Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 6ου-7ου-8ου '12 ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!ν10


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!!σημερα 10 σηκωθηκαμε!!!κ μαμα κ κορη!!!η αληθεια ειναι οτι την βαλαμε στην μεση κ κοιμηθηκαμε μαζι!χτες πηρα μια λαχταρα που τα ειδα ολα.. :o την ειχα στην καλαθουνα στην κατω κρεβατοκαρα κ ανεβηκα να δω το φαι 2 λεπτα..οπως κατεβαινα τις σκαλες βλεπω την μπεμπα να χτυπιεται σαν τρελη κ το κεφαλι της ειχε γυρει προς τα πισω προσπαθωντας να παρει αναπνοη..τρελαθηκα..την πηρα κ την γυρισα αναποδα,την φυσουσα στο προσωπο κ καποια στιγμη επανηλθε..1 ωρα η καημενη δεν μπορουσε να συνελθει..φοβοταν οταν την αφηνα κατω..ολο αγκαλια ηταν κ ψευτοεκλαιγε απο το φοβο της κ στραβωκαταπινε..βρε κοριτσια συνεχεια με πνιγεται με το σαλιο της..ειναι φυσιολογικο αυτο?στον αντωνη μου ποτε δεν μου το εκανε αυτο..

αριαδνη σουπερ το προγραμμα της μικρης..σου ειπα χτες οτι πανεμορφη κ τα ματια της ευχομαι να μεινουν γαλανα..8 μηνων θα φανουν τελικο ποιο χρωμα θα ειναι..πολυ ωραιο το μερος στο μοναστηρι.. :)

λια βαζω τωρα φωτο...παντως θα μαου αρεζε να ειχα τετοιον αντρα γαμπρο!!! :D θα περπαταει η κορη μου διπλα της κ δεν θα φοβαται τιποτα!!!! :):);)

ναταλια μια χαρα ο μπεμπακος?εχουν μερες περιεργες κ τα μωρα..κ εμενα μου κανει κατι χαζα!!

κατερινα σε ευχαριστω για την ενημερωση..αυτο που προσεξα ειναι οτι δεν γεμιζουν γρηγορα τα μεμε..γιατι απο της 10 το βραδυ μεχρι της 8 το πρωι που ξυπνησε το μωρο για να φαει τα μεμε ολη την νυχτα επρεπε να ειναι παμελα αντερσον κ ηταν τελικα (μαρια) κ ηπια παρα πολυ νερο χτες..

θα βαλω φωτο στην ομαδα κ κοριτσια θα σας πω πως γινετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν εχεις κανει αλμπουμ πατας προσθηκη φωτο πανω δεξια μετα πας αριστερα που γραφει choose file το πατας διαλεγεις μια φωτο k σε ξαναβαζει κ αλλο απο κατω choose file κ ξαναδιαλεγεις κ ουτε το καθεξης..μετα αφου θα διαλεξεις πας κατω κ πατας εναρξη μεταμορφωσης..κ ειναι ετοιμο το αλμπουμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα θα σας πω..κομματια δεν ξερω τι εγινε εχθες..κ τα μωρα κοιμηθηκαν στις 5 το πρωι!!!κ ξυπνησαν παλι 7 κ μετα 9.30..

εριξα το κλαμα το βραδυ..σερνομουν στην κυριολεξια..τωρα ευτυχως πηρε η μαμα μου τη σαντυ αλλα που να κοιμηθω αφου η μπεμπα ειναι ξυπνια κ μωλις κοιμηθει θα μαι τοσο τυχερη που θα ξυπνησει το αγορι..

φοβαμαι οτι θα με βρουν στο πατωμα καμια ωρα..

ντελφινακι παναγια μου τι επαθες..που να την αφησεις τωρα μονη μετα απο αυτο;

εμενα ηρθε η παιδιατρος ολα καλα κ μου πε οτι μπορω να τα βαλω στο δωματιο τους για να αρχισει να κοιμαται κ ο αντρας μου στο κρεβατι.

αχ κοριτσια ποσο θα αντεξω..αυτα τα ξενυχτια δεν τα ειχα στην κορη μου..

