Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι(Autumm Edition)+ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ-ΤΟ ΤΑΝΙ ΠΙΑΝΕΙ!!


Recommended Posts

Χαχαχαχαχαχα!!!! :lol::lol: ΠΩΠΩ!!!!Βλεπω σε μερικες μερες καινουρια συνταγη στα περισσοτερα σπιτια!!!Λαχανοντολμαδες με μωβ λαχανο!χαχαχαχα!!!!! :lol::lol::lol:Θα περνετε τα λαχανα για να τα βρασετε για να δειτε το φυλλο του παιδιου και μετα για να μην παει χαμενο θα το κανετε λαχανοντολμαδακια μωβ!!!!χαχαχαχαχα!!!!Αισχος!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Φανταζομαι τα σουπερ μαρκετ να εχουνε ελειψη απο μωβ λαχανα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα!!!! :lol::lol: ΠΩΠΩ!!!!Βλεπω σε μερικες μερες καινουρια συνταγη στα περισσοτερα σπιτια!!!Λαχανοντολμαδες με μωβ λαχανο!χαχαχαχα!!!!! :lol::lol::lol:Θα περνετε τα λαχανα για να τα βρασετε για να δειτε το φυλλο του παιδιου και μετα για να μην παει χαμενο θα το κανετε λαχανοντολμαδακια μωβ!!!!χαχαχαχαχα!!!!Αισχος!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Φανταζομαι τα σουπερ μαρκετ να εχουνε ελειψη απο μωβ λαχανα!!!! :lol::lol::lol:

Noμιζω στη Θεσσαλονικη εχουν ηδη ελειψη!!Τι νομιζεις το λαχανορυζο που μας ειπε προχθες η Μαιμου πως εκανε,τυχαια το εκανε???Θα'χει παρει εκει καμια 200αρια λαχανα!!!!Κατι ξερει το τρελομαιμουδο!!! :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια...υπάρχει και μια άλλη ιστορία με σπόρους απο κριθάρι και σιτάρι...αφου...τα βρέξουμε με τα ουρα..περιμενουμε να φυτρωσουν....αν φυτρωσει το κριθάρι ,ειναι αγορι...αν το σιταρι,κορίτσι...και αν τιποτα ...next month :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑΑ!!!!

:((:((:((:((:((:((:((:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=)) [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

ΠΕΣ ΚΙ'ΑΛΛΑ,ΠΕΣ ΚΙ'ΑΛΛΑ!!ΣΑΝ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ!!ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ΣΕ ΚΑΤΣΑΡΟΛΕΣ ΤΑ ΛΑΧΑΝΑ,ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΣΟΔΕΣ ΣΤΑ ΠΟΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΣΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΚΡΙΘΑΡΙΑ!!! :-?:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξετασεις κανω σε ιδιωτη που εχει συμβαση με τον εοππυ και πληρωνω μονο την συμμετοχη...ευτυχως...για την γεννα σε δημοσιο θα γεννησω....Σημασια βρε καντυ μου εχει οτι τωρα θα επρεπε να προσεχει το κρατος γιατι ουτε δουλειες εχει ουτε περιθαλψη....χαλι τελειως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια το άλλο το κλασικό με το ψαλίδι και το μαχαίρι να κάνετε είναι πιο σίγουρο και πιο σύντομο.

Κρύβει κάποιος κάτω από τα μαξιλάρια του καναπέ ένα ψαλίδι στη μια μεριά κι ένα μαχαίρι στην άλλη. Μετά ζητάει από την έγκυο να διαλέξει που θέλει να κάτσει. Αν καθίσει εκεί που είναι το μαχαίρι θα κάνει αγόρι , αν καθίσει εκεί που είναι το ψαλίδι θα κάνει κορίτσι.

Αλλιώς , βγάζεις το μαχαίρι από τον καναπέ κόβεις το λάχανο και το βράζεις για να είσαι τελείως σίγουρη.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μια θεια μου οταν εμαθε πως ημουν εγκυος μου ειχε ριξει χωρις να το παρω χαμπαρι πανω μου ζαχαρη να ηταν?αλατι να ηταν?θα σας γελασω..νομιζω αλατι.κ καποια στιγμη μετα απο ωρα προφανως ξυστηκα νομιζω στο ποδι.κ αρχισε να φωναζει αγορι,αγορι!σαν να γεννουσα!νομιζω αν ξυστεις απο τη μεση κ πανω,θα κανεις κοριτσι,κ απο τη μεση κ κατω,αγορι.μ^#$ες ειναι ολα αυτα βεβαια,να 'χαμε να λεγαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα!!!! :lol::lol: ΠΩΠΩ!!!!Βλεπω σε μερικες μερες καινουρια συνταγη στα περισσοτερα σπιτια!!!Λαχανοντολμαδες με μωβ λαχανο!χαχαχαχα!!!!! :lol::lol::lol:Θα περνετε τα λαχανα για να τα βρασετε για να δειτε το φυλλο του παιδιου και μετα για να μην παει χαμενο θα το κανετε λαχανοντολμαδακια μωβ!!!!χαχαχαχαχα!!!!Αισχος!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Φανταζομαι τα σουπερ μαρκετ να εχουνε ελειψη απο μωβ λαχανα!!!! :lol::lol::lol:

Αστεια αστεια αυτο δεν το ειχα σκεφτει ποτε, λαχανακια μωβ ενδιαφερον θα ειχαν....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....όλη μερα...

