Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ16!!!


Recommended Posts

koριτσια μου τι κανετε?μου λειψατε πολυ!εμπαινα καποιες μερες και δεν μπαινατε εσεις ,μετα δε σας εβρισκα.ευτυχως σημερα που σας πετυχα και σας διαβασα στα γρηγορα.

elena και rosakiευχομαι αυτη να ειναι η τυχερη σας φορα .μην αγχωνεστε και θα πανε ολα καλα.

jannolino χαιρομαι που παει καλα η εγκυμοσυνη και προσπαθησε να κανεις καλες σκεψεις και το χαρεις.

μαρινακι το καλο ειναι οτι βρηκατε την ακρη και τα βηματα σας θα ειναι πιο συγκεκριμενα.κρατα γερα!!

lambrini ωραια που το μωρακι ειναι αγορακι,ετσι θα εχεις ζευγαρακι.

morouli μην απελπιζεσαι ολες αργα η γρηγορα θα κανουμε μωρακι

κοριτσια συγνωμη αν ξεχασα καμια κοπελα.θα επανορθωσω.

τα δικα μου νεα ειναι οτι την τεταρτη θα κανω σπερματεγχυση και μετα βλεπουμε.φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια.εκανα σημερα την ωοληψια εκανα πολλααααα ωαρια που αυτο σημαινει μια διεγερση ωοθηκων και τωρα πρεπει να τρωω κοκκινο κρεας και αυγα οπως μου ειπαν..την Πεμπτη μαλλον θα παω για εμβρυομεταφορα θα τα αφησουν να γινουν βλαστοκυστες..ειναι καλο αυτο κοριτσια?ο γιατρος ειπε καλυτερα ειναι και να δω πως θα παω και εγω με την διεγερση.εχει κανει καμια σας βλαστοκυστες?

α ξεχασα να πω οτι ποναωωωωωωωω!!!!εκεινη την ωρα δεν καταλαβα και πολλα ημουν ζαλισμενη μετα ομως τα ειδα ολα:wtf:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koριτσια μου τι κανετε?μου λειψατε πολυ!εμπαινα καποιες μερες και δεν μπαινατε εσεις ,μετα δε σας εβρισκα.ευτυχως σημερα που σας πετυχα και σας διαβασα στα γρηγορα.

elena και rosakiευχομαι αυτη να ειναι η τυχερη σας φορα .μην αγχωνεστε και θα πανε ολα καλα.

jannolino χαιρομαι που παει καλα η εγκυμοσυνη και προσπαθησε να κανεις καλες σκεψεις και το χαρεις.

μαρινακι το καλο ειναι οτι βρηκατε την ακρη και τα βηματα σας θα ειναι πιο συγκεκριμενα.κρατα γερα!!

lambrini ωραια που το μωρακι ειναι αγορακι,ετσι θα εχεις ζευγαρακι.

morouli μην απελπιζεσαι ολες αργα η γρηγορα θα κανουμε μωρακι

κοριτσια συγνωμη αν ξεχασα καμια κοπελα.θα επανορθωσω.

τα δικα μου νεα ειναι οτι την τεταρτη θα κανω σπερματεγχυση και μετα βλεπουμε.φιλακια πολλα!!!

ευχαριστω πολυ και σε σενα πολυ καλη επιτυχια με την σπερματεγχυση,εχω κανει και εγω δεν ειναι τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροζουλι μουυυυυυυυυυυυυ ολα καλα πηγαν εε??? Αχ τι ωραια!!! Βλαστοκυστες προτιμω εγω αλλα εχει κ αυτο τα ρισκα του!!! Και εγω βλαστοκ.εβαλα κ οταν ειδαν το ενα απο τα 3 που εβαλα μου ειπαν οτι αυτο είναι ετοιμο παιδι...χαχαχαχαχαχαχα!!!!! Προχωρησε καλα!!! Αλλα σιγουρα ειχα κ απωλειες!! Ειχαν γινει 8 έμβρυα αλλα τελικα τα 4 εφτασαν να γινουν βλαστοκ. Κ εβαλα τα 3 καλυτερα!!! Τωρα για τον πονο ειχα κ εγω!!! Οχι πολυ αλλα ειχα!! Αντιβιωση παιρνεις?? Εμενα μου εδωσαν κ την έπαιρνα για 3 μερες!!! Ολα μου μυρίζουν μωρακι!! Δε ξερω γιατι αλλα είμαι πολυ αισιοδοξη κοριτσι μου!!!! Περιμενουμε με αγωνια τη πεμπτη κ μετααα φετααααα!!! Χαχαχα!!

