Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

ελα ρε βινουλα μου...περασες ταλαιπωρια σημερα ε?μην αγχωνεσαι παντως,ολα καλα τωρα.απλως κατσε ξαπλα κ προσοχη.θα στα ειπε κ ο γιατρος.αλλα μου κανει εντυπωση.απο τον εμετο?εγω που ειχα ξεκ..στει να κανω μεχρι κ 18 εμετους την ημερα??ειχα παντα τον κουβα μπροστα μου στο μπανιο γιατι οταν εκανα εμετο κατουριομουν κιολας απο την τσιτα! :lol::lol: οποτε καθομουν στη λεκανη κ στον κουβα ξερναγα!ωραιες εποχες...!

τονια μου εγω σου ειπα κ στην ομαδα.αυτα τα τεστ ειναι πολυ μαπα!μην τα εμπιστευεσαι.αν δεν σου ερθει μεχρι δευτερα,κανε μια χοριακη να εισαι σιγουρη μανουλα μου! ;)

κοννα κατι μου μυριζει...σπορι νομιζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσοπουλα!!!

Τι κανετε??Σημερα προβλεπετε καυσωνας αλλα εγω διακρινω ενα ωραιοτατο αερακι απο το πρωι,ωραια μου στεγνωσαν ηδη τα ρουχα...!!!Θα φευγαμε σκ για το εξοχικο μας,αλλα τελικα δεν πηγαμε,προεκυψε μια υποχρεωση αποψε. \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ Χορευω γιατι αρχισαν τα προεορτια της κοκκινοχαζουλας,νομιζω μεχρι αυριο θα τη δω!!!Οχι μωρε δεν την ξαναβριζω τοσο που λαχταρησα αυτον τον μηνα!!!!Ειναι απαραιτητη για να ερθει το νινι!!!!Αντε με το καλο να ερθει!!!!!!

Σας φιλω ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!Τονια τι εννοεις προεορτια????ειδες τπτ καφε η ροζ ή μονο πονακια??εγω δε στο ξαναλεω ξερεις..ευχομαι να μη σου ερθει ;);) Οι υπολοιπες τι κανετε?Ρε κοριτσια η Vasoulaki που εξαφανιστηκε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου...τονια μου μακαρι να μην σου ερθει....και το σπορακι να μεγαλωνει ηδη μεσα σου ;););););) στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου....αληθεια το βασουλακι εχει χαθει τελειως....παντως εγω μυριζομαι δυο σπορακια συντομα....μακαρι να πεσω μεσα....:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

εγω ξυπνησα πιο χαλαρα σημερα...προσπαθω να δω την θετικη πλευρα των πραγματων οσο κ αν με δυσκολευει....για το καλο του μωρου μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula τι λαχταρα κι αυτη που περασες ολα καλα θα πανε, δυστυχως τυχαινουν κι αυτα σε μια εγκυμοσυνη.

Τονιαααααα ειπαμε θα ερθει οταν θελει αυτο. Οσο για τα προεορτια μοιαζουν τα συμπτωματα μεταξυ τους δε ξερεις ποτε.

Φιλιαααααα.

post-12053-13873939541192_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου αφου δεν εχεις δει ακομα ουτε σταγονα , μην σταματας να ελπιζεις....με το καλο ευχομαι ειναι ωραια αυτη η αναμονη :D:D:D:D !!!

Βινουλα κατσε ξεκουρασου και μην κανεις τιποτα, ουτε δουλειες τιποτα. Αυτοι οι μηνες 8ελουν προσοχη, μη σε νοιαζει τιποτα παρα μονο το μωρακι σου. !! Και μην αγχονεσαι γιατι το μεταφερεις στο μωρακι σου, ολα καλα 8α πανε σε 5-6 μηνες 8α εισαι μανουλα κι 8α σου αλλαξει ολη σου η ζωη!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω για την υποστηρηξη κοριτσια μου....ουτε εγω περιμενα οτι απο τον εμετο θα γινοταν κατι τετοιο...αλλα με ειχε διπλωσει κοριτσια σαν να ειχα σπασμους αλλα δεν θελω να τα θυμαμαι.....προσπαθω να μεινω οσο πιο ηρεμη μπορω για να μην τα κανω χειροτερα...περνω τα φαρμακα που μου εγραψε για να μην συνεχιστει η αιμοραγια και μενω ξαπλωμενη ολη μερα...ενταξη δεν λεω περασα γερη τρομαρα γιατι ειχα και μια αποβολη πριν την εγκυμοσυνη αλλα οπως ειπε ο γιατρος πρεπει να κοιταω μπροστα για να πανε ολα καλα...κοριτσια ευτυχως ειναι εξαιρετικος γιατρος...με στηρηξε παρα πολυ ψυχολογικα και μου εξηγησε τα παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κσλημέρα και από εμένα κορίτσια!!!