βρε τρελες...τι λαχανα, τι σταρια, τι ψαλιδια και μαχαιρια???παμε καλα..

εγω παντως επειδη ειμαι απιστος θωμας θελω και βιντεακι για να πιστω... :mrgreen::mrgreen:

http://youtu.be/qijiMYZaO88

[smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!καλα εχω πεθανει στο γελιο :lol::lol::lol::lol: αυτο παντως με το ψαλιδι το ηξερα κι εγω..μη σας πω θα το κανω κιολας =))=))=))=))=))=))=))=)) ελα Τονια ξεκινα :lol::lol::lol::lol:;;);;);;);;):D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξετασεις κανω σε ιδιωτη που εχει συμβαση με τον εοππυ και πληρωνω μονο την συμμετοχη...ευτυχως...για την γεννα σε δημοσιο θα γεννησω....Σημασια βρε καντυ μου εχει οτι τωρα θα επρεπε να προσεχει το κρατος γιατι ουτε δουλειες εχει ουτε περιθαλψη....χαλι τελειως

Binoula μου αν κανεις τις εξετασεις σε ιδιωτη και σταματησει ο εοπυ θα πρεπει μετα Δυστηχως να τις πληρωνεις κανονικα οπως ολοι!Προς το παρον ειπαν οτι δεχονται παραπεμπτικα μεχρι το σαββατο απο κει και περα τι θα γινει σεν ξερω...Αφου θα γεννησεις σε δημοσιο παντως εισαι μια χαρα!Θα γλιτωσεις τα πιο πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μια θεια μου οταν εμαθε πως ημουν εγκυος μου ειχε ριξει χωρις να το παρω χαμπαρι πανω μου ζαχαρη να ηταν?αλατι να ηταν?θα σας γελασω..νομιζω αλατι.κ καποια στιγμη μετα απο ωρα προφανως ξυστηκα νομιζω στο ποδι.κ αρχισε να φωναζει αγορι,αγορι!σαν να γεννουσα!νομιζω αν ξυστεις απο τη μεση κ πανω,θα κανεις κοριτσι,κ απο τη μεση κ κατω,αγορι.μ^#$ες ειναι ολα αυτα βεβαια,να 'χαμε να λεγαμε!

Εγω ξερω οταν σου ριχνουν αλατι το κανουν για να σε διωξουν καλε!!!!!!!!χαχαχαχαχχα!!!!Ελεος παιδια!!!!δεν αντεχω αλλο με τα μαγικα σας!!!!!χαχαχαχα!!!ρανια και εσυ βρουτε;;;;; :lol::lol::lol: Μηπως να το ξανασκεφτεις;;;;Ειναι αγαπημενη σου θεια αυτη;;;Τα πατε καλα;;;;Μηπως ηθελε να σε κανει να φυγεις;;;;χαχαχαχα!!!!Σου βαζω ιδεες τωρα;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!Φτανει καλε!!!!!Τι παθετε;;;Σε λιγο θα παρουν φωτια και τα φλιτζανια και τα χαρτια ετσι οπως παμε!!!!Χριστος και Παναγια!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! "Μαγισσες φερτε βοτανααααααα....!!!!!"Χαχαχαχαχα!!!!Εσεις το παθατε!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: Γεια σας κοριτσιααα!!Ενα εχω να πω...Δ Ε Ν ξανα ασχολουμαι με συμπτωματα!!!Μου ηρθε η περιοδος σημερα,ακριβως στη μερα της...Αν τυχει ποτε κ μεινω.....μονο αυτο με το λαχανο θα δοκιμασω....απο περιεργεια :lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα οταν μου ηρ8ε περιοδος πρωι πρωι μετρησα τη 8ερμοκρασια και ειχα 37,1 χαχαχαχ ! Και την προηγουμενη μερα ειχα πιο λιγο 37 :shock::shock::shock:

Περιμενα περιοδο, δεν ειχα κανει προσπα8ειες αλλα λενε πως οταν σου ερχετε το αιμα, η 8ερμοκρασια πεφτει......@ @

χλωμο προς χλωμοτατο :roll::|:!::?::idea::arrow::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως βρε κοριτσια!Ουτε η θερμοκρασια μετραει,ουτε τιποτα τελικα!!Αν ειναι να τυχει θα τυχει!!

Καλη επιτυχια για αυτον τον μηνα λοιπον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...