Έλενα ποτε εισαι για χωριακη?? Περασε λιγο ο καιρος νομίζω! ! Πες μας πως εισαι? Πως τα περνας??? Ευχομαι να εχει φυτρωσει ενα σπορακι στη κοιλιτσα!!

κοριτσακι μου χαθηκες βρε!! Καλη επιτυχία και σε σενα!! Δε θα προλαβαινουμε τα χαρμοσυνα!!! Ολες μαζι θα μεινετε εγκυουλες κ κανετε κ γκρουπακι!!!!

Φιλακια πολλααααα και για να μη ξεχνιόμαστε:::

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ εισπνοηηη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε η ωρα επιτελους Rose μου....ολα δεξια να σου πανε.....με την ευλογια του και ενα και δυο και τρια και τεσσερα μωρα.....και ας μην ειναι και απο τον πειραια.....χαχαχχαχαχαχα.....οχι αγχος....ο κυριος ανασταλτικος παραγοντας μην ξεχναμε....σε καθε κυηση με οποιονδηποτε τροπο.....περιμενω τα ευχαριστα αν και το νιωθω το χαρμοσυνο οτι ερχεται...ηρεμια, πιστη και αγαπημενοι με τον αντρα σου και τσουπ να δεις οτι κατι μεγαλωνει στην κοιλιτσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1000 συγγνωμη....τα αλλα κοριτσια δεν τα ξερω....δεν εχει τυχει να τα πουμε....ολες με μωρακια γρηγορα φιλες μου...μεσα απο την καρδια μου!!!!! γαιδουρια παραλιγο απαπαπαππαπα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα κοριτσια!!!

rosε μπραβο κοπελα μου καλη επιτυχια.απο οτι εχω ακουσει και απο μια φιλη μου οι βλαστοκυστες ειναι καλυτερη μεθοδος.ελατε κοριτσια να κανουμε τον ιουνιο τον καλυτερο και πιο τυχερο μηνα για μας.

σπερματεγχυση εχω ξανακανει αλλα τωρα θα γινει λιγο διαφορετικα απο τις 2 προηγουμενες.ειναι κατι σαν διπλη γιατι ο συζηγος θα δωσει 2 φορες σπερμα ,αυτο σημαινει περισσοτερη ποσοτητα και με καποιο τροπο το κλεινουν μεσα στη μητρα και δεν βγαινει καθολου εξω.αν καποια κοπελα εχει κανει με αυτον τον τροπο να με ενημερωσει παρακαλω.

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ βρε κοριτσια μου αρεσει που το εχετε σιγουρο το μωρακι για μενα χιχιχ

jannolino παμε καλα μου ειπαν σημερα γονιμοποιηθηκαν τα 8 και θα τα αφησουμε μεχρι την Τριτη να δουμε πως πανε και αν δεν αντεξουν θα παω για εμβρυομεταφορα.τωρα Τεταρτη η Πεμπτη το κοβω να παω!φοβαμαι ομως μην δεν αντεξουν πολλα και τα χασω οπως λες και εσυ.

ο γιατρος χθες μου ειπε μπορουμε να βρουμε ενα πολυ καλο εμβρυο και να βαλουμε ενα μονο η και δυο οτι θελετε.εμεις δυο λεμε μην κατι παει στραβα τουλαχιστον να μεινει το ενα.λες δηλαδη βλαστοκυστες ειναι καλυτερα ε?αν δηλ.τα εβαζαν πιο νωρις υπηρχε περιπτωση να μην αντεχαν κιολας ενω με τις βλαστοκυστες βλεπουν πια εχουν προχωρησει και βαζουν αυτα?καπως ετσι το καταλαβαινω...