παω να δω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala τα μωρα ολα ειναι ενα κ ενα!!!

ντελφινακι ta mayoral τα ρουχα δεν ειναι θεικα;;;οσο μεγαλωνει ολο κ πιο ομορφη γινεται!!!κ εμενα αυτα που ειδατε mayoral einai.

ελεναρα ετοιμη για κοτσιδα ειναι η μικρη;κουκλαρα.σε ποιον μοιαζει δεν καταλαβαινω

βλεπω να πεφτουν μαχαιρια στο τελος για το ποιες θα συμπεθεριασουμε!!κ εγω εχω κ δυο! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι νανσυ εχει φοβερα ρουχαλακια!!αυτο ειναι στυλ τεννις!!!!ναι ασε..τετοια τρομαρα :o δεν την αφηνω μονη απο χτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsiaaa!

Mallon arxise na strwnei to programmataki pali. Alla parolo pou xtes koimithike to bradu olo me ena ksupnima gia gala egw re koritsia niwthw kopwsi....niwthw polu kourasmeni, isws mou bgainei oli h kourasi twn 3 minwn de kserw. Pantws katholou den thelw na ksekinisw douleia...eutuxws aurio einai mono ena 3wro.

Maximaki kai emena exei o petheros mou prasina alla h giagia mou kai o theios mou mple...den kserw an pire apo autous elpizw pantws na min allaksoun!

Ariadni kala eimaste...twra me pire o antras mou apo ti douleia kai mou elege oti kounithikame polu....alla egw den katalaba tipota fantasou ti kourasi pou exw! :lol:

Alla to periergo einai oti molis akousw ena aaa tis mpempas apo tin endoepikoinwnia ksupnaw amesws, ola ta alla ta exw mplokarei... :lol:

Delphinaki kai emena pnigetai sunexeia me to salio tis alla kai me to gala mou kai me tromazei sunexeia...kai xtes pnigike me to gala mou kai ti bazw ston wmo mou kai tis xtupaw tin platoula...kai tromazw toso kai o antras mou sunexeia mou leei, ti tromazeis toso den pathainei tipota....egw omws de mporw na eimai iremi otan ti blepw kai de mporei na parei anasaaa!

Egw den tin afinw katholou moni, fobamai...akoma kai toualeta na thelw na paw an eimai moni mou tin trabaw me to relax kai tin exw mprosta aptin porta na tin blepw...

Nansouita oloi lene oti moiazei pio polu ston antra mou, alla otan tous dixnw mia fwto pou eimai mwro, eimai idia me ti mpempa! Kai meta ti fwto auti oloi mou lene aaa esena moiazei! :lol: Eixa kai gw ta idia akribws matia alla eginan kastanoprasina.

To malli tis apo panw einai makri kai den exei madisei, apo ta plagia omws exei fugei polu kai moiazei san na tis exoume ksurisei mia grammi sto plai :lol: stis fwto omws de fainetai

Re Nancy deixnei mia seira ston Alpha twra kai exei ena koritsaki me sgoura mallia kai mou fainetai oti moiazei stin kori sou paaara polu!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: k egv ayth th σειρα βαζω κ παιζει.

λες μωλις μεγαλωσει η σαντυ ν μιλαει ετσι ευγενικα;; :lol::lol: γιατι εγω την κοβω να μας βαραει :lol::lol:

ασε κοριτσακι ολες μας τραβαμε κουραση..ποσο μαλιστες καποιες απο εσας που δουλευεται κιολας..

κ απο οτι εχω καταλαβει καμια μας δεν εχει την τρελη βοηθεια..

καπου σε αυτο το σημειο θα αρχησετε να λετε τι καλα που ηταν στην εγκυμοσυνη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na leipει η σαντυ κ παλι να μην μπορω να κοιμηθω;;;;μια το ενα μια το αλλο;μα να μην μπορουν να συγχρονιστουν;;;

βρε μπεμπουλα κ εσενα ετσι ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μουυυ. Περνάω πολύ καλά. Η μαμά μου έχει ξετρελαθεί που έχει συνέχεια τον μικρό. Εγώ το μόνο που κάνω είναι να τον ταιζω. Είμαστε όλο βόλτες και ύπνο και φαγητό :lol: . Σκέφτομαι να μην ξαναγυρίσω σπίτι μου :lol::lol::lol: . Μου την έχει σπάσει και ο σύζυγος με διάφορα που κάνει τελευταία :evil::evil: .

