Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ16!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Μπαμπαλού μου, θα περάσει γρήγορα ο καιρός και θα έρθει γρήγορα και η σειρά σου!

Νάνα 2 μου, ευχαρίστως, θα έχεις σε λίγο π.μ.!

Τα νέα μου: τα αποτελέσματα δεν βγήκαν ακόμη, όμως ο υπέρηχος ήταν ... βάλσαμο! Είδαμε 1 ωαριάκι σε καλό μέγεθος, και το ενδομήτριο επίσης. Θα ξαναπάω το Σάββατο και ίσως τη Δευτέρα... ωοληψία! Απίστευτο μου φαίνεται! Και πολύ πιο ήρεμη όλη η διαδικασία. Θα δούμε!

Λαμπρινή μου, ευτυχώς βρήκα τη γενετίστρια και τα είπαμε: παίρνουμε τα αυγουλάκια και τα γονιμοποιούμε με μικρογονιμοποίηση. Τα αφήνουμε να φτάσουν έμβρυα 2ης ημέρας, όπου ελέγχεται η ποιότητά τους. Έπειτα καταψύχονται κι όταν μαζευτούν αρκετά στο καλαθάκι, στον τελευταίο φ.κ., λαμβάνεται το φρέσκο κλπ, αποψύχονται τα προηγούμενα και φτάνουν όλα σε έμβρυα 3ης μέρας. Εκεί γίνεται η λήψη ενός κυττάρου για τον προεμφυτευτικό έλεγχο. Η εμβρυομεταφορά γίνεται στο στάδιο των βλαστοκύστεων, δηλ. σε έμβρυα 5ης μέρας.

Όλα αυτά φυσικά, εφ' όσον όλα πάνε κατ' ευχήν... Δόξα τω Θεώ, υπομονή έχουμε!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντζη να σας ζησει!!!!!!

Μικρουλης γεννηθηκε,ε? Καλως ηρθατε στο σπιτι με το μπεμπε σας καλη λοχεια και καλους θηλασμους!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif]

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Σε ολες που προσπαθουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, δυστυχώς η διαδικασά δεν προχώρησε. Η χοριακή βγήκε 6. Ο γιατρός είπε πως κάτι πήγε να γίνει, αλλά... Αυτή τη στιγμή νιώθω οτι φταίω εγώ. Στις δυο προηγούμενες είχα μείνει έγκυος, αλλά τα έχασα. Αυτό που λέγαμε με τον άντρα μου είναι να βάλουμε παρένθετη με τα κρυοσυντηρημένα που έχουμε. Δεν με ενοχλείι να παίρνω τα φάρμακα της εξωσωματικής με τις χούφτες, αλλά το ψυχολογικό κομμάτι είναι δυσβάσταχτο. Αν κάποια έχει κάνει με παρένθετη ας μου στείλει πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fifoulina μου,

Λυπάμαι ειλικρινά...

Γιατί όμως νιώθεις ότι φταις εσύ; Σίγουρα έκανες ό,τι καλύτερο μπορούσες.

Αλλά υπάρχουν τόσοι παράγοντες που επηρεάζουν την εξέλιξη κάθε προσπάθειας, ως παθούσα μιλάω. Δυστυχώς έρχονται και αρνητικά αποτελέσματα. Μακάρι όλες μας να μέναμε με την πρώτη μας προσπάθεια, αλλά...

Το ψυχολογικό χτύπημα, σε καταλαβαίνουμε, όλες έχουμε περάσει αποτυχίες, τώρα είναι πολύ βαρύ.

Εύχομαι να περάσει, να γίνεις γρήγορα καλά και να σταθείς ξανά δυνατή για την όποια συνέχεια.

Να δείτε και με τον γιατρό σας τι πήγε στραβά και να σε καθοδηγήσει. Μπορεί αυτή τη φορά να υπήρξε κάτι, που μπορεί να διορθωθεί την επόμενη φορά!

Όσο κι αν φαίνεται δύσκολο, προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά!

Σε φιλώ και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου την Κυριακή 30/9 έγινα κι εγώ μανούλα!!! :D:D:D έγιναν όλα πολύ ξαφνικά,φυσιολογικός τοκετός με επισκληρίδιο(Αγία επισκληρίδιο, απόλαυσα τη γέννηση του μωρού μου) και τώρα μαμ κακά και νάνι-για το μπέμπη γιατί εμείς κοιμόμαστε κανα τρίωρο τη μέρα.Τέτοια εποχή πέρσι έμπαινα για άλλο ένα χειρουργείο κι όλες οι κοπέλες δίπλα μου είχαν γεννήσει.Μόνο αυτό έχω να σας πω.Μην εγκαταλείπετε την προσπάθεια, σας φιλώ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου,

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Να σας ζήσει ο μπέμπης σας, να είναι πάντα γερός, καλότυχος & χαρούμενος κι όλοι σας υγιείς & ευτυχισμένοι να τον χαίρεστε!!!