μου ειχαν δωσει ενα χαπακι εκει στο κεντρο πριν φυγω και μου ψιλοπερασε αλλα μετα επειδη περπατησα κουραστηκα φαινεται και οταν εφτασα σπιτι πονουσα πολυ.ξαπλωσα ομως και σιγα σιγα ημουν ολο και καλυτερα...σημερα ειμαι καλα απλα ποναω στην κοιλια γυρω γυρω επειδη εσκυβα γιατι δεν μπορουσα να περπατησω και μαλλον εχω πιαστει.μου εχουν δωσει κατι χαρτια που λενε να ζυγιζομαι το πρωι και να μετραω την περιμετρο της κοιλιας,λογω της διεγερσης που εχω να δω αν μεγαλωνει.

EYAKI1234 ευχαριστω πολυ να εισαι καλα!!!!μακαρι να εχω ευχαριστα να σας πω.αγχος μπορω να πω δεν εχω και μου φαινεται περιεργο αυτο :P θα δουμε ομως και μετα την εμβρυομεταφορα που θα ειμαι φεεεταααα οπως λεει και η :D

koritsaki mou ευχαριστω πολυ.αληθεια ετσι λενε?μακαρι να ειναι πιο καλα...το εχω διαβασει για αυτην την μεθοδο σπερματεγχυσης που λες τοτε που ειχα κανει και εγω αλλα δεν ξερω και πολλα.λενε οτι ειναι καλυτερη γιατι υπαρχει πιο πολυ σπερμα...αληθεια για εξωσωματικη το εχεις σκεφτει?με 2 σπερματεγχυσεις προηγουμενες ειχες μεινει εγκυος?εγω οταν την εκανα ο γυναικολογος μου ειχε πει δεν υπαρχει λογος να πας για δευτερη κατευθειαν εξωσωματικη δεν προκειτε να πετυχεις ετσι.οντως ειχε δικιο το σπερμα ειχε μικρη κινητικοτητα και γι αυτο καναμε με μικρογονιμοποιηση.για ψαξτο λιγο τα λεφτα που δινεις για σπερματεγχυσεις καλυτερα μια και καλη να τα δωσεις σε εξωσωματικη.ο αντρας σου εχει θεμα η εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Ευχομαι αυτος ο μηνας να φερει πολλες εγκυμοσύνες. Rose μια χαρα τα πήγατε μπραβο ναι οι βλαστοκυστες ειναι καλήτερα λενε αλλα θα σου ελεγα να βαλεις 3 να πετυχετε τα διδυμακια μια κι εξω, ολα καλα θα πανε θα δεις, να πας ηρεμη και θα τα καταφερετε. Σε φυσαω ΦΡΟΥΟΥΟΥΟΥ. Ελενη ποτε εχουμε χοριακη με το καλο? πως εισαι εχεις καθολου πονακια περιοδου ή κατι τετοιο, ευχομαι να εχουμε μια χοριακη σουπερ σύντομα. Koritsaki mou καλη επιτυχια στην σπερματεγχυση ευχομαι να πιαστει το μωρακι κι η νεα μεθοδος ακουγεται πολυ ελπιδοφορα. Μακαρι παναγιτσα μου για ολες να πανε ολα καλα και τα μωρακια να ερθουν. jannolino ολα καλα ε? μαζι προχωραμε χερι χερι θα τα φερουμε τα μωρακια μας, που λες να γεννησεις? εγω σκεφτομαι για το ρεα. Πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροζακι μου και εγω θα ελεγα να βαλεις 3!! Εχεις περισσότερες πιθανότητες! ! Και απο ότι διαβαζω προχωρανεμια χαρουλα τα εμβρυακια σου!!! Οι βλαστοκυστες ειναι πιο καλες γιατι ειναι πιο ππροχωρημένα εμβρυακια κ μπορεις να βάλεις τα "καλυτερα"κατι που στα 2 ημερων δεν φαίνεται! ! Και το ρισκο ειναι πως αν τα αφήσουν να γινουν βλαστοκ.μπορει να "χαθουν"ενω αν ειχαν μπει νωριτερα στη μητρα στο φυσικο τους περιβαλλον να εξελισσονταν τελικα σε μωρακια!!!! Οπως καταλαβαινεις (εύχομαι να βοηθησα) οπως και να το κανεις ειναι ρισκο!! ! Δυστυχώς δε σου δίνουν πουθενα τη σιγουριά! !! Αλλα μυριζομαι πολλα μωρα τον Ιούνιο! !!! ! έρχεται ο πελαργος φορτωμένος κορίτσια! !! Ετοιμαστειτεεεε!!!

