Μετάβαση σε περιεχόμενο

chriazome tin voithia sas


Recommended Posts

bre koritsia na rotiso kati...ime stin vdomada 20+2 ke icha klisi prin para poli kero rantewou gia b epipedou stis 2/8 pou tha me dld 20+5..tora matheno apo alles oti ine poli noris, apo alles pali oti ine ok ke ginete..ti na kano? o giatros mou lipi se adia tora...

efcharisto paaara poli

marina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου!

Εγώ ήμουν 22 εβδομάδων ακριβώς όταν έκανα τη β' επιπέδου. Νομίζω ότι μπορεί να υπάρχει μια απόκλιση στις εβδομάδες που κάνουμε τις διάφορες εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την β επιπεδου μπορεις να την κανεις οποιαδηποτε μερα απο την 20η μεχρι και την 22η εβδομαδα. 20 και 5 που θα εισαι εσυ ειναι μια χαρα!

Εγώ παντως τις εκανα νωρις μαλλον την πρωτη φορα ήμουν 20 ακριβώς και την δευτερη 20 και 5!

Να εχεις τα καλυτερα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw pali koritsia ekllisa na mou tin kanei...stis 23 vdomades k 3 meres!!!auti ti fora pou piga giati paw ana 20 meress koitae mesa organakia kardoules..m pe oti ola fenonte mia xara k den vlepi tpt anisixitikoo kai oti klinoume gia v epipedou tote!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η καλυτερη βδομαδα για β επιπεδου ειναι η 22η γιατι φαινεται πιο καλα η καρδουλα του εμβρυου.....αλλα μπορεις να την κανεις και στην 20η βδομαδα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...