Καλή λοχεία κορίτσι μου!

Και όχι, δεν εγκαταλείπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αγγέλα συγχαρητήρια! Τα καλύτερα!

@fifoulina τώρα είδα το αποτέλεσμα.. και γω είχα 4,1 πριν 25 μέρες που έκανα. Ο γιατρός μου είπε να "μαζέψω" ό,τι μπορούσα με την περίοδο, να τα βάλω σε δοχείο φορμόλης που μου έδωσε και να τα πάω για εξέταση.. βέβαια πήρα τα αποτελέσματα, δεν κατάλαβα να έχω κάτι (έδωσα και 150 ευρώ)... σήμερα που θα του τα δείξω θέλω να δω αν έχει κάτι άλλο να μου πει..

Πάντως μην απογοητεύεσαι.. και το θεμα της παρένθετης είναι μεγάλη κουβέντα-γραφειοκρατία.. στην ουσία στο τέλος υπογράφεις χαρτιά υιοθεσίας.. όχι ότι πειράζει, αφού ξέρεις ότι είναι το παιδί σου, απλά ότι δεν είναι απλή διαδικασία.. δεν ξέρω πως θα είμαι μετά από κάποιες αποτυχημένες εξωσωματικές αλλά προς το παρόν έχω πεισμώσει και θα επιμείνω όσο αντέχω..

καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Κάναμε σήμερα τον 2ο υπέρηχο και πάμε καλά, αύριο θα κάνω την pregnyl και Τρίτη, πρώτα ο Θεός, το μαζεύουμε!

Τα αποτελέσματα τα πήρα και είναι μάλλον καλύτερα από ό,τι περίμενα. Δυστυχώς, δεν ήταν δυνατό να τα εκτιμήσει σήμερα. Πιστεύω την Τρίτη να μπορεί, ούτως ή άλλως μέχρι τότε δεν θα αλλάξει και τίποτα. Θα δούμε!

Να έχετε ένα τέλειο Σαββατοκύριακο!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας Anji και Αγγέλα να σας ζήσουν τα μωρά και να είναι γερά και δυνατά. Σε όλες που προσπαθούμε εύχομαι τα καλύτερα και όχι απογοήτευση. Τελικά κοριτσάκια έκανα υστεροσκοπηση χθες και είχα ποοοολλλλες συμφυσεις από τον τράχηλο εώς μέσα μέσα στο ενδομήτριο. Με καθάρησαν και είπαν ότιαυτος ήταν ο λόγος που η εξωσωματικη απέτυχε :cry: Τώρα έχω ένα μπαλονάκι στο ενδομήτριο που θα το βγάλω σε 5 ημέρες και ξανά θα ξεκινήσω φάρμακα τον Δεκέμβριο για να κάνω το Ιανουάριο εξωσωματικη πάλι. Τι να πω εύχομαι σε όλες μας να παν όλα καλά. Νιώθω αρκετά κουρασμένη ψυχολογικά και απογοητευμένη αλλά ελπίζω να περάσει . Φιλία πολλά σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια μου γλυκα.

Anji να σου ζήσε πολλα φιλια υπεροχη η περιοδος της μητροτητας ζηστε τη οσο μπορείτει!

Αγγελα μου συγχαρητηρια να σου ζήσει να ειναι γερο και τυχερόΜαρινακι μια χαρα τα πας με το καλο την Τρίτη η ωοληψία.

Chara τελικα επρεπε να γινει το χειρουργείο για να δεις τι συμβαίνει αφου το βρήκατε η επόμενη προσπάθεια ειναι στο τσεπακι σας με το καλο , ξεκουράσου και ολα θα πανε υπέροχα.

Φιφουλινα μου πολύ στεναχωρήθηκα΄σε καταλαβαίνω ειναι νωρίς ακόμη για αυτο σκεφτεσαι ετσι, σε λιγο θα δεις θα εισαι ετοιμη παλι για την επόμενη τυχερή προσπάθεια.

Πολλα φιλια σε όλες ο αγώνας συνεχίζεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντζι και Αγγελα, να σας ζήσουν. Γερά και τυχερα!

Μαρινα καλό ξεκινημα με τους φυσικους, ένα-'ενα να μαζευτουν εμβρυακια στο καλαθακι.