ελενη μου χαθηκες :-( εύχομαι οοολα να πηγαινουν οπως πρεπει κ να εισαι ηδη εγκυουλα!!!!!!!!

λαμπρινη μου τι κανεις???? ? Ολα καλα? Εμενα το μπουμπουκι μου κανει παλι διάλειμμα 2-3 μερες με αποτελεσμα να μη το ακουω τοσο συχνα οπως πριν κ η πιεση να εχει φτασει στο 50!!! Σε μια εβδομαδα εχω ραντεβού με τον καινούργιο μου γυναικολογο (επιτελουςςς) και θα πρέπει να κανω υπομονη ως τότε! !!

Κοριτσια οταν μπω απο το pc θα ανοιξω το καινούργιο ποστακι μας!!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinip ευχαριστω πολυ!

3 λετε εσεις ε?αχ δεν ξερω φοβαμαι μην "κατσουν" και τα τρια και μου πουν αργοτερα οτι πρεπει να παρουν το ενα για να εχω μια πιο ασφαλη εγκυμοσυνη.δεν το θελω με τιποτα αυτο να γινει...τον γιατρο δεν τον ειδα θετικο στο να βαλω πολλα ειπε κιολας δεν θελετε και εσεις μια πολυδιμη κυηση ε?αν το γραφω σωστα :P θα δω τι θα μου πουν και την Τριτη ομως και βλεπουμε..

jannolino καταλαβα τι λες..δεν με ρωτησαν ομως αν παω για βλαστοκυστες η οχι ο γιατρος το εκρινε αυτο.για να το λεει κατι θα ξερει παραπανω...

η Ελενα 5 Ιουνιου ειναι να κανει τεστ...ας ευχηθουμε να ειναι η νεα μας εγκυουλα :) περιμενουμε με αγωνια καλα νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια Καλησπέρα, rose με το καλό κοπέλα μου, όλα να έρθουν θετικά, για ΌΛΕΣ ΜΑΣ. Μαρίνα μου γλυκιά μου μαζί εμείς!!!! Μην ξεχνιόμαστε. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rosaki μου αν διαβασεις την ιστορια μου θα καταλαβεις.εκανα εξωσωματικη που πετυχε με την πρωτη και εχασα το κοριτσακι μου στην 22 βδομαδα πριν 3.5 μηνες.κανω τη σπερματεγχυση γιατι δεν εχω προβλημα ουτε εγω ουτε ο αντρα μου.αν δεν πετυχει θα παω για εξωσωματικη.

jannolino αλλαξες γιατρο?μαλλον εχασα καποια επεισοδια.

κοριτσια μου καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια!!μπραβο ροουζ καλη επιτυχια τωρα!!μια χαρα!!!καλη επιτυχια στην ελανα που περιμενει και κοριτσακι μου ολα καλα και σε σενα ευχομαι!!καλη επιτυχια σε ολες για αλλη μια φορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μπω σφήνα και γω στο postaki σας σαν παλιά καραβάνα για να ευχηθώ και γω στη rose!Με το καλό κορίτσι,όλα ακούγονται ευοίωνα όπως τα περιγράφεις....Μου θυμίζει τη δική μου εξέλιξη.Πολλά ωάρια-βλαστοκύστες-γονιμοποίηση και θετική χοριακή!Πολλά ασπράδια να τρως την ημέρα για την υπερδιέγερση,εγώ έτρωγα 8 θυμάμαι,νερό πολύ,μοσχάρι και όλα καλά για τη Πέμπτη!Η εμβρυομεταφορά δεν είναι τίποτα σαν ένα τεστ παπ σκέψου.Θα τα βλέπεις και στο μόνιτορ να τα βάζουν,πολύ συγκινητικό.Ασε το γιατρό σου να κρίνει πόσα και σε τι στάδιο θα τα τοποθετήσει. Η υπομονή που δείχνεις τόσο καιρό εύχομαι να ανταμοιφθεί!Σε ποιο κέντρο πήγες τελικά;ή σε δημόσιο νοσοκομείο το κανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο εμένα κοριτσάκια μου και καλή εβδομάδα. Rosaki και εμένα κάπως έτσι έγιναν τα πράγματα, βέβαια μου έβαλαν 3 βλαστοκυστούλες και έτσι έχω την μπεμπούλα μου τώρα [smilie=laughing7.g:

Προσπάθησε να ακολουθείς το διαιτολόγιο που σου έδωσαν και να πίνεις πολύ νεράκι, βοηθάει πολύ!

όλα καλά θα πάνε για όλες σας/μας κοριτσάκια μου να έχετε χιούμορ, πίστη και αισιοδοξία και όλα τα καλά θα έρθουν!!

Σας φυσάω όλες να κολλήσετε γρήγορααααααααα.......

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rosaki μου αν διαβασεις την ιστορια μου θα καταλαβεις.εκανα εξωσωματικη που πετυχε με την πρωτη και εχασα το κοριτσακι μου στην 22 βδομαδα πριν 3.5 μηνες.κανω τη σπερματεγχυση γιατι δεν εχω προβλημα ουτε εγω ουτε ο αντρα μου.αν δεν πετυχει θα παω για εξωσωματικη.

jannolino αλλαξες γιατρο?μαλλον εχασα καποια επεισοδια.

κοριτσια μου καληνυχτα!

Koritsaki mou καλη επιτυχια.Θες να μου πεις γιατι πατε με υποβοηθουμενη αφου δεν εχετε καποιο προβλημα;Υπαρχει προβλημα συλληψης;Εμεις δεν μπορω να πω οτι εχουμε προβλημα στη συλληψη ουτε οτι μενω κι αμεσως εγκυος βεβαια αλλα μετα τις αποβολες και αφου ολες μου οι εξετασεις ειναι καλες θα προσπαθησουμε μαλλον με προεμφυτευτικο.Οι γιατροι μου λενε πως δεν εχω καλα ωαρια και εκει οφειλονται και οι αποβολες.Αν δεν πιασει κι αυτο δεν ξερω τι αλλο να κανουμε πλεον....
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli ευχαριστω πολυ και σε σενα ευχομαι καλη επιτυχια!!!

koritsaki mou δεν ηξερα την ιστορια σου λυπαμαι πολυ.δεν σου ειχαν πει γιατι το εχασες?μακαρι να πετυχει η σπερματεγχυση και να μεινει γερο το μωρακι στο ευχομαι ολοψυχα.

cuando μου ευχαριστω που μπαινεις και εισαι εδω :-*:-*

MARDIO τι κανεις?χαθηκες.πως ειναι τα διδυμακια σου?ευχαρστω πολυ φιλεναδα μακαρι να πανε ολα καλα...αληθεια εσενα ποσα σου ειχαν βαλει?

στο Εμβρυογενεσης παω!τρωω μοσχαρι αλλα αυγα μονο 2 την ημερα τοσα πολλα θελει να τρωω?:wtf: καλα σημερα θα βρασω πολλα ακομα τι να κανω...εν τω μεταξυ δεν εχω και πολυ ορεξη να φαω φουσκωνω πολυ γρηγορα.ασε που ποναω στην κοιλια μου,στα πλευρα,στην πλατη...δεν μπορω να περπατησω καλα,να κατσω και να σηκωθω...μυικος πονος οχι εσωτερικα να με ποναει η κοιλια!μηπως φταιει που την πρωτη μερα της ωοληψιας ειχα διπλωσει στα δυο γιατι πονουσα και περπατουσα ετσι και πιαστηκα?εχω και συχνοουρια που εγω δεν πηγαινα τοσο συχνα τουαλετα..αυτο απο τι να οφειλεται ρε κοριτσια?με ποναει και το στομαχι μου προφανως απο τα χαπια οπως μου ειπαν απο το κεντρο και να παιρνω κανα ζαντακ...εχω ψιλοαγχωθει μην ειναι κατι κακο..με επιασε και ενας πονος σημερα χαμηλα δεξια και πηρα ντεπον να περασει.εβγαλα και κατι καφετια λες και ειναι να ερθει η περιοδος αλλα οπως μου ειπαν ειναι φυσιολογικο αυτο.αφου λεω ετσι οπως ειμαι πως θα μου βαλουν τα εμβρυακια μου ερειπιο νιωθω!!!οταν μπουν δηλαδη πως θα ειμαι μετα χειροτερα?γεια σου levou καλη εβδομαδα!!!ευχαριστω πολυ τι να κανω ακολουθω οτι λενε μπορω να κανω και αλλιως? :P τοσο δρομο εκανα τωρα θα τα παρατησω,δεν λεει...ευχαριστω για το φυσημα ειναι σουπερ χιχιιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ μου αρέσει που ξαναπήρε "μπρος" το topic ;)