Ο Στρατούλης τις 2 τελευταίες μέρες κοιμάται 7ωρα συνεχόμενα από τις 12 μέχρι τις 7 το πρωί.

Τα δικά σας νέα δυστυχώς δεν μπορώ να τα διαβάσω. Σας φιλώ όλες και τα ξαναλέμε μόλις ευκαιρίσω.

post-6519-13873939633218_thumb.jpg

post-6519-13873939633283_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ταλαιπωρημενες φιλες...

Δυσκολες μέρες ε??Κι εμενα καπως είναι ο μικρος,τι να πω...ολα μαζι τα πιανει?

Νανσυ χαρας το κουραγιο σου,εισαι ανθεκτικη γυναικα τελικα,οταν θα τελειωσει και ο αντρας σου τα πολλα,φανταζομαι θα εχεις λιγη βοηθεια παραπανω.Μεχρι τοτε κρατησου λιγο ακομα!

Μαρακι πηρες τρομαρα ε??Λοιπον αυτο που πνιγεται με το σαλιο(και με το γαλα)το κανει και ο δικος μου κι εχω τρομαξει πολλες φορες.Και μεσα στον υπνο του εχει πνιγει και ειναι απιστευτο το ποσο γρηγορα μπορει να πεταχτει μια μαμα απο το κρεβατι μεσα στον βαθυ τον υπνο! :D

Τωρα ειδικα που εχουν αυξηθει τα σαλακια ειναι χειροτερα,δηλαδη αργοτερα που θα ειναι ολος μεσα στο σαλιο τι θα γινει?Θα φοβαμαι να απομακρυνθω?

Πολυ αγχωτικοτο επαγγελμα της μανας!!Αλλα παντα αποζημιωνεσαι με τα πιο απλα...

Κι εμεις δε λεμε οχι στη σαλονικια νυφη!!Αρκει να ειναι σεμνη κοπελα και να κανει και κανενα φαι!! :lol::lol::lol: Μη φοβαται τιποτα,ο Στρατος θα καθαριζει για παρτη της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα τις φωτογραφίες. Νάνσυ ωραίο φαίνεται το καρότσι. Και τα μωράκια σου είναι πολύ γλυκούλια. Η Σάντυ Θεά :D

Αριάδνη κούκλα η μικρή. Τέλεια η φωτογραφία με την πιπίλα. Έχουμε το ίδιο ριλάξ. :D

Έλενα όντως μοιάζει λίγο η μικρή σου με τον Στράτο μου χαχαχα σε κορίτσι όμως :lol:

Μαράκι μία κυρία η μπουμπού σου :D:D Γλυκιά σαν ζαχαροτό :D

Φιλιά και σε σένα σεξουάλα Λία :lol::oops::oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!

απο χθες σας διαβαζω κ οταν παω να γραψω ολο κατι γινεται κ δεν τα καταφερνω.

τα μωρα σας ειναι ολα μα ολα τελεια!

ελενακι μου κουκλα η κορουλα σου,πολυ ομορφο για τοσο μωρο,συνηθως πιο μεγαλα φαινονται η ομορφια τους,φτου φτου,ειναι κουκλι.

νανσουλι επαθα πλακα με τα ρουχα,ειναι πολυ σικ,ειδικα η σαλοπετα κ η φουφουλα της μπεμπουλας,δεν υπαρχουν,τα μαγιοραλ απο τα πιο ωραια ρουχα.κουκλια τα μωρα σου κ η σαντυ πολυ γλυκεια κ το φορεμα το λευκο τελειο.