Chara, η ουσια ειναι ότι βρήκες την αιτια αποτυχιας. Πας με άλλον αερα την επομενη φορά. Αερα επιτυχιας!

Φιφουλινα, στον αγωνα ξανα για την επομενη τυχερη προσπαθεια.

Καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου γλυκιές καλησπέρα και από μένα!τι ευχάριστα διαβάζω!!!!!!!!!!anji μου και αγγέλα μου συγχαρητήρια!!!!!!!να σας ζήσουν τα θαυματάκια σας και να είναι γερά και καλότυχα!!!!!!αχ κορίτσια μου φαντάζομαι ότι τα συναισθήματά σας δεν περιγράφονται!!!!!!!μαρινάκι μπαίνει το νερό στο αυλάκι,καλή αρχή και όλα να πάνε κατ'ευχήν!σου το εύχομαι ολόψυχα!lambrinoula μου εύχομαι καλή συνέχεια και γρήγορα να γεμίσει το καλαθάκι σου με πολλά αυγουλάκια,θα έρθει το αδερφάκι είμαι σίγουρη!chara μου πιστεύω ότι τώρα όλα θα πάνε τέλεια,είναι πολύ σημαντικό ότι βρήκατε τον φταίχτη!!!Να σας πω τα δικά μου,το Σάββατο έκανα ωοληψία,πήγαμε πολύ καλά,την Δευτέρα έκανα εμβρυομεταφορά και είμαι στην αναμονή,είμαι αρκετα χαλαρή μπορώ να πω,ακόμη,ελπίζω να το κρατήσω μέχρι την χοριακή!Κάτι διαφορετικό από τις άλλες φορές δεν νιώθω,θα δούμε!Την Δευτέρα θα πάω για δουλειά,αλλά σημερα θα πάω μια βολτίτσα για φαγητό,έτσι χαλαρά,πειράζει λέτε?δεν την παλεύω και πολύ στο σπίτι.φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Είχα πάει στο γιατρό την Παρασκεύη και μ'εριξε μ'αυτά που μου είπε.. είπε ότι τα έμβρυα ήταν πολύ καλής ποιότητας και πως το ενδομήτριο είχε πρόβλημα και δεν μπορεσαν να "κολλήσουν" (συμπεράσμα από τη συλλογή "υλικού"¨που έκανα με την περίοδο).. και πως μπορεί να έχω κάποια φλεγμονή και γι'άυτό.. τι φλεγμονή να έχω? έτσι ξαφνικά να δημιουργήθηκε? και αφού ήταν τόσο καλής ποιότητας τα έμβρυα γιατί δε μου το είπε να πα΄ρω λίγο τα πάνω μου εκείνο το διάστημα? (μπορεί το αποτέλεσμα να ήταν το ίδιο αλλά νομίζω πως και η ψυχολογία μας παίζει ρόλο..)

Τέσπα.. περιμένω τα αποτελέσμα της κολπικής καλλιέργειας που εκανα σε 10 μέρες και από τον επόμενο κύκλο ξεκινάω ενέσεις καταστολής για να ελένξουμε τον κύκλο και να κάνω μεβρυομεταφορά τα κατεψυγμένα μου.. άντε να δούμε...

Κατά τα άλλα έχει μια υπέροχη μέρα και αφού έφυγε ο σύζυγος για ποδόσφαιρο, παίρνω περιοδικά και καφέ και πάω βεράντα! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελα να σου ζησει το μπεμπακι σου!!!Να ειναι γερο και ευτυχισμενο!!!Καλη προσαρμογη και καλη λοχεια στην υπεροχη καινουρια πραγματικοτητα!!!

Βαγκο,βαστα γερα με θετικη ψυχολογια και σε λιγες μερες θα πανηγυριζουμε τη θετικη χοριακη σου!!!

Δαφνη,τι εννουσε οτι το ενδομητριο δεν ηταν καλο;;;Δεν μεγαλωσε;;;Τι δειγμα εδωσες με περιοδο;;;Για χλαμυδια;;Καλλιεργειες κτλ δεν ειχες κανει πριν την προσπαθεια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anji και Αγγελα να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να ειναι παντα υγιη και γελαστα!!!!!!!!!

Κι εσεις να ειστε παντα τοσο ευτυχισμενες οπως αυτες τις ημερες!!!!!!!!!!

Καλα αποτελεσματα και σε σενα Βαγκο και σε οσες κοπελες προσπαθουν ειτε αναμενουν αποτελεσματα...

Δαφνη αφου βρηκατε τι φταιει θα το διορθωσετε και η επομενη προσπαθεια θα ειναι και η τελευταια!!

