Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι μου συμβαίνει?


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα την βοήθεια σας για μια ακόμη φορά.

Την 27η μέρα του κύκλου μου πήγα στην τουαλέτα και είδα στο χαρτάκι λίγη ροζ βλέννη σκεύτηκα οτι θα μου έρθει περίοδος και έβαλα σερβιέτα μετά τίποτα...... για 2 ημέρες ήμουν απολύτως καθαρή. Σήμερα 2η μέρα καθυστέρησης είδα λίγα μπεζ υγρά και μετά πάλι τίποτα. Το πιο περιέργο είναι οτι με πονάει το στήθος μου πάρα πολύ κανονικά αν θα μου ερχότανε περίοδος δεν θα μου σταμάταγε ο πόνος?

Σας έχει συμβεί? Μήπως είναι ορμονικό το πρόβλημα? Πριν 15 ημέρες έκανα εξετάσεις και όλα ήτανε φυσιολογικά.

Έχω μπερδευτεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,

από όσο ξέρω αυτά είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αλλά κ περιόδου, οπότε τι να σου πω? δεν ξέρω..

μην αγώνεσαι κα αν δεν έρθει σε 3 μέρες κάνε ένα τεστάκι...κανονικά θα έπρεπε να έχεις αδιαθετήσει? το στήθοε σου είναι κ πρισμένο? εμένα έτσι ήταν όταν έμεινα έγκυος....αλλά όλα αυτά διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα. ε'υχομαι να είσαι αν το θέλεις κ εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,

από όσο ξέρω αυτά είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αλλά κ περιόδου, οπότε τι να σου πω? δεν ξέρω..

μην αγώνεσαι κα αν δεν έρθει σε 3 μέρες κάνε ένα τεστάκι...κανονικά θα έπρεπε να έχεις αδιαθετήσει? το στήθοε σου είναι κ πρισμένο? εμένα έτσι ήταν όταν έμεινα έγκυος....αλλά όλα αυτά διαφέρουν από γυναίκα σε γυναίκα. ε'υχομαι να είσαι αν το θέλεις κ εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πω κ εγω τα ιδια που εγραψε η κοπελα πριν απο εμενα.....

Αυτα ειναι συμπτωματα κ εγκυμοσυνης αλλα κ περιοδου.

Εμενα παντως καθε Ιουλιο μια ανωμαλια η περιοδος μου την παθαινε....απ'τα μπανια,απ'την ζεστη...;;;;Παντως ειχα μια ανωμαλια για ενα μηνα μονο κ μετα οκ.Και παθαινα περιπου αυτο που περιγραφεις.

Κανε λιγο υπομονη...ασε να περασουν 4-5 μερες,μετα την καθυστερηση κ υστερα το πρωτο πραγμα που θα κανεις ειναι ενα τεστ εγκυμοσυνης... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι, κάνε ένα τεστ να σου φύγει εν πρώτοις η αγωνία, μια κ έχεις ήδη καθυστέρηση. αν πάλι θέλεις, περίμενε 1-2 μέρες κ πήγαινε για χοριακή. καμιά φορά παίζουν κ κάτι ψιλοδιαταραχές. τι κύκλο έχεις? εμένα μια φορά, Ιούλιο, μου ήρθε στις 33 μέρες, με κύκλο 30-32 ημερών, και άλλη μία, Μάρτιο, στις 40 μέρες :shock: , αλλά χωρίς πόνο στο στήθος. κατά τα άλλα, ποτέ άλλοτε δεν είχα ανωμαλία. εσύ?

μακάρι να έχεις ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για μενα περιμενε αλλες 2 μερουλες μπας και σου ερ8ει περιοδος και μη το σκεφτεσαι και πολυ γιατι μετα ερχετε το αιμα και απογοητευεσαι. . Πολλες φορες και ο κυκλος κανει τα τρελα του και κα8υστερει.

Εγω που παντα εχω κυκλο 23-24 μερες μια φορα ετυχε να εχω 29 και ημουν τοσο σιγουρη πως ημουν εγκυος που που τελος οταν μου ηρ8ε εφαγα τρελη απογοητευση.

Χαλαρωσε περιμενε 2 μερες και πηγενε κανε τα τεστακια σου, ευχομαι να σου τυχει οτι επι8υμεις :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Ο κύκλος μου εδώ και 6 μήνες έχει σταθεροποιηθεί εντελώς στις 28 ημέρες πάνω κάτω. Δεν θέλω να κάνω τεστ γιατι ξέρω οτι θα απογοητευτώ.

Πάλι ξεκίνησανε τα καφέ υγρά και είπα επιτέλους θα αδιαθετήσω να ηρεμίσω αλλά ο πόνος στο στήθος δεν λέει να φύγει μου κάνει εντύπωση οτι οταν αδιαθετώ μου περνάει ο πόνος στο στήθος τώρα τι έπαθε και αυτό μου λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου, τα καφέ συνεχίζονται και απο εχθές το βράδυ έχω και βλέννες ροζ προς το κόκκινο, δεν έχω όμως ροή περιόδου μόνο στο σκούπισμα μόνο σερβιετάκι βάζω και ίσα που λερώνεται, θα περιμένω μέχρι την Δεύτερα και αν δεν αδιαθετήσω θα παω στον γιατρο ορμονικό θα είναι μάλλον τι άλλο να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περίμενε λίγο κοριτσάκι μου. μου φαίνεται ότι ο ιούλιος μας έχει ''λαλήσει''. Έτσι κι εγώ είχα 5 μέρες καθυστέρηση και όλες τις μέρες καφέ υγρά στο σκούπισμα. Την έκτη μέρα μου ήρθε κανονικά η ακατανόμαστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...