκαλιάσεις τον παλικαρά σου και...χαλαρά! ΚΑΝΤΟΥΛΑ...φουσκώνουμε,ναι;;;; Nyxterida, βάλε κι εμένα στη λίστα αναμονής....

Εμείς κάναμε τις εξετάσεις, είμαστε κομπλέ... αρά είναι θέμα χρόνου :D:D:D:D Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou gia na mhn agwniate mazi memena ena tha sas pw i eimaqi xazoula i apo tin agwnia mou na akousw to mwraki mou den akousa pws to rantevou mou to ekleise gia tetarti...taxw xasei entelws mou fenete!!!eytixws pou me eprikse o nikos na ton paroume thl agiati akoma ekei tha eimastan na perimenoume!!!xaxaxaxaxax ante twra na perasoun oi wres mexri avrio pali...afhste pou eimai na skasw giati avrio den mporei o antras mou na erthei mazi logo douleias...kai polu stenaxwrieme egw tha to afina gia tin alli vdomada gia na mporei alla oute aytos antexei na perimenei kiallo...thelei na sigoureytei oti ola einai kala...pfff skata ta ekana i xaziiiiiiii!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιααα!!τι κανετε?χριστινακι αντε δε πειραζει υπομονη αυριο θα ακουσετε οτι πιο τελειοοο :x:x:x Εγω οπως σας ειπα κυριακη βραδυ ειχα στο εσωρουχο λιγο μπεζοκαφε και μεχρι τωρα περιοδος τιποτα!αλλα πριν λιγο ειδα κιτρινα υγρα στο σερβιετακι :? ειναι κακο?λετε να εμφανιστει?κανονικα σημερα το πολυ αυριο ειναι να ερθει.θα σκασω απο την αγωνια :cry::roll:

post-14553-13873939617711_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μη πεις τπτ κακομοιρα μου :lol: γιατι δεν μπορουσα να μη μετρηθω..καιγομαι και κρυωνω..37.3 εχω!αλλα τι ειναι αυτα τα κιτρινα υγρα?στο σκουπισμα δε τα εχω sorry κιολας ρε κοριτσακια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδίτσα μη τρελλενεσαι με τα υγρα ! λευκα θα ειναι αλλα στο σερβιετακι δειχνουν κιτρινα. Γενικα να αποφευγεις τα σερβιετακια. Απο θερμοκρασια σκιζεις!!! :D:D Αλλη μια μερα εμεινε και ελπιζω να εισαι εγγυος :D:D:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Εγω δεν αντεξα την αναμονη σημερα και πηγα θαλασσα να κολυμπησω να εκτονωθω. Θερμοκρασια πατος ,υγρα τιποτα ,στηθος ξεπριστηκε οποτε αυριο λογικα θα τη καλοδεχτω την βλαμμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδιτσα ειναι καλο το οτι δεν σου εχει ερ8ει ακομα κοκκινο αιμα :D:D:D αυτο ειναι το φρεσκο που λεμε! Τα κιτρινα υγρα τα εχω κι εγω οταν μου τελειωνει η περιοδος , δηλαδη παλιο αιμα .

Αρα μηπως ειναι ενα σπορακι που εκανε την εμφανιση του κι δεν αφηνει την περιοδο να κατεβει???

Καλα αποτελεσματα :lol::lol::lol:

Coco μην απογοητευεσαι, οσο δεν ερχετε η βλαμενη τοσες ελπιδες εχεις ;) Κι εγω δεν ειχα συμπτωματα στην εγκυμοσυνη μονο φαγουρα :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

COCOΔεν εχω αλλα κιτρινα..σταματησαν.Βασικα ειπα να περιμενω λιγες μερες και αν ειναι τη κυριακη να κανω τεστακι ;) και ειπαμε μη δινεις σημασια..ευχομαι να μη σου ερθει!!!Σερβιετακι δε φοραω συνεχεια μονο σε καμια εκτακτη αναγκη.penny1979 μακαρι κι εγω αυτο ευχομαι :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μη πεις τπτ κακομοιρα μου :lol: γιατι δεν μπορουσα να μη μετρηθω..καιγομαι και κρυωνω..37.3 εχω!αλλα τι ειναι αυτα τα κιτρινα υγρα?στο σκουπισμα δε τα εχω sorry κιολας ρε κοριτσακια :)

Τι αλλο να πω πια με τη περιπτωση σου...ουφ πια #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

Εγω παντως απο τη Παρασκευη και μετα θα περιμενω να ακουσω σημαντικα νεα σου :D !

Στο ευχομαι κοριτσακι μου μεσα απο τη καρδια μου,αλλα καθε μηνα τα παθαινεις αυτα.......Μη δινεις σημασια και ταλαιπωρεις και τον εαυτο σου.Δεν σε μαλωνω,αλλα δεν θελω να δεις περιοδο και να απογοητευτεις(ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ!!)....Μονο 4 μηνες προσπαθεις,σιγα,ασε που δεν σας πηραν και τα χρονια!!!

ΗΡΕΜΗΣΕΕΕΕΕΕΕ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...