Βινούλα μην αγχώνεσαι, κάτσε ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά. Στο λέω εγώ που είχε πέσει πολυ κρεβάτι στο γιό μου. διάβασα τότε ένα σωρό βιβλία...

εγώ ακόμα τίποτα και ελπίζω όλα να πάνε καλά ;) αμήν Θεούλη μου!!!

εύχομαι όσες περιμένουμε καλά αποτελέσματα να έχουμε και να μην τη δούμε αυτό το μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Ελπιζω ολες να ειστε καλα..Τονια μου τι εγινε τελικα???Μας εχεις στην αγωνια :) ..Τα δικα μου τεστακια ωορηξιας τελειωσαν( 1 εμεινε) και δεν σκοπευω να ξαναπαρω :D:D:D:D σημερα μαλλον θα το κανω και αυτο να τελειωνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,εγω ειμαι απελπισμενη...

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.... :(:x:x:x ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΟΜΩΣ????ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ TO CLEAR BLUE ΤΟ DIGITAL ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ "ΟΧΙ ΕΓΚΥΟΣ"....

Φοβαμαι μην εχω τιποτα κυστες,κλπ κλπ...φοβαμαι.... :(:(

Αλλα παλι καλα που εγινε και κατι αλλο ασχετο με μενα σημερα και με γεμισε μεγαλη χαρα!!!!!!!!

Κοννα μου ΜΑΚΑΡΙ!!!!!Συγγνωμη που δεν σχολιαζω κατι αλλο θα επανελθω μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia μου..εμεις τα ειπαμε!!!Κορίτσια..αλλαξα την υπογραφη μου...μας εβαλα σε λιστα αναμονης :D:D:D:D οποια θελει να μου πει να την προσθεσω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου προσπαθω να μεινω οσο πιο ηρεμη μορω....σταματησε η αιμοραγια αλλα τωρα πρεπει να μεινω κ αλλες μερες....δεν εχω βοηθεια ομως κοριτσια απο κανεναν εκτος απο τον αντρα μου και τι να πρωτοκανει κ αυτος....κανενας δεν εχει ερθει να βοηθεισει και αυτο με ριχνει ψυχολογικα....τονια μου σκεψου θετικα....μην αγχωνεσαι χωρις λογο...νυχτεριδα μου πολυ ωραιο αυτο που εκανες....αντε να γεμιζουμε σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Binoula μου , πολύ ευχάριστο που σταμάτησε η αιμορραγία , όλα καλά θα πάνε και μη νοιαζεσαι για το τι προλαβαίνει ο αντρούλης σου να κάνει από δουλειές το μωράκι σου εσύ και τα μάτια σου.

Τόοοοοοονιααααααααα μου δε θέλω ηττοπάθειες και χαζές εικασίες για κύστες και τέτοια, ή νινί είναι ή μια μικρή διατάραξη του κύκλου σου μάλλον λόγω άγχους. Θα έρθει βρε το ζουμπουρλούδικο το νινί σου απλά αυτό μόνο ξέρει πότε.

Κόννα μου ανυπομονούμε για τα νέα σου , ευχόμαστε ευχάριστα.

Νυχτερίδα μου , βάλε με κι εμένα στη λίστα σου έτσι για το γούρι.

Αυτά κορίτσια μου , φιλιά πολλά και καλά να περνάτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νυχτερίδα βάλε και εμένα στην λίστα.. σε λίγες μέρες αρχίζει το τάνι τάνι για ένα ακόμα μωρό!! Ευγενία βάλε με.

Βινούλα άσε το σπίτι όπως είναι, δεν πειράζει να μείνει και λίγο βρώμικο. Έτσι και αλλιώς από εδώ και πέρα όταν έρθουν τα μωράκια σας δεν θα είναι ποτέ ξανά πεντακάθαρο και μαζεμένο!! Προτεραιότητα έχουν τα μωρά από εδώ και πέρα!! Ξεκούραση, πολύ ξεκούραση. Θέλει χρόνο για να δέσει - εγώ έκατσα σχεδόν ενάμιση μήνα στο σπίτι για να είμαστε 1000% σίγουρη ότι δεν θα ξαναέχω πρόβλημα αποκόλλησης.