αριαδνη μου κ σενα μια κουκλαρα,καλα ρε κοριτσια τι μωρα καναμε;κ εγω νομιζω ξανθεια γαλανοματα θα ειναι κ θα καψει καρδουλες!! ;)

καλα λια για τον γιο σου δεν εχω λογια!!μα τι παιδαρος!ειναι τελειος κ πολυ αντρακι!αντε η δικη σου πεθερα να σου σχολιασει το γαλα σου..θα πεσει φωτια να τη καψει!

μαρακι μου η δικια σου κυρια!ειναι μια γλυκα πολυ αριστοκρατικη,φτου φτου κ σε εσας!

εμας μας εχει χαλασει η φωτογ.μηχανη,χανω στιγμες ετσι ομως κ πρεπει να παρουμε αλλη.

εχω δυο που μου εστειλαν απο κινητο με τον γιο μου θα τις βαλω,να δειτε κ τη φατσα μου τη ξενυχτισμενη.η μπεμπα προσεχως.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ άυπνη και πάλι. Ο Πάνος ευτυχώς ήθελε να πάει στη μαμά μου και έτσι δεν έχουμε και σήμερα το βάσανο να κρατάμε τα παιδιά μακριά το ένα από το άλλο. Η φραουλίτσα όμως θα με ξεκάνει στο τέλος. Κοιμάται σπάνια και θηλάζει πολύ. Όταν είναι ξύπνια δεν κάθεται ήσυχη στο ριλάξ ή στο πορτ μπεμπέ της. Θα κάτσει για 5-10(το πολύ) λεπτά και μετά θα αρχίσει να κλαίει πάρα πολύ..Οπότε στήθος ξανά και πάμε από την αρχή.Σε 5 μερες κλεινουμε μηνα αλλά βελτίωση δεν έχω δει. Να δω πότε θα στρωσουν τα πράγματα και πότε θα εδραιωθεί η γαλουχία...Πριν λίγο πάλι τη θήλασα, κοιμήθηκε στην αγκαλιά μου και τώρα την ακούμπησα στο πορτ μπεμπέ και εννοείται πως ξύπνησε πάλι. Όσο για το βράδυ δε θα μιλήσω...Περισσότερο είμαι ξύπνια παρά κοιμάμαι :?:?:? Ζόμπι έχω καταντήσει...Εχω απογοητευτει..Αν ηξερα τι θα περνουσα μπορει και να μη θηλαζα καθολου.Τωρα ομως δεν μου παει να σταματησω..

Αντωνια θυμαμαι πως ειχες τα ιδια προβληματα με μενα..Ποτε εστρωσε ο μπεμπης σου και αρχισε να κοιμαται και λιγο;;Τωρα πώς ειναι τα πραγματα;;Νιωθω οτι εξαντλειται η υπομονη μου..Και αλλα μωρακια θηλαζουν αλλα κοιμουνται κιολας...

Αριαδνη αν ηξερα κι εγω οτι τουλαχιστον θα κοιμηθω το βραδυ δε θα ειχα προβλημα για την ημερα..Τελικα αντλεις γαλατακι ή τα καταφερες να πιασει στηθος;;;

Μαρακι θα ξαναπροσπαθησω να βαλω φωτο.Ελπιζω να τα καταφερω.Τελειες οι φωτογραφιες της μπεμπας!!!Πολυ πολυ ομορφη! Να σου ζησει!!!!Φανταζομαι την τρομαρα που θα πηρες που πνιγηκε :?:?:?

Νανσυ υπομονη...Εχεις απολυτο δικιο.Εγω εχω ενα νεογεννητο και τα εχω δει όλα...Σκεψου να θηλαζες κιολας..Θα ειχες εξαϋλωθεί :?:?:?:?

Ελενακι εχει συσσωρευτει η κουραση και γι' αυτο νιωθεις ετσι κουρασμενη. Κι εγω νιωθω πως θα πεσω κατω..Τραγικο..

Καλε Βικακι γιατι ειναι ξενυχτισμενη η φατσα σου με τα δεκαωρα που κανει η μικρουλα σου;;;Ελα απο εδω να δεις τι παει να πει ξενυχτι :?:?:? Δυο ωρες ημερησιως...