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinip και sweetie 2 σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Μετά το πρώτο σοκ άρχισα να σκέφτομαι τον φυσικό κύκλο. Λέω μήπως το δοκιμάσω κι αυτό. Αν και είμαι πολύ ευχαριστημένη με το κέντρο που πηγαίνω, σκεφτόμουν να το προσπαθήσω κάπου αλλού που έχω ακούσει καλά λόγια. Ξέρω πως ο φυσικός έχει λιγότερα ποσοστά επιτυχίας, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Vango μου, καλή επιτυχία! Τελειώνει σύντομα η αναμονή! Εύχομαι με τεράστιο νούμερο κορίτσι μου!

Δάφνη μου, να συγκρατήσεις στο μυαλό σου ότι τα έμβρυα ήταν πολύ καλής ποιότητας, τα υπόλοιπα φτιάχνουν. Θα ήθελα πάντως να ακούσω κι εγώ τι πήγε στραβά με το ενδομήτριο... :|

Chara 75 μου, κάνατε πολύ καλά και τώρα είσαι καθαρή και σε λίγο έτοιμη για την τυχερή!

Fifoulina μου, καλή συνέχεια σε ό,τι κι αν αποφασίσεις...

Agelika μου, εσύ πότε πας σε προσπάθεια; Ελπίζω σύντομα και να είναι επιτυχημένη!

Κορίτσια μου, σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας! Τις κρατάω για τον επόμενο μήνα, καθώς σήμερα το ωαριάκι ήταν... άφαντο :( . Ίσως δεν ήταν τόσο ποιοτικό είπε ο γιατρός και γι' αυτό έσκασε πιο γρήγορα... Θα δούμε, αυτά έχουν οι φυσικοί! Θα κλείσω ένα ραντεβού με τον "μεγάλο" να συζητήσουμε, να δει και τα αποτελέσματα, μήπως πάμε σε τροποποιημένο την επόμενη φορά. Θα δούμε!

Παραμένω πάντα αισιόδοξη και μαχητική!

Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα, ειναι συχνο αυτό που σου τυχε σημερα, να μην το προλαβεις. Εχει συμβει σε πολλες κοπέλες που κανουν φυσικους. Εμενα δεν μου έχει συμβει βέβαια μεχρι στιγμής γιατί φαινεται ακουει το σωμα μου στην πρεγνυλ αλλά μου χει συμβει να μην γονιμοποιηθει, να κοπω δηλ. στο 2ο σταδιο. Τα χουν αυτα οι φυσικοι. Τον άλλο μήνα ειτε με φυσικο, ειτε με τροποποιημενο θα πανε καλύτερα τα πράγματα.

Φιφουλινα, ο φυσικος δεν έχει μικροτερα ποσοστα επιτυχιας. Αν κανεις συλλογή και μεταφερεις στο τέλος ειναι το ίδιο πραγμα. Αλλά και καθε μήνα να μεταφερεις , δε θα σου κατσει τον ένα, τον δευτερο καποια στιγμή θα σου κατσει το καλό ωαριο. Μην σκεφτεσαι καθολου έτσι. Καμια φορά οι φυσικοι ειναι και καλυτεροι σε κοπέλες που δεν βγαζουν καλά ωαρια με διέγερσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou ta dika mou nea einai ta exis simera piga ston giatro epidei mou loipoi p[rogesteroni mou xana pire aima giati i teleutaia periodo itan 5 aygousto k tromaxa ligo na dei xana th sybenei o fakelos einai sxedon etoimos mia exetasei loipoi k mas eipe oti tha mas grapsei ta farmaka axias peripou 4000 eyro gia na fygoume gia athina iremisa ligo k episeis mou eipe oti emena oles oi exetaseis mou einai para para polu kales elpizo na petyxh bre koritsia ti na po eseis oi pio empires katalabenete thn agonia mou kali epituxia se oles mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελα να σας ζησει!!!

:ymparty::ymparty::ymparty:

Εγινες και εσυ μανουλα! Φανταζομαι θα το κοιτας και δεν θα το πιστευεις... Και εμεις που ειχαμε μηνογεννεθλια την Κυριακη , γιναμε 3 μηνων, δεν το πιστευω ακομα οτι τον εχω!! Σαν χθες ξεκινησα με daronda την πρωτη μου ενεση...αααχ! Σας στελνουμε τις ευχες μας γερο και κολοτυχο να ειναι να το καμαρωνετε!!!!

Μαρινακι τυχαινει να σκανε και να μην το προλαβεις.Ειδομεν!!!