rose25 όλα καλά να σου πάνε! πόσα ωάρια έκανες τελικά και σου είπε για υπερδιέγερση?? χαλάρωσε μέχρι να τα υποδεκτείς και μετά ξάπλα! (εγώ αποφεύγω να ρίχνω νερό στην κοιλίτσα μου τις πρώτες 4-5 μέρες...) α, η συχνοουρία ίσως οφείλεται στο ότι έχει πρηστεί η κοιλίτσα και πιέζεται η ουροδόχος κύστη.. μην ανησυχείς... (άσχετο, γιατί χρειάζεται το κόκκινο κρέας και τα αυγά στην υπερδιέγερση??)

Μαρίνα Σ. -σε συνέχεια της ερώτησης για τις συμφύσεις - δηλάδη μπορεί να έχω και γω μετά από 2 αποξέσεις και να μην το ξέρω, σωστά? ή υπάρχει κάποιο σύμπτωμα?? αυτό πάντως που σου δίνουν και το dvd... από τη μία καλό είναι να ξέρεις τι έχει κάνει ο doctor, από την άλλη... δεν είναι για να το βλέπω εγώ! - θα έπεφτα! :) με το βακτήριο που έλεγες, βγάλατε άκρη τι είναι τελικά?

morouli καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορά σου! (παίζει "μαζί" να είμαστε ξάπλα εκείνο το διάστημα..) αν επιτρέπεται τι ηλικία έχεις και πιστεύεις ότι δεν έχεις πολλά περιθώρια... το ξέρω το θέμα με την ΑΜΗ από πολύ κόσμο αλλά υπάρχουν και κάποιοι γιατροί που δεν το παραδέχονται..

koritsaki mou καλή επιτυχία στην σπερματέγχυση!

elena περιμένουμε τα νέα σου μεθαύριο! με το καλό!

Άντε να έχουμε πολλά ευχάριστα νέα το καλοκαιράκι!

jannolino, labrinip, vango82, levou και όλες οι εγκυούλες να έχετε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

ΥΓ. Και περιμένω μία εγκυούλα ή μία... παλιά καραβάνα που έχει ήδη τα μπεμπάκια της να ανοίξει το "Ποιες ξεκινήσαμε παρέα - νο17 "!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne_b ευχαριστω!εκανα 16 ωαρια στα οποια τα 8 γονιμοποιηθηκαν..μου ειπαν να τα τρωω γιατι λογω της διεγερσης τα χρειαζεται ο οργανισμος μου επειδη θα μου λειψουν προφανως οι βιταμινες που περιεχουν.καναπε-κρεβατι ειμαι συνεχεια δεν μπορω ετσι και αλλιως να κανω και πολλα,σημερα μου περασε ο πονος της κοιλιας αλλα ακομα πρησμενη ειμαι!αφου λεω ακομα δεν εχουν μπει τα εμβρυακια μου φαντασου πως θα ειμαι μετα χιχιιχ

με πηραν απο το κεντρο εξελισονται καλα τα εμβρυα και μαλλον Πεμπτη θα παω για εμβρυομεταφορα!