Σταυρούλα κι εγώ πρνάω τέλεια όταν πηγαίνω στη μαμά μου. Μόνο ταϊζω την μπέμπα..Λέω να μετακομισω κι εγώ :lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι εκανα κ δε βρισκω την φωτο που ειμαι εγω κ ο τονι.τελοσπαντων,εβαλα δυο με τον γιο μου.

ανθουλι μου αυτο που λες με τα δεκαωρα δεν ειναι παντα ετσι,δυστυχως..χθες ας πουμε που εβγαλα την φωτο κ τα ματακια ειναι πρησμενα,το προηγουμενο βραδυ κοιμηθηκε 3 παλι.ξυπνησε 6 για πολυ λιγο ομως κ μετα 9.30.κ το μεσημερι ενω κοιμηθηκε κ ο τονι ηταν στην γιαγια του κ θα μπορουσα να κοιμηθω δε με επαιρνε ο κωλουπνος κ ειχα τοσα νευρα.σημερα απο την ωρα που εχει ξυπνησει,δηλ 9.30 παλι δεν εχει κοιμηθει κ σχεδον συνεχεια την εχω στηθος.τωρα κιολας εχω ιδρωσει κ δε μπορω να την αφησω να κανω ντουζακι γιατι θα κλαιει κ θα ξυπνησει ο γιος.μετα εν τω μεταξυ ξυπναει ο αντωνης κ φυσικα εγω δε θα μπορω να ξαπλωσω.γιατι σιγουρα μετα θα κοιμηθει η κυρια καποια στιγμη.τελοσπαντων ολες λιγο πολυ τραβαμε πακετο κ εγω με τον θηλασμο ωρες ωρες δεν αντεχω,συμφωνω με αυτο που ειχε πει η ελενα οτι ενω μου αρεσει η επαφη κ το οτι ξερω ποσο καλο της κανω απο την αλλη θελω να αποδεσμευτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες,

Σημερα εχουμε πολυ γκρινια δεν ξερω τι γινετε..βημα δεν μπορω να κανω.

Αριαδνη τι καλα το προγραμματακι της μπισκοτενιας σου.εμενα το περισσοτερο που κοιμαται ειναι 5 ωρες κ αυτο οχι καθε βραδυ.

Σταυρουλα εκμεταλλευσου το οσο μπορεις κ κατσε στην μανουλα σου.

Βικακη κουκλος ο Αντωνακης σου..φτου φτου.εσενα η μπουμπου τι κανει?

Ανθη τι κανει ο Πανουλης σου?ειναι καλυτερα σημερα?η φραουλιτσα σου????

Μαρακι ειναι πολυ ομορφη η μικρουλα σου..θελω να σας γνωρισω απο κοντα επιτελους.

Αχ Νανσου οποτε ζοριζομαι εσενα σκεφτομαι πως τα καταφερνεις..κανε λιγο υπομονη..η μετακομιση ποτε τελειωνει..να ειναι πιο συχνα ο αντρουλης σου στο σπιτι????

εμενα σημερα ηρθαν ολα τα υλικα για τις μπομπονιερες οποτε το σαββατοκυριακο που θα ρθει κ η αδερφη μου ξεκιναει το φτιαξιμο.επισης σημερα μου ηρθαν κ κατι δειγματα απο τα μπισκοτα κ απογοητευτικα η εμφανιση ειναι τελεια αλλα η γευση χαλια.εγω ειχα παει σε μια βαφτιση που ειχε τετοια μπισκοτα που ηταν τελεια ε για καλη μου τυχη αυτη που τα φτιαχνει ειναι εγκυος κ δεν μπορει να με εξυπηρετηση.εχω στεναχωρεθει πολυ κ δεν ξερω τι θα κανω τελικα για γλυκακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου είστε καλά?

Εμένα όντως μέχρι τώρα έχει καλό πρόγραμμα όσον αφορά το βράδυ και γενικώς είναι ήσυχη, απλά δεν έχω καταφέρει να κοιμάται το μεσημέρι και το απόγευμα επειδή είναι κουρασμένη αρχίζει η γκρίνια.Μόνο αν πάμε βόλτα ησυχάζει.Και εντάξει τώρα είναι καλός ο καιρός και βγαίνω με το καρότσι, αργότερα τί θα γίνει?

