Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτος υπέρηχος πότε???


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλησπέρα!

Σε μια εβδομάδα (25/8) γυρίζω Αθήνα (σπίτι μου), όπου θα μπορέσω να παω στον κανονικό τον γυναικολόγο μου και να κάνω εκεί τον πρώτο κανονικό υπέρηχο. Τώρα είμαι ακόμα διακοπές στην Ξανθη. Έχω διάφορα πονάκια χαμηλά, αριστερά, δεξιά και έκλεισα ραντεβού σε μια γυναικολόγο εδώ σήμερα για να μου πει αν όλα ειναι καλά. Λογικά πρέπει να είμαι στην 6η εβδομάδα (τελευταία περίοδος ήταν 9 Ιουλίου). Θα μπορέσει αυτή να δει τίποτα σήμερα ή είναι πολύ νωρίς???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου..να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...Σε μεγαλο ποσοστο στην 6 εβδομαδα εχει εμφανιστει ο σακκος ηδη οποτε λογικα θα δει...εκτος κ αμα εγινε αργοτερα η συλληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κι εγώ, λογικά σάκο θα δείτε, αν δείτε! Και τίποτα να μη φανεί, δεν είναι ανησυχητικό, αφού είναι πάρα πολύ νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΣΑΚΚΟ ΕΚΤΟΣ ΑΝ Η ΣΥΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΜΕΤΑ.....ΑΝ ΝΑ ΜΙΝ ΔΕΙΣ ΣΑΚΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!ΚΑΛΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ ουφ ουφ, ευχαριστώ κορίτσια!

Πήγα τελικά και ναι είδαμε το σακουλίνι μια σταλιά, ενδομήτριο κανονικά, σαν ενα μικρό μαύρο φασολάκι. Ακριβώς 6 εβδομάδων είναι και το μέτρησε και είναι όσο θα έπρεπε να είναι. Σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συχγαρητηριαααααααα μπραβοοοο καλη και τεληομηνη εγκυμοσυνη....!!!!!!!!!!!!!!!!και εμενα ετσι φαινονταν στην 6 εβδομαδα...

Ευχαριστώ ευχαριστώ, Binoula μου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...