οι υπολοιπες τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kοριτσια μου γεια σας.πριν λιγο μπηκα σπιτι.minni kai rosakι δεν υπαρχει καποιο προβλημα που να ξερουμε τουλαχιστον αλλα δε γινετε συλληψη και τα χρονια περνανε για αυτο εκανα εξωσ.οσο για το κοριτσακι μου δεν μαθαμε για πιο λογο εσπασαν τα νερα.rosaki και εγω μετα την ωοληψια ειχα ποναλακια και η κοιλια μου ηταν πρησμενη σαν 5 μηνω εγκυος.οταν εγινε η εμβρυομεταφορα δεν ειχα τοσα συμπτωματα.

elena καλη επιτυχια για αυριο και με μια τεραστια χοριακη!

ευχαριστω ολα τα κοριτσια για το ενδιαφερον.απο αυριο μεχρι τη δευτερα θα εχω αδεια και θα μιλαμε συχνοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Δάφνη μου, δυστυχώς, υπάρχει το ενδεχόμενο να έχεις συμφύσεις και να μην το ξέρεις, μόνο η υστεροσκόπιση θα σας πείσει ότι το χωραφάκι είναι καθαρό - άρα πηγαίνεις με καλύτερες πιθανότητες. Φυσικά, δεν κάνουμε όλες συμφύσεις μετά από απόξεση, έχε το κι αυτό στο νου σου. Σύμπτωμα που δείχνει αν έχεις συμφύσεις σε εμένα ήταν ένα: η 'παράξενη' περίοδος, που είναι και πολύ χαρακτηριστικό. Δηλ. από 5-6 μέρες, κρατούσε 3 το πολύ-πολύ, με πολύ μικρότερη ροή και αισθανόμουν ένα 'μπούκωμα'. Ή έκανε διακοπές, ερχόταν 1-2 μέρες, σταματούσε και ξαναρχόταν για άλλες 2. Επίσης, αυτό που είδα προσφάτως: δεν μεγάλωνε επαρκώς το ενδομήτριο. Αν υπάρχει έστω και η ελάχιστη υπόνοια, κάνε μια υστεροσκόπιση να είσαι σίγουρη, εσύ πρώτα-πρώτα!

Σήμερα αδιαθέτησα μετά την υ/ση - καμία σχέση! Ούτε μπούκωμα, ούτε 'καφέ' και 'σκουπιδάκια'. Τρέλλα!

Όσο για το μικρόβιο, βγάλαμε άκρη: λέγεται σφιγγομονάδα ... κάτι, είναι αρκετά κοινό, αγαπά το πλαστικό περιβάλλον που έρχεται σε επαφή με νερό. Θα πάρω αγωγή και ξουτ! Και βέβαια ένα μπουκάλι χλωρίνη ανά χείρας, χι χι χι!

Koritsaki mou, καλή επιτυχία αύριο στην σπερματέγχυση!!!

Έλενα, εύχομαι αύριο το καλύτερο αποτέλεσμα και μια τεράστια χοριακή!!!

Rose, έρχεται η εμβρυομεταφορά!!! Αχ! Άντε, με το καλό να πάνε όλα!

Φιλάκια σε όλα τα γλυκά κορίτσια!!!

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια μου καλημερα.αρχικα θελω να ευχηθω καλη επιτυχια και μια τεραστια χοριακη στην elena και περιμενουμε νεα.

ΜΑΡΙΝA ευχαριστω πολυ .χαιρομαι που βρηκες επιτελους το μικροβιο και που ειναι ευκολο να το εξωντωσεις.υπαρχουν μικροβια που ειναι πολυ ισχυρα και σε ταλαιπωρουν πολυ για να φυγουν.

jannolino,rosaki ,daphne,labrini και ολα τα κοριτσια τι κανετε?περιμενω τα νεα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! ευχομαι σημερα να εχουμε μια θετικοτατη χοριακη απο την Ελενη μας και συντομα να συνεχισουν και οι υπολοιπες, Rose με το καλο η εμβρυομεταφορα σιγα σιγα θα ξεπρηστεις και τα μωρουλια σου θα κολλησουν μια χαρα. Μαρινακι μου αφου επιτελους λύσατε κι αυτο ειστε ετοιμη για την τυχερη εμβρυομεταφορα σας με το καλο γλυκεια μου. Πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...