Ανθή μου όχι δεν θηλάζω απο το στήθος γι αυτό και έχω το νοσοκομειακό θήλαστρο.Με έχει κουράσει πάντως πάρα πολύ γιατί εκτός απο τα γεύματα που τρώει, μαζεύω και τράπεζα όποτε μπορώ.Αν κατάφερνα να την θηλάσω μέχρι να μαζέψω τράπεζα για 1-2 μήνες, μετά θα σταματούσα.

Μια χαρά Σταυρούλα με τη μαμά σου.Ακριβώς έτσι θα περνάω και γω στην Πατρα :lol::lol: Ειρωνικά φυσικά το λέω, η μαμά μου δεν το κοβω να μου την κρατάει καθόλου.Τελοσπάντων, έχω αποφασίσει να μην δίνω σημασία, θα κάνω τις βόλτες μου μαζί με την μπέμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax βρε κορίτσια καλοπερνάμε όλες βλέπω....

Έγινε ένα θαύμα και η μικρή κοιμήθηκε 2 ωρίτσες και έτσι το εκμεταλλεύτηκα! Νιώθω πολύ καλύτερα αλλά μέχρι το βράδυ φαντάζομαι πάλι τι με περιμένει..

Βικάκι και η φραουλίτσα τέτοιες ώρες κοιμάται το βράδυ αλλά αυτό δεν με πειράζει γιατί κι εγώ τέτοιες ώρες έχω μάθει να κοιμάμαι. Το κακό βέβαια είναι ότι κοιμάται λίγο και ξυπνάει για πολύ...Ευτυχώς η δικιά σου έχει και καλές μέρες για να ξεκουράζεσαι λιγάκι..Ελπίζω ότι θα στρώσουν..

Αντωνία έχετε σταματήσει τους μαραθωνιους θηλασμούς;; Είναι καλύτερα πια τα πράγματα;; Η Δεσποινούλα τον συνήθισε τον αδερφό της;;;

Αριάδνη μου χαρά στο κουράγιο σου που βγάζεις γάλα με θήλαστρο για να πίνει και φτιάχνεις και τράπεζα!!!Όσο για την Πάτρα πού ξέρεις;; Μπορεί η μαμά σου να σε βοηθά. Κάτσε να δεις..

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! Koimithika ligo to mesimeri kai staniara...eixa arxisei na zalizomai apo tin aupnia.

Stauroula ti wraia pou se boithaei h mama sou kai bgaineis! Teleia! Na perasete kala.

Bikaki mou s'euxaristw gia ta kala sou logia...ontws oloi mou lene apo tote pou gennithike h mpempa oti gia mwro exei polu kathara xaraktiristika! :) Bikaki gia to thilasmo oso anteksoume giati de ginetai na min eimaste kala emeis, pws tha frontisoume alliws ta mpempakia mas...

Anthi se katalabainw...einai duskolos o thilasmos, egw nomizw pws tha itan diaforetika ta pragmata, alla telika thelei upomoni polu kai kouragio gia na antexoume ta ksenuxtia. Ase egw tromaksa xtes giati eixa ti mpempa ta ksimerwmata kai piga na sikwthw apto krebati gia na paw na ti balw stin kounia kai eniwsa mia zalada (kratontas ti mpempa) kai gurisa pisw kai ksanaekatsa sto krebati! Tromaksa mi lipothimisw kai exw ti mpempa sta xeria mou kai imoun kai moni mou to bradu.

Ariadni to nosokomiako thilastro sou to adeiazei to stithos?? Egw molis ftasw peripou ta 130 ml meta parolo pou den einai adeio me to zori bgazei allo. Kai pws ksereis gia poses meres exeis kanei trapeza?? Egw fulaw peripou 130 ml ti mera....alla tha arxisw na tis ta dinw otan tha exei arxisei na trwei kremoules opote tha trwei ligotero gala tote. Poso na upologisw oti tha trwei tin imera??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kokona ti krima pou den exoun kali geusi...ti tha kaneis twra?? De mporeis na ta breis kai allou ta idia?