Τόνια ακόμα τπτ? Αυριο να πας για χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια τώρα διαβασα ότι έκανες και άλλο τεστ..οκ αλλαγή στον κύκλο σου είναι.Ηρεμησε και όλα καλά θα πάνε!! Εμείς είχαμε πάει το ΣΚ Τολό με ένα ακόμα ζευγάρι που τους ξέρουμε απο το Μαμμυ από την άλλη ομάδα που είμαι μέσα και περάσαμε απλά υπέροχα. Εγώ ξεκουράστηκα και απόλαυσα μπάνιο, καφέ και ξαπλώστρα μετά απο πολύ καιρό. Μου έλειπε πολύ ο γιος μου όμως, ο οποίος μάλλον έχει νευριάσει μαζί μου και δεν θελει ούτε καν να με ακούει στο τηλ.. :cry::cry::(:(:?:? . Τέλος της εβδομάδας ελπίζω να έρθουν γιατί το σπιτι μου είναι τοσο αδειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!Νυχτεριδουλα σουπερ η λιστουλα σου!!!Αντε να κοκκινιζει λεμεεεεεε!!!!!! :lol::lol: Σαν και μενα γινεσαι ε????? :lol::lol::lol: Θα παω σημερα αλλα θα παω μετα τις 10...εχω φτιαξει Φανουροπιτα και θελω να παω εκκλησια.Αλλα οπως λεει και η Ευγενια αλλαγη του κυκλου ειναι μωρε,τωρα θα ειχαν σπασει τα τεστ ρε σεις μετα απο τοοση καθυστερηση....Ασε που ξαναποναει η κοιλια εντονα παλι,οπως ακριβως την ωρα που ερχεται...Τουλαχιστον ας παω εκκλησια,ας μοιρασω τη Φανουροπιτα και μετα....Κοιταχτε να δειτε που θα παω να κανω χοριακη και μετα θα ηρεμησω και θα'ρθει...Αν και σας μιλαω ειλικρινα,ειμαι χαλαρη πια,απλα ειμαι απελπισμενη :( .....

Λαμπρινουλα μου εχεις τον αντρα σου δεν χρειαζεσαι κανεναν αλλον...Και αυτο που σου ειπε πριν το κοριτσακι...Ασε το σπιτι να βρωμησει....Σε νοιαζει??????Σκασιλα σου!!!!!Τι σε νοιαζει?????Το ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!!ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!!!!ΜΗ ΣΚΑΣ,οποιος θελει να ερθει,καλοδεχουμενος αλλα οχι και να στεναχωριεσαι γι'αυτα....ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ,ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.Εμενα η νυφη μου ειχε κατσει κανα μηνα γιατι επαθε και εκεινη το ιδιο και μετα φοβοταν μωρε η καιμενουλα να σηκωθει.....Αλλα ειχε και ολους εμας γυρω της....Κατσε εκει ξαπλωμενη,ουτως η αλλως παρεα εχεις εμας,δεν θα βαρεθεις,οκ??Ολα καλα θα πανε,μονο χαρουμενη να εισαι να χαιρεται και η ψυχουλα σου!!!!!!!!

Λοιπον,λοιπον σε λιγες μερες πρεπει να αλλαξουμε το ποστακι σε Autum Edition....Αντε να σκασει αλλη μια γερη καλη ανακοινωσουλα ετσι να τριτωσουμε!!!!!Θελω σε καθε ποστ να εχουμε τουλαχιστον 3!!!!Αρα 4 ποστ ανα 3μηνο το minimoum ειμαστε ολες μεσα ε???Ας γινει ετσι,ας μεινω τελευταια,αρκει να κοκκινισει το ονομα μου στη λιστα!!!!!!!!!Αυτα,αρκετα σας ζαλισα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΙΣ 7,30..ΚΙ'ΟΜΩΣ ΧΟΡΙΑΚΗ 3152....ΜΕ 3 ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΟ ΕΙΠΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ,ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ....ΤΙ ΛΑΧΤΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΟΥΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΥΨΗΛΗ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια συγχαρητηρια!!!!!!!!!!! Μη σε νοιαζουν τα τεστ, αφου η χοριακη ειναι υψηλη , τελος μη το σκεφτεσαι το σπορι μεγαλωνει χαχαχα και παλι συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια καλημέρα!! Δεν είναι τπτ!! Απλά είσαι έγκυος. Να πας σήμερα στον γιατρό σου να σου κάνει υπέρηχο!! Συμβαίνει καμία φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τωρα το διαβασα...ειχα μεινει στο πρωινο μηνυμα!!! Συγχαρητηρια Τονια μου!!!!στο ειχα πει απο χθες!!!Ειδες????ολα καλα θα πανε! [smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...