παρτε και ενα φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fifoulina δεν ξέρω για ποσοστά επιτυχίας στο φυσικό αλλά μου φαίνεται καλύτερος γιατί επιλέγεται ένα ωάριο κάθε μήνα με φυσική επιλογή και άρα αυτό είναι το καλύτερο.. στην κλασσική εξωσωματική, "αναγκαστικά" μεγαλώνουν και άλλα ωάρια που σε κανονικές συνθήκες θα αποβάλλονταν από τον οργανισμό.. απλά υπομονή θέλει..

@Μαρίνα Σ. από υπομονή ξέρεις... πόσα ωάρια θέλεις να μαζέψεις πριν προχωρήσεις σε μεταφορά?

@μπαμπαλου 24 καλή αρχή! όλα να σου πανε καλά!

Εγώ "αδιαθέτησα" τη Δευτέρα - στις 25 μέρες- αλλά μάλλον δεν αδιαθέτησα γιατί έχω 4 μέρες καφέ.. και ο γιατρός είπε αν δεν δούμε κόκκινο δεν μετράμε για αρχή περιόδου.. πότε θα δούμε όμως?? μ'εχει φάει η βιασύνηση, λες και δεν ξέρω πως όσο και να βιάζομαι αν είναι να γίνει θα γίνει ή απλά θα ξαναπεριμένω.. (γενικά μιλάω, για την όλη διαδικασία..) και η πείρα έχει δείξει πως όσο βιάζομαι, τόσο πιο συχνά γίνεται κάτι που με πάει ακόμη πιο πίσω.. τέλος πάντων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαμπαλού μου, καλή αρχή!

Δαφνούλα μου, όπως ακριβώς τα λες!

Όσο περισσότερο βιαζόμαστε, τόσο πιο πίσω πηγαίνουμε...

Εμείς κάναμε κακή αρχή με τον φυσικό, αλλά συμβαίνει. Ελπίζω τους επόμενους μήνες να το προλάβουμε ή, αν γίνεται, να κάνουμε κάτι γι' αυτό. Θα το συζητήσω με τον γιατρό μου την Πέμπτη, να δει και τα αποτελέσματα κι ελπίζω να τον πείσω.

Λόγω προεμφυτευτικού πρέπει να μαζέψουμε αρκετά στο καλαθάκι μας, ώστε να περάσουν και το σοκ 'κατάψυξη-απόψυξη', αυτό είναι το ζήτημα.

Κι όσο για υπομονή, δόξα τω Θεώ, περισσεύει!

Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marina να σου πω το θετικο από τη δική μου περιπτωση, απέψυξα 3 και προχωρησαν και τα 3 σε βλαστοκύστες. Επομενως ακομα και από την απόψυξη μπορει να επιβιωσουν όλα.

Επίσης καλό ειναι μεσα στους φυσικους που γινονται έτσι και αλλιώς καθε μήνα να κανεις και καμια ήπια διέγερση για να μαζεψεις πιο γρηγορα τα έμβρυα. Πιστευω θα στο προτεινει και ο γιατρος σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Sweety μου!!! Τέλεια νέα!!!! Χάρηκα ειλικρινά!!!

Κι εγώ πιστεύω ότι θα μου το πει, άλλωστε η "γραμμή" του είναι η φαρμακευτική οδός.

Το ζήτημα είναι ότι με την ΑΜΗ στο 1,65 τι ποιότητα θα βρούμε...

Αλλά δεν απελπίζομαι! Κι έχουμε ακούσει κ ιστορίες με χαμηλότερη που πήγαν όλα καλά.

Ξανά μπράβο κορίτσι μου! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ για τη συνέχεια κ ευχαριστώ για την ενθάρρυνση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου,τι κάνετε?εγώ δεν ξέρω,αυτή η εβδομάδα είναι πολύ δύσκολη...τελικά κάθε φορά για μένα είναι και πιο δύσκολο αυτό το στάδιο...δεν μιλιέμαι,δεν έχω διάθεση,νιώθω συνέχεια ότι θα αδιαθετήσω και είναι η πρώτη φορά που νομίζω ότι δεν θέλω να πάω για χοριακή γιατί στα αυτιά μου ηχεί το αρνητικό αποτέλεσμα.Δεν μου αρέσει αυτό που κάνω,αλλά πιστέψτε με,πηγάζει από μέσα μου...ευτυχώς μόνο που ήρθα για δουλειά και πέρασε κάπως η εβδομάδα.αυτά από μένα....Έλπίζω να έχετε καλύτερη ψυχολογία από μένα και να προχωράνε τα πράγματα για όλες σας καλύτερα!Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...