Bikaki to kserw oti to exw ksanapei, alla tha to ksanapw, o gios sou einai ena kouklaki!! Exei polu omorfa xaraktiristika kai ti matia einai auta!

Delphinaki kai h kori sou polu glukoula, ta rouxalakia polu goustozika.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα να κοιμασαι οποτε μπορεις..Ζαλιστηκες απο την αϋπνια..Εγω σημερα τα ειδα ολα.Ελικρινα δεν το περιμενα να ειναι τοσο δυσκολα τα πραγματα :?:?:?:? Βεβαια ακουω και περιπτωσεις που παρολο που η μαμα θηλαζει, το μωρακι ειναι πολυ καλοβολο..Στην περιπτωση μου ομως ελαχιστες μερες ειναι καλες..Σχετικα καλες..Αυτο με το θηλαστρο το εχω παρατηρησει κι εγω. Βγαζω το πολυ 120 μλ παρολο που το στηθος μου δεν αδειαζει.Τα νοσοκομειακα ομως δεν ειναι τεραστια;;; Βολευουν;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου δεν θελω να σε στεναχωρεσω αλλα η κατασταση ειναι λιγο καλυτερη...βασικα ολη μερα θηλαζω κ το βραδυ επειδη καποιες μερες κοιμαται 5ωρο ξεκουραζομαι.α το μεσημερι πλεον του δινω στηθος για πιπιλα κ κοιμαται καμμια ωρα κ κλεινω λιγο τα ματακια μου κ γω αλλιωα πανω απο 10 λεπτα δεν κοιμαται.Η δεσποινα ειναι με τις μερες της αλλες φορες την πιανει τρελη ζηλια κ αλλες ε μακουει κ λιγο.συμπεριφερεται σαν αγριμι ενω δεν ηταν ετσι.νιωθω πολλες φορες οτι τσιριζω ολη μερα αλλα δεν την νοιαζει καθολου.εχει δικιο το καημενο μου..δεν μπορω νασχοληθω μαζι της.λεω καθε μερα στον εαυτο μου οτι σε λιγο καιρο θαλλαξει το σκηνικο ξερω γω...

Ελενα πραγματικα το ψαχνω το θεμα θα δω..δεν ηθελα με τιποτα το παστακι το κλασικο προφιτερολ κ τετοια αλλα αμα δεν βρω κατι αλλο θ΄αναγκαστω να παραγγειλω τετοια.

Αριαδνη μπορει η μανουλα να ειναι αλλιως αυτη τη φορα δεν ξερεις..κ να κρατησει λιγο την μπεμπα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Anthi mou einai terastio...prepei na kathesai se ena meros kai na to exeis akoumpismeno sto trapezi.

To kserw oti einai aptin aupnia kai na pw oti emena den einai kaloboli...entaksei einai arketa kali, alla oso kalo kai na einai an ksupnas epi 80 imeres kathe bradu e opws eipes kai esu h kourasi susoreuetai. Thelei upomoni!

Kokona tha sou elega oti tha breis sigoura alla esu den exeis kai polu xrono gia na psaxteis! Makari na ta breis omws!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou mpika na sas pw ta nea mou shmera pigame sto giatrouli kai ola kala!!to spixoulaki mou einai 73 xiliosta akousame kai thn kardoula tou...eniwsa prwtognwra shmera re koritsia..kamia sxesi me tin prwti fora..ennopeite oti eniwsa apoluth eytixia alla eixa kai mia pikra mesa mou...mia nostalgia gia ton mpempako mou...den kserw...apofasisa oti tha prospathisw na metaferw sto mwraki mou mono xara..elpizw na ta kataferw kai na mh me katavalei o fovos..sas eyxaristw gia to endiaferon kai sas filw mia mia ksexwrista kiesas kai ta mewmpakia sas fysika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtinaki mou polu euxarista ta nea sou! Kai auto akribws prepei na kaneis na eisai xaroumeni gia na einai kai to sporaki sou!

Sou euxomai mia kali kai teleiomini egkumosuni na exeis! Na mas les ola sou ta nea!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...